Ivacy VPN İnceleme 2020

yargı Singapur
Fiyat 2,25 $ / aylık (2 Yıllık Plan için 48 $)
Sunucular 100+ Lokasyonda 1000+
Kütükler Sertifika Yok
Şifreleme AES-256-GCM / AES-256-CBC
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.ivacy.com//
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü, Chrome, Firefox, FireTV

Ivacy VPN güçlü, hızlı ve düşük maliyetli bir hizmettir. Olacak aylık sadece 1,99 $ maliyet (2 Yıllık Fırsat) ve müthiş bir güvenlik cephaneliğine sahip çevrimiçi gizliliğinizi korumak için tüm netizenlere öneriyorum!

Sağlayıcının 100'den fazla konumda tüm büyük platformlar / cihazlar ve 1.000'den fazla sunucu için uygulamalar dünya çapında. Hepsinden iyisi: Karşıya yükleme 95,10 mbps ortalama 95,50 mbps ortalama hızı ile olağanüstü performans elde.

Ivacy de sorun yaşamaz Netflix US, BBC iPlayer ve hatta Disney Plus gibi engellemeyi kaldırma akış platformları. Hatta en eski ve tarihi futbol kulübü West Ham'in ve Fransa merkezli ünlü E-Spor kulübü GamersOrigin'in resmi ortağıdır..

Sağlayıcılar hakkında tartıştığım bu 2020 Ivacy incelemesini okuyun’ güvenlik, şeffaflık, fiyatlandırma, sunucular, performans, uyumluluk, destek ve daha fazlası.

Derecelendirme Kriterlerim

 • Güvenlik: Ivacy VPN gerçekten özel ve güvenli mi??
 • yargı: Ivacy VPN tabanlı?
 • Protokoller: Ivacy hangi protokolleri kullanıyor??
 • Şifreleme: Ivacy hangi şifrelemeyi kullanıyor??
 • Kerestecilik: Ivacy oturum / bağlantı günlüklerini saklıyor mu??
 • sızıntı Test yapmak: Ivacy DNS, IP sızdırıyor mu? & WebRTC?
 • Sunucular: Ivacy sunucuları nerede bulunur??
 • hız Test yapmak: Ivacy gerçekten ne kadar hızlı?
 • torrenting: Ivacy torrent için iyi mi?
 • Yayın Akışı: Netflix'i izlemek için Ivacy kullanabilir miyim?
 • Destek: Ivacy müşterileri nasıl destek alıyor??
 • Fiyatlandırma: Ivacy aboneliğinin maliyeti nedir??
 • uygunluk: Uygulamalar ve desteklenen cihaz bilgileri
 • güvenilirlik: Trustpilot kullanıcı oyları ve Reddit yorumları

Ivacy VPN Güvenli mi??

Ivacy'ye derinlemesine girdikten sonra’s konumu, güvenlik denetimi, kanuni emri ve kayıt politikası ve performanslarının değerlendirilmesi kesinlikle özel / güvenli bir seçim olduğunu söyleyebilirim ve daha sonra sağlayıcıyı tavsiye ederim.

Ivacy VPN Based nerede?

Ivacy VPN'in merkezi Singapur'da geçmişte güvenli bir yer olarak kabul ediliyor, ancak artık değil. Eski NSA çalışanı Edward Snowden'in hassas hükümet belgelerindeki sızıntıları Singapur, invaziv Five Eyes Alliance'ın müttefiki.

Beş / Dokuz / Ondört Göz İttifakı, sakinlere yüksek düzeyde invaziv ve zorunlu Toplu Gözetim ve Veri Tutma yasaları koyarak toplanan bilgilerin paylaşılmasını sağlayan bir grup ülkedir..

Bu genelin ortağı olarak Singapur “gerileyen” framework Ivacy VPN için büyük bir aksaklıktır. ancak, henüz herhangi bir istihbarat ajansı ile işbirliği yapmayan sağlayıcı (gag emirleri ve mahkeme celbi almasına rağmen), netizenler için hala güvenilir bir seçimdir!

Ivacy Protokolleri Bilgi

Ivacy, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP ve OpenVPN'i (TCP / UDP) destekler. Varsayılan olarak, Windows istemcisi OpenVPN kullanır. Tersine, Mac ve iOS meslektaşları IKEv2 kullanır (aynı zamanda L2TP / IPsec'i de destekler).

Kullanılabilir portlar açısından, Ivacy VPN, OpenVPN TCP ve OpenVPN UDP protokolleriyle 5500 ila 30000 aralığını destekler. En iyi performans hakkında tavsiye almak için destek ekibine danışabilirsiniz. “bağlantı noktaları”, akış, engellemeyi kaldırma, torrent veya oyun gereksinimlerinize bağlı olarak.

Ivacy Şifreleme Bilgileri

Ivacy kullanır El sıkışma şifrelemesi için DH-4096 özellikli AES-256-GCM şifre ve kontrol kanalında karma kimlik doğrulaması için HMAC SHA256. Veri kanalı için Ivacy, HMAC SHA256 karma kimlik doğrulamalı AES-256-CBC şifresini kullanır.

Perfect Forward Gizlilik (PFS), Diffie-Hellman el sıkışma şifrelemesi tarafından sağlanır. Gizleme için Ivacy, 443 numaralı bağlantı noktası üzerinden düzenli HTTPS trafiğini taklit etmek için Windows ve Android'de OpenVPN bağlantı noktası seçimini sağlar.

Ivacy Verilerinizin Kayıtlarını Tutuyor mu??

Hayır, Ivacy bir “sıfır günlük kaydı” kullanıcılarının kimliğini ve çevrimiçi etkinliklerini koruma politikası. Daha önce, 48 saat içinde silinen bağlantı günlüklerini depoladılar.

Şimdi, sağlayıcı, “logless” inanılmaz derecede cep dostu olmasına rağmen, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine güçlü gizlilik ve güvenlik sağlama taahhüdünün bir parçası olarak hizmetler!

Gizlilik politikalarına göre toplanan tek bilgi; hizmetlerine abone olmak veya geri ödeme amacıyla adınız, e-posta adresiniz ve ödeme yönteminiz. Bu arada, etkin olmayan müşterilerin ayrıntıları 12 ay sonra silinir.

Ivacy DNS / WebRTC / IP Adresinizi Sızdırıyor mu??

Hayır, Ivacy DNS, WebRTC veya IP adresinizi sızdırmaz. İşte Ivacy'yi test etmek için kullandığım araçlar’sonuçları ile birlikte gerçek kimliğinizi korumak.

WebRTC ve HTTP İstek Sızıntıları:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Temizle)
 • https://www.doileak.com/ (Temizle)

DNS Sızıntıları:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Temizle)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Temizle)

IPv4 / IPv6 ve Torrent IP Sızıntıları:

 • https://ipleak.net/ (Temizle)
 • https://ipx.ac/run/ (Temizle)

Ivacy Sunucu Listesi

Ivacy, dünya çapında 100'den fazla konumda 1000'den fazla sunucudan oluşan iyi dağıtılmış bir ağ sunuyor. Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Okyanusya ve Afrika'da hepsi yüksek hız sağlayan iyi sayıda sunucu alıyorsunuz.

Hepsinden iyisi: herhangi bir sızıntıya maruz kalmazlar, Netflix, BBC iPlayer, Hulu gibi tüm ünlü akış platformlarının engelini kaldırırlar ve ayrıca dünyadaki torrent severler için p2p / dosya paylaşımı için optimize edilmiştir.

Hız Testi: Ivacy VPN Ne Kadar Hızlı?

Ivacy’s hız testleri ortaya koyuyor 95.50 Mbps'ye ortalama indirme hızları ve 95.10 Mbps'de yükleme ile inanılmaz performans. Hız kaybı, piyasadaki diğer sağlayıcılara kıyasla oldukça az.

Size performans hakkında daha doğru bir sunum yapmak için, yüksek hızlı 100Mbps bağlantıda ABD, İngiltere, Avustralya, Almanya ve Fransa'daki sunucular üzerinde kapsamlı bir hız testi gerçekleştirdim:

Sunucu BİZE UK Avustralya Almanya Fransa Ortalama
İndir 96.99 Mbits / s 94,11 Mbits / s 93,22 Mbits / s 97.66 Mbits / s 95,77 Mbits / s 95.50 Mbits / s
Yükleme 93,66 Mbits / s 94,22 Mbits / s 95,22 Mbits / s 95,77 Mbits / s 96,88 Mbits / s 95,10 Mbits / s
Ping 128 ms 92 ms 117 ms 99 ms 55 ms 98,2 ms

Bu sonuçlar bu yılın başlarında Ivacy kazanmayı başardı “En Hızlı VPN Ödülü” BestVPN.com'dan ve ayrıca yüksek performanslı VPN kılavuzumuzda en üst sıralarda yer aldı, indirme sırasında% 4.5 ve yükleme sırasında% 4.9 gibi düşük bir hız kaybı ile!

Ivacy Torrent için İyi mi?

Torrenting ve Peer-to-Peer Dosya paylaşımı, popülerliğine rağmen, korumasız bir şekilde şımartırsanız oldukça tehlikeli olabilir. Ivacy, Torrenting ve P2P etkinlikleri için özel sunucular sunar, aynı şekilde Netflix için de yapar.

Bu sunucuların listesini, tıpkı benim yaptığım gibi, birincil web sitelerinde bulunan 7/24/365 canlı destek penceresinden kolayca alabilirsiniz. Bu özel sunucu konumlarının listesi ayrıntılıdır ve torrent faaliyetlerinizi engellemeye devam etmek için bolca alan sağlar.

Ivacy VPN torrent, P2P ve Dosya Paylaşımı İncelemesi

Ivacy ile Netflix US ve Disney + 'ı izleyin

İnanılmaz derecede bütçe dostu olmasına rağmen, Ivacy, dünya çapında popüler akış platformlarının engellemesini kaldırmada son derece iyi bir performans sergiliyor. Bunlara Netflix ABD, BBC iPlayer İngiltere, Hulu ve hatta Disney dahildir+.

Her platform için, sizin için en iyi seçimleri belirlemek amacıyla farklı sunucular üzerinde birkaç test yaptım. Netflix testlerimde, aşağıdaki Ivacy sunucularının Netflix'in engellemesini ultra HD kalitesinde buldum:

Netflix ABD için 4 Çalışan Sunucu

 1. netflix-us.dns2.use.com
 2. abc1.dns2.use.com
 3. abc2.dns2.use.com
 4. abc3.dns2.use.com

Netflix İngiltere için 2 Çalışan Sunucu

 1. uk1-ovpn-tcp.ivacy.net
 2. ukm1-ovpn-tcp.ivacy.net

Netflix JP için 2 Çalışan Sunucu

 1. jp1.dns2use.com
 2. vlus-jp1.dns2use.com

1 Netflix DE için Çalışma Sunucusu

 1. germany-tcp.ivacy.net

Ivacy Engellemeyi Kaldırma Netflix

Bu yeterli değilse, Ivacy, Çin sakinlerinin atlaması için IvacyPrime uygulamasında bulunan eşsiz gizlenmiş teknolojisi sayesinde, Disney Plus'ı anında engelleyen ilk birkaç sağlayıcı arasında yer alıyor “Büyük Güvenlik Duvarı”.

Ivacy Çin'de Çalışıyor mu?

Çin'de sansürü yenmek için Ivacy, sakinlere en fazla işlevsellik sunuyor. Sektörde bir ilk olarak Ivacy, Çinli kitlesi için yerel bir uygulama sunuyor ve pazardaki diğerlerine göre bir avantaj sağlıyor.

Bu uygulama Ivacy premium aboneliklerinizde de çalışabilir, ancak bu ayna web sitesi bağlantısını ziyaret ederek ayrı olarak indirmeniz gerekecektir. Şu anda Windows, Android ve Mac için Çince uygulamalarınız var.

Ivacy Çin Web Sitesi

Aşağıda görebileceğiniz gibi, IvacyPrime'ın ayrı bir kurulum menüsü vardır. Resmi web sitesi üzerinden normal olarak indireceğiniz uygulama değil, daha çok tweaked versiyonu.

IvacyPrime Kurulumu

Çinli sakinlere doğrudan uygulama içinden sosyal web sitelerinin ve akış platformlarının engellemesini kaldırma seçenekleri sunar, böylece tarayıcıyı açıp URL'yi girmek zorunda bile kalmazlar:

Ivacy Sosyal Siteler Çin'de Engellemeyi Kaldırma Özelliği

Çin için en sevdiğim özelliklerin bir parçası olarak, “vites” simgesini tıklayın ve “Bağlantılar”, Ivacy, bağlantı noktasını manuel olarak değiştirme seçeneğini bile sunar. IvacyPrime uygulaması Çin'de çalışmayı durdurursa. Ivacy ile iletişime geçebilirsiniz’s destek ekibi ve çalışan bir liman vermek isteyin.

Çin için Ivacy Manuel Port Girişi

Destek ekibi tarafından önerilen bağlantı noktasına girdiğinizde IvacyPrime uygulamanız bir kez daha çalışmaya başlayacak, böylece ülke içindeki web sitelerinin engellemesini kaldırabilirsiniz.

Ivacy, şu anda Çinli müşterileri için bu kadar dikkate değer bir özellik sunan tek VPN'dir. Onlardan şüphe duyuyorsanız, gerçek zamanlı testlerini günlük olarak 10Beasts'te kontrol edebilirsiniz..

Ivacy Müşterileri Nasıl Destek Alabilir??

Herhangi bir hizmetin çoğu’s güvenilirliği ve pazar itibarı hizmetin müşterilerine ne kadar önem verdiğine bağlıdır. Ivacy için Şanslı’müşterilerinin desteğinin inanılmaz derecede hızlı, duyarlı ve en önemlisi yararlı olduğunu.

Ivacy'ye güvenebilirsiniz’Kolay ve nezaketle yaşadığınız önemli konularda size rehberlik etmek için destek ekibine başvurun. Ana destek sayfalarında, kullanıcıların alakalı sorguları yazmasına ve saniyeler içinde yanıt almasına olanak tanıyan bir arama çubuğu bulunur.

Ivacy Destek Sayfası

Aşağı kaydırdığınızda, “Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzları” Menü. Burada, kurulum bilgileri, sorun giderme kılavuzları ve hata düzeltme vb. Dahil olmak üzere farklı cihazlarla / platformlarla ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz..

Ivacy Destek Kılavuzları

Ivacy’destek burada bitmiyor. Bloglarında, VPN'leri, kurulum kılavuzları ve daha fazlası ile coğrafi kısıtlamaları atlayarak önemli spor etkinliklerinin nasıl izleneceği konusunda düzenli güncellemeler var.

Ekran Görüntüsü

Canlı sohbetleri de hızlı ve bilgilendirici yanıtlar verdi. Böyle iyi bir destek sunan nispeten orta ölçekli bir VPN'ye tanık olmak oldukça şaşırtıcıydı. Bana göre, kullanıcıların bir hizmete değer vermesini sağlayan şey budur.

Ivacy VPN Destek İncelemesi

Ivacy Aboneliğinin Ücreti?

Diğer tüm VPN'ler gibi Ivacy VPN de aylık abonelik anlaşmasını yüksek fiyatla 9,95 $ / ay olarak tuttu; piyasadaki birçok sağlayıcı tarafından kullanılan bir hile, böylece daha uzun süreli diğer planlar daha ikna edici görünüyor.

Örneğin, yıllık abonelik anlaşması size ayda sadece 3,33 ABD dolarına mal olacak ve bu da 12 ay boyunca toplam 40 ABD dolarına mal olacak. Birçok VPN, bu kadar düşük fiyatlarla orta uzunlukta abonelik fırsatları sunmadığından bu oldukça ucuzdur.

Bununla birlikte, en iyi değer için Ivacy, aylık en az 1,99 $ 'dan başlayan 2 yıllık anlaşmalarını tavsiye ediyor. Bu, toplamda 24 ay için sadece 48 ABD doları ödediğiniz anlamına gelir (muhtemelen pazardaki en düşük).

Ödeme metodları

Ödeme seçenekleri listesi, tüm büyük ve çok da önemli olmayan ödeme seçeneklerinin bulunduğu Ivacy VPN'de kapsamlı. Ivacy VPN için ödeme yapabilirsiniz’s abonelik planları büyük ölçüde Kredi kartı, Paypal, Alipay ve Kripto para birimleri aracılığıyla.

Bununla birlikte, Kripto para birimleri ve Paymentwall seçenekleriyle ödeme seçerken dikkatli olmanız gerekir. yani kazandın’t Bu seçenekler üzerinden ödeme yaparsanız geri ödeme politikalarından sorumlu olmak. Geri kalanında geri ödeme politikası geçerliliğini korur.

Ivacy Ödeme Yöntemi

Ücretsiz Deneme İncelemesi

2,50 ABD doları için Ivacy VPN'yi tüm özellikleriyle birlikte tam 3 gün boyunca test edin. Bu Ivacy VPN tarafından tam olarak risksiz bir deneme olmasa da,’s kesinlikle ona en iyi alternatif.

Ivacy Ücretli Deneme

Ömür Boyu Abonelik

Ömür boyu abonelik sunmak, VPN endüstrisinde iki yıla kadar çok büyük bir trenddi, ancak o zamandan beri sağlayıcılar kısa vadeli fırsatlar sunmaya odaklandı.

Ivacy VPN şu anda bu kadar uzun vadeli bir anlaşma sunan çok az sağlayıcıdan biri. Ve bunu düşündüğünüzde, Ivacy VPN ömür boyu aboneliği son derece uygun fiyatlı ve mantıklı bir seçimdir.

Güçlü ancak uygun fiyatlı bir VPN ile uzun vadeli bir taahhüt için uğraşıyorsanız, Ivacy’s 5 yıllık bir süre için ömür boyu abonelik $ 0.99 / ay (bir kez 60 $ faturalandırılır).

Ivacy Yaşam Boyu Abonelik

Ivacy VPN Cihazı Uyumluluk İncelemesi

Düşük maliyetli bir VPN olarak Ivacy'nin bir dizi cihazı / platformu desteklemediğini düşünebilirsiniz. Gerçekte, belki de “Çalışma” aklınıza gelebilecek herhangi bir internet özellikli cihaz için uygulama.

Ivacy'yi Windows, Mac ve Linux ile masaüstü / dizüstü bilgisayarlara indirebilirsiniz. Doğrudan tarayıcılar üzerinden engellemeyi kaldırmak isteyenler için Google Chrome ve Mozilla Firefox için uzantılar mevcuttur.

Daha sonra Blackberry, Android TV'ler, Amazon Firestick, Kodi, yönlendiriciler, Xbox One / 360 ve Ps4 konsolları, adını verdiğiniz her şey için uygulamaları desteklediniz; Ivacy'nin yerel bir müşterisi var.

En iyi yanı; uygulamaları, benzer VPN sağlayıcılarının diğer uygulamalarında gördüğünüz çok daha az istenmeyen dağınıklığa sahip temiz, etkileşimli bir kullanıcı arayüzü ve UX tasarımına dikkat ederek ustalıkla tasarlanmıştır..

Güvenilirlik: Trustpilot Kullanıcı Derecelendirmeleri ve Reddit Yorumları

Neler hakkında tarafsız bir fikir vermek için “kullanıcılar” Ivacy hakkında düşünün, aşağıdaki pilotu kullanan redditorların trustpilot kullanıcı derecelendirmeleri ve yorumları hakkında bilgi ekledim:

Ivacy Trustpilot Derecelendirmeleri

Daha önce Trustpilot'ta 4.8 yıldız derecelendirmesi ve MaximBrady ile takım kurmak, West Ham ile ortaklık kurmak ve GamersOrigin, Ivacy'yi desteklemek gibi çeşitli başarılardan sonra’s popülerliği artmaya devam etti ve şimdi inanılmaz bir 5.0 yıldız derecelendirmesi dokunuyor.

Ivacy Trustpilot Değerlendirmesi

Ivacy Review Reddit

Ivacy iyi mi? o’Çoğu redditorun Reddit ve analiz ettiğim cevaplardan ne istediği, Sağlayıcının, çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar aldığı için kesinlikle doğru bir şey yaptığını söyleyebilirim.

Ivacy Reddit Yorumları

Ivacy VPN Tavsiye Edilir mi??

Evet, Ivacy VPN kesinlikle önerilir. Tartışmalı yargı yetkisinin yanı sıra, Ivacy'nin belirgin veya gerçek kusurları yoktur. Çin'de çalışır, Netflix ABD ve Disney + 'nın engelini kaldırır, güvenli torrent sunar ve inanılmaz derecede hızlı ve kararlı.

1.99 $ / ay'dan başlayan bütçeye uygun bir sağlayıcı için akış, torrent, engelleme ve oyun oynama ile ilgili olarak aldığınız yetenekler, aynı fiyat aralığındaki herhangi bir hizmetle eşsizdir. Abone olduğunuz için pişman olmayacaksınız!

Похожие статьи

 • ExpressVPN İnceleme 2020

  Jurisdiction BVI Fiyat 6.67 $ / ay (1 Yıl için 99.95 $) Sunucular 3.000+ Günlükleri Günlük Yok Şifreleme AES-256-CBC Netflix engellemesini kaldır Evet Evet Evet Çalışıyor...

 • PureVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifikalı Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

 • VyprVPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İsviçre (Güvensiz) Fiyat 6.67 $ / ay (1 yıl için 80 $) Sunucular 700 Günlük Kayıt Yok Şifreleme AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrenting...

 • Yoga VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Bilgi Yok Ücretsiz Sunucular 30 Bölgede 500+ Sunucu Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me