IPVanish İnceleme 2020

yargı Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat $ 6.49 / Ay
Sunucular 1000+
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin’de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.ipvanish.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

Sosyal medya devlerinin tüm utanç verici veri sızıntıları, cahil bilgisayar korsanları tarafından kalıcı kötü amaçlı yazılım saldırıları ve çevrimiçi alana izin veren diğer eşit derecede tehlikeli tehditler ile VPN’ler, çevrimiçi gizliliğini ve güvenliğini çevrimiçi korumak için modern internet kullanıcısı için vazgeçilmez hale geldi..

Ancak her VPN sağlayıcısı dikkatinize değmez. Bunun için, bir sağlayıcının tüm doğru özelliklere, doğru fiyata ve doğru güvenlik karışımına sahip en iyi VPN hizmetini sunması gerekir. Bu derlemede, sözlerini yerine getirip getirmediğini veya bazı yönlerden kısa olup olmadığını kontrol etmek için popüler bir VPN hizmeti olan IPVanish’e bakıyoruz..

İşte IPVanish İnceleme 2020 tam fiyatlandırma, ödeme yöntemleri, gizlilik politikası, platform uyumluluğu ve daha fazlası hakkında dürüst eleştirilerle BestVPN.co

IPVanish İncelemesi

Contents

IPVanish Yargı Yetkisi

En iyi bilinen VPN sağlayıcılarından biri olan IPVanish, adının tam olarak ne önerdiğini, yani IP’nizi koruyarak anonimliğinizi çevrimiçi olarak koruyun. Bu sağlayıcılar, herhangi bir VPN kullanıcısının aradığı çoklu özellik desteği, uyumlu işletim sistemi için özel uygulamalar, 1000+ sunucu, AES-256 şifreleme ve daha fazlası gibi tüm doğru özelliklere sahiptir..

ABD merkezli olmak IPVanish’in karşılaştığı en büyük güvenlik sözleşmesidir. o’çünkü ABD, 14 Göz gibi uluslararası veri paylaşım ittifaklarının bir parçası olduğu için ve aynı zamanda giderek yayılmakta olan veri saklama yasaları nedeniyle ünlüdür. Biz’5/9/14 Göz İttifakları kılavuzumuzda ABD’de bulunurken bir VPN’in verilerini korumak açısından karşılaşabileceği sorunları vurguladık.

Ancak bundan çıkarılabilecek şey, IPVanish’in ABD merkezli olana kadar kesinlikle sizin için yeterince güvenli olmadığıdır. İstediğiniz zaman bir tıkaç emri alabilir veya hassas verilerinizi tehlikeye atabilecek herhangi bir veri saklama yasasına tabi tutulabilir.’onunla devam et.

IPVanish Günlükleri / Gizlilik Politikası İncelemesi

IPVanish’in ayrıntılı gizlilik politikasını gözden geçirdiğimizde, açıkça belirtmediğinden çok etkilendik.’t VPN oturumunuzun bağlantı veya etkinlik günlüklerini ve hatta meta verilerini saklayın, ancak aslında bize yalan söyleyip yetkililere veri aktardık’100’den fazla sağlayıcının loglama uygulamaları ile ilgili kapsamlı çalışmamız sırasında bulundu,

Bu aynı zamanda, yanlış yetki alanına dayalı olmanın, sıfır günlük politikası sunmasına rağmen VPN’nin kullanıcı verilerini korumaya karşı nasıl güvensiz hale getirebileceğini gösterir..

IPVanish Hızlı İnceleme

Fiyatlar olması gerekenden biraz daha yüksektir ve daha düşük fiyata daha iyi özellik paketleri sunan daha fazla sağlayıcı vardır, böylece’bir hayal kırıklığı. Ancak özelliklerinden yoksun, performansta telafi ediyor. IPVanish yapmaz’t Sık sık arızalar yaşarsanız, IP sızıntıları olmaz ve hangi zamanda veya hangi amaçla kullanırsanız kullanın hızlar oldukça tutarlıdır..

Artıları

 1. 60+ ülkede 1000+ Sunucu.
 2. Askeri Sınıf AES-256 Şifreleme.
 3. Özellikle FireTV için bir tane içeren Birden Çok Özel Uygulama.
 4. Öldürme Anahtarı.
 5. Kararlı Hızlar.

Eksileri

 1. Fiyatlar böyle bir hizmet için olması gerekenden daha yüksek.
 2. ABD merkezli, 14 Gözler Grubu üyesi.
 3. Günlükleri ve Verileri Sakla
 4. doesn’t Netflix US üzerindeki engellemeyi kaldır.

IPVanish Planları ve Fiyat İncelemesi

Belirli özelliklere erişimin daha düşük fiyatlı planları seçenlerle sınırlı olduğu katmanlı fiyatlandırma planlarından gerçekten büyük bir hayran değiliz. Örneğin; VyprVPN’de özel Chameleon Protokolü ve Vypr Bulut özelliklerine yalnızca daha pahalı planlarına abone olursanız erişebilirsiniz. Ama neyse ki, IPVanish’benzer bir fiyatlandırma rejimine sahip olmak.

Tüm özellikleri tüm fiyatlandırma planlarında sunulmaktadır ve bu planlar arasındaki tek fark aboneliğinizin süresidir..

IPVanish Planları ve Fiyat İncelemesi

Aylık Abonelik Planı

Belirtilen Maliyet: $ 10.00 / Ay

Diğer tüm VPN sağlayıcılarında olduğu gibi, IPVanish’s aylık fiyatlandırma planı oldukça pahalıdır. Ayda 10 ABD doları karşılığında, bu plana abone olmak yıllık bazda 120 ABD dolarına mal olacaktır. Sen yapma’t Bu planda herhangi bir indirim yapmıyoruz çünkü’t Sağlayıcının aylık planını 11,99 dolara sunduğunu gördüm. Burada gösterilen% 17 indirim sadece akıllı bir pazarlama manevrası ve başka bir şey değil. Dört gözle beklemek için iyi bir plan değil ve sadece bazı kısa vadeli faydalar için VPN’ye ihtiyacınız varsa önerilir.

Üç Aylık / 3 Aylık Abonelik Planı

Belirtilen Maliyet: $ 8.99 / Ay

Sağlayıcının, kullanıcı için çok daha uygun olacağı için 3 aylık plan yerine 6 aylık bir abonelik planı sunmasını daha çok isterdik.

Ama ondan beri’orada, abonelik döneminin her ayı için ayda 8,99 $ mal olacak şekilde planını 3 ayda bir 26,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bunu düşünmek için oldukça kötü bir anlaşma geliyor ve aylık arıza maliyeti çok yüksek olduğu için kesinlikle tavsiye edilmiyor.

Yine, bu plan için sadece mümkün olan en kısa sürede bazı acil ihtiyaçlara hizmet etmeniz gerekiyorsa gidin.

Yıllık / 12 Aylık Abonelik

Belirtilen Maliyet: $ 6.49 / Ay

Partinin en iyi planı, IPVanish’s yıllık planı, hizmetine abone olmak istiyorsanız neyi tercih etmeniz gerektiğidir. $ 77.99 / yıl, paranızın karşılığını en iyi şekilde sağlayan $ 6.49 / ay mal olacak. Ama yine de, fiyat IPVanish kadar yüksek’s özellik paketi söz konusudur. Çok daha düşük bir fiyata çok daha iyi sağlayıcılara abonelik alabilirsiniz, bu yüzden bu fiyatların kesinlikle güneye gitmesi gerektiğine gerçekten inanıyoruz.

IPVanish Kuponları

Şu anda IPVanish iki kupon kodu sunuyor. İlk kodları “OURBESTOFFER” tüm fiyatlandırma planlarında% 25 indirim sağlar ve fiyatları bütçenizle daha da uyumlu hale getirmek istiyorsanız size gerçekten iyi bir anlaşma sağlar.

Bu IPVanish kupon kodunu eklemek, yıllık planın maliyetini 77,99 $ ‘dan çok daha makul $ 58,49’a getirebilir..

IPVanish Kuponları

Diğer IPVanish kupon kodu “SAVE20NOW”, uygulandığında fiyatları% 20 oranında düşürecek, ancak ciddi olarak’t Kodu zaten% 25 indirimle sunduklarında bu kodun varlığını anlamazlar. IPVanish’in bu karışıklığı sonlandırması ve kupon kodlarına daha üniform bir görünüm vermesi gerekiyor.

IPVanish Deneme Dönemi İncelemesi

IPVanish şu anda terimin gerçek anlamda tam teşekküllü ücretsiz bir deneme sunmuyor, bunun yerine sunduğu tüm fiyatlandırma planları ve bunu yaparak kendisini bir kötülük yapmak 7 günlük para iade garantisi. Ücretsiz Denemeler, bir sağlayıcının hizmetine ne kadar güven duyduğunun en büyük göstergeleridir ve onlara sunulan özelliklerin güvenilirliği hakkında hacimler konuşur.

Onları sunmamak, hizmetin kötü bir izlenimini veriyor ve IPVanish’in mümkün olan en kısa sürede bir tane eklemesini veya sadece dahil edilen tüm özelliklerle sıfır taahhüt ücretsiz deneme sunan değil, aynı zamanda çok daha iyi olan NordVPN gibi sağlayıcılara müşteri kaybetme riskini de önermekteyiz. fiyatlandırma planları.

IPVanish Ödeme Yöntemleri İncelemesi

Şu anda Bitcoin’i bir ödeme seçeneği olarak sunmasa da, hizmetin üçüncü taraf incelemelerini kontrol ettiğimizde, IPVanish’in daha önce bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin sunduğunu öğrendik. o’s kesinlikle kullanıcılara fiyatlandırma planları için anonim olarak ödeme şansı inkar gibi bir bummer.

IPVanish Ödeme Yöntemleri İncelemesi

Şu anda yalnızca iki ödeme yöntemi kullanılabilir. Kredi kartınızdan ödeme yapabilir veya Paypal üzerinden ödeme yapabilirsiniz. İncelememize göre, ödeme yöntemleri yeterli değil ve kullanıcıya daha fazla esneklik sağlamak için artırılması gerekiyor.

IPVanish Uyumluluk Değerlendirmesi

Tıpkı daha iyi VPN sağlayıcıları gibi, IPVanish ayrıca Windows, iOS, Mac ve Android gibi popüler işletim sistemleri için özel uyumlu uygulamalar sunuyor. Ne’Burada iyi s sağlayıcı FireTV için de özel bir uygulama sunuyor ve bir esinti gibi çalışıyor. Niş platformlar için özel destek her zaman memnuniyetle karşılanır ve takdir edilir, bu nedenle sağlayıcıya uygulamayı karışıma eklediği için gerçekten bir başparmak veriyoruz.

IPVanish Uyumluluk Değerlendirmesi

Bunun dışında IPVanish Linux, Chromebook, Windows Phone ve yönlendiriciler için kurulum kılavuzları sunar. Ancak IPVanish, tüm platformlarda çoklu protokol desteği açısından fazla bir şey sağlamaz. Bu makalenin ilerleyen bölümlerinde daha fazlası.

IPVanish Sunucuları İncelemesi

Sağlayıcı,’Dünyanın en hızlı büyüyen Top Tier VPN’i ve bu iddianın en çok rezonansa sahip olduğu tek yer sunucu altyapısındaydı.

IPVanish, dünyanın büyük bir kısmını kapsayan etkileyici 60+ ülkede 1000’den fazla sunucu sunuyor’s web manzara ama sunucu sayısı Avrupa ve ABD’ye biraz çarpık olduğunu söylemeliyiz.

Asya’da sadece 59 sunucu var ve Orta Doğu’da 3 sunucu var.

sağlayan. Bunu yalnızca 57 IPVanish sunucusuna ev sahipliği yapan Los Angeles, ABD ile karşılaştırın ve sorunun nerede olduğu hakkında iyi bir fikriniz olacak.

Sağlayıcıya üç yerde daha fazla sunucu eklemesini öneririz, yani, Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya’s bu bölgelerden daha fazla müşteri çekmek için,.

IPVanish Protokolleri / Şifreleme İncelemesi

IPVanish’in sunduğu endüstri standardı AES 256 ise şifreleme standardı. Ancak bu şifreleme standardı yalnızca FireTV, Windows, Mac, iOS ve Android uygulamalarında kullanılabilir.

IPVanish’i Chrombook veya Windows Phone’da kullanmayı planlıyorsanız, İnternet bağlantınızda yalnızca AES-128 şifrelemesi elde edersiniz.

Linux sırasıyla AES-128 ve AES-256 sınıfı şifreleme standartlarını destekler.

IPVanish çoklu protokol desteği sağlarken, yalnızca belirli işletim sistemlerine devredilmiştir.

Örneğin; Windows ve Mac’te OpenVPN, L2TP ve PPTP protokollerine erişebilirsiniz ancak IPSec’e erişemezken iOS’ta yalnızca IKEv2 ve IPSec protokollerine erişebilirsiniz.

İşletim sisteminin ve üzerinde desteklenen protokollerin listesi:

İşletim Sistemi Desteklenen Protokoller
FireTV OpenVPN
pencereler OpenVPN, L2TP ve PPTP
Mac OpenVPN, IPSec ve L2TP
iOS IKEv2 ve IPSec
Android OpenVPN
Linux OpenVPN ve PPTP
ChromeBook L2TP ve IPSec
Windows Phone L2TP

Sağlayıcıya, kullanıcıların güvenlik seçeneklerine göre daha fazla esneklik sunabilmeleri için tüm platformlarda farklı protokoller seçerken sahip oldukları seçeneği genişletmesini öneriyoruz.

IPVanish Müşteri Desteği İncelemesi

IPVanish 7/24 destek sağladığını bildirir, ancak tam tersine canlı sohbet özelliği yoktur. Bu, IPVanish’in bir parçası olarak kötü bir pazarlamadır ve daha kabul edilebilir bir şeyle değiştirmeleri gerekir, yani destek hazır olmaları ile eşleşen.

IPVanish’Birincil destek modu biletleme sistemidir, ancak bu modern müşteri destek standartlarına göre yeterince hızlı değildir. Biletleme sistemi aracılığıyla Anonabox’a VPN yükleme hakkında bir sorgu gönderdik ve bir cevap beklediğimizden beri 8 saat iyi oldu.

IPVanish Müşteri Desteği İncelemesi

Bunu asla çağırmayacağız “bir sorgu ile çözümü arasında 10 saatlik gecikmeleri göz önünde bulunduracak kadar kandırılmadıkça anında destek “anlık”.

IPVanish Hız Testi İncelemesi

Hızlar, herhangi bir VPN’deki orijinal internet bağlantı hızınızdan bir miktar düşer. Bu şifreleme ve protokollerin yükü nedeniyle, bu yüzden’t Kabul edilebilir aralığın altına düşmediği sürece maviden çıkarmayın. IPVanish’in farklı sunucularındaki hız testlerimize göre, yeterince iyi bir kullanıcı deneyimine güç verecek kadar hızlı olduğunu gördük.

Ancak, bazı sunucularında, İngiltere gibi, hızlar biraz fazla düştü ve biz kesinlikle etkilendim değildi. Buraya eklemek istediğimiz başka bir şey de IPVanish’in’Şu anda Netflix ABD’nin engellemesini kaldırma konusunda çalışmıyor ancak Disney + için uygun olabilir ve bu’belki de en büyük kusuru.

Torrenting kullanıcıları için, ortalama bir veri tüketiciyseniz IPVanish iyi bir seçenek olabilir. Ağır veri tüketicileri için, hızlar çoğu sunucuda biraz yavaş ve düzensiz olabilir, bu nedenle IPVanish’e abone olmadan önce tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.

IPVanish Kodi İncelemesi

Dijital içerik tüketimi için bir ev medya platformunda sıfırlama söz konusu olduğunda Kodi bizim kişisel favorimizdir. Bu çok yönlü yazılım, kullanıcıların canlı haberlerden karikatür şovlarına ve önemli spor etkinliklerinden en son filmlere kadar yüzlerce eklenti aracılığıyla her şeye erişmesini sağlar.

Ancak, Kodi’Dünyanın dört bir yanından coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmanıza olanak tanıyacağından, Kodi VPN’in kapağının altında güç kullanılarak daha da güçlendirilebilir.

IPVanish, Windows gibi farklı işletim sistemleri için arka planda çalışan çok sayıda uyumlu uygulama sağlar ve Kodi’yi tam özgürlükle kullanma şansı verir.

IPVanish Kodi İncelemesi

Bununla birlikte, IPVanish, Akıllı TV’ler gibi niş platformlara kolayca manuel olarak yüklenebilir.

Şu anda IPVanish, Kodi için VPN’sini şu platformlarda desteklemektedir:

 1. pencereler
 2. Mac OS X
 3. Android
 4. MXQ Pro Android TV kutusu
 5. OpenElec

IPVanish Crack İnceleme

Çatlaklar asla güvenli değildir ve’Neden kullanıcılarımıza her zaman onlardan uzak durmalarını öneriyoruz? Kötü amaçlı yazılımlardan tehlikeli virüslere kadar, paketten çıkarılırsa sisteminize zarar verebilecek herhangi bir şey içerebilirler..

Şu anda, IPVanish için güvenilir bir çatlak yok ve aksi iddia edilen bir şeyle karşılaşsanız bile, bundan uzak durmanızı öneririz..

IPVanish Ek Özellikler

IPVanish, internet bağlantısı kesilmesi durumunda korumak için bir Kill Switch, 1000+ VPN sunucusu, SOCKS5 proxy, Askeri sınıf AES 256 şifreleme, çoklu protokol desteği ve VPN’yi eşzamanlı beş cihazda kullanma yeteneği gibi oldukça iyi özellikler sunar.,.

Bu özellikler, IPVanish’in daha iyi VPN’lerden biri olarak nitelendirilmesine izin verecek kadar iyidir. Ama kesinlikle daha fazla ekleme olabilir.

IPVanish hala Çift VPN, VPN Üzerinden Soğan ve Split Tunneling gibi üst düzey güvenlik özellikleri sunmamaktadır. Bu özellikler VPN dünyasında yeniliktir ve NordVPN ve PureVPN gibi sadece birkaç üst düzey sağlayıcı bunları sunmaktadır. IPVanish, fiyatını haklı çıkarmak ve hizmetine daha fazla değer katmak için özellik paketine en az ikisini dahil etmelidir..

IPVanish Giriş

IPVanish’te oturum açma işleminin açıklama açısından fazla bir şeye ihtiyacı yoktur. Tek yapmanız gereken ipvanish.com adresini ziyaret etmek ve “Hesabım” (Eğer sen’abonelik planını zaten satın aldınız) ve mevcut alanlara VPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

IPVanish Giriş

Özel uygulamalarından herhangi birinde oturum açmak veya manuel kurulum dosyalarını başlatmak için aynı VPN kullanıcı kimlik bilgileri gerekecektir..

Windows için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Adanmış Windows uygulaması sayesinde, Windows işletim sisteminizde IPVanish VPN kullanmak sorunsuz bir işlemdir. 3 dakikadan kısa bir sürede bu uygulamayı nasıl indirip yükleyebilirsiniz:

 1. İpvanish.com adresini ziyaret etmek için istediğiniz tarayıcıyı kullanın.
 2. Web sitesine girdikten sonra şu adrese gidin: “Uygulamalar” > “pencereler”.
 3. Bu sayfada, “Windows uygulamasını indir” indirmeye başlamak.
 4. Dosya indirmeyi bitirdikten sonra, üzerine tıklayın ve dosyayı çalıştırmak isteyip istemediğinizi soracaktır. Tıklamak “Çalıştırmak”.
 5. IPVanish Kurulum Sihirbazı’ndan bir istem olacaktır. Tıklayın “Sonraki”.
 6. Şimdi tıklayın “Anlaşma şartlarını kabul ediyorum” lisans şartlarını inceledikten sonra “Sonraki”.
 7. Tıklayın “Sonraki” tekrar dosya konumu isteminde.
 8. Şimdi tıklayın “Yüklemek” ve sonra “Evet”.
 9. Dosya şimdi başarıyla yüklendi.
 10. Kullanıcı kimlik bilgilerinizi girin, bir sunucu seçin ve tıklayın “Bağlan” işletim sisteminizde IPVanish VPN kullanmaya başlama.

MAC için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Mac’lerin kullanımı harikadır, ancak onları çevrimiçi tehditlerden korumak için güvenliğe ihtiyaçları vardır. Buraya’nasıl IPVanish kurabilirsiniz’platformunuzda modern bir şekilde özel Mac uygulaması:

 1. İpvanish.com adresini ziyaret edin ve “Uygulamalar” üst çubuktan bölüm.
 2. seçmek “Mac” > “Mac Uygulamasını İndirin”.
 3. Dosya şimdi cihazınıza indirilecek “İndirilenler” Klasör.
 4. Yüklemeyi başlatmak için dosyayı seçin ve Uygulamalar klasörüne bırakın.
 5. Kullanıcı kimlik bilgilerinizi girin.
 6. Tıklayın “Atla” eğer yapmazsan’t Eğiticiden geçmek istemiyorum.
 7. Şimdi kendinizi uygulamanın ana kullanıcı arayüzünde bulacaksınız. İhtiyaçlarınıza göre en iyi sunucuyu bulmak için aşağı kaydırın ve bağlantıyı başlatmak için üzerine tıklayın.
 8. IPVanish artık Mac OSX’inizde çalışıyor.

İOS için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

IPVanish’s iOS uygulamaları hem iPad’de hem de iPhone’da sorunsuz bir şekilde çalışır. Buraya’iOS uygulamasını cihazınızda anında nasıl çalışır duruma getireceğinize ilişkin adım adım kurulum kılavuzu:

 1. İTunes mağazasını açın ve “IPVanish”.
 2. Uygulama artık arama sonuçlarında görünecek. Tıklamak “İndir” ve sonra “Açık”.
 3. Şimdi tıklayın “İzin vermek” ve ardından kullanıcı bilgilerinizi girin (VPN Kullanıcı Adı ve Parola).
 4. seçmek “Eğiticiyi Atla”.
 5. Şimdi tercih ettiğiniz sunucu konumunu seçin ve tıklayın “Bağlan”.
 6. Son olarak, “İzin vermek” IPVanish aracılığıyla anonimliğinizi çevrimiçi olarak korumaya başlamak için.

Android için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

IPVanish’i kurmak hiçbir yerde daha kolay değil’s Android daha özel bir uygulama. Siz de bunu en az çabayla nasıl yapabilirsiniz?

 1. Google Play mağazasına gidin ve arama çubuğuna yazın. ‘IPVanish” ve bas “Arama”.
 2. Bir kez bulundu, tıklayın “İndir” ve sonra “Açık” kuruluma başlamak için.
 3. Şimdi sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip interneti IPVanish kapağı altında güvenli bir şekilde kullanmaya başlamak için seçtiğiniz bir sunucuyu seçmeniz yeterlidir..

FireTV için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Kim yapmaz’t niş destek seviyorum? Gerçekten yapıyoruz, özellikle FireTV gibi favori hizmetlerimiz için. IPVanish, platform için VPN’yi dağıtmayı ve coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmayı çok daha kolay hale getiren özel bir uygulama sunuyor. Ancak, daha ileri gitmeden önce, bu uygulamanın kazandığını bilmeniz gerekir’t 1. nesil Firestick cihazlarında düzgün çalışma.

Buraya’IPVanish’i nasıl kurabileceğiniz konusunda adım adım öğretici’s kolayca FireTV uygulaması:

 1. Firestick / FireTV’nizde’s arayüzü, gidin “Uygulamalar”.
 2. Şimdi seçin “Kategoriler” > “Yarar” > “IPVanish” Uygulamanın.
 3. Üzerine dokunun / tıklayın “Almak” ikon.
 4. Şimdi tıklayın “Açık”.
 5. Artık kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecek. Bunu yapın ve ardından bir sunucu seçmeye geçin. sana en uygun.
 6. Tıklamak “Bağlan” ve şimdi güvenilir bir VPN kapsamı altında FireTV kullanıyorsunuz.

Yönlendiriciler için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Bir yönlendiriciye bir VPN yüklemek oldukça zor bir şey olabilir ve bu yönlendiriciye yalnızca yönlendiriciye zarar vermeden çekebilecek kadar yetenekli iseniz devam etmenizi öneririz..

IPVanish, buradan kolayca geçebileceğiniz farklı yönlendiriciler için farklı kurulum öğreticileri sunar .

Linux için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Linux’un çok sayıda bistrosu var, bu yüzden onun için özel bir uygulama sağlamak inanılmaz derecede karmaşık bir görev. Popüler bir sağlayıcıya sahip değilsiniz, ancak kendi bistronunuza bir VPN’i nasıl kolayca kuracağınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

IPVanish, Ubuntu PPTP ve Ubuntu OpenVPN olmak üzere iki tür Ubuntu VPN protokolü sunar ve IPVanish’teki bu yapılandırmalar için adım adım manuel kurulum kılavuzuna erişebilirsiniz’uygulama bölümünde veya Linux için kendi özel VPN incelememizde.

Chromebook için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Chromebook, Google tarafından Google Chrome OS’de çalışan bir dizüstü bilgisayardır. Bu dizüstü bilgisayar çok farklı bir cinsden geliyor ve şimdiye kadar Windows veya Mac OS’nizden çok sıkıldığınızda şımartmak için harika bir seçenek.

Chromebook ile ilgili en iyi bölüm, işleri diğer işletim sistemlerinde yapabileceğinizden çok daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyan karmaşık ve aerodinamik arayüzüdür. Aynı şey bu işletim sisteminde bir VPN kurmak için de geçerlidir. Buraya’Chrome OS’de manuel olarak VPN kurulumu hakkında çok basit bir kılavuz:

 1. Chromebook’unuzda Google Chrome Tarayıcısını açın ve ardından yeni bir sekme açın
 2. Bu sekmeye, adres çubuğuna chrome: // settings yazın
 3. Bulmak için aşağı kaydırın “Bağlantı Ekle” ve tıklayın. Şimdi tıklayın “Özel Ağ Ekle” takip eden seçeneklerden

Şimdi bilgileri aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi girin:

Sunucu Ana Bilgisayar Adı Bu alan, bağlanmak istediğiniz sunucunun tam adını gerektirir. Bu adları hesabınızda bulunan sunucu listesinde kolayca bulabilirsiniz’s kontrol paneli
hizmet adı İstediğiniz herhangi bir adı oluşturabilirsiniz
Ön Paylaşımlı Anahtar Ipvanish
Sunucu CA Sertifikası Seç “Varsayılan”
Kullanıcı Sertifikası Bu alanı boş bırakın
Kullanıcı adı & Parola Kendi VPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin
OTP Bu alanı boş bırakın
Grup ismi Bu alanı boş bırakın
Kullanıcı Adını ve Parolayı Kaydet Bu isteğe bağlıdır. Kaydet veya geçici tut
 1. Sadece tıklayın “Bağlan” ve bağlantınız VPN etkinken başlayacaktır

Windows Phone için IPVanish nasıl kurulur / bağlanır

Windows Phone, Android ve iOS gibi daha sağlam kuzenleriyle karşılaştırıldığında o kadar popüler değil, ancak yine de kesinlikle saldırı girişimlerinin hedefi oldukları sayılarda var.

Bu nedenle, size en iyi güvenlik kapsamını sağlamak için bir VPN’e ihtiyacınız vardır. Buraya’Bu adım adım kılavuz aracılığıyla Windows Phone’unuza IPVanish’i yükleyerek bu güvenlik kapağını nasıl edinebileceğiniz:

 1. Windows Phone’unuzdaki Uygulama listesine erişin ve “Ayarlar” bulup tıklamak için aşağı kaydırın “VPN”
 2. Durumu Varsayılandan Değiştirme “kapalı” için “üzerinde”
 3. Şimdi üzerine dokunun “Ekle” ve için kutuya taşıyın “Sunucu adı” ve bağlanmak istediğiniz sunucunun adını veya IP adresini yazın. Yalnızca IPVanish ile kullanılabilen sunucuların seçilmesi gerekir
 4. Şimdi üzerine dokunun “tip” ve seçin “IPSec ile L2TP” şifreleme protokolünüz olarak
 5. Altında “Kullanarak Bağlan” kutusuna kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Önceden paylaşılan anahtar kutusuna şunu girin: “ipvanish”
 6. Bağlantınız için benzersiz bir profil adı seçin. “Profil ismi” ve üzerine dokunun “Kayıt etmek”
 7. Sunucunuzu değiştirmek için işlemi tekrarlamanız gerekir.

IPVanish Dokunma Cihazı

Dokunma cihazı genellikle “sürücü” özel bir bağlantı sağlamak için tüm VPN uygulamaları tarafından kullanılır. Belirli bir yazılım bu sürücüyü yükleyemezse, istemciye erişimde veya bir VPN sunucusuna bağlanırken sorun yaşarsınız. IPVanish ile ilgili sorun ne gibi görünüyor’s Cihaz’a dokunun?

Sorun, ağ veya gizlilikle ilgili çok sayıda araç arasında oldukça yaygındır. Yazılım çakışmaları ve sürücü imzalama hataları Windows’un IPVanish’i yüklemesini engelleyebilir’s Sürücü simgesine dokunun. Bunu düzeltmek için IPVanish’ten tamamen çıkmayı düşünün. Görev Yöneticisi’ni açın, uygulamayı sağ tıklayın ve tıklayın “Görevi bitir”.

Tamamlandığında, OpenVPN web sitesinden en son Tap Sürücüsünü indirin. Doğrudan indirme bağlantısı için burayı tıklayın. Etiketli dosyayı yükleyin “kademe windows-9.21.2”. İşlem birkaç saniye sürecek, bundan sonra istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanmak için IPVanish’i kullanabileceksiniz.!

IPVanish Kill Switch

Hemen hemen tüm VPN yazılımları günümüzde bir Kill Switch özelliği sunuyor. Tüm internet trafiğini kapatmak için gizlilik bilincinin ihtiyaç duyduğu önemli bir araçtır, durumlarda VPN bağlantınız çalışmayı durdurur. İnternete tüm erişimi keserek kimliğinizi sızdırmaya karşı koruyabilirsiniz.

Basit bir deyişle, kill switch özelliği, VPN’niz sizden vazgeçse bile sizi güvende tutmak için çok önemlidir. IPVanish bu aracı Mac OS ve Windows istemcilerinde destekliyor.

Mac ve Windows’da IPVanish Kill Switch’i Etkinleştirme?

Mac kullanan kullanıcılar için şu adrese gidin: “Tercihler” istemci uygulamasında ve daha sonra “Bağ”. Kullanılabilir yapılandırmaların bir listesini göreceksiniz. “Aktif Protokol” ve diğer seçenekler “Otomatik Yeniden Bağlanma”, “IPv6 Sızıntı Korumasını Etkinleştir”, ve “Bağlıyken çıkarken uyar”. Basitçe şunu yazan kutuyu işaretleyin “Öldürme Anahtarı” özelliği etkinleştirmek için.

IPVanish Kill Switch

Tersine, Windows’ta IPVanish’i çalıştıranların çok daha basit bir GUI’si vardır. Kill switch özelliğini açmak için, “Ayarlar” sekmesinde. İşiniz bittiğinde, “Bağ” menüsünü tıklayın ve etiketli onay kutusunu tıklayın. “Öldürme Anahtarı”. IPv6 Sızıntı Koruması, DNS Sızıntı Koruması, Siyah LAN Trafiği ve Otomatik Yeniden Bağlanma gibi diğer özellikleri de etkinleştirebilirsiniz.

IPVanish Bağlanmıyor

IPVanish Reddit

Reddit’te, kullanıcılar çoğunlukla bu inceleme sırasında belirttiğimiz sorunları vurguladılar. Size iyi yıllık ve diğer iş paketleri verdiğinden en iyi reddit VPN’i kontrol edin.

Hızlar birçok sunucuda azalır, Google bazı sunucuları kullanırken bir captcha ile sizi uyarır, sohbet desteği son derece aldatıcıdır (değil’t 24/7 terimin herhangi bir anlamıyla) ve diğer bazı sorunlar, birçok kullanıcının düzenli olarak karşılaştığı sorunlar arasındadır..

Sağlayıcının oyununu büyük zaman alması gerekiyor. İyi ve güvenli, ancak modern kullanıcılar en iyiden başka bir şeyden memnun değiller, böylece’t sağlamak, daha sonra aşağıdaki gibi Reddits gibi forumlarda bu tür sıralara hazırlıklı olun:

Trust Pilot tarafından IPVANISH incelemesi

TrustPilot’ta durum çok daha kötü. Kullanıcılar tarafından oluşturulan toplam 404 inceleme ve bu incelemelerin çoğunda yer alan toplu görüşü yansıtmak için tek bir yıldızın kümülatif değerlendirmesi vardır.

Kullanıcılar herhangi bir hizmet hakkında şikayette bulunabilir, ancak bir şey güneye çıktığında herkes bunu fark edebilir. IPVanish, bu aralıkları önerilere dönüştürmek için çok fazla yere sahip.

IPVanish VS NordVPN

İşte Nord VPN ve IPVanish arasında özellik özelliklerine göre bir özellik:

FeatureIPVanishNordVPN
Fiyatlandırma (Yıllık) $ 77.89 $ 69
Ülkeler 60+ 62
Sunucular 1000+ 4278
Protokoller OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve IKEv2 IKEv2, PPTP, OpenVPN, L2TP, DoubleVPN ve SSTP
Şifreleme 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC
Kütükler Hayır Hayır
P2P İzinli Evet Evet
Dayalı Amerika Birleşik Devletleri Panama
Proxy Sunucuları Evet Hayır
Eşzamanlı Kullanıcılar 5 6
Eklenen Özellikler Kill Switch, SOCKS5 Proxy SmartPlay, VPN Üzerinden Soğan, CyberSec ve Otomatik Kill Switch, Netflix’te çalışır

IPVanish VS PureVPN

İşte IPVanish ve PureVPN arasındaki özellikler, fiyatlandırma ve diğer faktörler arasındaki farklar:

FeatureIPVanishPureVPN
Fiyatlandırma (Yıllık) $ 77.89 $ 59.88
Ülkeler 60+ 60
Sunucular 1000+ 1300+
Protokoller OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve IKEv2 PPTP, OpenVPN, L2TP ve DoubleVPN
Şifreleme 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC
Kütükler Hayır En az
P2P İzinli Evet Evet
Dayalı Amerika Birleşik Devletleri Hong Kong
Proxy Sunucuları Evet Evet
Eşzamanlı Kullanıcılar 5 5
Eklenen Özellikler Kill Switch, SOCKS5 Proxy VPN üzerinden soğan, Bölünmüş Tünel, Özel IP, DDoS Koruması, Reklam Engelleme ve Otomatik Öldürme Anahtarı,

IPVanish VPN Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

IPVanish kullanımı söz konusu olduğunda, kullanıcılar tamamen özel bir çevrimiçi deneyimden yararlanmasını engelleyebilecek çeşitli sorunlarla / hatalarla karşılaşabilirler. Bunun ışığında, BestVPN.com’da okuyucularımızdan / izleyicilerimizden aldığımız en yaygın çalışmayan hataların bir listesini derlemeye karar verdik!

IPVanish Bağlanmıyor

Bağlantı sorunlarının birçok nedeni olabilir. Güvenlik duvarınız uygulamayı engelliyor olabilir’s internet bağlantısı. Bilgisayarınızdaki yanlış Tarih ve Saat ayarları bağlantı sorunlarına neden olabilir. Bazen İSS’ler bile PPTP VPN bağlantılarını engelleyebilir. Diğer zamanlarda sadece internet ile ilgili bir sorun var. İlk önce temel nedeni bulmanız, ardından buna göre adımlar atmanız gerekir..

IPVanish Dokunma Aygıtı Yüklenemiyor

Genellikle, kullanıcılara bilgisayarlarında çok sayıda VPN uygulaması yüklendiğinde, IPVanish Dokunma Cihazı kurulurken hatalarla karşılaşabilir. Sorunu gidermek istiyorsanız, çakışan yazılım uygulamalarını kaldırmayı düşünün. Bu işe yaramalıdır, ancak işe yaramazsa, Tap Sürücüsünü her zaman OpenVPN’den indirebilirsiniz.’s web sitesi doğrudan. Tap Driver’ı buradan indirip yükleyin: https://swupdate.openvpn.org/community/releases/tap-windows-9.21.2.exe

IPVanish Bağlantıyı Keser

IPVanish uygulamanızın bağlantısı kesilmeye devam ederse kimliğinizi riske atabilir. Artık Otomatik Öldürme Anahtarı gibi araçlar sadece güvenliğinizi her zaman koruyabilir. IPVanish’in bağlantısının kesilmesini durdurmak için bir sorun çözümü gerekiyor. Daha önce de belirtildiği gibi, bağlantı düşüşleriyle karşılaşmanızın birçok nedeni olabilir. Uygulamanın güvenlik duvarından engellemesini kaldırmayı, verilerinizi ve zaman ayarlarınızı düzeltmeyi veya herhangi bir şeyin işe yarayıp yaramayacağını görmek için internetinizi yapılandırmayı düşünün!

IPvanish İncelemesi SSS

ABD’de VPN yasal kullanıyor?

Uğursuz veya suçlu bir şey için kullanmadığınız sürece, VPN kullanmak sadece ABD’de değil, dünyanın birçok yerinde yasaldır..

IPVanish birden fazla cihazda kullanılabilir?

Evet. IPVanish, aynı anda 5 cihazda servise erişmenizi sağlar.

IPVanish aboneliğimi nasıl iptal ederim?

IPVanish’in hizmet standartlarından memnun değilseniz, aboneliği iptal etmek için kesinlikle kullanıcı olarak özgürlüğünüzü kullanabilirsiniz. Sadece web sitesine gidin ve hesabınıza giriş yapın. Burada, kontrol panelinde, “abone”. Artık bir seçenek görebileceksiniz “Aboneliğimi iptal etmek istiyorum” tıklayın. Tıklayın ve tüm formaliteleri tamamlayana kadar işleme devam edin. Hesabınız artık iptal edilmiş ve geçersiz olacak.IPVanish aboneliğimi nasıl iptal ederim

Sonuç

İşleri tamamlamak için, sağlayıcıya hizmetine daha fazla özellik eklemesini ve müşterilerin gelmesini sağlamak için mevcut özelliklerin performansını artırmasını tavsiye ederiz. Hizmet, yakın geçmişte ve VPN etki alanındaki iyi imajlarının kararmasını önlemek için.

IPVanish iyi, ama bugün’s ultra rekabetçi, kullanıcı odaklı dünya, iyi olmak sadece kazandı’t Kesimi yap. Daha fazla kullanıcıyla etkileşim kurmak ve kalıcı bir marka sadakati başlatmak için olağanüstü olmalısınız.

ExpressVPN olağanüstü fiyatlandırılmış planlara sahiptir, ancak kullanıcılar daha ucuz seçeneklere rağmen, yalnızca sağlayıcının tüm cephelerde mükemmel bir performansla yarattığı güven ve güvenilirlik nedeniyle bunu tercih ederler..

IPVanish’in aynı yolu izlemesi gerekir. Şu anki durumdan memnun kaldık, ancak çok fazla iyileştirme için kesinlikle yer var.

Hizmet ve inceleme standartlarımız hakkında herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, aşağıdaki başlıkta yorum yapın. Sizinle iletişim kurmaktan mutluluk duyarız!

Похожие статьи

 • CyberGhost İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat 3 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.75 / ay 90+ Ülkede 6.100+ Sunucu Günlük Kaydı Yok Sertifikalı Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma…

 • SpyOff VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi San Marino Fiyat 9.99 Sunucular 300+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Evet Evet Çin’de Çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web Sitesi…

 • TunnelBear VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada Fiyat 1 Yıllık Planda 4,99 $ / ay Sunucular 22 Ülkede 1.000+ Sunucu Sunuyor Günlükleri Bağlantıları Tutuyor Günlükleri Şifreleme AES-256-bit Engellemeyi Kaldırma…

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin’de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi…

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  RA4W VPN İncelemesi 2019