IP VPN İncelememi Gizle 2020

yargı Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat $ 2.91 / ay
Sunucular 120
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://www.hide-my-ip.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

Hide My IP, Anti-Spyware, Sabit Disk Kurtarma, Cookie Remover, History Cleaner, ve Güvenlik Duvarı.

İyi performansı ve en ucuz vpn fiyatlandırması ile tanınan Hide My IP, piyasada güçlü bir üne kavuştu ve ExpressVPN, NordVPN, PureVPN, PrivateVPN ve ibVPN gibi en iyi VPN hizmetleriyle rekabet etti..

Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için şu IP adresimi gizle incelemesini okuyun:

IP VPN'imi Gizle Çin'de Web Sitelerinin Engelini Kaldırıyor mu??

Çin ülkesi için kapalı bir internet üzerinde çalışırken hükümet, Çin odaklı uygulamaları ve hizmetleri desteklemektedir. Bu nedenle, özellikle dış hizmetlerin / web sitelerinin engellemesini engelleyen Çin VPN'lerinin dışından uygulamalar ülkede yasaklanmıştır. Bu nedenle, IP Adresimi Gizle Çin'de çalışmaz, ancak iOS uygulamaları yine de engellemeyi kaldırma konusunda yararlı olabilir. Bunun nedeni, şu anda bilinmeyen nedenlerle Çin yetkilileri tarafından henüz engellenmeyen IPSec / L2TP protokolünü kullanmasıdır..

IP VPN Fiyatlandırma İncelememi Gizle

IP VPN'i Gizle incelememiz, sağlayıcının bütçeye uygun bir fiyatlandırma yapısına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Üç plan vardır: aylık, üç aylık ve yıllık. Hangi planı seçerseniz seçin, aynı özellik grubunu alırsınız. Tek fark, daha uzun aboneliklerle aldığınız indirimlerdir.

Örneğin, aylık planı tercih ederseniz, 11,95 $ / ay olan Surfshark VPN fiyatına kıyasla oldukça ucuz olan 2,95 $ tutarında bir miktar ödemeniz gerekir. Ancak, üç aylık dönem için giderseniz, sadece 2,93 $ ödemeniz gerekir. Bu, her üç ayda bir 8,79 dolara ulaşıyor. Benzer şekilde, yıllık planı seçerseniz, aylık fiyatlandırma 2.91 $ 'a düşer ve yıllık 34.95 $ olarak faturalandırılır.!

Tüm abonelikler otomatik olarak tekrarlanır ve elbette manuel olarak iptal etmediğiniz sürece belirtilen sürelerinden sonra yenilenir. Aldığınız özellikler şunları içerir:

 1. 66 Ülkede 120 Sunucu
 2. Binlerce Global IP Adresi
 3. Windows Mac, iOS ve Android için uygulamalar
 4. Ücretsiz Günlük Proxy & Premium Proxy Sunucuları
 5. Akış için Yüksek Hızlı Sunucular & kumar
 6. DNSCrypt– IP OpenDNS'imi Gizle
 7. IP Tarayıcı Uzantılarımı Gizle
 8. 5 Eşzamanlı Bağlantı

Ödeme işlemi sırasında, şu şekilde etiketlenmiş bir seçenek de görebilirsiniz: “Kod Korumasının Kilidini Aç”. Özellikle lisans anahtarlarını kaybetme alışkanlığınız varsa, bu özelliği eklemeniz önemle tavsiye edilir. IP'mi Gizle, bulamazsanız genellikle anahtarınızı dosyada tutar.

Kilidi-Kod-Koruma

Sağlayıcı, hatta çevrimiçi çalındığında veya sızdırıldığı durumlarda anahtarı değiştirebilir. Bir programı yüklerken sorunla karşılaşırsanız, bir anahtarı kaybettiğiniz veya yanlışlıkla attığınız için, bunun gibi korumanın ne kadar önemli olabileceğini tam olarak bilirsiniz..

HideMyIP'i edinin

IP VPN Sunucularım İncelemesini Gizle

Hide My IP VPN incelememize göre, sağlayıcı yüksek hızlı akış, VoIP hizmetleri, e-posta, göz atma ve çevrimiçi oyunlar için 66 ülkede 120 premium sunucu sunuyor. Hatta izlenmekte olan gerilim eksiği de selleri indirebilirsiniz. Ancak bu sunucu sayısı 2000+ olan ve 300.000+ IP'si olan PureVPN sunucularından oldukça düşüktür.

Hizmeti BitTorrent ve uTorrent istemcileri ile test ettik ve indirmeler oldukça düzgün. IP Sunucularımı Gizle'nin tam listesini incelemek için resmi konumlar sayfasına göz atın!

hide_my_ip_servers_review

VPN'nin performansını daha iyi değerlendirmek için kontrollü koşullar altında 50 MBPS bağlantımızda hız testleri bile yaptık. Ancak, bir VPN kullanarak internete bağlantının bağlantı hızınızı en azından bir dereceye kadar yavaşlatacağını unutmayın. Bu, aşağıdakileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir:

 • Proxy Konumundan Uzaklık - Örneğin, ABD'deki Almanya'daki bir konuma bağlanan kullanıcılar, daha yakın bir Kanada sunucusuna bağlı olduklarından daha düşük bir hızda göz atabilir!
 • Yazılım Etkileşimi - Bilgisayarınızdaki bazı programlar Hide My IP ile doğrudan çakışabilir. Diğer tüm IP Gizleme yazılımlarının önceden kaldırıldığından emin olmanız gerekir.
 • IP'mi Gizle'yi çalıştırırken kullanılan bant genişliği ve internet trafiği miktarı.

Hız Testi Sonuçları

Her test üç kez gerçekleştirildi ve en iyi sonuç seçildi:

Hız Testi-İnceleme

IP VPN Müşteri Desteği İncelemesini Gizle

IP VPN Gizle incelememiz, sağlayıcının bir dizi yararlı müşteri destek çözümü sunduğunu keşfeder. Bunlar arasında Canlı Sohbet (yalnızca 12 saat kullanılabilir), Bilet Sistemi, Bilgi Tabanı ve Çevrimiçi Sorun Giderici bulunur.

Canlı Sohbet, sorgu almak için muhtemelen en iyi yerdir & sorunları anında ele aldı. Ancak, canlı sohbet çevrimdışıysa, tüm sorgularınız destek ekibine 12 saatten daha kısa sürede sorgularınızı yanıtlayan mesajlar olarak gönderilir.

Bilet sistemi iyi tasarlanmış ve konuşmak istediğiniz bölümün seçilmesine izin veriyor. Hızlı bir yanıt almak için sorgunuza da öncelik verebilirsiniz. Ayrıntılı cevapları ve basit arayüzü sayesinde bilgi tabanından da etkilendik. 

hide_my_ip_support_review

IP VPN Ödeme Yöntemleri İncelememi Gizle

IP adresimi gizle, potansiyel abonelerin ödeme yapması için uzun bir ödeme yöntemleri listesi sunar. Bunlar:

 1. JCB
 2. VİZE
 3. Payza
 4. PayPal
 5. Bitcoin
 6. keşfedin
 7. MasterCard
 8. Lokanta’s Kulübü
 9. Ödeme Duvarı
 10. American Express

hide_my_ip_payment_review

HideMyIP'i edinin

IP İnceleme Uygulama ve Uzantı Uyumluluğumu Gizle

Şu anda, Hide My IP, hepsi için özel uygulamalara sahip tüm büyük işletim sistemleri ile uyumludur. Bunlar:

 1. pencereler
 2. Mac
 3. Android
 4. iOS
 5. Linux

En yeni yazılımlara ek olarak Hide My IP, en popüler tarayıcılarla uyumludur ve Google Chrome ve Mozilla Firefox için mükemmel tarayıcı uzantısı sağlar:

HideMyIP Uzantı İncelemesi

Mozilla Firefox için IP Uzantımı Gizle (solda) & Google Chrome Eklentisi (solda)

IP VPN Windows Uygulama İncelememi Gizle

Windows uygulaması çok basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. İyi bir performans sunar ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Tek tıklamayla bağlantı özelliği kesinlikle mükemmeldir ve alttaki sunucu çubuğunu tıklayıp konumunuzu hemen değiştirebilirsiniz..

hide_my_ip_windows_review 

Uygulama ayrıca otomatik IP Dönüşü özelliği ile manuel olarak ayarlayabileceğiniz bir zamanlayıcıda IP adresinizi değiştirmenizi sağlar. ABD IP'sindeyken ABD tabanlı bir IP'ye ihtiyacınız varsa, sağlanan seçeneği kolayca kontrol edebilirsiniz (mükemmel özellik).

IP adresi değiştiğinde çerezleri otomatik olarak da temizleyebilirsiniz. HideMyIP VPN uygulaması aşağıdakiler arasından seçim yapmanızı sağlar Ödül (yüksek hızlı) ve Standart (yavaş hız) sunucuları kullanımınıza bağlı olarak.

benim ip premium inceleme gizlemek

IP Protokollerimi Gizle & Şifreleme İncelemesi

Hide My IP'de OpenVPN protokolü kullanılıyor (her ikisi de UDP & TCP) tüm yerel uygulamalarında ve OpenVPN Connect uygulamasını kullanarak manuel olarak yapılandırdığınızda. Öncelikle tanınmış hız ve güvenlik karışımı için seçilen OpenVPN tünel protokolü, NSA ve Çin'in tehlikeye girmediği az sayıda.

OpenVPN ayrıca 128bit ve 256bit şifreleme anahtarlarıyla da kullanılabilir ve istediğiniz herhangi bir cihazda istediğinizi yapmanızı sağlar. Hide My IP güçlü 256-bit AES şifrelemesi kullanıyor (askeri & bankacılık standardı) varsayılan olarak, kimlik doğrulama 2048 bit HMA5 anahtarları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu özellik IP Adresimi Gizle'den gelen bir e-postada onaylandı Mike R.:

“… OpenVPN protokolü olan mevcut en güçlü yöntemi, 2048 bit anahtar kullanarak 256 bit şifrelemeyle kullanıyoruz…”

IP Günlükleri İncelememi Gizle

Sağlayıcı başına’s web sitesi ve Kullanım Şartları belgesi, IP Adresimi Gizle bir sıfır günlük sağlayıcısıdır ve ağındaki kullanıcı etkinliklerini izlemez. Bununla birlikte, ABD veri saklama yasalarına bağlı olarak şirket, yasal bir emir durumunda yasadışı faaliyetlerin derhal yetkililere bildirileceğini bildirir. Kullanım Şartları'nın iddia ettiği gibi:

“Her ne kadar içerik günlüklerini kullanmıyor olsak da veya özel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmasak da, yasalarca gerekli olması halinde sahip olduğumuz bilgileri tersine çevireceğiz. My Privacy Tools, Inc. kötüye kullanımı yönetmek, hizmeti korumak ve / veya geliştirmek için ağın belirli yönlerini izleyebilir.”

IP Ücretsiz Denememi Gizle

Hide My IP gerçekten de temsilci tarafından onaylandığı gibi ücretsiz bir deneme hizmeti sunuyor. Tüm aboneler 30 günlük para iade garantisi bile alıyorlar, bu da parlak ve sizin için iyi performans gösterip göstermediğini görmek için hizmeti test etmenin iyi bir yolu.

eleştirmen’s Kararı

Kapsamlı Gizle IP VPN İncelememiz, sağlayıcının iyi bir hatayı hak ettiğini kanıtlar 5 üzerinden 4 yıldız. Müşteri desteği mükemmel ve oldukça duyarlı. Sunucuların hızları tarama, akış ve torrent işlemleri için iyidir. Tüm popüler platformlar / Cihazlar için özel uygulamalarınız bile var.

Beğendiğim özellikler
 1. Mükemmel Fiyatlandırma
 2. DNSCrypt'i aç
 3. Ücretsiz Deneme Kullanılabilirliği
 4. Geniş Sunucu Ağı
 5. Üstün Sunucu Hızları
 6. Sezgisel Tarayıcı Uzantıları
 7. Standart & Premium Sunucular
 8. İyi Ödeme Yöntemleri Seçimi
 9. İyi Müşteri Hizmetleri
 10. 30 Gün Para İade Garantisi
İyileştirme Alanları
 1. Yalnızca 1 tünel protokolü kullanılabilir
 2. Abonelik sayfasında zorunlu satış
 3. Kümelenmiş web sitesi tasarımı

HideMyIP'i edinin

Похожие статьи

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • SpyOff VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi San Marino Fiyat 9.99 Sunucular 300+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Evet Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web Sitesi...

 • PandaPow VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyat 1 Yıllık Planda 7,00 $ / ay Sunucular 16 Ülkede 120+ VPN Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • GOOSE VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Hollanda Fiyat $ 1.99 Sunucu 71 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Hayır Tavsiye Edilmez Web Sitesi Yok...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me