Şifrele.

yargı Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat 99,99 $ (1 Yıllık Plan)
Sunucular 25 Ülkede 132 Sunucu
Kütükler Günlükleri 16 Gün Boyunca Tutar
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://encrypt.me/
uygunluk Windows, Android, Apple

Encrypt.me, çevrimiçi güvenlik arenasında faaliyet gösteren güçlü bir firma olan StackPath tarafından satın alınana kadar Cloak VPN olarak biliniyordu..

StackPath, misyonunun güvenli bir uç platform sunarak interneti güvende tutmak olduğunu ve bir VPN'e sahip olmanın firmanın amacına hizmet etmesini sağladığını belirtir..

Encrypt de öyle.?

StockPath, özellikle ürün geliştiricileri arasında sektörde yüksek bir güvenilirliğe sahiptir, bu yüzden VPN servisinden beklentilerim yüksekti, üst düzey bir hizmet sunmasını bekledim, ancak hayal kırıklığına uğradım ya da ne!

Sağlayıcının, bu rekabetçi sektörde abone olmaya değersiz bir hizmet olmasını sağlayan bazı büyük boşluklar var.

Onlara daha yakından bakmak için’hizmeti, güvenlik performansı, akış desteği, vb.Dahil olmak üzere VPN ile ilgili birden fazla turnusol testine koyduğumuz bu kapsamlı Encrypt.me İncelemesini yaptık.

İzin Vermek’üzerinden geç!

Encrypt.Me IP Kaçak İncelemesi

VPN'niz açık olsa bile DNS veya WebRTC'niz sızdırıyorsa, ISS'niz de dahil olmak üzere herkes tarafından öğrenilebilir.

Diyelim ki bir sağlayıcıya bağlandınız’ancak VPN'nizde DNS veya WebRTC sızıntıları varsa, İSS'niz, bilgisayar korsanlarınız, hükümetiniz ve sizi bulmaya çalışan herkes, sonunda başarılı olur ve bu da kolayca.

Bu kadar büyük bir şey gibi görünmese de, bu tür yollardan bir IP sızıntısı, Çin veya İran gibi baskıcı bir rejimde çalışan bir gazeteci gibi hassas etkinlikler için interneti kullanan insanlara zarar verebilir..

Sağlayıcıdan bir VPN bağlantısını, hem DNS hem de WebRTC sızıntılarını kontrol eden en az 7 farklı IP sızıntı testinden geçiriyoruz.

Sağlayıcı bunlardan birine bile sızıyorsa, büyük bir düşüş sağlıyoruz ve her zaman Tavsiye edilmeyen VPN'ler listemize giriyor.

Encrpt de öyle.?

 1. https://www.dnsleaktest.com/: Temizle
 2. https://www.perfect-privacy.com/check-ip/: Temizle
 3. https://ipx.ac/run: Açık
 4. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/: Temizle
 5. https://ipleak.net/: Açık
 6. https://ipleak.org/: Açık
 7. https://browserleaks.com/webrtc: Temizle

Evet, kesinlikle.

Encrypt.Me Uygulama Güvenliği İncelemesi

Şifrelemenin meşruiyetini belirlemek için Virustotal.com üzerinde kapsamlı bir kontrol yaptık.’s istemci uygulama dosyaları.

encrypt.me ipleak testi

Sağlayan’s Windows uygulaması, sitede hiçbir şey algılanmadan bu testte yaralanmadan geçti’s 70 kötü amaçlı yazılım testleri.

Yani, sağlayıcının’uygulamalarında herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulunmaması.

Encrypt.Me Logging Policy İncelemesi

Buraya’Şifreleme derinliklerine kazdığımda bulduğum şey.’s kayıt politikası:

“Bağlantınızı güvence altına almak için Encrypt.me komutunu kullandığınızda:

 • Gönderilen ve alınan bayt sayısı
 • Bağlı süre uzunluğu
 • Bağlı IP adresi ve atadığımız (sanal) IP
 • Başlangıç ​​ve bitiş zamanlarıyla giden bağlantının kaynak bağlantı noktası

Bu bilgileri en fazla on altı (16) gün boyunca saklarız, ardından kalıcı olarak sileriz.

Biz bu bilgiyi sizin “kişisel oturum bilgileri” ve topladığımız en hassas verilerdir. Biz bu şekilde davranıyoruz. En fazla on altı gün sonra kişisel oturum bilgilerinizi kalıcı olarak sileriz.”

Bu, Encrypt.Me'nin sadece kişisel IP adresiniz gibi hassas verileri günlüğe kaydetmediğini, aynı zamanda 16 günlük bir süre boyunca sakladığını gösterir.

Encrypt.Me’s günlüğe kaydetme ilkesi, bu VPN'nin kullanımının güvenli olmadığını gösterir, çünkü kullanırsanız, sizi ve konumunuzu tanımlayan veriler sağlayıcı tarafından depolanır ve bir gag emriyle devlet kurumlarına yayınlanabilir.

Şifrelemek için ciddi bir başparmak aşağı. Bunun için bana.

Şifrele.Me Yetkili İnceleme

Bir VPN için en güvenli olmayan yerlerden biri olan ABD'de bulunmaktadır..

Ülke, ABD de dahil olmak üzere en az 5 ülkenin StackPath'i gerektiğinde IP verilerinizi serbest bırakmasını kolayca isteyebileceği anlamına gelen 5 Eyes ittifakının bir üyesidir ve StackPath uymak zorundadır.

Dolayısıyla, IP günlükleriniz 2 haftadan fazla bir süre sağlayıcıyla istirahat edildiğinde, yetkililerin size ulaşmak için yeterli zamanı vardır..

Bu yetki alanı ve sorunlu günlüğe kaydetme politikası tek başına Encrypt yapar. Çevrimiçi gizliliğini korumak isteyen herhangi bir kişi tarafından kullanılmaya layık değildir..

Şifreleme ve Protokol Desteği İncelemesi

Sağlayan’s adı, kişisel internet bağlantılarınızı şifrelemek için kullanılacak mesajı iletir, böylece verilerinizi şifrelemek için hangi standartları kullanır??

Endüstri standardı AES-256 askeri sınıf şifreleme şifresini dağıtıyor.

Bu şifreleme düzeyi, bir kaba kuvvet saldırısı başlatmak için bin süper bilgisayarı dağıtsanız bile kırılamadığından verilerinizin transit olarak güvenli olabileceği en güvenli şifredir..

Protokoller söz konusu olduğunda, Encrypt.Me'nin farklı işletim sistemleri için farklı protokolleri vardır.

İOS cihazlar için Encrypt.Me, IPSec protokolünü sunar, Mac ve Android kullanıcıları OpenVPN protokol desteği alırken, Windows kullanıcıları açık kaynak teknolojisi üzerinde çalışan güçlü bir protokol ve IKEv1 ve IKEv2 protokollerini barındırabilen StrongSwan adlı bir protokol ile korunmaktadır..

Sağlayıcının desteklediği tüm işletim sistemleri için OpenVPN bulunmaması sorun yaratıyor çünkü SSH anahtarlarıyla VPN sunucu bağlantılarını koruyan en güvenli protokolü.

IPSec ve IkeV2 protokolleri güvenlidir, ancak OpenVPN kadar güvenli değildir. Güvenlik önündeki endüstri standartlarını ciddi şekilde karşılayamadı ve OpenVPN protokolüne sınırlı destek, hizmet boyunca izin verilen aynı sorunun bir uzantısıdır..

Encrypt.Me Fiyatlandırma İncelemesi

Sadece şu iki fiyatlandırma planına sahip:

 • Aylık Plan: 9,99 $ bir kez faturalandırıldı
 • Yıllık Plan: 99,99 $ bir kez faturalandırılır

Bu planlar, bu sağlayıcının sunduğu hizmetlerden alacağınız değer karşılığında makul midir??

Söylemeyeceğim!encrypt.me fiyatlandırma incelemesi

o’çünkü, diğer birçok büyük sağlayıcı Encrypt.me'den daha iyi özellikler sunuyor ve bu da çok daha düşük bir fiyat etiketi için.

Encrypt.Me gibi bir güvenlik açığı olmayan ve bu sağlayıcıdan çok daha büyük bir sunucu ağına sahip lider bir endüstri sağlayıcı olan Surfshark, en iyi planında ayda sadece 1,99 $ 'a mal olacak. Bu, abonelik süresinin iki katı için şifrele fiyatının yarısından az..

Bu yüzden kesinlikle Encrypt.Me'nin fiyatlandırma cephesinde cazibesini kaybettiğini söyleyebilirim.

Rakiplerinizden daha düşük bir fiyata daha az hizmet sunamazsınız.

Sağlayıcının da tercih edebileceğiniz başka planları var. Onun gibi “Geçer” haftalık abonelik planına sahip olan ve bir kez faturalandırılan 3,99 ABD doları tutarındaki plan. Bu, yurtdışı seyahatine çıkanlar ve sadece bir veya iki hafta boyunca kendilerini korumaları gerekenler içindir..

encrypt.me haftalık plan

Hem aylık hem de yıllık paketler sunan aile anlaşmasına abone olabilirsiniz. Bu aile planında en fazla 5 hesap oluşturabilirsiniz ve her bir kullanıcı sınırsız cihazla kaydolabilir.

Bir aylık aile planına sahip olmak size 12,99 $ 'a mal olurken, yıllık aile planına sahip olmak size bir kez faturalandırılır.

Ayrıca aylık 2,99 ABD doları için bir aylık mini plan da var, ancak ay dönmeden önce 5 GB bant genişliğini aşarsanız 5 GB'ta maksimuma çıkar..

Genel olarak, bu planlar değişen zaman uzunlukları, fiyatlar ve kısıtlamalar ile karıştırmaktadır, bu da yeni başlayanlar için anlaşılmasını zorlaştırmaktadır.

Ancak bir yıl için 99,99 ABD doları’Aboneliği hiç uygun veya değerli değil.

Encrypt.Me Ücretsiz Deneme İncelemesi

Encrypt.Me’s hizmetini 14 gün boyunca ücretsiz, sıfır dizeler kullanmanıza izin verecektir.

Bu ücretsiz deneme politikası açık arayla, en iyi ve en dostane politikalar arasında’şimdiye kadar sektöre rastladım!

encrypt.me ücretsiz deneme kayıt giriş kayıt

Sadece birkaç ayrıntı girin ve hizmeti iyi bir 2 hafta boyunca kullanabilirsiniz. Hizmet vermediyse’Bu derlemede bulduğumuz kusurlara sahip değilseniz, bu deneme’bir test sürüşü için bu VPN'yi çıkarmanız önerildi.

Encrypt.Me Ödeme Yöntemleri İncelemesi

Şimdi sağlayıcının başka bir dezavantajı için. Şifrele.Me sadece kredi kartı ödemelerini kabul ediyor.

Başka hiçbir ödeme modu mevcut değil, Bitcoin bile değil, bu yüzden seçim burada gerçekten kısıtlayıcı.

sadece kredi kartı ile ödeme yap

Encrypt.Me İstemci Uygulaması İncelemesi

Encrypt.Me, aşağıdaki cihazlar için özel bir uygulama sunar:

 1. Windows (Beta)
 2. Android
 3. Mac
 4. iPhone (iOS)
 5. FireTV

encrypt.me istemci uygulamaları

Bu istemci uygulaması havuzu, kullanıcılara kolay uyumluluk sunmak açısından harika olan Mac ve Android gibi tüm popüler işletim sistemlerine yerel desteği genişletir..

Ancak şifrele.’Uygulama deposu, FireTV cihazları için sunulan özel bir uygulama olmasıdır. Bu, Firestick bu görev için uygun bir cihaz olduğundan, bu VPN hizmet akışını yüksek oranda kolaylaştırır.

Birçok kullanıcı, coğrafi kısıtlamalı sitelerin engellemesini diğer ana cihazlarda olduğu kadar kolay bir şekilde kaldırmak için bu platform için uygulamaları olan sağlayıcıları arıyor.

Windows uygulaması hala beta modunda, bu da uygulamanın kullanmak için var olduğunu, ancak kararlı hale gelmeden önce daha fazla kodlama ayarlaması ve bükülmesi gerektiğini ima ediyor.

encrypt.me sunucuları

Uygulamaların geri kalanı da var ve süper kullanıcı dostu. Gerçekleştirilecek karmaşık eylemler yok!

Ancak buradaki en tuhaf kısım, uygulamalarının endüstride genellikle gördüğümüz uygulamalara benzememesidir..

Gösterişli Bağlan düğmeleri yok, bayraklı optimize edilmiş konum penceresi yok ve hepsi, hiçbir şey yok. Sağ üst köşeden tıklayabileceğiniz basit bir konum listesi ve bağlantı başlatılır.

Encrypt.Me Sunucu İncelemesi

Encrypt.Me'nin en zayıf noktası sunucu yayılımıdır.

It server park şu anda 25 ülkede sadece 132 sunucuya sahip.

Sunucu sayısı az ancak sunucuların kullanılabildiği düşük ülke sayısı, sunucu yakınlığı hızları büyük ölçüde etkileyebileceğinden daha büyük sorunlardır.

Bir sunucu sizden ne kadar uzak olursa, gecikmeniz o kadar yüksek olacaktır. Az sayıda sunucuya sızın ve aşırı kalabalıklaşma hızlar için bir başka önemli sorun haline gelir.

Örneğin; Şifreleme: Güney Asya gibi sunucuların yakınında olmadığı bölgelerde yaşayanlara genellikle düşük hızlarla boğulur.

encrypt.me için sunucular incelemesi

Kuzey Amerika, Kanada ve Avrupa, sunucularının çoğunu Uzak Doğu Asya ve Down'da bulunan sunucuların çoğunu alıyor.

NordVPN gibi sektörel top silahların şu anda 5500+ sunucuyu aşan bir sunucu parkı var, bu da Encrypt tarafından sunulanla karşılaştırıldığında devasa. sunucu parkı çeşitliliği ve hızlı, istikrarlı hızlar arıyorsunuz.

Encrypt.Me Netflix Bloke Açma İncelemesi

Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabilir.

Ve burada dikkatli ol, çünkü bu yapılması kolay bir şey değil.

Netflix, 2016'da VPN'lerin sitesine bağlanmasını durdurdu ve o zamandan beri yüzlerce VPN ona karşı savaşı kaybetti.

Hala Netflix'in engellemesini kaldırabilecek bir VPN, Netflix'in önünde kalan yıldız bir sunucu ağına sahiptir.’VPN sunucularını kolayca koklayan kısır VPN yasağı.

Sitede sağlayıcıyı test ettiğimde, 2 sunucusunun Netflix ABD'nin engellemesini kolayca kaldırmak için çalıştığını buldum.

Aynı sunucular, ABD'deki başka bir coğrafi kısıtlı akış sitesinin engellemesini de başardılar, yani Hulu, Enrypt'i yayınladı. Akış için bir VPN istiyorsanız iyi bir seçim.

Encrypt.Me Torrenting İncelemesi

Ben de Torrenting sunuyor, ama tam darbe desteği değil.

Sağlayıcı, kullanıcılarına, yasadışı bir şeyle şımartmaları durumunda onları korumayacağını açık bir şekilde söyler, bu nedenle, telif hakkıyla korunan bir dosyayı P2P ağlarından indirseniz bile, Encrypt..

Ayrıca kişisel IP adresinizi 16 gün boyunca saklar, böylece gerçek konumunuzu onlardan bir istek aldığında telif hakkı trollerine veya medya evlerine açıklamasına izin verir..

Torrenting için hiç önerilmez.

Encrypt.Me Destek İncelemesi

Canlı sohbet, müşteri desteği sunmak açısından sektördeki normdur. O’s hızlı, süper kullanışlı ve ultra kolay.

Encrypt.me bunu da sunuyor?

Pek değil.encrypt.me sohbet desteği

Bir çeşit canlı sohbet penceresi var ama’Hemen bir destek yöneticisiyle konuşmayın.

Öncelikle kişisel bilgilerinizi, cihazınızı ve probleminizi girmeniz gerekiyor ve ardından birkaç saat sonra buna bir cevap alacaksınız.

Bu yüzden bunu canlı sohbet desteği olarak adlandıramıyorum.

O’s ile karşılaştırıldığında daha yavaş ve gerçekten hizmet biraz daha modern hale getirmek için hantal süreci ortadan kaldırmak için sağlayıcı tavsiye.

Şifreli mi??

Bizim tarafımızdan önerilmiyor çünkü yok sayılmayacak kadar büyük bazı büyük kusurları var.

Sorunlu kayıt politikası ve ABD yargı yetkisi, abone olmak için güvensiz bir hizmet haline getirir.

Ayrıca’t Canlı sohbet desteği sunma ve’t Torrenting için uygun ve 99 $ lık yıllık fiyat etiketi’s abonelik değerinde. Çok daha iyi ve çok daha ucuz alternatifler olduğu için hiç uygun değil.

Bunun bir sonraki en iyi alternatifini kontrol etmek istiyorsanız, bu SurfShark İncelemesini okuyun.

Похожие статьи

 • VPNBaron İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat $ 5.54 Sunucuları 13 Günlükleri Günlük Yok Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2 Netflix engelini kaldır Evet Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye edilmiyor...

 • Mullvad VPN İncelemesi

  Yargı Yetkisi İsveç Fiyat 5.55 $ / ay Sunucular 35 Ülkede 550 Sunucu Günlükleri Kayıt Yok Şifreleme AES-256-Bit Netflix Tutarsız Performansının Engelini Kaldırıyor...

 • PandaPow VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyat 1 Yıllık Planda 7,00 $ / ay Sunucular 16 Ülkede 120+ VPN Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • VPNSgüvenli İnceleme 2019

  Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin çok fazla yönü var...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me