ibVPN’in Sunucu Altyapısı İncelemesi

yargı Romanya
Fiyat 4.95
Sunucular 100+
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.ibvpn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü, Chrome, Firefox

İbVPN'in özelliklerini incelemeye başlamadan önce, en iyi VPN okuyucularının bu incelemenin kişisel bir deneyime dayandığını ve bu nedenle ibVPN'i tarafsız bir şekilde ele aldığını anlamasını istiyoruz. Diğer tüm VPN uzmanları gibi, bu incelemeyi kaldırmadan önce ibVPN hizmetlerinin tamamen test edildiğinden emin olmak zorundaydık.

En hızlı VPN hizmetlerinin en önemli yanı, sunucu altyapısının ne kadar sağlam olduğudur. ibVPN, iki yıl önce 100'den fazla sunucudan bugün itibariyle 57 ülkede 180'den fazla sunucuya büyüyerek bu konuda dikkate değer bir gelişme kaydetti..

Bu sunucuları performansları için test ettiğimizde, çoğunun yüksek hızlar sağladığını, VPN alanında kısmanın yaygın olduğu bir nadirlik olduğunu, popüler sunucu konumlarında bile trafik darboğazının olmadığını ve Netflix gibi popüler akış sitelerinin engellemesini kaldırmayı desteklediğini gördük. Hulu.

Netflix ABD gibi sitelerdeki sağlayıcıların güçlü VPN yasağını atlamasını nadiren bekliyoruz ve çok daha büyük bir içerik kitaplığına erişerek kullanıcılarının aboneliklerinden tam değer elde etmelerine izin veriyoruz, ancak ibVPN sadece güvenilir engelleme yetenekleriyle değil, HD akışını mümkün kıldı ve Netflix için en iyi VPN hizmetine bıraktı.

Sağlayıcı ayrıca, coğrafi kısıtlamalı akış ve oyun sitelerinin engellemesini kaldırmak için Roku ve Apple TV gibi medya akış cihazlarınızda VPN benzeri bir hizmet ayarlayabileceğiniz bir SmartDNS hizmeti de sunmaktadır. Proxy hizmeti kullanarak bir konuma bağlanmak isterseniz proxy sunucularına da erişebilirsiniz. ibVPN, bu hizmet kalitesi çeyreğinde büyük ve beklentilerimizin üzerinde puan aldı.

ibVPN’sunucu sayısı dünya çapında iyi bir şekilde yayılmıştır Kıta ABD, Avrupa, Avustralya-Asya bölgeleri, Uzak Doğu Asya ve şaşırtıcı bir şekilde çoğu VPN'in donmadığı Orta Doğu’Tek bir sunucu bile sunma.

ibVPN sunucusu

ibVPN’s Desteklenen Protokoller

Protokoller, herhangi bir VPN'nin güvenlik mekanizmasını oluşturan en önemli parçaları sağlar. Bir VPN askeri düzeyde şifreleme sunsa bile, protokollerde sınırlı seçenek, bu çok güvenlik ve koruma açıkları nedeniyle kullanıcıyı sağlayıcıya kaydolmasını engelleyebilir.

ibVPN, bu alanda da sadece kullanıcının OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP ve IPSec gibi geleneksel protokollere değil, aynı zamanda kullanıcının güvenlik düzeyini seçmede daha fazla seçenek sunmasına izin vermek için SoftEther için de destek sağlayarak oldukça iyi bir performans sergiliyor. VPN'den ihtiyaç duyduğu performansla ihtiyaç duyar ve dengeler.

Ancak, OpenVPN'i her zaman olduğu gibi kullanmanızı öneririz’mükemmel bir gizlilik koruma sicili ile orada en güvenli ve güvenilir protokol ve hizmet ile kaydolmaya karar verirseniz ibVPN de mevcuttur.

Şifreleme ve Cihaz Uyumluluğu

Bir sonraki noktaya geçmeden önce size bir soru sormak istiyoruz. Bir VPN hizmeti satın alırsanız, birincil ve ikincil güdüleriniz ne olur? Sürekli artan çevrimiçi güvenlik endişelerini göz önünde bulundurarak, birçok kullanıcının internette gezinirken maksimum koruma için VPN hizmetlerini tercih edeceğini varsayıyoruz..

Şifreleme söz konusu olduğunda, ibVPN diğer VPN servis sağlayıcıları kadar iyidir. Çevrimiçi kimliğinizi zararsız hale getirir ve SSL ve AES 256 bit şifreleme desteği ile güvende tutar. ibVPN, çevrimiçi kimliğinizi temiz ve korunaklı tutmak için en güvenli algoritmalardan biri olan Blowfish'i kullanıyor.

İbVPN'e karşı adil olmak için, cihaz uyumlulukları oldukça iyi ve iyileştirme için bir miktar marj var. Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Roku Streaming Player, Oyun Konsolları (PlayStation ve Xbox) ve Yönlendiriciler (DD-WRT ve Sabai) üzerinde ayarlayabilirsiniz. BlackBerry ve Kindle'dan da bahsedilmiş olsaydı harika olurdu, ama dediğimiz gibi ibVPN yine de cihaz uyumluluk seçenekleriyle gelişebilir.

ibVPN Uyumluluğu

ibVPN’s Fiyatlandırma Planları ve VPN Paketleri

Gittikçe daha fazla kullanıcı alan adına ilgi göstermeye başladıkça, ancak çok farklı gereksinimler ve ihtiyaçlarla VPN'ler artık fiyat duyarlı ürünler haline geliyor. Dolayısıyla, bir fiyatlandırma planı stratejisinin, belirli kullanıcılara uygun fiyatlarla yüksek değer sunan planlar oluşturarak, bu tür tüm kullanıcı ihtiyaçları için geniş kapsam sağlaması gerekir..

ibVPN, fiyatlandırma planlarını popüler kullanıcı ihtiyaçlarına göre formüle ederek tam olarak bu stratejiye hitap etmiştir..

ibvpn fiyatlandırma incelemesi

İzin Vermek’ibVPN'i tartışıyor’s fiyatlandırma planları burada biraz daha ayrıntılı:

Paket: Ultimate VPN

Fiyatı: 58.06 $ bir kez faturalandırılır ($ 2.42 / ay)

Bu belki de listedeki en kapsamlı plan ve her türlü kullanıcı ihtiyacını karşılayabilir. Akış sitelerinin engellemesini kaldırmaktan çevrimiçi anonimliğinizi korumaya ve Torrenting desteğinden Tor Over VPN ve Double VPN gibi güvenlik özelliklerine kadar, bu plan ibVPN'in müşterilerine sunduğu her şeye sahiptir.

Bunun yanı sıra, 180'den fazla sunucu konumuna, 5 eşzamanlı konuma, Socks5 Proxy'lere, Sınırsız bant genişliğine ve bu plandaki son derece uyumlu VPN istemci uygulamalarına erişebilirsiniz. Ve tüm bu ezici özelliklere rağmen, ibVPN’s fiyatı benzer bir plan için diğer sağlayıcılara ödeyeceğinizin çok altında.

Bu plan kesinlikle listenin en iyisi!

Paket: Standart VPN

Fiyat: Aylık faturalandırma döngüsünde 18,48 ABD doları / yıl (aylık 1,54 ABD doları) veya 2,47 ABD doları

Yine, birçok gizlilik savunucusunun kolayca kilitlenebileceği çok makul fiyatlı bir plan. Bu standart VPN planı 140+ ülkeye, tek bir bağlantı sınırına, çoklu protokol desteğine ve özel istemci uygulamalarına sahiptir, ancak Torrenting için herhangi bir proxy sunucusu yoktur. Plan, çevrimiçi anonimliklerini korumak için temel bir VPN aboneliği arayanlar için iyi bir seçenek olabilir, ancak çok fazla akış veya Torrent yapıyorsanız, Ultimate Plan'a gitmenizi öneririz..

Paket: Torrent VPN

Fiyat: Aylık faturalandırma döngüsünde 36,95 ABD doları / yıl bir kez faturalandırılır (ayda 3,08 ABD doları) veya 4,95 ABD doları

Torrenting Hayranları’t VPN alanında çok özel destek alın ve bu, VPN sektöründeki en önemli ilgi gruplarından bazılarını oluşturdukları için büyük bir hayal kırıklığıdır. Bununla birlikte ibVPN, özellikle Torrenters için geleneksel endüstri uygulamalarından cesur bir kopuş olarak özel bir plan sunuyor.

Ve bu plan sadece Torrenting amaçlı olduğu için, 21 sunucu ibVPN tarafından Torrenting veya P2P etkinlikleri için ayrılmış, tek bir eşzamanlı bağlantı ve artırılmış uyumluluk seçenekleri için özel uygulamalar ile birlikte. Fiyat aralığı da o kadar yüksek değil ve yıllık planlar için giderseniz, ayda 3 doların biraz üzerine çıkarak daha uygun fiyatlı hale geliyor..

Paket: IBDNS / SmartDNS:

Fiyat: Aylık faturalandırma döngüsünde 36,95 ABD doları / yıl bir kez faturalandırılır (ayda 3,08 ABD doları) veya 4,95 ABD doları

Mediastreamers, günümüzde insanlar en sevdikleri akış sitelerini izleyebilecekleri yolları çeşitlendirebilecekleri daha fazla yol aradıkça tüm öfke. Apple TV gibi cihazlar, tüm deneyimi son derece etkileyebilir ve bu tür eğlence odaklı aktiviteler için mükemmel adaylar olabilir..

ibVPN şimdi, sadece şu anda ihtiyaç duyulduğu kadar satın alma olanağı ile kullanıcıyı güçlendiren büyük bir gösteride, Torrenting planlarıyla aynı fiyatlarda bu tür cihazlar için özel bir plan sunuyor. Bu SmartDNS hizmetini dünya çapında 300'den fazla coğrafi kısıtlamalı kanalın engelini kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Windows'ta ibVPN nasıl kurulur:

İbVPN'i karakterize eden en iyi şeylerden biri, hizmetlerinin neredeyse tüm popüler ve birçok niş cihazda doğuştan uyumluluğunu sağlamak için istemci uygulamalarını geliştirmeye yönelik inanılmaz ayrıntısıdır..

Ancak Windows istemcisi muhtemelen mevcut istemciler arasında en çok kullanılanı olduğundan, kullanıcıların yazılımla etkileşimde bulunurken rahat hissetmelerini sağlamak ve kullanıcılara kolaylık sağlamak için daha fazla özellik sağlamak için UI / UX formatlarında mükemmel bir şekilde tasarlanması gerekir..

ibVPN’Windows istemcisi, Surfshark Windows istemcisi ExpressVPN Windows App'i içeren Windows için en iyi VPN istemcileri arasında en iyi ve mevcut durumunda birçok kez yenilendi. Bunun nedeni sadece kullanımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda Double VPN, VPN üzerinden Tor ve hatta Kill Switch gibi etkileyici seçenekler de sunuyor. Müşteri ayrıca tam olarak hangisinin “en hızlı sunucu” mevcut konum, sunucu yükleri vb. faktörleri hesaba kattıktan sonra şu anda kullanılabilir.

Windows istemcisini de indirmek ve kurmak istiyorsanız, o zaman burada’süreç ne kadar kolay:

  • Yukarıda belirtilen fiyatlandırma planlarından herhangi birine karar vererek ibVPN aboneliği satın alın
  • E-postada istemcinizi etkinleştirecek kullanıcı kimlik bilgilerini edinin
  • Windows istemcisini indirin ve sisteminizde kurulmasına izin verin
  • İçin tercih “En Hızlı Sunucu” Tercih ettiğiniz sunucuyu seçin veya seçin ve Bağlan'ı tıklayın
  • İbVPN ile akışın keyfini çıkarın veya çevrimiçi anonimliğinizi kusursuz bir şekilde koruyun’stellar VPN hizmeti

Müşteri desteği

ibVPN Müşteri Desteği konusunda inanılmaz bir iş çıkarıyor. Bir VPN hizmetini işaretlemek söz konusu olduğunda gözümüzün elmasıdır. ibVPN, VPN İstemcilerinde bilgi sağlar, kullanıcıları eğitir ve onlara teknik sorunlar konusunda yardımcı olur.

İbVPN ile Destek Biletleri, E-posta, Canlı Sohbet, Uzaktan Yardım aracılığıyla iletişime geçebilir ve SSS'leri, Bilgi Bankası'nı ve Forumlardaki tartışmaları okuyarak birkaç ipucu alabilir ve bir veya iki şey öğrenebilirsiniz. Böyle mükemmel bir müşteri desteği çok nadirdir ve kullanımı bir zevktir!

ibVPN Ücretsiz Deneme ve Ödeme Seçenekleri

BestVPN.co'da, kullanıcılarına mevcut tüm özelliklerle sıfır taahhüt ücretsiz deneme sunmaya çalışan incelemelerde bu VPN sağlayıcılarını çok daha yüksek oranda derecelendiriyoruz. Bunun nedeni, ücretsiz bir deneme teklifinin, sağlayıcının sağladığı hizmette kendisinin ne kadar kendine güven duyduğunu ve nihai kullanıcı testini yapmaya istekli olup olmadığını ifade ettiğine inanıyoruz..

ibVPN’24 saatlik ücretsiz deneme teklifi, bu hizmeti incelememizin en önemli özelliklerinden biridir, çünkü bir kullanıcının bakış açısından ileriye gitme ve hizmete abonelik satın alma konusunda inanılmaz derecede yardımcı olduğu.

Bunun dışında, hizmetle ilgili hala sorun yaşıyorsanız, paranızın bu güvenilir sağlayıcı ile güvende kalacağından emin olabileceğiniz her zaman 15 günlük para iade garantisi vardır..

Ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda, ibVPN Banka / Kredi Kartı, Ali Pay, Yandex, Banka havalesi ve diğerleri dahil olmak üzere inanılmaz 50'den fazla ödeme seçeneği sunmaktadır. Bununla birlikte, bir ödeme seçeneği olarak bitcoin'in varlığı en çok takdir ettiğimiz şeydir, çünkü bir hizmete abone olmak için ödeme yaparken bile gizliliğini korumalı ve anonim tutma konusunda büyük özerklik deneyimlemesine izin verir..

Sonuç

Bir yandan, ibVPN'i kullanmak ve özelliklerini ayrıntılı olarak incelemek harika bir deneyimdi, diğer yandan ibVPN'in üzerinde çalışabileceğini ve en iyi olmasa da en iyi VPN servis sağlayıcılarından biri olabileceğini düşündüğümüz bazı alanlar bulduk.

Farklı kıtalardaki sunucular değerini artırır ve sağlam bir Blowfish algoritması ibVPN'in VPN endüstrisinde kalmasını sağlar. Birçoğunuz bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak en hızlı büyüyen VPN hizmetidir ve ibVPN kullanarak 500.000'den fazla kişi var’s hizmetleri.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me