Hızlandırılmış İnceleme

Speedify çok eski bir hizmet değil, diğerlerinin çoğunun aksine ben’sektördeki en iyi VPN'ler hakkında daha fazla bilgi edinmek için yolculukta şimdiye kadar inceledik.

2014'te yeniden başladı ve karşılaştırmalı bir hale geldi “acemi” endüstride.

Ancak, yeni olabilirler, ama kesinlikle hırslıdırlar.

Neden?

Onlar yok’t Endüstri standardı olan OpenVPN protokolünü kullanın. Peki tam olarak ne kullanıyorlar?

Kanal bağlama.

Speedify incelemesi

Don’eğer yapmazsan endişelenme’Bu tam teşekküllü Speedify VPN incelemesinde, hizmetin tüm mallarını ve kötülerini de içeren bu ve hizmetin diğer yönlerini ele alacağımın ne olduğunu bilmiyorum.

Olumlular

Adından da anlaşılacağı gibi, Speedify, hizmetini kullanıcıların yararlanabileceği kadar kolay ve hızlı hale getirmeye odaklanmıştır..

Bu amaca hizmet etmek için, sağlayıcı endüstride bolca bulamayacağınız birçok farklı özellik tanıttı. Çoğunlukla güvenliğe odaklanırlar ve işte bu sağlayıcı’ın en büyük satış noktası yalanları.

Yeni Protokol ve Yükseltilmiş Şifreleme

VPN sağlayıcıları, en güvenli protokol olduğu bilinen OpenVPN protokolünü tercih ederler. Kitle kaynaklı, asla kırılmadığı bilinen, sağlam ve hızlı, pek çoğu bunu yapmayı düşünmedi, ancak Speedify.

Sağlayıcı, incelemenin başında bahsettiğim gibi Kanal Bağlama adlı kendi şirket içi geliştirilmiş protokolünü tanıttı.

Kanal Bağlama, aynı anda birden fazla internet bağlantı noktası kullanmanıza izin vererek hızınızı ve kararlılığınızı artırır.

İster Wifi, ister mobil veri bağlantınız, isterse internetin cihazınıza yönlendirildiği herhangi bir yer olsun, bu protokol hepsini bağlar ve doğrudan ışınlar.

Kanal Bağlama özelliği mobil veri bağlantımla bağlantıyı değiştirdiğinde Wifi'm çökse bile bu özelliğin indirmeye devam etmeme izin verdiğini buldum.

Gerçekten son derece etkileyici! Sadece stabil indirmeler veya yüklemeler içinse, bu VPN alabileceğiniz en iyi yazılımlardan biridir.

Şimdi şifrelemeye geliyor.

AES-256 şifrelemesi bugünlerde tüm VPN'ler için bir normdur ve’s çünkü kırılmaz.

Ancak yine de, Speedify bu teknolojinin daha da gelişmiş bir sürümünü sunuyor, yani Cha-Cha 256 şifreleme. İkisi arasındaki farkı açıklamak için çok teknik değil, ancak artış, bu sağlayıcının, hizmet ortamı aracılığıyla kullanıcılara modern çevrimiçi güvenlik ve gizlilik korumasında en iyisini sunmak için çok çalıştığını gösteriyor..

Çok Sayıda Sunucu

Genellikle, daha küçük VPN'ler’t bile 500 sunucu sunuyor. Ve her zaman büyük bir sunucu parkı istiyorsanız, 2000'den fazla sunucuya sahip PureVPN sunucularının beğenileriyle endüstrideki en iyi VPN hizmetlerine bakmanız ve

Speedify, 28 farklı konumda 1000'den fazla sunucuya sahip olduğu için gitmenize izin vermeyecek.

sunucuları hızlandırmak incelemesi

Bunlar sıradan sunucular değil, hız sunucuları.

Bu hız sunucuları bulutta bulunur ve size daha güvenilir ve daha hızlı bir bağlantı sağlamak için tüm bağlantı yükünüzü yaymak için Kanal Bağlama özelliğiyle birleşir.

Çok sayıda sunucu aynı zamanda, en yakın konumu seçmek söz konusu olduğunda, Asya veya Afrika gibi yerlerde, yani çoğu VPN'nin donmadığı yerlerde bile bolca seçeneğiniz olduğu anlamına gelir.’t sunucuları koymak.

Tor Uyumluluğu

Birçok internet gizlilik aracı arasında Tor,.

o’çünkü bu tarayıcı IP'nizi birden çok uç nokta üzerinden yönlendirerek gizli tutar. Ama yine de öyle değil’t Şifreleme veya protokol desteği sunmadığından IP'niz güvenli olsa bile verileriniz tehlikeye girebilir.

Şimdi sorun, çoğu VPN'nin Tor ile uyumlu olmaması, böylece iit'i baltalamak ve kullanıcıya çevrimiçi olarak son derece güvenli bir deneyim sunmasına izin vermemesidir..

Speedify, Tor ile mükemmel uyumluluk sağladığından, tarayıcıyı kullanan kişilerin üzerine kilitlenmek için mükemmel bir seçenek sunması nedeniyle bu hizmetlerden biri değildir..

Bir Öldürme Anahtarının Varlığı

Bir hizmet askeri sınıf şifrelemesine ve güvenli protokol desteğine sahip olsa bile, IP'niz hala sağlayıcıların sunmadığı birçok boşluktan sızabilir’t genellikle tıkama eğilimindedir.

Bu boşluklardan biri bir Kill anahtarının olmamasıdır.

VPN bağlantınız kesildiğinde, IP'niz aniden ortaya çıkar ve bağlantınızı kapatsanız bile, arasındaki küçük pencere vasat bir hacker'ın bile IP'nizi tanıması için yeterlidir.

Bir öldürme anahtarı, VPN bağlantısı da düşerse internet bağlantısını keserek bunu önler.

Speedify bu harika özelliği tüm uygulamalarında sunuyor.

Destek En Üst Seviyede

Canlı sohbet özelliği yerine e-posta desteğini her gördüğümde hayal kırıklığına uğrarım çünkü e-posta desteği bu günlerde 2000'li yıllardır.

Ve şu’çünkü canlı sohbet gerçekten daha iyi bir deneyim artırma yardımcı olabilir kişisel olmayan bir yoludur.

Ancak, Speedify’e-posta desteği sorgularıma son derece profesyonelce cevap verdi. Otomatik botlar yok, aptalca cevaplar yok, zanaatında eğitilmiş yüksek nitelikli bir desteğin inanılmaz desteği.

Diğer sağlayıcılar Speedify'dan bir yaprak almalıdır’bu durumda kitapları kesinlikle.

Sonsuz olarak devam ettirilebilen oldukça cömert bir ücretsiz deneme

Bu günlerde VPN'ler aynı anda oldukça cimri ve açgözlüdür ve önce bunları ödemenizi ve daha sonra hizmetlerini kullanmanızı istiyor.

Bu yüzden pek çok sağlayıcı bugünlerde ücretsiz deneme sunmuyor, sadece bir geri ödeme politikası.

Ama Hızlandırmayın.

Bu sağlayıcı sadece herkes gibi genel 30 günlük geri ödeme politikasına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda aylık 5 GB bant genişliği sınırı ile sıfır taahhütlü ücretsiz deneme sunar. Evet! Hizmet için kesinlikle ödeme yapmaya hazır değilseniz, her ay 5 GB ödenek yenilenir.

İnanılmaz, sadece inanılmaz.

Şimdi’kesinlikle olarak tanımlanabilecek bir şey “Son derece kullanıcı dostu”.

Uygun Fiyatlı ve Basit Planlar

Birçoğunuz profesyonellerde fiyatlandırmanın nasıl olduğunu görmek sizi şaşırtabilir mi? Isn’Bu sadece söylenmesi gereken bir şey olmalı?

Hayır, fiyatlandırma bile avantajlar veya eksiler bölümüne girebilir ve bu, fiyatlandırma planlarınızın sunduğunuz hizmet türünü ne kadar haklı çıkarabileceğine bağlıdır..

ExpressVPN’planları çok pahalı ama yapmıyorum’t çünkü sağlayıcı kötü onları’s değeri, güvenilirliği ve güvenilirliği, işte en iyi olmanın ayırt edici özellikleri. Bununla birlikte, Surfshark gibi diğer VPN hizmetleri özelliklerle doludur ve düşük fiyatla birlikte gelir.

Bu yüzden sadece ucuz bir VPN iseniz iyi olmanız gibi değil. Sadece haklı çıkarmalısın.

Speedify’s fiyatlandırma planları basittir, sadece aylık ve yıllık planlar mevcuttur.

 • Aylık: 8,99 ABD doları bir kez faturalandırılır
 • Yıllık: 49,99 ABD doları bir kez faturalandırılır (ayda 4,16 ABD doları)

Speedify Pricing incelemesi

Bu bireysel plan ve bana göre yıllık plan çok uygun fiyatlı. Aylık plan biraz pahalı ama göz ardı edilemeyecek bir plan değil.

Evet, sağlayıcı ile birlikte aile planı ve takım planı da var ve her ikisi de bireysel plandan farklı fiyatlandırılıyor. Ve hatta gemide fiyatlandırılmıyorlar.

Eksileri

Sağlayıcı bu noktaya kadar iyidir, hatta tavsiye edilmesi gereken bir şeydir, ancak bu faydalar hizmet için var olan her şeydir?

Speedify'ın da, bu incelemeyi okuduktan sonra daha dengeli bir karar verebilmeniz için önünüzde de vurgulamam gereken eksileri arasında adil bir payı var:

Netflix Desteklenmiyor

Netflix'ten beri’s VPN yasağı yürürlüğe girdi, pek çok VPN Netflix tarafından sunulan farklı ülkelerdeki farklı kütüphanelere erişmenize izin veremez.

Hala VPN yasağını atlayabilen bir VPN kesin bir kazanan ve her şeyden daha büyük benzersiz satış noktası olabilir.

Ancak, Speedify'ın kendisi sunucularının bunu yapamayacağını söylüyor, bu yüzden’bunu görmek beni ne kadar hayal kırıklığına uğrattığım konusunda bir beyinsiz.

Bu kesin bir aleyhte.

Torrent mevcut değil

Netflix yapmadıktan sonra’sağlayıcı ile çalışma, belki Speedify Torrenting ile iyi olacağını düşündüm, ama her zaman söyledikleri gibi, don’Büyük beklentileriniz yoksa büyük zaman hayal kırıklığına uğrayacaksınız!

Ve şu’Speedify'ın da yapmadığını gördüğümde bana tam olarak ne oldu’t Herhangi bir önemli Torrent'i desteklemez.

Netflix'in yararsızlığıyla birleştiğinde, Torrenting için hiçbir destek Speedify'dan ikisi değildir’ın en büyük zayıflıkları.

ABD Yargı Yetkisi ve bazı kayıtlar

Bir ülkenin veri saklama yasaları, bir sağlayıcının herhangi bir ülkede kamp kurmadan önce dikkate alması gereken önemli bir noktadır, ancak sanırım Speedify, bu tür yasalar, yani ABD'deki dünyanın en kötü yerlerinden birini seçerken bu yönü göz ardı etti..

ABD, 5 Göz ve 14 Göz gibi çok sayıda veri paylaşım ittifakının bir üyesi değil, aynı zamanda veri tutma konusunda, sağlayıcıya bir veri iade bildirimi bile sunulsa bile kullanıcıyı ciddi bir soruna sokabilecek çok kötü yasalara sahiptir..

Evet, Speedify'ın tabanı ciddi şekilde yapmadığım şeylerden biri’hakkında hoşlanmamak.

Aynı şey sağlayıcının kayıt politikası için de geçerlidir..

Speedify diyor ki’bir “Sıfır günlük sağlayıcısı”.

Ama cidden değil.

Aşağıdaki veri türlerini günlüğe kaydeder:

 • İsim, telefon numarası, e-posta adresi, kişisel adres ve şirket adı
 • IP adresi, erişilen sayfa, tarayıcı türü ve işletim sistemi (Yalnızca sitelerinde)
 • Bağlantı zaman damgaları
 • Tüketilen bant genişliği
 • Yaklaşık konum

hızlandırmak günlükleri gizlilik incelemesi

Bu günlükler ciddi bir şey olmamasına ve’Aslında mahremiyetinizi büyük ölçüde baltalamıyorum, ama yine de,’MullvadVPN gibi daha iyi kayıt politikaları gördüm.’t e-postanı bile al.

Speedify, kullanıcılarına en yüksek sınıfların maksimum güvenliğini ve gizliliğini sunmak için tuttuğu bu küçük günlükleri kaldırmalıdır..

Cihaz Desteği

Speedify'ın istemci uygulamalarının kullanımı süper kolay olsa da, hız testi gibi inanılmaz özellikler içeriyor.’VPN endüstrisinde, sağlayıcı’Uygulama kütüphanesi hala biraz sınırlı.

Speedify, Windows, Mac, iOS ve Android için özel istemciler sunar.

İndirme hızlandırma

Bu dört uygulama, en popüler platformları kapsıyor, ancak yine de daha fazlasına yer var.

Örneğin; PureVPN, Firestick için özel uygulamalar sunar & Daha bütünsel bir destek deneyimi için Kodi ve Chrome ve Firefox tarayıcı eklentileri.

Speedify'ı bir ya da iki uygulama eklemeyi gerçekten tavsiye ederim, eğer gerçekten Top draw sağlayıcıları ile orada durup rekabet etmek istiyorsa.

Sonuç

Speedify yüksek saygı duyduğum bazı son derece iddialı özellikleri ile iyi bir hizmet, ancak yine de bu hizmeti tam şişmiş bir şekilde tavsiye etmemi engelleyen bazı eksiklikler var. Ancak, sağlayıcı biraz çaba harcarsa kolayca düzeltilemeyen veya ortadan kaldırılamayacak türden hiçbir şey.

Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek için harika ücretsiz planı kullanıyorsanız hizmeti deneyebilirsiniz. Benim için, hizmetin başını almak için biraz daha güçlü bir yumruk atması gerekiyor.

Похожие статьи

 • VPNSgüvenli İnceleme 2019

  Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin çok fazla yönü var...

 • AirVPN İncelemesi 2019

  AirVPN belki de tüm VPN endüstrisinde en iğrenç layık sloganlara sahiptir. Hizmeti bu kelimelerle tanımlar “Gerçek nefes alacak hava...

 • Şifrele.

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyat $ 99.99 (1 Yıllık Plan) Sunucular 25 Ülkede 132 Sunucu Günlükleri 16 Gün Şifreleme için Günlükleri Tutuyor AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix...

 • HideMyAss VPN! Şifreleme ve Protokol Desteği İncelemesi

  Piyasadaki diğer tüm VPN'ler gibi, HMA! ayrıca bunun en iyi VPN olduğunu iddia ediyor. Anonimliğinizi çevrimiçi olarak güvence altına almayı vaat ediyor, ancak kullanıcı yorumları...

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me