Hola VPN Review 2019 – Tehlikeli & ldquo; Ücretsiz & rdquo; Kaçınılması Gereken VPN!

2017 yılında başlatılan ve Ofer Vilenski ve Derry Shribman tarafından kurulan Hola VPN, freebies arasında tanıdık bir isim. Freemium modeli kullanır, yani ücretsiz (reklamsız) ve ücretli planları vardır. Ancak, tamamen tarafsız olsaydım, her ikisi de düşük performans gösteriyor.

Ürün, Hola için çıkış düğümleri olarak kullanıcıların kaynaklarını kullanma stratejilerinin bir parçası olarak birçok tartışmanın bir parçası olmuştur.’s ücretli kardeş hizmeti, Luminati. DDoS Saldırılarına bağlı bir botnet ve diğer ürün Hola Tarayıcısı olarak görev yapan VPN'nin de kanıtı var!

Sağlayıcıya abone olmaya karar veriyor musunuz? Öyleyse, orada durmanızı ve daha net bir resim için bu derinlemesine Hola VPN Review 2019'u okumanızı tavsiye ederim.!

 • Güvenlik
 • şeffaflık
 • Fiyatlandırma
 • Sunucular
 • Verim
 • uygunluk
 • Destek

yargı

Hola VPN'nin genel merkezi İsrail'de, FVEY İttifakı üyesi olmamasına rağmen hala güçlü bir müttefik olarak kabul edilebilir. Ülke, ABD Hükümeti ve Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) gibi istihbarat teşkilatlarıyla en yakın ortaklardan biridir..

Tabii ki, onların resmi olduğu iddiası “gözlemci” Edward Snowden'ın belgelerinin ülke hakkında pek fazla detayı olmadığı düşünüldüğünde hala tartışmalıdır. Ancak Wikipedia hala İsrail'den FVEY'in resmi gözlemcisi olarak bahsediyor ve NSA doğrudan ham gözetimi paylaşıyor.

Bu yeterli değilse, İsrail'le bağları olan gölgeli şirketleri tanımlamak için birçok örnek olmuştur. Hatta bazıları İsrail makamlarının ABD makamlarına kıyasla daha geniş gözetim yetkileri verdiğini iddia ediyor. Böyle bir ülkede bulunan bir hizmete gerçekten güvenmek istemiyorum!

Günlük İlkesi

Çoğu ücretsiz VPN hizmetinden farklı olarak, Hola VPN'nin bir Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası sayfası sunmasından memnunum. Bu şekilde kullanıcılar tam olarak ne için kayıt olduklarını bileceklerdir.

Özellikle oturum açmaktan bahsedersem, Hola VPN'in sayfalarını yenilediğini hatırlatmak önemlidir, ancak “botnet” söylentiler.

Bu olayı takip ediyordu, sağlayıcı “Daha net” operasyonları hakkında ve çoğunlukla şeffaf olmaya çalıştıkları için memnunum.

Ancak, yıllar önce beklediğim gibi ve pazardaki yüzlerce sağlayıcıyı inceledikten sonra, Hola VPN de bilgilerinizi kaydediyor.

VPN tarafından kaydedilen günlük verileri, kullandığınız tarayıcı türünü, ziyaret ettiğiniz web sayfalarını, harcanan zaman ve erişim saatleri ve tarihleri ​​gibi bilgileri içerir.

“Herhangi bir Kişisel Bilgi kiralamıyoruz veya satmıyoruz. Kişisel Bilgileri size Servisler, depolama ve analitik sağlamak amacıyla diğer güvenilir üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarına veya iş ortaklarına ifşa edebiliriz. Kişisel Bilgileri bağlı şirketlerimize, bağlı şirketlere de aktarabilir veya ifşa edebiliriz.”

Şimdi, Hola VPN herhangi bir kişisel bilgi satmadıklarını / paylaşmadıklarını belirtiyor, ancak çoğu ücretsiz VPN'in verilerinizi 3. taraflara sattığını düşünmüyorum.

Bahsetmemek gerekirse, aynı paragrafta kendi ifadeleriyle çelişiyorlar, önce kişisel bilgileri paylaşmadıklarını belirtiyorlar, daha sonra bunu yan kuruluşlara ve bağlı şirketlere ifşa ettiklerini bildiriyorlar.

Kullanıcı Kaynaklarını Çıkış Düğümü Olarak Kullanma

Hola, 2014'ten bu yana dünya çapında 46 milyon kullanıcının büyük bir takipçisini toplamayı başardığında VPN endüstrisinde oldukça şok oldu.

Zamanla, ellerinde 9 milyon IP güçlü botnet veritabanı geliştirdiler ve bu da https://luminati.io adresinden HTTP isteklerine erişim sattı..

Genellikle, Hola'yı yüklediğinizde bir VPN uç noktası haline gelirsiniz. Ağdaki diğer kullanıcılar internet bağlantınızdan çıkıp IP'nizi alabilir.

Hola bu şekilde “ücretsiz servis”. Bant genişliği için ödeme yapmaz, ancak uygulamalarını yüklemeyi ve çalıştırmayı tercih eden kullanıcılardan kullanır ve satar.

8chan web sitesi hakkında haberler geldiğinde, yazıya meşru görünen POST istekleri aldığında işler daha da karmaşıklaşıyor..

IP / WebRTC / DNS Sızıntısı Sorunları

Hola proxy'sinin güvenilirliği hakkında daha iyi bir fikir edinmek için (birçok iddia ve tartışmaya rağmen), sızıntı sorunlarıyla ilgili VPN testleri yapmaya karar verdim.

Bu süreç beni bütün bir gün aldı, burada neredeyse her bir Hola proxy sunucusunu internetteki altı farklı VPN test aracından kontrol ettim:

 1. https://ipx.ac/run - Başarısız
 2. https://ipleak.net/ - Geçti
 3. https://dnsleak.com - Başarısız
 4. https://browserleaks.com/webrtc - Başarısız
 5. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ - Geçti
 6. https://www.perfect-privacy.com/check-ip - Geçti

Bu altı araç üzerinde yapılan testlerin dışında, sağlayıcı Mükemmel Gizlilik ve Tarayıcı Sızıntılarında herhangi bir sızıntı sorunu göstermedi, ancak IPX, Tarayıcı Sızıntıları ve DNS sızıntılarındaki testlerde başarısız oldu.

IPX

Aşağıda gördüğünüz sonuçlar, Birleşik Krallık sunucusunda yapılan testten alınmıştır. VPN maalesef orijinal IPv4 genel ve özel IP adresimi sızdırdı.

Bu yüzden kendi kimliğimi korumak için bilgileri kırmızı bir vurgu ile sansürledim. Kesin olan bir şey var, Hola proxy hiç güvenli bir seçim değil!

Hola VPN Sızıntı Testi IPLeak

IPLeak

IPLeak genellikle bir VPN ve bağlantısını değerlendirirken çok doğru sonuçlar verir. Araca göre, IPv4 adresiniz ve DNS güvenli.

Ancak, DNS testi artı 55 sunucu ortaya çıkardı ve işlem sırasında 8 hatayla karşılaştı, bu yüzden yine böyle bir üne sahip bir sağlayıcıya güvenmeyeceğim!

Hola VPN Sızıntı Testi IPX

DNSLeak

DNSLeak'te test için, tüm analizlerle aynı İngiltere sunucusuna bağlıyım. Bu araç bana bağlantımın en alakalı ve doğru sonuçlarını verdi.

Tam IPv4 genel ve özel adresimi, doğru ülke ve şehir ayrıntılarını ve dolayısıyla sonuçları neden bulanıklaştırdığımı gösterdi..

Hola VPN Sızıntı Testi DNS Sızıntısı

Tarayıcı Sızıntıları

Tarayıcı Sızıntıları, listeden WebRTC ve DNS sızıntısını gösteren üçüncü araçtır. IPv4 genel ve özel adreslerim Hola VPN ile açıkça görüldü.

Bu, sağlayıcının güvensiz olduğunu ve gözetimden korunma sunmadığını tekrarlar. Kimliğini gizli tutmak berbat ve ben buna güvenmem!

Hola VPN Sızıntı Testi Tarayıcısı

Mükemmel Gizlilik

Bağlantımın güvenli olup olmadığını doğrulamak için Perfect Privacy'den iki araç kullandım. Biri IP'yi Kontrol Et aracı, diğeri bir DNS Sızıntı Testi aracıdır.

Gördüğünüz gibi, sonuçlar Hola VPN'in kimliğinizi gizli tuttuğunu gösteriyor, ancak sanırım üç farklı hizmet sızıntı sorunları gösterdiğinden, bu araçların hatası..

Hola VPN Sızıntı Testi Mükemmel Gizlilik

Uygulama Dosyası Denetimi

AVG ve Secure Line VPN ürünü gibi virüsten korumaya sahip bir şirketin GrayWare / Win32.Presenoker virüsü ile gelebileceği yerlerde, Hola VPN uygulamaları tüm truva atları ve kötü amaçlı yazılımlardan arınmış.

Test, bir dosya yükleyebileceğiniz ve herhangi bir kırmızı işareti kontrol etmek için birden fazla virüsten koruma hizmetinde analiz ettirebileceğiniz virustotal.com web sitesinde gerçekleştirildi..

Virüs Toplamı tarafından Hola VPN Virüs Kontrolü

şeffaflık

Bir VPN sağlayıcısına güvenmek için, geçmişleri, sahipleri, karargahları, yönetim kurulu vb. Hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekir. Bu tür bilgiler herhangi bir hizmetten kolayca bulunamaz.

Bu nedenle, farklı sağlayıcıların yanıtlarını e-postayla SORUNSUZ sorular sorduktan sonra paylaştığımı görebileceğiniz Şeffaf bir VPN rehberi oluşturmaya karar verdim..

Şey, onların ürünleri hakkında bilgi için Hola VPN e-posta gerek yoktu. VPN ile ilgili her şeyi şurada bulabilirsiniz: “hakkında” veya “DNA” sayfa. Kolay okumak için her yönü ayırdım:

Hola VPN İncelemesi

 1. Kurucular: Ofer Vilenski ve Derry Shribman
 2. Takım üyeleri: Limor Kidron (VP HR), (Ron KolCTO) ve (Arik GiladGM)
 3. Yatırımcılar: DFJ (Silikon Vadisi), Üçlemesi (Seattle), Magma (İsrail), Ufuklar Girişimleri (Hong Kong) ve Turuncu (Fransa).

VPN sunmuyor “Varant Kanaryaları” ve henüz kimse tarafından denetlenmedi, ancak yakında Hola VPN'den daha ayrıntılı bir yanıt almaya çalışacağım.

Fiyatlandırma

Hola VPN'nin nasıl’s ücretsiz sürümü çalışır ve herhangi bir para harcama önlemek için bant genişliği ve çıkış düğümleri için kullanıcı kaynaklarını kullanır.

Ancak, sağlayıcı premium bir paket de sunmaktadır. Hizmet hala hemen hemen aynı olsa da, sağlayıcıyı test etmek için hala iyidir.

Abonelik Seçenekleri

Genellikle 4 farklı abonelik seçeneğiniz vardır: Aylık, İki Yıllık, Yıllık ve 2 Yıllık plan. Aylık fiyatlandırma 11,95 $ 'dan başlıyor.

İndirimlerden yararlanmak istiyorsanız, daha uzun süreli abonelikleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, 6 aylık paket aylık fiyatlandırmayı 9,00 dolara düşürüyor.

Yıllık seçerseniz, ayda 6,99 $ ödersiniz. - her yıl 83,88 ABD doları olarak faturalandırılan orijinal fiyatta% 41 gibi önemli bir tasarruf.

En iyi değer için, kullanıcılara 2 yıllık plana gitmelerini tavsiye ederim. Aylık% 3,99, iki yıl boyunca 95,75 $ 'a mal oluyor ve size% 66'lık büyük bir indirim sağlıyor!

Hola VPN Fiyatlandırma İncelemesi

Para iade garantisi

Hola VPN, müşterileri için her iki üssü de kapsayan ücretsiz bir uygulama ve geri ödeme garantisi sunar. Hizmeti istediğiniz zaman test edebilirsiniz.

Para iade garantisi 30 gün sürer. Bununla birlikte, Hola VPN'in müşterilerini fiyatlandırma konusunda bir tür kandırdığını bilmek zorunludur.

Sektörde böyle bir sistemi ilk gördüğüm şey bu! “Hola servisi her platform için ayrı ayrı verilmektedir. Dolayısıyla, iki platforma kaydolduysanız, iki ödeme olacaktır..”

Bu, sağlayıcının iki kez borçlandırılmakta olan bir hesapla ilgili endişelerini ele aldığı Faturalandırma SSS bölümünden alınan bir metindir. Müşterilerinizi kandırmak için oldukça akıllıca bir strateji, Hola!

Sunucular

Android ve Windows platformuma Hola VPN uygulamasını yükledikten sonra, kesin bir sayı olmadığını fark ettim. Yine de saydığım şeyden bağlantı için 220+ sunucunuz var.

Bu sunucuların hızı “okayish” ama güvenlik inanılmaz derecede zayıftı. Yukarıda gösterdiğim gibi, Hola VPN bir bağlantıyı düzgün bir şekilde şifrelemeyi ve güvenli hale getirmeyi başaramıyor, bilgilerinizi sızdırıyor!

Sanal Konum Testi

Kullanıcılara Hola Unblocker hakkında daha iyi bir fikir vermek için sunucularında bir test yaptım. Bu, sağlayıcıların’ sunucular reklamı yapılan yere dayanır.

İngiltere'de IP adresini veren bir sunucuya bağlandım: 213.229.67.83. Bu adresi CA App Synthetic Monitor ping testine yapıştırdım.

Hola VPN Sanal Konum Testi

Araç, sunucuyu dünya çapında 90'dan fazla konuma pingler. Gördüğünüz gibi, gidiş-dönüş süresi diğer yerler için oldukça yüksek, ancak İngiltere - Londra'da, ms 2.419 ms kadar düşük.

HolaVPN İncelemesi

CA Technologies'in tracert aracı’ App Sentetik Monitör, 4.709 ms'lik bir rtt görüntüleyerek bu bulguları daha da doğrular. Bu, sunucunun gerçekten Londra'da bulunduğu anlamına gelir.

Hola VPN Sanal Konum Testleri

Tam bir resim için, sunucudan aldığım IP adresini (213.229.67.83) ve uç nokta adresini (151.236.46.162) Hurricane Electric BGP Toolkit'e kopyalayıp yapıştırdım:

HolaVPN

Hız Testleri

Hola VPN'lerin performansını birden fazla sunucuda hız testi yaparak test ettim. Bu işlem için Ookla'nın Hola için rezil Speedtest'i kullandım’İngiltere, ABD, Fransa ve Avustralya konumları.

Tüm testler 50 Mbps'lik bir bağlantı üzerinde gerçekleştirilmiştir. Avustralya'da neredeyse 5.51Mbps indirme ve 6.65Mbps yükleme aldım. Fransa için sonuçlar çok farklı değildi.

7.54Mbps indirme ve 4.11Mbps yükleme aldım. ABD için en yüksek 17.4Mbps indirme ve 4.76Mbps yüklemeye ve İngiltere 13.7Mbps İndirme ve 4.28Mbps yüklemeye sahibim.

Bu, Hola VPN'e 50Mbps bağlantınızda ortalama 10Mbps indirme ve 4Mbps yükleme hızı verir, bu da en azından söylemek inanılmaz derecede kötüdür..

Hola VPN Hız Testi Ookla

torrenting & Gizleme

Ne yazık ki, sağlayıcı StealthVPN yani gizleme özelliği sunmuyor. Çin'de bir hizmeti temsil eden bir temsilcim vardı (80+ sağlayıcımızın bir parçası olarak)’s analizi), ancak işe yaramadı.

VPN, VPN yasaklarının yakın olduğu ve atlanması oldukça zor olduğu İran, Irak, Türkiye ve Mısır gibi diğer yerlerde de çalışmadı..

P2P / Torrenting ile ilgili olarak, IPLeak.net üzerinde bir mıknatıs bağlantısı indirmeyi ve ardından ağın arkasındaki arka planı değerlendirmeyi isteyen bir test yaptım..

Hola VPN, orijinal IP adresimi gizleme konusunda başarısız oldu. Bu, telif hakkı ihlali içeriğinin indirilmesi nedeniyle ağır DMCA para cezaları ödemek zorunda kalacakları için torrentlere zarar verebilir.!

Hola VPN Torrenting Testi

Akış / Engellemeyi Kaldırma - Hola Netflix

VPN'ler, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime ve Hulu gibi VoD'lerde coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmek isteyen eğlence meraklıları ve kordon kesiciler için değerli araçlardır.

Bu nedenle, Hola VPN'in bu tür yayın platformlarının engelini kaldırmasını beklemek makul, ancak maalesef aldığım sonuçlar hayal kırıklığı yaratıyor.

Https://www.netflix.com adresini ziyaret ettim ve hemen konumumu ABD'ye veya başka bir ülkeye kaydırmak için Hola VPN'den bir bildirim aldım.

Hola VPN Netflix Bloke açma

Tıklarım “Amerika Birleşik Devletleri” çünkü filmlerde ve TV şovlarında en çok başlık var ve Hola VPN bana Netflix hesabımda oturum açmamı söyledi. Yaptım ve daha sonra yayın yapmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlandım.

HolaVPN Netflix Bloke açma

Gördüğünüz gibi, bu, Netflix'ten aldığım ve sistemlerinin beni bir engelleme veya proxy kullandığımı bulduğunu belirten hatadır. Hola, flamalar için oldukça güvenilmez!

Hola VPN Netflix Bloke Açma İncelemesi

uygunluk

Cihaz uyumluluğu, dünya çapında 191 milyondan fazla kullanıcıyı yöneten Hola VPN için bir sorun değil. Windows, Mac, iOS ve Android için kullanılabilir uygulamalarınız var.

Kullanıcılar Google Chrome ve Mozilla Firefox için uzantılar bile alabilir. Sağlayıcı Apple TV'de çalıştığını bile iddia ediyor, ancak aslında sadece bir DNS ayarlamak için talimatlar veriyor.

Hola Android Uygulaması

İndirdikten / kurduktan sonra “Sınırsız Ücretsiz VPN - Hola”, senden bir menü ile karşılanacaksın “abone ol, don’t kaynakları paylaş” veya tıklayın “Sonraki”.

Birincisini seçerseniz, bir abonelik satın almanız gerekir. Unutmayın ki Hola’planları farklı cihazlarda farklı şekilde yönetiliyor.

Bu, Windows'ta zaten bir aboneliğiniz varsa, aynı hesap Android'inizde çalışmaz. Başka bir işleme girmeniz gerekecek.

İkincisini tercih ederseniz, kaynaklarınızı paylaşmayı kabul etmeniz gerekir, daha sonra kaynaklara erişirsiniz. “Hola Engeli Kaldırıcı”, VPN'den daha çok proxy tarayıcı gibi davranır.

Yüklü tüm uygulamalarım menüde düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Konumumu değiştirmek istediğim yeri seçip beğenime göre bir sunucu seçebilirim.

Başka bir seçenek olarak, sol üst köşedeki ülke bayrağını tıklayabilir, bir sunucu seçebilir ve ardından o konumda alakalı sonuçlar almak için herhangi bir şey arayabilirsiniz.

Kanımca, uygulama engellemeyi kaldırmak için iyidir, ancak farklı uygulamalarda bir VPN sunucusu kullanırken birçok sorunla karşılaştım. Koruma o kadar ikna edici değildi ve bağlantı sorunları ile karşılaştım.

Hola VPN Android Uygulaması

Hola Windows Uygulaması

Doğrudan web sitesinde indirilebilen Hola Windows uygulaması, Android muadiline oldukça benziyordu. Genellikle bir VPN, VPN değil, özelleştirilmiş bir Chrome Tarayıcısı alırsınız!

Evet, şaka yapmıyorum. Hola VPN, Chrome tarayıcıyı Video Hızlandırıcı, Reklam Engelleyici ve Proxy / VPN dahil olmak üzere bir dizi uzantı içerecek şekilde optimize etti.

Yalnızca tarayıcı bağlantısını değil, tüm ağınızı gizleyen bir uygulama olmadan, Hola çevrimiçi anonimlikten yararlanmak için ikna edici bir seçenek gibi görünmüyor.

Kullanabileceğiniz çok sayıda konum olabilir, ancak hepsi bu kadar. Uygulama, gerçek bir VPN hizmetinden daha fazla proxy'dir ve kimliğinizi gizli tutmak için iyi bir şifreleme sunmaz.

Hola VPN Windows Uygulaması

Hola VPN Chrome / Mozilla Uzantısı

Chrome için bu ücretsiz VPN, Windows uygulamasıyla aynıdır. Masaüstü sürümü, tarayıcıya yalnızca Hola Google Chrome uzantısını içeren diğer hizmetleri ekler.

Bu nedenle, genel tasarım ve görünüm tamamen aynıdır. Sen çevirebilirsin “vekil” 226 farklı sunucuyu kullanarak konumunuzu istediğiniz zaman açın ve konumunuzu değiştirin.

Ancak, bu Hola uzantısının satış yapan kullanıcılarla aynı yakalandığını unutmayın’ ücretsiz hizmetini karşılama maliyeti için bant genişliği. Yani, gerçekten ona güveniyor musun??

Ben öyle düşünmüyorum! Gizlilik bilincine sahip kullanıcılar için daha iyi bir seçim, güvenli tarayıcı uzantılarına sahip NordVPN, ExpressVPN, Surfshark ve PureVPN gibi sektörde güvenilir isimler bulmaktır.!

Hola VPN Tarayıcı Uzantısı

Destek

Destek açısından, Hola ücretsiz VPN 7/24 canlı sohbet sunmuyor. VPN ile ilgili sorunlar için teknik personeli ile iletişim kurabileceğiniz bir e-posta yardımı [@] hola.org var.

Destek için mevcut diğer seçenekler arasında Facebook, Twitter ve YouTube sayılabilir. Bir Google+ sayfası bile vardı, ancak kapatıldıktan sonra varlıkları kayboldu.

Yardım almak için sahip olduğunuz son seçenek, yeterli yardım sağlaması gereken alakalı sorgular içeren SSS bölümünü ziyaret etmektir..

Hola VPN Desteği

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Holavpn kullanmaya gelince, kullanıcılar aklından geçen birçok endişe / soruya sahip olabilirler. Bunun ışığında, kullanıcılarımızdan aldığımız en yaygın sorguların bazılarını tek bir yerde listeledim. Sorun giderme için aşağıdaki SSS'lere bakın:

Hola VPN'in kullanımı güvenli mi??

Daha önce de belirtildiği gibi, Hola bir VPN uygulaması yerine bir proxy gibi davranır. Trafiğinizi gizlemek için şifreleme kullanmaz, bu nedenle internet etkinliğinizi gizlemez.

Bu nedenle, Hola VPN'yi hangi platformda kullanırsanız kullanın, çevrimiçi kimliğiniz tehlikeye girecektir. Güvenli bir üne sahip pazarda öne çıkan isimlere gitmek daha iyidir.

Hola VPN ne yapar?

Ücretsiz premium modelin ardından Hola'nın hem ücretsiz hem de ücretli planları var. Uygulamanın kendisi, bant genişliğinden tasarruf etmek için kullanıcı notlarını çıkış notları olarak kullanmak gibi birçok şüpheli etkinliğe bağlandı.

Bilgilerinizi üçüncü taraflara satan VPN hakkında bile tartışmalar olmuştur. Sağlayıcı VPN endüstrisinde olabilir, ancak aslında çoğu insanın gizlilik araçlarından uzaklaşmasının bir nedeni!

Hola.org güvenli midir??

Web sitesinin kendisini ziyaret etmek tamamen güvenlidir. Gelen / giden trafik için HTTPS protokolünü kullanır ve verilerinizin güvenli olmasını sağlar, ancak bu yalnızca web sitesi ile sınırlıdır.

Hola Free VPN'leri İstediğiniz gizlilik ve anonimlik ise Windows, Mac, iOS ve Android uygulamaları neredeyse işe yaramaz!

Hola anlamı ne??

Hola'nın kendisi, İspanyolca “Merhaba”, ancak bu sağlayıcının neden adı kullanmayı seçtiği hakkında bir geçmiş yok “Hola VPN” onların hizmeti için.

Şirketin nasıl oluştuğu, isme nasıl ulaştığı vb. Hakkında daha fazla bilgi için sağlayıcıya e-posta gönderdim. Hala yanıtı bekliyorum!

Nihai Karar

Hola VPN'i önerir miyim?

ASLA HAYATIMDA! FVEY ile yakın bir müttefik olan, oturum / etkinlik bilgilerini kaydetme, Netflix, WebRTC / DNS / IP sızıntısı sorunlarının engelini kaldıramama, kullanıcıları özel veriler satarak dolandırıcılık, çıkış düğümleri olarak kullanma ...

Hizmet, inceleme sürecimin her yönüyle başarısız oldu. Basit bir ifadeyle, herhangi bir gizlilik / güvenlik sunmayan, VPN olarak pazarlanan bir proxy hizmetidir. Kullanıcılar bu ücretsiz VPN dolandırıcılığından uzak durmalıdır. Aldatıcı pazarlama stratejilerine düşmeyin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me