GOOSE VPN İnceleme 2020

yargı Hollanda
Fiyat $ 1.99
Sunucular 71
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://goosevpn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome

2016 yılında başlatılan ve merkezi Hollanda'da bulunan GOOSE VPN, pazar liderleri ile teknik özelliklere sahip olmayabilir, ancak her geçen gün popüler hale geliyor. Oldukça çekici özellikler sunan umut verici bir genç hizmettir. Bunlar arasında sınırsız eşzamanlı bağlantı ve gizlilik araçlarının pazarında oldukça nadir bulunan kendi VPN ağı bulunur.

Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için BestVPN.co'dan bu derinlemesine GOOSE VPN Review 2020'yi okuyun.!

GOOSE VPN Fiyatlandırma İncelemesi

Diğer sağlayıcılara benzer şekilde, GOOSE VPN farklı uzunluktaki kullanıcılara üç farklı abonelik sunar. Birincisi, aylık 12,99 $ 'dan başlayan bir aboneliktir..

Bu iyileştirme yaklaşan birçok yönü olan bir acemi hizmet için oldukça pahalıdır. ExpressVPN ve NordVPN bile GOOSE VPN'den daha düşük fiyatlıdır.

Tabii ki, daha iyi bir fiyatlandırma yapmak istiyorsanız, daha uzun süre abone olabilirsiniz. İkinci, yıllık plan 4.99 $ 'dan başlayarak kullanıcıların% 61 gibi muhteşem bir indirimi kullanmasını sağlıyor.

Bu nedenle, 12 aylık erişim için yalnızca 59,88 $ ödersiniz. En iyi değer için, 1.99 $ 'dan başlayan üçüncü ve en şaşırtıcı 3 yıllık plana gidebilirsiniz (aylık maliyetlerde% 84 indirim sağlar).

GOOSE VPN Fiyatlandırma İncelemesi

GOOSE VPN Ücretsiz Deneme İncelemesi

GOOSE VPN, kullanıcılara 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunduğunu iddia ediyor, ancak bu gerçekten çok yanlış. Bir maske maskesi altında geri ödeme garantisi sunarlar. “Ücretsiz deneme” müşteri çekmek.

Sonuç olarak, servise kaydolurken kredi kartı bilgilerinizi yine de vermeniz gerekecektir. VPN, kullanıcılara karışıklığı önlemek için ücretsiz bir deneme yapmadıklarını açıkça belirtmelidir.!

ben’Son zamanlarda pek çok tedarikçinin bunu umutları kandırmak için yaptığını fark ettim. Bu genellikle memnuniyetsiz müşterilere yol açan açık sahtekârlıktır.

GOOSE VPN Geri Ödeme Garantisi

Daha önce de belirtildiği gibi, GOOSE VPN 30 günlük geri ödemesini bir “ücretsiz deneme”, ne zaman aslında sadece bir para iade garantisi. Bu nedenle, sağlayıcı tarafından sunulan hizmetten memnun değilseniz, geri ödemenizi talep etmeden önce yaklaşık bir ayınız vardır..

Tabii ki, karşılanması gereken, ekleyebileceğim başka koşullar da var “mantıksız”. Geri ödemeye hak kazanabilmek için 100 MB'tan fazla bant genişliği tüketmeniz gerekmez.

Geri ödeme için 30 günlük bir zaman çizelgesi verdikleri göz önüne alındığında, bu aptalca. ancak, VPN, geri ödeme politikalarında, kullanıcıların tutarlı teknik sorunlarla karşılaştığı özel durumlarda aşırı bant genişliği ile geri ödeme yaptıklarını açıklar..

GOOSE VPN Panosu

GOOSE VPN şunlardan biridir “şunlar” bir abonelik için ödeme yapmadığınız sürece pazardaki VPN uygulamalarına erişim izni vermeyen sağlayıcılar. Kullanıcılar yalnızca ödeme yapıldıktan sonra masaüstü, tarayıcı ve TV uygulamaları için indirilebilir bağlantılara tıklayabilir.

İOS ve Android kullanıcıları ise uygulamayı iTunes veya Google Play Store'dan alma olanağına sahip olacaklar. Ancak, kayıt olmak ve uygulamayı akıllı telefonlarında kullanmak için kredi kartı bilgilerini vermeleri gerekecek.

GOOSE VPN İnceleme 2020

GOOSE VPN Ödeme Seçenekleri

GOOSE VPN'in pahalı aylık fiyatlarını dikkate alarak birçok ödeme seçeneğini desteklemesini bekledim. Mevcut yöntemleri geliştirmeye devam etmelerine rağmen, şu anda Visa, MasterCard, Amex, Discover, Maestro ve PayPal ile ödeme yapabilirsiniz..

Sağlayıcı, Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto para birimlerini desteklemiyor. Bu, kullanıcıların tamamen anonim ödeme yapamayacağı anlamına gelir. Negatif olarak, GOOSE VPN ayrıca PaymentWall gibi bir ağ geçidi eklemeyi de unutuyor.

GOOSE VPN Ödeme Yöntemleri

GOOSE VPN Sunucuları İncelemesi

Hollanda merkezli sağlayıcı, 26 ülkede varlığını sürdürüyor. “Goose ile tanışın” ancak tam sayılar net değil. Destek ekibi bile bana biraz şüpheli olan konumlarda en azını söyleyemedi.

Windows uygulamasını yükledikten sonra en az 71 farklı konuma eriştim. Ancak, ara sıra numaralandırma şeması nedeniyle, o zamanların çoğunun mevcut olmadığını hissediyorum. Ne olursa olsun, GOOSE VPN kullanarak akış veya P2P / Torrent ile kendinizi şımartabilirsiniz..

Biraz daha ayrıntılandırmalıyım. Sunucular, web sitelerinin engellemesini kaldırmak için iyiydi, ancak hit VoD hizmetlerinde kesintisiz akış sağlamada başarısız oldu. Torrent için 14 sunucunuz var ve çoğunlukla performans iyiydi!

GOOSE VPN Sunucuları İncelemesi

GOOSE VPN Netflix'in Engellemesini Kaldırır?

GOOSE VPN size yardımcı olabilecekleri birkaç yerde belirtiyor “nerede olursanız olun tüm web sitelerine erişin”. Bu bir dereceye kadar doğru olsa da, akış açısından gerçekten başarısız oluyor. YouTube'u başarılı bir şekilde atlayabildim’s konum denetimleri, yalnızca ABD'deki içeriği kolayca akış olarak alma.

Ancak, Netflix'e eriştiğimde, herhangi bir içeriği görüntülemem engellendi. Web sitesi standardı görüntüledi “sen’proxy kullanıyorum” hata mesajı ve buzz off söyledi. Amazon Prime Video ve BBC iPlayer'a ara sıra erişebildim, ancak en iyi ihtimalle sivilceli idi.

Destek ekibiyle iletişime geçtikten sonra bu sorunun geçici olduğu konusunda bilgilendirildim.

GOOSE VPN Hız Testi

GOOSE VPN'in performansını ölçmek için, bant genişliği analiz aracımızı kullanarak bir hız testi yaptım. Süreç beş farklı konuma bağlanmayı içerir: ABD, İngiltere, Avustralya, Almanya, Fransa ve ardından 50Mbps bağlantıda her ülke için indirme / yükleme hızlarını analiz etme.

Tüm sunucular çalışır durumdadır ve hızlı bağlantı süreleri sunar. Ancak, VPN etkinleştirildikten sonra hızlar önemli ölçüde azaldı. Kolay okunabilirlik için ve VPN'nin paranıza değip değmediğini anlamanız için sonuçları aşağıdaki grafikte çizdim.!

GOOSE VPN Hız Testi

GOOSE VPN WebRTC, DNS ve IPv6 Sızıntı Testi

GOOSE VPN ile ilgili araştırmamı yaparken, hizmetin DNS ve WebRTC'nizi sızdırdığından şikayet eden birçok kullanıcıyla karşılaştım. Bu nedenle, VPN'yi test etmem gerekiyordu. Bir ABD sunucusuna bağlandıktan sonra IPLeak.net üzerinde bir kontrol yaptım.

Aşağıdaki sonuçları görürseniz, tüm coğrafi konum denetimlerinin reklamlarının yapıldığı konumda göründüğünü fark edebilirsiniz.. Yani, VPN en son uygulama sürümlerinde sorun üzerinde çalışmış olabilir, ancak yine de aklımı karşıt bakış açılarına açık tutacağım.

GOOSE VPN İnceleme 2020

Gizlilik ve Güvenlik İncelemesi

GOOSE VPN, kullanıcıları VPN'nin farklı yönleri hakkında bilgilendirmek için ana sayfada ilgili gezintilere sahip çekici bir şekilde tasarlanmış web sitelerine sahiptir. Sayfanın alt kısmına giderseniz SSS, blog, topluluk ve destek gibi şeylere bağlantılar da bulabilirsiniz. Bu nedenle, kullanıcı arayüzü o kadar da kötü değil, ancak gizlilik ve güvenlik hakkında net bir resim için aşağıdaki okumaya devam edin:

Protokoller ve Şifreleme İncelemesi

GOOSEVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP ve OpenVPN gibi tüm popüler protokolleri destekler. Kullanıcılara, mevcut en iyi protokolü ve sunucuyu otomatik olarak seçme seçeneği de sunarlar. Şifreleme için, kullanıcılar AES-256 bit şifreleri ile koruma aldı.

Hem kontrol hem de veri kanalları için VPN, RSA-2048 el sıkışma ve DHE-2048 Perfect Forward Gizlilik ile HMAC SHA1 kimlik doğrulamasını kullanır. Bu sizi güvende tutar, ancak endüstrinin 4098 bitlik anahtarlara geçtiğini değerlendiren GOOSE VPN'in yapacak çok şey var.

VPN bağlantınızın kesilmesi ve gerçek IP adresinizin gösterilmesi durumunda, GOOSE VPN bir “Öldürme Anahtarı” özellik kullanılabilir. VPN bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak interneti kapatır ve başarılı bir VPN bağlantısından sonra tekrar etkinleştirir.

GOOSE VPN Protokolleri ve Şifreleme İncelemesi

GOOSE VPN Güvenli Bir Seçim mi?

GOOSE VPN Hollanda'da bulunduğundan, rekabette bir avantaj kazanıyor. Ülkenin ABD, İngiltere, Kanada ve Beş ve On Dört Göz İttifakının diğer üyelerinin aksine katı gizlilik yasaları yoktur. Bu nedenle, bilgilerinizin tamamen güvenli kaldığından rahatlayabilirsiniz.

Aslında, 2016 yılında kabul edilen bir yasa, cezai soruşturmanın SUSPECTS bilgisayarlarını hacklemek için Hollanda ajanslarına erişim izni verdi. Bu, gidecekleri maksimum değerdir ve bu, ABD gibi ülkelere kıyasla kitlesel Gözetim'e hâlâ oldukça makul..

Günlük ilkeleri hakkında GOOSE VPN, oturum / bağlantı bilgilerini saklamaz. E-posta adreslerinizi yalnızca destek sağlamak ve bülten göndermek için saklarlar. Bunun dışında, hizmet tanımlanabilir hiçbir bilgiyi önbelleğe almaz / saklamaz.

GOOSE VPN P2P / Torrenting İncelemesi

P2P / Dosya paylaşımı açısından GOOSE VPN oldukça güvenilir olma eğilimindedir. Kullanıcıların torrent indirmesini kısıtlamaz ve 14 P2P dostu sunucuya erişim sağlar. Rakamlar daha az olsa da, BitTorrent istemcilerinde iyi hızlar alıyorsunuz

GOOSE VPN P2P-Torrenting İncelemesi

GOOSE VPN Destek İncelemesi

Müşterilere yardım / destek sağlamak için GOOSE VPN, çeşitli seçeneklere erişmenizi sağlar. Yardım sayfalarını ziyaret ederseniz, sorgunuzu arama çubuğuna girerek soru sorabilirsiniz. Bu sizi sorgularınızla en alakalı sonuçlara yönlendirir.

Bu çekici gelmiyorsa, GOOSE VPN SSS'lerini 8 farklı kategoriye ayırır: Hesap, Genel Bilgi, Ödeme, Gizlilik, Yönlendiriciler, Servis, Teknik ve Kullanım. Bu, ihtiyaçlarınızı gidermenize ve destek almak için uygun bir seçeneğe tıklamanıza yardımcı olur..

GOOSE VPN Destek İncelemesi

Arama özelliği veya SSS bölümünden uygun bir yanıt bulamazsanız kullanıcılar bilet gönderebilir. Bu işlem adınızı, e-posta adresinizi, konunuzu, sorun başlangıç ​​tarihinizi, işletim sisteminizi ve isteğin niteliğini girmeyi içerir.

Bunu test ettim ve bir gün içinde yanıt aldım, bu da iyidir - özellikle canlı sohbet anında destek için mevcut olmadığında. Her şey başarısız olduğunda, kullanıcılar yardım almak için [email protected] adresine e-posta göndermeyi de düşünebilir..

GOOSE VPN İnceleme 2020

GOOSE VPN Uygulamaları Uyumluluğu

GOOSE VPN olağanüstü platformlar arası uyumluluk sağlar. Tüm masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta Android TV'ler için uygulamalar sunarlar. Bu nedenle, VPN'i tercih ettiğiniz herhangi bir cihazda kolayca kullanabilirsiniz. Tek yakalama, indirmeyi almak için hizmete kaydolmanız gerektiğidir. Bu, uygulamalarına erişebilmeniz için önce ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir!

GOOSE VPN Uygulamaları Uyumluluğu

Masaüstü Uygulamaları

Windows, Mac ve Linux için GOOSE VPN uygulamaları genel olarak görünüm ve tasarım açısından oldukça benzerdir. Her uygulama, protokol seçimi üzerinde kontrol sağlar ve aşağıdaki gibi özellikleri etkinleştirir “Akıllı Sunucular”, “VPN'ye Otomatik Olarak Bağlanma” ve “Öldürme Anahtarı”.

Kullanıcı arayüzü için, tüm hayati konfigürasyonları istisnai ve erişimi kolay bir şekilde ortaya koyduğunu göz önünde bulundurarak, uygulamaya 9/10 vereceğim. Bağlantı süreleri de inanılmaz derecede hızlıydı ve her iki platformda da herhangi bir bağlantı kesme sorunu ile nadiren karşılaştık.

GOOSE VPN İnceleme 2020

Mobil uygulamalar

Android ve iOS GOOSE VPN uygulamaları doğrudan web sitesinden ve özel Google Play ve iTunes Mağazalarından indirilebilir. Mekanik ve görsel olarak Windows OS istemcisine benzerler ve aynı menüye, ayarlara ve yapılandırmalara erişim sağlarlar!

GOOSE VPN İnceleme 2020

Tarayıcı Uygulamaları

GOOSE VPN yalnızca Google Chrome kullanıcıları için bir tarayıcı uzantısı sunar. Yine de Mozilla Firefox, Opera ve Safari'yi kapsayacak şekilde tekliflerini genişletmeleri gerekiyor. Bununla birlikte, aşağıda görebileceğiniz gibi, tarayıcı uygulaması aynı tasarım ve görünüme de sahiptir. Chrome Mağazası'ndan edinebilirsiniz!

GOOSE VPN İnceleme 2020

Yönlendirici Desteği

Piyasadaki birçok sağlayıcıdan farklı olarak, GOOSE VPN, indirip yüklemeniz için kullanıcılara yerel yönlendirici uygulamalarına erişim izni vermez. Ancak yine de yönlendiricinizdeki VPN'yi manuel talimatlarla yapılandırabilirsiniz. Oturum açın ve talimatlar için indirme sayfalarına gidin!

GOOSE VPN İnceleme 2020

Nihai Karar

Sonuç olarak, VPN'nin VoD'lerin akış için engellemesini kaldırmak için iyi bir seçenek olmadığını söyleyebilirim. Özelliklerine özel IP'ler, farklı konumlarda daha fazla sunucu eklemeleri ve aylık planlarının maliyetlerini azaltmaları gerekiyor. VPN'de torrent yapabilirsiniz, ancak hız diğer sağlayıcılara kıyasla düşüktür. Şimdilik, GOOSE yalnızca rastgele web sitelerindeki coğrafi kısıtlamaları atlamak için kullanışlı olabilir.

Artıları

 1. Çok Dilde Web Sitesi ve Uygulama
 2. Özel P2P Dostu Sunucular
 3. Bilet Tabanlı ve Canlı Sohbet Desteği
 4. 30 Gün İade Garantisi Mevcut
 5. Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
 6. Hollanda merkezli (Safe Privacy Haven)

Eksileri

 1. Pahalı Aylık Plan
 2. Yalnızca 28 Ülkede Sunucular
 3. Kripto Para Birimlerini Desteklemiyor
 4. Mozilla Firefox ve Safari Uzantıları Eksik

Похожие статьи

 • PureVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifika Yok Şifreli Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix...

 • VPNBook Review 2020

  Yargı Yetkisi İsviçre Fiyat $ 7.95 / ay Sunucular 6 Sadece Sunucular Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • SpyOff VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi San Marino Fiyat 9.99 Sunucular 300+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Evet Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web Sitesi...

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyatı $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me