ExpressVPN İnceleme 2023

yargı BVI
Fiyat $ 6.67 / ay (1 Yıl için 99.95 $)
Sunucular 3.000+
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme AES-256-CBC
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin’de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.expressvpn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Yıllık planda 8.32 $ / ay’dan başlayan ExpressVPN pahalı olabilir, ancak olağanüstü bir evrensel hizmettir. Tüm VPN ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir, bu yüzden listelerimizde neden 3. sırada yer almaktadır.

Sağlayıcı, dünyanın dört bir yanındaki 160+ konumda 3.000’den fazla yüksek performanslı sunucudan oluşan büyük bir ağa sahiptir ve bu da indirme sırasında 85.29Mbps ve yüklemede 76.92Mbps gibi inanılmaz ortalama hızlar sunar..

Güvenilirliğine gelince, VPN 5-9-14 göz yetki alanına girmez ve İngiliz Virgin Adaları’na dayanır. Ayrıca Windows, Mac, iOS, Android, Linux, yönlendiriciler, oyun konsolları ve Akıllı TV’ler gibi tüm önemli cihazlarla uyumludur.

tüm, ExpressVPN güç dolu ve etkili bir sağlayıcıdır, ancak pahalı olduğu için birçok kullanıcı bunu seçmekte tereddüt eder. Uygun fiyatlı hizmetler arayan kullanıcılar genellikle Surfshark veya PureVPN’i tercih eder.

Contents

ExpressVPN Analizi’s Güvenlik

ExpressVPN temelinde’s konumu, güvenlik denetimi, kanuni izin belgesi ve kayıt politikası, derinlemesine analizlerim, sağlayıcının gizlilik bilincine uygun bir seçenek olduğunu ortaya koyuyor. Aşağıda güvenlikleri hakkında daha kapsamlı bir genel bakış yer almaktadır:

İngiliz Virgin Adaları (Güvenli İnternet Yargı Yetkisi)

Bu, İngiliz Monarşisi’nin görüşüne girmesine rağmen, iç işlerini yönetmede tamamen bağımsız olan küçük bir ülkedir; İngiliz Virgin Adaları.

ExpressVPN’in, sağlayıcı için büyük bir avantaj sağlayan merkezi olduğu yerdir. konum, istilacı kitlesel gözetim ve veri saklama yasalarından muaftır.

ExpressVPN için bu, güvenilirliğini arttırır ve hizmetini başka bir yerde yasa yetkilileri tarafından gereksiz müdahalelerden korur. BVI ve veri yasaları hakkında tam kapsamlı bir açıklama bile yayınladılar.

ExpressVPN Genel Merkezi

Günlük İlkesi – İzlenebilir misiniz?

ExpressVPN herhangi bir günlük tutmaktan kaçınır, nokta. Meta veri yok, kullanıcı göz atma geçmişi, kullanıcı’kendi IP adresini veya bağlı VPN sunucusunun IP adresini adlı kişiye, DNS sorguları vb. sağlayıcı tarafından kaydedilir.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, bunu web sitelerinde açıkça belirtiyorlar. Ayrıca, İzin Vermek’Türk makamlarının ExpressVPN sunucularını ele geçirme olayını unutma.

Bu olayı, Rusya’nın Rusya büyükelçisine suikast düzenlediği ve nöbetçi polisin ExpressVPN kullanarak sosyal medya hesaplarını sildiği bir olay takip ediyordu.

Sunucuların ele geçirilmesi üzerine hiçbir günlük bilgisi bulunamadı, ExpressVPN’in gerçekten mantıksız bir sağlayıcı olduğunu doğrulama (resmi açıklamayı buradan okuyun).

Açık Bir Günlük Kaydı İlkesi

Protokoller ve Şifreleme Bilgileri

ExpressVPN tüm popüler VPN protokollerini destekler. Bunlar arasında PPTP, SSTP, L2TP / IPSec (iOS cihazlarda) ve diğer tüm platformlarda / cihazlarda OpenVPN (TCP ve UDP) bulunur.

OpenVPN protokolü için, veri kanalında HMAC SHA-256 veri kimlik doğrulaması ile AES-256-CBC şifreleme kullanır, ve RSA-384 el sıkışması ve kontrol kanalında HMAC SHA-256 veri teyidi bulunan AES-256-GCM şifreleri.

Mükemmel İletme Gizliliği (PFS), DH-2048 Diffie-Hellman anahtar değişimi yoluyla sağlanır. En sofistike kaba kuvvet saldırısıyla bile bu şifreleme biçimini çözmenin ve deşifre etmenin hiçbir yolu yoktur..

ExpressVPN Askeri Sınıf Şifreleme

WebRTC / DNS / IP Adresi ExpressVPN Sızıntı Testleri

ExpressVPN’in tüm endüstride ve dünyadaki kullanıcılar tarafından neden bu kadar değerli olduğunu hatırlatmak için bir WebRTC / DNS / IP adresi sızıntı testi yaptım.

Sonuçlar her zamanki gibi mükemmeldi. Böyle bir sızıntı tespit edilmedi. Sağlayıcı, sektördeki büyüklüğün ayırt edici bir özelliğidir, bu nedenle abone olmak istiyorsanız, herhangi bir endişe duymadan yapın.

 1. https://ipx.ac/run – Geçti
 2. https://ipleak.org/ – Geçti
 3. https://ipleak.net/ – Geçti
 4. https://browserleaks.com/webrtc – Geçti

ExpressVPN Uygulaması WebRTC Sızıntı Testi

ExpressVPN Sunucu Konumları: 94 Ülkede 3.000+ Sunucu

ExpressVPN’in şu anda 94 ülkeye yayılmış 3000’den fazla sunucusu ve dünyanın dört bir yanında 160’ın üzerinde konumu bulunuyor. Bu, spor yapan en yüksek sayıda sunucudan biridir.

Böyle büyük bir sunucu ağı, Akış, torrent, hız ve sızıntı testi aşamam sırasında bağlı herhangi bir sunucuda bant genişliği veya kalabalık sorunu yaşamadım.

Ağ da iyi dağıtıldığından, Lüksemburg, Kalküta veya Hong Kong’da olun, her zaman size çok yakın bir sunucunuz olacaktır.!

ExpressVPN Sunucuları ve Performans İncelemesi

Farklı Sunucularda Hız Testi (ABD, İngiltere, Avustralya, Almanya, Fransa)

Ortalama olarak, ExpressVPN 85.29Mbps indirme ve 76.92Mbps yükleme gerçekleştirdi. Sağlayıcı, tüm oranlara karşı koymayı ve övgüye değer hızlar sunmayı başarır. Speedtest.net’te farklı sunucu konumlarını test etmek olağanüstü sonuçlar ortaya koydu:

Sunucu BİZE UK Avustralya Almanya Fransa Ortalama
İndir 95.23Mbps 79.43Mbps 85.18Mbps 76.89Mbps 81.55Mbps 85.29Mbps
Yükleme 69.21Mbps 60.49Mbps 70.99Mbps 60.72Mbps 59.27Mbps 76.92Mbps
Ping 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

ExpressVPN Sunucuları Netflix ABD ile Çalışıyor mu?

Bunu duymaktan memnun olacaksın ExpressVPN, Netflix ve Amazon Prime, BBC iPlayer, HBO Now gibi diğer VoD’lerin engellemesini başarıyla yönetiyor, eğlence için oldukça dikkate değer bir seçenek haline getiriyor!

Size kolaylık sağlamak için, Hatta bir blog oluşturdum ve aşağıda Netflix için çalışan bir sunucu listesi sağladım, akış sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için düzenli olarak güncellenir.

Netflix ABD için 5 Çalışan Sunucu
 1. Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. New Jersey 3 (Ultra HD)
 3. Los Angeles 4 (Ultra HD)
 4. New Jersey 1 (Ultra HD)
 5. New York 2 (Ultra HD)
Netflix İngiltere için 4 Çalışan Sunucu
 1. Berkshire – 2 (Ultra HD)
 2. Berkshire (Ultra HD)
 3. Londra (Ultra HD)
 4. Kent (Ultra HD)
Netflix JP için 2 Çalışan Sunucu
 1. Tokyo 1 (Ultra HD)
 2. Tokyo 3 (Ultra HD)
Netflix DE için 2 Çalışan Sunucu
 1. Nürnberg (Ultra HD)
 2. Frankfurt – 2 (Ultra HD) 

ExpressVPN Netflix

ExpressVPN ile Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix ExpressVPN ile çalışmıyorsa, bunun iki nedeni olabilir: bağlı sunucu engellendi veya desteklenmeyen bir protokol kullandınız. Netflix’in ExpressVPN üzerinden engellemesini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Almak işletim sisteminiz / cihazınız için ilgili uygulama
 2. Git ayarlarına gidin ve OpenVPN protokolünü kullandığınızdan emin olun
 3. Bağlan yukarıda belirtilenlerden herhangi birine “Çalışma” sunucu listesi
 4. Zevk almak ExpressVPN üzerinden Netflix’in farklı sürümlerinin engellemesini kaldırma!

ExpressVPN Torrentlemeye İzin Verir mi?

Evet öyle! ExpressVPN hızlı, sızıntısız ve logless bir sağlayıcıdır ve torrentleri indirmek için sağlam bir seçenek haline getirir. Sunucularının çoğunluğu p2p dostudur ve tüm büyük cihazlar için uygulamaları vardır.

Bu nedenle, ExpressVPN ile torrent yapmak inanılmaz derecede güvenli ve güvenlidir. Uygulamalarını, torrentleri her yerden ve herhangi bir cihazdan indirmek için kullanabilirsiniz, kill switch ve split tunneling gibi özellikleri daha da geliştirir.

ExpressVPN, “Büyük Güvenlik Duvarı” Çin’de!

ExpressVPN, Çin Hükümeti’nin orta parmağını ve Büyük Güvenlik Duvarı’nın tespit tekniklerini gösteriyor VPN trafiğini 443 numaralı bağlantı noktasından yeniden yönlendirerek VPN trafiğinin normal HTTPS trafiği olarak görünmesine neden olan gizleme kullanarak.

En iyisi: BVI tabanlı sağlayıcı, ülke sakinlerine uygulamalarını indirmek ve ücretsiz bir internet deneyiminin keyfini çıkarmak için özel bir Çince sayfa sunan az sayıda şirketten biri:

 • http://exp4links4.net/

ExpressVPN Müşteri Desteği İncelemesi

Tüm VPN endüstrisindeki en iyi müşteri desteği ExpressVPN tarafından sunulmaktadır. Her bir sorgu veya soru, son derece iyi eğitimli yöneticiler tarafından yanıtlanır.

Ancak, müşteri desteği sadece canlı sohbet desteği ile bitmiyor. Anında bir çözüm arıyorsanız, bir sorun giderme sayfası da mevcuttur.

ExpressVPN Destek İncelemesi

Burada hizmete nasıl başlayacağınız, farklı özelliklerin kullanımı ve VPN ile ilgili sık sorulan sorular (SSS) hakkındaki tüm bilgileri bulabilirsiniz..

ExpressVPN Sorun Giderme Desteği

Yukarıdaki seçenekler yeterince yardımcı olmazsa, her zaman kurulum eğitimleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada VPN’yi farklı platformlarda nasıl kuracağınıza ilişkin manuel kılavuzlar alabilirsiniz..

ExpressVPN kurulum eğiticileri

ExpressVPN Maliyetleri, Deneme, Geri Ödeme ve Ödeme Yöntemleri

ExpressVPN’deki fiyatlandırma planları üç siloya ayrılmıştır: aylık (12,95 ABD dolarından başlayan), 6 aylık (aylık 9,99 ABD doları) ve 1 yıl 8,32 $ / aylık.) Daha uzun süreler size daha iyi indirimlerden yararlanma imkanı verir.

Her ay neredeyse 13 $ ‘a, aylık aboneliği, dünyanın en iyi VPN’i olsa bile bütçenin çok üzerindedir. Aynı şey 6 aylık plan için de geçerli:’s neredeyse 10 $ / ay çok pahalı.

ancak, yılda 8,32 $ / ay’Abonelik değerinde ExpressVPN mükemmel bir seçenektir, özellikle gizlilik, akış / torrent ve güvenlik konusundaki eşsiz taahhüdünü düşündüğünüzde.

expressvpn fiyatlandırma incelemesi

ExpressVPN ücretsiz deneme sürümü kullanılamıyor mu? Evet, sağlayıcı bir “risksiz” 30 gün süren VPN denemesi, ancak gerçekte bu teşvik sadece para iade garantisi için kullanılabilir.

Doğası gereği, ücretsiz deneme sürümü, “bedava hesap” ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını test etmek için VPN hizmetini tam veya sınırlı potansiyelinden yararlanın.

ExpressVPN koşullarında, “ücretsiz deneme alın” CTA sizi bir plana kaydolmanız ve ödeme ayrıntılarınızı girmeniz gereken abonelik sayfasına yönlendirecektir..

Ödeme yöntemleri ile ilgili olarak, sağlayıcı büyük bir seçenek listesini destekler. Bunlar arasında kredi kartları, doğrudan ödemeler ve anonim Bitcoin bulunur.

ExpressVPN Ödeme Yöntemleri İncelemesi

ExpressVPN’i Nasıl İndirebilirim??

 1. Git https://www.expressvpn.com/ adresine ve Tıklayın üzerinde “ExpressVPN’i edinin” buton
 2. seçmek uygun bir plan. (12 aylık abonelik için gitmenizi öneririm).
 3. Giriş e-posta adresin ve seçmek tercih edilen ödeme yöntemi.
 4. Tamamlayınız ödeme işlemini yapın ve tüm giriş bilgilerini kaydedin.
 5. Tıklayın üzerinde “Ürün:% s” web sitesinin üst katındaki sekme
 6. seçmek ExpressVPN’i kullanmak istediğiniz cihazı
 7. İndir basit bir tıklama ile uygulama!

Akla gelebilecek hemen hemen her cihaz için bir ExpressVPN uygulaması bulacaksınız. Onun olup olmadığı’, Mac, Android, iOS veya hatta Firestick için s, sağlayıcının doğrudan web sitesinden indirilebilen özel ve uyumlu bir uygulaması var.

ExpressVPN Uygulamaları

Tüm uygulamalarını VirusTotal.com’da da kontrol ettik virüs, kötü amaçlı yazılım veya motorlar için. Ve tüm testler gıcırtılı temiz çıktı, VPN’in iyi bir seçenek olduğunu gösteriyor.

ExpressVPN VirusToplam Test

Amazon Firestick’e ExpressVPN Kurulumu

 1. Başlatmak “Google Oyun mağazası” Amazon Fire TV’nizde
 2. Arama için “ExpressVPN” Uygulamanın
 3. Tıklayın “İndir” ve işlemin tamamlanmasını bekleyin
 4. oturum aç ExpressVPN giriş kimlik bilgilerinizi kullanma

Kodi için ExpressVPN Kurulumu

 1. kaydol Abonelik alarak ExpressVPN ile
 2. İndir Kodi’yi kullandığınız cihazın VPN uygulaması
 3. Bağlan VPN’yi etkinleştirmek için herhangi bir güvenli yere
 4. Başlatmak Kodi ve cihazınızda güvenle akış keyfini çıkarın!

En İyi ExpressVPN Alternatifleri

ExpressVPN şüphesiz tüm çevrimiçi gizlilik, akış, torrent ve tarama ihtiyaçlarınız için mükemmel bir hizmettir. Ancak, biraz pahalı olduğundan, kullanıcılar uygun alternatifler arıyor olabilir.

En iyileri arasında Hong Kong merkezli PureVPN, 2.91 $ / ay’dan başlıyor. 5 yıllık bir plan üzerinde. Daha bütçeye uygun bir seçenek için Surfshark’a 1,99 $ / ay gibi düşük bir ücretle kaydolabilirsiniz. 2 yıllık bir plan üzerinde.

ExpressVPN’i Önerir miyim?

Evet, etkili bir çok yönlü hizmet arayan ExpressVPN’i tüm bu kullanıcılara öneriyorum ve ayda 8.32 $ ‘lık yüksek bir abonelik ücreti ödemeyi düşünmeyin. O’güvenlik, gizlilik, torrent ve akış özellikleri eşsizdir.

Mükemmel dağıtımı olan 3.000’den fazla sunucudan oluşan büyük bir ağa sahipsiniz. Torfent indirmek ve Netflix, BBC iPlayer, Hulu ve Amazon Prime gibi VoD’leri akış / engellemeyi kaldırmak için maksimum performans almanızı sağlar.

VPN ayrıca internet düşmanı yargı bölgelerinden uzaktır ve tüm popüler platformlar ve cihazlar için uygulamalar sunar. Bu, herhangi bir üçüncü taraf DD-WRT veya Flashrouter cihazında kullanabileceğiniz bir yönlendirici uygulamasını içerir. Buradan 8.32 $ karşılığında bir plan alabilirsiniz..

Похожие статьи

 • Ivacy VPN İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi Singapur Fiyatı 2,25 $ / ay (2 Yıllık Plan için 48 $) Sunucular 100+ Konumda 1000+ Günlükleri Kayıt Yok Şifreli Şifreleme AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • PureVPN İncelemesi 2023

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifikalı Şifreleme AES-256-CBC…

 • Surfshark İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme…

 • AVG Secure VPN Review 2023: AVG VPN Herhangi İyi mi?

  Yargı Yetkisi Çek Cumhuriyeti Fiyat 79,99 $ bir kez faturalandırılır (1 Yıllık Plan) Sunucular 50+ Günlük Evet Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Evet Evet İşler…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  PureVPN İncelemesi 2023