CyberGhost İncelemesi 2020

yargı Romanya
Fiyat 3 Yıllık Planda 2,75 $ / aylık
Sunucular 90+ Ülkede 6.100+ Sunucu
Kütükler Sertifika Yok
Şifreleme AES-256-Bit
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox, FireTV

Romanya merkezli, CyberGhost VPN ayda sadece 2,75 ABD doları olan uygun fiyatlı bir VPN hizmetidir 3 yıllık planında.

Ayrıca kısa bir süre önce Mac ve Windows'a özel uygulamalarında yeni CyberGhost 6 kullanıcı arayüzünün yanı sıra, sağlayıcıya çeşitli platformlarda kullanıcı dostu olma konusunda artan bir destek sağlayan yeni Firestick uygulamasıyla tanıştı..

Sıkı sıfır günlük politikası, AES 256 şifreleme, 3400'den fazla sunucuya erişim, platformlar için özel uygulamalar, hepsi internet bağlantınıza güvenecek kadar güvenli bir yer haline getirir.

Sağlayıcı, en son incelediğimizden bu yana standartlardaki kayda değer bir iyileşme ile en iyi performans seviyelerini geri kazanmıştır, bu yüzden 2020 için bu derinlemesine CyberGhost İncelemesini okumayı kesinlikle düşünmelisiniz..

 • Güvenlik
 • şeffaflık
 • Fiyatlandırma
 • Sunucular
 • Verim
 • uygunluk
 • Destek

Merkezi Romanya'da, Güvenli Avrupa Bölgesi

Yargı yetkisi, yani Romanya, ne katı veri saklama yasalarına sahip olduğundan ne de ülke, 14 Göz gibi, bilgileri paylaşmasını veya bulunduğu konumdaki VPN sağlayıcılarından talep etmesini gerektirebilecek sorunlu ittifakın bir parçası olmadığı için doğal olarak güvenlidir..

Yapamadık’VPN'ler için tehlikeli yargı bölgelerine ilişkin çalışmamızda Romanya'da yerleşik olmakla ilgili yanlış bir şey bulamadığımızdan, CyberGhost'un bu bakış açısından güvenli olduğunu güvenli bir şekilde varsayabiliriz.

CyberGhost Günlükleri / Gizlilik Politikası İncelemesi

Açıkça belirtilmiş bir sıfır günlük politikası olduğunu iddia eden, ancak kullanıcı verilerini yetkililere teslim ederek ona karşı hareket eden birçok popüler VPN sağlayıcısının aksine, CyberGhost göze çarpan bir isimdir. Sağlayıcı, kullanıcıları tehlikeye atan etkinliklere katılmaz’ Kimlik.

Diğer hizmetlerin yaşadığı utanç verici skandallardan çok uzakta olan, pazardaki en güvenli VPN sağlayıcılarından biri olarak var. Dünya çapında 100'den fazla tedarikçinin kayıt politikaları ile ilgili çalışmamızda kayıt politikalarını ayrıntılı bir şekilde inceledik ve herhangi bir alarm vermesi gereken hiçbir şey bulamadık. Bu nedenle, hizmetinizde hesabınızı yönetmek için gerekli olan sınırlı kişisel verileriniz (e-posta adresi, kullanıcı adı ve şifre) dışında CyberGhost'un günlük tutmayacağından emin olabilirsiniz.

CyberGhost Protokolleri / Şifreleme İncelemesi

CyberGhost VPN incelemesi 2020'ye göre, hizmetle kullanılabilen protokoller OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP ile sınırlıdır, bu da özelliklerinde geniş bir çeşitlilik sunmayan basit bir sağlayıcı olduğunu ima eder..

Bununla birlikte, olumsuzlukların olduğu yerlerde, pozitifler de vardır. CyberGhost, kimliğinizi güvende tutmak için en iyi askeri ve hükümet yetkilileri tarafından önerilen en iyi şifreleme standardı AES-256 Bit'i kullanıyor.

Bu şifreleme sistemi en yüksek düzeyde güvenlik sunar ve bunun yanı sıra imkansızdır. En vahşi bilgisayar korsanları bile CyberGhostVPN tarafından kullanılan şifreleme standardına aykırı olma girişimlerini bulacaktı.

CyberGhost'u edinin

Çoğu VPN sağlayıcısı, hizmetlerine ilişkin temel bilgileri açıklamaz ve kullanıcıların ürünlerine güvenmesi için gereken şeffaflıktan yoksundur.

Kullanıcıları genel merkezleri, sahipleri, yatırımcıları, yönetim kurulu, varant kanunları / şeffaflık raporları ve denetim süreçleri (varsa) hakkında bilgilendirmekten kaçınırlar..

CyberGhost aynı türden değildir ve Şeffaflık kılavuzumuz için istilacı sorular sorduğumuzda aslında bize oldukça ayrıntılı yanıtlar verdi:

Şirket merkeziniz nerede? Bir adres alabilir miyiz?

Biz’5 Göz, 9 Göz, 14 Göz ittifak yetkisinin dışında Bükreş, Romanya'da. Detaylar burada: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

Şeffaflık Raporları / Varant Kanunları yayınlıyor musunuz??

Evet, VPN sektöründe 2011 yılında Şeffaflık Raporu yayınlayan ilk kişiler olduk.’Geldiğimiz bir gelenek.

cevap evetse, ne sıklıkla? Bir URL veya PDF dosyasına bağlantı yararlı olabilir!

Yıllık Şeffaflık Raporumuz burada: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report

2019'un ilk çeyreğine ilişkin yasal taleplerin sayısı yakında Gizlilik Merkezimizde yayınlanacaktır: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

Taleplerinizin bağımsız bir üçüncü taraf güvenlik firması tarafından denetlenmesini sağlayın?

Hayır.

Neden henüz denetlenmediniz? Herhangi bir sebep?

Şimdiye kadar, kullanıcılarımız için en iyi VPN'i oluşturmaya odaklandık. Ancak gelecekte VPN'imizin denetlenmesini planlıyoruz.

Şirketin arkasındaki sahipler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Bu VPN endüstrisinde yaygın değildir, ancak hakkımızdaki tüm detaylar herkese açıktır. Ekibimiz ve ofis köpeklerimizle burada buluşun: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

Daha fazla burada: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report/about-us ve burada: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=tr

Herhangi bir yatırımcınız var mı ve bu bilgiler kullanıcılar için kamuya açık mı??

Biz’Kape'nin bir parçasıyız. Daha fazla ayrıntı burada: http://www.kape.com/about-us.html

Şirketinizin Yönetim Kurulu kimlerdir?

Tüm detayları burada bulabilirsiniz: http://investors.kape.com/board-of-directors

CyberGhost Planları ve Fiyat İncelemesi

CyberGhost her zaman bir düşük maliyetli abonelik fırsatlarıyla uygun fiyatlı VPN hizmeti çoğu kullanıcının bütçelerine kolayca uyum sağlayabileceğini.

Şu anda, sağlayıcı dört farklı plan türü sunmaktadır:

 • Aylık Abonelik: $ 12.99 / ay
 • Yıllık Abonelik: 5,99 ABD doları / ay (bir kez 71,88 ABD doları faturalandırılır)
 • 2 Yıllık Abonelik: 3,69 $ / ay (bir kez 88,56 $ faturalandırılır)
 • 3 Yıllık Abonelik: 2,75 ABD doları / ay (99,00 ABD doları bir kez faturalandırılır)

Aylık anlaşma ve yıllık abonelik pahalıdır ve kesinlikle uygun fiyatlı aralığa girmez.

2 yıllık plan iyi ama’hala gemide 4 dolar, ayda 4 dolar değerine dokunuyor.

cyberghost fiyatlandırma planları

CyberGhost’s en iyi plan 3 yıllık anlaşma, Bu sadece ayda 2,75 $ mal olacak. Bunu en iyi anlaşma olarak adlandırıyorum çünkü fiyatı, önde gelen iki sağlayıcı olan NordVPN ve PureVPN'in en iyi planlarında sunduklarından daha düşük.

En iyi sağlayıcı’şu anda CyberGhost'tan daha ucuz Surfshark $ 1.99 / ay, ancak ikincisi CyberGhost'tan daha az sayıda sunucu sunduğundan,’buna iyi bir alternatif değil.

CyberGhost'a abone olmak istiyorsanız, 3 yıllık plana gidin ve’tarafından korunacak kadar yüksek miktarda yatırım yapmaktan korkmayın. risksiz 45 günlük geri ödeme politikası Eğer CyberGhost tarafından yerine getirilir.’daha fazla devam etmek istemiyorum.

Servis ayrıca aylık 5 $ ek ücret karşılığında ek IP olarak özel IP'ler sunuyor.

CyberGhost'u edinin

CyberGhost Ödeme Yöntemleri İncelemesi

CyberGhost VPN'den herhangi bir plana abone olmayı planlıyorsanız, sağlayıcının iyi bir ödeme yöntemi seçimini kabul ettiğini duymaktan memnuniyet duyarsınız. Visa, MasterCard ve American Express dahil olmak üzere tüm kredi kartı hizmetleri, PayPal gibi doğrudan ödeme yöntemleri ve maksimum anonimlik için Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz..

Diğer daha az popüler seçenekler arasında GiroPay, Sofort Bankacılık, Otomatik Ödeme ve daha fazlası yer alır. Bununla birlikte, ödeme yöntemleri listesini diğer VPN hizmetleriyle karşılaştırırsak, CyberGhost kesinlikle önemli ölçüde eksiktir. AliPay mevcut değildir ve ödeme duvarı seçenekleri de yoktur (dünya çapında 150 ödeme yöntemini kabul eder).

Kriptolarda, Ether veya LiteCoin ile ödeme seçenekleri de eksik, bu da çok daha kapsayıcı bir his yaratmıyor. Bu nedenle, CyberGhost, daha fazla ödeme yöntemi barındırması açısından çeşitlilik açısından önemli ölçüde eksiktir. Hizmetin bu alanda yükseltilmesini ve gelişmesini bekliyoruz.

CyberGhost Ödeme Yöntemleri İncelemesi

CyberGhost Sunucuları İncelemesi

Hizmet şu anda sunuyor 59 ülkede 3400+ sunucu dünyadaki büyük yerleri kapsar. Altyapısı, dünya genelindeki kullanıcılara güvenilir performans sağlayacak kadar iyidir.

En büyük iki sunucu konumu aglomerasyonları Kuzey Amerika ve Avrupa'da bulunmaktadır.

cyberghost sunucu seçimi

CyberGhost’s sunucuları güvenli ve güvenlidir bunların hiçbirinin DNS veya WebRTC sızıntıları yoluyla gerçek IP'lerimizi sızdırmadığı tespit edildi. Hızlar yüksekti ve düşük ping hızları sayesinde tüm önemli konumlarda herhangi bir sorun olmadan HD akış gerçekleştirebiliyoruz.

Hizmet, coğrafi kısıtlamalı sitelerin engellemesini kaldırmak için özel sunucular sunar ve ABD, Fransa, Almanya ve daha fazlasında birden fazla Netflix kütüphanesinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Hulu, BBC iPlayer ve CrunchyRoll'un engellemesini kaldırmak için de kullanılabilir.

CyberGhost Çin'de Çalışıyor?

Çin çapında VPN yasağı, bir dizi vpn hizmeti üzerinde güçlü bir etkiye sahipti. Google VPN listelerini artık Google Play ve iTunes Mağazalarında bulamıyorsunuz. Bu nedenle, CyberGhost'u özellikle yetkilileri uyarmadan ülkeye kuramazsınız. Bu, CyberGhost'un Çin'de çalışmasını sağlamak için yalnızca bir seçenek bırakıyor. Ülke dışından birine indirme bağlantısını göndermesini söyleyerek .apk dosyasını manuel olarak indirebilirsiniz. Expats, popüler web sitelerinin / uygulamaların engelini kaldırmak için Çin'de kullanım için uygulamayı önceden yükleyebilir.

CyberGhost Hız Testi İncelemesi

Tüm VPN'ler, daha uzun bir veri paketleri rotasına neden olan ek şifreleme nedeniyle internet hızlarınızı yavaşlatır. Ancak, bir VPN hızınızı çok yavaşlatırsa, tamamen kapatmak daha iyi olabilir.

CyberGhost VPN incelememizde, hizmetin yakınlarınızdaki veya yakınlarınızdaki sunuculara bağlandığında iyi sonuç verdiğini tespit ettik. Ama geçen yıldan beri’s çöküş, hizmet standartlarını büyük ölçüde geliştirdi.

Netflix'i şimdi desteklediği daha yüksek hızların bir kanıtı olan CyberGhost aracılığıyla HD olarak izleyebildim. Uzak sunucularda bile performans her zaman iyiydi ve ping oranları düşüktü.

CyberGhost ve ExpressVPN karşılaştırması

CyberGhost VPN ve ExpressVPN arasındaki karşılaştırmalı özelliklerin, fiyatlandırmanın ve daha fazlasının bir listesi:

Özellikleri ExpressVPN CyberGhostVPN
Fiyatlandırma (Yıllık) 99,95 $ (1 Yıllık Plan) 99,00 $ (3 Yıllık Plan)
Sunucular 3000+ 3400+
Protokoller OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ve SSTP OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokolleri
Şifreleme 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC
Kütükler Hayır Hayır
P2P İzinli Evet Evet
Dayalı İngiliz Virgin Adaları Romanya
Proxy Sunucuları Evet Evet
Eşzamanlı Kullanıcılar 3 5
Eklenen Özellikler DNS / IPv6 kaçak koruma, kill switch ve split tünelleme Windows ve Mac için CyberGhost 6 istemcisi ve Otomatik Kill Switch

CyberGhost ve NordVPN karşılaştırması

NordVPN ve CyberGhost VPN kafalarını karşılaştırarak, özellik vurgu özeti aşağıdadır:

Özellikleri NordVPN CyberGhostVPN
Fiyatlandırma (Yıllık) 107.55 $ (3 Yıllık Plan) 99,00 $ (3 Yıllık Plan)
Sunucular 3200+ 3400+
Protokoller IKEv2, OpenVPN, DoubleVPN ve SSTP OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokolleri
Şifreleme 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC 2048 bit DH anahtarlı AES-256-CBC
P2P İzinli Evet Evet
Dayalı Panama Romanya
Kütükler Hayır Hayır
Proxy Sunucuları Evet Evet
Eşzamanlı Kullanıcılar 6 5
Eklenen Özellikler SmartPlay, VPN üzerinden Soğan, CyberSec ve Otomatik Kill Switch, Netflix için mükemmel Windows ve Mac için CyberGhost 6 istemcisi ve Otomatik Kill Switch

CyberGhost'u edinin

CyberGhost Cihaz Uyumluluk İncelemesi

Tüm diğer popüler VPN'ler gibi, CyberGhost da kullanıcıların hizmetlerini tüm popüler platformlarda inanılmaz kolaylık ve rahatlıkla kullanabilmelerini sağlar. Windows, Mac, Android ve IOS için özel uygulamalara sahip olan hizmet, ortalama bir kullanıcı için harika.

Bununla birlikte, Linux veya FireStick gibi bir niş platformu kullanıyorsanız, hizmet, bu tür niş cihazlarda manuel kurulum yoluyla hizmetini nasıl kullandığına dair öğreticiler sağlamak dışında çok fazla uyumluluk sunmaz..

CyberGhost 6 İncelemesi

Bizi en çok etkileyen hizmetle ilgili en iyi şey, Windows ve Mac uygulamalarındaki CyberGhost 6 kullanıcı arayüzü oldu.

CyberGhost İncelemesi

Her biri özel, özel bir tarama deneyimi için ayrılan altı mod içeren CyberGhost 6 arayüzü, herhangi bir kullanıcının VPN ile optimize edilmiş bir şekilde çalışmasını son derece kolaylaştırır.

Akıştan güvenli sörf yapmaya, VPN'e ihtiyacınız olabilecek her şey için bir kutucuk vardır. Windows ve Mac'te nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. İhtiyaçlarınıza en uygun fiyatlandırma planını seçin
 2. Web sitesinde bulunan Windows veya Mac uygulamasını indirin
 3. Kurulumu Seç
 4. CyberGhost 6 uygulaması, mükemmel bir tarama deneyimini güçlendirmeye hazır

Firestick için CyberGhost VPN Uygulaması

Sağlayıcı şimdi kendi Firestick VPN uygulamasını sunuyor ve şu anda PureVPN ve ExpressVPN gibi yapan seçkin sağlayıcılar kulübüne katılıyor.

Bu uygulama Amazon FireTV uygulama mağazasında kolayca kullanılabilir ve sadece basit bir arama ile indirilebilir ve kurulabilir.

Hulu, Netflix US, Crunchyroll ve Disney + dahil olmak üzere tüm büyük akış sitelerine Firestick'te erişilebilir, büyük ölçüde CyberGhost’Bu sitelerdeki en güçlü coğrafi kısıtlamaları ve VPN yasaklarını bile atlatmak için mükemmel yeteneği.

CyberGhost Kodi İncelemesi

Kodi, son yıllarda en iyi yeniliklerden biri olarak var ve tüm içeriği cihazlarımızda çevrimiçi olarak yayınlamamıza izin veriyor. Ancak, açık kaynaklı, çok platformlu eğlence uygulaması, coğrafi olarak kısıtlanmış tüm içeriklerden sınırlamalarını buluyor.

Bazen, kullanıcıların popüler akışlı ücretsiz medya yazılımının tadını sonuna kadar çıkarması imkansız hale gelebilir. Bu, kodi için en iyi vpn'nin geldiği yerdir ve CyberGhost kesinlikle bu amaca bağlı olmayı düşünüyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir isimdir..

Hizmetin coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesinde uzun yıllara dayanan bir ünü vardır ve CyberGhost VPN incelememize göre, Kodi sevenler bunun için kesinlikle hizmete güvenebilirler. Kodi'yi CyberGhost VPN ile kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin:

 1. İndir TV'den Kodi ve ilerlemek kurulum ve kurulum ile.
 2. Kayıt ol CyberGhost VPN hesabı için.
 3. seçmek fiyatlandırma planınız.
 4. Güvenli Kullanıcı kimlik bilgileri.
 5. İndir ve Yüklemek CyberGhost'tan özel işletim sistemi istemcisi’web sitesi.
 6. seçmek “Akışı engellemeyi kaldır” Windows veya Mac uygulamalarını indirdiyseniz.
 7. Zevk almak Kısıtlama olmadan Kodi!

Televizyonunuzda Kodi kullanıyorsanız, yönlendiricinize CyberGhost VPN kurmanızı öneririz, böylece Kodi'niz güvenli bir internet bağlantısı üzerinden otomatik olarak huniden kaldırılır. Orada’ayrıca VPN'inizi doğrudan bilgisayarınızdan paylaşma seçeneği.

Kodi VPN'i OpenVPN istemcisi ile kullanmak isteyen kullanıcılar için CyberGhost, bunun nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bir rehber sunar.

CyberGhost'u edinin

Windows'ta CyberGhost nasıl kurulur / bağlanır

CyberGhost VPN, adında inanılmaz, özel bir Windows uygulaması sağlar “CyberGhost 6”, VPN ile etkileşimi kolaylaştıran, heyecan verici yeni bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Nasıl edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. kaydol CyberGhost ile ve seçmek bir fiyatlandırma planı
 2. Şimdi size kullanıcı kimlik bilgileriniz verilecektir, yani e-postanız ve şifreniz
 3. İndir ve Yüklemek CyberGhost'dan CyberGhost 6 Windows uygulaması’web sitesi
 4. seçmek mevcut 6 seçeneğin herhangi birinden
 5. Zevk almak CyberGhost VPN ile internete güvenli erişim!

Android için CyberGhost VPN Kurulumu

CyberGhost VPN'in Android uygulaması, kötü amaçlı yazılım bulaşmış ve müdahaleci olarak kabul edilen uygulamalar listesinde yer aldı, ancak kontrol ettiğimizde,’kullanıcıların Android cihazlarına indirip kurmaları için mükemmel bir şekilde açık ve güvenlidir.

CyberGhost’s Android uygulaması da sağlayıcıdan tüm yeni özelliklerle bağlanmış yeni çarpıcı ve kullanımı kolay tasarım arayüzü ile bir makyaj var.

Buraya’Android'de CyberGhost VPN kurulumunu nasıl yapabilirsiniz:

 1. Https://www.cyberghostvpn.com/en_US/ adresine gidin.
 2. Şu fiyat planını tıklayın:’s senin için en uygun
 3. Gerekli ayrıntıları girdikten sonra abonelik için ödeme yapın
 4. Güvenli Kullanıcı kimlik bilgileri (Kullanıcı adı & Parola)
 5. Şimdi Cyberghost'a git’Google Play'de uygulama sayfası
 6. Üzerine dokunun “Yüklemek”
 7. Uygulama yüklendikten sonra açın ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin
 8. Uygulamanız artık kullanıma hazır olacak

Buradaki en büyük vurgu, sağlayıcı tarafından büyük bir başarı olan CyberGhost'un Android VPN uygulaması sayesinde Netflix ABD'yi izleyebilmemizdi..

Android için bir VPN almak istiyorsanız, CyberGhost bunun için uygun bir aday olabilir.

Chrome ve Firefox için CyberGhost

CyberGhost VPN, Chrome veya Firefox gibi tarayıcılar için doğal destek sağlamaz. Maalesef mevcut özel uzantı yok. Bunları hala bu tarayıcılarda kullanmak istiyorsanız, cihaz güvenlik uygulamalarını (ör. Windows istemcisinin yüklenmesi, tarayıcıda yapılanlar da dahil olmak üzere tüm internet etkinliğinin gizli kalmasını sağlayacaktır.!

Mac OS için CyberGhost

Son derece kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü özellik entegrasyonu ile Mac OS, her geçen yıl büyümeye devam eden bir pazar yakaladı. Mac kullanıcıları için en iyi vpn don’t Bir şey indirip yüklemek söz konusu olduğunda çok fazla adım sevmemek ve CyberGhost VPN’Mac uygulaması bu faturaya mükemmel uyum sağlar:

 1. O’s yüklemek ve burada inanılmaz derecede kolay’göster’bitti:
 2. CyberGhost VPN'ye gidin’s web sitesine gidin ve bir fiyatlandırma planı seçin
 3. Hizmet için ödeme yapın ve kimlik bilgilerine sahip olduğunuzdan emin olun
 4. Web sitesinden veya Itunes mağazasından özel Mac OS istemcisini indirin ve yükleyin
 5. Dijital özgürlüğün tadını çıkarın, CyberGhost yolu!

İPhone ve iPad için CyberGhost

elma’iPhone ve iPad gibi elde taşınabilir aygıtlar, son teknoloji tasarımları ve yenilikleri nedeniyle dünyaya ilham vermiştir. Ancak, Apple cihazınız çevrimiçi güvenlik olmadan da yapamaz veya verileriniz savunmasız kalır. CyberGhost VPN, bu tür cihazları bütünsel bir şekilde korumak söz konusu olduğunda harika bir çözümdür. Kurulum adımları için aşağıdaki adımları izleyin: (iphone blog için en iyi vpn'de daha fazla kurulum kılavuzu bulabilirsiniz)

 1. kaydol bir fiyatlandırma planı seçip ödeme yaparak CyberGhost VPN ile
 2. Kullanıcı kimlik bilgilerine sahip olduğunuzda, indir iTunes mağazasından özel IOS CyberGhost Uygulaması
 3. Yüklemek Apple cihazınızda güvenli ve kesintisiz bir tarama deneyiminin keyfini çıkarın

CyberGhost'u edinin

CyberGhost Müşteri Desteği İncelemesi

CyberGhost VPN incelememize göre 2020, hizmetle ilgili en iyi şeylerden biri, karşılaştığınız sorunlara bakılmaksızın emrinizde mevcut olan yüksek müşteri desteği standartlarıdır. Bir kullanıcının sahip olabileceği her soruya ayrıntılı cevaplar veren, oldukça duyarlı olduğunu kanıtlayan canlı bir sohbet özelliği var..

CyberGhost Müşteri Desteği İncelemesi

Netflix'in engellemesini kaldırmadan özel P2P sunucularına kadar, destek yöneticileri herhangi bir sorun veya problemde size rehberlik edebilir. Karşılaştığımız bir başka harika özellik, her bir işletim sistemine göre ayrılan ayrıntılı kılavuzlardı ve kullanıcının ilgi çekici belirli konularda gezinmesini doğal olarak kolaylaştırdı..

CyberGhost Protokolleri / Şifreleme İncelemesi

CyberGhost Giriş

Kullanıcı kimlik bilgileri benzersiz bir kimliğinizdir ve herhangi bir servise abone olurken ve bunları CyberGhost'tan almak çok zor bir iş değildir. 7 günlük ücretsiz deneme için bir hesaba ihtiyacınız olmasa da, daha sonra VPN'ye erişmek için bir kullanıcı adına ve şifreye ihtiyacınız vardır’özel uygulamalar veya daha sonra geri ödeme talep etme.

Kullanıcı kimlik bilgilerini almak için geçerli bir e-posta adresi girin ve gizlilik gereksinimlerinize ve bütçe gereksinimlerinize uygun bir fiyatlandırma planı seçin. Ödeme bilgilerini doldurun ve ödeme işlemini tamamlayın. Bundan sonra şifrenizi ayarlamanız gerekecek.

Kullanıcılara, hem büyük hem de küçük harflerden oluşan, en az bir sayı ve bir simge içeren güçlü şifreler belirlemelerini öneririz. Güçlü bir şifre,’bilgisayar korsanları ve snoopers için saf şans tahmin etmek zor.

Şifrenizi ayarladıktan sonra, e-postanız ve şifreniz geçerli kullanıcı kimlik bilgileriniz haline gelir ve bunları sizin için hatırlamanız veya güvenilir bir uygulama kullanmanız gerekir. Giriş yapmak için uygulamanın veya web sitesinin giriş sayfasına kimlik bilgilerini girmeniz yeterlidir.

CyberGhost Crack İncelemesi

Arama motorlarında birçok sonuç bulabilirken, CyberGhost için Crack kurulumunu bulmaya çalışıyorsanız - onlar için gitmemenizi tavsiye ederiz. CyberGhost VPN incelememize göre, hizmet için çevrimiçi olarak güvenilir bir çatlak yok ve böyle olduğunu iddia edenlerin hepsi bilgisayarınıza ve özel verilerinize zarar verebilecek kötü amaçlı, kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantılar.

CyberGhost İnceleme Reddit

Profesyonel incelemeler, kullanıcıların belirli bir hizmet hakkında ne düşündükleri ve hissettikleri konusunda çoğu zaman farklı değildir, çünkü ikisi de katkısız ve acımasızca dürüst görüşlerdir. Reddit, özellikle kullanıcı kaynaklı VPN incelemeleri olmak üzere tüm konularda çok çeşitli iş parçacıklarına ev sahipliği yaparak kullanıcıların belirli bir hizmeti nasıl algıladığını anlamak için harika bir yer haline getirir. 2020'de en iyi reddit vpn olarak sıralandığı için CyberGhost hakkında daha fazla bilgi edinin.

CyberGhost VPN incelememize göre, sağlayıcıyla ilgili karışık yorumlarla karşılaşıyoruz’s genel hizmet. Çok uzun süredir sağlayıcıyla birlikte olan bir kullanıcı, tüm sunucularının övgüye değer bir kullanıcı deneyimi sağlayacak kadar iyi olmadığını iddia ediyor.

Gönderide ayrıca, VPN'i en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, bulunduğunuz yere yakın sunucuları seçtiğinizden emin olun..

CyberGhost VPN Yorumlar

Kullanıcılar tarafından da vurgulanan CyberGhost VPN hakkında ciddi bir endişe, müdahaleci olduğunu kanıtlayan ve bir revizyona ihtiyaç duyan acıklı Android uygulamasıdır. Oldukça uzun bir süredir sorunluydu ve kullanıcılar, performanstan kötü amaçlı yazılım varlığına kadar uygulamanın ilgili olduğu her şeyden kapalı olarak görünüyordu..

CyberGhost Kullanıcıları

CyberGhost Alternatif İnceleme

CyberGhost VPN iyi olsa da, orada en iyi sağlayıcı değil. Hizmet değil çok yeni özellikleri ile oldukça temel kalır. PureVPN, ExpressVPN, IPVanish gibi diğer daha çağdaş sağlayıcılar, gelişmiş özellikler listesinde daha fazla çeşitlilik sunuyor.

Bölünmüş Tünel Oluşturma, Netflix engellemeyi kaldırma, ör. Firestick, VPN üzerinden Soğan, çift VPN, en iyi VPN sağlayıcılarındaki anlaşmanın düzenli bir parçasıdır.

Dolayısıyla, CyberGhost'tan daha iyi bir şey arıyorsanız, NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN gibi sağlayıcıları tercih edin. PureVPN ve IPVanish.

CyberGhost incelemesi hakkında SSS

CyberGhost VPN güvenli midir??

AES-256 seviye şifreleme standartları, ödün vermeyen bir sıfır günlük politikası, Kill Switch ve diğer birçok üst düzey güvenlik özelliği ile CyberGhost VPN'in son derece güvenli ve güvenli olduğunu garanti edebiliriz.

Ücretsiz CyberGhost ne yapar?

Tek kelimeyle, her şeyle tanımlamak için. VPN özelliklerine tam erişim elde edersiniz. Kullanıcılar hâlâ memnun değilse, CyberGhost VPN, belirli bir fiyatlandırma planı için ödeme yaptıktan sonra 30 günlük bir geri ödeme politikası bile sağlar.

CyberGhost 6 nedir?

Altı, anonim olarak sörf yapmak, anonim olarak torrent çekmek, Wi-Fi'yi korumak, akışı engellemeyi kaldırmak, temel web sitelerinin engellemesini kaldırmak ve sunucumu seçmek de dahil olmak üzere bir VPN kullanmak için en popüler amaçları temsil eden altı seçenek anlamına gelir. Bu seçeneklerin her biri, tıklandığında, amaçlanan amaca en iyi şekilde hizmet vermek için optimize edilmiş çok kullanıcı dostu, özelleştirilmiş özelliklere sahip bir arayüz açar.

CyberGhost VPN Tavsiye Ediliyor mu??

En kesin, EVET!

CyberGhost VPN bir süre önce standartlarda bir düşüş yaşadı, ancak kesinlikle dikkat çekici bir şekilde geri döndü.

Dalgalanan hızlar, uygulama hataları ve yavaş sohbet desteği gibi önemli sorunları çözüldü ve bu VPN'nin tüm hesaplardaki performansı şu anda sektördeki en iyi sağlayıcılarla eşit.

CyberGhost, hiçbir kayıt tutmayan ve Romanya'daki yerini koruyan, kullanıcılara maksimum kullanıcı anonimliği ve güvenliği sunmasına izin veren son derece güvenli bir VPN hizmetidir.

CyberGhost'a abone olarak en iyi deneyime kaydolursunuz. Netflix, Tor ve hatta Torrents için çalışmasına izin veren IP sızıntısı yok.

Geçmişteki performans artışı nedeniyle hala birçok CyberGhost kullanıcısı var, ancak hizmete yenilenen bir şans verirlerse,’hayal kırıklığına uğramak.

Похожие статьи

 • IPVanish İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyat $ 6.49 / Ay Sunucular 1000+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

 • SpyOff VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi San Marino Fiyat 9.99 Sunucular 300+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Evet Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web Sitesi...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me