CactusVPN İncelemesi – Yıldız Hizmeti – 4 yıldız

yargı Moldova
Fiyat Aylık 3,25 ABD doları
Sunucular 26 Sunucu
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme 256 bit
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.cactusvpn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü, Chrome, Firefox, FireTV

Mevcut yüzlerce VPN arasında çok azı, sadece en iyi VPN hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda hizmetin hemen hemen her yönünün bir öncekinden çok daha çarpıcı olmasıyla etkileyici bir kullanıcı deneyimi sunuyor..

İtiraf etmeliyiz ki,’t Biz CactusVPN gözden düşündüm, ama biz şaşırdık çok beklentileri var. CactusVPN, karşılaştığımız en görsel olarak çekici VPN'lerden biridir. Arkasındaki üreticiler kesinlikle detaylara dikkat ediyorlar. Web sitesini oluştururken, VPN özelliklerinden herhangi birinde, gerçekleştirme yeteneklerini, VPN istemci uygulamalarını veya hizmetin başka bir yönünü gösterirken, hiç bir taş kalmadı..

Bunu itiraf etmeliyiz, sattık! CactusVPN bulacağınız en iyi hizmetlerden biridir, özellikle de bilmeyen bir acemi iseniz’VPN'ler hakkında çok şey bilmiyorum. Piyasada daha büyük, daha köklü VPN hizmetleri var, ancak CactusVPN'in canlılığını eşleştirmek için çok azı yaklaşıyor.

Yani, daha fazla bilgi için, Fiyat planları, ödeme yöntemleri, web sitesi kullanıcı arayüzü ile ilgili eleştiriler içeren CactusVPN'in tam teşekküllü incelemesi & İncelemecilerimiz tarafından UX, istemci uygulamaları, özellik performansı ve daha fazlası.

CactusVPN Fiyatlandırma Planları

VPN'ler gittikçe daha fazla sağlayıcı pazara girdikçe fiyat hassasiyeti artan mallar haline gelmekte, böylece rekabeti arttırmakta ve oranların önemli ölçüde düşmesine neden olmaktadır. Yani, yedekte rekabet çok fazla, bugün bir sağlayıcı’s world fiyatlandırma planlarını kabul edilebilir aralıkta tutmalı ve mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcı ihtiyacını karşılamak için yeterli seçeneğe izin vermeli ve CactusVPN tam da bunu yapıyor.

CactusVPN şu anda 4 çeşit fiyatlandırma planı sunmaktadır:

 • ABD VPN
 • İngiltere VPN
 • VPN + SmartDNS
 • SmartDNS

Cactus VPN Yıllık Fiyatlandırması

Cactus VPN Üç Aylık Fiyatlandırma

Cactus VPN Aylık Fiyatlandırma

CactusVPN'in kullanıcıları için özel ABD ve İngiltere planları sunduğu gerçeğini takdir etmeliyiz, VPN alanında, çoğu sağlayıcı abonelik süresi boyunca tek farkla üniter planlar sağlamaya odaklanan nadir bir manzara. SmartDNS burada ayrıca ayrı olarak sunuluyor, bu da bir artı çünkü son birkaç yıldır mediastreamler gibi niş cihazların satışında bir artış oldu.

Özel bir SmartDNS planı, şu anda benzersiz gereksinimleri olan bu tür müşteriler için mükemmel bir şekilde uygundur’sadece sağlayıcıya erişmek istedikleri için, onlara bir faydası olmayan bir VPN bağlantısı satın almak zorunda kalmayın’s SmartDNS özelliği.

Ayrıca, bu planlar aylık, üç aylık ve yıllık aboneliklerde sunulmaktadır. İzin Vermek’Her birini ayrı ayrı gözden geçirin:

ABD VPN'si:

 • Aylık Abonelik: 4,99 ABD doları / ay bir kez faturalandırılır
 • Üç Aylık Abonelik: Bir kez 12,99 ABD doları fatura (aylık 4,33 ABD doları)
 • Yıllık Abonelik: Bir kez 38,99 ABD doları fatura (aylık 3,24 ABD doları)

Bu plan, ABD tabanlı 4 sunucuya ve P2P paylaşımı ve SmartDNS hizmeti dışında CactusVPN tarafından sunulan diğer tüm özelliklere erişimi içerir. CactusVPN’Bu plan üzerinden Netflix gibi coğrafi olarak kısıtlanmış ABD sitelerinin engellemesini kaldırmak istiyorsanız bu hizmet için fiyatlandırma planları çok kötü değil. Yıllık plan çok iyi bir anlaşma yapar, ancak sağlayıcı daha cazip hale getirmek istiyorsa, bu Üç Aylık Planın bir kez en az 10 $ fatura kesilmesi gerektiğine inanıyoruz..

İngiltere VPN

 • Aylık Abonelik: 4,99 ABD doları / ay bir kez faturalandırılır
 • Üç Aylık Abonelik: Bir kez 12,99 ABD doları fatura (aylık 4,33 ABD doları)
 • Yıllık Abonelik: Bir kez 38,99 ABD doları fatura (aylık 3,24 ABD doları)

ABD VPN planıyla tamamen aynı fiyatlandırma ile, İngiltere fiyatlandırma planı hakkındaki kararımız ABD VPN planı ile aynı kalmaktadır. Üç aylık planın fiyatı, ABD VPN planında olduğu gibi biraz daha düşürülmelidir. Size 4 UK sunucusu sunuluyor ve bu plandaki diğer tüm premium özelliklere erişebiliyorsunuz.

VPN + Akıllı DNS Planı

 • Aylık Abonelik: 6,99 ABD doları / ay bir kez faturalandırılır
 • Üç Aylık Abonelik: Bir kez 17,99 ABD doları fatura (aylık 5,99 ABD doları)
 • Yıllık Abonelik: Bir kez 54,99 ABD doları fatura (aylık 4,58 ABD doları)

Bu plan, sunulan tüm planlar arasında en kapsamlı olanlardan biridir. VPN + Akıllı DNS Planı, tüm premium özelliklerine ve toplam 23 sunucudan oluşan tam sunucu listesine erişim içerir. SmartDNS hizmeti de bu plana dahil edildi, böylece bu planı mediastream'ler de dahil olmak üzere farklı cihazlarda VPN ihtiyacı olan kullanıcılar için en iyi hale getiriyor.

Bu planın fiyatlarına gelince, aylık planlarını 8-10 $ aralığında sunan diğer daha yerleşik sağlayıcılara kıyasla 6,99 $ aylık abonelik fiyatı oldukça düşüktür. Üç aylık ve yıllık abonelik planları söz konusu olduğunda, aralarında büyük bir fiyat farkı yoktur, bu da kullanıcının kısa vadeli üç aylık planı çok fazla tercih etmeden seçmesine izin verdiği için büyük bir faktördür. rahatsızlık.

SmartDNS Planı:

 • Aylık Abonelik: 4,99 ABD doları / ay bir kez faturalandırılır
 • Üç Aylık Abonelik: Bir kez 12,99 ABD doları fatura (aylık 4,33 ABD doları)
 • Yıllık Abonelik: Bir kez 38,99 ABD doları fatura (aylık 3,24 ABD doları)

Diğer planlardan hoşlanırken, SmartDNS planlarının fiyatlarının, özellikle üç aylık plan için, biraz fazla yüksek olduğuna inanıyoruz. CactusVPN bu planda bir SmartDNS servisi dışında başka bir şey sunmuyorsa, bu planın biraz daha çekici görünmesi için fiyatlarını bir çentik getirmesi gerekir. Hala takdir ettiğimiz iyi bir girişim!

CactusVPN Ödeme Yöntemleri:

Çok sayıda ödeme yöntemine sahip olmak, kullanıcının fiyatlandırma planı için ödemek istediği şekilde sahip olduğu seçenekler üzerindeki esnekliği artırdığı için son kullanıcıyı kolaylaştırır. CactusVPN aşağıdakileri içeren harika bir ödeme seçenekleri repertuvarı sunar:

 • PayPal
 • Kredi / Banka Kartı
 • Bitcoinler ve Altcoinler
 • Qiwi'nin
 • İnternet parası
 • Boleto Bancario
 • Yandex Money
 • AliPay

Cactus VPN Ödeme Yöntemleri

Liste, günümüz kullanıcılarının bir VPN sağlayıcısından talep ettiği hemen hemen tüm popüler seçenekleri içerir. CactusVPN'in ödeme seçeneği olarak Bitcoin'i sunma şeklini seviyoruz, çünkü ödeme yaparken kullanıcının gizliliği üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlıyor.

CactusVPN Ücretsiz Deneme İncelemesi

Ücretsiz bir deneme, birçok sağlayıcı, bir fiyatlandırma planı için tam ödeme yapmadan kullanıcıya bir ürün kullanma şansı sunmamak için eski okul yaklaşımına geri dönen VPN alanında hızlı bir nadirlik haline geliyor. Bu yaklaşım birçok kullanıcıyı kapatabilir ve olmasa bile, hizmetinizle ilgili bazı kötü deneyimler edindikten sonra, hizmetinizin büyük bir isabet aldığı şiddetli bir şekilde hizmetinizi tüm internette kötü durumda bırakması büyük bir şanstır. pazardaki marka imajının şartları.

Sıfır taahhütlü Ücretsiz Denemeler, VPN'nin bu soruna karşı sahip olabileceği en iyi tampondur, çünkü kullanıcının hizmeti tam olarak test etmesine ve bir fiyatlandırma planı satın almak için ilerlemeden önce tatmin olmasına izin verir. Ücretsiz deneme sürümünde, bir kullanıcı mutlu olmasa bile, tek yaptığı satın alma işlemine gitmek değildir. Marka imajına büyük zarar gelmez.

CactusVPN şu anda, sağlayıcının ürününe olan güveniyle ilgili hacimleri anlatan bir Ücretsiz Deneme planı sunuyor, bu da kullanıcı güven manifoldunu artıran bir kavram.

Cactus VPN Ücretsiz Deneme Sürümü

CactusVPN tarafından Ücretsiz Deneme hizmetini denedik ve daha sonra bu hizmetin tam teşekküllü bir incelemesini yapmaya karar verdik. Bu incelemede eleştirdiğimiz performans özelliklerinin yarısından fazlası, hizmetin ücretsiz ve ücretli sürümlerinde gerçekleştirilme biçiminde büyük bir fark olmadığı için ücretsiz deneme sırasında test edildi..

24 Saat Ücretsiz Deneme

CactusVPN'in değiştirmesini istediğimiz tek şey, Ücretsiz Denemenin süresidir, çünkü şu andan itibaren sadece 24 saatlik bir süre ile sınırlıdır, ki bu oldukça düşüktür. CactusVPN'in bu süreyi NordVPN gibi en az 72 saate çıkarmasını öneriyoruz.

CactusVPN ayrıca SmartDNS hizmetinin 7 günlük bir deneme sürümünü sunuyor, bu yüzden kendi politikalarını izleyebilir ve VPN ücretsiz denemesinde çoğaltabilir..

Ücretsiz SmartDNS 7 Günlük Deneme Sürümü

Ancak, CactusVPN 30 günlük bir geri ödeme politikası da sunuyor, böylece ücretsiz deneme politikalarını son derece tüketici dostu olarak değerlendirebiliriz.

CactusVPN Uygulamaları Uyumluluk Değerlendirmesi:

Bu sağlayıcı, aşağıdaki işletim sistemi ve cihazlar için özel istemci uygulamaları sunduğu için pastayı bu özelliğinde tekrar alıyor:

 1. pencereler
 2. Mac
 3. iOS
 4. Android
 5. Android TV
 6. FireTV

Hemen hemen her diğer sağlayıcı şimdi Windows, Mac, iOS ve Android için istemci uygulamaları sunarken, Android TV ve FireTV için özel uygulamalar çok yaygın değildir. Bunun nedeni oldukça niş cihazlar olmalarıdır, bu nedenle onlar için bir istemci uygulaması oluşturmak çok çaba gerektirir ve her şeyden önce daha iyi bir kullanıcı deneyimine güç verme taahhüdü. CactusVPN, repertuarında sadece temel müşteri uygulaması tekliflerinden daha fazlasına sahip olmasını sağlamak için ekstra yol kat etti, bu yüzden incelememizde bunun için yüksek bir puan aldı.

CactusVPN Uygulamaları

Bu sağlayıcının repertuarına tarayıcı uzantıları eklediğini görmek ve şu anda kullanıcılara daha fazla sağladığı özel destek miktarını artırmak istiyoruz..

CactusVPN Sunucu İncelemesi

CactusVPN'de iyileştirme için geniş alan olduğuna inandığımız bir yer’aksi takdirde yıldız hizmeti, sunucu sayısıdır. Şu anda 14 ülkeye yayılmış bir ağda 17 yerde 23 VPN sunucusu sunan CactusVPN, pazarında bazen ExpressVPN ve PureVPN gibi binlerce sayımı olan daha büyük VPN'lerle rekabet edebilmek için saygısını geliştirmelidir..

CactusVPN Sunucu Konumları

Sunucuları değil’t iyi performans, tüm metriklerde mükemmel. Şaşırtıcı bir şekilde, testlerimiz sırasında bunlardan biri aşırı kalabalık değildi ve hızlar da harikaydı..

ABD'den Avustralya, Sidney'de 50 Mbps bağlantıyla sunucuya bağlandığımızda, hız testlerimizden şu sonuçları aldık:

CactusVPN hız testi

İndirme hızı neredeyse% 27'lik bir düşüş gösterdi, yükleme hızları 41.7 Mb / sn'de dikkat çekici bir şekilde seyrediyordu, VPN etkin bir internet bağlantısı için fena değil.

Sunucular ayrıca Netflix ABD gibi sitelerde coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmayı başardılar.

ABD dışındaki diğer ülkelerde bulunmayan sonuçlarda bilimkurgu filmi Ex-Machina'yı görebilirsiniz. Ve Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmakta bir VPN varsa, o zaman harika olmalı, çünkü bu sadece sitedeki coğrafi kısıtlamaları atlamakla kalmaz, aynı zamanda sitedeki VPN yasağını aşmayı da başarır. En iyi VPN'ler eşleşebilir.

CactusVPN İncelemesi - Yıldız Hizmeti - 4 yıldız

Ancak, CactusVPN ile asla takdir etmeyeceğimiz bir şey, doğası gereği dürüstlüğü, kullanıcının şu anda VPN'nin gerçek durumunu bilmesine izin vermektir..

Sitedeki müşteri alanına giriş yaptığımızda, şu şekilde adlandırılan bir not gördük: “Servis durumu” BBC iPlayer'ın şu anda CactusVPN aracılığıyla engeli kaldırılamayacağını bildiriyor. Bu sadece nadir değil, aynı zamanda CactusVPN'i piyasadaki diğer VPN'lerden ayıran ve bunu yapamadıklarında bile belirli bir özelliği pazarlamaya devam eden benzersiz bir özellik..

BBC iPlayer takmasa bile’Şu anda CactusVPN ile çalışmayın, oy vermeyeceğiz çünkü bir sağlayıcı kullanıcılarına dürüstse, onları hayal kırıklığına uğratmayacak ve hizmeti mümkün olan en kısa sürede geri almaya ve çalışmaya yönelik çalışmayacaktır..

CactusVPN İncelemesi - Yıldız Hizmeti - 4 yıldız

Web sitesi kullanıcı arayüzü ve kullanıcı arayüzü

Bir web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda, çok az VPN'in ayrıntılara bu kadar dikkat etmesi’sadece interaktif değil, aynı zamanda CactusVPN olarak hizmetin her yönü hakkında bilgilendirici.

Fiyatlandırma planlarının ortaya konma şeklinden anlaşıldığı gibi, sunucular gösterildi ve CactusVPN'in engellemesini kaldırabileceği coğrafi kısıtlı web sitelerini gösteren sayfa hazırlandı, CactusVPN bir VPN web sitesinin nasıl mükemmel bir karışım olması gerektiğine dair bir ölçüt oluşturdu akılda kalıcı olmak ama hepsini anlat.

CactusVPN İncelemesi - Yıldız Hizmeti - 4 yıldız

CactusVPN Güvenlik ve Canlı Sohbet Özelliği

VPN yazılımının popülaritesindeki ani dalgalanma ve verilerin ne kadar önemli olduğu ve hain amaçlarla nasıl kullanılabileceği bilincindeki artış nedeniyle, birçok şüpheli hizmet VPN hizmetlerini bir cephe olarak kullanmaya çalışırken pazara atladı kullanıcı verilerini kendi istemci uygulamaları aracılığıyla toplayın. Bu veriler daha sonra reklamverenlere gönderilir ve tüm kısır döngüyü tamamlar.

Bir VPN'nin buna girip girmediğini bulmanın büyük bir yolu, özellikle kullanıcı verilerini günlüğe kaydetme yönteminden bahseten gizlilik politikasını okumaktır. Bu politika belgeleri sıkıcı bir okuma olabilir ancak bunlardan geçmek bir VPN'i anlamak için çok önemlidir’bizim politikamız.

CactusVPN günlük politikası

Ancak, CactusVPN’t Bu tür şüpheli etkinliklere kendinizi kaptırmayın ve gizlilik politikası,’t Tüketilen bant genişliği veya kullanıcı oturum süresi için bile olsa, her türlü kullanıcı verisini günlüğe kaydetme. Geldikleri kadar temiz, bu nedenle güvenilir bir şekilde güvenilebilir.

Ayrıca OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP ve SoftEther dahil olmak üzere çoklu protokol desteği sunar, bu nedenle güvenlik ve anonimliğinizi koruma seçenekleri CactusVPN'de oldukça sağlamdır.

Destek işlevlerine gelen CactusVPN’Canlı sohbet desteği özelliği, destek temsilcisine sunduğumuz sorguları çözmek veya yanıtlamak için son derece duyarlıydı.

... Daha Fazla CactusVPN Live Chat Destek

Ayrıca, bir uzman tarafından teknik sorun giderme gerektiren daha karmaşık bir sorununuz varsa, bir bilet yükseltme seçeneği de vardır..

Sonuç

Nihai kararımız, oldukça güçlü bazı testlerimize sıkı sıkıya dayanan kapsamlı, çok yönlü bir VPN hizmeti sunduğu için CactusVPN'in lehine. Bazı aksaklıkları var, ancak oldukça küçükler ve kolayca ütülenebilirler.

CactusVPN, her türlü ihtiyacı olan kullanıcının kesinlikle yararlanabileceği şiddetle tavsiye edilen bir hizmet olarak sonumuzdan 4 yıldız alıyor. Güvenlikten sitenin engellemesini kaldırmaya kadar, bu VPN tüm veri gizliliğinizi ve internet özgürlüğü sorunlarınızı çözebilir! Deneyin ve aşağıdaki yorumlarda deneyiminizin nasıl olduğunu bize bildirin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me