Browsec VPN İncelemesi 2023

yargı Rusya
Fiyat 1 Yıllık Planda 1,99 ABD doları / ay
Sunucular 32 Konumda 36 Sunucu
Kütükler Mağaza Günlükleri
Şifreleme Proxy Hizmeti (Şifreleme Yok)
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin’de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://browsec.com/en/
uygunluk Masaüstü, Chrome

Browsec, tarayıcılar için dünya çapında coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmeyi kolaylaştıran bir proxy eklentisidir. Müşteri tabanı 3.000.000’a kadar genişlediğinde, proxy / VPN oldukça popüler olma eğilimindedir. Browsec LLC tarafından işletilen hizmet, Android ve iOS kullanıcıları için özel bir VPN uygulaması bile sunuyor. Ancak, Rus merkezli olduğu için sağladığı güvenlik ve anonimlik konusunda biraz belirsizlik var. Daha fazla bilgi için bu ayrıntılı Browsec VPN incelemesini okuyun.

Browsec bazı bölgelerde iyidir, ancak yine de çok sayıda kritik güvenlik ve diğer işlevsel özellikler sunmayı kaçırır. Windows veya Mac OS için masaüstü uygulaması yok, çalışmıyor’t Torrenting’i desteklemiyor, değil’t Yüksek hızlara veya bir öldürme anahtarına sahip olun. Müşteri desteği hala güncel olmayan biletleme yöntemi ile yapılıyor ve her şeyin üstesinden gelmek için OpenVPN için destek yok ve güvenli bir yargı alanına da dayanmıyor.

Ancak, Browsec düşük kalite ve hizmet standartlarına sahip orta düzey bir hizmet olduğu için bu sorunlar olacaktır.’Bu eksikliklerden ödün vermek istemiyorsanız, bir sonraki en iyi alternatif eylem şekliniz Surfshark gibi zengin özelliklere sahip, düşük maliyetli en iyi VPN’i kullanmak olacaktır..

Basit bir deyişle ve kısaca özetlemek gerekirse, Surfshark Browsec’in sahip olduğu her şeye sahiptir.’t böylece daha akıllıca bir seçim,.

Sağlayıcıları

Engellemeyi kaldır Netflix

hızları

Şifreleme

Protokoller

Çok Girişler

Fiyatlandırma

yorumlar

İnternet sitesi

Surfshark Browsec VPN
EVET EVET
Ortalamanın üstü Ortalamanın altında
Desteklediği tüm protokollerde AES-256 şifrelemesi Desteklediği tüm protokollerde AES-256 şifrelemesi
OpenVPN & IKEs2 OpenVPN Protokolü Önerilmedi
Tek bir abonelikte sınırsız bağlantı 5
1.99 $ / ay (2 Yıllık Plan) dahil tüm özellikler Yıllık Abonelik Planında 3,33 ABD doları / ay (bir kez 39,99 ABD doları faturalandırılır)
Surfshark İnceleme Browsec VPN
Surfshark’ı ziyaret edin Browsec VPN’i ziyaret edin
 • Güvenlik
 • şeffaflık
 • Fiyatlandırma
 • Sunucular
 • Verim
 • uygunluk
 • Destek

Browsec’in burada olduğu gibi sürpriz yok, VPN etkin bağlantılarından geçen kullanıcı verilerini korumak için AES-256 askeri sınıf şifreleme de sunuyor.

Bu entegre bir güvenlik özelliğidir, ancak her tedarikçiden şifreleme düzeyini aşılmaz olarak sunması beklendiği için olağanüstü olarak ele alacağımız bir şey değildir..

AES-256 şifreleriyle şifrelenmişse hiçbir hacker verilerinizi deşifre edemez.

Browsec’te, sağlayıcı şifrelemediği için bu şifreleme düzeyi daha da önem kazanıyor’t OpenVPN protokol desteği sunarak şifrelemeyi bilgisayar korsanları ve hassas kullanıcı verileri arasındaki tek engel haline getirir.

Contents

Browsec Protokolleri Destek İncelemesi

Browsec VPN incelememiz, sağlayıcının sloganını onurlandırmakta yetersiz kaldığını ortaya koyuyor “BrowsecVPN – Çevrimiçi Gizlilik ve Güvenlik” OpenVPN gibi güvenli protokolleri desteklemeyerek.

BrowsecVPN’s genel güvenlik profili iyi ama sağlayıcı’s protokol teklif eski ve modern endüstri standartlarına göre güvenli değil.

Tarayıcı uzantısını kullananlar teknik olarak PPTP protokolü ile güvenli bir bağlantı kurarlar. Bu belki de en zayıf ve en savunmasız protokol güvenliği yönündedir ve en iyi sağlayıcıların çoğu kullanımı durdurmuştur, ancak BrowsecVPN, şaşkınlık olan tarayıcı uzantıları için birincil protokolü olarak kullanmaya devam etmektedir..

iOS ve Android uygulamaları aynı anda IPSec ve L2TP kullanır. Hizmet, sağlayıcı bunun dışında askeri sınıf şifreleme ve güvenli günlük politikası gibi her şeye sahip olduğundan, biraz garip olan OpenVPN (TCP ve UDP protokolleri) için destek sunmuyor.

Verilerinizi güvende tutacak kadar iyi olan askeri düzeyde şifreleme sunan sağlayıcıya rağmen, güvenli ve endüstri standardı protokoller sunmamak, taviz veremeyeceğimiz bir şeydir ve bu da sağlayıcıyı güvenlik durumu hakkında düşürmemize neden olur.

Browsec Gizlilik ve Güvenlik İncelemesi

Browsec VPN incelememize göre, hizmet trafiğinizi her yerde koruduğunu ve tamamen anonim olarak göz atmanızı sağladığını söylüyor.

Bu hak talebini ayrıntılı bir şekilde test etmek için, sağlayıcının gerçek IP’nizi korumada başarılı olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyordu.

Browsec’i standart IP sızıntı testlerimizden geçirdik ve tatmin edici bir şekilde Browsec yapmadık’t IP’yi mümkün olan herhangi bir yolla sızdırmaz.

WebRTC ve HTTP İstek Sızıntıları:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Temizle)
 • https://www.doileak.com/ (Temizle)

DNS Sızıntıları:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Temizle)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Temizle)

IPv4 / IPv6 ve Torrent IP Sızıntıları:

 • https://ipleak.net/ (Temizle)
 • https://ipx.ac/run/ (Temizle)

Ancak buna rağmen, hizmeti eklentisiyle bir tarayıcıda kullanıyorsanız, IP’nizi korumak için WebRTC’nizi ve Flash Player’ınızı engellemeniz önerilir. O’kesinlikle bir handikap var ama’Güvenliğiniz söz konusu olduğunda işleri en küçük güvenlik açıklarına bile açık bırakmak.

Browsec Yargı Yetkisi İncelemesi

Alışılmadık bir şekilde, Rusya merkezli bir VPN hizmeti, ISS’leri ve yazılım şirketlerini internet etkinliğini izlemeye zorlayan sorunlu veri saklama yasaları için kötü bir yer.

Browsec’in nereden çalıştığını öğrenmeden önce çok fazla kazma yapmak zorunda kaldığımız için bu bilgileri de bulmak zordu..

Rusya, 5 Göz gibi herhangi bir veri paylaşım ittifakının bir parçası değildir, ancak veri güvenliği ile ilgili kendi yasaları eşit derecede tehlikelidir ve gizliliğinizi birçok riske sokar.

Buradaki tek kurtuluş noktası Browsec’in’t Herhangi bir büyük günlük tutmayın, böylece Rus yetkililer veriyi tıkmasını isteseler bile,’t Kullanıcılardan yetkililere teslim edilecek hassas verilere sahip olmamalıdır. Yine de, Browsec’in artık VPN’lerin dayandığı güvenli bir yer olmadığı için Rusya’dan çıkması gerekiyor.

Browsec Günlük İlkesi İncelemesi

Browsec’e baktığımızda’s günlüğü politikası, biz sağlayıcının olmadığını bulmak için memnun oldu’t Her tür kişisel olarak tanımlanabilir günlük kaydı kullanıcı etkinliği tutma.

Evet, kullanıcıların ziyaret ettikleri siteler hakkında bilgi tutar ancak indirdikleri her şeyden elde edilen veriler, yani ziyaret ettiğiniz web siteleri, kullanıcılar tarafından ziyaret edilen tüm web sitelerinden veri içeren daha büyük bir yığının parçası olacaktır, bu nedenle hiçbir şey olamaz Size kolayca geri döndüm.

Servis, ücretsiz premium fiyatlandırma modelini kullanıyor. Bu, tarayıcı uzantısını veya VPN uygulamasını ücretsiz planda istediğiniz kadar kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ancak, daha iyi tescilli özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, premium aboneliğe gitmeniz gerekecek.

Premium abonelik, tüm Browsec sitelerine erişmenizi sağlar’Hizmetin ücretsiz sürümündeyken yalnızca 4 ile sınırlı olarak 36 sunucu konumu.

Sizi 100 Mbps’ye çıkaracak bir hız artışı elde etmek gibi engellemeyi kaldırdığınız diğer özellikler biraz denize düşüyor ve ben’Gerçekten inanmıyorum (Nedenlerle açıklayacağım).

Kullanıcılar için, Browsec’s premium hizmeti sunucu listenize daha fazla yer ekler ve bununla birlikte Netflix’in engellemesini kaldırma gibi bazı iyi özellikler ABD’de değil.

Hizmet, premium planını iki seçeneğe ayırır:

 1. Aylık Abonelik: 4,99 ABD doları / ay
 2. Yıllık Abonelik: 3,33 $ / ay (bir kez 39,99 $ faturalandırılır)

Aylık teklif $ 4.99 / ay, çoğu sağlayıcı don gibi aylık fiyat makul fiyatlı’t Aylık abonelikler için 7 ABD doları veya daha düşük olan planlar sunmayın. Yani, bunu yeterince iyi bir anlaşma olarak adlandırabilirim.

Yıllık abonelik size 3.33 $ / ay mal olacak, ancak bu size ucuz görünüyorsa, daha düşük bir fiyata daha özel uygulamalar, Netflix ABD engelleme kaldırma, çok daha fazla özellik sunan Nordspf çevik güvenlik, diğerleri arasında Torrenting desteği.

Bu planın fiyatı, BrowsecVPN’deki birçok eksik özellik göz önüne alındığında düşmeli ve 2 $ / ay işareti içinde değilse,’nispeten pahalı bir satın alma. Browsec Fiyatlandırma İncelemesi

Browsec Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri ve Geri Ödeme Politikası İncelemesi

BrowsecVPN’de seçenek yok’s Bitcoin gibi herhangi bir kripto para birimi üzerinden abonelik planları için ödeme yöntemleri. En son gözden geçirdiğim oradaydı ama o zamandan beri’kaldırıldı. Artık kişisel finansal bilgilerinizi gizli tutabilecek bir ödeme yöntemi mevcut değil.

Planlar için kredi kartlarınızla veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz.’sadece bu konuda. Bu, 10’dan fazla farklı ödeme yöntemi sunan PureVPN gibi bir sağlayıcıyla karşılaştırdığınızda iyi değil, kesinlikle kullanıcı için bir seçenek eksikliği var.

Şimdi ücretsiz plan için. Hiçbir sağlayıcı ücretsiz hızda tam hız veya daha fazla sunucu gibi premium özellikler sunmayacağı için açık olduğu gibi özellikler ve yetenekler açısından oldukça basit.

1 mbps bant genişliği sınırı vardır. Fazla değil ama biraz genel tarama yapabileceğiniz bir şey, ancak akış gibi daha yoğun etkinlikler sınırsız.

Aynı zamanda proxy bağlantınızla ilgili kesintiler ve tutarsızlıklar yaşayabilirsiniz, bu da düşük sayfa yükleme hızlarına ve gecikmelere neden olabilir. Kullanıcıların toplam otuz altı üzerinden sadece dört sunucuya bağlanması da sınırlıdır.

Ancak ücretsiz sürümün yanı sıra, sağlayıcı ücretli planında para iade garantisi de sunar, bu nedenle ücretli sürümüne başlamadan önce hizmeti test etmek için bolca zamanınız vardır..

Bu sadece BrowsecVPN’in hizmetine duyduğu güveni gösterecek. [email protected] adresine e-posta göndererek prim planını satın aldıktan sonraki yedi gün içinde geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Şimdiye kadar’t Quora veya Reddit gibi herhangi bir platformda, geri ödemeyle düzgün bir şekilde geçmeyen sağlayıcı hakkındaki şikayetleri okuyun, bu nedenle geri ödeme politikasının mükemmel bir şekilde geçerli olduğu söylenebilir..

Hizmet, tutarı başlangıçta ödeme yaparken kullandığınız ödeme yöntemiyle iade eder.

Browsec Ücretsiz İnceleme

Sağlayıcının etrafındaki vızıltı esas olarak sağlayıcıdan kaynaklanmaktadır’ücretsiz sürümünü ancak Browsec VPN incelememize göre, Browsec’ücretsiz VPN planı özellikler ve yetenekler açısından oldukça basit.

Ücretsiz VPN hizmetleri genellikle kullanıcıya sınırlı özelliklere sahip bir tür ücretsiz deneme hizmeti sunmak için sunulduğu için şaşırtıcı değildir ve kullanıcıları premium abonelik fırsatlarını satın almaya itmek için bir yoldur. Browsec ücretsiz VPN aynı amaç için var.

Ama izin ver’Önce serbest plandaki kısıtlamalardan geçer.

Ücretsiz servise ulaşabileceğiniz maksimum hız sadece 1 Mbps ile sınırlıdır. Dolayısıyla, ne kadar hızlı bir bağlantınız olursa olsun, bant genişliğiniz sağlayıcı tarafından kısılır.

Aynı zamanda proxy bağlantınızla ilgili kesintiler ve tutarsızlıklar yaşayabilirsiniz, bu da düşük sayfa yükleme hızlarına ve gecikmelere neden olabilir.

Kullanıcıların toplam kırk bir taneden sadece dört sunucuya bağlanması da sınırlıdır.

Browsec Free VPN hizmeti tüm uygulamalarında ve uzantılarında kullanılabilir, ancak ücretsiz sürümü kullanıyorsanız, bunu yalnızca uyumlu eklentileri aracılığıyla tarayıcılarda yapmanız gerektiğini öneririz.’Hizmetin en iyi çalıştığı yerler.

Browsec Premium Abonelik İncelemesi

Browsec, premium planla kullanıcılara daha iyi güvenilirlik ve rahatlık sunma konusunda ekstra bir yol kat ediyor. Browsec VPN incelememiz, kullanıcıların artık bir bant genişliği sınırı hakkında endişelenmek zorunda olmadıklarını, yani sınırsız tarama ve indirme hızlarından yararlanabileceklerini ortaya koyuyor. Aslında, İnternet’i keşfederken size önemli bir ivme kazandıran özel trafik şeritlerinin tadını çıkarırsınız..

Kullanıcılar ayrıca premium planla 30 sunucunun tüm konumlarına bağlanma becerisi kazanır. Bu, farklı ülkelerdeki coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engellemesini kaldırmak için birçok seçeneğiniz olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda, kullanıcılar VPN veya Proxy bağlantılarında herhangi bir tutarsızlık yaşamayacaklarından rahatlayabilirler..

Browsec Kayıt İncelemesi

Browsec VPN incelememize göre, hizmete kaydolmak roket bilimi değildir. Tek yapmanız gereken “Kaydol” sayfanın sağ üst köşesinde bulunur. Web sitesi sizi aşağıdaki sayfaya yönlendirecektir. Burada e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Tamamlandığında, “Kaydol” sekmesi. Bir onay e-postası alacaksınız. İşlemi tamamlamak için bağlantıya tıklayın.browsec kayıt incelemesiKayıt işleminin tamamlanmasının ardından, web sitesinde bulunan hesap kontrol paneline erişebileceksiniz. Sadece tıklayın “Hesabım” son kullanma tarihini, satın aldığınız planı ve ödenen tutarı görmek için sekme.browsec premium incelemesi

Ücretsiz plandaysanız, şu 4 sunucu konumuna erişebilirsiniz:

 • Hollanda
 • Singapur
 • Birleşik Krallık
 • Amerika Birleşik Devletleri

Ancak aboneliğini satın alarak premium plana geçerseniz, şu 32 sunucu konumunun kilidini daha açacaksınız:

 • Avustralya
 • Avusturya
 • Belçika
 • Bulgaristan
 • Kanada
 • Çek Cumhuriyeti
 • Danimarka
 • Finlandiya
 • Fransa
 • Almanya
 • Hong Kong
 • Hindistan
 • İrlanda
 • İtalya
 • Japonya
 • Letonya
 • Litvanya
 • Lüksemburg
 • Meksika
 • Yeni Zelanda
 • Norveç
 • Polonya
 • Romanya
 • Rusya
 • Güney Afrika
 • Güney Kore
 • ispanya
 • İsveç
 • İsviçre
 • Türkiye
 • Ukrayna
 • Amerika Birleşik Devletleri (Batı)

Şu anda 3000’den fazla sunucu sunan ExpressVPN gibi sağlayıcılara kıyasla sunucu sayısı 36’da oldukça düşük olsa da, Browsec’s sunucuları tüm dünyaya yayılmış durumda.

Türkiye, Singapur, Hindistan ve Güney Afrika gibi yerlerde sunucular var, bu da dünyanın her yerinden kullanıcıların fiziksel olarak kendilerine yakın olan sunuculara bağlanabileceği anlamına geliyor..

Ancak, sağlayıcı’s sunucu ağı, binlerce sunucu sunan Surfshark, NordVPN veya PureVPN gibi daha büyük sağlayıcılarla rekabet edemez ve hatta hız performansı ortalamanın oldukça altındadır, bu nedenle çok fazla söz vermesine rağmen, BrowsecVPN hala yetersiz kalmaktadır.

Browsec VPN Hız Testi İncelemesi

Browsec uzantısının güvenilirliği ve bant genişliği hakkında daha iyi bir anlayış kazanmak için 35Mbps bağlantımızda bir hız testi gerçekleştirdik:

Yerel ISS

Aşağıdaki sonuçlar yerel internet bağlantımızdan alınmıştır. Bu sadece birincil ağ hızı ile Browsec arasındaki farkı daha iyi anlamanız içindir.’s premium sunucuları.Browsec Hız Testi İncelemesi

 Browsec France Server’a bağlandı

ABD’den Fransa’ya sunucu testlerimiz düşük hız seviyeleri gösterdi. 31.43Mbps’den indirme hızı 12.28Mbps’ye ve yükleme hızları 13.17Mbps’ye düşürüldü ve gecikme süresi 142ms’ye kadar.browsec fransa fransız sunucusu

 Browsec Almanya Sunucusuna bağlandı

Almanya sunucuları, diğer konumlarla birlikte test etmek son derece hayal kırıklığına uğradılar. VPN, Fransa hariç tüm premium sunucularda 1mpbs indirme ve 5mbps’den daha iyi yapamadı.browsec almanya alman sunucusu

Browsec Neflix Bloke Açma İncelemesi

Browsec VPN bile beklemiyorduk’s küçük sürümü, çoğu küçük-orta seviye VPN sağlayıcısı dont gibi herhangi bir sunucu Netflix engelini kaldırmak için’Bunu yapma. Bunun nedeni, Netflix’in kötü şöhretli VPN yasağını uyguladığı için,

Coğrafi kısıtlamaları atlamak ve en sevdiğiniz Netflix ülke kütüphanesinin engellemesini kaldırmak yerine, VPN etkin bir bağlantıyla siteye erişmek inanılmaz derecede zorlaşıyor.

Bunu yapmak için bir sağlayıcı Netflix’in IP’leri sürekli olarak değiştirmesi gerekir’s VPN yasağı gelmiyor’t Bunları VPN IP’leri olarak tanımlamak ve sitelerine erişmelerini yasaklamak. Bu, bir sağlayıcının çok sayıda finansal ve insan kaynağı koymasını gerektirir, sınırlı kaynakları ile orta düzey bir sağlayıcı, sık sık kendini taahhüt edemez.

Ancak Browsec’e kudos, 2 sunucusunun Netflix’in engellemesini kaldırabildiğini keşfetti, bunlardan biri ABD Batı sunucusu, böylece Netflix’in engellemesini kaldırma konusunda altın standarda çarptı.

Sadece hızları orada olsaydı, Netflix ABD’ye erişmek istiyorsan bunu seçmek harika bir hizmet olurdu.

Browsec Torrent İncelemesi

Sağlayıcı yalnızca tarayıcı tabanlı destek sunduğundan ve tarayıcınızın dışındaki uygulamalarınızı kapsamaz veya koruyamaz.’s Torrenting için uygun değil. Koruma battaniyesi UTorrent gibi Torrenting uygulamalarınıza genişletilmedi ve bu sağlayıcı VPN’lerin sunması gereken en önemli işlevlerden birini kaybetti.

Ancak, BrowsecVPN orada özel uygulamalar sunduğundan Torrenting’i mobil platformlarda kullanmaya devam edebilirsiniz..

Browsec Uygulamaları Uyumluluk İncelemesi

Browsec VPN incelememize göre, hizmet iyi bir dizi cihazı ve platformu destekliyor. Tarayıcı uzantısını Google Chrome, Opera Browser veya Mozilla Firefox yüklü herhangi bir kişisel bilgisayarda kullanabilirsiniz. Servis ayrıca Android ve iOS mobil cihazlar için özel bir uygulama sunuyor. Ancak, kesinlikle Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi ve diğer platformlar için özelleştirilmiş bir VPN istemcisi görmek istiyoruz.

Browsec VPN Chrome Uzantı İncelemesi

Browsec VPN uzantısı, Google Chrome kullanıcıları için inanılmaz derecede popüler bir seçenek olduğunu kanıtlıyor.

Toplam 24.827 yorumdan, eklenti Google Web Store’da 4,54 yıldızdan dikkat çekici bir puan aldı..

Buradaki en iyi bölüm, Browsec VPN Chrome uzantısının hafif olması ve’t tarayıcınızın herhangi bir aksaklık veya büyük hick-up deneyimi yaşatması.

browsec krom uzantısı

Browsec VPN kullanıyorsanız’s ücretsiz sürümü, sonra don’t Bu eklenti aynı zamanda sağlayıcının ücretsiz sürümünde hız azaltmaya tabi olduğundan, uzantıyı kullanırken yüksek hızlar beklemeyin.

Browsec tarafından Chrome uzantısı, performans açısından, bir aksaklık olan Mozilla Firefox sağlayıcısının eklentisinden çok daha akıcıdır.

Dolayısıyla, sağlayıcının en iyi performansı hangi tarayıcıda sunacağını bilmek istiyorsanız,’Cevabınızı Chrome uzantısında aldınız.

Bu, uzantıyı coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engellemesini kaldırmak için oldukça dikkate değer bir seçim haline getirir.

Firefox İncelemesi için Browsec Eklentisi

Firefox için Browsec VPN’yi dağıtmak isteyen kullanıcılar için eklentiyi Mozilla uygulama mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz.

Zenmate gibi sağlayıcıların benzer eklentilerine göre kullanımı daha iyi olsa da,’t Firefox’ta Browsec VPN’den, özellikle ücretsiz servisi aracılığıyla kullanıyorsanız, çok fazla şey beklemeyin. Bazı temel düzeyde engellemeyi kaldırma ve sadece Facebook veya Twitter gibi sosyal sitelerde işyerlerine yerleştirilenler gibi daha az katı kısıtlamaları ve güvenlik duvarlarını atlayabileceksiniz. Ama bundan daha fazlası değil.

Browsec Mozilla Firefox Addon İncelemesi

Ücretsiz hizmet, Firefox eklentisinde yalnızca 4 konum arasında geçiş yapmanıza da kısıtlayacak ve’Torrenting için hiç uygun değil çünkü bir VPN’den daha çok bir proxy. Firefox için Browsec VPN tarayıcı eklentisi’t İkincisi ile aynı koruma seviyesini garanti eder.

Genel olarak, Firefox mağazasındaki yorumlar ve derecelendirmeler olumludur, bu da sağlayıcı tarafından sunulan eklentiye kullanıcı güvenini gösterdiğinden iyi bir işarettir..

Browsec Firefox eklentisini kendiniz deneyimlemek için, buradan Mozilla mağazasındaki sağlayıcı sayfalarını ziyaret ederek yükleyebilirsiniz..

Opera Review için Browsec

Browsec VPN uzantısı, Opera kullanıcıları için de popüler bir seçim olduğunu kanıtlıyor. Toplam 240 incelemeden, hizmet dört yıldızlı yüksek bir puan almayı başarıyor. Bunun nedeni, coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engellemesini kaldırmayı ve kimliğinizi izlenebilir olmaktan korumayı kolaylaştırmasıdır. En iyisi: eklentinin boyutu sadece 5,0MB’dir ve Mozilla ve Chrome muadilleri ile aynı tasarım ve inutiliteyi kullanır. Kullanıcılar mükemmel güvenilirlik ve aynı sezgisel arayüzden yararlanır.Browsec Opera Uzantısı İncelemesi

İOS İncelemesi için Browsec

Browsec VPN incelememize göre, iOS uygulaması güzel bir arayüz ve tasarıma sahip. Uygulamanın görünümü inanılmaz derecede kullanıcı dostudur. Tek yapmanız gereken bir sunucu seçmek ve çubuğu “üzerinde” güvenli bir bağlantı sağlamak için. Tüm trafik, iyi anonimlik ve gizliliği garanti eden bir IPSec protokolünden geçer.browsec ios uygulama incelemesi

Android İncelemesi için Browsec

Browsec VPN incelememiz, Android uygulamasının diğer cihazlarda ve tarayıcılarda olduğu gibi aynı profesyonellik ve kullanıcı dostu olma düzeyiyle eşleştiğini gösterir. Görünüm ve his çok pürüzsüz ve herhangi bir hıçkırık veya hata ile karşılaşmadık. Bağlantı, tarayıcı meslektaşlarının sunduğundan daha iyi olduğunu kanıtlıyor. browsec android incelemesi

Ayrıca Browsec VPN’den herhangi birini de kullanabilirsiniz’uygulamasını kullanmak istemiyorsanız, ancak mobil cihaz için Browsec VPN tarayıcı eklentisini dağıtmaktan çok daha fazla kullanım kolaylığı sağlayacaktır..

Browsec Nasıl Kullanılır?

Browsec kullanmak uzman bilgisi veya roket bilimi gerektirmez. Kaydolmadan bile güvenli bir yere bağlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzantıyı ilgili tarayıcıya kurmak, bir sunucu seçmek ve bağlantıyı kurmaktır. Hizmet, bağlanan herkes için geçici bir hesap oluşturur. Tüm 30 sunucu konumuna erişmek için bu hesaba bir e-posta ekleme veya premium aboneliği satın alma seçeneğiniz vardır.

Browsec VPN İncelemesi Reddit

Browsec VPN incelememize göre, hizmetin Reddit’te aktif bir varlığı var. Mobil uygulamaları ve tarayıcı eklentileri için soru / çözüm soran müşterilerin çeşitli yayınlarını bulabilirsiniz. Birçok yardımcı topluluk üyesi, kullanıcılara karşılaşabilecekleri farklı sorunlar hakkında rehberlik eder. İşte Reddit’te Browsec’i tanıtan ve VPN ile tarayıcı uzantısı arasındaki farkı açıklayan bir iş parçacığı. Ayrıca Browsec alternatifleri için en iyi vpn reddit kılavuzumuza da bakabilirsiniz..

Browsec Gerçek Kullanıcı Yorumları

Bir VPN hizmeti gerçekten iyi olsa da, performansının farklı uygulamalar ve istemciler arasında inanılmaz derecede değişebileceğini bilmelisiniz. Bunun nedeni, her müşterinin VPN’lerle aynı şekilde davranmaması ve hizmetinizin belirli bir platformda iyi çalışmasını sağlamak için özel bir yaklaşıma ihtiyacınız olmasıdır..

Kullanıcılar’t Genellikle Reddit, Quora, Facebook vb. platformlar dışındaki servislerin incelemelerini kontrol eder. Ve bu size bir VPN’in uygulamaya daha özel bir incelemesi için bir servis hakkında genel bir genel bilgi verir.’s performansı, app değerlendirmeleri kontrol etmek gerekir’kendi mağazaları.

İşte Browsec için farklı uygulama mağazalarından aldığımız bazı incelemelerden bazıları:

Browsec VPN Chrome Kullanıcı Yorumları

Bu sağlayıcı, sisteminize aşırı yük bindirmeden bir VPN çalıştırmak için genellikle hafif bir seçenek olan bir Chrome uzantısı sunar. Ancak, Chrome mağazasının kullanıcılara orada barındırılan uzantılar hakkında yorum yapma seçeneği sunduğunu biliyor musunuz? Eğer yapmadıysan’Şimdiye kadar, bu seçeneğin var olduğunu ve belirli bir uzantı için genel incelemeleri kontrol etmede gerçekten çok yararlı olduğunu söylemek istiyoruz.

Browsec’s VPN uzantısı, Google Chrome Mağazası’nda aşağıdaki incelemelere sahipti:

browsec krom yorumlar

Her zaman bir hizmetin bazı kötü değerlendirmeleri olsa da, Browsec çoğunlukla bazı ekran görüntülerinden anlaşıldığı gibi olumlu eleştiriler aldı’buraya gönderdim.

browsec krom kullanıcı yorumlar

Kullanıcılar, VPN’e sorunlarını veya sorun giderme sorunlarını sormak için bile karşılık verdi ve Browsec’in’s destek ekibi platformda oldukça aktifti!

browsec krom indir

Onu arayan her kullanıcıyı kolaylaştırdı ve cevaplar 4. ekran görüntüsünde görülebileceği gibi biraz alay etti..

browsec krom derecelendirmeleri

Bu, Browsec tarafından gösterilen mükemmel bir müşteri odağıdır ve umarız diğer VPN’ler dikkat çeker ve bunları takip eder.

Bununla birlikte, Browsec’in oldukça yavaş olduğuna dair çok sayıda şikayet fark ettiğimizi söylemek isteriz, bu nedenle Chrome Uzantısında bu sorunla ilgili büyük bir sorun olabileceğini düşündük, bu yüzden kendimiz test ettik. Ve sürprizimizle, kullanıcılar aslında tarayıcı uzantısı oldukça yavaş olduğu için doğruyu söylüyorlardı.

Bu özel alan incelemelerini okumanızı öneririz çünkü size kaçırabileceğiniz çok önemli bilgiler verebilirler!

Browsec VPN Chrome Uzantısı İndirme

Browsec’in Chrome Uzantısını indirmek son derece kolay ve basit bir işlemdir ve burada’bir dakikadan daha kısa sürede nasıl yapabilirsiniz!

 1. Ücretsiz Sürüm için Chrome Mağazasına gitmeniz ve “Browsec VPN”
 2. Tıklamak “Chrome’a ​​ekle” ve sen bittin!
 3. Premium sürüm için bir fiyatlandırma planı seçin ve bunun için ödeme yapın
 4. Şimdi e-postanızda Browsec VPN’den kullanıcı kimlik bilgilerinizi alın ve Chrome mağazasına gidin ve adını kullanarak arayın “Browsec VPN”
 5. Ve tekrar, sadece tıklayın “Chrome’a ​​ekle”
 6. Bir kez uzantı’Chrome tarayıcınıza eklendiğinde, kullanıcı kimlik bilgilerinizi girin ve hemen kullanmaya başlamak için istediğiniz bir sunucuya bağlanın!

Browsec VPN Chrome Cracked

Herhangi bir kırık VPN yazılımı indirmek isteyen herhangi bir kullanıcı için, sadece hiç ilerlememenizi öneririz. Çünkü bizim görüşümüze göre, bu sektörde yıllarca süren hizmetle şekillendirilmiş, NO VPN’in Cracked VPN’den daha iyi olduğuna inanıyoruz.

Bunun nedeni, kırık VPN yazılımının çoğu zaman sadece şüpheli olmayan müşterileri cezbetmek için çevrimiçi hale getirilmesi ve daha sonra bu kırık yazılımı sistemlerine virüs bulaşmak, veri çalmak, kötü amaçlı yazılım eklemek, dosyaları şifrelemek, fidye yazılımı yüklemek veya oldukça benzer bir uğursuz amaca hizmet etmek için kullanılmasıdır..

Yani, ya bir Browsec VPN Chrome Extension Crack ya da başka bir VPN ya da başka bir araç, sadece’Hiç yanına gitme. Ücretli VPN’ler genellikle en güvenli bahislerdir, bazı ücretsiz hizmetler de kullanıcılara gizlilik benzetmek için hizmet vermektedir, ancak VPN’lerin kırık yazılımları çoğunlukla her ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken dolandırıcılıklardır.

Browsec VPN For Android Kullanıcı Yorumları

VPN Android uygulamaları, dünya genelinde daha ucuz Android akıllı telefonların artan çoğalması sayesinde bu günlerde giderek daha popüler hale geldi. Android, en popüler mobil işletim sistemidir ve kullanıcılar bir VPN’e kaydolursa Android uygulamasını da arayacakları doğaldır..

Resmi Google Play mağazasındaki VPN uygulamalarının sayısı her gün katlanarak artıyor olsa da, bunların çoğu kullanılacak kadar iyi değil.

Browsec uygulaması’U, UI ve UX bizim beğenmek için biraz fazla dağınık ve tembel olduğundan çok iyi değil. İncelememize göre Android’leri en zayıf bağlantıları ve bu VPN’de bir göçmeye neden olabilir’neredeyse tüm metriklerde yeterince iyi performans.

Browsec için kullanıcı yorumları Google Play Store’da karıştırıldı ve VPN 4.5 puan verirken, kullanıcılar uygulamanın beklentilere göre performans göstermediği konusunda çok şikayet ettiler.

browsec Android uygulaması yorumlar

Şikayetler, sık sık bağlantı kesilmelerinden IP sızıntılarına kadar değişiyordu, bu nedenle Android uygulamasını geliştirmek için Browsec’i öneriyoruz’şu anda zırhındaki en büyük çatışmayı ortadan kaldırmak için.

browsec android uygulaması indir

Android için Browsec VPN Kurulumu

Browsec VPN’in Android’i, burada belirtilen adım adım prosedürü izleyerek yüklenebilir:

 1. VPN’ye kaydolun ve fiyatlandırma planını ödeyin
 2. VPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi koruyun
 3. Browsec Android uygulamasını Google Play Store’dan indirin
 4. Android Smartphone’unuza yükleyin ve gereksinimlerinize göre kullanın!

Browsec VPN Firefox Kullanıcı Yorumları

Tıpkı Chrome Tarayıcı uzantısı gibi, Browsec de Firefox tarayıcısı için kendi özel uzantısını sunar.

Mozilla eklentileri mağazasında kullanıcı incelemelerini kontrol ettiğimizde, büyük olasılıkla hayal kırıklığına uğradık çünkü buradaki yorumlar çoğunlukla sahte veya spam ve Android veya Chrome’da bulduğumuzdan daha kullanışlı olmaya bile yakın değil. uzatma mağazaları.

Bu, Firefox mağazası için genel bir sorundur ve’s sadece Browsec uzantısına düşmedi. Neredeyse her uzantıda, ciddi olmayan incelemeler, sahte gönderiler, tonlarca spam gönderme, anlaşılmaz yorumlar ve daha fazlasını bulacaksınız..

İşte bazı örnekler:

browsec firefox yorumlar

Biz kazandık’t Browsec’i inceleme’Bu incelemelere dayanan Firefox eklentisi, çünkü bu iyi hizmetten vazgeçmeye benzer. Uzantı hakkında kendi incelememiz’s hızlı, sınırlı sitelerin engellemelerini kaldırır (Netflix ve diğer büyük akış siteleri dahil değildir), hızlı ve ücretsiz (Ücretli sürümü seçmediğiniz sürece). Firefox’unuz için kullanmak istiyorsanız,’online kimliğinizi korumak için bu platformda mevcut olanlar arasında kesinlikle daha iyi seçeneklerden biri.

browsec firefox indir

Browsec Geri Bildirim / Destek İncelemesi

Browsec VPN incelememiz, hizmetin ortalama bir destek sistemine sahip olduğunu çözer. Canlı sohbet, SSS, Sorun Giderme veya kurulum kılavuzlarınız yok, sağlayıcıya sorunlarınıza yardımcı olması için herhangi bir iletişim bilgisi vermedi. Kullanıcıların kullanabileceği tek seçenek, iki veya üç saatlik makul bir yanıt süresi sunan e-posta desteğidir. Aşağıda hizmeti görebilirsiniz’s basit iletişim formu.Browsec Destek İncelemesi

En iyi VPN sağlayıcıları, günümüzde inanılmaz derecede önemli olduğu için canlı sohbet desteği sunuyor’s gün ve yaş kullanıcılara hızlı, güvenilir bir destek modu sunmak için’Birden fazla kullanıcı sorununu çözmek için teknik açıdan yetkin.

Browsec hala çalışmıyor’t teklif ve bu’Bu gibi küçük sağlayıcıların işleri yanlış yaptığı yerde. En iyiler arasında sayılmak, sayılarla değil, standart sohbet kalitesini sunmakla ilgilidir, canlı sohbet ayrılmaz bir seçenektir.

Bilet desteği yavaş ve kişisel değildir, bu nedenle Browsec’in bunu tekrar gözden geçirmesi ve kullanıcıların VPN’lerden beklemeye başladıkları desteği alabilmelerini sağlamalıdır..

Browsec Kullanımı Güvenli veya Yasal mı?

Browsec incelemesi sırasında, en ucuz VPN güvenliği hakkında daha iyi bir fikir edinmek için Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası sayfalarını taradık. Browsec’in bant genişliği kullanımı, istenen sayfa, site çerezleri vb. Gibi hayati bir bağlantı / oturum verisi kaydetmediği açıktır. Bununla birlikte, hizmet bir hesaba kaydolurken e-posta adresinizi isteyebilir. Ayrıca, hesabınıza ödeme ayrıntıları gibi ek bilgiler de bağlayabilirsiniz.

Ancak, çoğu işlem üçüncü taraf sağlayıcıların kontrolünde olduğundan, kimliğinizin gizli ve güvenli kaldığından emin olabilirsiniz. Bir tarayıcı eklentisi olduğundan, etkinliğinizin size geri dönebileceğine dair belirsizlik vardır. Bununla birlikte, site, yasal kolluk talepleri almadıkça kişisel verilerinizi ifşa etmeyeceğini açıkça ortaya koymaktadır.

Nihai Karar

Yapmam’BrowsecVPN’i tavsiye etmiyorum ve bunun için iyi nedenlerim var.

BrowsecVPN ve güvenlik, sağlayıcının hizmetinde var olan birkaç aksaklığı gidermeyi başarmış olsaydı, tercih etmek için iyi bir kombinasyon olabilirdi. Android / iOS akıllı telefonlar için tarayıcı özellikli proxy eklentileri ve VPN uygulamaları sunarak oldukça kullanıcı dostu bir ürün olmayı planlıyor, ancak bunu yapmaktan oldukça yetersiz.

Premium planın fiyatı yıllık anlaşmasında 3.33 $ / ay olarak çok makul, ancak 24 aylık abonelik planında 1.99 $ / ay’dan çok daha düşük bir fiyatla Surfshark gibi çok daha iyi bir VPN alabildiğinizde,’BrowsecVPN’i seçerek daha fazla ödeme yapmak ve daha az para kazanmak akıllıca olmaz.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Betternet VPN İncelemesi 2023