BolehVPN İncelemesi

yargı Seyşeller
Fiyat 1 Yıllık Planda 6,66 $ / aylık
Sunucular 12 Ülkede 35 Sunucu
Kütükler Bağlantı Günlüklerini Depola
Şifreleme AES-256-Bit
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://www.bolehvpn.net/
uygunluk Windows, Android, Apple

BV Internet Service PVT tarafından çalıştırılır. LTD, BolehVPN çok kısa bir sürede küçük ama büyüyen bir kullanıcı topluluğu kazanmış bir hizmettir. Bu hizmet, daha büyük, En İyi VPN sağlayıcılarına kıyasla sunduğu hizmetler açısından oldukça küçük ve hatta bazı eksiklikleri var, ancak yine de performansının sağlam ve güvenli olduğu söyleniyor..

Bu yüzden bugün BestVPN.com'un ayrıntılı BolehVPN İncelemesinde bu iddiaları test etmeye başlıyoruz!

BolehVPN Güvenlik İncelemesi

VPN yalnızca şu durumlarda kabul edilebilir’Güvenli, ikinci düşünce yok. Bu, VPN'leri değerlendirdiğimiz 1 numaralı ölçümümüzdür. Evet, hizmetin diğer yönleri önemli, ancak güvenlik kadar önemli değil.

BolehVPN’s güvenlik aparatı sağlam ve güçlü ama zırhta kesinlikle birkaç çene var.

Standart askeri sınıf AES 256 şifreleme sunar. “Kaba Kuvvet Saldırı Kanıtı”. VPN bağlantınızdaki bu şifreleme ile veri paketlerinizi deşifre etmek isteyen herkes her seferinde hayal kırıklığına uğrayacaktır..

Bu şifreleme seviyesinden patlama neredeyse imkansızdır, bu nedenle BolehVPN bu bakış açısından inanılmaz derecede güvenlidir.

Sağlayıcı ayrıca, daha güvenli başka bir protokol olmadığı için yine birinci sınıf OpenVPN protokolü sunuyor. O’s uygulamalarında varsayılan protokol, yani’Bunu korkunç ihtiyaçtan yapmam gerek, o zaman sadece’değiştir.

Şimdi eksilere doğru ilerliyor, BolehVPN’s kayıt politikası yeterince şeffaf değil.

Sıfır günlük tuttuğundan başka bir şey söyleyen bir VPN bilmiyorum, ancak çoğu zaman, gerçek ondan oldukça farklıdır ve erişmek için ihtiyacınız olan tek şey biraz kazmaktır.

Ve şu’tam olarak BolehVPN ile yaptığım şey, sadece biraz daha derin kazdık ve bununla geldi:

bolehvpn günlük kaydı ilkesi

BolehVPN'den alınan bu ekran görüntüsünde olduğu gibi’s gizlilik politikası sayfasında, herhangi bir olağandışı veya yasadışı faaliyete karışırsanız, sağlayıcı günlüklerinizi tutma gücünü korur. Sağlayıcı, şüpheli bir şey yoksa, sadece o zamana kadar tutulmayan günlükler mi olduğu gerekçesini burada sunar.

Bunu şu şekilde sınıflandırmıyorum “Aldatıcı” veya “Tehlikeli” ama güzel bir sıfır günlük politikası böyle şeylerden yoksun olmalı.

BolehVPN ile ilgili bir başka sorun da VPN'deki çatışma’yargı yetkisi Seychelles ve Malezya merkezli BV internet hizmetlerinin (ana şirket) bulunduğu yerdir. VPN, Malezya merkezli ana firma tarafından yönetiliyorsa, VPN'nin kendisi Seyşeller yasaları tarafından yönetiliyorsa, bazı ciddi şüpheler ortaya koyuyor.

BolehVPN'in bunu açıklığa kavuşturması ve yakında konum konusundaki tutumunu netleştiren veya bize bildiren bir açıklama yayınladığından emin olması gerekir, çünkü konum bir VPN'yi incelemek için en önemli faktörlerden biridir.’s güvenliği.

ABD veya İngiltere gibi veri parkları için güvenli olmayan bir konum, diğer güvenlik özellikleri tarafından sunulan sağlamlık miktarından bağımsız olarak kullanıcı gizliliğini ciddi şekilde zayıflatabilir.

Yapmadım’t Herhangi bir IP Sızıntısı veya DNS sızıntısı ile karşılaşmayın, böylece’büyük, büyük bir artı!

BolehVPN İncelemesi

BolehVPN İncelemesi

BolehVPN Fiyatlandırma İncelemesi

VPN'ler don’Fiyatlandırma planlarını genellikle BolehVPN'in yaptığı gibi gün bazında sunmaz, ancak’kötü bir şey değildir, çünkü kullanıcıların ödedikleri para için aldıkları değere karşı aboneliklerinin sürelerini daha iyi anlamasını sağlar..

BolehVPN'i gerçekten beğendim’fiyatlandırma planlarında dürüstlük ve’çünkü uzun vadeli planlar için aylık ucuz fiyatların yanıp sönmesi yerine kullanıcının ödemesi gereken planın son fiyatını koymuş, son ödemeler beklenenden çok daha yüksek..

Örneğin; VPN, 2 yıllık aboneliğinin ayda sadece 2 ABD doları olduğunu gösterir. Bu en ucuz vpn gibi görünüyor, ancak bu plan için giderseniz, toplamda 48 $ ödemeniz gerekecektir. Bu aldatıcı bir pazarlama uygulamasıdır ve ciddiye karşıyım. Ancak güven verici bir şekilde BolehVPN’bunlardan hiçbirini yapma.

Fiyatlandırma planları basit ve anlaşılması kolaydır:

 • 7 gün: $ 3.70 bir kez faturalandı
 • 30 gün: $ 9.99 bir kez faturalandı
 • 60 gün: $ 16.99 bir kez faturalandı
 • 180 Gün: $ 44.99 bir kez faturalandı
 • 365 gün: $ 79.99 bir kez faturalandı

bolehvpn fiyatlandırma planları

BolehVPN’s fiyatlandırma tekrar bir sürpriz olan uygun fiyatlı aralık içinde gelir ve’çünkü bu hizmetten bile daha küçük olan birçok hizmet, planlarını, sunduğundan daha yüksek fiyatlar için sunuyor.

Benim için en iyi planlar, tüm VPN endüstrisindeki kategorilerindeki en iyi fiyatlı planlardan biri oldukları için 60 gün ve 180 gün planlarıdır..

Sağlayıcı ayrıca yeni kullanıcıları için tam teşekküllü, sıfır taahhüt 24 saat ücretsiz deneme sunuyor, Bununla birlikte, 14 günlük bir geri ödeme politikası da var, bu nedenle BolehVPN'in müşteri dostu sunmaya oldukça meyilli olduğunu varsayabiliriz. kolaylaştırma yükleri ile hizmet ve kesinlikle hiç açgözlü değil.

Ödeme yöntemleri, ek bir artı olan kripto ödemelerini içerir.

BolehVPN İstemci Uygulaması ve Sunucuları İncelemesi

NordVPN artık 5000'den fazla sunucu sunarken, bu sayılar 300.000+ IP ve 2000+ sunucu sunan PureVPN sunucularından ve 800+ sunucu sunan Surfshark VPN'den oldukça yüksektir. Ancak bu devlerin aksine, BolehVPN'in sadece 35'i var ve dünyadaki sadece 12 ülkede de.

Bu sunucu sayısı, küçük bir sağlayıcı olmasına rağmen son derece düşüktür. Ölçeği ve fiyatı olan bir VPN en azından 100 sunucu sunmalıdır.

Mekanlar klişe, yani sen’Çoğunu Kuzey Amerika'da veya Avrupa'da bulacağım, bu yüzden burada ev yazmak için özel bir şey yok.

Evet, akış yeteneklerini test ettik ve Netflix'in engellemesini kaldırma açısından iyi performans gösterdi ve bu gerçekten hoş bir sürpriz oldu. Netflix ABD ve Netflix İngiltere'ye geçtik, bu da bir zevkti ve sağlayıcı tarafından atılan bazı önemli noktalar.

BolehVPN ayrıca Torrenting için iyi performans, çok iyi değil, çok kötü değil. Buradaki sorun ulaşılabilir durumda. Dünyadaki büyük akış sürüleri BolehVPN tarafından sunulan P2P konumlarında değil, bu yüzden hızlar yavaşlıyor.

Bu özelliklerin her ikisine de yani ABD Netflix ve Torrenting desteğinin engellemesini kaldırmaya yalnızca doğru sunucu yapılandırma dosyalarını indirir ve erişirseniz erişilebilir. BolehVPN bu dosyaları “Akış Desteği”’ ve “BolehFlix”.

İstemci uygulamalarına gelirsek, BolehVPN hizmetinin bir yönünü önemli ölçüde geliştirmesi gerekiyorsa, istemci uygulamalarının tasarımı, uyumluluğu ve seçeneklerinin sayısı olmalıdır.

Windows 98'i bugünden daha uygun bir arayüzle BolehVPN’Windows istemcisi, çok fazla seçenek ve işaret ile son derece karmaşıktır, bu özel bir şekilde kullanılmaz.

Bolehvpn windows istemci uygulaması

Ve bir sunucuya bağlanmak için sürekli başarısızlıklar ciddi bir kabustu. Sektördeki daha büyük sağlayıcılar, en iyi müşterileri sunar. Sadece büyük bir bağlantı düğmesi ve sunucular arasında geçiş yapmak için bir geçiş seçeneği ile basittirler.’bu kadar. Piyasadaki daha iyi sağlayıcılarla rekabet etmek istiyorsa BolehVPN'in müşterilerini yenilemesi gerekiyor.

BolehVPN İncelemesi

Bunun da ötesinde, BolehVPN’s mobil destek yeni başlayanlar ve acemiler onlar için anlaması kolay değil, OpenVPN istemcisini indirerek, sunucu yapılandırma dosyalarını manuel olarak indirerek manuel rotadan geçmeniz gerekir ve ancak o zaman BolehVPN bir mobil üzerinde çalışabilir. İyi değil, ciddi.

BolehVPN İncelemesi

Burada kullanılan bir faktör, BolehVPN'in şaşırtıcı derecede hızlı hızlar sunması ve 20 Mbps bağlantıda neredeyse 14 Mbps hızlandırmasıdır, bu da bu ölçeğin bir sağlayıcısı için hiç de fena değil.

BolehVPN Büyük Toplayıcı

Hizmetinin ana yönlerini eleştirel olarak analiz ettikten sonra,’sizi hizmet hakkında bilgilendireceğimiz hizmetlerin geniş bir topluluğuna inmek’artılarını ve eksilerini kısa, sınırlı bir şekilde sunarak hizmeti daha iyi bir perspektiften anlamanıza olanak tanır.

Artıları

 • Torrentlemeyi Destekler
 • Yüksek Hızlar
 • DNS veya WebRTC sızıntısı yok
 • Netflix engellemesini kaldırabilir
 • Şifreleme ve Protokol Desteği birinci sınıf

Eksileri

 • Düşük sunucu sayısı
 • İstemci uygulamaları iyi tasarlanmamıştır ve çalışmak için sorunludur
 • Mobil destek var olmayanın yanında
 • Canlı sohbet desteği yok / Yalnızca e-posta desteği var

Sonuç

Şimdi hizmetle ilgili son kararıma geliyor, yani tavsiye edip etmediğim. Evet, hizmetin arkasında duruyorum ve’çünkü performansa her şeyin ve her şeyin üstünde değer veriyorum. Bir VPN bir kullanıcıyı elbette güvende tutuyorsa, bir kullanıcının’t tavsiye ederim. Evet, bu sağlayıcıdaki seçenekler ve özellikler az sayıda sunucu, canlı sohbet desteği, iOS istemcisi vb. Gibi sınırlıdır, ancak BolehVPN daha yüksek hızlar, sıfır DNS sızıntıları vb..

Sağlayıcı güvenlik açıklarını okşayabilir ve sadece biraz daha genişletirse, yörüngeye girme potansiyeline sahiptir. Ücretsiz deneme süresi için bile deneyin. Sizi temin ederim ki, oradaki bazı büyük peruklardan bile çok daha iyi performans gösteriyor.

Похожие статьи

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • Mullvad VPN İncelemesi

  Yargı Yetkisi İsveç Fiyat 5.55 $ / ay Sunucular 35 Ülkede 550 Sunucu Günlükleri Kayıt Yok Şifreleme AES-256-Bit Netflix Tutarsız Performansının Engelini Kaldırıyor...

 • AzireVPN İncelemesi

  Yargı Yetkisi İsveç Fiyatı $ 3.45 / ay (bir kez 82.71 $ faturalandırılır) Sunucular 5 Günlük Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor Hayır...

 • AirVPN İncelemesi 2019

  AirVPN belki de tüm VPN endüstrisinde en iğrenç layık slogana sahiptir. Hizmeti bu kelimelerle tanımlar “Gerçek nefes alacak hava...

 • VPNBaron İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat $ 5.54 Sunucuları 13 Günlükleri Günlük Yok Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2 Netflix engelini kaldır Evet Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye edilmiyor...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me