AzireVPN İncelemesi

yargı İsveççe
Fiyat Ayda 3,45 ABD doları (bir kez faturalandırılan 82,71 ABD doları)
Sunucular 5
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://www.azirevpn.com/
uygunluk Windows, Apple

Yalnızca 5 sunucu konumu sunan küçük bir VPN hizmetinin, sektörün geri kalanına örnek bir güvenlik sağlamaya odaklanmanın bir VPN hizmeti için en önemli öncelik olması gerektiğine örnek teşkil etmesi nadirdir. Ama gözden geçirmeye başladığımda AzireVPN beni şaşırttı.

Beklentilerimin yüksek olmadığını söylemeliyim çünkü bu sağlayıcı’t Geleneksel ücretli VPN hizmetleri listesine uyuyor, ama hoş bir sürpriz oldu.

Netflix desteğiyle birlikte ilgi çekici yeni bir protokolden en yüksek oranlı sıfır günlük kayıt politikasına kadar AzireVPN kesinlikle daha fazla bilgi sahibi olmanız gereken bir hizmet.

İşte BestVPN.com tarafından fiyatlandırma planları, güvenlik altyapısı, cihaz desteği ve daha fazlasını içeren hizmetinin farklı yönlerinin kapsamlı bir eleştirel analizini içeren ayrıntılı AzireVPN İncelememiz.!

AzireVPN’s Günlük İlkesi ve Protokol Desteği İncelemesi

Neredeyse tüm VPN'ler sıfır günlük politikasını nasıl izlediklerinin reklamını yapar, ancak sitelerine yeterince derin kazarsanız, özellikle gizlilik politikalarını veya hizmet şartlarını okursanız, ne kadar yalanın dahil olabileceğini bilirsiniz.

Sıfır günlük ilkesinin reklamını yapan VPN'ler, bağlantı zaman damgalarınızda, bant genişliği kullanımınızda vb. sen her zaman.

Bununla birlikte, AzireVPN burada ne tür günlüklerin “Öyle değil’tutmak”. Bunu kendi Hizmet Şartlarında buldum:

azirevpn günlük kaydı politikası

Ama bu’Bu örnek VPN sağlayıcısı Kör Operatör Sistemini de etkinleştirdiğinden değil. Bu gerçekte, sistem yöneticilerinin uç noktalardan geçen verileri sorgulamasını imkansız hale getiren bir Linux çekirdek modülüdür. Yönetici, WireGuard'dan izin verilen IP alanlarını bile gizleyemez (AzireVPN tarafından özel bir Protokol,’daha sonra ayrıntılı olarak konuşacağız).

Bir aceminin anlaması bu kolay olmayabilir, ancak bu mekanizmalar nedeniyle güvenliklerinin oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Bu mekanizma mevcutsa hiç kimse sizi veya faaliyetlerinizi izleyemez, IP yöneticiniz değil, sağlayıcının kendisi.

Protokoller bile burada endüstri standardından daha iyi destekleniyordu. Sağlayıcılar genellikle en güvenli protokolü olarak OpenVPN'i sunar, Azire de bunu sunar, ancak aynı zamanda OpenVPN'den daha üstün olduğu söylenen WireGuard adlı kendi protokolünü kullanma şansı da sağlar.!

AzireVPN İncelemesi

Hizmet, bu protokolü seçerek (OpenVPN varsayılan protokoldür), gecikme ile birlikte elde ettiğiniz hızları önemli ölçüde artırabileceğinizi iddia ediyor..

Bu, temelleri doğru yapmaya çok odaklanan birkaç sağlayıcı gördüğüm için inanılmaz.

Buradaki tek dezavantaj, WireGuard'ın’t Tüm popüler platformlarda çalışır ve çok sınırlı bir nişe sahiptir. Linux, Android ve Mac'ler, WireGuard'ı kullanabileceğiniz tek cihaz ve işletim sistemidir, diğerleri için OpenVPN'e güvenmeniz gerekir.

Evet, bugünlerde sağlayıcıların Netflix'in engellemesini kaldırmak için en iyi VPN'i gerektiren Netflix Engellemeyi Kaldırma, Torrenting gibi gösterişli şeyler yapmaları gerekiyor, ancak temel konulardan ödün verilmiyor. AzireVPN'i gerçek yapan da budur “VPN”.

AzireVPN Fiyatlandırması

Azire’s fiyatlandırma planları basittir ve karmaşık değildir, çünkü yalnızca tercih edebileceğiniz abonelik süresinde farklılık gösterirken, özellikler ve avantajlar hepsinde aynı kalır.

Sağlayıcı şu anda ayrıntıları aşağıdaki gibi dört tür plan sunmaktadır (Daha iyi kullanıcı anlayışı için tüm fiyatlar Euro'dan ABD Doları'na dönüştürülmüştür)

 • Aylık plan: 5,74 ABD doları bir kez faturalandırıldı
 • Üç Aylık Plan: 4,59 $ / ay (bir kez 13,78 $ faturalandırılır)
 • Yıllık Plan: 4,02 $ / ay (48,25 $ bir kez faturalandırılır)
 • İki Yıllık Plan: 3,45 ABD doları / ay (82,71 ABD doları bir kez faturalandırılır)

AzireVPN Fiyatlandırma Planları

Uzun vadeli planlar için fiyatlandırma, sağlayıcının sunduğu sınırlı özellik ve işlevlere kıyasla biraz yüksektir. Önyükleme için çok daha fazla özelliğe sahip çok daha büyük VPN hizmetleri, NordVPN gibi daha düşük fiyatlar için benzer planlar sunar. Yani, bilmiyorum’t Uzun vadeli anlaşmaları gerçekten sevmiyorum ve en azından bir dolar düşmeleri gerektiğine inanıyorlar.

Kısa vadeli fiyatlandırma, nispeten daha iyi ve çoğu VPN'in yaptığı gibi çok daha çekici’t Bu kadar düşük fiyatlar için kısa vadeli planlar sunmamak. AzireVPN, küçük bir zaman dilimi için bir VPN almak istiyorsanız kısa süreli abonelikler için en iyisidir.

Ayrıca, 7 günlük geri ödeme politikasıyla 24 saat ücretsiz deneme olanağı sunarak müşteri kolaylaştırma şartlarını oldukça kolay hale getirir.

Ödeme yöntemleri çeşitlidir ve hizmete abone olurken anonimlik sağlamak isteyenler için Kredi Kartları, PayPal vb. Tüm popüler seçenekleri ve kripto para ödemelerini içerir..

Ancak, kripto paralarla ödeme yapmanın geri ödeme alma şansınızı ortadan kaldıracağını unutmayın..

AzireVPN Eğlence Desteği

Tutarlı kullanıcı talebi nedeniyle, BestVPN.com olarak, inceleme stilimizi biraz yeniledik ve bir VPN üzerinde incelemeler eklemeye başladık’s eğlenceyi destekleme yeteneği. Bu öncelikle Netflix gibi engellenmeyen akış sitelerinin engellenmesini ve Torrenting için güvenli destek sunulmasını gerektirir,

AzireVPN’İlk büyük hayal kırıklığı, Netflix ile 16 yeniden bağlantıda sadece iki kez ve sadece İspanya ve İsveç sunucularında çalışmasıydı. Öyle değil’Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak için çalışmıyor, ancak sadece 5 konuma sahip bir sağlayıcının’Netflix'in engellemesini akılda tutarak.

Bu VPN, Netflix'in herhangi bir VPN hizmetinin normal bir özelliği olarak engellemeyi kaldırmayı talep ettikleri için mevcut VPN kullanıcılarını cezbetmek istiyorsa, en azından ABD sunucularında Netflix engellemeyi kaldırma özelliğini sunması gerekir..

Torrent için Azire VPN hizmeti, sadece bir kelimeyle açıklanabilir ve bu “İNANILMAZ”. Bunu söyleyebilirim çünkü sağlayıcı Torrenting için herhangi bir sunucusunda herhangi bir kısıtlama yok ve bunun üzerine, telif hakkı trollerinin girmesine izin vermek için çok güvenli.

Kim sadece küçük ölçekli bir VPN hizmetinin bu kadar çok şeyde çok iyi olacağını düşünürdü? AzireVPN başlangıçta gösterişli şeyler veya hile yapmadan önemsiz görünüyor, ancak işlevlerini ve performansını keşfetmeye başladığınızda, bunun en az bir kez kesinlikle denemeniz gereken bir hizmet olduğunu bileceksiniz..

AzireVPN Sunucuları İncelemesi

Bildiğiniz gibi AzireVPN sadece 5 sunucu konumu sunuyor ve bunlar Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İsveç, İspanya ve Kanada'da.

AzireVPN Sunucusu konumları

Hizmet şüphesiz iyidir, ancak sunucu altyapısı ciddi şekilde sınırlıdır. Günümüzde, en az 30'dan fazla konum sunan 800+ sunucu veya diğerleri sunan Surfshark VPN gibi en iyi VPN'lerin çoğu, ancak AzireVPN bunlardan biri değil.

AzireVPN sunucu özellikleri

Sunucu konumları sadece Kuzey Amerika ve Batı Avrupa'da yoğunlaşmış olup, dünyanın büyük bir kısmı kapsamından çıkar.

AzireVPN'in daha büyük hizmetlerle rekabet etmek istiyorsa sunucu sayısını en az 15'e yükseltmesini öneriyorum çünkü erişim artık bir VPN hizmeti için karar vermede önemli bir faktör ve bu eksikse kullanıcılar biraz tereddüt edebilir hizmet için.

AzireVPN Müşteri Desteği

E-posta desteği hayranı değilim, çünkü benim için beceriksiz ve eski okulu. VPN'ler, yalnızca canlı sohbet desteği özelliğinden gelebilecek daha hızlı destek gerektirir. Ne yazık ki AzireVPN burada böyle bir seçenek sunmadığı için bazı önemli noktaları kaybediyor.

AzireVPN Müşteri desteği

Yanıt süresi, sorguları çözmek için bu iletişim modunu kullanan çoğu sağlayıcıdan bile daha iyiydi, ancak hala benimkinin basit bir sorgusunu çözmek için bile birkaç saat beklemek zorunda kaldım..

AzireVPN İstemci Uyumluluğu

İstemci uygulamasının gerçekte nasıl çalıştığını kontrol etmek için Windows uygulamasını indirdim ve kurulum sürecinden geçmenin oldukça kolay olduğunu söylemeliyim.

AzireVPN İncelemesi

Her istemci için sitedeki indirme düğmeleri oldukça göze çarpar, dosya boyutu değil’t çok büyük ve kurulum süreci de sorunsuz gitti.

AzireVPN İncelemesi

Müşterinin çalışması söz konusu olduğunda, iyi çalıştı ve bağlantımı güvenli hale getirdi. Birçok kişi bu VPN'in IP sızıntısı olduğunu bildirdi ancak’t Bu inceleme yazılana kadar herhangi bir bulmak, bu yüzden sanırım onlar’bunu yattım.

Ancak, VPN'e bağlandığımda istemci uygulamasının kaybolduğundan hayal kırıklığına uğradım. Genellikle, VPN istemcilerinde sunucu değiştirmek, kill anahtarına erişmek vb. İçin dolaşabileceğiniz etkileşimli bir gösterge tablosu bulunur, ancak AzireVPN’s istemcisi yapmıyor’Sahip değilim, bu yüzden sunucumu değiştirmek zorunda kalsaydım görev çubuğumun bağlantısını kesmek zorunda kaldım, bu beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı. .

Eksiler

AzireVPN'in kesinlikle güçlü noktaları var, ancak hizmetin de bazı dezavantajları var. Kolayca anlayabilmeniz için onları sizin için sıralayayım:

Hızlar kesinlikle daha düşük aralıktaydı, özellikle Kuzey Amerika sunucularında 100 Mbps bağlantıda 23 Mbps işaretine dokunan bazı yükleme hızları vardı, bu da sağlayıcının öncelikli olarak ele alması gereken bir şey.

AzireVPN yapmaz’Henüz bir öldürme anahtarına sahip değilsiniz, bu sadece kabul edilemez. o’çünkü bağlantı kesilmesi durumunda, bu öldürme anahtarı sizi gizliliğinizden ödün vermekten kurtaracak şeydir.

Tüm iyi günlüğe kaydetme politikalarına ve güvenli protokollere rağmen, bir şey beni uyardı ve bu AzireVPN idi.’14 Göz ittifakının bir üyesi olan İsveç'teki üssü. İsveç size iyi bir eski İskandinav ülkesi gibi gelebilir, ancak 14 Göz İttifakı üyeliği, VPN'lerin.

AzireVPN İncelemesi

Bu ittifakın tüm üye ülkelerden kullanıcılardan veri talep etme hakkı vardır, bu nedenle böyle bir talep gelirse AzireVPN'in uyması gerekebilir. Sağlayıcının en kısa zamanda üssü ciddi şekilde kaydırması gerekiyor, aksi takdirde Köpekbalığı'nda aziz olmanın hiçbir faydası yok’ağız.

Sonuç:

AzireVPN, boyutu ve özellikleri oldukça sınırlı olmasına rağmen kesinlikle güvenli, güçlü bir hizmettir.’hayal kırıklığına uğratmak.

Genellikle, böyle küçük bir hizmet’o kadar iyi gitmiyorum, ama AzireVPN şimdiye kadar muhteşem bir iş çıkardı. Zırhta birkaç çene var ama düzeltilemeyen hiçbir şey yok.

Sağlayıcı bunları düzeltirse ve sunucularını arttırdığı gibi işlem kapsamını genişletirse, birkaç niş istemci uygulaması ekler, Bölünmüş Tünel ve diğerlerinin arasında Killswitch gibi özel özellikler içerirse, En İyi VPN listelerinde kesinlikle normal bir özellik haline gelecektir. etrafında.

Şimdilik, AzireVPN Torrenting kullanıcıları ve internet tarama ihtiyaçları için sağlam bir gizlilik elde etmek isteyenler için şiddetle tavsiye edilir.

Ne için önerilmez Netflix Asya ve Orta Doğu ülkelerinde engellemeyi kaldırma ve koruma.

Похожие статьи

 • VPNBaron İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat $ 5.54 Sunucuları 13 Günlükleri Günlük Yok Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2 Netflix engelini kaldır Evet Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye edilmiyor...

 • Şifrele.

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyat $ 99.99 (1 Yıllık Plan) Sunucular 25 Ülkede 132 Sunucu Günlükler 16 Gün Şifreleme için Günlükleri Tutuyor AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix...

 • VPNSgüvenli İnceleme 2019

  Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin çok fazla yönü var...

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • BolehVPN İncelemesi

  Yetkili Seyşeller Fiyat 1 Yıllık Plan Sunucularında 6.66 $ / ay 12 Ülkede 35 Sunucu Günlükleri Mağaza Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me