Anonine VPN İncelemesi

yargı Seyşeller
Fiyat $ 3.99 / ay (1 Yıllık Plan)
Sunucular 32 ülkede 150+
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://anonine.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

Anonine VPN, Netflix ABD'nin Engellemesini Kaldırıp Güvenli Taramayı Garantileyebilir

Anonine VPN, merkezi Seychelles'te bulunan, iyi ama küçük bir hizmettir..

Tabii ki, hizmet sanayi titans ile karşılaştırıldığında biraz küçüktür, ancak boyut’Temel bilgileriniz doğru olduğu sürece VPN alanında önemli değil.

Anonine VPN'in en iyi planına göre 3.99 $ / ay maliyeti (1 Yıllık Fırsat), Bu oldukça yüksek, Anonine VPN bu yüksek fiyatı yıldız hizmetiyle haklı gösterme görevine kadar?

Bu Anonine VPN İncelemesinde, hizmetin her yönünü inceleyeceğim ve size bu hizmeti önerip önermediğimi söylemek için analiz edeceğim..

Öyleyse bırak’ile başlıyor.

Anonine VPN Yargı Yetkisi İncelemesi

Yetkisini doğrudan paraya alan Anonine VPN, Seyşel Adaları.

Bu ülke, veri saklama yasaları olmadığı için bir VPN'nin barındırılması için dünyanın en güvenli yerlerinden biridir..

Seyşeller de herhangi bir veri paylaşım ittifakına üye değil.

Bu noktaları göz önünde bulundurarak,’yetki alanı güvenli olduğundan Anonine VPN'ye yeşil bir bayrak vereceğim.

Anonine VPN Logging Policy İncelemesi

Anonine VPN, faaliyetlerinizin kesinlikle sıfır kaydını tutmak için güvenebileceğiniz bir hizmettir.

Anonine VPN Günlük Kaydı İlkesi

En basit ve iyi yazılmış gizlilik politikalarından birinde’VPN etki alanında şu ana kadar rastladıysanız, sağlayıcı kazandığını iddia ediyor’t Arşivlerinde veya sunucularında aşağıdaki kullanıcı verilerinin kayıtlarını tutun:

 • Kütükler
 • Bağlantı zaman damgası
 • Bağlantı süresi
 • Kullanıcının bağlı olduğu yerler ve sunucular
 • IP adresleri
 • DNS istekleri

Evet, e-postanızı, hesap ayrıntılarınızı ve hatta bağlantı zaman damgalarınızı tutar, ancak hizmetin kullanıcılara daha iyi hizmet ve hesap kolaylaştırma konusunda yardımcı olmasına izin verdiği için bu tür verilerin korunması anlaşılabilir..

Bunun da ötesinde, bu tür verileri toplamak kullanıcının gizliliği için tehlikeli değildir..

Ancak, AnonineVPN bu konuda daha iyi olmak istiyorsa, MullvadVPN örneğini takip edebilir.’hesabınızı oluşturmak için herhangi bir şey, e-postanız bile değil.

Anonine VPN Şifreleme İncelemesi

Anonine VPN, askeri düzeyde AES 256 CBC şifreleme sunar.

Yapmayanlar için’Bu şifreleme standardını bilmiyorum.’neredeyse kurcalamaya karşı korumalı.

Şu anda bu tür şifrelemeyi çözmek için, ne kadar güçlü kaba kuvvet saldırıları yapıldığına bakılmaksızın bilinen bir yöntem yoktur. Yani, verileriniz, Anonine VPN üzerinden seyahat’s tünelleri, oldukça güvenli.

Anonine VPN Protokolü Desteği İncelemesi

Anonine VPN şu üç protokolü sunar:

 • OpenVPN / Stunnel
 • IPSec IKEv2
 • L2TP / IPSec

Çok fazla, OpenVPN en güvenli’herhangi bir güvenlik açığı olduğu bilinmemektedir. O’s Ayrıca, herhangi bir kusuru koklayan ve bir bilgisayar korsanının avantajlarından yararlanabilmesi için düzelten özel bir kullanıcı tabanı aracılığıyla güvenliğini sürekli olarak geliştiren Açık Kaynak.

IPSec / IKEv2 ve L2TP / IPSec de iyidir, ancak’t OpenVPN mevcut olduğunda kullanmanızı tavsiye ederiz. Hızlar ikincisinde biraz daha yavaş olabilir, ancak yine de, güvenlik profilinizi düşüren herhangi bir şey her zaman Büyük Hayır.

Sağlayıcı, bu gün temel bir zorunluluk haline gelen bir Kill switch özelliği de sunuyor, çünkü bu özellik bağlantınız hemen internetinizi öldürerek kesilirse kurtarıcınız oluyor.

Bu, IP'nizin ifşa edilmesini ve güvenliğiniz için anonimliğinizi durdurur.

Anonine VPN İncelemesi

Anonine VPN IP Kaçak Koruma İncelemesi

Anonine VPN de görünüşe göre problemsiz DNS sızıntı testimizi geçti.

Anonine VPN İncelemesi

Ama olmadı’Trafiğin en az 4 farklı IP adresinden geçtiğini gösterdiği Web RTC testi için aynısını yapmayın, bu da Anonine VPN için bu cephede bazı büyük sorunlar olduğunu gösterir.

Hala olmadı’t Gerçek IP adresimizi yayınladık ama sonuçlar hiç de tatmin edici değildi.

Anonine VPN, bu soruna bakmanız ve düzeltmeniz ya da başka türlü düzeltmeniz şiddetle tavsiye edilir, aksi takdirde ondan alabileceğiniz diğer sağlam güvenliği bozmaya devam eder..

Anonine VPN Fiyatlandırma Planları İncelemesi

Fiyatlandırma VPN alanında hızlı bir şekilde tartışmalı bir konu haline geliyor çünkü rekabet her gün sektöre daha fazla ve daha iyi hizmetlerle giriyor. Yine de, bu değil’bir VPN'nin’t Hizmetleri için özel bir miktar talep etmek.

Bir sağlayıcı’s hizmet unmatchable ve mükemmel hizmet vermektedir, o zaman herhangi bir fiyata satabilirsiniz, hiçbir sorunları hiç. ExpressVPN, benzer hizmetlerle karşılaştırırsak, fiyatlandırma planlarının çoğunda neredeyse üç kat daha pahalıdır. Ancak fiyatı hiçbir zaman sorun olmamıştır çünkü hiç bir hizmet kaliteye ve hizmet standartlarına dokunamaz.

Peki, Anonine VPN nerede’s fiyatlandırma planları tüm bunlar arasında?

En iyi planınızda 4 $ / ay olduğu için biraz daha pahalılar, çok daha fazla özellik sunan çok daha iyi VPN'lerin fiyatının neredeyse iki katı.

Anonine VPN üç ana plan sunar:

 • Aylık Plan: 6,99 $ bir kez faturalandırıldı
 • Üç Aylık Plan (3 Ay): 5,99 ABD doları / ay (17,97 ABD doları bir kez faturalandırılır)
 • Yıllık Plan: 3,99 $ / ay (bir kez faturalandırılan 47,88 $)

Anonine VPN Fiyatlandırma Planları

Tüm bu planlar arasında kişisel favorim aylık anlaşma ve’Çünkü VPN endüstrisinde aylık planı fahiş oranlarda fiyatlandırmak için ortak bir strateji var, böylece uzun vadeli anlaşmalara kıyasla pahalı görünüyor. Bu ciddi bir şekilde yapmadığım bir uygulamadır’beğenmedim ve’Anonine VPN kullanmıyor’onu takip et.

Ayda sadece 6,99 ABD doları karşılığında, kısa vadeli bir gereksinimi olan herhangi bir taahhüt veya düşünce olmadan bu hizmete abone olabilir.

Bir sonraki en iyi plan, bir kez yalnızca 47,88 $ 'dan 12 aylık abonelik alacağınız Yıllık Fırsattır. Bu, bu planın aylık maliyetini 3,99 $ 'a düşürür, bu da büyük sağlayıcılar tarafından sunulan diğer uzun vadeli planlarla karşılaştırırsanız pahalıdır..

Ancak burada dikkat edin, çünkü bu plan sadece bir yıl ile sınırlıdır’abonelik değerinde,’t Aylık maliyetin daha düşük olduğu ancak çok daha uzun dönemlere abone olmanızı gerektiren bir plan için ödemeniz gereken fiyatla karşılaştırıldığında genel faturada çok fazla ödeme yapmak.

Genel olarak, hizmetin sunduğu değer göz önüne alındığında 4 $ / ay pahalı.

Anonine VPN Ödeme Yöntemleri İncelemesi

Anonine VPN'nin fiyatlandırma planları için aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz:

 • Kredi / Banka Kartı
 • Paypal
 • İsveç Bankaları
 • Telefon & SMS (Yalnızca İsveçli müşteriler için geçerlidir)
 • Kripto Para Birimi (Bitcoin, Bitcoin Cash, Blackcoin, Bytecoin, Dash, Dogecoin, Emercoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Monero, Peercoin, Primecoin, Reddcoin, Ripple, Zcash)
 • Payson (yalnızca İsveçli Müşteriler)
 • Mükemmel Para
 • Diğer yöntemler (WebMoney, Tıkla ve Satın Al, Sofort, GiroPay, UKash, Mint, Banka Havalesi)

Anonine VPN İncelemesi

Bu ödeme seçenekleri, mümkün olan hemen hemen tüm kanallar aracılığıyla müşterileri kolaylaştıracak kadar ayrıntılıdır. Ödeme seçenekleri listesinin en etkileyici özelliği, Anonine VPN'in Kripto para birimi üzerinden ödeme yapmasına izin verdiği esneklik derecesidir.

Bitcoin'den Monero'ya ve Ripple'dan Ethereum'a kadar, AnonineVPN tüm popüler kriptoları kabul eder, bu da kullanıcıların anonim olarak ödeme yapmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda büyüyen kripto piyasası aracılığıyla fiyatlandırma planları için ödeme yapmasını kolaylaştırır..

Burada dikkat edilmesi gereken bir şey, Anonine VPN 7 günlük para iade garantisi sunuyor.

Sitelerinde hiçbir yerde bulamayabilirsiniz, ancak oradadır çünkü desteği bize bu konuda bilgi verdi.

Bu teklifi geçersiz kılan ön koşullar olsun ya da olmasın,’Henüz bilmiyorum çünkü AnonineVPN bilmiyor’t özel bir geri ödeme politikası sayfası var. Bu şekilde geri ödeme politikasına güvenmek biraz zor ve bunun üzerinde geliştirmek için büyük bir ihtiyaç var.

Anonine VPN Sunucuları İncelemesi

Anonine VPN, dünya çapında 32 ülkede 150'den fazla sunucuyla’s sunucu altyapısı küçüktür ancak iyi çeşitlilik sunar.

Afrika gibi bölgelerde veya Orta Asya'da çok fazla sunucu bulunmamakta, bu da sunucu parkını Kuzey Amerika ve Avrupa'da yoğunlaşan sunucuların çoğuyla ters çevirmektedir.

anonine vpn sunucusu konumları

Anonine VPN'in en iyi özelliği’s sunucu parkı, Netflix VPN yasağı devreye girdiğinden beri VPN hizmetlerinin çoğunluğu tarafından kolayca elde edilemeyen bir başarı olan Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabiliyor olması.

Anonine VPN İncelemesi

Sunucular ayrıca Torrenting ve P2P etkinliklerini de destekler.

Bu, bu hizmeti, internette akış ve Torrenting gibi eğlence ile ilgili etkinliklerini optimize etmelerine yardımcı olabilecek bir sağlayıcı arayan kullanıcılar için ciddi bir yarışmacı yapar..

Anonine VPN Client Uygulama İncelemesi

Etkileşimli ve iyi yapılandırılmış UI ve UX tasarımına sahip iyi istemci uygulamaları olmadan, en iyi VPN hizmeti bile kazanılır’hiç etkileyici olma.

Peki Anonin VPN nasıl’Bu konudaki istemci uygulamaları?

Anonine VPN İncelemesi

Tamam, en iyi ihtimalle.

İlk olarak, Anonine VPN, tümü Windows, Mac, Android ve iPhone gibi büyük platformlar için dört ana istemci uygulaması sunar.

Bu nedenle, birçok kullanıcı bu tür akışlı cihazların ve yazılımların talebindeki artış ve popülerlik nedeniyle bu tür istemci uygulamalarını aradığı için ciddi bir kapanma olan Firestick veya Kodi için benzer bir uygulama yok.

Anonine VPN İncelemesi

Şimdi tasarım kısmı için arayüz temiz ama beceriksiz. İstemci değil’t çekici ya da değil’ExpressVPN gibi yeni bir his vermeyin’s istemcisi. Windows istemcisi 2019'dan değil 2007'den itibaren yazılım gibi hissediyor.

Onun lehine olan kısım,’istemciler arasında gezinmeyi katlanılabilir kılar. Ama yine de, bu düz müşterinin büyük bir makyaj yapabileceği iyileştirme için çok fazla alan var.

Anonine VPN Müşteri Desteği İncelemesi

Anonine VPN artık canlı sohbet desteği sunuyor.

Bu hizmete en son eklediğimden beri en iyi eklentisi, bu VPN sağlayıcısının kesinlikle hizmetinin diğer noktalarını da yakın gelecekte geliştirmeye devam edeceğini umuyoruz.

Canlı sohbet desteğinin nasıl tepki verdiği konusunda inanılmaz derecede iyi söyleyebilirim. Sohbeti yöneten çocuklar yetkin ve kibar, çoğu soruyu kolayca yönlendirir. Biraz yavaşlar, bu da büyük bir acı noktası, ancak genel olarak, canlı sohbet özelliği ile çalışmak için yeterince iyi.

Anonine VPN Tavsiye Ediliyor mu??

Evet, Anonine VPN'i seçmenizi öneririm, ancak şartlı olarak.

AnonineVPN'in anları vardır ve endüstride kendini sayma potansiyeline sahiptir, ancak sadece küçük kusurlarına ve fiyatına dikkat ederse.

3,99 $ / ay sadece 150 sunucu ve temel güvenlik sunarken biraz fazla.

Bunun da ötesinde, istemci uygulamalarının,’yalnızca Windows 2007 sisteminde çalışan bir CD'den D-Drive'ım'a kopyalandım.

Netflix ABD engellemeyi kaldırma, sıfır günlük politikası ve Torrenting desteği hizmetinin en iyi parçalarıdır.

Netflix kullanıcıları için, evet bu VPN sizin için iyidir, ancak üst düzey güvenlik arıyorsanız, performans iyi ama biraz titrek, bu yüzden’tamamen güvenme çağrınız var mı değil mi.

Похожие статьи

 • NVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Bosna Fiyat $ 3,33 aylık Sunucular 54 Sunucu Günlükleri Kayıt Yok Şifreleme 256-bit CBC / SHA512 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • VPNSgüvenli İnceleme 2019

  Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin çok fazla yönü var...

 • OVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi İsveç Fiyatı 7,00 $ / ay Sunucular 7 ülkede 56 sunucu Şifreleme Yok Günlükleri AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Çin'de İş Yok Hayır...

 • 12VPN İncelemesi

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyat 5.99 Sunucular 25 Günlükler Şifreleme Yok AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ve PPTP Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Yok Çalışmıyor...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me