Anahtar Tespit Elemanı 2020

yargı Danimarka
Fiyat 1 Yıllık Planda 4,16 ABD doları / ay
Sunucular Sadece 42 Sunucu
Kütükler Mağazalar Kullanım Günlükleri
Şifreleme AES-256-Bit
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://unlocator.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

Yer Belirleyici Nedir?

2012 yılında kurulan ve Linkwork ApS tarafından oluşturulan Unlocator, Danimarka merkezli bir Akıllı DNS ve VPN sağlayıcısıdır. Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engellemesini kaldırmak için bir çözüm olarak sunulan Unlocator, sağlam bir çevrimiçi gizlilik / güvenlik çözümü olmak için hala çok fazla çalışmaya ihtiyaç duyuyor.


Akıllı DNS sistemleri genellikle İSS'ler veya ağ sahipleri tarafından engellenir ve daha çok yedek gibi davranan VPN, çevrimiçi uygun anonimlik sağlamaz. Coğrafi kısıtlamaları kolayca atlamak veya kimliğinizi gizli tutmak için bile iyi bir çözüm değil.

 • Güvenlik
 • şeffaflık
 • Fiyatlandırma
 • Sunucular
 • Verim
 • uygunluk
 • Destek

yargı

Unlocator'ın karargahının Nine Eyes Alliance Yargı Yetkisi'nde olması kötü performans göstermesi yeterince kötü. Danimarka, GDPR'nin gizlilik standartlarını dayattı, ancak onlar tarafından aldanmayın.

Ülke, gerçekte ittifakın diğer üyeleriyle Toplu Gözetim ve İstihbarat Paylaşımı'na girdiklerinde kullanıcıları yanlış bilgilendirmek için en özgür yargı bölgelerinden biri olarak etiketlenmiştir.

Bu nedenle, yer bir “Kasa” yargı. Evet, Danimarka'nın henüz bir ONI profili yok, ancak yine de İskandinav Ülkeleri için bölgesel genel bakışta yer alıyor.

Danimarka'nın çevrimiçi erişimi kısıtlama yetkisine sahip olmasına rağmen, VPN kullanımı yasal olmaya devam etmektedir. Ancak, kimliğimi ve bilgilerimi gizli tutması için Unlocator'a güvenmem!

Yer Belirleme Yetkisi

Günlük İlkesi

Aşağıdaki incelememize biraz derinlemesine bakarsanız, Unlocator'ın kimliğinizi gizli tutmanın tam anlamıyla berbat olduğunu fark edeceksiniz. Ağ bağlantınıza şifreleme eklemeyen bir Akıllı DNS sistemi kullandıkları için tüketicilere herhangi bir gizlilik sağlamazlar.

VPN teklifini içeren Unlocator Hybrid, gizlilikle ilgili bu sorunları azaltmaz ve en kötü yanı, sağlayıcı, oturumların sonlandırılmasından sonraki 24 saat içinde kaldırılan kullanım günlüklerini tutmayı bile kabul eder, ancak nasıl yapabiliriz hiç bilmek?

Konum Belirleyici Günlüğü Politikası

IP / DNS Sızıntıları

Eğer sen’merak ediyorum; Unlocator Güvenli mi? Cevap hayır! VPN güvenli bir seçim değil. Aslında, Windows işletim sistemimde bile çalışamadım. Gerçekten sinirli oldum!

Android ve iOS'ta bir süre kullandım, ancak genellikle PC'imde yaptığım için bir test yapmayı düşünmedim. İstemci performansını Windows'ta kaydetmek zorunda kaldım.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Unlocator.exe'yi başlatmadan önce internet bağlantım iyi çalışıyordu. Lansmandan hemen sonra, uygulama kapatıldıktan sonra internet bağlantısı kesilir ve ardından yeniden bağlanır.

Tabii, hizmet akıllı telefonlarda çalışıyor, ama dizüstü ve masaüstü kullanıcıları ne olacak? Bu istemciyi çalıştırdıktan sonra IP / DNS sızıntı testlerini göndereceğim!

şeffaflık

Bir VPN hizmetinin merkezini, sahiplerini, yatırımcılarını, yönetim kurulunu, varant kanaryalarını / şeffaflık raporlarını ve denetim süreçlerini (varsa) bilmek her zaman iyidir..

Bu şekilde, kullanıcılar Unlocator'ın yasal olup olmadığını belirleyebilir mi? Neyse ki, Linkword ApS'nin tescilli ticari markası olan şirketleri hakkında bilgi veriyorlar.

Sağlayıcının kendisi Kopenhag şehrinde bulunmaktadır. Unlocator'a, şeffaflık kılavuzumdaki diğer sağlayıcılara benzer şekilde INVASIVE sorular soran bir e-posta gönderdim.

Ancak, hala Unlocator'dan gelen sorularıma cevap bekliyorum. Sanırım onlarla iletişime geçmemin üzerinden bir hafta geçti!

Abonelik Fiyatlandırması

Unlocator genellikle netizenlere iki abonelik paketi sunar: Akıllı DNS ve Akıllı DNS + VPN, indirimlerden yararlanmanın süresine daha fazla bölünür.

Akıllı DNS paketi aylık 4,95 ABD dolarından başlar. 6 aylık anlaşmayı seçerseniz, aylık maliyetler 4,58 ABD dolarına düşer, yani 27,48 ABD doları ödersiniz.!

Unlocator Abonelik Fiyatlandırması

Yıllık anlaşma ile giderseniz, maliyetler aylık 4.16 $ 'a düşüyor ve 12 aylık erişim için toplam 49.92 $' a düşüyor. Akıllı DNS + VPN için fiyatlandırma 9,99 ABD dolarından başlar.

VPN'in büyüyen bir aşamada olduğu ve çok fazla iyileştirmeye ihtiyaç duyduğu göz önüne alındığında, bu oldukça pahalıdır. Daha iyi değer için 6,58 $ / ay'dan başlayan yıllık paketi tercih edin, yani 12 aylık erişim için 78,95 $ ödersiniz!

Sunuculara Genel Bakış

2012 yılından bu yana pazarda olmasına rağmen, Unlocator'un çok etkileyici bir sunucu listesi yok. Sayılar yalnızca 42 sunucuya yayılmıştır ve bunların çoğu düşük performans sunar.

Unlocator Sunucularına Genel Bakış

VPN ve sunucularını çıplak metal mi yoksa sanal mı olduklarını anlamak için test ettim. CA App Synthetic Monitor'e eklediğim her sunucu adresi% 100 paket kaybı gösterdi.

Konum Belirleyici İncelemesi

Bu benim ilk kez test sunucuları değil, bu yüzden bu sorunun sadece Unlocator ile tutarlı olduğunu biliyorum. Hala daha iyi bir fikir edinebilmek için, İngiltere sunucularında bir izleme rotası yürüttüm.

Sonuçlar, sunucunun gerçekten reklamı yapılan olarak bulunduğunu gösteren düşük bir ms ve RTT gösterir, ancak yine de neden sunucuya birden çok yerden ping gönderirken hatalar aldığımı anlamıyorum.

Unlocator VPN İncelemesi

Verim

Android ve iOS'ta uygulamalar sorunsuz çalıştı, ancak aldığım hızlar gerçekten düşüktü. Ayrıca, tüm bağlantıyı engelleyen sık sık bağlantı kopmalarıyla karşılaştım.

Windows istemcisi hiç çalışmadı, bu yüzden söyleyecek çok şeyim yok. Android'de Akıllı DNS ve VPN ile ABD Netflix'in engellemesini kaldırmayı denedim, ancak sayısız kez başarısız oldum.

Konfigürasyon Unlocator'a rağmen’DNS ayarları, sonuçlar sabit kaldı. Unlocator MLB.TV'nin engellemesini kaldırdığı sürece, işe yaradı, ancak yine performans çok zayıftı!

Unlocator Uygulama Tasarımı ve Performansı

uygunluk

Uyumluluk açısından, Unlocator tüm ünlü platformlar / işletim sistemleri için uygulamalar sunmaktadır. Windows, Mac, iOS ve Android için yerel yazılımınız var.

Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera için tarayıcı uzantıları eksik. Unlocator Apple TV uygulaması da yok ve sağlayıcı Amazon Fire TV'ler için bir uygulama yayınlamaya çalışıyor & tabletler.

Diğer teknoloji meraklıları için Unlocator tüm işletim sistemleri, medya oynatıcılar, oyun konsolları, akıllı TV'ler, yönlendiriciler ve akıllı telefonlar için ayrıntılı kurulum kılavuzları sunar (çoğunlukla Akıllı DNS servisleri için).

Konum Belirleyici Uyumluluğu

Müşteri desteği

Unlocator aslında müşterilere destek sunmakta oldukça başarılı. E-posta, canlı sohbet ve bilgi bankası sayfası gibi çok sayıda seçenek sunarlar.

E-posta için, bir sorgu gönderdikten sonra 2-3 saat içinde bir yanıt aldım. Canlı sohbet saat 12'den sonra kullanılamıyordu, ancak kullanılabilir olur olmaz hızlı bir yanıt aldım.

Bilgi bankası, kurulum kılavuzlarıyla birlikte istemciyi çevreleyen sorunlarla ilgili oldukça fazla bilgiye sahiptir..

Unlocator Müşteri Hizmetleri

Destek için 7 farklı bölümünüz bile var: Başlarken, Konum Belirleyici VPN, Akıllı DNS, Hesabınız, API ve İpuçları & Hileler!

Konumlandırıcı VPN

Nihai Karar

Unlocator'ı öneririm?

Hmm, hayır. Nine Eyes Yargı Yetkisi, bağlantı sorunları, yavaş hızlar, sunucu kullanılabilirliği eksikliği, tarayıcı uzantısı yok ve liste devam ediyor.

Unlocator'ı çevrimiçi akış veya anonimlik almak için güvenli bir seçim olarak değerlendirmek için çok fazla olumsuzluk var.

Tek pozitif, proaktif bir destek ekibi ve fiyatlandırma için birçok seçenek var, ancak bu sadece bununla ilgili. Yer belirleyici güvenilir değildir!

Похожие статьи

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyatı $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

 • VPN Sınırsız İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi ABD Fiyatı 2.78 Sunucu 400+ Günlük Şifreleme Yok OpenVPN, L2TP / IPSec ve IKEv2 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Tavsiye...

 • VyprVPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İsviçre (Güvensiz) Fiyat 6.67 $ / ay (1 yıl için 80 $) Sunucular 700 Günlük Kayıt Yok Şifreleme AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrenting...

 • PureVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifika Yok Şifreli Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me