AirVPN İncelemesi 2019

AirVPN belki de tüm VPN endüstrisinde en iğrenç layık sloganlara sahiptir. Hizmeti bu kelimelerle tanımlar “Gerçek interneti solumak için hava”! Ancak, hizmeti temsil etmek için daha iyi bir slogan oluştururken bu yaratıcılık eksikliğine rağmen, AirVPN sonuçta bir VPN'dir ve performansının sloganından daha fazla değerlendirilmesi gerekir..

Web sitesi tarafından işletildiğini ve işletildiğini iddia ediyor “Aktivistler ve Hackerlar” İnternette net tarafsızlık, gizlilik ve açıklık gibi idealleri korumak için hizmetlerini öncü olarak kullanmayı hedefleyen.

Evet, yapışkan slogan orada, ancak henüz bir VPN hizmeti olarak sunulan ve AirVPN tarafından sunulandan daha iyi bir vizyonla karşılaşmadım.

Gibi gereksiz ifadelerle dolu bir endüstride “Dünya’En iyi VPN hizmeti” “En hızlı VPN hizmeti” ve benzer şekilde, bir hizmetin aslında gizlilik sağlayıcısı olarak değer verilmesi gereken idealler üzerinde kendini tanıttığını görmek gerçekten ferahlatıcıydı..

VPN için umutlarım yüksekti’performans ve güvenlik aparatı ve emin değildi’beni hayal kırıklığına uğratma.

Hizmetin tam teşekküllü bir incelemesine bakalım ve vizyon beyanı ile belirlediği yüksek beklentileri karşılayıp karşılamadığını görelim.

AirVPN Güvenlik İncelemesi

Askeri sınıf AES şifreleme ve OpenVPN protokolü desteği ile AirVPN bir VPN'in temellerini alır’s güvenlik hakkı.

Sağlayan’sitesi, gizliliğini çok ciddiye alan kişiler tarafından oluşturulduğundan ve hala işletildiğinden ve bu VPN'yi test ettiğimden bahsediyor’AirVPN'de güvenlik sayesinde çok fazla gerçek var’s iddiaları.

Askeri sınıf şifreleme ve OpenVPN protokolü, aynı zamanda bir VPN'yi güvenli hale getirebilecek minimum ve maksimum güvenlik seviyesidir. Altlarında hiçbir şey kabul edilemezken, onlardan daha iyi bir şey mevcut değildir, bu kadar basit.

OpenVPN protokolü, tek bir varlık tarafından yönetilmez, daha ziyade mevcut herhangi bir güvenlik açığı için geniş bir topluluk tarafından sürekli olarak yamalanmaya devam eden açık kaynaklı teknoloji tabanlı bir üründür..

Bu kendi kendini düzelten mekanizma bu nedenle OpenVPN'i neredeyse aşılmaz hale getirdi.

AES-256 askeri sınıf şifreleme, bir hackerın ne tür kaba kuvvet deşifre saldırılarına bakılmaksızın, hala atlanamayan veya kırılamayan tek şifreleme standardıdır..

Şimdi sağlayıcıya geliyor’s kayıt politikası.

Air vpn için günlük kaydı politikası

Hemen hemen her VPN, her türlü kütüğü tutma politikasıyla kendini ayırır, ancak üzücü gerçek, çoğu günlük tutuyor ve sadece daha derin bir kazmak zorundasınız ve kesinlikle güveninize ihanet edeceksiniz.

Bazıları zaman damgası günlükleri, bazıları bant genişliği kullanımı ve bazıları diğer tür günlükleri tutar, ancak zararsız ve önemsiz görünseler bile, herhangi bir günlük tutmak VPN etki alanındaki en büyük günahtır. (Diğer vpn incelemelerine bakın)

AirVPN, sıfır belirsiz veya yanıltıcı iddialarla tüm VPN'ler arasında en açık kayıt politikalarından birine sahiptir. Öyle değil’t Çerezleri kullanarak sizi bile takip etmiyor çünkü’onları ilk etapta saklama.

airvpn çerezleri saklamaz

Ayrıca’kendi iradeniz dışında daha iyi teknik destek için e-posta adresinizi kişisel olarak göndermediğiniz sürece, hizmetlerini kullanmak için herhangi bir kişisel bilgi girmenizi gerektirmez..

AirVPN'e girmeyen tek kişi’Buradaki iyilik, içinde bulunduğu yargı yetkisidir. AirVPN, 14 Göz İttifakı üyesi olan İtalya'da bulunmaktadır..

İttifaka üye olan ülkeler arasında, İtalya da dahil olmak üzere, bu 13 ülkenin geri kalanının da AirVPN'den verilerini teslim etmesini isteyebileceğini ima eden bir bilgi paylaşım anlaşması var.

 1. Birleşik Devletler
 2. Birleşik Krallık
 3. Kanada
 4. Avustralya
 5. Yeni Zelanda
 6. Danimarka
 7. Fransa
 8. Hollanda
 9. Norveç
 10. Almanya
 11. ispanya
 12. Belçika
 13. İsveç

Bu liste, kullanıcı gizliliğini istila etmek ve ABD gibi korkunç veri saklama yasalarına sahip olmak söz konusu olduğunda inanılmaz derecede istilacı olduğu için ünlü ülkelerle doludur..

Bu ülkelerin herhangi birinde bulunan herhangi bir VPN, ittifaktaki herhangi bir ülkeden gelen veri iade taleplerine uymak zorunda değildir, aksi takdirde’AirVPN'in büyük lehine çalışan bir faktörün paylaşacağı herhangi bir veri yok.

Sağlayan’s sıfır günlük politikası, 14 Göz İttifakı oluşumunda mevcut olmasına rağmen bunu güvenli kılar.

AirVPN ayrıca şu özelliklere sahiptir: “Ağ kilidi”, diğer birçok VPN sağlayıcısı tarafından sunulan Kill Switch özelliğiyle neredeyse aynı. VPN, bazı nedenlerle çalışmayı durdurursa veya bağlantısı kesilirse, internet bağlantınızı otomatik olarak keser, böylece gerçek IP'nizin açığa çıkmasını önler.

Bu özellik, gerçek IP'nizi gizlemenin inanılmaz derecede önemli olduğu Torrenting gibi işlevlerde gerçekten kullanışlı.

AirVPN Fiyatlandırma İncelemesi

VPN'lerin, kullanıcıların’Genellikle rakip bir hizmetten daha düşük bir fiyata sunulması nedeniyle markaya yönelir..

o’VPN kullanıcıları genellikle mahremiyetlerine çok değer verdiğinden ve bir hizmet yıldız güvenliği ve inanılmaz performans sunuyorsa, fiyat büyük değildir.’t büyük bir sorun.

Sadece ExpressVPN'e bakın. Çoğu VPN'den neredeyse üç kat daha pahalı, ancak hala popüler olmaya devam ediyor ve kullanıcılar sürekli olarak abone oluyor çünkü yaptığı şeyde inanılmaz.

Peki AirVPN bu bölümde nasıl ücret alıyor?

Kesinlikle pahalı.

İşte fiyatlandırma planları:

 1. 3 Gün: 2 € bir kez faturalandırılır (Deneme Teklifi)
 2. Aylık Plan: 7 € bir kez faturalandırıldı
 3. Üç Aylık Plan: 15 € bir kez faturalandırılır
 4. İki Yıllık Plan: 29 € bir kez faturalandırılır
 5. Yıllık Plan: 49 € bir kez faturalandırılır
 6. İki Yıllık Plan: 79 € bir kez faturalandırılır

AirVPN’En iyi planları, yani Yıllık Plan ve İki Yıllık Plan, niş istemci uygulamaları, diğerleri arasında ekstra güvenlik özellikleri gibi çok daha fazla özellik sunan NordVPN, Torguard ve PureVPN vb.Gibi daha büyük sağlayıcılardan daha pahalıdır..

Ancak biraz aşırı fiyatlı olmasına rağmen, yine de düşünebilirsiniz.

Airvpn Fiyatlandırma planları

Nedeni? AirVPN harika, mutlak gizlilik,’sağlayıcılar, güvenlik meraklıları olmaktan, hızlı bir para kazanmak için veri satmak gibi gölgeli faaliyetlere dalmak isteyen ticari kuruluşlara geçtikçe sektörde nadir hale geliyor.

AirVPN'e en azından bu iki ana planın fiyatını düşürmesini ve endüstri standartlarıyla aynı seviyeye getirerek bu hizmeti kullanıcı için daha kabul edilebilir hale getirmek için 3-4 $ penceresine getirmelerini tavsiye ederim..

AirVPN ayrıca Ücretsiz deneme sürümü sunuyor, ancak bunun için desteklerine bir form / istek göndermeniz gerekecek, ki bu benim sahip olduğum kadar garip’Sektörde başka hiçbir yerde böyle bir uygulama görmedim.

Airvpn ücretsiz denemesi form gönderilmesini gerektirir

İlk önce desteğe başvurmak, cevaplarını beklemek ve sonra ücretsiz denemenizi başlatmak için çok uzun bir süreç, bu nedenle AirVPN süreci hızlandırabilir ve biraz daha hızlı hale getirebilirse gerçekten iyi olurdu..

NordVPN’s ücretsiz deneme politikası burada iyi bir örnek olabilir, çünkü başlamak için e-postanızdan başka bir şey gerektirmez, hiçbir dize eklenmez.

Ancak, eğer’Ücretsiz deneme sürecini kullanmak istemiyorsanız, AirVPN ayrıca üç gün boyunca geçerli kalacak olan 1.32 $ 'lık bir deneme planı satın almanızı önerir..

AirVPN ile karşılaştığım başka bir sorun, herhangi bir fiyatlandırma planı satın almadan önce kayıt olmanızı gerektirmesiydi, bu da çok uzun bir süreç olduğu için yine garip.

AirVPN'in bu hantal süreçleri gerçekten azaltması gerekiyor, aksi takdirde hizmeti kesinlikle müşterileri kayıt yaptırmaktan caydıracak.

Ödeme yöntemleri arasında Paypal, kredi kartları ve çok çeşitli kripto para birimleri bulunur (anonim ödemeler için).

airvpn ödeme yöntemleri

Geri ödeme politikası AirVPN'in biraz cimri olduğu yer.

Geri ödeme isteğinde bulunmanıza, herhangi bir soru sormanıza izin vermez, ancak gereksinimlerini karşılamanız gerekir, yani istek desteğine yazılı olarak gönderilmelidir, aboneliğiniz için ödeme yapıldıktan sonraki 3 gün içinde isteği iletmelisiniz,’t 5 GB bant genişliği sınırını aşmış.

Bu koşulları karşılıyorsanız, AirVPN 30 gün içinde paranızı iade edeceğine söz verir.

Airvpn Geri Ödeme Politikası

Yine, geri ödemeleri etkinleştirmek için bant genişliği ve zaman sınırı tarihli bir politikadır ve ortadan kaldırılması gerekir. Müşteriler sadece para iadesi yapan ve para iadesi olmayan kolay iade programlarıyla kolaylaştırılmalıdır..

Bu tür politikalar ne kadar kolay olursa, tüketicilerin ürününüze kaydolurken kendilerine olan güvenleri o kadar artar. Çok fazla karakter dizisi müşteriyi korkutuyor.

Kullanım Kolaylığı / Cihaz Uyumluluğu

AirVPN, tüm ana cihazlar ve işletim sistemleri için olağan istemci uygulamaları listesini sunar..

Windows, Mac, Android ve iOS cihazlar için istemci uygulamalarına sahiptir.

airvpn istemci uygulaması desteği

Bunun da ötesinde, Tor Tarayıcı / hizmetiyle hizmetlerini kullanmayı destekleyen çok fazla VPN olmadığı için uyumluluğunun en etkileyici kısmı olan Tor tarayıcı ile birlikte Linux ve Yönlendiriciler için destek sunuyor..

Ancak, bu hizmetin Firestick veya Kodi için olduğu gibi bazı niş istemcilere ihtiyacı olduğunu hissettim. Bugünlerde VPN'lerin önemli bir işlevi Netflix ABD gibi akış sitelerinin engellemesini kaldırmak ve bu hizmetleri izlemek için kullanılan cihazlar için istemci uygulamaları sunmalarını zorunlu kılmaktır..

Airvpn Sunucuları

Bir VPN bugünlerde kendisini bir akış VPN'i olarak hazırlamıyorsa, kullanıcı tabanına hizmet ediyor.

İstemci uygulamalarının kullanımı kolaydır ve diğer taraftan iyi yapılandırılmıştır. Onlar yok’Herhangi bir komplikasyona sahip olmadım ve onlar hakkında en çok sevdiğim şey, ortalama 3-5 saniye içinde herhangi bir sunucuya bağlı olmalarıydı, bu da onları kullanma deneyimimi çok daha keyifli hale getirdi.

AirVPN, bu istemci uygulamalarının arka ucunu doğru yapmak için çok çaba sarf etti, bu yüzden tasarım yönünden düşük olabilirler, ancak son derece iyi çalışıyorlar. Tüm özellikler çalışır ve hızlı çalışır, gecikme olmaz, süre.

Bu, tüm endüstrinin izlemesi gereken bir örnektir. Kullanıcı beklentilerine göre performans gösteremezlerse harika UI ve UX ile gösterişli bir istemci uygulaması sunmanın bir anlamı yoktur..

Kısıtlanmış Sitelerin Engellemesini Kaldırma

Hiç yayınlayamayacağınız hiçbir zaman yeterli içerik yoktur. Her zaman belirli bir günde izlemek isteyeceğiniz bir film veya şov olacak ve onu izlemek için arayabilirsiniz. Ama ya orada değilse?

o’Netflix gibi bölgesel kütüphanelerde çok fazla içeriğin kilitlendiği sitelerde yaygın bir durum.

airvpn netflix'te çalışır?

Ama bu gerekir’Bu bölgesel kısıtlamaları bir VPN ile kolayca atlayabilmeniz gerektiğinden sorun değil mi? Pek çok akış sitesi, bu görevi gerçekleştirmek için birçok VPN'i işe yaramaz hale getiren VPN yasaklarını uygulamak için kötü şöhretli olduğu kadar basit değil..

Günümüzde, bu VPN yasağını atlamak ve Netflix gibi sitelerdeki kullanıcılar için bölgesel kütüphanelerin engelini kaldırmak için bir sağlayıcının bir parçası üzerinde çok çaba sarf etmek gerekiyor..

Bir VPN hala bu başarıyı gerçekleştirebiliyorsa, buna değer verilmelidir..

Ancak AirVPN göreve hazır mı??

Cevap kocaman bir evet!

AirVPN, Netflix US sunucusunun Chicago (Alkaid) ve Jacksonville (Pollux) sunucularından en az 2 tanesini kaldırabilir..

airvpn engellemeyi kaldır netflix

Ve bunun üstesinden gelmek için AirVPN ayrıca BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmayı başardı, bu nedenle bu sağlayıcının kesinlikle bir akış VPN için çok iyi bir seçim olabilecek seçkin birkaç hizmetten biri olduğu varsayılabilir..

AirVPN ayrıca, ek bir artı olan Torrenting ve P2P etkinliklerine tam destek sunuyor, çünkü’s çok iyi bir güvenlik performansı var. Sağlayıcı sık sık Torrent sitelerini seven herhangi bir kullanıcı için gerçekten kullanışlı olabilir.

Sunucu Ağı Değerlendirmesi

Genel olarak çok iyi bir hizmet olmasına rağmen, AirVPN kullanıcılarına sunduğu sunucu konumlarının sayısı yetersiz.

Toplamda, sadece 226 sunucu kullanılabilir, bu da daha düşük bir fiyat etiketi için benzer bir hizmet sunan diğer birçok sağlayıcıdan çok daha düşüktür..

sunucu ağı

Örneğin; NordVPN 5000'den fazla sunucu konumuna sahiptir. o’AirVPN'den 25 kat daha fazla’s sunucu ağı.

Sunucu forması değil’t Büyük Asya bölgesinde sadece 15 sunucu ve hepsi de üç Doğu Asya ülkesinde, yani Hong Kong (6), Singapur (7) ve Japonya'da (2).

Afrika, Güney Amerika, Orta Doğu, Güney Asya ve Orta Asya gibi yerlerde kesinlikle sıfır sunucu var, bu nedenle bu bölgelerdeki kullanıcıların bu VPN hizmetine bağlandıklarında büyük hızlardan dolayı iyi hız ve performanstan yararlanmaları pek olası değil. mümkün olan en yakın sunucuya bağlı olsa bile bir bağlantının yaylanması gerekecektir..

Ama burada gerçekten sevdiğim bir şey var ve “durum” sağlayıcının listesindeki her sunucudaki Hız, Trafik, Veri kullanımı vb. şeyleri güncellediği ve kullanıcının hangi sunucuya bağlanmanın en iyi olduğunu gerçek zamanlı olarak bilmesini sağlayan.

Şimdi bu sunucu ağının karşılayabileceği hızlara geliyor.

AirVPN Avrupa sunucularında nispeten hızlı, ancak ABD sunucularındaki performansı değildi’t işarete kadar, ancak kabul edilebilir seviyelerin üzerinde.

Ancak AirVPN'e’kredisi, Netflix'in çalıştığı ABD sunucularındaki hızlar, ABD alanındaki ortalamanın üstünde.

AirVPN Müşteri Desteği

AirVPN'in en zayıf noktalarından biri eski ve yavaş müşteri desteğidir.

Sektördeki birçok üst düzey VPN sağlayıcısı, artık sorun giderme, geri ödeme sürecini anlama, kurulum yardımı vb. Konular için müşteriler tarafından kullanılabilecek canlı sohbet desteği sunuyor. Canlı sohbet, kullanıcıların bir sağlayıcının destek ekibiyle gerçekte etkileşime girme şansı sunuyor zaman.

İletişim formları göndererek e-posta desteği canlı sohbet desteğiyle eşleşemez ve’AirVPN'in anlaması gereken şey.

airvpn iletişim formu

AirVPN gizlilik cephesinde çok iyi bir hizmet sunuyor ve performansı şüphesiz, inanılmaz derecede iyi, ancak bu küçük detaylarda servis sayınızı kaybettiğinizde,

Bir destek formu gönderdim ve bu ortama göre nispeten hızlı olan 2 saat içinde bir yanıt aldım, ancak neredeyse anlık olan canlı sohbet için eşleşmiyor..

Hizmet sağlayıcının, hizmetine müşteri kolaylaştırma cephesinde destek sağlamak için canlı sohbet desteği sunmaya başlaması gerekir..

Sonuç

Şimdi, hizmetin neredeyse tüm yönlerini inceledikten ve eleştirdikten sonra, geriye kalan tek soru, kullanıcıların bu hizmete abone olmalarını öneriyorum?

Evet, şüphesiz.

o’çünkü canlı sohbet desteği veya düşük sayıda sunucu gibi birçok eksikliğe rağmen, AirVPN'in bir şeyi doğru, yani güvenlik aparatı var. Bu sağlayıcıyla, gizliliğinizin çevrimiçi olarak korunacağından emin olabilirsiniz, herhangi bir dize eklenmez.

AirVPN zırhındaki bazı çıkıntıların üstesinden gelebilirse, çok yönlü, yıldız bir VPN hizmeti haline gelmesini engelleyecek çok az şey olacaktır. Bir kez deneyin ve aşağıdaki yorumlar alanında deneyiminizin nasıl olduğunu bana bildirin.

Похожие статьи

 • VPNBaron İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat $ 5.54 Sunucuları 13 Günlükleri Günlük Yok Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2 Netflix engelini kaldır Evet Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye edilmiyor...

 • VPNSgüvenli İnceleme 2019

  Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin çok fazla yönü var...

 • TigerVPN İnceleme 2019 - Biraz İtme Gerektiren Güçlü Bir VPN!

  2011 yılında kurulan TigerVPN Slovakya merkezli güvenli özel ağ hizmetleri sağlayıcısıdır. Sahibi ‘Kaplan iş başında’ - teknolojik bir şirket...

 • Browsec VPN İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Rusya Fiyat 1 Yıllık Planda 1,99 $ / ay Sunucular 32 Konumda 36 Sunucu Günlükleri Mağazalar Günlükler Şifreleme Proxy Hizmeti (Şifreleme Yok) Engellemeyi kaldır...

 • Hola VPN Review 2019 - Tehlikeli “Bedava” Kaçınılması Gereken VPN!

  2017 yılında başlatılan ve Ofer Vilenski ve Derry Shribman tarafından kurulan Hola VPN, freebies arasında tanıdık bir isim. Freemium modeli kullanır, yani...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me