12VPN İncelemesi

yargı Hong Kong
Fiyat 5,99
Sunucular 25
Kütükler Hayır
Şifreleme AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ve PPTP
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin'de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi 12vpn.net
uygunluk

Bir VPN hizmeti için oldukça ironik bir isme sahip olan 12VPN,’t Şimdiye kadar yapılan yorumların adil payını aldı.

O’Hong Kong merkezli küçük bir hizmet, ve kesinlikle ortalama en iyi VPN sağlayıcıları gibi değil. Ancak, küçük değil’t Kötü olmakla eşittir, çünkü bazen en belirsiz hizmetler bile, çevrimiçi kullanıcı gizliliğini sağlamak için performansları ve niyetleri hakkında size bir sürpriz getirebilir..

Ve şu’Kullanıcıları bu sağlayıcıdan tam olarak ne bekledikleri konusunda bilgilendirmek için hizmeti ve farklı yönlerini analiz etmeye yöneldim.

12VPN İncelemesi

İşte, İşte 12VV'nin BestVPN.com tarafından fiyatlandırması, uygulamaları, güvenliği ve daha fazlası hakkında ayrıntılı eleştirilerle kapsamlı incelemem.!

12VPN Güvenlik İncelemesi

İlk önce, bir VPN herhangi bir maliyetle gizliliği sağlamak zorundadır ve kullanıcıya asla izin veremez.’nöbet tutuyor. Gösterişli özellik ve işlevlerin kullanılmasına rağmen, güvenlik hala bir VPN'nin değerlendirildiği en önemli mercek.

12vpn güvenlik özellikleri

12VPN endüstri standardı askeri sınıf AES 256 şifreleme sunar ve kesinlikle sağlam bir güvenlik paketi olan OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ve PPTP gibi büyük protokolleri destekler.

Ancak, bu güvenlik tekliflerine rağmen, 12VPN’s kayıt politikası olmaması nedeniyle dikkat çekiciydi. Sağlayıcı, sitede VPN'den tuhaf olan hiçbir şeyden bahsetmez’Günlüğe kaydetme politikası konusunda şeffaflığı, güvenlik açısından akıllıca bir güvenlik sağlamada çok önemlidir..

Sitede herhangi bir günlük kaydı politikası yoksa, ona tam bir güvenlik derecesi veremem. dönem.

12VPN’s Sunucu Altyapısı İncelemesi

Bu sağlayıcı, ABD, İngiltere, Kanada, Japonya, Singapur, İspanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, İsrail, Hong Kong, İsveç, Türkiye ve Almanya gibi ülkeler de dahil olmak üzere sadece 14 konumla çok sınırlı bir sunucu yelpazesi sunmaktadır. Ancak PureVPN sunucuları veya Surfshak VPN sunucuları ile karşılaştırıldığında, 100'den fazla bölgede 500'den fazla sunucu sundukları için bu oldukça düşüktür.

12VPN, Çinli müşterilere hizmet etmeye odaklanmıştır, çünkü pazara odaklanmayan ancak aslında bunun için örnek işlevsellik sağlayan birçok VPN olmadığı için harikadır..

Japonya ve Hong Kong gibi ülkelerdeki sunucuları, 12VPN'in daha yakın sunucu yakınlığı nedeniyle Çinli müşterilere daha yüksek hızlar sunmayı amaçladığını gösteriyor..

Diğer sunucu konumları gelenekseldir, yani çoğunlukla Kuzey Amerika ve Avrupa'ya odaklanmıştır. Buradaki büyük bir sürpriz, 12VPN'nin Türkiye'yi Orta Doğu müşterilerinin daha iyi bir deneyim elde etmesini sağlayacak bir sunucu konumu olarak sunmasıydı. Bu sunucu, Türkiye bu ülkelere daha yakın olduğu için Doğu Avrupa'daki kullanıcıları da kolaylaştıracak.

12vpn Sunucu konumları

Buradaki büyük bir hayal kırıklığı, 12VPN'nin Netflix ABD için en iyi VPN olmadığı ve VPN'nin 23 denemede sadece 2 kez geçtiği ve standartlara göre olmadığıydı..

12VPN’s Fiyatlandırma Planı İncelemesi

Bu sağlayıcı genellikle üç tür plan sunar ve ayrıntıları aşağıdaki gibidir:

 • Aylık Plan: $ 10.99 / ay
 • Yarım Yıllık Plan: $ 8.99 / ay (bir kez 53.95 $ faturalandırılır)
 • Yıllık Plan: 5,99 $ / ay (bir kez faturalandırılan 71,88 $)

12vpn Fiyatlandırma planları

Sektör deneyimime göre, 12VPN'in fiyatı, sunduğu özellik ve işlevlere kıyasla biraz fazla pahalı. Aylık ve yarım yıllık fırsatlar için fiyatları, şu anda işte belki de en iyisi olan ExpressVPN ile neredeyse karşılaştırılabilir..

Hizmetiniz ona kıyasla çok daha küçük olduğunda, endüstri lideri kadar yüksek fiyatlar ödeyemezsiniz. VPN değil’hiç fena değil, ne’s iyi değil, sağlayıcının kendisi için bile, fiyatlandırma olduğunu. En iyi plan yıllık anlaşmadır ve ayda 5,99 $ 'a ulaşır, ki bu kabul edilebilir, ancak bir kullanıcı benzer bir miktar için NordVPN aboneliği alabilirse neden 12VPN için gidelim? Sadece değil’mantıklı değil.

12VPN'in her plan için fiyatlarını en az 1,5 $ getirmesini tavsiye ederim’Potansiyel müşteriler için markasını daha cazip hale getirmek istiyorsa aylık fiyatları.

12VPN size 14 günlük para iade garantisi sunar, böylece sadece kendiniz için denemek için servise verilebilir, sadece donup kalmamanız durumunda paranızı geri alma şansınız kalmaz’beğenmedim.

Başlıca Ödeme yöntemleri arasında Banka / Kredi Kartı, PayPal, UnionPay ve Bitcoin (anonim kullanıcılar için) bulunur. Seçenekler sınırlı görünüyor, ancak aynı zamanda Çinli kullanıcılar için özel bir Çin ödeme yöntemi sunuyor, böylece kullanıcı gibi harika bir özellik için bazı önemli noktalar kazanıyor..

12VPN İstemci Uygulamaları

Bugün içinde’daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyorsa, bir VPN'in birden fazla istemci uygulaması sunması gerekir.’çünkü modern kullanıcılar güvenliğe ihtiyaç duydukları her türlü cihazı kullanabilir.

12VPN sadece Windows ile temel İstemci uygulama paketini sunar. Mozilla ve Chrome için tarayıcı uzantısına ek olarak Mac, iOS ve Android uygulaması da mevcut.

12vpn istemci uygulamaları

Windows istemci uygulamasını kontrol ettim ve bunun diğer sağlayıcıların 12VPN'den öğrenecek çok şeyleri olduğu bir bölüm olduğunu söylemeliyim.

Sunucu geçişinden özellik geçişine kadar her etkinlikten esinlenen gösterişsiz bir VPN istemcisi ile basit, kolayca gezilebilir. Evet, büyük sağlayıcılar VPN istemcileri için gösterişli kontrol panelleri sunuyor ancak bir acemi ve acemi için anlamayacak kadar dağınık.

Windows istemcisi uygulamasının desteklediği bağlantıdan önemli bir DNS sızıntısı bildirilmedi.

Hizmetin ana yönlerini iyice gözden geçirdikten sonra, eksilerini yani hizmetin performansını artırmak için en kısa sürede ütülenmesi gereken sorunları listelemem gerekir:

Artıları

 • Şimdi izin ver’Pozitiflere bir göz atın:
 • Şaşırtıcı olan bu VPN'in 35 saatlik test çalışması sırasında neredeyse sıfır arıza vardı
 • İstemci uygulaması hafif ve duyarlı
 • Akış çorap meraklıları için Socks5 Proxy kullanılabilir
 • Shadowsocks mevcuttur, böylece Chines Güvenlik Duvarı üzerinden patlatmada hizmeti daha iyi hale getirir

Eksileri

 • Hızlar kabul edilebilir, ancak hızlı yanıp sönmüyor, bu da bazen indirme ve akış yapma sorununu yaratıyor
 • Web sitesi çok beceriksizce bir araya getirilmiştir, bu nedenle kullanıcıların web sitesinde gezinmesini zorlaştırır.
 • Kayıt politikasından hiçbir yerde bahsedilmiyor
 • Hiçbir Kill anahtarı mevcut değildir, böylece servis arızası durumunda kullanıcıları tehlikeye sokar
 • Netflix desteği bir aksaklık ve değil’t güvenilir
 • Sağlayıcı, kullanıcı sorgularıyla birincil yazışma modu olarak e-posta desteğine takılı kalmıştır. Canlı sohbet özelliği daha takdir edilebilir.

Sonuç

12VPN, şimdiye kadar değerlendirmiş olabileceğiniz gibi büyük bir hizmet değil ve hatta bazı büyük kusurları var, ancak güvenlik özellikleri en üst sıradaydı, yani arıza yok, DNS sızıntısı yok, diğerleri arasında IPV6 sızıntısı yok. Bunun da ötesinde, hizmet Çinli VPN kullanıcıları için en uygun seçeneklerden biridir.

Gelecek 3-4 yıl içinde en iyisi ile orada olması için büyük bir potansiyel olduğu için 12VPN'in gelişmelere odaklanmasını tavsiye ederim.

Похожие статьи

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • AirVPN İncelemesi 2019

  AirVPN belki de tüm VPN endüstrisinde en iğrenç layık sloganlara sahiptir. Hizmeti bu kelimelerle tanımlar “Gerçek nefes alacak hava...

 • Anonine VPN İncelemesi

  Yargı Bölgesi Seyşeller Fiyat $ 3.99 / ay (1 Yıllık Plan) Sunucular 32 Ülkede 150+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet İşler...

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • VPNBaron İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat $ 5.54 Sunucuları 13 Günlükleri Günlük Yok Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2 Netflix engelini kaldır Evet Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye edilmiyor...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me