Surfshark vs privātā interneta piekļuve (PIA)

Surfshark pret PIA

Kur Surfshark pārstāv jaunu VPN pakalpojumu šķirni, privātā interneta piekļuve (PIA) ir ieguvusi dažas jūdzes un tā ir populāra izvēle daudziem.

Vai jūs mēģināt noteikt labāku izvēli starp abiem? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Apskatiet šo padziļināto Surfshark un PIA salīdzināšanas analīzi.

Uzsver

Surfshark PIA
 1. 1040+ serveri collā 61+ valstis
 2. Pieejami dinamiski / statiski IP
 3. Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 3300 un vairāk serveru 30 valstis
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. 10 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)

Cenas un atlaides

Surfshark PIA
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 6 mēneši
2 gadi 1 gads
Īpašs piedāvājums 83% atlaide 24 mēnešu plānam 67% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 11,95 USD 10,95 USD
Zemākā cena mēnesī 1,99 USD USD 3,33
Viena gada cena 71,88 USD 39,95 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 7 dienas

Gan PIA, gan Surfshark ir budžetam draudzīgi VPN pakalpojumi, kas piedāvā izdevīgu cenu par mazāku naudu. Lai sāktu, abonementos ir trīs līmeņi.

Mēneša PIA plāns jums izmaksās 10,95 USD, turpretī Surfshark tas pats maksā 11,95 USD. PIA mēdz būt lētāka ikmēneša abonēšanas iespēja.

Citos līmeņos, kas pieejami no PIA, ir sešu mēnešu un 1 gada plāns. 6 mēnešu plāns liks jums atgriezties par USD 5,99 mēnesī, par rēķinu vienreiz maksājot USD 35,95.

Tikmēr 1 gada plāns ir pieejams par USD 3,33 mēnesī, dodot jums lielu 67% atlaidi. Tāpēc lietotāji maksā tikai minimālos USD 39,95 par 12 mēnešiem.

Turpretī Surfshark nepiedāvā 6 mēnešu plānu. Pēc mēneša tie nodrošina lietotājiem piekļuvi 1 un 2 gadu abonementiem.

1 gada plāns dod jums 50% atlaidi no sākotnējās cenas. Jūs maksājat USD 5.99 mēnesī, kas sastāda USD 71.88 par 12 mēnešiem. Tas ir diezgan dārgi, salīdzinot ar PIA.

Tomēr Surfshark to kompensē, piedāvājot 83% atlaidi 2 gadu plānam. Par piekļuvi 24 mēnešiem jūs maksājat tikai vismaz USD 47,76!

Ciktāl tas attiecas uz kompensācijām, PIA piedāvā tikai 7 dienu garantiju. Tikmēr Surfshark atmaksas saņemšanai piedāvā ilgāku laiku - 30 dienas.

Saņemiet šo labāko Surfshark piedāvājumu: Ietaupiet 83% no īpašā 2 gadu laika

Iegūstiet šo labāko cenu PIA: saņemiet 67% atlaidi uz 1 gada plānu

Iespējas

Surfshark PIA
Vienlaicīgi savienojumi Neierobežots 10
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Komplektējošās kastes, maršrutētāji un Linux Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Shadowsocks atbalsts, Hacklock, Blindsearch, NoBorders režīms, TrustDNS SOCKS5 Starpniekserveris un reklāmu / izsekotāju bloķētājs

Gan Surfshark, gan PIA piedāvā lielisku funkcionalitāti vairākās ierīcēs. Ar katru pakalpojumu sniedzēju jums ir vietējās lietotnes visām populārajām platformām / ierīcēm.

Tajos ietilpst Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Google Chrome, Mozilla Firefox un pat Fire TV. Jūs saņemat arī maršrutētāja atbalstu Apple TV.

Nemaz nerunājot, jūs pat varat atrast lietotnes, kas darbojas ar Xbox One, un Nintendo Switch, kas ir diezgan noderīgi, maigi izsakoties, spēlētāju auditorijai.!

Ciktāl tas attiecas uz vienlaicīgiem savienojumiem, PIA piedāvā iespēju izveidot 10 multi-logins, turpretim Surfshark ir papildu jūdze.

Tas lietotājiem nodrošina neierobežotu vairāku pieteikšanos un tādas iespējas kā Shadowsocks atbalstu Ķīnai, Hacklock identitātes zādzību aizsardzībai un NoBorders režīmu piekļuvei aizsprostotiem serveriem..

PIA, no otras puses, piedāvā daudz ko tādu, kā funkcijas. Viņu lietotnēm arī trūkst izšķirošās “Sadalītā tunelēšana” tehnoloģija!

Iespēju atbloķēšana

Surfshark PIA
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Runājot par atbloķēšanu, es saņēmu ārkārtas iespējas no Surfshark. Diemžēl PIA tik viegli nespēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN aizliegumus.

Pakalpojumu sniedzējs nespēja nodrošināt konsekventu veiktspēju vairākos straumēšanas pakalpojumos. Kā tāds tas var nebūt labākais atbloķēšanas risinājums.

Jūs saņemat labāku sniegumu no Surfshark, kas veiksmīgi atbloķē Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Voot, Hotstar un pat Disney Plus..

Man nebija jāsaskaras ar dīkstāves problēmām ar pakalpojumu sniedzēju, straumēšana bija vienmērīga pat Ultra HD kvalitātē, un es nesaņēmu “starpniekserveris / VPN atklāja kļūdu” visās iepriekšminētajās vietnēs.

Ķīna

Ķīniešu tīkliņi vienmēr meklē pakalpojumus, kas lietotājiem ļauj atbloķēt valstī vai piekļūt vietējam saturam no Ķīnas citur pasaulē.

“Lielais ugunsmūris” pieņem dažādas tehnoloģijas, piemēram, VPN pakalpojumu melnveidošanu, saindēšanos ar DNS, DNS nolaupīšanu un IP filtrēšanu, kas apgrūtina uzdevumu.

Gadījumos, kad PIA nespēja piedāvāt stimulus nevienai auditorijai, Surfshark mēdz būt diezgan iespaidīgs; īpaši tiem, kas uzturas valstī.

Tas piedāvā ķīniešu spoguļu vietni, kas ļauj indivīdiem lejupielādēt / instalēt savas lietotnes. Tajā pašā laikā tas piedāvā “NoBorders” režīms.

Šis režīms aktivizē Sursfhark’novecojuši serveri, kas pārveido VPN trafiku regulārā HTTP datplūsmā, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus Ķīnā.

Tomēr tiem, kas vēlas iegādāties VPN uz Ķīnu, netiek sniegts atbalsts, piemēram, PureVPN, kas piedāvā 12 speciālus ķīniešu serverus piekļuvei vietējam saturam..

Lietotāji Ķīnā var lejupielādēt Surfshark no viņiem veltītās ķīniešu lapas šeit: https://shark-cn.com/

Iestatīšana un saskarne

Surfshark PIA
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Saskarnes ziņā Surfshark’Lietotnes ir pārsteidzoši lietotājam draudzīgas un intuitīvas. Darbvirsmas lietotnes lepojas ar kompaktu dizainu, kas ir neticami viegli saprotams.

Jums ir atrašanās vietas izvēles izvēlne un savienojuma poga, kas redzama uzreiz pēc lietotnes atvēršanas. Tas lietotājiem ļauj izmantot tūlītēju savienojumu ar VPN serveri.

Lai konfigurētu, vienkārši noklikšķiniet uz “rīks” ikona. Tas dos jums iespējas mainīt protokolus un šifrēšanu, kā arī citas lietotnes funkcijas.

Mobilās lietotnes ir tikpat draudzīgas lietotājam un lepojas ar tādu pašu dizainu un izskatu, bet ir optimizētas mazākam ekrānam. Specializētie IP ir arī tieši pieejami no lietotnes.

Surfshark straumēšanas režīms

PIA’No otras puses, lietotnes var lepoties ar plašāku izskatu un dizainu, kas prasa zināmu darbu kopējā lietotāja saskarnē, jo tas kļūst diezgan sarežģīts.

Darbvirsmā lietotne slēpjas pati, kad noklikšķināt uz minimizēt pogu. Tas nozīmē, ka jums ir pastāvīgi jāatjauno lietotne katru reizi, kad vēlaties kaut ko darīt.

Tas var kļūt diezgan uzmācīgi tiem, kas mēģina veikt konfigurācijas / iestatīšanas rokasgrāmatas darbības. Protams, tech-y personām nebūs problēmu ar uzdevumu.

Mobilās lietotnes tomēr ir labi izstrādātas, un tām parasti nav jucekļa. Visas iespējas ir sakārtotas kārtīgi, un savienojums aizņem tikai dažas sekundes, kas ir diezgan ievērojams.

Lietotne PIA Windows

Severs un veiktspēja

Surfshark PIA
Servera valstis 61 30
Kopējais serveru skaits 1,040+ 3300

Gan Surfshark, gan PIA piedāvā labu tīkla infrastruktūru. Bijušais lepojas ar 1040+ serveriem 61 valstī, savukārt PIA atbalsta 3300 serverus 30 valstīs.

Lai gan Surfshark serveru skaits ir mazāks nekā PIA. Tas tiek kompensēts, pievienojot vairāk atbalstīto valstu veidu, kas ir diezgan noderīgi.

Tas notiek tāpēc, ka vairums lietotāju pieejamo serveru izvēlē vēlas dažādību. Lai arī PIA atbalsta 30 valstis, to ir par maz.

Tāpat Surfshark ir jājaunina savs serveru skaits, lai izvairītos no ātruma / veiktspējas problēmām, jo ​​vairāk lietotāju abonē savu produktu.

Ātrums

Surfshark PIA
Ātruma zaudēšana 12% 25%

Lai iegūtu labāku priekšstatu par priekšnesumu, es veica ātruma analīzi abos: PIA un Surfshark. Tam bija jāpārbauda 5 dažādi serveri no katra pakalpojumu sniedzēja.

Atlasītās valstis bija ASV, Lielbritānija, Francija, Austrālija un Kanāda. Visi testi tika veikti ar manu 100 Mbps savienojumu, lai iegūtu labākos rezultātus.

Tukšā ātruma testos Surfshark augšupielādēs un lejupielādēs izdevās nodrošināt vidēji 88 Mb / s, norādot ātruma zudumu 12%.

No otras puses, PIA bija lielāki zaudējumi, pieskaroties 25% atzīmei ātruma samazināšanā, reģistrējot vidējo ātrumu 75 Mbps.

Drošība

Surfshark PIA
VPN protokoli L2TP, IPSec, IKEv2, Shadowsocks, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256 AES-128, AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-2048  RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Ēnu zeķes Nav
Lietotņu drošība Nogalināšanas slēdzis, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi Kill Switch un DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi
DNS statuss TrustDNS Privāts DNS

Surfshark ir liels OpenVPN protokola ventilators un to izmanto kā “noklusējuma” visās tā ierīcēs, izņemot iOS. Lietotāji vajadzības gadījumā var pārslēgties starp UDP un TCP.

Šifrēšanai tas izmanto AES-256-GCM šifrus, tāpēc datu kanālā netiek nodrošināta papildu autentifikācija.

Kontroles kanālam Surfshark izmanto AES-256-GCM šifru ar TLS atslēgu apmaiņu, kas nodrošināta, izmantojot RSA-2048. Perfektu priekšlaicīgu slepenību nodrošina ECDH (384?) Atslēgu apmaiņa.

No otras puses, PIA atbalsta tikpat daudz protokolu. Kā noklusējumu tas arī izmanto OpenVPN visās ierīcēs, izņemot iOS un MacOS, kas izmanto IKEv2 protokolu.

Kontroles kanālam PIA izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, iekļaujot SHA384 autentifikācijai. Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFE) ir pieejama, izmantojot ECDHE + ECDSA.

Noplūdes testi

Lai nodrošinātu spēcīgu drošību no abiem pakalpojumu sniedzējiem, es veica noplūdes testu. Šajā procesā WebRTC / DNS / IP adrešu noteikšanai tika izmantoti 6 dažādi rīki:

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Nav pārsteidzoši, ka gan PIA, gan Surfshark izturēja testus ar lidojošām krāsām, anonimizējot visu svarīgo personiski identificējamo informāciju, nodrošinot jūs visu diennakti aizsargātu!

Privātums

Surfshark PIA
Galvenā mītne Britu Virdžīnu salas Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin 32 Kriptovalūtas

Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, Surfshark iegūst priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. BVI neuzliek obligātus masu uzraudzības vai datu saglabāšanas likumus.

Neskatoties uz to, ka tā ietilpst Lielbritānijas monarhā, BVI ir neatkarīga jurisdikcija, kas ievēro savus likumus, kas atbalsta lietotāju privātumu un drošību.

Savukārt PIA galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, kas ir Piecu / Deviņu / Četrpadsmit Acu alianses dibinātāja..

Tādēļ tas ļauj izlūkdatu koplietošanai un uzliek obligātus datu saglabāšanas likumus, kas jāievēro arī telekomunikāciju, interneta un VPN pakalpojumu sniedzējiem..

Valdība jebkurā laikā var izdot rīkojumu par zagšanu ar pavēsti, kas liek sadarboties saistībā ar visiem žurnāla pieprasījumiem.

Konfigurācija

Surfshark PIA
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP Vairāk nekā 6 vietas Nav
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Ja Surfshark pieņem dalītu / statisku tīkla infrastruktūru, privātajam interneta piekļuvei (PIA) tiek izmantota dalītas adreses piešķiršanas struktūra.

Tas ir diezgan problemātiski, ņemot vērā, ka statiski IP ir nepieciešami, lai piekļūtu sensitīvai banku informācijai vai piekļūtu mājas LAN vietnēm dažādās valstīs.

Par laimi, Surfshark kā papildinājumu piedāvā īpašus IP. Lai gan jums ir jāmaksā papildus, tūlītējai savienojamībai ir pieejamas 6 un vairāk vietas.

Klientu apkalpošana

Surfshark PIA
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 25 minūtes 45 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Izmantojot jebkuru no pakalpojumu sniedzējiem, jums ir vairākas atbalsta iespējas. Tajos ietilpst biļešu atbalsts, e-pasts un tiešraides tērzēšana, kā arī meklēšanas bāze un FAQ sadaļa.

Visas iespējas darbojas diezgan labi, un reakcijas laiki uz jebkuru VPN tiešraidi ir diezgan iespaidīgi. Lai saņemtu atbildes uz tehniskiem jautājumiem, vajadzēja tikai dažas sekundes.

Es pat veica pārbaudi par katra pakalpojumu sniedzēja reakcijas laikiem uz e-pasta atbalstu. Šajā procesā abiem pakalpojumu sniedzējiem tika nosūtīti četri jautājumi pa e-pastu. Skatiet katra VPN statistiku zemāk:

Surfshark

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai Surfshark strādā ar Netflix? 20 minūtes 1
Vai Surfshark ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai Surfshark darbojas Ķīnā?? 30 minūtes 1
Kā aktivizēt apmulsināšanu? 20 minūtes 1

PIA

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kāpēc PIA atrodas piecu acu valstī?? 1 stunda 1
Vai privāta piekļuve internetam uztur žurnālus?? 45 minūtes 1
Vai privāta piekļuve internetam darbojas ar Netflix? 50 minūtes 1
Kā es varu saņemt atmaksu no privātas piekļuves internetam?? 44 minūtes 1

Uzvarētājs: Surfshark

Surfshark ir uzvarētājs

Neapšaubāmi, ka Surfshark uzvar šajā salīdzinājumā, jo viņš ir labāk atbloķējis straumēšanas platformas, strādājis Ķīnā un piedāvājot īpašus IP, vienlaikus būdams neticami draudzīgs budžetam..

Arī PIA ir labs pakalpojums, taču vairākās jomās nepieciešami uzlabojumi. Nemaz nerunājot par to, ka pakalpojumu sniedzējs atrodas riskantā jurisdikcijā, kas novērš visu privātās dzīves piesaistes mērķi!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me