Surfshark Vs IPVanish Salīdzinājums 2020

Surfshark pret IPVanish

Lai arī Surfshark ir salīdzinoši jauns pakalpojums, tas ir izcēlies ar reputāciju, ka ir zvērs no budžeta, pateicoties daudzām funkcijām, kas pieejamas par pieņemamām cenām.

IPVanish lielākoties ir palicis zem radara, neskatoties uz to, ka tirgū ir kopš 2012. gada, aizdedzinot interesi par to, cik labi tas darbojas kā pakalpojums.

Tā kā uzticams VPN pakalpojums 2020. gadā kļūst par digitālu nepieciešamību, šeit ir BestVPN.co’detalizēts abu pakalpojumu salīdzinājums 12 kategorijās, lai atvieglotu jūsu lēmumu!

Uzsver

Surfshark IPVanish
 1. 1040+ serveri collā 61+ valstis
 2. Pieejami dinamiski / statiski IP
 3. Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 1300 un vairāk serveru 75+ valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 10 vienlaicīgi savienojumi
 4. 256 bitu AES šifrēšana
 5. 7 dienu naudas atdošanas garantija

Cenas un atlaides

Surfshark IPVanish
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 3 mēneši
2 gadi 1 gads
2 gadi
Īpašs piedāvājums 83% atlaide 24 mēnešu plānam 66% atlaide 2 gadu plānam
Augstākā cena mēnesī 11,95 USD 5,00 USD
Zemākā cena mēnesī 1,99 USD 3,25 USD
Viena gada cena 71,88 USD 39 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 7 dienas

Surfshark ir dārgāka iespēja katru mēnesi. Ja lietotāji izvēlas izmantot mēneša plānu, viņi var cerēt uz USD 11,95 mēnesī.

Tomēr cena ievērojami pazeminās līdz 1,91 USD un, ja lietotāji izvēlas 2 gadu plānu, kopsummā USD 45,84 ir norādīta 83% atlaide.

Un otrādi, lietotāji var izvēlēties IPVanish un cerēt, ka maksās tikai USD 5.00 mēnesī, izmantojot sava ikmēneša maksājuma plānu. Ja lietotāji nolemj izvēlēties 1 gada plānu, viņi’Jūs galu galā maksāsit 39 USD par USD 3,25.mo.

Ja kādā brīdī neesat apmierināts ar sniegumu, Surfshark jums piešķir 30 dienu naudas atdošanas garantiju. No otras puses, IPVanish lietotājiem piedāvā tikai 7 dienu garantiju.

Saņemiet šo labāko Surfshark piedāvājumu: Ietaupiet 83% no īpašā 2 gadu laika

Iegūstiet šo labāko piedāvājumu IPVanish: Ietaupiet 66% no viņu 2 gadu plāna

Iespējas

Surfshark IPVanish
Vienlaicīgi savienojumi Neierobežots 10
Operētājsistēmas lietotnes Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, macOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Komplektējošās kastes, maršrutētāji un Linux Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes) Jā (tikai Android)
Bezmaksas papildinājumi Shadowsocks atbalsts, Hacklock, Blindsearch, NoBorders režīms, TrustDNS Pārlūka paplašinājums pārlūkam Chrome un lietotne Windows tālruņiem

Surfshark novieto galvas un plecus virs IPVanish attiecībā uz novatoriskām funkcijām, kas stiprina lietotājus’ anonimitāte un drošība tiešsaistē.

Abi ir pilnībā saderīgi ar Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Chrome un Firefox. Tomēr Surfshark ir pievienojis atbalstu Fire TV un Apple TV.

Nemaz nerunājot, jūs pat varat atrast lietotnes, kas darbojas ar Xbox One un Nintendo Switch, kas ir diezgan noderīgi, maigi izsakoties, spēlētāju auditorijai.!

Surfshark piedāvā arī Shadowsock atbalstu, Hacklock funkciju (datu noplūdes rīks identitātes zādzību aizsardzībai), BlindSearch, NoBorders režīmu (piekļuvei Ķīnā) un daudz ko citu.

IPVanish nav tik modernu iespēju. Turklāt, kamēr Surfshark atbalsta neierobežotu vienlaicīgu savienojumu izveidi, IPVanish ir ierobežots līdz desmit savienojumiem.

Iespēju atbloķēšana

Surfshark IPVanish
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Surfshark ir nepārprotami spēcīgs risinājums satura atbloķēšanas ziņā. Es saņēmu ārkārtas iespējas apiet ierobežojumus un VPN aizliegumus.

Tas var palīdzēt lietotājiem apiet visus ierobežojumus, kas noteikti Netflix, BBC iPlayer, Prime Video, Hulu, Voot, Hotstar un pat draņķīgajam Disney Plus..

Turklāt ar savu serveru masīvu tas var atbloķēt jebkādu ģeogrāfiski ierobežotu saturu no dažādām valstīm ex-pats. No otras puses, IPVanish nevar atbloķēt šīs straumēšanas vietnes.

Runājot par VoD atbloķēšanu, IPVanish piedāvājumā nav nekas ārkārtējs. Lielākā daļa vietņu, kuras apmeklēju, deva man “VPN / starpniekserveris atklāja kļūdu,” kas bija diezgan nomākta.

Ķīna

Ķīniešu tīkliņi vienmēr meklē pakalpojumus, kas lietotājiem ļauj atbloķēt valstī vai piekļūt vietējam saturam no Ķīnas citur pasaulē.

“Lielais ugunsmūris” pieņem dažādas tehnoloģijas, piemēram, VPN pakalpojumu melnveidošanu, saindēšanos ar DNS, DNS nolaupīšanu un IP filtrēšanu, kas apgrūtina uzdevumu.

Gadījumos, kad IPVanish nespēja piedāvāt nevienu stimulu nevienai auditorijai, Surfshark mēdz būt diezgan iespaidīgs, it īpaši tiem, kas dzīvo šajā valstī.

Tas piedāvā ķīniešu spoguļu vietni, kas ļauj indivīdiem lejupielādēt / instalēt savas lietotnes. Tajā pašā laikā tas nodrošina a “NoBorders” režīms.

Šis režīms aktivizē Sursfhark’novecojuši serveri, kas pārveido VPN trafiku regulārā HTTP datplūsmā, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus Ķīnā.

Tomēr netiek atbalstīts tiem, kas vēlas iegādāties VPN Ķīnā, piemēram, PureVPN, kas piedāvā 12 speciālus ķīniešu serverus, lai piekļūtu vietējam saturam..

Lietotāji Ķīnā var lejupielādēt Surfshark no viņiem veltītās ķīniešu lapas šeit: https://shark-cn.com/

Iestatīšana un saskarne

Surfshark IPVanish
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Surfshark atbalsta visas galvenās platformas, ko izmanto gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs. Tā īpašo funkciju saraksts tikai palielina tās kā VPN nodrošinātāja pievilcību.

Lietotāja saskarnei ir izteikti izsmalcināta krāsu shēma, padarot to vieglāku acīs. Tās navigācijas panelis, kā arī vispārējā GUI ir neticami ērti lietojams.

Reakcijas laiks servera savienojumam nepārsniedz 10 sekundes un nodrošina stabilu fona savienojumu visā lietošanas laikā.

Surfshark straumēšanas režīms

IPVanish ir kompakts un izsmalcināts interfeiss. Lai arī tas nebūt nav slikta lieta, amatieriem tas var būt nedaudz biedējoši.

Navigācijas panelis ir salīdzinoši pārblīvēts un nepiedāvā tikpat minimālistiskas sajūtas kā konkurents.

Tomēr ir dažas būtiskas funkcijas, piemēram, LAN piekļuves bloķēšana vai dalīta tuneļa izmantošana, kas lietotājiem var šķist pievilcīgi.

IPVanish iestatīšanas saskarne

Severs un veiktspēja

Surfshark IPVanish
Servera valstis 61 51
Kopējais serveru skaits 1,040+ 1300+

Šī ir viena no nedaudzajām kategorijām, kur konkurence šķiet nedaudz sīva. Surfshark šobrīd ir serveri vairāk nekā 60 valstīs ar vairāk nekā 1040 serveriem.

Salīdzinoši IPVanish ir 1300+ serveri vairāk nekā 50 valstīs. Tomēr, tā kā Surfshark ir lielāks serveru atrašanās vietu skaits, iespējams, ka tas atbloķēs vairāk satura, salīdzinot ar IPVanish.

Ātrums

Surfshark IPVanish
Ātruma zaudēšana 10,1% 25%

Mēs gribējām redzēt labāko veidu, kā spriest par abiem dienestiem’ ātruma pretenzijām bija pašiem tos pārbaudīt, izmantojot ātruma analīzi.

Mēs viņus abus strādājam pie tādiem uzdevumiem kā pārlūkošana, straumēšana, lejupielāde, spēlēšana un straumēšana, savienojot tos ar izlases serveriem ar 100 Mbps savienojumu..

Surfshark augšupielādēto un lejupielādēto ierīču vidējais ātrums bija 89,9 Mb / s, norādot zaudējumu par 10,1%. Tāpat IPVanish reģistrēja ātrumu 75 Mb / s, demonstrējot ievērojamu 25% zaudējumu..

Drošība

Surfshark IPVanish
VPN protokoli L2TP, IPSec, IKEv2, Shadowsocks, OpenVPN PPTP, L2TP, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256 AES-256-GCM
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-2048  RSA-2048
Noklusēšanas tehnoloģija Ēnu zeķes OpenVPN apjukums
Lietotņu drošība Nogalināšanas slēdzis, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi Avārijas poga
DNS statuss TrustDNS Privāts DNS

Surfshark ļoti paļaujas uz savu IKEv2 protokolu. Tas ir “noklusējuma” opcija visās ierīcēs, papildus dodot lietotājiem iespēju konfigurēt OpenVPN visās platformās.

Turklāt AES-256-CBC šifrs ir pirmā šifrēšana, kas tiek nodrošināta datu kanālā, vienlaikus izmantojot to pašu šifru ar TLS atslēgu apmaiņu, izmantojot RSA-2048 šifrēšanu.

No otras puses, IPVanish ir gandrīz tāda pati konfigurācija. Tas nāk ar AES-256-GCM šifrēšanu. Tomēr iznīcināšanas slēdzis nenodrošina WebRTC vai IP noplūdes aizsardzību.

Noplūdes testi

Veikt uzticamu un bezpartejisku izmeklēšanu par to, cik drošas ir šīs divas lietotnes; noplūdes testi tika veikti abiem, izmantojot sešus atšķirīgus instrumentus:

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Nepārsteidzoši, ka gan IPVanish, gan Surfshark izturēja testus ar lidojošām krāsām, anonimizējot visu būtisko personiski identificējamo informāciju, saglabājot jūs aizsargātu visu diennakti!

Privātums

Surfshark IPVanish
Galvenā mītne Lielbritānijas Virdžīnu salas Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Apple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin Nav

Surfshark ir neapšaubāmi labāks risinājums, jo tā darbības centrs atrodas Britu Virdžīnu salās. Tas nozīmē, ka nav 5/9/14 Acu uzraudzības vai datu apmaiņas aģentūru.

Surfshark neuztur savienojumu vai aktivitātes, kā arī atbalsta visas nozīmīgās kriptovalūtas, pārceļot jūsu finanšu privātumu uz digitālo robežu..

Turklāt Surfshark ir pilnībā auditējis Cure53, lai pārliecinātos, ka žurnāli netiek turēti kādā formā.

No otras puses, IPVanish, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, ir pakļauts visa veida uzraudzībai, uzraudzībai, izsekošanai un nesen palīdzēja iekšzemes drošības jomā..

Tas uztur pilnu savienojumu žurnālu, nesniedzot atbalstu jebkura veida kriptovalūtai.

Konfigurācija

Surfshark IPVanish
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP Vairāk nekā 6 vietas Nav
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Abas VPN piedāvā ļoti atšķirīgas konfigurācijas, ciktāl tas attiecas uz IP adresēm. Surfshark saviem lietotājiem piedāvā iespēju izmantot gan dinamiskus, gan statiskus IP.

Tie dzīvo vairāk nekā 6 un vairāk vietās, kas atrodas dažādās valstīs. Tomēr IPVanish nav piekļuves statiskiem IP, kas ir diezgan satraucoši.

Abas izslēgtas no NAT ugunsmūra, nodrošinot atdalīšanu no pakešu galvenes, nodrošinot nevēlamu ienākošo trafiku. Tomēr IPVanish ir jāuzlabo viņu piedāvājums!

Klientu apkalpošana

Surfshark IPVanish
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 31 minūte 55 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Surfshark’Klientu atbalsts ir kļuvis par VPN nozares etalonu. Viņi ir laipni un profesionāli, apstrādājot pieprasījumus.

Neatkarīgi no tā, cik vispārīgs vai tehnisks varētu būt jautājums, komanda katru vaicājumu risina ar profesionalitāti un pastāvīgi sazinās, lai jautātu, vai man ir citas problēmas.

IPVanish nav speciālas meklējamas datu bāzes, tāpēc ir grūtāk nekā vajadzētu atrast atbilstošu informāciju par pakalpojumu.

Nav video ceļvežu vai tādu, kas padara arvien grūtāk novērtēt, kādu saskarni vai funkcijas sagaidīt, kad lietotāji iegādāsies produktu.

Surfshark

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai Surfshark ir piemērots operētājsistēmai Android? 25 minūtes 1
Vai Surfshark strādā ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai es varu izmantot Surfshark vairākās ierīcēs?? 20 minūtes 1
Kā aktivizēt apēnošanu vietnē Surfshark? 27 minūtes 1

IPVanish

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kāpēc IPVanish atrodas ASV (piecu acu biedrs)? 30 minūtes 1
Vai IPVanish ir laba spēle? 42 minūtes 1
Vai IPVanish darbojas ar Netflix un citiem VoD? 37 minūtes 1
Kā es varu saņemt atmaksu no IPVanish? 52 minūtes 1

Uzvarētājs: Surfshark

Surfshark ir uzvarētājs

Šī šausmīgā divkauja beigās Surfshark pārspēj konkurentu katrā nodaļā. Vienkārši sakot, tas lietotājiem piedāvā labāku naudas vērtību.

Nav iemesla, kāpēc jums nevajadzētu izvēlēties Surfshark, jo tas pārsniedz katru kategoriju, padarot to par vienu no labākajiem VPN sniedzējiem tirgū šodien.

Похожие статьи

 • PureVPN vs HideMyAss salīdzinājums 2020

  Kur PureVPN stāv garš kā slavens “piemaksa” VPN nozarē HideMyAss ir populāra izvēle nespeciālistu vidū galvenokārt tā āķīgā nosaukuma dēļ....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me