PureVPN vs HideMyAss salīdzinājums 2020

PureVPN vs HideMyAss

Kur PureVPN stāv garš kā slavens “piemaksa” VPN nozarē HideMyAss ir populāra izvēle nespeciālistu vidū galvenokārt tā āķīgā nosaukuma dēļ.

Kurš pakalpojums tomēr ir labāks? Lai uzzinātu, izlasiet šo padziļināto PureVPN vs HideMyAss salīdzināšanas analīzi, kurā es novērtēšu abus pakalpojumu sniedzējus vairākos svarīgos aspektos:

Uzsver

PureVPN HMA VPN
 1. Vairāk nekā 2000 serveru 140 valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Nav žurnālu politikas (revidējis AltiusIT)
 1. 1000 un vairāk serveru 190 valstis
 2. AES-256-GCM šifrēšana
 3. Savienojamība bez noplūdēm
 4. 30 dienu naudas atdošanas garantija
 5. Efektīva nogalināšanas slēdžu sistēma

Cenas un atlaides

PureVPN HMA VPN
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 1 gads
2 gadi 3 gadi
Īpašs piedāvājums 73% atlaide 2 gadu plānam 67% atlaide 3 gadu plānam
Augstākā cena mēnesī 10,95 USD 9,99 USD
Zemākā cena mēnesī 2,91 USD 3,99 USD
Viena gada cena USD 49,92 71,88 USD
Naudas atdošanas garantija 31 diena 30 dienas

Neskatoties uz to, ka vairāk tiek piedāvātas iespējas, tehnoloģijas un atbloķēšanas iespējas, PureVPN mēdz būt lētāka iespēja, salīdzinot to ar HMA VPN.

Honkongā esošais pakalpojumu sniedzējs piedāvā trīs dažādu termiņu plānus. Mēneša sākums ir USD 10,95, kas joprojām ir par 2 USD mazāks nekā nozares vidējā cena.

1 gada plāns maksā USD 4,16 mēnesī, kopsummā līdz minimālajam USD 49,92. Lai gan vislabākā vērtība, es iesaku doties uz PureVPN’s abonements uz 2 gadiem.

Šis plāns sākas ar budžetam draudzīgu USD 2,91 mēnesī. Kopumā par 24 mēnešiem jūs maksāsit tikai USD 69.84, padarot to par vienu no lētākajiem VPN.

Savukārt HMA VPN mēneša plāns sākas ar 9,99 USD. Tomēr līdzīgi kā PureVPN viņi piedāvā atlaides ilgstošam abonementam.

Piemēram, 1 gada plāns sākas ar USD 5,99 mēnesī, dodot jums 50% atlaidi. Rezultātā jūs maksājat 71,88 USD par 12 mēnešiem, kas ir par 21 USD dārgāk nekā PureVPN.

3 gadu plāns dod jums 67% atlaidi, pazeminot mēneša cenu līdz USD 3,99 mēnesī, rēķina par USD 143,64. Tas ir ļoti dārgi, ja pakalpojums ir zemāks!

Ciktāl naudu atpakaļ’Ja esat nobažījies, PureVPN piedāvā 31 dienu atmaksas garantiju. Tikmēr HMA VPN piedāvā atmaksu 30 dienu laikā, kas ir par dienu mazāk.

Saņemiet šo labāko PureVPN piedāvājumu: Ietaupiet 73% no maksas par 2 gadu vecumu

Saņemiet šo labāko HideMyAss piedāvājumu: Ietaupiet 67% no maksas par 2 gadu vecumu

Iespējas

PureVPN HMA VPN
Vienlaicīgi savienojumi 5 5
Operētājsistēmas lietotnes Windows, macOS, Android, iOS, Linux un Fire TV Windows, macOS, Android, iOS, Linux un maršrutētāji
Ierīču manuāla instalēšana Linux, maršrutētāji, televizora pierīces Maršrutētāji, televizori un daudz kas cits
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes) Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Oficiālais Kodi papildinājums, reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras skeneris, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox Viedā nogalināšanas slēdzis, IP jaukšana, aizsardzība pret noplūdēm, DDoS aizsardzība

Gan HideMyAss VPN, gan PureVPN piedāvā labu uzlaboto funkciju sarakstu. Tas lietotājiem dod iespēju izmantot labāku anonimitāti / drošību, izpētot internetu.

Izmantojot jebkuru no pakalpojumu sniedzējiem, jums ir īpašas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Fire TV, Android / Apple TV..

Lai arī PureVPN iegūst pārsvaru pār HMA VPN, piedāvājot vietēju papildinājumu Kodi. Nemaz nerunājot par to, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā pat manuālus iestatīšanas ceļvežus un iepriekš konfigurētus maršrutētājus.

Runājot par vienlaicīgu savienojumu, abi pakalpojumi atbalsta vairākkārtēju pieteikšanos tikai 5 ierīcēs. Tomēr lietotņu iestatīšana ir diezgan vienkārša un nesarežģīta.

Ciktāl tas attiecas uz papildu funkcijām, PureVPN piedāvā NAT ugunsmūri, dalīto tunelēšanu, reklāmu / izsekotāju bloķēšanu, IPv6 noplūdes aizsardzību, ostas pāradresāciju, DDoS aizsardzību un speciālus IP.

No otras puses, HMA VPN lietotājiem nodrošina piekļuvi tādām funkcijām kā Smart Kill Switch, IP jaukšana, aizsardzība pret noplūdi, DDoS aizsardzība un dalītā tunelēšana..

Iespēju atbloķēšana

PureVPN HMA VPN
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Daudz pārskatītu vietņu un pats pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka HMA darbojas, lai atbloķētu straumēšanas platformas un apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus vai VPN aizliegumus..

Nekas nevarētu būt tālāk no patiesības, jo mani testi uz viņu serveriem atklāja, ka neviens no tiem nedarbojas nevainojami, lai tirgū atbloķētu populāros VoD..

No otras puses, PureVPN bija daudz veiksmīgāks, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar un pat Disney Plus..

Visas tās lietotnes ir aprīkotas ar “populāras vietnes” izvēlne, kurā uzskaitītas visas slavenās straumēšanas platformas, piemēram, iepriekš minētās. Vienkārši noklikšķiniet uz tā pakalpojuma ikonas, kuru vēlaties atbloķēt.

Labākā daļa no visiem: šī izvēlne ir pieejama arī pārlūkprogrammās Chrome un Mozilla un ļauj lietotājiem atbloķēt pat Netflix tieši no pārlūka!

Ķīna

Ķīna neveic VPN bloķēšanu viegli un “Lielais ugunsmūris” izmanto daudzas tehnoloģijas un algoritmus, lai apturētu iedzīvotājus / emigrē no vienas izmantošanas.

Diemžēl HMA VPN nespēj piedāvāt nekādas priekšrocības nevienai auditorijai. Apvienotajā Karalistē esošais pakalpojumu sniedzējs nenodrošina piekļuvi spoguļvietnei, kā arī tam nav ķīniešu serveru.

PureVPN, no otras puses, darbojas abiem: tiem, kas vēlas VPN Ķīnā, lai piekļūtu vietējam saturam, un tiem, kas valstī, kuriem nepieciešams funkcionējošs VPN.

Pakalpojumu sniedzējs ir vienīgais vārds nozarē, kas piedāvā 12 ķīniešu serverus (6 Pekinā un 6 Šanhajā). Tajā pašā laikā tas piedāvā lietotnes, kas darbojas valstī.

Lai arī šobrīd saraksts ir ierobežots tikai ar Windows, macOS un Android. Tomēr tas joprojām ir diezgan liels sasniegums, jo daudziem VPN neizdodas nodrošināt piekļuvi Ķīnā!

Iestatīšana un saskarne

PureVPN HMA VPN
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

PureVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, kas atbalsta gandrīz visas platformas / ierīces, ieskaitot Xbox One, PS4, Nvidia Shield un pat Nintendo Switch..

Lietotāja saskarnes ziņā viņu lietotnes ir diezgan viegli lietojamas un intuitīvas, tās ir piemērotas gan iesācējiem, gan tech-y VPN lietotājiem, kas lepojas ar glītu un tīru dizainu..

Kā papildu stimuls - PureVPN’Lietotnei s pat ir ostas maiņas opcija, kas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN aizliegumus valstīs ar stingriem likumiem.

Arī mobilajām lietotnēm ir vienāds funkciju komplekts, taču tām parasti ir atšķirīgs izskats. Viņi lepojas ar tumšāku dizainu un lietotāja saskarni, taču tādu, kas ir neticami draudzīga lietotājam.

PureVPN Mac lietotne

Salīdzinot ar PureVPN, drausmīgais HMA VPN lepojas ar plašāku saskarni un stilu. Viņu lietotne aptver vismaz pusi ekrāna galddatoros / klēpjdatoros.

Pats par sevi to nevar tieši uzskatīt par lietotājam draudzīgu. Labākajām lietotnēm ir minimālistisks dizains, taču tās atbilst visiem lietošanas ērtuma aspektiem, kas nav pieejams ar HMA.

Starp galddatoru / klēpjdatoru un viedtālruņu lietojumprogrammām nav daudz redzamu atšķirību, jo to krāsu tēma, pieejamība un navigācija ir gandrīz identiskas.

Tikai VPN klientu lielums atšķiras no vienas ierīces uz otru un no vienas platformas uz otru. Piemēram, pārlūka paplašinājumi var lepoties ar minimālistiskāku izskatu.

HMA Pro VPN interfeiss

Serveri

PureVPN HMA VPN
Servera valstis 140+ 190+
Kopējais serveru skaits 2000 1000+

Salīdzinot ar PureVPN, Lielbritānijā esošais HMA VPN piedāvā vairāk “servera valstis”. Faktiski viņu tīkla infrastruktūra ir viena no lielākajām.

Jums ir piekļuve 1000 un vairāk serveriem vairāk nekā 190 valstīs visā pasaulē. Šis lielais serveru skaits nodrošina vienmērīgu lietotāju sadalījumu dažādos serveros.

No otras puses, PureVPN lepojas ar vairāk “serveru skaits”. Tam ir 2 000 serveru vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē, kas ir diezgan liels sasniegums.

Ātrums

PureVPN HMA VPN
Ātruma zaudēšana 9% 29,28%

Lai iegūtu labāku priekšstatu par abu pakalpojumu sniedzēju sniegumu, es veica ātruma analīzi. Šis process prasīja dažādu pakalpojumu sniedzēju dažādu serveru testēšanu neskaitāmos aspektos.

Tīkla ātruma testos ar 100 Mbps savienojumu PureVPN augšupielādēs un lejupielādēs spēja sasniegt vidēji 91 Mbps, norādot ātruma zudumu 9%.

Savukārt HMA VPN piegādāja viduvēju ātrumu ar vidējo ātrumu 70.72 Mb / s. Tas norāda uz ātruma zudumu virs 29,28%, kas nav piemērots nevienam VPN lietotājam!

Drošība

PureVPN HMA VPN
VPN protokoli PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN OpenVPN, PPTP, IKEv2 / IPSec
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256-GCM
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Nav Nav
Lietotņu drošība Nogalināt slēdzi un aizsardzību pret noplūdi Aizsardzība pret bojātu slēdzi un noplūdi
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

PureVPN atbalsta ļoti daudzus protokolus. Tie ietver PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP un OpenVPN (TCP un UDP), lai lietotājiem sniegtu visu veidu izvēles brīvību.

Kā noklusējuma PureVPN visās ierīcēs izvieto OpenVPN protokolu, izņemot iOS ierīces, kas ātruma un drošības labad izmanto IKEv2 protokolu.

Šifrēšanai pakalpojumu sniedzējs izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju datu kanālam, kas ir diezgan iespaidīgs un ļoti drošs.

Tikmēr tas izvieto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam.

Savukārt HMA VPN visās savās ierīcēs atbalsta tikai PPTP, IKEv2 / IPSec un OpenVPN protokolu. Kā noklusējuma visās tās lietotnēs tiek izmantots OpenVPN.

Šifrēšanai operētājsistēmā Windows un Android tas izmanto AES-256-GCM apvienojumā ar SHA-256 autentifikāciju un spēcīgāko 4096 bitu RSA atslēgu rokasspiediena veikšanai..

Mac un iOS operētājsistēmā HMA tiek izmantots tas pats Galois Counter Mode šifrs, bet ar IKEV2 / IPSec, lai lietotājiem nodrošinātu lielāku ātrumu un veiktspēju.

Noplūdes testi

Lai iegūtu labāku priekšstatu par lietotnes drošību, es veica noplūdes testu PureVPN un HMA VPN. Šajā procesā tika pārbaudīti 6 dažādi rīki;

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Gan HMA VPN, gan PureVPN izdevās notīrīt testus no 6 dažādiem iepriekšminētajiem rīkiem un neatklāja mūsu sākotnējo IP, DNS vai WebRTC informāciju.

Privātums

PureVPN HMA VPN
Galvenā mītne Honkonga Apvienotā Karaliste
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Dažādas kriptovalūtas Nav

Privātuma ziņā izlemt uzvarētāju faktiski ir viegls uzdevums. PureVPN galvenā mītne atrodas seifā Honkongā, turpretī HMA VPN atrodas Apvienotajā Karalistē.

Kā jūs droši vien zināt, Apvienotā Karaliste ir piecu acu alianses dibinātāja, kas izlūkošanas informācijas apmaiņā iesaistās, uzliekot obligātus masu uzraudzības un datu saglabāšanas likumus..

Tāpēc, iespējams, nav laba iespēja tieši reģistrēties HMA, neskatoties uz to, ka viņi to apgalvo “nulles baļķi” sniedzējs. Viņiem būs jāievēro sava valsts’s likumi!

Tas ir pārbaudīts divos gadījumos; viens ir saistīts ar uzmākšanās gadījumu, kura rezultātā vainīgais tiek arestēts pēc tam, kad HMA ir nodevis žurnālus.

Citā lietā HMA atklāja viena klienta, Kodija Kretsingera, locekļa, kurš tiek apsūdzēts par Sony Pictures uzlaušanas, personisko informāciju..

Konfigurācija

PureVPN HMA VPN
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP 8+ valstis Nav
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Vietās, kur PureVPN atbalsta koplietotu / statisku tīkla infrastruktūru, HMA VPN pieturās pie tradicionālās tikai koplietotās IP adrešu sistēmas.

Tas ir diezgan problemātiski, jo statiskie IP kalpo svarīgam mērķim VPN nozarē. Tie lietotājiem ļauj piekļūt slepenai banku informācijai un piekļūt viņu LAN tīkliem.

Jums par laimi, PureVPN ir statiskas IP 8+ valstīs. To skaitā ir ASV, Lielbritānija, Austrālija, Kanāda, Vācija, Malta, Honkonga, Singapūra.

PureVPN veltīti IP

Klientu atbalsts

PureVPN HMA VPN
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 39 minūtes 30 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Gan PureVPN, gan HMA VPN piedāvā labu atbalstu, izmantojot vairākus kanālus. Tajos ietilpst biļešu pirkšana, e-pasts, tiešraides tērzēšana, FAQ, zināšanu bāze un video ceļveži.

Tā kā e-pasta atbalsts daudziem joprojām ir izvēles iespēja, es veicu nelielu viņu reakcijas laika pārbaudi. Tas bija tikai tāpēc, lai redzētu, cik aktīvi ir viņu klientu pārstāvji.

Zemāk varat redzēt abu pakalpojumu sniedzēju statistiku, pamatojoties uz četriem dažādiem jautājumiem. Parasti PureVPN vidējais reakcijas laiks ir 39 minūtes un HMA - 30 minūtes!

PureVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai PureVPN ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai PureVPN darbojas ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai vietnē LibreELEC var instalēt PureVPN 50 minūtes 1
Kā iestatīt PureVPN uz Firestick? 44 minūtes 1

HideMyAss

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Cik spēcīgs ir HMA VPN? 35 minūtes 1
Cik maksā HideMyAss?? 27 minūtes 1
Vai HMA strādā ar Netflix? 22 minūtes 1
Kā es varu iegādāties HMA VPN?? 33 minūtes 1

Uzvarētājs: PureVPN

PureVPN ir uzvarētājs

Pēc abu pakalpojumu sniedzēju salīdzināšanas var droši teikt, ka ieguvējs ir PureVPN. Lai arī VPN ir neticami draudzīgs budžetam, tas ir daudzpusējs.

Tā nesaskaras ar tādu platformu kā Netflix atbloķēšanu, lepojas ar labu serveru skaitu, darbojas Ķīnā un pat piedāvā īpašus IP. Īsāk sakot, tas ir lielisks pakalpojums, lai iegādātos!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me