PureVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

PureVPN vs PIA

Mēģinot izvēlēties piemērotu VPN, daudzi lietotāji saskaras ar milzīgu neskaidrību. Šī neskaidrība galvenokārt rodas no tā, ka lietotāji bieži uz VPN pakalpojumiem skatās no neapmācītas acs.

Ja jūs saskaraties ar tādu pašu neskaidrību attiecībā uz diviem labākajiem pakalpojumiem, t.i., PureVPN un PIA, jūs esat īstajā vietā. Apskatiet šo detalizēto salīdzināšanas analīzi, lai noteiktu labāku izvēli:

Uzsver

PureVPN PIA
 1. 2000 vai vairāk serveru 140 valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 3300 un vairāk serveru 30 valstis
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. 10 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)

Cenas un atlaides

PureVPN PIA
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 6 mēneši
2 gadi 1 gads
Īpašs piedāvājums 73% atlaide 2 gadu plānam 67% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 10,95 USD 6,95 USD
Zemākā cena mēnesī 1,65 USD USD 3,33
Viena gada cena 69,72 USD USD 34,95
Naudas atdošanas garantija 31 diena 7 dienas

Ciktāl tas attiecas uz cenu noteikšanu, starp šiem diviem VPN pastāv ļoti cieša konkurence. Un vēl pārsteidzošāk, ka privātā piekļuve internetam ir lētāka nekā PureVPN, ja apskatīsit abus viņu cenu plānus kopumā.

Tas ir neticami dīvaini, jo PureVPN ir viens no retajiem labākajiem VPN pakalpojumiem, kas sevi pozicionējis kā pieejamu VPN pakalpojumu, un šeit, salīdzinot šo salīdzinājumu, ir skaidrs, ka PIA ir līderis.

PureVPN’Labākais piedāvājums ir viņu 5 gadu darījums, kurā izmaksas samazinās līdz neticami 1,65 USD / mēnesī. Arī 24 mēnešu darījuma cena ir 3,29 USD / mēnesī, un tas joprojām nav pieejams cenu diapazonā.

Tomēr, neskatoties uz zemām cenām, ko ieviesa PureVPN, tā’s joprojām nav pietiekami lēti, salīdzinot ar PIA’cenu noteikšanas plāni.

Lielākā daļa cilvēku nedomā par PIA kā lētu VPN pakalpojumu, taču šis nepareizs priekšstats ir jānovērš, jo, ja vislabākais VPN ir lētāks nekā PureVPN, tas noteikti ir vispieejamākais labākais VPN.

Iegūstiet šo labāko cenu PIA: Samaziniet izmaksas par 71%

Saņemiet šo labāko PureVPN piedāvājumu: Ietaupiet 73% no maksas par 2 gadu vecumu

Iespējas

PureVPN PIA
Vienlaicīgi savienojumi 5 10
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Android, iOS, Linux un Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Linux, maršrutētāji, televizora pierīces Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Oficiālais Kodi papildinājums, reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras skeneris, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox SOCKS5 Starpniekserveris un reklāmu / izsekotāju bloķētājs

VPN izvēle nozīmē vairāk nekā tikai izmaksu aplūkošanu. Jums jāpārliecinās, vai jums ir piekļuve premium līmeņa pakalpojumu funkcijām. Par laimi PureVPN šajā ziņā izdodas diezgan labi.

Salīdzinot ar PIA, Honkongā esošais pakalpojumu sniedzējs veic papildu iespējas, piedāvājot lietotājiem milzīgu modernu funkciju sarakstu. Jūs iegūstat lielāku pieejamību, izmantojot visu platformu / ierīču vietējās lietojumprogrammas.

Drošībai un aizraušanās lietotājiem ir pieejama “Sadalītā tunelēšana” funkcija, kurai trūkst PIA’s lietojumprogrammas. Kā papildinājums jums ir ļaunprātīgas programmatūras skeneris, reklāmu bloķētājs un pat oficiālais Kodi papildinājums.

PureVPN piedāvā arī unikālu rīku komplektu, kuru jūsu ērtībai turpmāk apspriedīšu zemāk. Visas šīs funkcijas novieto VPN augstāku nekā PIA un citi tirgū.

Iespēju atbloķēšana

PureVPN PIA
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls
  NordVPN pret Surfshark

Ja mēs runājam par “atbloķēšana”, nav labāka varianta kā PureVPN. Visi tā serveri izmanto spēcīgas šifrēšanas un drošības tehnoloģijas, kas ļauj nekavējoties apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Tas lietotājiem ļauj atbloķēt visas Netflix versijas kopā ar citām hit platformām, piemēram, Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu un tagad pat Disney +, turpretim PIA nespēj piedāvāt tādu pašu pieejamību.

Nemaz nerunājot, PureVPN ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs tirgū, kas ļauj atbloķēt visus populāros VoD tieši caur pārlūka paplašinājumiem pārlūkā Chrome un Mozilla Firefox.

Jums ir “populāras vietnes” Pieejamā opcija, kurā uzskaitītas visas slavenās vietnes, kurām, iespējams, vēlēsities piekļūt. Izvēloties to, kuru vēlaties atbloķēt, PureVPN nekavējoties novirza jūs uz vietējo versiju, atskaitot problēmu.

Ķīna

Kopš PureVPN galvenā mītne atrodas Honkongā, tā darbojas labāk abiem: Ķīniešu emigranti un tie, kas uzturas valstī. Faktiski tas piedāvā arī 12 ķīniešu serverus.

Tas ir kaut kas, ko pat labākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū neizdodas piedāvāt. Daudzi VPN apgalvo, ka strādā Ķīnā, un, kamēr viņi to dara, viņi aizmirst rūpēties par “emigrē” tirgus.

Piemēram, PIA nepiedāvā nevienu ķīniešu serveri, un arī lietotājiem nav speciālas ķīniešu valodas lapas, lai lietotāji varētu lejupielādēt savas lietotnes. Tā rezultātā PureVPN noteikti šķiet labāks risinājums.

Iestatīšana un saskarne

PureVPN PIA
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

PureVPN atšķir sevi no citiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, piedāvājot neticami lietotājam draudzīgas un ērti lietojamas lietotnes vairākās platformās / ierīcēs, ieskaitot Android / Apple TV un Firestick.

Windows / Mac versija lepojas ar glītu un tīru skatu ar daudzām konfigurējamām iespējām, kas pieejamas tehnoloģiski domājošiem cilvēkiem. Tajā pašā laikā jums ir “tieša” iesācējiem pieejamās iespējas.

Tikmēr mobilajās lietotnēs tiek izmantots a “tumšāks” izskats, bet tāds, kas ir tikpat iespaidīgs. Jums ir pieejami speciāli serveru saraksti visām ar VPN saistītajām vajadzībām, kā arī piekļuve īpašiem IP.

PureVPN Mac lietotne

PIA’Lietotnēm joprojām ir jāstrādā un jāuzlabo kopējā lietotāja saskarne. Viņu darbvirsmas versijas atrodas uzdevumu joslā, un lielākajai daļai funkciju ir pieejama tieši, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas. Tas ir patīkami, taču rada arī zināmas grūtības.

Tā kā lietotne paslēpj otro, kuru jūs minimizējat, tā kļūst par lielu kairinājumu tiem, kas mēģina sekot iestatīšanas vai konfigurācijas rokasgrāmatai, jo jums pastāvīgi jānoklikšķina uz ikonas, lai atkal atvērtu lietotni..

Tā’Tomēr mobilās lietotnes ir labi izstrādātas, un tām parasti nav jucekļa. Visas iespējas ir sakārtotas kārtīgi, un savienojums aizņem tikai dažas sekundes, kas ir diezgan ievērojams.

Lietotne PIA Windows

Serveri

PureVPN PIA
Servera valstis 140+ 30
Kopējais serveru skaits 2000 3300

Ja runājam par VPN pakalpojumu sniedzēju salīdzināšanu viņu serveru infrastruktūrā, mums jāņem vērā daudz dažādu aspektu, piemēram, kopējais serveru skaits, vietu skaits visā pasaulē, īpaši veltīti serveri.

Tāpēc abiem šiem kontā esošajiem pakalpojumiem bija grūti analizēt, jo katra VPN numuri bija sakārtoti šādi:

Pašlaik PureVPN piedāvā aptuveni 2000+ serverus visā pasaulē, ieskaitot speciālus Torrenting un P2P serverus, taču faktors, kurā tas pārspēj visus pārējos VPN, ir atbalstīto valstu skaits, kas pārsniedz 140.

  NordVPN vs TunnelBear - kas ir drošāks 2020. gadā

PIA, no otras puses, piedāvā daudz vairāk serveru nekā PureVPN, t.i., kopā 3300 serveru, taču tā piedāvātās atrašanās vietas ir pārāk ierobežotas, lai nodrošinātu jebkādu skaidru pārsvaru pār PureVPN.

Tam ir tikai serveri 33 valstīs, kas nav pat 1/4 no vietām, ko piedāvā PureVPN. Spriedums: Viņiem abiem ir kakla līdz kaklam, kad runa ir par viņu servera infrastruktūru, tāpēc ir grūti noteikt uzvarētāju.

Ātrums

PureVPN PIA
Ātruma zaudēšana 9% 25%

PureVPN un PIA ir divi primāri pakalpojumi, kad runa ir par straumēšanas darbību atbalstīšanu tādās vietnēs kā Netflix un BBC iPlayer, tāpēc abas tās noteikti piedāvā optimālu ātrumu.

Tomēr, veicot abu šo pakalpojumu ātruma testus, mēs atklājām, ka PureVPN mūsu analīzē ir papildināts ar 4 nejauši izvēlētiem serveriem, salīdzinot ar PIA.

Šie serveri atradās ASV, Lielbritānijā, Francijā un Kanādā. Tukšos ātruma testos PIA tika fiksēts ar ātruma zudumu aptuveni 25%, savukārt PureVPN bija nedaudz labāks – vidēji 9%.

Ātruma spriedums: Šeit uzvar PureVPN, un mēs iesakām lietotājiem to meklēt, ja abonēšanas laikā VPN viņu galvenā problēma ir ātrums.

Drošība

PureVPN PIA
VPN protokoli PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-128, AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Nav Nav
Lietotņu drošība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība Avārijas poga
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

PureVPN atbalstīto protokolu sarakstam pievieno PPTP, L2TP, OpenVPN (TCP un UDP), SSTP un IKEv2. SSTP galvenokārt izmanto Windows ierīcēs, un IKEv2 ir noderīgs papildinājums mobilajām ierīcēm.

Tas izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju datu kanālam un AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam..

Tomēr, ja mēs runājam par drošību kopumā, tad PureVPN noteikti ir tendence būt stiprāka. Tas piedāvā uzlabotas drošības iespējas, piemēram, Double VPN un Split Tunneling, NAT Firewall un DDoS Protection.

No otras puses, PIA piedāvā atbalstu tikai L2TP / IPSec un OpenVPN protokoliem. Datu kanālam PIA izmanto AES-256 bitu šifrus ar SHA256 datu autentifikācijai un RSA-4096 rokasspiedienam..

PFE ir pieejams, izmantojot DHE + RSA apmaiņu. Kontroles kanālam PIA izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, iekļaujot SHA384 autentifikācijai. Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFE) ir pieejama, izmantojot ECDHE + ECDSA.

Īsāk sakot, jūs saņemat lielisku privātumu ar abiem pakalpojumu sniedzējiem. PureVPN tomēr veic papildu jūdzes, piedāvājot papildu funkcijas, lai nodrošinātu labāku drošību lietotājiem visā pasaulē.

Privātums

PureVPN PIA
Galvenā mītne Honkonga Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin un citi Mint, BitPay, 32 kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, Ethereum un Litecoin

PureVPN iegūst pārsvaru pār PIA, pateicoties tās stratēģiskajai atrašanās vietai Honkongā, kas atrodas prom no piecu, deviņu un četrpadsmit acu alianses ziņkārīgajām acīm (ļaujoties datu saglabāšanai un masveida uzraudzībai).

PIA galvenā mītne atrodas ASV, kas burtiski ir visu invazīvo darbību izvilkums gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Kā tāds, ja mēs runājam par “uzticības faktors”, PureVPN noteikti šķiet privātāka iespēja, ņemot vērā, ka tie arī nav žurnālu pakalpojums. .

Attiecībā uz norēķinu metodēm, kur PIA atbalsta Mint, BitPay, 32 kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, Ethereum un Litecoin, PureVPN pievieno sarakstam vairāk, iekļaujot PayWall inc savās reģistrēšanās.

  NordVPN vs TunnelBear - kas ir drošāks 2020. gadā

Konfigurācija

PureVPN PIA
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP 7+ valstis
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Konfigurācijas ziņā PureVPN atkal iegūst virsroku pār PIA. Tas notiek tāpēc, ka ASV bāzētais pakalpojumu sniedzējs atbalsta tikai kopīgu infrastruktūru ar pieejamiem dinamiskiem IP.

No otras puses, PureVPN piedāvā vairāk stimulu saviem lietotājiem, atbalstot abus; kopīga un statiska infrastruktūra. Viņiem ir īpaši IP, kas pieejami vairāk nekā 7 valstīs visā pasaulē.

Tomēr ir svarīgi pieminēt, ka īpaši IP ir pieejami kā papildinājums ar atsevišķu cenu noteikšanu. Ja izvēlaties DDoS aizsardzību, jums, iespējams, būs jāmaksā pat vairāk par speciālo IP.

Klientu atbalsts

PureVPN PIA
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 39 minūtes 45 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Labākais klientu atbalsta veids ir tiešās tērzēšanas atbalsta iespēja, jo tā ir daudz personiskāka, ērti lietojama un prasmīgāka nekā apgrūtinošs e-pasta atbalsts..

Un, ja tas ir vislabākā klientu atbalsta noteikšanas rādītājs, tad PureVPN salīdzinājumā ar PIA nodrošina lielisku klientu apkalpošanu. Tā piedāvā neticami aktīvu tiešsaistes tērzēšanas sistēmu.

No otras puses, PIA joprojām ir iestrēdzis 2010. gada vidū ar savu e-pasta atbalstu. PIA’Klientu atbalsta metode mūsdienās nav aktuāla’pasaules pasaule, tāpēc mēs ieteiksim to uzlabot pats.

Tomēr, tā kā e-pasta atbalsts joprojām ir abiem pakalpojumu sniedzējiem, es nolēmu viņus pārbaudīt. Tālāk ir sniegta informācija par katra pakalpojumu sniedzēja atbildes laiku uz e-pasta atbalstu.

PureVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai PureVPN ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai PureVPN darbojas ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai vietnē LibreELEC var instalēt PureVPN 50 minūtes 1
Kā iestatīt PureVPN uz Firestick? 44 minūtes 1

Privāta piekļuve internetam (PIA)

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kāpēc PIA atrodas piecu acu valstī?? 1 stunda 1
Vai privāta piekļuve internetam uztur žurnālus?? 45 minūtes 1
Vai privāta piekļuve internetam darbojas ar Netflix? 50 minūtes 1
Kā es varu saņemt atmaksu no privātas piekļuves internetam?? 44 minūtes 1

Citi izrakstīšanās salīdzinājumi

  1. ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish
  2. ExpressVPN salīdzinājumā ar PureVPN
  3. PureVPN salīdzinājumā ar IPVanish
  4. NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

Uzvarētājs: PureVPN

PureVPN ir uzvarētājs

Neapšaubāmi, ka PureVPN ir daudz lielāks pakalpojums, salīdzinot ar PIA, un vairums lietotāju uzskatīs, ka tas ir negodīgi, ka mēs salīdzinām divus nevienlīdzīgus pakalpojumus vienā un tajā pašā metrikā..

Tomēr, tā kā tie ir vieni no labākajiem nosaukumiem, ir nepieciešams objektīvs salīdzinājums. Un, neraugoties uz serveru atšķirībām, dažas lietas nevar ignorēt, piemēram, tiešraides tērzēšanas un Kill Switch trūkumu.

PIA ir lielisks VPN pakalpojums, taču šeit PureVPN ir jāpasludina par uzvarētāju, jo tas ir parādījies jo vairāk “Adept” VPN pakalpojums atbilst mūsdienu lietotāju prasībām nekā iepriekšējais.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me