PureVPN salīdzinājumā ar CyberGhost

PureVPN vs CyberGhost

Kur PureVPN ir garš kā budžeta ziņā draudzīgs, bet uzticams pakalpojums, CyberGhost ir tikpat iespaidīgs pakalpojumu sniedzējs, kam ir daudz ko piedāvāt. Kurš VPN ir labāks?

Lai iegūtu atbildi, iepazīstieties ar šo padziļināto PureVPN un CyberGhost salīdzināšanas analīzi, kur es abus pakalpojumu sniedzējus salīdzināšu pret vairākiem svarīgiem aspektiem:

Uzsver

PureVPN CyberGhost
 1. Vairāk nekā 2000 serveru 140 valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Nav žurnālu politikas (revidējis AltiusIT)
 1. 6 100+ serveri 90 valstis
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. 7 vienlaicīgi savienojumi
 4. DNS un IP noplūdes aizsardzība
 5. Nav žurnālu politikas (revidējis QSCert)

Cenas un atlaides

PureVPN CyberGhost
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 1 gads
2 gadi 2 gadi
3 gadi
Īpašs piedāvājums 73% atlaide 2 gadu plānam 79% atlaide 3 gadu plānam
Augstākā cena mēnesī 10,95 USD 12,99 USD
Zemākā cena mēnesī 2,91 USD 2,75 USD
Viena gada cena USD 49,92 71,88 USD
Naudas atdošanas garantija 31 diena 45 dienas

Cenu ziņā gan PureVPN, gan CyberGhost rada perfektu līdzsvaru starp pieejamību un vērtību. Lai arī mēneša plāni var šķist nedaudz dārgi.

Vietās, kur PureVPN sāk darboties ar minimālu USD 10,95, CyberGhost iekasē USD 12,99 par vienu mēnesi. Protams, ja izvēlaties ilgāku abonementu, jūs saņemat labākas atlaides.

PureVPN piedāvā divus ilgstošus plānus: 1 gadu un 2 gadus. Gada plāns lietotājiem maksā tikai USD 4,16 mēnesī, piešķirot jums 62% atlaidi. Rezultātā jūs maksājat tikai 49,92 USD par 12 mēnešiem.

Līdzīgi 2 gadu plāns vēl vairāk samazina izmaksas, piešķirot jums 73% atlaidi no mēneša cenas. Tas nozīmē, ka jūs maksājat tikai USD 2,91 mēnesī, un rēķins ir USD 69 par 24 mēnešiem.

Un otrādi, CyberGhost piedāvā trīs ilgstošus plānus: 1 gadu, 2 gadus un 3 gadus. Gada plāns paredz jums atmaksu par USD 5,99 mēnesī, par 12 mēnešiem rēķinoties ar USD 71,88 (USD 21 dārgāka nekā PureVPN’s).

2 gadu plāns patiešām pazemina cenu līdz USD 3,69 / mēn., Par kuru maksā 88,56 USD, taču tai joprojām ir diezgan dārga nekā PureVPN. Lai gan to dara VPN.

CyberGhost piedāvā 3 gadu plānu ar 2 mēnešiem bez maksas, dodot jums milzīgu 79% atlaidi, samazinot mēneša izmaksas līdz 2,75 USD. Rezultātā jūs maksājat tikai USD 99 par 38 mēnešiem!

Ciktāl naudu atpakaļ’Ja esat nobažījies, PureVPN piedāvā 31 dienu atmaksas garantiju. Tikmēr CyberGhost veic papildu jūdzi, lai piedāvātu 45 dienu atmaksu, cenšoties palielināt lietotāju uzticību.

Saņemiet šo labāko PureVPN piedāvājumu: Ietaupiet 73% no maksas par 2 gadu vecumu

Iegūstiet šo labāko CyberGhost piedāvājumu: Ietaupiet 79% no maksas par 3 gadu vecumu

Iespējas

PureVPN CyberGhost
Vienlaicīgi savienojumi 5 7
Operētājsistēmas lietotnes Windows, macOS, Android, iOS, Linux un Fire TV Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Fire TV
Ierīču manuāla instalēšana Linux, maršrutētāji, televizora pierīces Maršrutētāji, televizori un citi
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes) Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Oficiālais Kodi papildinājums, reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras skeneris, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox Wi-Fi aizsardzība, DNS un IP aizsardzība pret noplūdēm

Salīdzinot abus pakalpojumu sniedzējus, pamatojoties uz funkcijām, kļūst skaidrs, ka PureVPN un CyberGhost ir vienādi pretinieki.

Abi pakalpojumu sniedzēji piedāvā lietotnes vairākām ierīcēm / platformām, ieskaitot Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Fire TV, Android / Apple TV..

PureVPN šim sarakstam pievieno īpašu Kodi paplašinājumu. Ciktāl tas attiecas uz maršrutētāja atbalstu, jums ir manuāli iestatīšanas ceļveži abu pakalpojumu sniedzēju iestatīšanai Tomato vai DD-WRT ierīcēs..

Vietās, kur CyberGhost atbalsta vienlaicīgus savienojumus 7 ierīcēs, PureVPN atbalsta tikai vairāku ierīču pieteikšanos 5 ierīcēs. Dalītā tunelēšana ir pieejama visās lietotnēs abiem pakalpojumu sniedzējiem.

PureVPN pat piedāvā īpašus IP, reklāmu / izsekotāju bloķētājus, ļaunprātīgas programmatūras skenerus, NAT ugunsmūri un neskaitāmas citas tehnoloģijas, lai paaugstinātu jūsu drošību un privātumu (trūkst CyberGhost).

Iespēju atbloķēšana

PureVPN CyberGhost
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Atbloķēšanas ziņā CyberGhost mūsu testos spēja diezgan labi tikt galā. Kaut arī darbības neatbilstības dēļ ir dažas uzlabošanas jomas.

VPN atbloķēja Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus un citas populāras vietnes, bet tikai pēc dažādu serveru izmēģināšanas..

Jums ir “Meklēt” pieejamā josla, kas ļauj jums atrast konkrētus serverus dažādām platformām, taču dažreiz tie pat sagādā nelielas grūtības konsekventas atbloķēšanas nodrošināšanā.

No otras puses, PureVPN nebija brīvs no šādiem jautājumiem. Pateicoties spēcīgajām aizklāšanas tehnoloģijām, ģeogrāfisko ierobežojumu apiešana bija kūka.

Pārbaudot to dažādās straumēšanas platformās, atklājās, ka pakalpojumu sniedzējam nav problēmu ar populāru pakalpojumu atbloķēšanu visās tā lietotnēs. Tie ietver viņu “pārlūka paplašinājumi” arī.

Visas lietotnes ir arī ar “populāras vietnes” opcija visās ierīcēs, kurās ir uzskaitītas visas slavenās straumēšanas vietnes. Vienkārši noklikšķiniet uz kanāla, kuru vēlaties atbloķēt, un nekavējoties iegūstiet piekļuvi tam, atskaitot problēmu.

Ķīna

Melnādaini VPN serveri, saindēšanās ar DNS, DNS nolaupīšana un dziļās pakešu pārbaudes (DPI) uzbrukumi, ko “Lielais ugunsmūris” padarīt Ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanu Ķīnā par draudīgu uzdevumu.

Diemžēl CyberGhost nespēj piedāvāt nekādus stimulus emigrantiem vai Ķīnas iedzīvotājiem. Pakalpojumu sniedzējam, kas darbojas Rumānijā, nav spoguļvietnes, lai valstī lejupielādētu lietotnes. Tam nav arī ķīniešu serveru.

PureVPN, no otras puses, nodrošina tiešas lejupielādes saites, kas Ķīnā ir pieejamas Windows, macOS un Android. Tas ir arī vienīgais pakalpojumu sniedzējs nozarē, kas piedāvā 12 ķīniešu serverus.

Starp tiem 6 atrodas Pekinā un 6 Šanhajā, ļaujot tiem, kas atrodas ārpus valsts, piekļūt ķīniešu valodas saturam neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas..

Iestatīšana un saskarne

PureVPN CyberGhost
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

PureVPN visās savās lietotnēs izmanto uz atrašanās vietu balstītu atrašanās vietas izvēles izvēlni. Darbvirsmas, macOS un Linux versijas ir diezgan iespaidīgas un nodrošina izcilu draudzīgumu lietotājam.

Dažādu režīmu pieejamība VPN lietotājiem atvieglo savienojumu ar attiecīgajiem serveriem, un konfigurācijas opcijas ir lieliski piemērotas tehnoloģiski lietpratējiem..

Lietotājiem pat ir iespēja manuāli mainīt ostas, kas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN aizliegumus straumēšanas vietnēs un valstīs ar stingriem interneta likumiem.

Tikmēr mobilajām lietotnēm ir tumšāks izskats ar ērtu serveru, funkciju un konfigurāciju pieejamību. Un pārlūka paplašinājumi pat ļauj Netflix atbloķēt tieši pārlūkā.

PureVPN Mac lietotne

CyberGhost’Darbvirsmas lietotnēm ir plašāks interfeiss, salīdzinot ar PureVPN. Tomēr tas nenozīmē, ka viņu klienti rada kompromisus attiecībā uz draudzīgumu lietotājam vai lietošanas ērtumu.

Faktiski CG7 klients ir ievērojami uzlabojies estētikas, serveru / funkciju pieejamības ziņā. Tas izskatās neticami labi un viegli orientējams, neatkarīgi no tā, vai tas ir operētājsistēmā Windows vai macOS.

Mobilās lietotnes ir vienlīdz iespaidīgas, un tās lepojas ar tādu pašu tumšo un dzelteno dizainu. Tie lietotājiem dod iespēju lietotnei izvēlēties tuvumā esošo serveri, pamatojoties uz attālumu un slodzi.

Varat arī atlasīt serverus, kas ir optimizēti straumēšanai un straumēšanai vai piekļuvei dažādām platformām, piemēram, Netflix, BBC iPlayer un citām..

CyberGhost lietotņu saskarne

Serveri

PureVPN CyberGhost
Servera valstis 140+ 90
Kopējais serveru skaits 2000 6100+

Salīdzinot ar CyberGhost, PureVPN ir šausmīgi maz “servera numuri”. Kur CyberGhost atbalsta 6 100+ serveru tīkla infrastruktūru, PureVPN mitina tikai 2000+ datu bāzi.

Tas padara CyberGhost par vadošo pakalpojumu sniedzēju serveru skaita ziņā. Tomēr tas, kas PureVPN trūkst serveru skaitā, to kompensē, pamatojoties uz “servera pieejamība”.

CyberGhost izvieto serverus tikai vairāk nekā 90 valstīs. Tikmēr PureVPN ir serveri vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē, nodrošinot lielāku funkcionalitāti lietotājiem dažādās valstīs.

Ātrums

PureVPN CyberGhost
Ātruma zaudēšana 9% 9,2%

Lai iegūtu labāku priekšstatu par abu pakalpojumu sniedzēju sniegumu, es veica ātruma analīzi. Šis process prasīja dažādu pakalpojumu sniedzēju dažādu serveru testēšanu neskaitāmos aspektos.

Tajos ietilpst straumēšana tādās vietnēs kā Netflix, pārlūkprogramma internetā, torrenting failu lejupielāde vai tiešsaistes spēļu spēlēšana. Uzdevuma veikšanai mēs izvēlējāmies 4 izlases serverus no PureVPN un CyberGhost.

Tīkla ātruma testos ar 100 Mb / s savienojumu PureVPN augšupielādēs un lejupielādēs spēja sasniegt vidēji 91 Mb / s, norādot ātruma zudumu 9%.

CyberGhost pieskārās tai pašai pieskarei, ar tikai .2% starpību ātruma zudumā, augšupielādējot un lejupielādējot vidējo ātrumu 90.80 Mbps.

Drošība

PureVPN CyberGhost
VPN protokoli PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN L2TP / IPSec, PPTP, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256-CBC
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Nav Nav
Lietotņu drošība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

PureVPN piedāvā atbalstu milzīgam protokolu klāstam. Tas ietver PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP un OpenVPN (TCP un UDP), lai visu veidu lietotājiem sniegtu izvēles brīvību.

Kā noklusējuma PureVPN visās ierīcēs izvieto OpenVPN protokolu, izņemot iOS ierīces, kas ātruma un drošības labad izmanto IKEv2 protokolu.

Šifrēšanai pakalpojumu sniedzējs izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju datu kanālam, kas ir diezgan iespaidīgs un ļoti drošs.

Tikmēr tas izvieto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam.

CyberGhost ir tikpat jaudīgs un piedāvā atbalstu PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2 un OpenVPN (TCP un UDP). Pēc noklusējuma viņu Windows un macOS lietotnes izmanto protokolu IKEv2.

Tomēr jums ir iespēja pārslēgties uz OpenVPN, kad vien tas nepieciešams. Android lietotnes izmanto OpenVPN protokolu, un iOS lietotnes izmanto arī protokolu IKEv2.

Šifrēšanai CyberGhost izmanto AES-256-CBC šifru ar SHA-256 hash autentifikāciju datu kanālā un RSA-4096 atslēgas šifrēšanu un SHA384 hash autentifikāciju vadības kanālā..

Noplūdes testi

Lai iegūtu labāku priekšstatu par lietotnes drošību, es veica noplūdes testu vietnēs PureVPN un CyberGhost. Šajā procesā tika pārbaudīti 6 dažādi rīki;

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Gan PureVPn, gan CyberGhost veica visus testus no 6 dažādiem iepriekšminētajiem rīkiem un neatklāja mūsu sākotnējo IP, DNS vai WebRTC informāciju.

Privātums

PureVPN CyberGhost
Galvenā mītne Honkonga Rumānija
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Dažādas kriptovalūtas Tikai Bitcoin

Privātuma ziņā gan PureVPN, gan CyberGhost izdodas diezgan labi. Viņu galvenā mītne atrodas vietās, kas atrodas prom no 5/9/14 alianses ziņkārīgajām acīm.

Tas lietotājiem neļauj uztraukties par obligātiem datu saglabāšanas un masu uzraudzības likumiem, kas pretējā gadījumā izraisa paranojas izjūtu personām, kas tiešsaistē kopīgo privātu informāciju..

Ciktāl tas attiecas uz mežizstrādi, gan PureVPN, gan CyberGhost ir logless pakalpojumi. PureVPN reģistrējās jau iepriekš, taču tas ir pilnībā mainījis viņu privātuma politiku, lai attīstītu uzticību.

Faktiski to, ka nav žurnālu, politiku var pārbaudīt, veicot veiksmīgas revīzijas. PureVPN nesen revidēja AltiusIT, savukārt CyberGhost revidēja QSCert.

Konfigurācija

PureVPN CyberGhost
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Koplietota / statiska
Statiskās IP Vairāk nekā 8 valstis 7+ vietas
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Gan PureVPN, gan CyberGhost atbalsta kopīgu / statisku infrastruktūru, lai apmierinātu dažādās klientu prasības. Lai arī IP pieejamība ir atkarīga no pakalpojumu sniedzēja.

CyberGhost veltītas IP

CyberGhost ir izveidojis IP ierobežotā 7 vietās, no kurām 2 atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, 2 Apvienotajā Karalistē, 1 Francijā, 1 Vācijā un 1 Kanādā.

PureVPN veltīti IP

No otras puses, PureVPN ir statiskas IP 8+ valstīs ar lielāku skaitu. Atbalstītās valstis ir ASV, Lielbritānija, Austrālija, Kanāda, Vācija, Malta, Honkonga, Singapūra.

Klientu atbalsts

PureVPN CyberGhost
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 39 minūtes 1 stunda
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Gan PureVPN, gan Cyberghost piedāvā atbalstu tiešraides tērzēšanas, video ceļvežu, zināšanu bāzes, FAQ, e-pasta un biļešu veidā. Visas šīs ir labas iespējas atbalsta saņemšanai.

Otrais labākais risinājums lielākajai daļai ir e-pasta atbalsts. Tātad, es devos nedaudz tālāk ar savu testēšanu, lai analizētu arī abu pakalpojumu sniedzēju atbildes laikus.

Zemāk varat redzēt abu pakalpojumu sniedzēju statistiku, pamatojoties uz četriem dažādiem jautājumiem.

PureVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai PureVPN ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai PureVPN darbojas ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai vietnē LibreELEC var instalēt PureVPN 50 minūtes 1
Kā iestatīt PureVPN uz Firestick? 44 minūtes 1

CyberGhost

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kā darbojas CyberGhost VPN? 52 minūtes 1
Vai CyberGhost VPN ir drošs lietošanā? 59 minūtes 1
Vai CyberGhost var atbloķēt Netflix? 1 stunda 2 minūtes 1
Vai CyberGhost strādā ar Hulu? 48 minūtes 1

Uzvarētājs: PureVPN

PureVPN ir uzvarētājs

Lielākoties PureVPN un CyberGhost ir vienlīdz saskaņoti konkurenti. Tomēr, tā kā var būt tikai viens uzvarētājs, man tas būs jāpiešķir lētajam, bet uzticamajam PureVPN.

CyberGhost patiešām deva grūtu laiku PureVPN, taču tā stimula trūkums ķīniešu lietotājiem un nestabilitāte straumēšanas vietņu atbloķēšanā noveda pie tā, ka tā zaudēja dažus punktus.

Tikmēr PureVPN ir draudzīgs budžetam, tam ir labs serveru skaits, vienmērīgi atbloķē visas straumēšanas platformas un darbojas Ķīnā. Ja ar to nebija pietiekami, to pat uzslavēja Trustpilots un atbalstīja Forbes.

Похожие статьи

 • PureVPN pret TorGuard

  PureVPN ir slavens ar to, ka ir lēts pakalpojumu sniedzējs, kas ir pretrunā ar populārākajiem nosaukumiem tirgū, bet vai tas tiešām ir labāks par īpaši drošu un...

 • PureVPN pret TunnelBear

  Vietās, kur PureVPN ir slavens kā budžetam draudzīgs, taču uz vērtībām balstīts pakalpojums, TunnelBear jau labu laiku ir iecienīts bezmaksas biedru vidū. Šodien mēs to darīsim...

 • PureVPN vs HideMyAss salīdzinājums 2020

  Kur PureVPN stāv garš kā slavens “piemaksa” VPN nozarē HideMyAss ir populāra izvēle nespeciālistu vidū galvenokārt tā āķīgā nosaukuma dēļ....

 • PureVPN pret Windscribe

  Kur PureVPN ir garš kā pazīstams “piemaksa” piegādātājs šajā nozarē, Windscribe seko a “freemium” modeli un ierindojas kā spēcīgais “bez maksas” apkalpošana...

 • PureVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Mēģinot izvēlēties piemērotu VPN, daudzi lietotāji saskaras ar milzīgu neskaidrību. Šī neskaidrība galvenokārt rodas no tā, ka lietotāji bieži skatās uz VPN pakalpojumiem...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me