PureVPN pret Windscribe

PureVPN vs Windscribe

Kur PureVPN ir garš kā pazīstams “piemaksa” piegādātājs šajā nozarē, Windscribe seko a “freemium” modeli un ierindojas kā spēcīgais “bez maksas” pakalpojums arī ar apmaksātiem plāniem.

Kurš pakalpojums tomēr ir labāks? Lai uzzinātu, izlasiet šo padziļināto PureVPN vs. Windscribe salīdzināšanas analīzi, kurā es novērtēšu abus pakalpojumu sniedzējus vairākos svarīgos aspektos:

Uzsver

PureVPN Vējraksts
 1. Vairāk nekā 2000 serveru 140 valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Nav žurnālu politikas (revidējis AltiusIT)
 1. Vairāk nekā 600 serveru 60 valstis
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. Pieejami īpaši IP
 4. Veidojiet pielāgotā plāna iespēju
 5. 10 GB joslas platuma ierobežojums bez maksas

Cenas un atlaides

PureVPN Vējraksts
Abonēšanas periods 1 mēnesis Bezmaksas
1 gads 1 mēnesis
2 gadi 1 gads
Īpašs piedāvājums 73% atlaide 2 gadu plānam 54% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 10,95 USD 9,00 USD
Zemākā cena mēnesī 2,91 USD 4,08 USD
Viena gada cena USD 49,92 49 USD
Naudas atdošanas garantija 31 diena 3 dienas

Cenu ziņā gan PureVPN, gan Windscribe mēdz būt budžetam draudzīgi pakalpojumu sniedzēji. Pēdējais arī padara pieejamu bezmaksas plānu lietotājiem.

Šim plānam ir 10 GB joslas platuma ierobežojums. Ja salīdzinām to ar citiem pakalpojumiem, piemēram, TunnelBear un Hide.Me, BEZMAKSAS pakalpojuma ierobežojums nav tik slikts.

Tajā pašā laikā jums ir ierobežota serveru un funkciju izvēle. Tāpēc Windscribe saviem lietotājiem piedāvā arī piemaksu plānu.

Tam ir divi līmeņi: mēnesī un gadā. Ja mēneša sākums ir 9,00 USD, gads dod jums 54% atlaidi, samazinot izmaksas līdz USD 4,08 mēnesī.

Kā vēl viena iespēja Windscribe lietotājiem dod arī iespēju “veidot plānu”. Tas viņiem ļauj izvēlēties abonēšanas ilgumu un citu specifiku.

No otras puses, PureVPN nepiedāvā “bez maksas” plāns un ne a “pasūtījuma abonēšana”. Viņi piedāvā trīs dažādu termiņu plānus.

Mēneša sākums ir USD 10,95, savukārt gadā tiek piešķirta 62% atlaide, sākot no USD 4,16 mēnesī, kas nozīmē, ka par 12 mēnešiem jūs maksājat tikai USD 49,92, kas ir tik tikko par 1 USD dārgāka nekā Windscribe.

Ja tomēr vēlaties iegūt vislabāko no PureVPN, es iesaku abonēt viņu 2 gadus, sākot no minimālā USD 2,91 mēnesī.

Tas nozīmē, ka lietotāji var izmantot milzīgu 73% atlaidi. Kopā 24 mēnešus jums būs jāmaksā tikai vienreizēja maksa 69 USD, kas atkal ir diezgan pieņemama cena.

Ciktāl naudu atpakaļ’Ja esat nobažījies, PureVPN piedāvā 31 dienu atmaksas garantiju. Tikmēr Windscribe piedāvā tikai 3 dienu atmaksu (ko nevar izmantot, ja izmantojat 10 GB ierobežojumu).

Saņemiet šo labāko PureVPN piedāvājumu: Ietaupiet 73% no maksas par 2 gadu vecumu

Iegūstiet šo labāko Windscribe piedāvājumu: Ietaupiet 54% no maksas par 1 gadu īpašo cenu

Iespējas

PureVPN Vējraksts
Vienlaicīgi savienojumi 5 Neierobežots
Operētājsistēmas lietotnes Windows, macOS, Android, iOS, Linux un Fire TV Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Fire TV
Ierīču manuāla instalēšana Linux, maršrutētāji, televizora pierīces Maršrutētāji, televizori un citi
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes) Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Oficiālais Kodi papildinājums, reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras skeneris, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox R.O.B.E.R.T., Config Generators, ScribeForce, Split Tunneling, DoubleHop

Gan PureVPN, gan Windscribe piedāvā savu unikālo funkciju komplektu. Tas lietotājiem ļauj tiešsaistē saņemt lielāku drošību un aizsardzību visām ar internetu saistītajām darbībām.

Ja mēs runājam par lietotņu savietojamību, abiem VPN ir vietējie klienti operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Fire TV, Android / Apple TV..

PureVPN šim sarakstam pievieno īpašu Kodi paplašinājumu. Ciktāl tas attiecas uz maršrutētāja atbalstu, jums ir manuāli iestatīšanas ceļveži abu pakalpojumu sniedzēju iestatīšanai Tomato vai DD-WRT ierīcēs..

Vietās, kur PureVPN atbalsta vienlaicīgus savienojumus tikai 5 ierīcēs, Windscribe atbalsta neierobežotu multi-logins, piešķirot tam priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū..

Ciktāl tas attiecas uz papildu funkcijām, PureVPN piedāvā NAT ugunsmūri, dalīto tunelēšanu, reklāmu / izsekotāju bloķēšanu, IPv6 noplūdes aizsardzību, ostas pāradresāciju, slepkavības slēdzi, DDoS aizsardzību un speciālus IP.

Turpretī Windscribe lietotājiem nodrošina piekļuvi R.O.B.E.R.T., konfigurācijas ģeneratoriem, ScribeForce (komandas konti), portu pāradresācijai, dalītai tunelēšanai un DoubleHop.

Iespēju atbloķēšana

PureVPN Vējraksts
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Atbloķēšanas ziņā es biju diezgan vīlusies par Windscribe sniegto priekšnesumu. No otras puses, PureVPN izrādījās diezgan ievērojams “atbloķētājs.”

Neizdevās atbloķēt tādus atbloķēšanas pakalpojumus kā Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus, pat pēc dažādu serveru izmēģināšanas..

Straumēšanas vietnes, kurām to izdevās atbloķēt, man nācās saskarties ar neatbilstības, dīkstāves un starpniekservera / VPN kļūdu noteikšanas problēmām, kas bija diezgan nomākta.

Un pretēji, PureVPN izdevās atbloķēt visas platformas ar lidojošām krāsām. Faktiski visas viņu lietotnes ir aprīkotas ar “populāras vietnes” opcija.

Šajā izvēlnē ir uzskaitītas visas populārās straumēšanas vietnes. Ja vēlaties atbloķēt Netflix, vienkārši noklikšķiniet uz ikonas, un jūs tiksit novirzīts uz neatbloķēto vietnes ASV versiju.

Vislabākā daļa: veiktspēja ir nemainīga pat pārlūkprogrammu Google Chrome un Mozilla Firefox paplašinājumos - tas ir sasniegums, ko līdz šim nav sasnieguši labākie nozares pārstāvji.!

Ķīna

Ķīna diezgan nopietni uztver VPN bloķēšanu. Kā, “Lielais ugunsmūris” izmanto daudzas tehnoloģijas un algoritmus, lai apturētu emigrantus / iedzīvotājus no ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanas.

Diemžēl Windscribe neizdevās piedāvāt nevienu stimulu nevienai no auditorijām. Kanādas pakalpojumu sniedzējam nav spoguļvietnes, lai valstī lejupielādētu savas lietotnes, un tam nav arī ķīniešu serveru.

Un pretēji - PureVPN ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs nozarē, kas piedāvā 12 ķīniešu serverus (6 Pekinā un 6 Šanhajā). Tajā pašā laikā tas piedāvā lietotnes, kas darbojas valstī.

Lai arī šobrīd saraksts ir ierobežots tikai ar Windows, macOS un Android. Tomēr tas joprojām ir diezgan liels sasniegums, jo daudziem pakalpojumu sniedzējiem neizdodas nodrošināt piekļuvi Ķīnai!

Iestatīšana un saskarne

PureVPN Vējraksts
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

PureVPN atbalsta visas populārās platformas / ierīces. Lietotāja saskarnes ziņā visas viņu lietotnes mēdz būt neticami viegli lietojamas un rūpējas gan par jauniesācējiem, gan tech-y VPN lietotājiem.

Visas lietotnes izmanto uz sarakstu balstītu atrašanās vietas izvēles izvēlni, un, lai izveidotu savienojumu ar attiecīgajiem serveriem, ir pieejami arī dažādi režīmi, piemēram, p2p / failu koplietošana, straumēšana, atbloķēšana utt..

Kā papildu stimuls - PureVPN’Lietotnei pat ir opcija mainīt ostu. Tas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN aizliegumus straumēšanas vietnēs un valstīs ar stingriem likumiem.

Arī mobilajām lietotnēm ir vienāds funkciju komplekts, taču tām parasti ir atšķirīgs izskats. Viņi lepojas ar tumšāku dizainu un lietotāja saskarni, taču tādu, kas ir neticami draudzīga lietotājam.

PureVPN Mac lietotne

Salīdzinājumā ar PureVPN, Windscribe’s lietotnēm ir kompakts interfeiss un stils; tādu, kas visu ierīču / platformu lietotnēs paliek konsekvents.

Starp galddatoru / klēpjdatoru un viedtālruņu lietojumprogrammām nav daudz redzamu atšķirību, jo to krāsu tēma, pieejamība un navigācija ir gandrīz identiskas.

Tikai VPN klientu lielums atšķiras no vienas ierīces uz otru un no vienas platformas uz otru. Piemēram, pārlūka paplašinājumi var lepoties ar vēl minimālistiskāku izskatu. e

Serveri

PureVPN Vējraksts
Servera valstis 140+ 60
Kopējais serveru skaits 2000 600+

Salīdzinot ar PureVPN, Kanādas bāzētajā Windscribe ir šausmīgi maz “servera numuri”. Faktiski viņu tīkla infrastruktūra ir viena no mazākajām.

Jums ir piekļuve tikai vairāk nekā 600 serveriem 60 pasaules valstīs. Šis sliktais serveru skaits rada problēmas ar ātrumu, ko rada lietotāju slodze uz dažādiem serveriem.

No otras puses, PureVPN lepojas ar plašu 2000 serveru sarakstu vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē, nodrošinot lielāku funkcionalitāti lietotājiem dažādās valstīs.

Faktiski Honkongas balstītajā VPN serveru ziņā tiek atbalstīts visvairāk valstu, un tas ir diezgan liels piedāvājums budžeta nodrošinātājam..

Ātrums

PureVPN Vējraksts
Ātruma zaudēšana 9% 30,75%

Lai iegūtu labāku priekšstatu par abu pakalpojumu sniedzēju sniegumu, es veica ātruma analīzi. Šis process prasīja dažādu pakalpojumu sniedzēju dažādu serveru testēšanu neskaitāmos aspektos.

Tajos ietilpst straumēšana tādās vietnēs kā Netflix, pārlūkot internetu, torrenting failu lejupielāde vai tiešsaistes spēļu spēlēšana. Uzdevuma veikšanai mēs izvēlējāmies 4 izlases serverus no PureVPN un CyberGhost.

Tīkla ātruma testos ar 100 Mb / s savienojumu PureVPN augšupielādēs un lejupielādēs spēja sasniegt vidēji 91 Mb / s, norādot ātruma zudumu 9%.

No otras puses, Windscribe piegādāja viduvēju ātrumu ar vidējo ātrumu 69,25 mbps. Tas norāda uz ātruma zudumu virs 30%, kas nav piemērots nevienam VPN lietotājam!

Drošība

PureVPN Vējraksts
VPN protokoli PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN IKEv2 un OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256-CBC
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Nav Nav
Lietotņu drošība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

PureVPN atbalsta ļoti daudzus protokolus. Tie ietver PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP un OpenVPN (TCP un UDP), lai visu veidu lietotājiem sniegtu izvēles brīvību.

Kā noklusējuma PureVPN visās ierīcēs izvieto OpenVPN protokolu, izņemot iOS ierīces, kas ātruma un drošības labad izmanto IKEv2 protokolu.

Šifrēšanai pakalpojumu sniedzējs izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju datu kanālam, kas ir diezgan iespaidīgs un ļoti drošs.

Tikmēr tas izvieto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam.

Turpretī Windscribe visās savās ierīcēs atbalsta tikai IKEv2 un OpenVPN protokolu. Kā noklusējuma visās tās lietotnēs tiek izmantots OpenVPN.

Šifrēšanai Windscribe izmanto AES-256 šifrus kopā ar SHA-512 autentifikāciju un spēcīgāko 4096 bitu RSA atslēgu rokasspiediena veikšanai -  papildus atbalstot Lieliska priekšu slepenība izmantojot Difiju Helmanu (DHE).

Noplūdes testi

Lai iegūtu labāku priekšstatu par lietotnes drošību, es veica noplūdes testu vietnēs PureVPN un Windscribe. Šajā procesā tika pārbaudīti 6 dažādi rīki;

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Gan PureVPn, gan Windscribe spēja notīrīt testus no 6 dažādiem iepriekšminētajiem rīkiem un neatklāja mūsu sākotnējo IP, DNS vai WebRTC informāciju.

Privātums

PureVPN Vējraksts
Galvenā mītne Honkonga Kanāda
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Dažādas kriptovalūtas Tikai Bitcoin

Runājot par privātumu, uzvarētāja noteikšana faktiski neaizņem daudz laika. PureVPN galvenā mītne atrodas seifā Honkongā, turpretī Windscribe atrodas Kanādā.

Kā jūs droši vien zināt, Kanāda ir Piecu acu alianses dibinātāja, kas izlūkošanas informācijas apmaiņā iesaistās, uzliekot obligātus masu uzraudzības un datu saglabāšanas likumus..

Tāpēc, iespējams, nav laba iespēja tieši reģistrēties Windscribe, neskatoties uz to, ka viņi apgalvo, ka ir “nulles baļķi” sniedzējs. Viņiem būs jāievēro sava valsts’s likumi!

Arī Windscribe nav veikusi to žurnālu politikas revīziju. Tikmēr PureVPN nesen ir pievienojies rindām, panākot, ka tā pakalpojumu revidē AltiusIT.

Konfigurācija

PureVPN Vējraksts
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Koplietota / statiska
Statiskās IP 8+ valstis 13 vietas
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Gan PureVPN, gan Windscribe atbalsta kopīgu / statisku infrastruktūru, lai apmierinātu dažādās klientu prasības. Lai arī IP pieejamība ir atkarīga no pakalpojumu sniedzēja.

Windscribe ir izveidojis IP ierobežotā 13 vietās, no kurām lielākā daļa tiek izplatītas Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē un Kanādā.

No otras puses, PureVPN ir statiskas IP 8+ valstīs ar lielāku skaitu. Atbalstītās valstis ir ASV, Lielbritānija, Austrālija, Kanāda, Vācija, Malta, Honkonga, Singapūra.

Klientu atbalsts

PureVPN Vējraksts
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 39 minūtes 45 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Gan PureVPN, gan Windscribe piedāvā atbalstu tiešraides tērzēšanas, video ceļvežu, zināšanu bāzes, FAQ, e-pasta un biļešu veidā. Visas šīs ir labas iespējas atbalsta saņemšanai.

Otrais labākais risinājums lielākajai daļai ir e-pasta atbalsts. Tātad, es devos nedaudz tālāk ar savu testēšanu, lai analizētu arī abu pakalpojumu sniedzēju atbildes laikus.

Zemāk varat redzēt abu pakalpojumu sniedzēju statistiku, pamatojoties uz četriem dažādiem jautājumiem.

PureVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai PureVPN ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai PureVPN darbojas ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai vietnē LibreELEC var instalēt PureVPN 50 minūtes 1
Kā iestatīt PureVPN uz Firestick? 44 minūtes 1

Vējraksts

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai Windscribe slēpj jūsu IP? 42 minūtes 1
Vai Windscribe ir piemērots spēlēm? 1 stunda 1
Vai Windscribe strādā ar Netflix? 37 minūtes 1
Vai Windscribe ir nogalināšanas slēdzis? 40 minūtes 1

Uzvarētājs: PureVPN

PureVPN ir uzvarētājs

Pēc abu pakalpojumu sniedzēju analīzes kļūst skaidrs, ka PureVPN šķiet uzvarošs un pamatoti. VPN ir daudzpusīgs vienkāršos vārdos.

Tas ir budžetam draudzīgs, ar labu serveru skaitu, vienmērīgi atbloķē visas straumēšanas platformas un darbojas Ķīnā. Ja ar to nebija pietiekami, to pat apstiprina Forbes.

Похожие статьи

 • PureVPN pret TorGuard

  PureVPN ir slavens ar to, ka ir lēts pakalpojumu sniedzējs, kas ir pretrunā ar populārākajiem nosaukumiem tirgū, bet vai tas tiešām ir labāks par īpaši drošu un...

 • PureVPN salīdzinājumā ar CyberGhost

  Kur PureVPN ir garš kā budžeta ziņā draudzīgs, bet uzticams pakalpojums, CyberGhost ir tikpat iespaidīgs pakalpojumu sniedzējs, kam ir daudz ko piedāvāt. Kurš ir VPN...

 • PureVPN vs HideMyAss salīdzinājums 2020

  Kur PureVPN stāv garš kā slavens “piemaksa” VPN nozarē HideMyAss ir populāra izvēle nespeciālistu vidū galvenokārt tā āķīgā nosaukuma dēļ....

 • PureVPN pret TunnelBear

  Vietās, kur PureVPN ir slavens kā budžetam draudzīgs, bet uz vērtībām balstīts pakalpojums, TunnelBear jau labu laiku ir iecienīts bezmaksas biedru vidū. Šodien mēs to darīsim...

 • PureVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Mēģinot izvēlēties piemērotu VPN, daudzi lietotāji saskaras ar milzīgu neskaidrību. Šī neskaidrība galvenokārt rodas no tā, ka lietotāji bieži skatās uz VPN pakalpojumiem...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me