PureVPN pret TunnelBear

PureVPN vs TunnelBear

Vietās, kur PureVPN ir slavens kā budžetam draudzīgs, taču uz vērtībām balstīts pakalpojums, jau labu laiku TunnelBear ir iecienīts bezmaksas biedru vidū..

Šodien mēs salīdzināsim divus pakalpojumus’ “piemaksa” piedāvājumus, lai noteiktu, kurš pakalpojumu sniedzējs piedāvā labākus stimulus lietotājiem.

Tātad, bez papildu pievēršanās, pārbaudiet šo padziļināto PureVPN un TunnelBear salīdzināšanas analīzi, kurā mēs salīdzinām divus dažādos faktoros:

Uzsver

PureVPN TunnelBear
 1. Vairāk nekā 2000 serveru 140 valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 1000 serveru 23 valstis
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotājiem pieejams bezmaksas plāns
 5. Izturējis divus neatkarīgus drošības auditus

Cenas un atlaides

PureVPN TunnelBear
Abonēšanas periods 1 mēnesis Bezmaksas
1 gads 1 mēnesis
2 gadi 1 gads
Īpašs piedāvājums 73% atlaide 2 gadu plānam 50% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 10,95 USD 9,99 USD
Zemākā cena mēnesī 1,65 USD 4,99 USD
Viena gada cena 69,72 USD 59,88 USD
Naudas atdošanas garantija 31 diena Nav

Cenu ziņā abiem pakalpojumu sniedzējiem ir pieejamas vairākas iespējas. Lai arī TunnelBear seko a “freemium” cenu modeli, tāpēc tā piedāvājumos ir iekļauts a “bez maksas” versija arī.

Jūs varat pierakstīties uz to, ievadot savu e-pasta adresi, un jums būs tiesības piekļūt ierobežotām 4 vietām ar joslas platuma ierobežojumu 500 MB. PureVPN, no otras puses, piedāvā “piemaksa” abonementi.

Viņu mēneša plāns sākas ar USD 10,95, tikmēr TunnelBear’s sākums ir USD 9,99. Protams, ja izvēlaties ilgāka termiņa plānus, varat izmantot labākas atlaides un piedāvājumus.

Piemēram, ja jūs izvēlaties PureVPN viena gada plānu, jums būs jāmaksā USD 5,81 mēnesī. Tas sastāda USD 69,72 12 mēnešus. Un otrādi, TunnelBear’s 1 gada plāns maksā USD 4,99 mēnesī.

Rezultātā jūs maksājat tikai USD 59,88 par piekļuvi 12 mēnešiem. TunnelBear nepiedāvā vairāk plānu, izņemot bezmaksas, 1 mēneša un 1 gadu, taču ar PureVPN jums ir pieejams arī 2 gadu plāns.

Šis plāns lietotājiem nodrošina vislabāko cenu, sākot no minimālās USD 3,49 mēnesī, par kuru rēķins ir USD 83. Jaunāko darījumu ietvaros PureVPN piedāvā arī 5 gadu plānu 79 USD uz ierobežotu laiku.

Ciktāl naudu atpakaļ’Ja esat nobažījies, PureVPN piedāvā 31 dienu atmaksas garantiju. Tikmēr TunnelBear kādreiz piedāvāja atmaksu 30 dienu laikā, taču tā nesen atcēla šo funkciju.

Saņemiet šo labāko PureVPN piedāvājumu: Ietaupiet 73% no maksas par 2 gadu vecumu

Iegūstiet šo labāko TunnelBear piedāvājumu: Ietaupiet 50%, ietaupot uz 1 gadu īpašo cenu

Iespējas

PureVPN TunnelBear
Vienlaicīgi savienojumi 5 5
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Android, iOS, Linux un Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Linux, maršrutētāji, televizora pierīces Maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes) Jā (VigilantBear)
Bezmaksas papildinājumi Oficiālais Kodi papildinājums, reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras skeneris, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox Tuvākais tunelis, Wi-Fi aizsardzība, 500 MB bezmaksas

Funkciju ziņā PureVPN iegūst virsroku pār TunnelBear. Pateicoties daudzajām modernajām drošības un privātuma tehnoloģijām, tā ir novators un ietekmētāja.

Nemaz nerunājot par to, ka katrai platformai / ierīcei ir pieejamas lietotnes, ieskaitot Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Amazon Fire TV, Apple TV un pat Kodi papildinājumu..

TunnelBear piedāvā arī tādu pašu lietotņu savietojamību, izslēdzot speciālu Kodi papildinājumu. Tajā pašā laikā tai trūkst daudz noderīgu funkciju, kas pieejamas ar PureVPN, kuras ir vajadzīgas VPN lietotājiem.

Viņi piedāvā dalītu tunelēšanu (sauktu par “VigilantBear”) visās lietotnēs, kas ir diezgan noderīgi. Bez tam, viņiem ir GhostBear funkcija, kas piešķir lielāku drošību (par to sīkāk aprakstīšu turpmāk).

Salīdzinot ar šīm minimālajām funkcijām, PureVPN piedāvā īpašus IP, reklāmu / izsekotāju bloķētājus, ļaunprātīgas programmatūras skenerus, NAT ugunsmūri un neskaitāmas citas tehnoloģijas, lai palielinātu jūsu drošību un privātumu.

Iespēju atbloķēšana

PureVPN TunnelBear
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Kopš TunnelBear ir slavens “freebies”, Straumēšanas platformu atbloķēšanas veidā es neko daudz negaidīju. Mani pieņēmumi izrādījās patiesi, pārbaudot to bezmaksas un premium versiju dažādās vietnēs.

VPN neizdevās atbloķēt Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus un citas populāras vietnes. Pats par sevi tas var nebūt labākais risinājums lietotājiem, kuri vēlas VPN straumēšanai.

PureVPN, no otras puses, neņēma vērā visas iespējas, lai nodrošinātu lieliskas atbloķēšanas iespējas. Lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus visā pasaulē, VPN izmanto spēcīgas aizēnošanas tehnoloģijas.

Pārbaudot to dažādās straumēšanas platformās, atklājās, ka pakalpojumu sniedzējam nav problēmu ar populāru pakalpojumu atbloķēšanu visās tā lietotnēs. Tie ietver viņu “pārlūka paplašinājumi” arī.

Ne daudzi pakalpojumu sniedzēji var apgalvot, ka viņi var atbloķēt VoD, piemēram, Netflix, izmantojot Chrome vai Mozilla paplašinājumu. Tomēr PureVPN to padara iespējamu, piešķirot tam priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Tas lietotājiem arī dod a “populāras vietnes” opcija visās ierīcēs, kurās ir uzskaitītas visas slavenās straumēšanas vietnes. Vienkārši noklikšķiniet uz kanāla, kuru vēlaties atbloķēt, un nekavējoties iegūstiet piekļuvi tam, atskaitot problēmu.

Ķīna

“Lielisks ugunsmūris” Ķīnā tiek izmantotas dažādas VPN bloķēšanas metodes, piemēram, dziļo pakešu pārbaudes (DPI) uzbrukumi, DNS nolaupīšana, DNS saindēšanās un Blackholing VPN serveri, kas apgrūtina ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanu..

Diemžēl TunnelBear nepiedāvāja stimulus emigrantiem vai Ķīnas iedzīvotājiem. Jums nav spoguļvietnes, kas valstī būtu pieejama viņu lietotņu lejupielādēšanai, un arī jums nav pieejami ķīniešu serveri.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā “GhostBear” funkcija, kas izmanto obfukcēšanu serveros, izmantojot TCP protokolu virs 443. porta, lai VPN savienojumu padarītu parastu “HTTPS” satiksme, taču mūsu testos tas izrādījās neefektīvs.

Tikmēr PureVPN strādāja labāk gan emigrantu no Ķīnas, gan rezidentu labā. Tas piedāvā spoguļvietni un ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs tirgū, kas piedāvā 12 ķīniešu serverus (6 Pekinā un 6 Šanhajā)..

Iestatīšana un saskarne

PureVPN TunnelBear
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

PureVPN piedāvā lietotnes visām vairākām ierīcēm un platformām. Tie nav tikai Windows, Mac, Android un iOS. VPN atbalsta lielākus Android / Apple TV un pat Fire TV ekrānus.

Labākā daļa no visiem; Nelielos un lielākos ekrānos netiek apdraudēta lietošanas ērtums un intuitīvā pieeja. PureVPN saglabā konsekventu izcilu lietotājdraudzīgumu visās ierīcēs.

Darbvirsmas lietotnēm ir dizains, kas ir piemērots gan iesācējiem, gan ekspertiem. Mobilajām lietotnēm ir tumšāks izskats, viegli piekļūstot serveriem, funkcijām un konfigurācijām.

Tikmēr pārlūka paplašinājumi ir tikpat pārsteidzoši, un pat sniedz lietotājiem iespēju atbloķēt straumēšanas platformas, piemēram, Netflix, tieši pārlūkā.

PureVPN Mac lietotne

TunnelBear nepiedāvā tāda paša līmeņa lietotņu saderību. Jums ir galddatoru, mobilo ierīču un pārlūku lietotnes, taču trūkst Fire TV, Apple TV un Kodi atbalsta.

Runājot par dizainu, visi klienti izskatās lieliski un mēdz būt “jautri lietot”. Salīdzinot ar PureVPN, viņu klienti ir piepildīti ar uzjautrinošām lāču grafikām un lāču jokiem.

“Vispārīgi” cilne sniedz iespējas, kas saistītas ar VPN klientu, piemēram, “palaist, kad dators tiek palaists”, tikmēr “Drošība” cilne dod piekļuvi tādām funkcijām kā “VigilantBear” un “GhostBear”.

Kopumā abu pakalpojumu sniedzēju VPN lietotnes ir diezgan pārsteidzošas, taču ziņā “izskats”, TunnelBear noteikti gūst virsroku starp dažādiem pakalpojumiem tirgū.

Serveri

PureVPN TunnelBear
Servera valstis 140+ 23
Kopējais serveru skaits 2000 1000

Salīdzinot ar PureVPN, Kanādā bāzētā TunnelBear skaits ir šausmīgi mazs, pamatojoties uz kopējo tīkla infrastruktūru. Viņiem ir tikai 1000 serveri ierobežotā 23 pasaules valstīs.

Tikmēr PureVPN ir lielāks 2000 serveru tīkls vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē. Tas padara to par vienīgo VPN, kas piedāvā atbalstu tik daudzās vietās visā pasaulē.

Tāpēc šajā aspektā uzvarētāju noteikt nav grūti. TunnelBear ir ievērojami jāuzlabo savu serveru skaits, ja tas vēlas konkurēt ar premium serveriem.

Ātrums

PureVPN TunnelBear
Ātruma zaudēšana 9% 30%

Es arī veicu ātruma analīzi abiem pakalpojumu sniedzējiem, lai lietotājiem atvieglotu lēmumu pieņemšanas procesu. Process ietvēra dažādu serveru pārbaudi visām darbībām, kas saistītas ar internetu.

Tie ietver vienkārši pārlūkošanu internetā, tiešsaistes spēļu spēlēšanu, torrent failu lejupielādi vai straumēšanu tādās vietnēs kā Netflix. Uzdevuma veikšanai mēs izvēlējāmies 4 izlases serverus no Pure un TunnelBear.

Vietās bija Kanāda, ASV, Lielbritānija un Francija. Tīkla ātruma testos ar 100 Mb / s savienojumu PureVPN augšupielādēs un lejupielādēs spēja sasniegt vidēji 91 Mb / s, norādot ātruma zudumu 9%.

Tikmēr Tunnelbear augšupielādē un lejupielādēs reģistrēja vidējo ātrumu 70 Mb / s, norādot ātruma zudumu par 30%. Var droši teikt, ka PureVPN uzvar šo aspektu ar milzīgu rezervi!

Drošība

PureVPN TunnelBear
VPN protokoli PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN L2TP / IPSec, IKEv2, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-2048
Noklusēšanas tehnoloģija Nav Nav
Lietotņu drošība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība VigilantBear un GhostBear
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

PureVPN piedāvā atbalstu milzīgam protokolu klāstam. Tas ietver PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP un OpenVPN (TCP un UDP), lai visu veidu lietotājiem sniegtu izvēles brīvību.

Kā noklusējuma PureVPN visās ierīcēs izvieto OpenVPN protokolu, izņemot iOS ierīces, kas ātruma un drošības labad izmanto IKEv2 protokolu.

Šifrēšanai pakalpojumu sniedzējs izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju datu kanālam, kas ir diezgan iespaidīgs un ļoti drošs.

Tikmēr tas izvieto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam.

Ne daudzi pakalpojumu sniedzēji ir pārgājuši uz RSA-4096, taču PureVPN ir viens no nedaudzajiem, kas to piedāvā. Tāpēc tas iegūst priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Tas ietver arī TunnelBear, kas atbalsta tikai trīs protokolus; OpenVPN, L2TP / IPsec un IKEv2. Līdzīgi kā PureVPN, tas visās ierīcēs kā noklusējumu izmanto OpenVPN.

iOS lietotāji var izvēlēties, vai izmantot IKEv2 vai L2TP / IPSec protokolu. Šifrēšana tiek nodrošināta ar AES-256 šifriem, taču dažas lietotnes datu autentificēšanai var izmantot vecāku 128 bitu šifrēšanu un SHA-1..

Noplūdes testi

Lai iegūtu labāku priekšstatu par lietotnes drošību, es veica noplūdes testu vietnēs PureVPN un TunnelBear. Šajā procesā tika pārbaudīti 6 dažādi rīki;

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

PureVPN veica visus testus no iepriekšminētajiem 6 dažādiem rīkiem un neatklāja mūsu sākotnējo IP, DNS vai WebRTC informāciju. TunnelBear arī nebija brīvu no IP noplūdēm IPv4 un IPv6.

Tomēr, lietojot IPv6, rīki atklāja WebRTC noplūdes gan Windows, gan Mac lietotnēs. Vienkāršs risinājums tam ir IPv6 savienojumu atspējošana ierīcē.

Privātums

PureVPN TunnelBear
Galvenā mītne Honkonga Kanāda
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin un citi Nav

Viens skatiens uz iepriekš minēto tabulu, un kļūst skaidrs, ka PureVPN iegūst priekšrocības salīdzinājumā ar TunnelBear vispārējās privātuma ziņā. Tas atrodas Honkongā, prom no 5/9/14 Eyes aliansēm.

Turpretī “TunnelBear” galvenā mītne atrodas Kanādā. Kā jūs droši vien zināt, Kanāda ir piecu acu dibinātāja, un tā nodarbojas ar masveida uzraudzību un datu saglabāšanu.

Ja VPN saņem rīkojumu par rīkojumu ar pavēsti, VPN var nākties izpildīt valdības likumīgus pieprasījumus. Tādējādi vienmēr pastāv risks uzticēties pakalpojumu sniedzējam.

Nemaz nerunājot par to, ka TunnelBear arī neatbalsta milzīgu kriptovalūtu klāstu, izņemot Bitcoin. Tikmēr PureVPN atbalsta vairāk nekā 250 iespējas, pateicoties PayWall ieviešanai.

Ciktāl tas attiecas uz mežizstrādi, abi pakalpojumu sniedzēji sākotnēji saglabāja žurnālus, bet tagad ir pievienojušies loģisku VPN pakalpojumu lokam. PureVPN nesen revidēja AltiusIT.

Tikmēr TunnelBear gadu gaitā ir izgājuši divus drošības auditus, kurus abus veica Cure53. Neatkarīgo revīziju rezultātus varat redzēt šeit.

Konfigurācija

PureVPN TunnelBear
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP 7+ valstis
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Konfigurācijas ziņā PureVPN atkal iegūst virsroku pār TunnelBear. Tas notiek tāpēc, ka Kanādas pakalpojumu sniedzējs atbalsta tikai kopīgu infrastruktūru ar pieejamiem dinamiskiem IP.

No otras puses, PureVPN piedāvā vairāk stimulu saviem lietotājiem, atbalstot abus; kopīga un statiska infrastruktūra. Viņiem ir īpaši IP, kas pieejami vairāk nekā 7 valstīs visā pasaulē.

Klientu atbalsts

PureVPN TunnelBear
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 39 minūtes 1 stunda
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Gan PureVPN, gan TunnelBear piedāvā atbalstu tiešraides tērzēšanas, video ceļvežu, zināšanu bāzes, FAQ, e-pasta un biļešu veidā. Visas šīs ir labas iespējas atbalsta saņemšanai.

Otrais labākais risinājums lielākajai daļai ir e-pasta atbalsts. Tātad, es devos nedaudz tālāk ar savu testēšanu, lai analizētu arī abu pakalpojumu sniedzēju atbildes laikus.

Zemāk varat redzēt abu pakalpojumu sniedzēju statistiku, pamatojoties uz četriem dažādiem jautājumiem.

PureVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai PureVPN ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai PureVPN darbojas ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai vietnē LibreELEC var instalēt PureVPN 50 minūtes 1
Kā iestatīt PureVPN uz Firestick? 44 minūtes 1

TunnelBear

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai TunnelBear ir drošs tumšam tīmeklim? 1 stunda 1
Kā es varu atcelt savu TunnelBear abonementu? 48 minūtes 1
Vai TunnelBear darbojas Netflix? 52 minūtes 1
Kam pieder TunnelBear VPN? 59 minūtes 1

Uzvarētājs: PureVPN

PureVPN ir uzvarētājs

Neapšaubāmi, PureVPN uzvar šo salīdzinājumu, pateicoties tā lielākajai serveru infrastruktūrai, spējai apiet GFW Ķīnā, Netflix atbloķēšanas iespējām un nulles noplūdes problēmām.

Arī TunnelBear ir labs pakalpojums, taču Kanādas štābs, noplūdes problēmas, slikts serveru skaits un atbloķēšanas iespēju trūkums nozīmē, ka VPN ir tāls ceļš ejams.

Похожие статьи

 • PureVPN salīdzinājumā ar CyberGhost

  Kur PureVPN ir garš kā budžeta ziņā draudzīgs, bet uzticams pakalpojums, CyberGhost ir tikpat iespaidīgs pakalpojumu sniedzējs, kam ir daudz ko piedāvāt. Kurš ir VPN...

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar TunnelBear

  Kur ExpressVPN ir līderis tirgū “piemaksa” VPN, TunnelBear jau kādu laiku ir iecienījuši bezmaksas krāpnieki. Šodien es tāds būšu...

 • PureVPN pret Windscribe

  Kur PureVPN ir garš kā pazīstams “piemaksa” piegādātājs šajā nozarē, Windscribe seko a “freemium” modeli un ierindojas kā spēcīgais “bez maksas” apkalpošana...

 • PureVPN vs HideMyAss salīdzinājums 2020

  Kur PureVPN stāv garš kā slavens “piemaksa” VPN nozarē HideMyAss ir populāra izvēle nespeciālistu vidū galvenokārt tā āķīgā nosaukuma dēļ....

 • PureVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Mēģinot izvēlēties piemērotu VPN, daudzi lietotāji saskaras ar milzīgu neskaidrību. Šī neskaidrība galvenokārt rodas no tā, ka lietotāji bieži skatās uz VPN pakalpojumiem...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me