PureVPN pret TorGuard

PureVPN vs TorGuard


PureVPN ir slavens ar to, ka ir lēts pakalpojumu sniedzējs, kas ir pretrunā ar populārākajiem nosaukumiem tirgū, bet vai tas tiešām ir labāks par īpaši drošo un populāro TorGuard?

To mēs iemācīsimies šajā PureVPN un TorGuard salīdzināšanas analīzē, kur mēs abus pakalpojumu sniedzējus salīdzinām pret vairākiem kritiskiem faktoriem..

Uzsver

PureVPN TorGuard
 1. 2000 vai vairāk serveru 140 valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 3000 un vairāk serveru 55 valstis
 2. Uz OpenConnect SSL balstīts VPN
 3. 8 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Atbalsta WireGuard protokolu

Cenas un atlaides

PureVPN TorGuard
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1/3/6 mēneši
1 gads 1 gads
2 gadi 2 gadi
Īpašs piedāvājums 73% atlaide 2 gadu plānam 58% atlaide 2 gadu plānam
Augstākā cena mēnesī 10,95 USD 9,99 USD
Zemākā cena mēnesī 1,32 USD 4,16 USD
Viena gada cena 69,72 USD 59,99 USD
Naudas atdošanas garantija 31 diena 7 dienas

Cenu ziņā gan PureVPN, gan TorGuard piedāvā lietotājiem daudz plānu izmantot ārkārtas atlaides. Protams, lētāks variants starp diviem ir PureVPN.

Lai arī tā mēneša plāns sākas ar USD 10,95, izvēloties ilgāku abonementu, jūs iegūsit labākus piedāvājumus. Piemēram, ja jūs izvēlaties viņu viena gada plānu, jūs maksājat niecīgu USD 69,75.

Ja izvēlaties viņu divu gadu plānu, jūs maksājat vismaz USD 3,49 mēnesī, kas nozīmē, ka USD 24 mēnesī ir USD 83. Tomēr, ja vēlaties saņemt vislabāko cenu, ir pieejams pārsteidzošs darījums.

Tas ļauj piekļūt PureVPN 5 gadus par zemāko mēneša cenu 1,32 USD. Tas nozīmē, ka par 60 mēnešiem jūs maksājat tikai USD 79, kas ir lielisks plāns VPN lietotāju domāšanai “ilgtermiņa.”

No otras puses, TorGuard ir 4 paketes: anonīms starpniekserveris, anonīms VPN, anonīms e-pasts un privātuma pakete. Šeit mēs runāsim par viņu “anonīms VPN” piedāvājot.

Parasti TorGuard ir pieejami daudzi abonēšanas līmeņi. Viņu ikmēneša sākums ir 9,99 USD, ceturksnī - 19,99 USD, pusgadā - 29,99 USD un ik gadu 59,99 USD..

Lai iegūtu vislabāko vērtību, TorGuard piedāvā 2 gadu plānu, kas samazina ikmēneša izmaksas tikai līdz 4,16 USD. Rezultātā jūs maksājat tikai 99,99 USD par 24 mēnešiem, bet tas joprojām ir dārgāks nekā Pure’s abonements uz 2 gadiem.

Saņemiet šo labāko PureVPN piedāvājumu: Ietaupiet 73% no maksas par 2 gadu vecumu

Saņemiet šo labāko TorGuard piedāvājumu: 2 gadu plānā izmaksas samazinās par 58%

Iespējas

PureVPN TorGuard
Vienlaicīgi savienojumi 5 8
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Android, iOS, Linux un Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Linux, maršrutētāji, televizora pierīces Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Oficiālais Kodi papildinājums, reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras skeneris, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox TorGuard Stealth starpniekserveris

Kad runa ir par VPN izvēli, jums ir jāraugās ārpus cenu noteikšanas. Būtībā jums jābūt pārliecinātam, ka saņemat pakalpojumu ar milzīgu drošības elementu sarakstu. PureVPN šajā jomā darbojas diezgan labi.

Honkongā esošais pakalpojumu sniedzējs piedāvā vietējās lietotnes visām platformām / ierīcēm, visos savienojumos izmanto NAT ugunsmūri, ievieš reklāmu / izsekotāju bloķētāju un pat ļaunprātīgas programmatūras skeneri.

Drošības un aizraujošās darbības lietotājiem pat ir “Sadalītā tunelēšana” iezīme. Tas palīdz sadalīt tos pakalpojumus, kuriem vēlaties ieslēgt vai neizmantojat VPN savienojumu, lai saņemtu atbilstošu drošību / ātrumu.

TorGuard izmanto arī NAT ugunsmūri, nodrošina atbalstu jaunajam WireGuard protokolam un ļauj veikt SSL savienojumus OpenConnect, Stunnel, WireGuard un visos pārlūka paplašinājumos..

Iespēju atbloķēšana

PureVPN TorGuard
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Es godīgi gaidīju vairāk no TorGuard attiecībā uz straumējošo kanālu atbloķēšanu. Diemžēl viņi cieta no dīkstāves problēmām, starpniekservera atklāšanas kļūdām un slikta ātruma problēmām.

No otras puses, PureVPN izrādījās ļoti efektīvs, apejot ģeogrāfiskos un satura ierobežojumus. Visi tā serveri netraucēti darbojās vairākās straumējošās vietnēs.

Tajos ietilpst tādas hit platformas kā Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime un tagad pat Disney Plus. Patiesībā viņu lietotnēm ir a “populāras vietnes” opcija, kurā uzskaitīti visi šie VoD.

Ja vēlaties piekļūt jebkurai straumēšanas platformai, vienkārši noklikšķiniet uz tās ikonas, un PureVPN nekavējoties novirzīs jūs uz atbloķētu versiju vienā mirklī; pat viņu pārlūka paplašinājumos!

Ķīna

Tā kā PureVPN atrodas Honkongā, tas piedāvā labāku funkcionalitāti gan emigrantiem no Ķīnas, gan Ķīnas iedzīvotājiem. Faktiski tas ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā 12 ķīniešu serverus.

Starp šiem sešiem atrodas Šanhajā un 6 Pekinā, ļaujot emigrantiem piekļūt vietējam saturam, kas citādi ir patiesi grūts uzdevums būt godīgam “Lielais ugunsmūris.”

Turpretī TorGuard nedarbojās nevainojami emigrantiem vai iedzīvotājiem. Viņiem nav īpašas spoguļvietnes, kurās lietotāji varētu lejupielādēt savas lietotnes, un viņi arī neuzņem ķīniešu serverus.

Mūsu pārstāvis Ķīnā sacīja, ka GFW var viegli identificēt uz OpenConnect SSL balstītu VPN, kas nozīmē, ka TorGuard joprojām ir jāstrādā, lai uzlabotu viņu StealthVPN vai apmulsinātu saturu..

Iestatīšana un saskarne

PureVPN TorGuard
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Viena no labākajām lietām PureVPN ir tā dizains un izskats visās platformās / ierīcēs. Viņu lietotnēm ir neticami lietotājam draudzīga un intuitīva izjūta.

Tas viņiem ļoti patīk, jo gan iesācēji, gan tehniķi uzskata, ka lietotne ir piemērota viņu vajadzībām. Galvenajā izvēlnē jums ir vienkārša savienojamības izvēlne ar pogu.

Tomēr, kad jūs iedziļināties iestatījumu izvēlnē, jūs varat atrast dažādas konfigurācijas opcijas, kas ļauj uzlabot savu drošību / privātumu tiešsaistē.

Vislabākā daļa: ērta lietošana neapdraud lielākus ekrānus, tostarp Amazon Fire televizoros, Android TV un Apple TV. Viss darbojas nevainojami!

PureVPN Mac lietotne

TorGuard joprojām ir vajadzīgi daži uzlabojumi viņu lietotņu dizainā. Vispārīgais lietotāja saskarne nespeciālistam var šķist nedaudz sarežģīts, jo savienojuma izveidošanai ar serveri ir jāiestata daži iestatījumi.

Būtu labāk, ja TorGuard būtu iestatījis drošības noklusējuma iestatījumus un pēc tam dotu ērtības lietotājiem, ja viņi vēlas to mainīt, bet pat tā nav par sliktu piepūli.

Lietotnes joprojām ir diezgan interaktīvas un lietotājam draudzīgas, ar viegli saprotamām izvēlnēm un iespējām, taču, ja salīdzinām divus pakalpojumu sniedzējus, PureVPN noteikti šķiet satriecošāks!

TorGuard lietotnes saskarne

Serveri

PureVPN TorGuard
Servera valstis 140+ 55
Kopējais serveru skaits 2000 3000

Gan PureVPN, gan TorGuard piedāvā iespaidīgu tīkla infrastruktūru. Kur PureVPN piedāvā 2000 serverus 140+ valstīs, TorGuard nodrošina piekļuvi 3000+ serveriem 55 valstīs.

Lai gan TorGuard serveru skaits ir lielāks nekā PureVPN, pēdējais to kompensē, atbalstot valstu un atrašanās vietu skaitu pievienojot vēl vairāk.

Tā rezultātā lietotāji var atrast daudzveidīgāku serveru klāstu no PureVPN. Lai gan viņiem ir jāpalielina šie skaitļi, TorGuard ir arī jāstrādā savās atbalstītajās valstīs.

Ātrums

PureVPN TorGuard
Ātruma zaudēšana 9% 19%

PureVPN un TorGuard ir divi primāri pakalpojumi, kas saistīti ar atbloķēšanu un mocīšanu, tāpēc abi noteikti piedāvā optimālu ātrumu.

Tomēr, veicot abu šo pakalpojumu ātruma testus, mēs atklājām, ka PureVPN mūsu analīzē ir papildināts ar 4 nejauši izvēlētiem serveriem, salīdzinot ar TorGuard.

Šie serveri atradās ASV, Lielbritānijā, Francijā un Kanādā. Tukšā ātruma testos TorGuard ieslēdzās ar ātruma zudumu aptuveni 19%, savukārt PureVPN bija labāks par vidēji 9%.

Drošība

PureVPN TorGuard
VPN protokoli PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN OpenVPN / WG / SSTP / IPSec
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Nav OpenConnect SSL bāzes
Lietotņu drošība Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzība StealthVPN
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

PureVPN atbalstīto protokolu sarakstam pievieno PPTP, L2TP, OpenVPN (TCP un UDP), SSTP un IKEv2. SSTP galvenokārt izmanto Windows ierīcēs, un IKEv2 ir noderīgs papildinājums mobilajām ierīcēm.

Tas izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA1 hash autentifikāciju datu kanālam un AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA384 hash autentifikāciju un RSA-4096 rokasspiediena šifrēšanu vadības kanālam..

Tomēr, ja mēs runājam par drošību kopumā, PureVPN noteikti ir tendence būt spēcīgāka. Tas piedāvā uzlabotas drošības iespējas, piemēram, Double VPN un Split Tunneling, NAT Firewall un DDoS Protection.

No otras puses, TorGuard piedāvā atbalstu OpenVPN / WireGuard / L2TP / IPSec / SSTP. Datu kanālam PIA izmanto AES-256-GCM šifrus ar SHA256 datu autentificēšanai un RSA-4096 rokasspiedienam..

Kontroles kanālam TorGuard izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, iekļaujot SHA384 autentifikācijai. iOS lietotnēs tiek izmantoti vai nu IKEv2, vai IPSec protokoli.

Privātums

PureVPN TorGuard
Galvenā mītne Honkonga Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin un citi  Bitcoin un Litecoin

Pateicoties stratēģiskajai Honkongas jurisdikcijai, PureVPN iegūst pārsvaru pār TorGuard. Tas notiek tāpēc, ka pēdējais atrodas ASV, kas ir piecu, deviņu un četrpadsmit acu alianses dibinātājs..

Ir zināms, ka šādu valstu locekļi pieņem obligātus likumus par masveida uzraudzību un datu saglabāšanu. Kā tāds VPN būs jāsadarbojas ar rīkojumiem un pieprasījumiem, kas saistīti ar tiesas pavēsti.

Ciktāl tas attiecas uz norēķinu metodēm, TorGuard atbalsta tikai Bitcoin un Litecoin. PureVPN, no otras puses, atbalsta citas kriptovalūtu iespējas, pateicoties PaymentWall pievienošanai.

Konfigurācija

PureVPN TorGuard
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Koplietota / statiska
Statiskās IP 7+ valstis Vairāk nekā 30 vietas
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Konfigurācijas ziņā TorGuard iegūst virsroku pār PureVPN. Tas notiek tāpēc, ka ASV bāzētais pakalpojumu sniedzējs atbalsta koplietojamu / statisku IP struktūru ar vairāk nekā 30+ veltītām IP vietām.

No otras puses, PureVPN atbalsta abus; kopīga un statiska infrastruktūra. Tomēr viņiem ir īpaši IP, kas pieejami tikai 7+ valstīs visā pasaulē, tāpēc viņiem ir jāuzlabo saraksti.

Tomēr ir svarīgi pieminēt, ka īpaši IP ir pieejami kā papildinājums ar atsevišķu cenu noteikšanu. Ja izvēlaties DDoS aizsardzību, jums, iespējams, būs jāmaksā pat vairāk par speciālo IP.

Klientu atbalsts

PureVPN TorGuard
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 39 minūtes 45 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Gan PureVPN, gan TorGuard piedāvā atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu sistēmu. Tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu pārbaude atklāja, ka reakcija bija diezgan ātra.

E-pasta / biļešu atbalsts, izmantojot TorGuard, aizņēma zināmu laiku (vidēji 45 minūtes vienā atbildē), turpretī PureVPN to saīsināja (vidēji 39 minūtēs).

Mēs veicām šos testus, pa e-pastu katram VPN nosūtot četrus jautājumus. Starp tiem divi bija vispārīgi jautājumi un divi bija nedaudz tehniskāki. Skatiet zemāk esošo statistiku:

PureVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai PureVPN ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai PureVPN darbojas ar Netflix? 39 minūtes 1
Vai vietnē LibreELEC var instalēt PureVPN 50 minūtes 1
Kā iestatīt PureVPN uz Firestick? 44 minūtes 1

TorGuard

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kā es varu atcelt savu TorGuard abonementu? 1 stunda 1
Vai TorGuard ir nogalināšanas slēdzis?? 45 minūtes 1
Vai TorGuard VPN ietver starpniekserveri? 50 minūtes 1
Vai TorGuard reģistrē jūsu personisko informāciju? 44 minūtes 1

Citi izrakstīšanās salīdzinājumi

  1. ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish
  2. ExpressVPN salīdzinājumā ar PureVPN
  3. PureVPN salīdzinājumā ar IPVanish
  4. NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

Uzvarētājs: PureVPN

PureVPN ir uzvarētājs

PureVPN šeit ir ieguvējs, jo tas ir parādījies arvien vairāk “Adept” VPN pakalpojums atbilst mūsdienu lietotāju prasībām nekā iepriekšējais.

Tas ir visaptverošs pakalpojums, kas atbloķē visas populārās straumēšanas vietnes, darbojas Ķīnā un piedāvā maksimālu ātrumu straumēšanai un straumēšanai, vienlaikus nodrošinot izmaksu ziņā draudzīgu!

Похожие статьи

 • PureVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Mēģinot izvēlēties piemērotu VPN, daudzi lietotāji saskaras ar milzīgu neskaidrību. Šī neskaidrība galvenokārt rodas no tā, ka lietotāji bieži skatās uz VPN pakalpojumiem...

 • PureVPN vs IPVanish - vai PureVPN zaudē??

  Izvēle starp VPN var būt diezgan sarežģīta, it īpaši, ja esat iesācējs vai dons’t nezina sarežģītību par to, kas padara vienu VPN labāku par...

 • PureVPN pret Windscribe

  Kur PureVPN ir garš kā pazīstams “piemaksa” piegādātājs šajā nozarē, Windscribe seko a “freemium” modelis un ierindojas kā spēcīgais “bez maksas” apkalpošana...

 • ExpressVPN pret TorGuard

  ExpressVPN un TorGuard ir slaveni VPN pakalpojumi, kuru mērķis ir radīt jaunas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes darbību....

 • PureVPN vs HideMyAss salīdzinājums 2020

  Kur PureVPN stāv garš kā slavens “piemaksa” VPN nozarē HideMyAss ir populāra izvēle nespeciālistu lietotāju vidū galvenokārt aizraujošā nosaukuma dēļ....

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me