NordVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

Nordvpn vs PIA

Gan NordVPN, gan PIA ir populāri vārdi VPN tirgū, kurus izmanto tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Kurš pakalpojums ir labāks drošības, privātuma, straumēšanas, straumēšanas ziņā?

Lai uzzinātu, kurš no visiem aspektiem šķiet uzvarošs, izlasiet šo padziļināto NordVPN un PIA salīdzinājumu. Šeit mēs analizēsim abus pakalpojumu sniedzējus uz 10 faktoriem:

Uzsver
NordVPN PIA
 1. 5 200+ serveri 58 valstīs
 2. AES-256-CBC šifrēšana
 3. 6 vienlaicīgi savienojumi
 4. Atbloķē visas straumēšanas platformas
 5. Pārbaudīta politika, kurā nav žurnālu
 1. 3300+ serveri 30 valstīs
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. 10 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)

Cenas un atlaides

NordVPN PIA
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 6 mēneši
2 gadi 1 gads
3 gadi
Īpašs piedāvājums 70% atlaide 3 gadu plānam 67% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 11,95 USD 6,95 USD
Zemākā cena mēnesī 3,49 USD USD 3,33
Viena gada cena 83,88 USD 39,5 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 7 dienas

Cenu noteikšana ir galvenais VPN nozares pakalpojumu sniedzēju pārdošanas punkts. Lietotāji bieži meklē pakalpojumus, kas parasti ir lētākais VPN. Tomēr pat ar dažiem dārgiem plāniem jūs varat izmantot pārsteidzošos piedāvājumus.

Piemēram, NordVPN mēneša cena sākas ar 11,95 USD. Ja tomēr vēlaties izmantot lētas cenas, varat izvēlēties šo plānu reizi divos gados. Tas lietotājiem piešķir 24% atlaidi, kopā tikai 54 USD.

Tāpēc, jo ilgāks abonēšanas ilgums, jo lētāka ir cena ar NordVPN. Saka, ka jūs ejat uz gada plānu. Jums būs jāmaksā tikai USD 6,99 mēnesī, kas nozīmē, ka saņemat atlaidi 41%.

Lietotājiem, kuri vēlas piesaistīt vislabāko vērtību, varat izvēlēties 2 gadu plānu. Tas samazina ikmēneša izmaksas līdz 4,99 USD, norādot 58% atlaidi. Tas nozīmē, ka 24 mēnešus jūs maksājat tikai USD 119,76.

PIA noteikti izdodas būt lētāka nekā NordVPN. Tas piedāvā dažas no labākajām cenām tirgū. Tas padara to par galveno izvēli pircējiem, kas apzinās budžetu.

Mēneša maksa par privāto piekļuvi internetam (PIA) sākas ar 6,95 USD. Ja vēlaties izdevīgāku darījumu, varat meklēt viņu gada plānu. Tas samazina cenu līdz 3,33 mēnesī, kas nozīmē, ka jūs saņemat milzīgu atlaidi - 52%.

Tā rezultātā lietotājiem būs jāmaksā tikai 39,96 ASV dolāri. Par labāko cenu lietotāji var izvēlēties 2 gadu plānu. Tas samazina ikmēneša cenu līdz 2,91 USD, piešķirot lietotājiem milzīgu 58% atlaidi.

Tas nozīmē, ka par diviem gadiem jums jāmaksā tikai USD 69,84. Kompensācijai PIA piedāvā tikai 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Tomēr, ja meklējat NordVPN, jūs varat izmantot 30 dienu atmaksas garantiju.

Iespējas

NordVPN PIA
Vienlaicīgi savienojumi 6 5
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Komplektējošās kastes, maršrutētāji un Linux Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Nav pieejams
Bezmaksas papildinājumi Pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome un Firefox, CyberSec, DoubleVPN, SmartPlay SOCKS5 Starpniekserveris un reklāmu / izsekotāju bloķētājs

Kad jāizvēlas VPN pakalpojums, jums jābūt pieejamām papildu funkcijām. NordVPN vienmēr ir bijis privātuma inovāciju priekšgalā.

Tas piedāvā unikālu rīku komplektu, kuru jūsu ērtībai uzskaitīju zemāk. Visas šīs funkcijas nostāda VPN augstāku nekā citi tirgū, jo jūs vienmēr saņemat maksimālu drošību / privātumu.

Tomēr arī PIA, šķiet, neatgriežas. Neskatoties uz to, ka pakalpojumu sniedzējs ir neticami lēts, tas atbalsta savu pozīciju pret NordVPN. Tas piedāvā lielāko daļu no tām pašām funkcijām / tehnoloģijām, kas pieejamas ar NordVPN.

Diemžēl tas neizdodas piedāvāt uzlabotas funkcijas, piemēram, DoubleVPN un Onion over VPN, kuras NordVPN klienti izbauda par maksimālu drošību tiešsaistē.

Iespēju atbloķēšana

NordVPN PIA
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Runājot par atbloķēšanu, NordVPN noteikti mēdz būt aktīvāka un uzticamāka. Visi tā serveri VoD atbloķēšanai izmanto spēcīgas šifrēšanas un drošības tehnoloģijas.

Pakalpojumu sniedzējam izdodas atbloķēt visas Netflix versijas, vienlaikus nodrošinot piekļuvi dažām visiecienītākajām straumēšanas platformām, piemēram, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime un citām..

No otras puses, PIA neko daudz neatbrīvo. Tas ir lielākais reižu scenārijs. Vissatraucošākais ir Netflix atbloķēšanas trūkums.

Kā tāds, ja es runātu, izmantojot straumēšanu, NordVPN ir labākā izvēle. PIA joprojām ir jāuzlabo viņu atbloķēšanas iespējas, lai pamatotu tā cenu un klientus, kas to pērk.

Ķīna

Lai gūtu labāku priekšstatu par NordVPN un PIA VPN lietotnēm, es nolēmu veikt atbloķēšanas testu. Šis process ietvēra savienojumu ar dažādiem VPN serveriem.

Pēc tam apmeklējot dažādas bloķētās vietnes, lai noskaidrotu, vai VPN veiksmīgi apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. NordVPN darbojās apbrīnojami, it īpaši, kad bija izveidots savienojums ar viņu apmulsušajiem serveriem. Es viegli varēju apiet “Lielais ugunsmūris”.

Tajā pašā laikā es arī nesaņēmu nevienu problēmu, atbloķējot ASV Netflix un tās pilnu bibliotēku. PIA rezultāti, saudzīgi izsakoties, bija diezgan neapmierinoši.

PIA nepiedāvā tādu tehnoloģiju vai šifrēšanu, kas tai ļauj atbloķēt vietnes Ķīnā. Atšķirībā no NordVPN, kas piedāvā īpašu ķīniešu spoguļu vietni, PIA nepiedāvā ķīniešu auditorijai.

Lietotāji Ķīnā var lejupielādēt NordVPN lietotājus no šejienes: http://nord-for-zh.com/

Iestatīšana un saskarne

NordVPN PIA
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS un Linux, Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Balstīta uz karti Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

NordVPN lepojas ar vienkāršu, bet interaktīvu saskarni, kas lietotājiem ļauj izpētīt vairākas funkcijas / papildinājumus, neatkarīgi no tā, vai tie atrodas uz darbvirsmas vai mazākos ekrāna kolēģos..

Darbvirsmas versijām ir uz kartes balstīts dizains un “specialitāte” saraksts, kas lietotājiem ļauj piekļūt specializētajiem IP, dubultā VPN, sīpoliem, izmantojot VPN, un citām tehnoloģijām.

Tikmēr mobilās lietotnes izmanto to pašu dizainu, bet atbrīvojas no kartes, ieviešot uz sarakstu balstītu dizainu, kas sadala serverus ar “valsts” un pat “reģions (iOS lietotnēs).

PIA’Lietotnēm joprojām ir jāstrādā un jāuzlabo kopējā lietotāja saskarne. Viņu darbvirsmas versijas atrodas uzdevumu joslā, un lielākajai daļai funkciju ir pieejama tieši, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas.

Tomēr, tā kā lietotne paslēpj otro, kuru jūs minimizējat, tā kļūst par lielu kairinājumu tiem, kas mēģina sekot iestatīšanas vai konfigurācijas ceļvedim..

Tā’Tomēr mobilās lietotnes ir labi izstrādātas, un tām parasti nav jucekļa. Visas iespējas ir sakārtotas kārtīgi, un savienojums aizņem tikai dažas sekundes, kas ir diezgan ievērojams.

Serveri un veiktspēja

NordVPN PIA
Servera valstis 58. lpp 30
Kopējais serveru skaits 5,200+ 3300
Ātruma zaudēšana 5% 25%

Tā kā VPN ir ļoti svarīgi rīki atbloķēšanas / straumēšanas / straumēšanas atbloķēšanai, ir svarīgi, lai jūs saņemtu labu ātrumu. Pēdējā lieta, kas jums nepieciešama, cieš no bruņurupuča interneta.

Ņemot to vērā, es nolēmu veikt abu pakalpojumu sniedzēju darbības novērtējumu. Tajā tika pārbaudīta maksimālā NordVPN un PIA joslas platuma pārbaude dažādiem serveriem dažādās valstīs. Pēc tam es atzīmēju saņemtos vidējos ātrumus.

Ja es runāju par NordVPN, visi serveri bija ļoti ātri. Protams, tie, kas atrodas tālu, demonstrēja viduvēju sniegumu. Lai arī vidējais maksimums bija 43 Mb / s, kas norāda uz ātruma zudumu 5%.

Privātai interneta piekļuvei (PIA) rezultāti nebija vienādi ar NordVPN. Vidējais ātrums sasniedza 38Mbps, kas norāda uz ātruma zudumu 25%. PIA savienojuma ātrums ir ļoti jāuzlabo!

Drošība

NordVPN PIA
VPN protokoli PPTP, L2TP, IKEv2, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256 AES-128, AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-2048 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Obfsproxy Nav
Lietotņu drošība Nogalināšanas slēdzis, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi Avārijas poga
DNS statuss PrivātsDNS PrivātsDNS

Viena no labākajām lietām par NordVPN ir tā spēcīgā privātums un drošība. Pakalpojumu sniedzējs vietnēm ir vienkārši nenosakāms, pateicoties lielajam kopīgo IP saturam.

Pievienojiet to visu protokolu NordVPN atbalstam, ieskaitot IKEv2, L2TP / IPSec un OpenVPN. Jūs varat justies pārliecināts, ka saņemsit maksimālu anonimitāti. Datu kanālam NordVPN izmanto 256-CBC šifrus ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju.

Savam vadības kanālam NordVPN izmanto tos pašus hash autentifikāciju un šifrus, kā iepriekš, pievienojot RSA-2048. Pilnīgas priekšlaicīgas slepenības (PFS) iestatīšanai tiek izmantota spēcīga DHE-4096 atslēgu apmaiņa..

Ja jūs izmantojat iOS lietotni, NordVPN maina savu šifrēšanu. Visos savienojumos tiek izmantots IKEv2 protokols ar AES-256-GCM šifriem ar HMAC SHA2-384 datu autentifikāciju..

Neskatoties uz to, ka privātais interneta piekļuves pakalpojums (PIA) atrodas ASV, tas uztur neticami spēcīgu serveru tīklu. Viņi izmanto spēcīgus šifrēšanas šifrus L2TP / IPSec un OpenVPN protokolos.

Datu kanālam PIA izmanto drausmīgo militāro pakāpi; AES-256 bitu šifri ar SHA256 datu autentificēšanai un RSA-4096 rokasspiedienam. PFE ir pieejams, izmantojot DHE + RSA apmaiņu.

Kontroles kanālam PIA izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, iekļaujot SHA384 autentifikācijai. Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFE) ir pieejama, izmantojot ECDHE + ECDSA.

Īsāk sakot, jūs saņemat lielisku privātumu ar abiem pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr NordVPN veic papildu jūdzes, piedāvājot CyberSec protokolu un tādas funkcijas kā Dedicated IP un Onion over VPN.

Privātums

NordVPN PIA
Galvenā mītne Panama Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin Mint, BitPay, 32 kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, Ethereum un Litecoin

Ja salīdzinām divus, tā jurisdikcijas dēļ NordVPN parasti ir drošāks risinājums. Pakalpojumu sniedzējs atrodas prom no Piecu, Deviņu, Četrpadsmit Eyes alianšu, kuras galvenā mītne atrodas drošajā Panamā.

No otras puses, privātā interneta piekļuves (PIA) galvenā mītne atrodas ASV. Valsts ir 5/9/14 Eyes alianses dibinātāja un lepojas ar visinvazīvākajiem likumiem.

Tas pilnvaro masveida novērošanu un datu saglabāšanu neatkarīgi no tā, vai tie ir interneta pakalpojumu sniedzēji, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji vai virtuālā privātā tīkla pakalpojumu sniedzēji.

Kā tāds, ja vēlaties saglabāt drošību no valdības, izlūkošanas aģentūru un autortiesību pārkāpumu mednieku ziņkārīgajām acīm, PIA nav uzticama iespēja.

Konfigurācija

NordVPN PIA
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP 40+ vietas
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Konfigurācijai NordVPN iegūst virsroku pār ASV bāzētu PIA. Ja PIA pieņem kopīgu infrastruktūru un adreses piešķiršanu, Nord atbalsta gan dinamisko, gan statisko.

Tas palīdz Panamā bāzētam pakalpojumu sniedzējam piedāvāt vairāk stimulu saviem lietotājiem, īpaši emigrantiem / ceļotājiem, kuri vēlas attālinātu piekļuvi biroja failiem un aizsardzību, vienlaikus piekļūstot bankas informācijai..

Specializētie IP ir pieejami kā NordVPN papildinājums, kas nozīmē, ka jums par tiem būs jāmaksā papildus, jo tādas funkcijas kā DDoS aizsardzība maksā vairāk. Zemāk ir pārskats par cenām un vietām, kur var iegūt īpašu IP:

Dedicated IP

Klientu apkalpošana

NordVPN PIA
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 30 minūtes 39 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Atbalsta ziņā NordVPN veic daudz labāku darbu, palīdzot klientiem, salīdzinot ar PIA. Pakalpojuma sniedzējs palīdzības saņemšanai piedāvā 6 dažādus informācijas nesējus, kur PIA ļauj piekļūt tikai 4.

Pievienojiet to neticami ātrajam tiešsaistes tērzēšanas atbalstam 24 stundas diennaktī, un NordVPN nodrošina vislabāko sprādzienu jūsu naudai. Un pretēji, PIA, neskatoties uz to, ka šajā nozarē darbojas jau vairākus gadus, nepiedāvā tiešraides tērzēšanu kā atbalsta iespēju. Vismaz sakot, tas sagādā vilšanos.

ASV bāzēts pakalpojumu sniedzējs piedāvā tikai e-pasta un biļešu atbalstu, un pat tajā viņi sniedz novēlotas atbildes. Viņu vidējais reakcijas laiks ir no 7 līdz 8 stundām, kas ir diezgan daudz, jo īpaši ņemot vērā to, ka lietotājiem ir nepieciešama tūlītēja palīdzība vaicājumu saņemšanā.

Runājot par zināšanu bāzi, PIA savos mācību materiālos izmanto ekrānuzņēmumus, turpretī NordVPN piedāvā visaptverošus video demonstrējumus īpašiem uzdevumiem, piemēram, savienojamības problēmu novēršanai..

Es pat veica pārbaudi par katra pakalpojumu sniedzēja reakcijas laikiem uz e-pasta atbalstu. Šajā procesā abiem pakalpojumu sniedzējiem tika nosūtīti četri jautājumi pa e-pastu. Skatiet katra VPN statistiku zemāk:

NordVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kāds ir jūsu sakars ar “MākonisVPN”? 12 minūtes 1
Vai ir iespējams konfigurēt NordVPN vietnē Raspberry Pi? 40 minūtes 1
Kā noteikt “Savienojuma laiks ir beidzies” Kļūda? 38 minūtes 1
Kā aktivizēt NordVPN’s apmulsušie serveri? 30 minūtes 1

Privāta piekļuve internetam (PIA)

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kāpēc PIA atrodas piecu acu valstī?? 1 stunda 1
Vai privāta piekļuve internetam uztur žurnālus?? 45 minūtes 1
Vai privāta piekļuve internetam darbojas ar Netflix? 50 minūtes 1
Kā es varu saņemt atmaksu no privātas piekļuves internetam?? 44 minūtes 1

Citi izrakstīšanās salīdzinājumi

  1. ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish
  2. ExpressVPN salīdzinājumā ar PureVPN
  3. PureVPN salīdzinājumā ar IPVanish
  4. NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

Uzvarētājs: NordVPN

Nav šaubu, ka gan NordVPN, gan PIA ir lieliski nosaukumi tirgū. Tomēr, kad jānosaka uzvarētājs starp diviem, lietas kļūst diezgan skaidras. Es uzskatu, ka NordVPN neskaitāmos aspektos pārspēj PIA.

Tā atrašanās vieta ir arī neticami stratēģiska, turpretim PIA darbības bāze atrodas ASV (nedrošā vietā). No privātuma viedokļa es ieteiktu izmantot NordVPN!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me