NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

Lietotāji regulāri sastopas ar daudzām pārskatīšanas vietnēm, kurās šīs divas ir norādītas kā labākie pakalpojumu sniedzēji tirgū. Kas notiek, ja jūs abus VPN saliecat viens pret otru?

Vai ir iespējams pasludināt uzvarētāju starp diviem? Šis NordVPN un ExpressVPN ceļvedis sniegs jums visas sulīgās detaļas. Tālāk apskatiet viņu salīdzināšanas analīzi.

Uzsver
NordVPN ExpressVPN
 1. 5300+ serveri 58 valstīs
 2. AES-256-CBC šifrēšana
 3. 6 vienlaicīgi savienojumi
 4. Atbloķē visas straumēšanas platformas
 5. Pārbaudīta politika, kurā nav žurnālu
 1. 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
 2. AES-256-CBC un AES-256-GCM
 3. 3 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)

Cenas un atlaides

NordVPN ExpressVPN
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 6 mēneši
2 gadi 1 gads
3 gadi
Īpašs piedāvājums 70% atlaide 3 gadu plānam 3 mēneši bez maksas ar 1 gada plānu
Augstākā cena mēnesī 11,95 USD 12,95 USD
Zemākā cena mēnesī 3,49 USD 8,32 USD
Viena gada cena 83,88 USD USD 99,5
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 30 dienas

Izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju, cenu noteikšanai ir liela loma lēmumu pieņemšanas procesā. Labākie pakalpojumi var būt nedaudz dārgi, taču jūs vienmēr varat izmantot lētus, taču pārsteidzošus VPN piedāvājumus.

NordVPN mēneša cena sākas ar USD 11,95. Tomēr jūs vienmēr varat izvēlēties abonementu divreiz gadā, kas jums sniedz pārsteidzošu 24% atlaidi.

Protams, jo ilgāks ilgums, jo lētāka ir cenu noteikšana. Ja dodaties gadā, jūs saņemat 41% atlaidi. Tas nozīmē, ka jūs maksājat tikai USD 6,99 mēnesī.

Lai iegūtu visizdevīgāko cenu, es iesaku lietotājiem izvēlēties savu 3 gadu plānu, kas samazina ikmēneša izmaksas līdz 3,49 USD (rēķins vienreiz ir USD 125,64).. 

ExpressVPN mēdz būt dārgākais variants starp diviem, kas mēnesī maksā 12,95 USD. Tomēr, līdzīgi kā Nord, jūs varat saņemt labākas atlaides ar ilgāku termiņu.

Piemēram, sešu mēnešu plāns jums izmaksās USD 9,99 mēnesī. (rēķins ir USD 59,95 ik pēc 6 mēnešiem), un gadā USD 8,32 mēnesī. (rēķins ir USD 99,95 ik pēc 12 mēnešiem).

Attiecībā uz naudas atdošanas garantijām gan ExpressVPN, gan NordVPN piedāvā 30 dienu atmaksu, kuru varat izmantot, ja neesat apmierināts ar kādu no pakalpojumiem.

Saņemiet šo labāko NordVPN piedāvājumu: 70% atlaide 3 gadu plānam

Iegūstiet šo labāko ExpressVPN piedāvājumu: Ietaupiet 35%, ietaupot uz 1 gadu īpašo cenu

Iespējas

NordVPN ExpressVPN
Vienlaicīgi savienojumi 6 3
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV un maršrutētāji
Ierīču manuāla instalēšana Komplektējošās kastes, maršrutētāji un Linux Daži maršrutētāji, televizora pierīces
Sadalītā tunelēšana Nav pieejams Jā (tikai darbvirsmas lietotnēm)
Bezmaksas papildinājumi Pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome un Firefox, CyberSec, DoubleVPN, SmartPlay Media Streamer Smart DNS, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Safari

Ja mēs runājam par lietotņu savietojamību un funkcijām, ExpressVPN un NordVPN ir vienādas pozīcijas. Protams, ExpressVPN iegūst priekšrocības, izmantojot savu maršrutētāja atbalstu.

Tomēr, ja ExpressVPN piedāvā maršrutētāja lietotni, kas ir saderīga ar DD-WRT un tomātu maršrutētājiem, NordVPN saviem lietotājiem padara pieejamus iepriekš konfigurētus VPN maršrutētājus..

Kas attiecas uz dalītu tunelēšanu, ExpressVPN to atbalsta tikai galddatoru lietotnēs, turpretī NordVPN šo funkciju neietver savos VPN klientiem..

Tomēr tie padara pieejamu tādu noderīgu funkciju sarakstu kā CyberSec (aizsardzība pret reklāmām / ļaunprātīgu programmatūru / izsekotājiem), SmartPlay (ātra straumēšana) un DoubleVPN.

Lielākā daļa no tiem trūkst ExpressVPN, izņemot konkurējošo Media Streamer, kas lietotājiem ļauj baudīt vienmērīgāku straumēšanu VoD pakalpojumos.

Lai nodrošinātu pārlūka savietojamību, gan ExpressVPN, gan NordVPN piedāvā paplašinājumus pārlūkprogrammām Google Chrome, Mozilla Firefox un Safari. Tātad šeit atkal ir kaklasaite.

Runājot par vienlaicīgiem savienojumiem, ExpressVPN atbalsta tikai 3 multi-logins, savukārt NordVPN piedāvā iespēju izveidot 6 multi-logins!

Iespēju atbloķēšana

NordVPN ExpressVPN
Netflix Visas Netflix bibliotēkas 13 bibliotēkas
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Gan ExpressVPN, gan NordVPN spēj atbloķēt visus tirgū populāros VoD. ExpressVPN dažos serveros atbloķē VoD bloķēšanu.

Tomēr viņi joprojām spēj atbloķēt 13 dažādas Netflix bibliotēkas. No otras puses, NordVPN mēdz būt daudz labāks dažādu platformu straumēšanai un atbloķēšanai.

Ja jūs vērsīsities pie viņu atbalsta komandas, viņi jums parādīs “strādā” serveriem. Tomēr es’pārbaudīti serveri, izņemot sarakstu, un Nord joprojām varēja vienmērīgi straumēt visos kanālos.

Ķīna

Ja esmu pilnīgi objektīvs, NordVPN un ExpressVPN ir lieliska izvēle tiem, kas dzīvo Ķīnā, bet ne emigrantiem, kuri varētu vēlēties piekļūt ķīniešu saturam citur.

Tas notiek tāpēc, ka gan Nord, gan Express nepiedāvā serverus Ķīnā. Kaut arī viņi piedāvā labāku funkcionalitāti iedzīvotājiem, jo ​​viņi piedāvā īpašas ķīniešu valodas lapas.

Lietotāji Ķīnā var lejupielādēt ExpressVPN no tām veltītās ķīniešu lapas šeit: http://exp4links4.net/ un NordVPN lietotāji no šejienes: http://nord-for-zh.com/

Iestatīšana un saskarne

NordVPN ExpressVPN
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS un Linux, Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Tomato un DD-WRT maršrutētāji
Galvenā atrašanās vietas izvēle Balstīta uz karti Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Ja salīdzinām abus pakalpojumus, ExpressVPN parasti ir vienkāršāks, taču lietotājam draudzīgs izskats. Viņi pieturas pie sava tradicionālā redzējuma, ja toņos ir sarkanā un baltā krāsa.

Tas saglabājas nemainīgs visās darbvirsmas un mobilajās lietotnēs. Galvenajā ekrānā nav jucekļa, un centrā ir skaidra un redzama savienojuma poga, lai būtu ērti savienojama.

Valstu izvēles un viedās atrašanās vietas iespējas ir novietotas apakšā, lai ērti atrastu serverus, kurus varat izmantot, lai atbloķētu VoD vai iesaistītos p2p torrentingā..

Mobilajām ierīcēm konfigurācijas iespējas ir mazākas nekā to darbvirsmas versija. Trūkst arī slepkavības slēdža un protokola izvēles, kā arī dalītās tunelēšanas funkcijas.

ExpressVPN interfeiss

No otras puses, NordVPN ir plašāka saskarne. Windows lietotne tiek palaista, dinamiskajā kartē parādot tās daudzās servera atrašanās vietas.

Viņi piedāvā arī atsevišķu “Specialitāte” panelis, kurā jūs varat izvēlēties serverus noteiktiem uzdevumiem: P2P / failu koplietošana, piekļuve šim mērķim paredzētam IP, DoubleVPN vai sīpolu, izmantojot VPN.

Ja jūs noklikšķiniet uz “Iestatījumi”, jūs iegūstat piekļuvi tādu funkciju sarakstam kā CyberSec, Internet Kill Switch, Invisibility on LAN, kas palielina jūsu privātumu tiešsaistē.

NordVPN’S mobilās lietotnes ir tikpat draudzīgas kā lietotājam, ar swip up ļauj piekļūt visam serveru sarakstam, un jūs pat varat tieši aktivizēt apmulsinātos serverus.

NordVPN interfeiss

Serveri un veiktspēja

NordVPN ExpressVPN
Servera valstis 58. lpp 94
Kopējais serveru skaits 5300+ 3000

ExpressVPN ir milzīgs 3000 serveru saraksts 94 valstīs un 160 vietās visā pasaulē. Tas jau ir vairāk nekā daudzi konkurenti tirgū.

Arī katra servera veiktspēja ir diezgan pārsteidzoša, un, balstoties uz maniem ātruma testiem, ExpressVPN izdodas nodrošināt vidēji 85,29 Mbps lejupielādēs un 76,92 Mbps augšupielādēs..

No otras puses, NordVPN piedāvā otro lielāko tīklu VPN tirgū (pirmais ir CyberGhost), kopumā 5800 serveriem 58 pasaules valstīs.

Ātrumi ir arī diezgan saprātīgi, pieskaroties tiem pašiem vidējiem rādītājiem, ko piegādā ExpressVPN. Abas pat veiksmīgi atbloķē straumēšanas platformas un strādā Ķīnā.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka ExpressVPN izmanto virtuālās atrašanās vietas. 33 viņu serveri ir virtuāli, savukārt visi NordVPN’Serveri ir fiziski un iegūti no trešajām personām.

Kaut arī tas viņiem nelīdzēja, kā nesen paziņoja NordVPN’Somijas serveris no Kreanovas tika uzlauzts, kā rezultātā tika atklātas viņu privātās atslēgas (vairāk lasiet zemāk esošajā sadaļā).

Drošība

NordVPN ExpressVPN
VPN protokoli PPTP, L2TP, IKEv2, OpenVPN PPTP, L2TP, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256 AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-2048 RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Obfsproxy Šifrēta bloka ķēde
Papildu aizsardzība Double-Hop maršruti un sīpoli pa VPN
Lietotņu drošība Nogalināšanas slēdzis, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi Avārijas poga
DNS statuss PrivātsDNS Privāts DNS

Gan NordVPN, gan ExpressVPN lietotājiem piedāvā pārsteidzošu privātumu un drošību. Viņi izmanto dažas no labākajām un modernākajām tehnoloģijām, lai saglabātu klientu identitāti anonīmu.

NordVPN piedāvā atbalstu visiem protokoliem, ieskaitot OpenVPN, L2TP un IKEv2. Datu kanālam pakalpojumu sniedzējs izmanto AES-256-CBC šifru ar HMAC SHA256 hash autentifikāciju.

Savam vadības kanālam NordVPN izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, kā iepriekš, iekļaujot RSA-2048. Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFS) ir iestatīta, izmantojot spēcīgo DHE-4096 atslēgu apmaiņu.

Turpretī VPN iOS lietotnes izmanto IKEv2 ar AES-256-GCM šifru un HMAC SHA2-384 datu autentifikāciju. PFE nodrošina DHE-3075 apmaiņa.

Lietotājiem, kuri reģistrējas ExpressVPN, jūs varat sagaidīt tikpat spēcīgu drošību kā NordVPN. Pakalpojums atbalsta OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec un PPTP protokolus.

Drošības nolūkos jūs saņemat aizsardzību, izmantojot AES-256-CBC un AES-256-GCM šifrus. Atšķirība starp abiem ir tā dēvētā “izvēlētie šifrētā teksta uzbrukumi”. AES-256-CBC izmanto drošu ziņojumu autentifikācijas kodu (MAC).

Un otrādi, AES-256-GCM ir iebūvēti autentifikācijas kodi, kas procesu padara daudz ātrāku! Papildu drošībai ExpressVPN izmanto Perfect Forward slepenību, izmantojot DH-2048 Diffie-Hellman atslēgu apmaiņu..

Tā kā abi pakalpojumu sniedzēji veiksmīgi anonimizē jūsu IP adresi, neatklājot WebRTC, DNS vai IPv6 noplūdes, ir grūti izlemt par uzvarētāju privātuma segmentā. Tātad tagad tas ir 2 punkti!

Tehnoloģijas

Runājot par maskēšanas tehnoloģiju, ExpressVPN izmanto šifra bloķēšanas ķēdi un NordVPN draņķīgo Obfsproxy, kas parāda VPN trafiku kā parastu HTTPS trafiku.

Kā tāds pēdējais (Nord) noteikti ir labāks pat funkciju ziņā, piedāvājot Kill slēdzi, Wi-Fi un DNS / WebRTC / IP aizsardzību pret noplūdi.

Diemžēl šīs funkcijas nepalīdzēja NordVPN iegūt aizsardzību no uzlaušanas mēģinājuma, kā rezultātā viņu privātās atslēgas tika pakļautas. Par pilnu incidentu var lasīt šeit.

Privātums

NordVPN ExpressVPN
Galvenā mītne Panama Britu Virdžīnu salas
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin Bitcoin un piparmētra

Gan NordVPN, gan ExpressVPN galvenā mītne atrodas drošā jurisdikcijā, prom no piecu, deviņu un četrpadsmit acu alianšu ziņkārīgajām acīm..

Kur ExpressVPN atrodas Britu Virdžīnu salās, NordVPN mītne atrodas neticami drošajā Panamā. Abās vietās nav obligātu datu saglabāšanas un masu uzraudzības likumu.

Kā tādus jūs varat sagaidīt, ka tie būs vairāk aizsargājoši nekā tie VPN, kas atrodas ASV, Kanādā, Austrālijā utt. Un kuriem ir jāievēro valdības rīkojumi un pieprasījumi.

Attiecībā uz anonīmām norēķinu metodēm ExpressVPN atbalsta tikai Bitcoin un Mint, turpretī NordVPN pieņem Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin un citus..

Konfigurācija

NordVPN ExpressVPN
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Dalīts
Statiskās IP 40+ vietas Nav
DDoS aizsardzība Nav
NAT ugunsmūris

Konfigurācijai NordVPN iegūst virsroku pār Express. Ja uz BVI balstīts pakalpojumu sniedzējs pieņem kopīgu infrastruktūru un adreses piešķiršanu, Nord atbalsta gan dinamisko, gan statisko.

Tas palīdz Panamā bāzētam pakalpojumu sniedzējam piedāvāt vairāk stimulu saviem lietotājiem, īpaši emigrantiem / ceļotājiem, kuri vēlas attālinātu piekļuvi biroja failiem un aizsardzību, vienlaikus piekļūstot bankas informācijai..

Tas pat ļauj NordVPN apiet straumēšanas platformu ģeogrāfiskos ierobežojumus, jo jūs izmantojat privātu IP adresi, kuru vienlaikus neizmanto daudzi dažādi lietotāji..

Specializētās IP ir pieejamas kā papildinājums, ko nodrošina NordVPN, kas nozīmē, ka jums par tām būs jāmaksā papildus, un tādas funkcijas kā DDoS aizsardzība maksā vairāk. Zemāk ir pārskats par cenām un vietām, kur var iegūt īpašu IP:

Dedicated IP

Klientu apkalpošana

NordVPN ExpressVPN
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 30 minūtes 33 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts Jā (ārpakalpojumi)

Konkurenti VPN nozarē vajadzētu kaut ko iemācīties no NordVPN un ExpressVPN. Abi pakalpojumu sniedzēji paveic lielu darbu, nodrošinot tūlītēju un noderīgu klientu atbalstu.

Jums ir pieejams diezgan daudz palīdzības saņemšanas iespēju, izņemot tālruņa palīdzības līniju. Neskatoties uz to, atbildēm joprojām varat paļauties uz tiešraides tērzēšanu, e-pasta atbalstu un zināšanu bāzi.

Es pat veica pārbaudi par katra sniedzēja reakcijas laikiem. Šajā procesā abiem pakalpojumu sniedzējiem tika nosūtīti četri jautājumi pa e-pastu. Skatiet katra VPN statistiku zemāk:

NordVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai NordVPN darbojas kopā ar Netflix? 12 minūtes 1
Vai NordVPN ir labs Torrenting? 40 minūtes 1
Kādu šifrēšanu izmanto NordVPN? 38 minūtes 1
Kā aktivizēt NordVPN’s apmulsušie serveri? 30 minūtes 1

ExpressVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai ExpressVPN var izsekot?? 15 minūtes 1
Vai ExpressVPN saglabā žurnālus? 18 minūtes 1
Kā skatīties Netflix ar ExpressVPN? 55 minūtes 1
Kādas funkcijas ExpressVPN piedāvā mocīšanai? 47 minūtes 1

Uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN uzvar

Nav šaubu, ka NordVPN ir tikpat labs kā ExpressVPN. Skumji, ka nesenais skandāls par tā uzlaušanu ir licis tam zaudēt visu uzticamību un reputāciju.

Tāpēc es iesaku izvēlēties daudz drošāku un uzticamāku iespēju ExpressVPN, jo tā nekad nav tikusi uzlauzta, kā arī neuzglabā žurnālus (pārbaudīti, kad Turcijas varas iestādes sagrāba viņu serverus).

VPN ir daudzpusīgs pakalpojums, kas ir dārgu izmaksu vērts. Tomēr, ja meklējat lētāku alternatīvu, apsveriet iespēju reģistrēties Honkongas vietnē PureVPN!

Похожие статьи

 • NordVPN pret Surfshark

  Kur Surfshark pārstāv jauno VPN pakalpojumu šķirni, NordVPN ir vecs kaujas zirdziņš, kuram cilvēki uzticas visu vecumu. Zemāk esmu ielicis kauliņus...

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar TunnelBear

  Kur ExpressVPN ir līderis tirgū “piemaksa” VPN, TunnelBear jau kādu laiku ir iecienījuši bezmaksas krāpnieki. Šodien es tāds būšu...

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish

  VPN pakalpojuma izvēle ir kļuvusi par grūtu uzdevumu, jo tiešsaistē ir pieejams daudz iespēju, kuras visas apgalvo, ka ir labākās tirgū.....

 • ExpressVPN pret TorGuard

  ExpressVPN un TorGuard ir slaveni VPN pakalpojumi, kuru mērķis ir radīt jaunas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes darbību....

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Tā kā liela daļa perspektīvo VPN pakalpojumu skatās no neapmācītas acs, abonēt tādu, kas atbilst viņu vajadzībām un prasībām, parasti ir grūti....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me