ExpressVPN salīdzinājumā ar TunnelBear

ExpressVPN vs TunnelBear

Kur ExpressVPN ir līderis tirgū “piemaksa” VPN, TunnelBear jau kādu laiku ir iecienījuši bezmaksas krāpnieki.

Šodien es salīdzināšu divus pakalpojumus un to pakalpojumus “piemaksa” piedāvājumus, lai noteiktu, kurš pakalpojumu sniedzējs piedāvā labākus stimulus lietotājiem.

Tāpēc bez papildu pievēršanās iepazīstieties ar šo padziļināto ExpressVPN un TunnelBear salīdzināšanas analīzi, kur es salīdzinu divus dažādos faktoros:

Uzsver
ExpressVPN TunnelBear
 1. Vairāk nekā 3000 serveru 94 valstis
 2. AES-256-CBC un AES-256-GCM
 3. 3 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 1000 serveru 23 valstis
 2. AES-256 bitu šifrēšana
 3. 5 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotājiem pieejams bezmaksas plāns
 5. Izturējis divus neatkarīgus drošības auditus

Cenas un atlaides

ExpressVPN TunnelBear
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
6 mēneši 1 gads
1 gads 2 gadi
Īpašs piedāvājums 35% atlaide 1 gada plānam 50% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 12,95 USD 9,99 USD
Zemākā cena mēnesī 8,32 USD 4,99 USD
Viena gada cena USD 99,5 59,88 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas Nav

Izmantojot jebkuru no pakalpojumu sniedzējiem, jums ir pieejami vairāki maksājumu plāni. Lai gan TunnelBear pieņem a “freemium” cenu modeli, tāpēc viņiem ir gan bezmaksas, gan maksas plāni.

Ja vēlaties reģistrēties, jums vienkārši būs jāievada sava e-pasta adrese. Kad tas būs izdarīts, jūs varēsit piekļūt 4 vietām tikai ar joslas platuma ierobežojumu 500 MB.

Ciktāl tas attiecas uz prēmiju abonēšanu, TunnelBear piedāvā trīs plānus: mēnesī un gadā. Mēneša sākums ir USD 9,99, kas joprojām ir diezgan saprātīgs.

Savukārt gada plāns maksā USD 4,99 mēnesī, dodot pārsteidzošu atlaidi 50 USD vērtībā. Tikmēr 2 gadu plāns maksā USD 4,17 mēnesī / mēnesī, rēķins ir USD 99,99 vienreiz.

ExpressVPN, protams, mēdz būt nedaudz dārgāks pakalpojums. Salīdzinājumā ar Tunnelbear, tas piedāvā trīs līmeņu abonementus: mēnesī, sešos mēnešos un gadā.

Mēneša plāns sākas ar augstu USD 12,95. Tomēr, izvēloties ilgstošu abonementu, jūs varat iegūt labāku cenu, maksājot mazāk, līdzīgi kā citi VPN pakalpojumi.

Piemēram, ExpressVPN’Sešu mēnešu plāns jums izmaksās USD 9,99 mēnesī. (rēķins ir USD 59,95 ik pēc 6 mēnešiem), un gadā USD 8,32 mēnesī. (rēķins ir USD 99,95 ik pēc 12 mēnešiem).

Ciktāl tas attiecas uz naudas atdošanu, ExpressVPN piedāvā 30 dienu atmaksas garantiju. Turpretī TunnelBear piedāvāja 30 dienu atmaksu pirms, bet vairs ne!

Iegūstiet šo labāko ExpressVPN piedāvājumu: 35% atlaide 1 gada plānam

Iegūstiet šo labāko piedāvājumu tunelBear: 50% atlaide 1 gada plānam

Iespējas

ExpressVPN TunnelBear
Vienlaicīgi savienojumi 3 5
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, daži maršrutētāji Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Daži maršrutētāji, televizora pierīces Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (tikai darbvirsmas lietotnēm) Jā (VigilantBear)
Bezmaksas papildinājumi Media Streamer Smart DNS, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Safari Tuvākais tunelis, Wi-Fi aizsardzība, 500 MB bezmaksas

Gan ExpressVPN, gan TunnelBear piedāvā izcilu daudzplatformu saderību. Jums ir īpašas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Linux un pat Fire TV.

Jums pat ir pieejami pārlūku paplašinājumi pārlūkprogrammām Google Chrome un Mozilla Firefox. Tomēr ExpressVPN iegūst virsroku pār PIA, pateicoties maršrutētāja atbalstam Apple TV.

Salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, ExpressVPN ir vienīgais VPN, kas piedāvā vietēju lietotni, kuru varat instalēt DD-WRT un Tomato maršrutētājos..

Labākā daļa no visiem: ja nevēlaties pārņemt grūtības ar lietotnes manuālu iestatīšanu, lietotājiem ir iespēja no viņiem iegādāties iepriekš konfigurētu maršrutētāju.

TunnelBear nepiedāvā šādus stimulus, taču tas piedāvā dažas labas iespējas: VigilantBear un GhostBear. Tas lietotājiem ļauj izmantot lielāku drošību tiešsaistē.

Ciktāl tas attiecas uz vairākiem ierīces savienojumiem, ExpressVPN atbalsta tikai 3 vienlaicīgus pieteikumus. Tikmēr TunnelBear piedāvā 10 vienlaicīgus savienojumus.

Iespēju atbloķēšana

ExpressVPN TunnelBear
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Kopš TunnelBear ir slavens starp “bezmaksas VPN lietotāji”, Man nebija lielas cerības no viņiem. Mani pieņēmumi izrādījās patiesi, kad es pārbaudīju viņu bezmaksas un premium klases produktu dažādās vietnēs.

Vienkārši sakot, pakalpojumu sniedzējam neizdevās atbloķēt Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus un citas straumēšanas platformas..

No otras puses, ExpressVPN izdevās nodrošināt pārsteidzošu veiktspēju un atbloķēšanas iespējas. Pateicoties tās TrustedServer tehnoloģijai un “apjukums“.

Man bija iespēja konsekventi piekļūt Netflix un visiem citiem VoD, neskatoties uz VPN aizliegumu. Nemaz nerunājot par to, ka straumēšanas ātrums bija pārsteidzošs pat skatoties 4k kvalitātē!

Ķīna

Ķīnas iedzīvotāji un emigranti vienmēr tiek meklēti “strādā” VPN pakalpojumi, kas var apiet daudzas tehnoloģijas, kuras izmanto “Lielisks ugunsmūris” Ķīnā.

Diemžēl TunnelBear nepiedāvā stimulus lietotājiem Ķīnā jebkāda veida ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai vai apiešanai. Viņiem trūkst spoguļvietnes.

Tādējādi lietotājiem valstī nav iespējams lejupielādēt un instalēt lietotni savās ierīcēs. No otras puses, ExpressVPN piedāvā vietējās ķīniešu valodas lapu.

Tajā pašā laikā tā izmanto spēcīgu apmulšanas tehnoloģiju, kas pārveido visu VPN trafiku regulārā HTTPS, novirzot to caur portu 443.

Iestatīšana un saskarne

ExpressVPN TunnelBear
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Līdzīgi kā visi citi pakalpojumu sniedzēji, ExpressVPN piedāvā automātisku iestatīšanas vedni četrām slavenajām platformām: Windows, Mac, Android un iOS..

Runājot par saskarni, darbvirsmu lietotnes nesen ir pilnībā pārveidotas. To dizains un izskats ir ievērojami uzlabojies, pieņemot vēl vairāk “minimālistisks” Skaties.

Lietojumprogrammas palaišana operētājsistēmā Windows, Mac vai Linux nodrošina tūlītēju piekļuvi savienojuma pogai un atrašanās vietu izvēlnei, lai jūs ātri varētu sākt darbu.

Tehniski prasmīgajiem ir hamburgera poga lapas augšējā kreisajā stūrī. Noklikšķinot uz tā, jūs varēsit piekļūt visiem būtiskajiem iestatījumiem un funkcijām.

Mobilās lietotnes lietotāja interfeisā uztur tādu pašu dizainu un konsekvenci. Labākā daļa no visiem: tie ir neticami viegli lietojami pat uz lielākiem ekrāniem, piemēram, televizoriem.

ExpressVPN interfeiss

Salīdzinājumā ar ExpressVPN, TunnelBear nespēj piedāvāt tāda paša līmeņa daudzplatformu saderību. Jums ir tikai lietotnes galddatoriem, mobilajām ierīcēm un pārlūkprogrammām.

Nav gandrīz nekādu atbalstu Fire TV, Apple TV un Kodi. Tomēr dizaina ziņā visi klienti izskatās ārkārtīgi un neticami “jautri lietot”.

Salīdzinājumā ar ExpressVPN, Tunnelbear VPN lietojumprogrammas ir piepildītas ar uzjautrinošām lāču grafikām un lāču jokiem ar glītām izpausmēm.

Ja jūs noklikšķiniet uz “Vispārīgi” cilni, jūs piekļūstat tādām opcijām kā “palaist, kad dators tiek palaists.”Tikmēr “Drošība” cilne dod jums piekļuvi “VigilantBear un “GhostBear”.

Kopumā abu pakalpojumu sniedzēju VPN lietotnes ir diezgan iespaidīgas. Tomēr, ja es runāju par “izskats” tikai tunelisBear noteikti atņem kūku!

Serveri un veiktspēja

ExpressVPN TunnelBear
Servera valstis 94 23
Kopējais serveru skaits 3000 1000

Serveru skaita ziņā ExpressVPN acīmredzami mēdz būt ieguvējs. Tas piedāvā milzīgu sarakstu ar 3000 serveriem 94 valstīs un 160 vietās visā pasaulē.

Tikmēr TunnelBear pat tuvu šiem skaitļiem nepieskaras. Tas lietotājiem nodrošina piekļuvi tikai ierobežotiem 1000 serveriem 23 valstīs.

Ņemiet vērā: jo mazāks serveru skaits, jo lielāka ietekme uz tā kopējo veiktspēju. Liela lietotāju slodze uz dažādiem serveriem veicina lēnāku ātrumu.

Tāpēc, ja tā ir pieejamība visā pasaulē, kuru meklējat, TunnelBear varētu nebūt visizdevīgākais risinājums. Labāku funkcionalitāti jūs atradīsit no ExpressVPN.

Protams, ir vērts atzīmēt, ka ExpressVPN izmanto “virtuālās vietas” arī. Kopā no 160 uz BVI bāzes pakalpojumu sniedzējs piedāvā virtuālus serverus 33 vietās.

Ātrums

ExpressVPN TunnelBear
Ātruma zaudēšana 9% 30%

Lai iegūtu labāku priekšstatu par katra pakalpojumu sniedzēja darbību, es veicu padziļinātu ātruma analīzi abiem pakalpojumu sniedzējiem.

Šajā procesā tika pārbaudīti 5 dažādi serveri, lai veiktu neskaitāmus ar internetu saistītus uzdevumus, ieskaitot pārlūkošanu, straumēšanu, straumēšanu un spēles.

Šie serveri atradās ASV, Lielbritānijā, Francijā, Austrālijā un Kanādā. Tukšā ātruma testos TunnelBear tika ieslēgts ar ātruma zudumu aptuveni 30%, savukārt ExpressVPN tikai ar 9%!

Drošība

ExpressVPN TunnelBear
VPN protokoli PPTP, L2TP, OpenVPN L2TP / IPSec, IKEv2, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096  RSA-2048
Noklusēšanas tehnoloģija Šifrēta bloka ķēde Nav
Lietotņu drošība Avārijas poga VigilantBear un GhostBear
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

ExpressVPN piedāvā atbalstu trim protokoliem: PPTP, L2TP un OpenVPN. Tikmēr TunnelBear pievieno vēl vairāk sarakstu, atbalstot arī IKEv2 un IPSec protokolus.

BVI bāzes nodrošinātājs izmanto OpenVPN kā noklusējuma protokolu visās ierīcēs. Tas izmanto AES-256-CBC šifrus ar HMAC SHA-256 datu autentifikāciju datu kanālā.

Kontroles kanālam tas izmanto AES-256-GCM šifrus ar RSA-4096 rokasspiedienu un HMAC SHA-256 datu autentifikāciju.

Ne daudzi pakalpojumu sniedzēji ir pārgājuši uz RSA-4096, taču ExpressVPN ir viens no nedaudzajiem, kas to piedāvā. Tāpēc tas iegūst priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot TunnelBear

Kaut arī visās ierīcēs tas kā standartu izmanto OpenVPN protokolu, iOS lietotāji var izvēlēties, vai izmantot IKEv2 vai L2TP / IPSec protokolu.

Šifrēšana ir pieejama, izmantojot AES-256 šifrus, taču dažas lietotnes datu autentificēšanai izmanto vecāku 128 bitu šifru un SHA-1..

Noplūdes testi

Lai iegūtu labāku priekšstatu par lietotnes drošību, es veica noplūdes testu ExpressVPN un TunnelBear. Šajā procesā tika pārbaudīti 6 dažādi rīki;

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Kur ExpressVPN izdzēsa visus testus no 6 rīkiem un neatklāja mūsu sākotnējo WebRTC / DNS / IP adresi, TunnelBear neizdevās izpildīt uzdevumu.

Izmantojot IPv6, rīki atklāja WebRTC noplūdes gan Windows, gan Mac lietotnēs. Vienkāršs risinājums tam ir IPv6 savienojumu atspējošana ierīcē.

Privātums

ExpressVPN TunnelBear
Galvenā mītne Britu Virdžīnu salas Kanāda
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Bitcoin un piparmētra Nav

Apskatiet iepriekš redzamo tabulu, un kļūst skaidrs, kurš pakalpojumu sniedzējs ir drošāks. ExpressVPN galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās, savukārt TunnelBear atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tā kā BVI ir autonoma valsts, kurai ir savs likumu kopums, tā ir brīva no invazīvās taktikas, ko pieņēmušas 5/9/14 Eyes alianses, piemēram, masveida novērošana un datu saglabāšana.

To pašu nevar teikt par TunnelBear, kas ir piecu acu dibinātājs. Pat ja pakalpojumu sniedzējs lepojas ar politiku, kurā nav žurnālu, uzticēties viņiem ir grūts uzdevums.

Ciktāl tas attiecas uz anonīmām maksāšanas metodēm, ExpressVPN atbalsta tikai Bitcoin un Mint. No otras puses, TunnelBear nepiedāvā atbalstu kriptovalūtām.

Konfigurācija

ExpressVPN TunnelBear
Adreses piešķiršana Dalīts Dalīts
Statiskās IP Nav Nav
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Konfigurācijai gan ExpressVPN, gan TunnelBear izmanto kopēju tīkla infrastruktūru. Rezultātā viņus var uzskatīt par vienlīdzīgiem šajā aspektā.

Īpašu IP trūkums joprojām ir satraucošs, ņemot vērā, ka daudziem VPN lietotājiem ir vajadzības, kas liek viņiem piekļūt vietējiem tīkliem, atrodoties ārpus mājas.

Klientu apkalpošana

ExpressVPN TunnelBear
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 33 minūtes 1 stunda
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts Jā (ārpakalpojumi) Jā (ārpakalpojumi)

Gan TunnelBear, gan ExpressVPN piedāvā atbalstu pa e-pastu un biļešu sistēmu. ExpressVPN sarakstam pievieno tiešraides tērzēšanu, kuras trūkst TunnelBear (diezgan satraucoši).

E-pasta / biļešu atbalsts, izmantojot TunnelBear, aizņēma zināmu laiku (vidēji viena stunda vienā atbildē), turpretī ExpressVPN to saīsināja (vidēji 33 minūtēs)..

Mēs veicām šos testus, pa e-pastu nosūtot katram VPN trīs jautājumus. Starp tiem divi bija vispārīgi jautājumi un divi bija nedaudz tehniskāki. Skatiet zemāk esošo statistiku:

ExpressVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai ExpressVPN var izsekot?? 15 minūtes 1
Vai ExpressVPN saglabā žurnālus? 18 minūtes 1
Kā skatīties Netflix ar ExpressVPN? 55 minūtes 1
Kādas funkcijas ExpressVPN piedāvā mocīšanai? 47 minūtes 1

TunnelBear

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai TunnelBear ir drošs tumšajam tīmeklim? 1 stunda 1
Kā es varu atcelt savu TunnelBear abonementu? 48 minūtes 1
Vai TunnelBear darbojas Netflix? 52 minūtes 1
Kam pieder TunnelBear VPN? 59 minūtes 1

Uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN uzvar

Kaut arī abi pārskatītie VPN nodrošina pārsteidzošu veiktspēju, drošību, privātumu un funkcijas, ExpressVPN noteikti ir labāks risinājums.

Tas piedāvā lielāku serveru tīklu, veiksmīgi apiet GFW Ķīnā, nodrošina nepārspējamas Netflix atbloķēšanas iespējas un ar nulles noplūdes problēmām.

Turpretī TunnelBear ir slikta serveru infrastruktūra, trūkst atbalsta Ķīnai, tā nepiedāvā tiešraides tērzēšanu un pat nepieņem kriptovalūtas.

Похожие статьи

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Tā kā liela daļa perspektīvo VPN pakalpojumu skatās no neapmācītas acs, abonēt tādu, kas atbilst viņu vajadzībām un prasībām, parasti ir grūti....

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish

  VPN pakalpojuma izvēle ir kļuvusi par grūtu uzdevumu, jo tiešsaistē ir pieejams daudz iespēju, kuras visas apgalvo, ka ir labākās tirgū.....

 • ExpressVPN pret TorGuard

  ExpressVPN un TorGuard ir slaveni VPN pakalpojumi, kuru mērķis ir radīt jaunas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes darbību....

 • PureVPN pret TunnelBear

  Vietās, kur PureVPN ir slavens kā budžetam draudzīgs, taču uz vērtībām balstīts pakalpojums, TunnelBear jau labu laiku ir iecienīts bezmaksas biedru vidū. Šodien mēs to darīsim...

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar PureVPN

  Mūsdienās VPN pakalpojuma izvēle daudziem ir grūts uzdevums neskaitāmo pieejamo iespēju dēļ. Gandrīz visi pakalpojumi ir visdrošākie,...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me