ExpressVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

ExpressVPN vs PIA

Tā kā liela daļa perspektīvu uz VPN pakalpojumiem skatās no neapmācītas acs, abonēt viņu vajadzībām un prasībām atbilstošu pakalpojumu parasti ir sarežģīts uzdevums..

Ja jūs saskaraties ar tādu pašu sajaukšanu ar ExpressVPN pret PIA, jūs atrodaties pareizajā vietā. Pārbaudiet šo detalizēto salīdzināšanas analīzi, lai noteiktu labāku izvēli.

Uzsver
ExpressVPN PIA
  1. 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  2. AES-256-CBC un AES-256-GCM
  3. 3 vienlaicīgi savienojumi
  4. Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android
  5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
  1. 3300 un vairāk serveru 30 valstis
  2. AES-256 bitu šifrēšana
  3. 10 vienlaicīgi savienojumi
  4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
  5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)

Cenas un atlaides

ExpressVPN PIA
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
6 mēneši 6 mēneši
1 gads 1 gads
Īpašs piedāvājums 35% atlaide 1 gada plānam 67% atlaide 1 gada plānam
Augstākā cena mēnesī 12,95 USD 10,95 USD
Zemākā cena mēnesī 8,32 USD USD 3,33
Viena gada cena USD 99,5 39,95 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 7 dienas

Salīdzinot divus pakalpojumus, kļūst skaidrs, ka ExpressVPN ir nedaudz dārgāks pakalpojums. Tas abonementā piedāvā trīs līmeņus: mēnesi, sešus mēnešus un gadu.

Mēneša plāns sākas ar augstu USD 12,95. Tomēr, izvēloties ilgstošu abonementu, jūs varat iegūt labāku cenu, maksājot mazāk.

Piemēram, sešu mēnešu plāns jums izmaksās USD 9,99 mēnesī. (rēķins ir USD 59,95 ik pēc 6 mēnešiem), un gadā USD 8,32 mēnesī. (rēķins ir USD 99,95 ik pēc 12 mēnešiem).

No otras puses, PIA mēdz būt daudz lētāka. Pakalpojumu sniedzējs abonementā piedāvā arī trīs līmeņus: mēnesī, sešos mēnešos un gadā.

Viņu mēneša sākums ir USD 10,95, kas ir par 2 USD lētāk nekā ExpressVPN. 6 mēnešu plāns maksā USD 5,99 mēnesī, rēķins ir USD 35,95, kas nozīmē, ka tas ir par USD 24 lētāk.

Gada plānam PIA piešķir ievērojamu 67% atlaidi, salīdzinot ar ExpressVPN’s 35%. Tas nozīmē, ka jūs maksājat USD 3,33 mēnesī, kopsummā līdz 39,95 USD par 24 mēnešiem.

Ciktāl tas attiecas uz naudas atdošanu, ExpressVPN piedāvā 30 dienu atmaksas garantiju, savukārt PIA nodrošina tikai 7 dienu atmaksu. Tomēr tas ir pamatoti, ņemot vērā to zemo cenu.

Iegūstiet šo labāko ExpressVPN piedāvājumu: 35% atlaide 1 gada plānam

Saņemiet šo labāko cenu PIA: 67% atlaide 1 gada plānam

Iespējas

ExpressVPN PIA
Vienlaicīgi savienojumi 3 10
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, daži maršrutētāji Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Daži maršrutētāji, televizora pierīces Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (tikai darbvirsmas lietotnēm)
Bezmaksas papildinājumi Media Streamer Smart DNS, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Safari SOCKS5 Starpniekserveris un reklāmu / izsekotāju bloķētājs

Gan ExpressVPN, gan privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā lielisku lietotņu savietojamību. Jums ir vietējie klienti operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Linux un pat Fire TV.

Jums pat ir pieejami pārlūku paplašinājumi pārlūkprogrammām Google Chrome un Mozilla Firefox. Tomēr ExpressVPN iegūst virsroku pār PIA, pateicoties maršrutētāja atbalstam Apple TV.

BVI balstītais pakalpojumu sniedzējs ir vienīgais tirgū, kas piedāvā vietēju lietotni DD-WRT un Tomātu maršrutētājiem, kā arī iepriekš konfigurētus maršrutētājus par saprātīgām cenām..

Dalītā tunelēšana ir pieejama ar ExpressVPN darbvirsmas lietotnēm, taču neviena no tām nav PIA’s lietotnes. Tas ir diezgan satraucoši, ņemot vērā, ka šī funkcija ir būtiska torrenteriem un straumētājiem.

Tomēr PIA to kompensē, piedāvājot vairāk iespēju vienlaicīgiem savienojumiem. Ja jums ir tikai 3 vienlaicīgi savienojumi ar ExpressVPN, PIA piedāvā 10 multi-logins.

Iespēju atbloķēšana

ExpressVPN PIA
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Runājot par atbloķēšanu, ExpressVPN spēja sasniegt diezgan pārsteidzošu sniegumu. No otras puses, PIA neveiksmīgi apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN aizliegumus.

Man bija iespēja piekļūt Netflix un citiem VoD, taču sniegums bija diezgan labs “nekonsekventa”. Lai šīs straumēšanas platformas darbotos, bija jāpāriet uz daudziem dažādiem VPN serveriem.

Un otrādi, ExpressVPN nedeva šādus jautājumus, nodrošinot netraucētu atbloķēšanas pieredzi Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar un pat Disney Plus..

Ķīna

Ķīnas iedzīvotāji un emigranti vienmēr tiek meklēti “strādā” VPN pakalpojumi, kas var apiet daudzas tehnoloģijas, kuras izmanto “Lielisks ugunsmūris” Ķīnā.

Par laimi ExpressVPN lietotājiem pakalpojumu sniedzējs piedāvā īpašu ķīniešu lapu. Tas ļauj valsts iedzīvotājiem lejupielādēt savas lietotnes un abonēt piemērotu plānu.

PIA, no otras puses, nepiedāvā šādus stimulus ķīniešu lietotājiem. Viņiem nav ķīniešu spoguļu vietnes, padarot cilvēkiem neiespējamu viņu pakalpojuma izmantošanu.

Iestatīšana un saskarne

ExpressVPN PIA
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Nesen ExpressVPN ir pilnībā pārveidojis savas lietotnes dizainu un izskatu. No iepriekšējā “lielāks” un pārblīvēts stils, viņi ir izvēlējušies kaut ko minimālistisku.

Darbvirsmas lietotne ir diezgan kompakta ar atrašanās vietu izvēlni un savienojuma pogu, kas ir pieejama, palaižot programmu operētājsistēmā Windows, Mac vai Linux.

Lai mainītu konfigurāciju, lapas augšējā kreisajā stūrī ir hamburgera poga. Noklikšķinot uz tā, jūs varēsit piekļūt visiem būtiskajiem iestatījumiem un funkcijām.

Ciktāl tas attiecas uz mobilajām lietotnēm, ExpressVPN uztur tādu pašu dizainu un konsekvenci vispārējā lietotāja saskarnē, kas neizjaucas pat tad, ja tiek izmantota lielāka ekrāna.

ExpressVPN interfeiss

No otras puses, PIA’Lietojumprogrammām joprojām ir vajadzīgs zināms darbs kopējā lietotāja saskarnē un izskatā. Viņu darbvirsmas versijas atrodas uzdevumu joslā, kurai var piekļūt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas.

Lai arī tas ir jauks dizains, tas rada arī zināmas grūtības. Lietotne galvenokārt slēpj sevi, kad jūs noklikšķināt uz minimizēt pogu. Tādējādi jums pastāvīgi ir atkārtoti jāatver lietotne.

Tas var būt diezgan nogurdinoši un nomākti, īpaši, ja mēģināt sekot iestatīšanas vai konfigurācijas ceļvedim, jo ​​milzīga darbību saraksta ievērošana var būt sarežģīts uzdevums.

Tā’Tomēr mobilās lietotnes ir labi izstrādātas, un tām parasti nav jucekļa. Visas iespējas ir sakārtotas kārtīgi, un savienojums aizņem tikai dažas sekundes, kas ir diezgan ievērojams.

Lietotne PIA Windows

Serveri un veiktspēja

ExpressVPN PIA
Servera valstis 94 30
Kopējais serveru skaits 3000 3300

Gan ExpressVPN, gan PIA savā tīkla infrastruktūrā izmanto fizisko un virtuālo atrašanās vietu sortimentu, lai apmierinātu lietotāju prasības dažādās valstīs.

Serveru skaitā nav daudz atšķirību. Vietās, kur ExpressVPN piedāvā 3000 un vairāk serveru, PIA sarakstam pievieno vēl 300, piešķirot tam priekšrocības salīdzinājumā ar BVI balstītu pakalpojumu sniedzēju.

Tomēr, tā kā ExpressVPN trūkst skaitļu, tas to kompensē, aptverot citas valstis. Tikmēr PIA piedāvā serverus tikai 30 valstīs, kas ir diezgan maz.

Ātrums

ExpressVPN PIA
Ātruma zaudēšana 9% 25%

Gan ExpressVPN, gan PIA ir slaveni kā neticami uzticami pakalpojumi. Tomēr vai tie piedāvā pietiekami labu sniegumu, lai jūs varētu izbaudīt visas ar internetu saistītās aktivitātes?

Lai to uzzinātu, es veicu padziļinātu ātruma analīzi abiem pakalpojumu sniedzējiem. Šis process izraisīja 5 serveru pārbaudi no dažādām ExpressVPN un PIA vietām.

Šie serveri atradās ASV, Lielbritānijā, Francijā, Austrālijā un Kanādā. Tukšos ātruma testos PIA pieauga ar ātruma zudumu aptuveni 25%, savukārt ExpressVPN bija nedaudz labāks - vidēji 9%.

Drošība

ExpressVPN PIA
VPN protokoli PPTP, L2TP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-128, AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096  RSA-4096
Noklusēšanas tehnoloģija Šifrēta bloka ķēde Nav
Lietotņu drošība Avārijas poga Avārijas poga
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

ExpressVPN piedāvā atbalstu trim protokoliem: PPTP, L2TP un OpenVPN. Tikmēr PIA papildina sarakstu, atbalstot arī IKEv2 un IPSec protokolus.

BVI bāzes nodrošinātājs izmanto OpenVPN kā noklusējuma protokolu visās ierīcēs. Tas izmanto AES-256-CBC šifrus ar HMAC SHA-256 datu autentifikāciju datu kanālā.

Kontroles kanālam tas izmanto AES-256-GCM šifrus ar RSA-384 rokasspiedienu un HMAC SHA-256 datu autentifikāciju.

No otras puses, PIA datu autentificēšanai izmanto AES-256 bitu šifrus ar SHA256 un RSA-4096 rokasspiedienam datu kanālā..

Kontroles kanālam PIA izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, iekļaujot SHA384 autentifikācijai. Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFE) ir pieejama, izmantojot ECDHE + ECDSA.

Tomēr drošāks variants ir ExpressVPN, jo tie izmanto šifru bloku ķēdi un viņu TrustedServer infrastruktūra visus savus cietos diskus pārvieto uz RAM modeli, uzreiz izdzēšot visus žurnālus..

Privātums

ExpressVPN PIA
Galvenā mītne Britu Virdžīnu salas Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Bitcoin un piparmētra 32 Kriptovalūtas

Apskatiet iepriekš redzamo tabulu, un kļūst skaidrs, kurš pakalpojumu sniedzējs ir drošāks. ExpressVPN galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās, savukārt PIA atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tā kā BVI ir autonoma valsts, kurai ir savs likumu kopums, tā ir brīva no invazīvās taktikas, ko pieņēmušas 5/9/14 Eyes alianses, piemēram, masveida novērošana un datu saglabāšana.

To pašu nevar teikt par Amerikas Savienotajām Valstīm, kas ir piecu acu dibinātājas. Pat ja pakalpojumu sniedzējs lepojas ar politiku, kurā nav žurnālu, uzticēties viņiem ir grūts uzdevums.

Ciktāl tas attiecas uz anonīmām maksāšanas metodēm, ExpressVPN atbalsta tikai Bitcoin un Mint. No otras puses, PIA piedāvā iespēju reģistrēties, izmantojot 32 kriptovalūtas.

Konfigurācija

ExpressVPN PIA
Adreses piešķiršana Dalīts Dalīts
Statiskās IP Nav Nav
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Konfigurācijai gan ExpressVPN, gan PIA izmanto koplietotu tīkla infrastruktūru. Rezultātā viņus var uzskatīt par vienlīdzīgiem šajā aspektā.

Īpašu IP trūkums joprojām ir satraucošs, ņemot vērā, ka daudziem VPN lietotājiem ir vajadzības, kas liek viņiem piekļūt vietējiem tīkliem, atrodoties ārpus mājas.

Klientu apkalpošana

ExpressVPN PIA
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 33 minūtes 45 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts Jā (ārpakalpojumi) Jā (ārpakalpojumi)

Gan PIA, gan ExpressVPN piedāvā atbalstu, izmantojot tiešraidi, e-pastu un biļešu sistēmu. Tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu pārbaude atklāja, ka reakcija bija diezgan ātra.

E-pasta / biļešu atbalsts, izmantojot PIA, aizņēma kādu laiku (vidēji 45 minūtes vienā atbildē), turpretī ExpressVPN to saīsināja (vidēji 33 minūtēs).

Mēs veicām šos testus, pa e-pastu nosūtot katram VPN trīs jautājumus. Starp tiem divi bija vispārīgi jautājumi un divi bija nedaudz tehniskāki. Skatiet zemāk esošo statistiku:

ExpressVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai ExpressVPN var izsekot?? 15 minūtes 1
Vai ExpressVPN saglabā žurnālus? 18 minūtes 1
Kā skatīties Netflix ar ExpressVPN? 55 minūtes 1
Kādas funkcijas ExpressVPN piedāvā mocīšanai? 47 minūtes 1

PIA

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kāpēc PIA atrodas piecu acu valstī?? 1 stunda 1
Vai privāta piekļuve internetam uztur žurnālus?? 45 minūtes 1
Vai privāta piekļuve internetam darbojas ar Netflix? 50 minūtes 1
Kā es varu saņemt atmaksu no privātas piekļuves internetam?? 44 minūtes 1

Uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN uzvar

Kaut arī abi pārskatītie VPN nodrošina pārsteidzošu veiktspēju, drošību, privātumu un funkcijas, ExpressVPN noteikti mēdz būt labāks risinājums.

Tas piedāvā lielāku serveru tīklu, veiksmīgi atbloķē Netflix, darbojas Ķīnā un pat piedāvā maršrutētāja lietotni, kas darbojas ar DD-WRT un Tomato maršrutētājiem.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me