ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish

VPN pakalpojuma izvēle ir kļuvusi par sarežģītu uzdevumu, jo tiešsaistē ir pieejams daudz iespēju, kuras visas apgalvo, ka ir labākās tirgū..

Tātad, ja jūs domājat par pakalpojuma izvēli no ExpressVPN un IPVanish, jūs esat īstajā vietā. BestVPN.co veic rūpīgu abu pakalpojumu sniedzēju analīzi:

Uzsver
ExpressVPN IPVanish
 1. 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
 2. AES-256-CBC un AES-256-GCM
 3. 3 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 1300+ serveri 75+ vietās
 2. 256 bitu AES šifrēšana
 3. 10 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotājam draudzīgas un intuitīvas lietotnes
 5. 7 dienu naudas atdošanas garantija

Cenas un atlaides

ExpressVPN IPVanish
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
6 mēneši 3 mēneši
1 gads 1 gads
Īpašs piedāvājums 3 mēneši bez maksas Ietaupiet 73%
Augstākā cena mēnesī 12,95 USD 5,00 USD
Zemākā cena mēnesī 8,32 USD 3,25 USD
Viena gada cena USD 99,5 39 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 7 dienas

Cenu ziņā ExpressVPN ir novirzījies uz dārgāko pusi, turpretim IPVanish mēdz būt neticami draudzīgs budžetam. Ja plānojat abonēt ExpressVPN, jums būs pieejami trīs plāni: 1 mēnesis, 12 mēneši un 6 mēneši.

Lietotājiem, kas izmanto mēneša paketi, būs jāmaksā USD 12,95. Tiem, kas dodas uz 6 mēnešu plānu, jūs saņemat 22% atlaidi. Tas pazemina mēneša cenu līdz USD 9,99, kas sastāda USD 59,95 divreiz gadā..

Lai iegūtu vislabāko cenu, lietotāji var izvēlēties gada paketi, kas dod milzīgu 35% atlaidi. Tas samazina mēneša cenu līdz USD 8,32, par kuru ik pēc 12 mēnešiem tiek izrakstīts rēķins par USD 99,95.

IPVanish parasti ir lētākais vpn visā termiņā, un to mēneša cenas sākas ar 5 USD. Nav darījuma divreiz gadā, taču lietotāji var izvēlēties 3 mēnešus, kas dod jums iespēju piesaistīt pārsteidzošu 63% atlaidi no mēneša cenas

Ja vēlaties saņemt vislabāko vērtību no IPVanish, varat izvēlēties viņu populārāko 1 gada paketi, kas lietotājiem piešķir 73% atlaidi (kopā tikai 39 ASV dolārus)..

Iegūstiet šo labāko ExpressVPN piedāvājumu: Samaziniet izmaksas par 35%

Iegūstiet šo labāko piedāvājumu IPVanish: Ietaupiet 73%, ietaupot uz 1 gadu īpašo cenu

Iespējas

ExpressVPN IPVanish
Vienlaicīgi savienojumi 3 10
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, daži maršrutētāji Windows, MacOS, Android, iOS, Linux un Fire TV
Ierīču manuāla instalēšana Daži maršrutētāji, televizora pierīces Linux, maršrutētāji, televizora pierīces
Sadalītā tunelēšana Jā (tikai darbvirsmas lietotnēm) Jā (tikai Android)
Bezmaksas papildinājumi Media Streamer Smart DNS, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Safari Pārlūka paplašinājums pārlūkam Chrome un lietotne Windows tālruņiem

Funkciju ziņā ExpressVPN piedāvā lielu naudas vērtību. Tajā ir lietotnes visām galvenajām platformām / ierīcēm, ieskaitot iepriekš konfigurētus maršrutētājus un lietotni, kas darbojas arī DD-WRT un Tomato maršrutētājos..

No otras puses, IPVanish piedāvā tādu pašu lietotņu saderību. Tomēr Mozilla Firefox lietotājiem tie nepiedāvā pārlūka paplašinājumu, kas tomēr ietekmē tā kopējo vērtību.

Ar ExpressVPN ir pieejamas arī citas funkcijas, tostarp StealthVPN serveri, Obfuscation, Media Streamer Smart DNS un vēl daudz vairāk, kur kā IPVanish ir diezgan pamata.

Vienīgā IPVanish reģistrēšanās priekšrocība ir tā, ka jūs varat iegūt vairāk vienlaicīgu savienojumu. Ja ExpressVPN atbalsta tikai 3 multilogins, IPVanish piešķir vairāk nekā 10 multilogins.

Iespēju atbloķēšana

ExpressVPN IPVanish
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Kā redzat iepriekš, ExpressVPN straumētājiem piedāvā vairāk funkcionalitātes, atbloķējot visus iepriekš minētos straumēšanas pakalpojumus. Tā kā IPVanish neizdodas atbloķēt Netflix, Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime.

Šie VoD ir vieni no populārākajiem, un atbloķēšanas iespēju trūkums padara IPVanish par sliktu izvēli. Par lēto cenu jūs nesaņemat vērtību, un tas VPN rada diezgan negatīvu iespaidu.

Ķīna

Kad nepieciešams apiet “Lielisks ugunsmūris”, jums ir nepieciešams spēcīgs pakalpojumu sniedzējs, kas nenovirza drošību. Lielais ugunsmūra pakalpojums ievieš algoritmus, kas uzreiz bloķē atkārtotas IP adreses, par kurām ir aizdomas, ka tās ir VPN nodrošinātāja daļa.

Tas arī atspējo savienojumu ar jebkuru ierīci, kas mēģina piekļūt saturam ārpus Ķīnas vai otrādi. Pārbaudot abus pakalpojumu sniedzējus, tikai ExpressVPN izrādījās neticami veiksmīgs, lai pārvarētu “Lielisks ugunsmūris”

BVI bāzēts pakalpojumu sniedzējs pat piedāvā īpašu ķīniešu spoguļu vietni, kas ļauj iedzīvotājiem lejupielādēt lietotnes valstī. No otras puses, IPVanish nepiedāvā šādas iespējas piekļuvei Ķīnā.

Iestatīšana un saskarne

ExpressVPN IPVanish
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS un Amazon Fire TV
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Gan ExpressVPN, gan IPVanish piedāvā intuitīvas lietotnes, kas vienmērīgi darbojas lielākos un mazākos ekrānos. Viņiem ir glīts skats ar viena klikšķa savienojuma saskarni ar ērtu atrašanās vietas izvēles funkciju.

ExpressVPN tomēr izmanto kompaktāku stilu nekā IPVanish un atbloķē lielāko daļu funkciju, kas ir paslēptas, noklikšķinot uz izvēlnes pogas augšējā labajā stūrī..

ExpressVPN Windows

No otras puses, IPVanish ir plašāks dizains, ar piekļuvi vairākām funkcijām nekā tā mobilajiem kolēģiem. Lietotāji var izvēlēties bloķēt piekļuvi LAN, izmantot dalītu tunelēšanu vai kodēt OpenVPN trafiku.

Lai gan salīdzinājumam, tas joprojām atpaliek no ExpressVPN’s automātisko savienojumu ar automātisko kaulu savienojumu un viedās atrašanās vietas funkciju, kā arī iznīcināšanas slēdža un sadalītā tuneļa pieejamību.

IPVanish Windows

Serveri un veiktspēja

ExpressVPN IPVanish
Servera valstis 94 51
Kopējais serveru skaits 3000 1300

Šajā kategorijā ir diezgan viegli noteikt uzvarētāju. Kā redzat iepriekš, ExpressVPN piedāvā daudz lielāku dažādību serveru izvēlē, salīdzinot ar ASV bāzēto IPVanish.

Kur ExpressVPN piedāvā 3000+ serverus 94 valstīs, IPVanish sasniedz tikai 1 300+ 51 valstī. Tā rezultātā lietotāji var saskarties ar serveru ielādes un latentuma problēmām.

Drošība

ExpressVPN IPVanish
VPN protokoli PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256 AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096  RSA-2048
Noklusēšanas tehnoloģija Šifrēta bloka ķēde OpenVPN apjukums
Lietotņu drošība Avārijas poga Avārijas poga
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

Lietotājiem, kuri reģistrējas ExpressVPN, varat justies pārliecināti, ka saņemsit labāku drošību nekā IPVanish. VPN atbalsta OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec un PPTP protokolus.

Drošības nolūkos jūs saņemat aizsardzību, izmantojot AES-256-CBC un AES-256-GCM šifrus. Atšķirība starp abiem ir tā dēvētā “izvēlētie šifrētā teksta uzbrukumi”. AES-256-CBC izmanto drošu ziņojumu autentifikācijas kodu (MAC) kopā ar AES.

Un otrādi, AES-256-GCM ir iebūvēti autentifikācijas kodi, kas procesu padara daudz ātrāku! Papildu drošībai ExpressVPN izmanto Perfect Forward slepenību, izmantojot DH-2048 Diffie-Hellman atslēgu apmaiņu..

Pievienotās funkcijas ietver “Maskēšanās serveri” no pakalpojuma sniedzēja, kas atrodas Honkongā, kas ļauj pieveikt cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus kontinentālajā Ķīnā!

Turpretī IPVanish izmanto tās pašas tehnoloģijas un šifrēšanu, bet atpaliek, jo tiek izmantots vecā RSA-2048 vadības kanāla šifrēšana, kas nav tik efektīva kā ExpressVPN’s RSa-4096!

Privātums

ExpressVPN IPVanish
Galvenā mītne Britu Virdžīnu salas Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Bitcoin un piparmētra Nav

Izņemot ExpressVPN’Neticami drošā Britu Virdžīnu salu atrašanās vietā (prom no ES un ASV jurisdikcijas), pakalpojumu sniedzējam ir neticami spēcīga nulles žurnālu politika.

Lai arī tiek ierakstīta kāda konta informācija, piemēram, vārds, e-pasta adrese un maksājuma informācija, VPN neuzglabā sesijas / savienojuma informāciju, laika zīmogus un IP aktivitātes.

Faktiski pat Turcijas varas iestādes neko nevarēja atrast ExpressVPN serveros pēc konfiskācijas pēc Turcijas Krievijas vēstnieka slepkavības.

Turpretī IPVanish galvenā mītne atrodas piecu acu alianses valstī - ASV. Tādējādi tas automātiski zaudē lielu uzticamības līmeni, jo valdība pieprasa datu saglabāšanu.

Tāpēc, ja IPVanish saņem tiesas rīkojumu, kam pievienots rēguma pieprasījums, viņiem būs jāievēro likumi, lai neiekļūtu juridiskās grūtībās..

Konfigurācija

ExpressVPN IPVanish
Adreses piešķiršana Dalīts Dalīts
Statiskās IP Nav
DDoS aizsardzība Nav
NAT ugunsmūris

Abi VPN pieņem līdzīgu konfigurāciju, izmantojot koplietojamas IP adreses. Neviena no tām nedod iespēju piekļūt īpašiem / statiskiem IP, un tas izstaro milzīgu auditoriju, kas, iespējams, vēlēsies droši ļauties banku darījumiem vai piekļūt attālajiem tīkliem.

ExpressVPN un IPVanish trūkst arī izplatītās pakalpojumu atteikšanas (DDoS) aizsardzības, un tas var izrādīties kaitīgs, jo īpaši tiem lietotājiem, kuri, iespējams, VPN izmanto spēlēm.

Pozitīvi ir tas, ka Express un IPVanish izmanto NAT ugunsmūrus, lai bloķētu nepieprasītu ienākošo trafiku, atšifrējot pakešu galvenes, iegūstot atbilstošo IP adresi un nosūtot trafiku no šī IP tikai tur, kur tas nepieciešams!

Klientu apkalpošana

Gan IPVanish, gan ExpressVPN piedāvā atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu sistēmu. Tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu pārbaude atklāja, ka reakcija bija diezgan ātra.

Pa e-pastu / biļešu atbalstu IPVanish paņēma kādu laiku (vidēji 3 stundas vienā atbildē), turpretī ExpressVPN to saīsināja (vidēji 40 minūtēs)..

Mēs veicām šos testus, pa e-pastu nosūtot katram VPN trīs jautājumus. Starp tiem divi bija vispārīgi jautājumi un divi bija nedaudz tehniskāki. Skatiet zemāk esošo statistiku:

ExpressVPN IPVanish
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 40 minūtes 3 stundas
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

ExpressVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai ExpressVPN var atbloķēt Netflix US? 30 minūtes 1
Kādus žurnālus glabā ExpressVPN, ja tāds ir? 30 minūtes 1
Vai ExpressVPN var izmantot Ķīnā un kā? 50 minūtes 1
Kā droši lietot uTorrent ar ExpressVPN? 50 minūtes 1

IPVanish

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai IPVanish ir labs Torrenting? 3 stundas 1
Vai IPVanish darbojas ar Netflix? 2 stundas 1
Kāpēc IPVanish nedarbojas Firestick? 3 stundas 1
Kādi maršrutētāji darbojas ar IPVanish? 4 stundas 1

Uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN uzvar pret IPVanish

Lai gan ExpressVPN un IPVanish ir lieliski pakalpojumi, BVI bāzes nodrošinātājs noteikti uzvar šo salīdzinājumu. Tas atrodas drošākā juridiskajā rakstā, tam ir pārbaudīta bez reģistrēšanas politika un tiek atbloķētas visas galvenās straumēšanas platformas.

Nemaz nerunājot, jums ir lieliska funkcionalitāte, lai piekļūtu VPN Ķīnā, un ārkārtējs atbalsts lietotnēm, ieskaitot vienu maršrutētājiem, kas darbojas abos: DD-WRT un Tomato.

Ja jūs meklējat alternatīvu ExpressVPN, labākais risinājums būtu doties uz Surfshark. Tas ir jaunpienācējs, kas piedāvā tādu pašu funkcionalitāti kā ExpressVPN, bet ar minimālo cenu USD 1,99 mēnesī. uz 2 gadu plānu.

Похожие статьи

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar TunnelBear

  Kur ExpressVPN ir līderis tirgū “piemaksa” VPN, TunnelBear jau kādu laiku ir iecienījuši bezmaksas krāpnieki. Šodien es tāds būšu...

 • ExpressVPN pret TorGuard

  ExpressVPN un TorGuard ir slaveni VPN pakalpojumi, kuru mērķis ir radīt jaunas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes darbību....

 • NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

  Lietotāji regulāri sastopas ar daudzām pārskatīšanas vietnēm, kurās šīs divas ir norādītas kā labākie pakalpojumu sniedzēji tirgū. Kas notiks, ja jūs abus VPN ieslēgsit katram...

 • Surfshark Vs IPVanish Salīdzinājums 2020

  Lai arī Surfshark ir salīdzinoši jauns pakalpojums, tas, pateicoties daudzām pieejamajām funkcijām, ir izpelnījies reputāciju kā zvērs par budžetu...

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Tā kā liela daļa perspektīvo VPN pakalpojumu skatās no neapmācītas acs, abonēt tādu, kas atbilst viņu vajadzībām un prasībām, parasti ir grūti....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me