ExpressVPN pret TorGuard

ExpressVPN vs TorGuard

ExpressVPN un TorGuard ir abi slavenie VPN pakalpojumi, kuru mērķis ir jaunu tehnoloģiju un modernu iespēju radīšana, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes privātumu / drošību.

Vai jūs mēģināt noteikt labāku izvēli starp abiem? Ja tā, pārbaudiet šo padziļināto ExpressVPN un TorGuard salīdzinājumu, lai uzzinātu par uzvarētāju!

Uzsver
ExpressVPN TorGuard
 1. Vairāk nekā 3000 serveru 94 valstis
 2. AES-256-CBC un AES-256-GCM
 3. 3 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)
 1. 3000 un vairāk serveru 55 valstis
 2. Uz OpenConnect SSL balstīts VPN
 3. 8 vienlaicīgi savienojumi
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Atbalsta WireGuard protokolu

Cenas un atlaides

ExpressVPN TorGuard
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1/3/6 mēneši
6 mēneši 1 gads
1 gads 2 gadi
Īpašs piedāvājums 35% atlaide 1 gada plānam 58% atlaide 2 gadu plānam
Augstākā cena mēnesī 12,95 USD 9,99 USD
Zemākā cena mēnesī 8,32 USD 4,16 USD
Viena gada cena USD 99,5 59,99 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 7 dienas

Salīdzinot TorGuard un ExpressVPN, kļūst skaidrs, ka pēdējais ir dārgākais variants. Tas piedāvā trīs dažādu termiņu abonēšanas plānus.

Ja izvēlaties mēnesi, jums būs jāmaksā USD 12,99. Par 6 mēnešiem jums būs jāmaksā USD 9,99 mēnesī, kas tiek iekasēts kā 59,95 USD.

Lai iegūtu vislabāko vērtību, es iesaku lietotājiem izvēlēties gada paketi. Tas lietotājiem piešķir pārsteidzošu 35% atlaidi, samazinot mēneša izmaksas līdz USD 8,32.

Turpretim TorGuard ir 4 paketes: anonīms starpniekserveris, anonīms VPN, anonīms e-pasts un privātuma pakete ar dažādiem abonēšanas līmeņiem..

Viņu ikmēneša sākums ir 9,99 USD, ceturksnī - 19,99 USD, pusgadā - 29,99 USD un katru gadu 59,99 USD. Par labāko cenu es iesaku viņu 2 gadu plānu.

Tas samazina mēneša izmaksas tikai līdz USD 4,16. Rezultātā jūs maksājat tikai 99,99 USD par 24 mēnešiem, tas ir tas pats, ko jūs maksātu par ExpressVPN’s 1 gada plāns.

Ciktāl tas attiecas uz naudas atdošanas garantijām, ExpressVPN piedāvā 30 dienu atmaksu, turpretim TorGuard piedāvā izmēģinājumu tikai 7 dienas.

Iegādājieties šo labāko ExpressVPN piedāvājumu: ietaupiet 35% no viņu viena gada plāna

Saņemiet šo vislabāko piedāvājumu VyprVPN: Ietaupiet 81% no maksas par 2 gadu vecumu

Iespējas

ExpressVPN TorGuard
Vienlaicīgi savienojumi 3 8
Operētājsistēmas lietotnes Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, daži maršrutētāji Windows, macOS, Android, iOS, Linux
Ierīču manuāla instalēšana Daži maršrutētāji, televizora pierīces Daži maršrutētāji
Sadalītā tunelēšana Jā (tikai darbvirsmas lietotnēm)
Bezmaksas papildinājumi Media Streamer Smart DNS, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Safari TorGuard Stealth starpniekserveris

Gan ExpressVPN, gan TorGuard piedāvā vietējās lietotnes visām populārajām platformām. Tajos ietilpst Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome un Firefox.

Turklāt viņu lietotnes varat izmantot arī vairākās ierīcēs, piemēram, Apple TV, Nvidia Shield TV, Xbox One un Nintendo Switch, kas, maigi izsakoties, ir diezgan noderīga.

Tomēr ExpressVPN iegūst pārsvaru pār TorGuard, piedāvājot vietēju lietotni maršrutētājiem, kurus varat iestatīt arī DD-WRT un Tomato ethernet slēdžos..

Ja jums rodas grūtības ar maršrutētāja lietotnes manuālu iestatīšanu, pakalpojumu sniedzējs pat rūpējas jauniesaucamajai auditorijai, padarot pieejamus iepriekš konfigurētus maršrutētājus par saprātīgām cenām.

Vienlaicīgiem savienojumiem TorGuard iegūst priekšrocības, atbalstot 8 vairākas ierīces, turpretī ExpressVPN vienā abonementā atļauj tikai 3 multi-logins.

Iespēju atbloķēšana

ExpressVPN TorGuard
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls

Tāpat kā visi citi pakalpojumu sniedzēji tirgū, TorGuard piegādā “nekonsekventa” sniegums straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanai visā pasaulē.

Dažreiz viņu serveri strādāja, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, dažreiz viņi to nedarīja. Kā tādu TorGuard nevar uzskatīt par uzticamu straumēšanas iespēju.

Protams, ExpressVPN nepiedzīvo šādas problēmas. Pateicoties spēcīgajai drošībai, viņu serveri lielākoties strādāja, lai apietu dažādu straumēšanas pakalpojumu VPN aizliegumus.

Es varēju straumēt 4k kvalitātē vairākos VoD, ieskaitot Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar un pat Disney Plus.!

Ķīna

Ķīnas iedzīvotāji un emigranti pastāvīgi meklē VPN, kas veiksmīgi apiet IP bloķēšanu, saindēšanos ar DNS, DNS nolaupīšanu un melnādainiem VPN serveriem.

“Lielais ugunsmūris” Ķīnā izmanto šīs dažādās tehnoloģijas un algoritmus, lai aizliegtu VPN un apturētu cilvēku piekļuvi saturam ārpus tā vai lokāli.

Jums veiksmi, gan ExpressVPN, gan TorGuard piedāvā labus stimulus ķīniešu lietotājiem. Ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanai, ja tie tiek izmantoti, varat izmantot jebkuru no pakalpojumu sniedzējiem “apjukums” tehnoloģija.

Lai gan TorGuard lietotāji var saskarties ar problēmām, lejupielādējot savas lietotnes, jo tur ir ķīniešu spoguļu vietne. No otras puses, ExpressVPN to piedāvā!

Iestatīšana un saskarne

ExpressVPN TorGuard
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Galvenā atrašanās vietas izvēle Uz sarakstu balstīta Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Līdzīgi kā citiem pakalpojumu sniedzējiem, arī jums ir automātiskās iestatīšanas vedņi ExpressVPN instalēšanai Windows, Mac, Android un iOS ierīcēs..

Citām platformām jums ir pieejami manuāli iestatīšanas ceļveži. Ciktāl tas attiecas uz saskarni, ExpressVPN’Darbvirsmas lietotnes mēdz būt diezgan iespaidīgas.

Viņi lepojas ar jaunu un kompaktu dizainu. Tā kā galvenajā izvēlnē ir atrašanās vietas josla un savienojuma poga, tūlītēja savienojuma piesaistīšana ir neticami vienkārša.

Protams, tie, kas vēlas konfigurēt lietotni, to var izdarīt, noklikšķinot uz “hamburgers” izvēlne VPN klienta augšējā labajā stūrī.

ExpressVPN interfeiss

TorGuard piedāvā arī automātiskas iestatīšanas vedņus operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android. Ciktāl tas attiecas uz viņu saskarni, es to godīgi izmantoju.

Piemēram, darbvirsmas lietotnes parasti ir diezgan sarežģītas, ņemot vērā daudzos konfigurācijas iestatījumus, kas sveic jūs pēc VPN klienta palaišanas.

Tas to padara grūtu “lajs lietotājiem” saprast, kā izveidot spēcīgu savienojumu, kuri nav pazīstami ar VPN protokoliem un šifrēšanu.

Būtu labāk, ja TorGuard uzliktu drošības noklusējuma iestatījumu kopu un pēc tam dotu lietotājiem iespēju to mainīt, kad vien nepieciešams.

TorGuard lietotnes saskarne

Serveri un veiktspēja

ExpressVPN TorGuard
Servera valstis 94 55
Kopējais serveru skaits 3000 3000

Serveru skaita ziņā gan ExpressVPN, gan TorGuard var lepoties ar lielu tīkla infrastruktūru. Kā tāds jums nav jāuztraucas par ierobežotiem serveriem.

Izmantojot ExpressVPN, jums ir piekļuve 3000+ serveriem 94 valstīs un 160+ vietās visā pasaulē, kas ir diezgan iespaidīgi.

Tikmēr TorGuard lietotājiem piedāvā 3000+ serverus 55 valstīs. Kā tāds ExpressVPN šeit iegūst priekšrocības, atbalstot citas valstis.

Ātrums

ExpressVPN TorGuard
Ātruma zaudēšana 9% 19%

Pilnīgai veiktspējas analīzei es veicu ātruma testu abiem pakalpojumu sniedzējiem. Process ietvēra 5 dažādu serveru pārbaudi no ExpressVPN un TorGuard.

Šie serveri atradās ASV, Lielbritānijā, Francijā, Austrālijā un Kanādā. Un, lai iegūtu labākos rezultātus, testi tika veikti ar 100 Mb / s savienojumu.

Tīkla ātruma testos ExpressVPN augšupielādēs un lejupielādēs izdevās nodrošināt vidēji 91 Mb / s, norādot ātruma zudumu 9%.

Turpretī TorGuard bija lielāki zaudējumi, pieskaroties 19% atzīmei par ātruma samazināšanu, reģistrējot vidējo ātrumu 81 Mbps.

Drošība

ExpressVPN TorGuard
VPN protokoli PPTP, L2TP, OpenVPN OpenVPN / WG / SSTP / IPSec
OpenVPN datu šifrēšana AES-256-CBC AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-4096 RSA-2048
Noklusēšanas tehnoloģija Šifrēta bloka ķēde OpenConnect SSL bāzes
Lietotņu drošība Avārijas poga StealthVPN
DNS statuss Privāts DNS Privāts DNS

ExpressVPN atbalsta trīs populārus protokolus: PPTP, L2TP un OpenVPN (TCP un UDP). Kā noklusējuma ExpressVPN visās ierīcēs ievieš OpenVPN protokolu.

Protams, iOS ierīces izmanto IKEv2 protokolu ātrākam ātrumam un drošībai. Šifrēšanai tas izmanto AES-256-CBC šifrus ar HMAC SHA-256 datu autentifikāciju datu kanālā.

Tikmēr tas izvieto AES-256-GCM šifrus ar RSA-4096 rokasspiedienu un HMAC SHA-256 datu autentifikāciju vadības kanālam..

No otras puses, TorGuard piedāvā atbalstu OpenVPN / WireGuard / L2TP / IPSec / SSTP. Datu kanālam tas izmanto AES-256-GCM šifrus ar SHA256 datu autentificēšanai un RSA-4096 rokasspiedienam..

Kontroles kanālam TorGuard izmanto tos pašus šifrus un hash autentifikāciju, iekļaujot SHA384 autentifikācijai. iOS lietotnēs tiek izmantoti vai nu IKEv2, vai IPSec protokoli.

Noplūdes testi

Lai nodrošinātu spēcīgu drošību no abiem pakalpojumu sniedzējiem, es veica noplūdes testu. Šajā procesā WebRTC / DNS / IP adrešu noteikšanai tika izmantoti 6 dažādi rīki:

WebRTC un HTTP pieprasījuma noplūdes:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS noplūde:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 un Torrent IP noplūdes:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Nav pārsteidzoši, ka gan TorGuard, gan ExpressVPN veica testus un neatklāja būtisku personiski identificējamu informāciju, nodrošinot jūs visu diennakti aizsargātu!

Privātums

ExpressVPN TorGuard
Galvenā mītne Britu Virdžīnu salas Savienotās Valstis
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Bitcoin un piparmētra Bitcoin un Litecoin

Lai arī TorGuard ir daudzu lietotāju vēlamā drošības / privātuma izvēle, daži no viņiem varētu uztraukties, zinot, ka viņu galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Kā jūs droši vien zināt, ASV ir piecu / deviņu / četrpadsmit acu alianses dibinātāja. Tāpēc VPN nevar viegli uzticēties.

ASV valdība nosaka obligātus datu saglabāšanas un masveida uzraudzības likumus, kas arī liek telekomunikāciju, interneta un VPN pakalpojumu sniedzējiem glabāt informāciju par lietotāju.

Pat ja TorGuard apgalvo, ka var lepoties ar a “nav mežizstrādes” Lai īstenotu šo politiku, valdības aģentūras vienmēr var viņus uzspiest, nosūtot pavēsti ar pavēles pieprasījumu.

No otras puses, ExpressVPN atrodas ļoti drošā un autonomajā Britu Virdžīnu salā. Tādējādi jūs varat justies pilnīgi anonīms.

BVI var būt daļa no Lielbritānijas monarha, taču tas ievēro savus likumus, kas parasti atbalsta lietotāju privātumu. Kaut kas mūsdienās nav slavens ar ASV.

Lai vēl vairāk atvieglotu tā lietotāju prātu, ExpressVPN pat ir piedalījies drošības auditā; tādu, kuru vadīja draņķīgais PWC.

Konfigurācija

ExpressVPN TorGuard
Adreses piešķiršana Dalīts Koplietota / statiska
Statiskās IP Nav 45+ vietas
DDoS aizsardzība
NAT ugunsmūris

Vietās, kur ExpressVPN atbalsta kopīgu tīkla infrastruktūru, TorGuard izmanto spēcīgāku koplietoto / statisko kombināciju, lai apmierinātu dažādās lietotāju prasības.

ASV piegādātājs piedāvā statiskus IP 45 un vairāk vietās visā pasaulē, kas ir ļoti noderīgi tiem, kuri piekļūst sensitīvai banku informācijai vai vēlas piekļuvi savam mājas tīklam.

Klientu apkalpošana

ExpressVPN TorGuard
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 33 minūtes 45 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Ciktāl tas attiecas uz atbalstu, jums ir tiešraides tērzēšana, e-pasta atbalsts un biļešu pārdošanas sistēma ar TorGuard un ExpressVPN, kas ir diezgan noderīga.

E-pasta / biļešu atbalsts, izmantojot TorGuard, aizņēma kādu laiku (vidēji 45 minūtes vienā atbildē), turpretī ExpressVPN to saīsināja (vidēji 33 minūtēs).

ExpressVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai ExpressVPN var izsekot?? 15 minūtes 1
Vai ExpressVPN saglabā žurnālus? 18 minūtes 1
Kā skatīties Netflix ar ExpressVPN? 55 minūtes 1
Kādas funkcijas ExpressVPN piedāvā mocīšanai? 47 minūtes 1

TorGuard

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Kā es varu atcelt savu TorGuard abonementu? 1 stunda 1
Vai TorGuard ir nogalināšanas slēdzis?? 48 minūtes 1
Vai TorGuard VPN ietver starpniekserveri? 52 minūtes 2
Vai TorGuard reģistrē jūsu personisko informāciju? 48 minūtes 1

Uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN uzvar

Neapšaubāmi, ExpressVPN uzvar šo salīdzinājumu, jo tas atrodas drošā vietā, atbloķē visas populārās straumēšanas platformas, darbojas Ķīnā un tam nav nulles noplūdes problēmu.

No otras puses, TorGuard galvenā mītne atrodas ASV, tai ir problēmas apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, tā nepiedāvā ķīniešu vietņu spogulīšus un tai ir mulsinoša cenu struktūra.

Похожие статьи

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar TunnelBear

  Kur ExpressVPN ir līderis tirgū “piemaksa” VPN, TunnelBear jau kādu laiku ir iecienījuši bezmaksas krāpnieki. Šodien es tāds būšu...

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

  Tā kā liela daļa perspektīvo VPN pakalpojumu skatās no neapmācītas acs, abonēt tādu, kas atbilst viņu vajadzībām un prasībām, parasti ir grūti....

 • ExpressVPN salīdzinājumā ar IPVanish

  VPN pakalpojuma izvēle ir kļuvusi par sarežģītu uzdevumu, jo tiešsaistē ir pieejams daudz iespēju, kuras visas apgalvo, ka ir labākās tirgū.....

 • PureVPN pret TorGuard

  PureVPN ir slavens ar to, ka ir lēts pakalpojumu sniedzējs, kas ir pretrunā ar populārākajiem nosaukumiem tirgū, bet vai tas tiešām ir labāks par īpaši drošu un...

 • NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN

  Lietotāji regulāri sastopas ar daudzām pārskatīšanas vietnēm, kurās šīs divas ir norādītas kā labākie pakalpojumu sniedzēji tirgū. Kas notiks, ja jūs abus VPN ieslēgsit viens pret otru...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me