PureVPN Netflix – האם זה באמת מסוגל לבטל את החסימה של נטפליקס בארה”ב?

נטפליקס זה העולם’שירות הסטרימינג הגדול ביותר כרגע, ומציע את האוסף הטוב ביותר של תכניות טלוויזיה, סרטים, תוכן לילדים ועוד ועוד. אבל האם אתה יודע שנטפליקס מוגבלת גאוגרפית והיא מציעה קטלוגים של תכנים שונים במדינות שונות?

זה’נכון, נטפליקס אינו’זהה בכל מדינה והספרייה הטובה ביותר שמציע השירות היא הספרייה האמריקאית. אך מכיוון שהגיאוגרפיה שלה מוגבלת ונטפליקס גם אכפה איסור VPN באתר, רק שירות ה- VPN הטוב ביותר יכול לאפשר לך לבטל את חסימת האמינות של Netflix US.

הפעם, אנו עורכים סקירה של PureVPN על מידת ההצלחה של החברה בנטפליקס, ובודק את הספק הפופולרי הזה.’היכולות המאפשרות לנו לא רק לבטל את חסימת Netflix US, אלא גם לספק תכונות אחרות ידידותיות למשתמש כמו רוחב פס בלתי מוגבל, לקוחות VPN ייעודיים ועוד..

לניתוח מעמיק יותר של השירות’הביצועים שלהם כ- VPN של Netflix, הנה סקירת ה- PureVPN Netflix המקיפה שלנו לשנת 2019:

מדוע נטפליקס אוסרת VPN?

לאלו מכם שאינם מודעים למעשה לאיסור VPN ומדוע הם קיימים, עליכם לדעת תחילה כי התוכן כמעט בכל אתרי הזרמת שם מחויב בדרך כלל על ידי חוקי זכויות יוצרים..

חוקי זכויות יוצרים אלה קובעים ומגדירים את הטריטוריות והאזורים שבהם ניתן לשדר את התוכן באופן חוקי או להפוך אותו לזמין. כל ניסיונות לגישה לתוכן שמחוץ לאזורים שבהם הוא זמין, נחשבים כהפרה של חוקי זכויות היוצרים.

אתרי סטרימינג כמו נטפליקס מציבים מגבלות גיאוגרפיות על תוכן בכדי לשמור על עצמם במסגרות החוקיות של הגנה על חוקי זכויות היוצרים הנלווים לתוכן..

אך מכיוון שניתן להשתמש בקלות ב- VPN כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות הללו, אתרי סטרימינג רבים יזמו חסימה נוספת באתרי האינטרנט שלהם המכונה “איסור VPN”. איסור VPN זה לא מאפשר ל- VPN לאפשר לחיבורי אינטרנט לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי באתרים אלה, ומשרת את המטרה של הגנה היטב על חוקי זכויות היוצרים.

איסור ה- VPN הזה הוא תופעה די לאחרונה והוא יוזם ברובו לאחר 2015 על ידי אתרי סטרימינג גדולים. אך לאף אחד מאתרי הסטרימינג הללו אין איסור VPN חזק כמו Netflix ובצדק, מכיוון שנטפליקס היא, למרחוק, העולם’אתר הסטרימינג הגדול ביותר המארח אלפי כותרות, מופעים וסרטים המוגבלים geo על ידי חוקי זכויות יוצרים.

איסור ה- VPN של נטפליקס מתוחכם ביותר בזיהוי חיבורי אינטרנט המאפשרים VPN ולמרות שיש הרבה טכניות הטמונות באכיפה של איסור כזה בצורה יעילה, החלק העיקרי של איסור זה עובד על ידי זיהוי יותר מדי חיבורים שמקורם בשרת בודד או ב- IP דומה מאוד כתובות.

Purevpn netflix

רוב האנשים חושדים שנטפליקס אפילו משתמשת בנתוני רישום משתמשים, פרטי תשלום ואמצעים אישיים אחרים כדי להתאים את חיבור האינטרנט שלה למה שמשתמש’המיקום האמיתי צריך להיות בכדי לחזק את איסור ה- VPN, אבל עד עכשיו, זה פשוט דיבורים ואף אחד לא הוכיח את זה.

כך שחזר לשרתים המשמשים כנקודות זיהוי על ידי Netflix לצורך אכיפת איסור ה- VPN שלה, צעד זה הפך כמעט כל ספק VPN אחר ללא תועלת בביטול החסימה של Netflix US או Netflix UK וכדומה..

זה משאיר מעט מאוד ספקי VPN שאפשר לסמוך עליהם לגשת לתוכן ארה"ב המוגבל ב- Netflix בארה"ב ובין שמות אלה ספקים כמו PureVPN..

PureVPN עשתה עבודה ראויה לשבח להפליא בכך שהיא מספקת למנויים שלה חווית ביטול חסימה מהממת מכיוון שהיא ממשיכה לנתב חיבורים משרתים חדשים יותר כדי להישאר צעד אחד לפני האיסור של VPN של Netflix. האיסור אינו יכול לזהות חיבורי VPN אם השרתים מועברים ומועברים די מהר ו- PureVPN מבצע את העבודה בצורה מושלמת.

זה הופך את PureVPN למתמודד העליון כ- vpn בעיקר בגלל זה’היא ה- VPN הזול ביותר מבין כל ה- VPN המובילים שיכולים לבטל את חסימת Netflix. המחירים שלה כמעט מחציתם או אפילו נמוכים יותר בהשוואה לספקי VPN אחרים המציעים אותה פונקציונליות בביטול החסימה של Netflix בצורה מהימנה..

איך לגרום ל- PureVPN לצפות בנטפליקס בארה"ב?

רכישת מנוי PureVPN על מנת להשתמש בו כדי לבטל את חסימת הצפייה של Netflix US היא תהליך די פשוט ואפשר להסתיים איתו תוך דקה. כאן’איך זה הולך:

כיצד לגרום ל- PureVPN לצפות בנטפליקס בארה

 • בקר בכתובת https://www.purevpn.com/netflix-vpn
 • לחץ על התחל להזרים עכשיו.
 • עבור לכרטיסיית התמחור מהתפריט העליון

preving prcing עבור נטפליקס

 • בחר תוכנית תמחור המתאימה לך ביותר
 • בחר אמצעי תשלום. PureVPN מציעה אפשרויות רבות כאן כך שמציאת אפשרות התשלום המועדפת עליך זכתה’לא תהיה בעיה.

אמצעי תשלום עבור PureVPN עבור netflix

 • מלא את הפרטים שלך לביצוע עסקה עבור למשל. אם בחרת לתשלום באמצעות כרטיס אשראי, תראה טופס זה ותצטרך למלא אותו בפרטיך
 • לאשר את ההזמנה
 • כעת תקבל את אישורי ה- VPN שלך, כלומר שם המשתמש והסיסמה שלך ב- VPN בתיבת הדואר הנכנס שלך
 • הורד את לקוח ה- VPN עבור מערכת ההפעלה שלך. PureVPN מציעה מגוון רחב של אפליקציות VPN ייעודיות לכל מערכות ההפעלה הפופולריות ומכשירי נישה רבים, כך שמציאת אחת למערכת ההפעלה שלך היא משימה פשוטה.
 • התקן את לקוח VPN במערכת שלך והתחבר באמצעות אישורי המשתמש שלך
 • התחבר לשרת ארה"ב עובד. כפי שהוזכר לעיל כשהסברתי את איסור ה- VPN, PureVPN לעתים קרובות ממשיך לשנות את השרתים שלה המיועדים לביטול חסימת Netflix US, כך שזה יהיה נהדר אם תוכלו לבקש את התמיכה בצ'אט החי בשרת המדויק כדי לבטל את חסימת Netflix US
 • פתח את Netflix.com ותיהנה מההצגות הטובות ביותר, הכותרות והסרטים מהספריה האמריקאית שהיא הספרייה הטובה ביותר של נטפליקס מכולם.!

PureVPN Netflix - האם זה באמת מסוגל לבטל את החסימה של נטפליקס בארה"ב?

PureVPN IP ייעודי Netflix

אתה חייב’הבנתי כבר עכשיו את האיסור של ה- VPN של נטפליקס. לכן, הרשו לי לומר לכם שיש שתי דרכים לעבור את זה.

ראשית, אתה יכול להשתמש ב- PureVPN’שירות ביטול החסימה של נטפליקס הרגיל, כלומר באמצעות שרתים משותפים בלעדיים המהווים חלק מפארק השרתים המקורי.

שנית, על ידי קבלת VPN IP ייעודי לעצמך.

IP ייעודי שימושי יותר למטרות כמו ביטול חסימת Netflix וזה’מכיוון שאם תרשמו לשירות זה תקבלו IP שמשמש אך ורק על ידיכם, ובכך תפחית את הסיכוי שנטפליקס תזהה אותו כ- IP שמאפשר VPN..

האם אתה יכול להזרים את נטפליקס בסין באמצעות PureVPN

IP ייעודי הופך במהירות להעדפה גדולה עבור אנשים המחפשים לבטל את החסימה של אתרי זרימה עם איסור VPN מכיוון שהם נתקלים בפחות בעיות והפרעות עם זה.

כן זה’זה קצת יקר להשיג אחד כזה שהוא תוספת לתוכניות הרגילות, אבל כמות האמינות שתקבלו איתו לא ניתנת להשגה.

להלן תוכניות תמחור להרשמה ל- IP ייעודי כתוסף של PureVPN לביטול חסימת Netflix:

purevpn ip ייעודי נטפליקס - -

PureVPN’s IPs ייעודיים קיימים במדינות הבאות ויש לרכוש כל אחת בנפרד:

 1. אוסטרליה
 2. קנדה
 3. גרמניה
 4. הונג קונג
 5. מלטה
 6. בריטניה
 7. סינגפור
 8. ארה"ב

כיצד לבדוק את PureVPN Netflix פועל כראוי?

כיצד לבדוק את PureVPN Netflix פועל כראוי

בעוד שאתרי VPN רבים אחרים הכוללים הוראות דומות יגידו לך שעליך לבצע בדיקות DNS ובדיקות טכניות אחרות כדי לבדוק אם VPN עובד עבור Netflix US או לא, אני לא’אני לא ממליץ על דברים כאלה מכיוון שהם יבזבזו את זמנכם.

הנה כאשר התחברתי לשרת האמריקני ב- PureVPN. אתה יכול לראות בתמונה למטה שהחיבור שלי הועבר כעת בקלות מניו יורק, ארה"ב.

כעת, כדי לבדוק אם PureVPN או VPN אחר פועלים בצורה מושלמת לקראת ביטול החסימה של ארה"ב, עליכם לעשות דבר אחד בלבד, כלומר לחפש תוכן שאינו זמין מחוץ לארה"ב. אם זה מופיע במהלך החיפוש והוא משחק בסדר גמור, PureVPN עובד בצורה מושלמת.

כתובת IP של purevpn netflix

הרשה לי לתת לך כאן רשימה של תכניות וסרטים שיעזרו לך לקבוע אם אתה נמצא בספרייה בארה"ב כרגע באתר נטפליקס או לא:

 1. קוונטיקו
 2. תריסים שיאיים
 3. למצוא את דורי
 4. פלא’סוכן

בתמונה זו למטה, תוכלו לראות שכאשר חיפשנו את קוונטיקו מבלי להתחבר לשרת אמריקאי מ- PureVPN, המופע לא עשה זאת’לא להכניס את תוצאות החיפוש.

נטפליקס מראה

והנה תמונה של תוצאות החיפוש עבור אותה שאילתה, אך לאחר הפעלת PureVPN! Quantico מופיע כעת בתוצאות החיפוש.בדיקה אמיתית של נטפליקס

כיצד לעקוף את מצערת Netflix על ידי ספק האינטרנט שלך?

אי פעם חווה את התחושה תוך כדי שימוש באינטרנט שהחיבור שלך לא עושה’לא לעלות ממהירות מסוימת? סף זה הוא המקום בו ספקיות האינטרנט מציבות את הרף במהירות האינטרנט העומדת לרשותך.

מצערת היא אחד הבאמרים הגדולים ביותר עבורי והרבה אנשים אחרים שם, במיוחד בזמן הזרמת. זה’מכיוון שאם המהירות של חיבור האינטרנט איטית, חוויית האינטרנט, כולל סטרימינג, הופכת פתטית בלשון המעטה.

עקיפת המצערת מהירות של ספקי האינטרנט מקבלת חשיבות רבה עוד יותר כאשר אתה משתמש בנטפליקס שכן הזרמה דורשת מהירות גבוהה כדי לספק לך איכות וידיאו HD..

אבל אל’אל תדאגי עדיין מכיוון ש PureVPN יכול בקלות לאפשר לך לעקוף את המצערת מכיוון שהיא מאבטחת את חיבור האינטרנט שלך דרך הצפנה. זה הופך את ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לעקוב אחר האם אתה משתמש ב- Netflix או לא, כך שהוא יכול’לא מצמצם את חיבור האינטרנט שלך.

מדוע להשתמש ב- PureVPN Netflix?

כמוני’כבר אמרתי לך בעבר בסקירה זו, PureVPN הוא שירות VPN מוביל ועושה עבודה ראויה לשבח לספק למנויים שלה יכולות חסימת כוכבים מהממים, לא רק עבור נטפליקס ארה"ב אלא גם עבור אתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים אחרים..

ברור של- VPN זה היה חלק לא מבוטל במחלוקות ובגאבות, שגרמו לרבים מהמשתמשים הקודמים שלה להתאכזב מהשירות שלה. אך לזכותה הגדולה, PureVPN חזר לאחור באופן מהדהד, במיוחד בשנה האחרונה.

מדוע להשתמש ב- PureVPN Netflix?

PureVPN עשתה עבודה בשדרוג מהירויותיה, הגדלת רשימת הלקוחות הייעודיים שלה ועוד, והחזירה את החלל שלה שוב לאחד מחמשת שירותי ה- VPN הטובים ביותר בשוק..

אני באופן אישי, ובאמצעות בדיקת השירות, ממליץ להשתמש ב- PureVPN לצרכי ביטול החסימה של Netflix שלך. אם אתה רוצה לדעת מה הסיבות מדוע אני עושה זאת, קרא את התכונות הבאות שמציע PureVPN שהופכות את זה לבחירה מושלמת עבור VPN של Netflix:

 1. לקוחות מרובים המוקדשים יאפשרו לך להריץ את ה- VPN בקלות לביטול החסימה של Netflix כמעט בכל מכשירי הפופולריות והנישה. מאפליקציית Windows לאפליקציית Firestick, אין שום אפשרות לבחירה בכל הקשור לתאמת הפעלה לנוחות המשתמש על ידי PureVPN
 2. PureVPN מציע רוחב פס בלתי מוגבל, ומאפשר לך להביע כמה שיותר תוכניות וסרטים שאתה רוצה, מבלי לחשוש שנגמר לך ה- VPN’כיסוי
 3. הוא מציע את תכונת התמיכה בצ'אט החי המצוינת שתאפשר לך לקבל כל מיני תמיכה בפתרון בעיות שאתה עשוי להזדקק לה. עבור למשל אם אתה רוצה לדעת את השרת העובד בארה"ב להתחבר לצורך ביטול החסימה של Netflix US, אתה יכול לבקש מתמיכת הצ'אט החי בכל עת עבורו
 4. שם’ניתן ערבות להחזר כספי של 31 יום על כל תוכניות התמחור שלה, למקרה שלא תעשה זאת’כמו השירות או הביצועים שלו, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך בקלות

PureVPN Netflix - האם זה באמת מסוגל לבטל את החסימה של נטפליקס בארה"ב?

PureVPN Netflix לא עובד:

לפעמים אתה עלול להיתקל בצרות כשאתה מנסה לבטל את חסימת Netflix US באמצעות PureVPN. סוגיות ובעיות אלה הן די שכיחות ולא’לא להצביע על כל סוג של מצב מדאיג. אפילו בעת שימוש ב- VPNs אחרים, תתקלו ברבות מאותן בעיות.

להלן רשימה של בעיות שכיחות כל כך של נטפליקס לא עובדת וכיצד לפתור אותן כדי לחזור לזרם:

בדוק את מהירות האינטרנט שלך כדי לראות אם הסחורה שלה מספיקה כדי להפעיל את זרם נטפליקס. אם אתה מקבל מהירות איטית, נטפליקס’האתר ייפתח ותוכל לדפדף בתוכניות וקבצי סרטים אך הם לא ישחקו. כאשר המהירות יורדת, בקש מספק שירותי האינטרנט לבדוק אם יש בעיות בחיבור או לא

עדכן את לקוח ה- PureVPN VPN שלך על ידי בדיקת התראות בתוך האפליקציה

שאל את התמיכה בצ'אט החי אם הם שינו את השרת האמריקני השמור לביטול החסימה של Netflix. אם כן, קבל את מידע השרת החדש והתחבר אליו

השבת את האנטי-וירוס שלך או כל תוכנת אבטחה אחרת שאתה עשוי להריץ מכיוון שהוא יכול להפריע לחיבור ה- VPN שלך

שאלות נפוצות

האם אתה יכול להזרים את נטפליקס בסין באמצעות PureVPN?

PureVPN מצליחה לבטל את חסימת Netflix בכל העולם באופן כללי והיא אפילו עושה זאת בסין. אבל זכור שאתה צריך להוריד PureVPN מחוץ לסין לפני שאתה נכנס למדינה, כי הספק’האתר אסור במדינה

איזה VPN עובד עם Netflix אם PureVPN לא?

PureVPN אכן עובד עם Netflix, אך אם אתם מחפשים אלטרנטיבות, אז כמה ספקי הקו המובילים למשימה זו הם ExpressVPN Netflix, NordVPN Netflix, Surfshark וכמה אחרים. Zenmate הוא ה- VPN החינמי היחיד שמבטל חסימה של Netflix דרך שרת רומניה

כיצד אוכל לכבות את ה- PureVPN Proxy או Unblocker??

אם אתה משתמש בפרוקסי PureVPN דרך סיומת Chrome, פשוט לחץ על הסמל שלה בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן שלך והפוך את לחצן החיבור אל “כבוי” כדי לכבות את ה- Proxy

סיכום

בואו נסיים את סקירת PureVPN Netflix בקצרה. PureVPN הוא שירות VPN מעוגל היטב וכמעט מתאים באופן מושלם לצרכי הסרת חסימת Netflix שלך. איסור ה- VPN באתר נטפליקס הופך להיות מחמיר ומתוחכם יותר עם היום, כך שאמון על הספק הנכון, כמו PureVPN, הוא חובה אם ברצונך לגשת לספריה של נטפליקס בארה"ב מכל מקום בעולם..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me