רשימת העבודה של שרתי ExpressVPN Netflix לגישה לנטפליקס ארה”ב ובריטניה

שומרי זלילה של נטפליקס מודעים היטב; ה ה- VoD מטיל מגבלות גיאוגרפיות, ומגביל את תכניות הטלוויזיה / כותרות הסרטים הזמינות למשתמשים מחוץ לארה”ב, בריטניה או יפן.

כפי שאתה בוודאי יודע, שלושת המיקומים הללו מארחים את ספריות Netflix הנרחבות ביותר, שלא ניתן לגשת אליהן אלא אם תירשם ל- VPN עבור Netflix כמו ExpressVPN.

על ידי חיבור למיקום אחר, אתה יכול להתנהג כמו מקומי ולגשת למסד הנתונים המלא של ארה”ב Netflix, Netflix UK, ו- Netflix JP-EN..

לכן, בלי להתייחס יותר, קרא את המדריך המעמיק כדי להבין את שרתי ה- ExpressVPN הטובים ביותר של Netflix הזמינים ותודה לי אחר כך &# 55357;&# 56841;

אבל קודם…

האם ExpressVPN עובד בכלל עם Netflix?

כמובן, ה- VPN אכן עובד עם נטפליקס, אך ישנם גם טיפים מסוימים לעקוב אחריהם. ראשית, בכל פעם שאתה רוצה לגשת לגרסה אחרת של Netflix, חובה לנקות את כל נתוני הדפדפן.

מה שאני עושה בדרך כלל זה; להשתמש “גוגל כרום” עבור משימות הגלישה, הפייסבוק, היוטיוב והעבודה הרגילות שלי ושמירה על דפדפן נפרד, כלומר Mozilla Firefox אך ורק עבור Netflix..

ExpressVPN הוא פתרון מאובטח וחינמי לזרם של שירות הווידיאו לפי דרישה. עם ExpressVPN אתה יכול להשיג סרטי Netflix באיכות HD ו- HD באיכות גבוהה ומופעים ממקומות שונים בשלושה חיבורים בו זמנית. בקר ב- ExpressVPN30 אחריות הכסף חזרה

בכל פעם שאני רוצה לבטל את החסימה של תוכנית טלוויזיה / סרט מסוימת, אני דואג לנקות את כל נתוני הדפדפן מ- Mozilla Firefox, הכוללים:

 1. גלישה & היסטוריית הורדות
 2. נתונים לא מקוונים באתר
 3. העדפות אתר
 4. טופס & לחפש
 5. כניסות פעילות
 6. עוגיות
 7. מטמון
  هل يعمل CyberGhost مع Netflix؟ أفضل CyberGhost Netflix الحل

רק לאחר ניקוי נתונים, אני מתחבר לשרת ExpressVPN Netflix, נכנס לחשבון Netflix שלי ואז מבטל את חסימת תוכנית הטלוויזיה / הסרט שאני רוצה לראות.

למטה תוכלו לראות צילום מסך, בו אימצתי את אותו הנוהג והתחברתי לשרת בארה”ב כדי שאוכל לגשת אליו “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (זמין רק בספרייה של ארה”ב נטפליקס).

שרתי ExpressVPN netflix מבטלים חסימת הנוקמים

האם ExpressVPN מגיע עם חשבון נטפליקס?

מה שבטוח, ExpressVPN הוא כל הסבב בשוק ה- VPNs, אך אין זה אומר שהוא מציע לך חשבון Netflix. הספק מספק רק פיתרון להשלמת חשבון Netflix הקיים שלך לביטול חסימה של תכניות טלוויזיה / סרטים מהספריה בארה”ב, בריטניה או יפן..

אתה יכול להשתמש בחשבון ExpressVPN שלך רק לגישה לשרתים שונים ברחבי העולם. היכולות שלה אינן מוגבלות לנטפליקס לחלוטין. משתמשים יכולים אפילו להשתמש באפליקציות שלהם לצורך ביטול חסימה של ה- BBC iPlayer בבריטניה, אמזון פריים, הולו ושאר ה- VoDs הפופולאריים יותר לצורך סטרימינג מקוון..

שרתי ExpressVPN Netflix הטובים ביותר

חותכי חוטים ושומרי זלילה המשתמשים בשירותי VoD כמו Netflix מחפשים לעתים קרובות מידע מדויק אודות שרתי עבודה עבור Netflix USA באוסטרליה או גרסאות אחרות כמו ארה”ב, בריטניה או JP..

ביטלתי את הטרחה שמשתמשים יבדקו את השרתים השונים על ידי ביצוע ניתוח מקיף בעצמי. זה אמור להקל עליכם את תהליך ביטול החסימה של Netflix. להלן טופס סיכום של רשימת שרתי Netflix של ExpressVPN המספק גישה לתכניות והסרטים הרבים ביותר של נטפליקס..

מיקומי שרת איכות שניתנה
ארה”ב – לוס אנג’לס 5 אולטרה HD
ארה”ב – לוס אנג’לס 4 אולטרה HD
ארה”ב – ניו ג’רזי 3 HD
ארה”ב – ניו ג’רזי 2 HD
ארה”ב – ניו יורק 2 אולטרה HD
בריטניה – ברקשייר 2 אולטרה HD
בריטניה – וומבלי HD
בריטניה – לונדון HD
בריטניה – ברקשייר HD
יפן – טוקיו 1 HD
יפן – טוקיו 3 HD
  هل يعمل CyberGhost مع Netflix؟ أفضل CyberGhost Netflix الحل

נטפליקס ארה”ב

גרסת Netflix בארה”ב כוללת 1761 מופעים ו -4091 סרטים בספריה (5,852 כותרים בסך הכל). לביטול החסימה, לחץ על סמל ההמבורגר האופקי כדי להציג מיקומים נוספים.

מבין ארבעת האזורים, בחר “אמריקה” ואז הרחב את הרשימה עבור “ארצות הברית”. אתה אמור להיות מסוגל לראות את כל השרתים הזמינים מ- ExpressVPN בארה”ב.

רשימת שרתי ExpressVPN בארה

יצרתי רשימה למטה עבור “עובד” שרתים המבטלים את חסימת Netflix. בכל פעם שתרצה לגשת לספריה בארה”ב, פשוט התחבר לדברים הבאים:

 1. ארה”ב – לוס אנג’לס 5 (Ultra HD)
 2. ארה”ב – לוס אנג’לס 4 (Ultra HD)
 3. ארה”ב – ניו ג’רזי 3 (HD)
 4. ארה”ב – ניו ג’רזי 2 (HD)
 5. ארה”ב – ניו יורק 2 (Ultra HD)

למטה תוכלו לראות שהתחברתי אליו “לוס אנג’לס – 5” והצלחתי לבטל את החסימה “ת’ור: ראגנארוק” בצורה חלקה, הזמינה רק בספריה של נטפליקס בארה”ב.

ExpressVPN מבטל את החסימה של ת'ור ראגנארוק

נטפליקס בריטניה

גרסת Netflix בריטניה כוללת 1699 מופעים ו -3906 סרטים בספריה (5,605 כותרות בסך הכל). לביטול החסימה, גש ל- ExpressVPN’רשימות שרת מלאות דרך האפליקציה.

מארבעת האזורים, בחר “אירופה” ואז הרחב את הרשימה עבור “הממלכה המאוחדת”. אתה אמור להיות מסוגל לראות את כל השרתים הזמינים מ- ExpressVPN בבריטניה.

רשימת שרתי ExpressVPN Netflix בבריטניה

יצרתי רשימה למטה עבור “עובד” שרתים המבטלים את חסימת Netflix UK. בכל פעם שתרצה לגשת לספריה בבריטניה, פשוט התחבר לדברים הבאים:

 1. בריטניה – ברקשייר – 2 (Ultra HD)
 2. בריטניה – וומבלי (HD)
 3. בריטניה – לונדון (HD)
 4. בריטניה – ברקשייר (HD)

למטה אתה יכול לראות צילום מסך, שם התחברתי ל- “בריטניה – ברקשייר – 2” שרת כך שאוכל לגשת “פולדארק” (זמין רק בספריה של נטפליקס בבריטניה).

ExpressVPN מבטל חסימת פולדארק בבריטניה

נטפליקס JP

רוב האנשים המחפשים שרתי ExpressVPN Asia עבור Netflix עושים זאת לצורך גישה לגירסת JP-EN, אשר קיימת 1308 מופעים ו -4326 סרטים (5,634 כותרות בסך הכל), המספר השני ביותר בכותרות בכל הספריות האזוריות.

  هل يعمل CyberGhost مع Netflix؟ أفضل CyberGhost Netflix الحل

כדי לגשת לספריה, לחץ על “אסיה פסיפיק” באזור בתפריט המיקומים ExpressVPN, והרחיב את הרשימה עבור “יפן”.

שרתי ExpressVPN Netflix ביפן

יצרתי רשימה למטה עבור “עובד” שרתים המבטלים את חסימת Netflix JP. בכל פעם שתרצה לגשת לספריית JP, פשוט התחבר לדברים הבאים:

 1. יפן – טוקיו 1 (HD)
 2. יפן – טוקיו 3 (HD)

למטה תוכלו לראות שהתחברתי אליו “יפן – טוקיו – 1” והצלחתי לבטל את החסימה “ג’ירו חלומות של סושי” בצורה חלקה להפליא, הזמינה רק בספריית JP Netflix.

ExpressVPN מבטל את החסימה של JP Jiro Dreams of Sushi

שאלות נפוצות

ExpressVPN לא עובד עם נטפליקס?

אם אתה נתקל בבעיות בגישה לנטפליקס דרך ExpressVPN, יתכן שזו פשוט שגיאת שרת. זו הסיבה שיצרתי את המדריך הזה; כך שיש למשתמשים גישה לשרתי ExpressVPN הטובים ביותר העובדים עם Netflix מכל מקום בו הם מתגוררים בעולם!

האם יש חלופות ל- ExpressVPN Netflix?

בדקתי אינספור שירותי VPN לביטול החסימה של שירות ה- VoD, אך רק שני שמות נוטים להיות האמינים ביותר. האחד הוא ExpressVPN והשני הוא NordVPN עבור Netflix. נסה את האחרון לנסות, אם אינך מרוצה מהראשון!

עטוף דברים

בכך אני מגיע לסיום המדריך הטוב ביותר לשרת שרתי ExpressVPN Netflix. מטרתו לעזור למשתמשים להשיג ידע אודות “עובד” שרתים לגישה לנטפליקס בארה”ב, בריטניה ויפן.

בלי קשר, אם אתה נתקל בבעיות / בעיות כלשהן, אל תהסס להפיל תגובה למטה. כמו כן, עזרו לאח על ידי שיתוף מדריך זה עם קנאים זורמים אחרים!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me