PureVPN Netflix – آیا واقعاً توانایی انسداد Netflix ایالات متحده وجود دارد؟

نتفلیکس جهان است’بزرگترین سرویس پخش در حال حاضر ، ارائه بهترین مجموعه برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، محتوای بچه ها و موارد دیگر. اما آیا می دانید که Netflix دارای محدودیت جغرافیایی است و در کشورهای مختلف کاتالوگ های مختلفی را ارائه می دهد?

این’درست است ، نتفلیکس نیست’در هر کشور یکسان است و بهترین کتابخانه ارائه شده توسط این سرویس ، کتابخانه ایالات متحده است. اما از آنجا که دارای محدودیت جغرافیایی و Netflix ، ممنوعیت VPN را در سایت اعمال کرده است ، تنها بهترین سرویس VPN می تواند به شما امکان دهد با اطمینان از انسداد Netflix US استفاده کنید..

این بار ، ما در حال بررسی یک بررسی PureVPN در مورد چگونگی موفقیت در Netflix ، و بررسی این ارائه دهنده محبوب هستیم.’قابلیت های این امکان را برای ما فراهم می آورد که نه تنها Netflix US را از حالت انسداد خارج کنیم بلکه ویژگی های کاربر پسند دیگری مانند پهنای باند نامحدود ، مشتری های اختصاصی VPN و موارد دیگر را نیز فراهم می کنیم..

برای تجزیه و تحلیل عمیق تر خدمات’عملکرد به عنوان یک VPN Netflix ، در اینجا بررسی جامع PureVPN Netflix ما برای سال 2019 است:

چرا Netflix ممنوع VPN?

برای کسانی از شما که از آنچه منع VPN در واقع چیست و چرا آنها وجود ندارند ، آگاه نیستید ، ابتدا باید بدانید که محتوای تقریباً در تمام وب سایتهای پخش کننده در خارج از کشور ، معمولاً مطابق قوانین حق چاپ است..

این قوانین حق نسخه برداری قلمروها و مناطقی را که می توان محتوای قانونی را پخش و یا در دسترس قرار داد ، تصریح و تعریف می کنند. هرگونه تلاش برای دسترسی به آن محتوا از خارج از مناطقی که در آن موجود است ، به عنوان نقض قوانین کپی رایت تلقی می شود.

جریان وب سایتهایی مانند Netflix محدودیت های جغرافیایی در محتوا را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانند خود را در چارچوب های قانونی برای حمایت از قوانین حق نسخه برداری همراه با محتوا نگه دارند..

اما از آنجا که VPN ها به راحتی می توانند برای دور زدن این محدودیت های جغرافیایی مورد استفاده قرار گیرند ، بسیاری از وب سایتهای پخش کننده جریان محاصره اضافی را در وب سایتهای خود با نام a “ممنوعیت VPN”. این ممنوعیت VPN اجازه نمی دهد VPN اتصالات اینترنت را از دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی در این وب سایتها امکان پذیر کند ، و این امر به منظور محافظت از قوانین حق چاپ انجام می شود..

این ممنوعیت VPN کاملاً پدیده است و عمدتاً پس از سال 2015 توسط سایتهای بزرگ جریان آغاز شده است. اما هیچ یک از این سایت های پخش کننده ممنوعیت VPN به اندازه Netflix و درست نیستند ، زیرا Netflix ، فاصله دارد.’بزرگترین سایت استریمینگ و میزبان هزاران عنوان ، نمایش و فیلم است که با قوانین کپی رایت محدود شده است.

ممنوعیت Netflix VPN در تشخیص اتصالات اینترنتی VPN با قابلیت پیچیده بسیار پیچیده است و اگرچه در اجرای چنین ممنوعیت فنی بسیاری وجود دارد ، اما بخش عمده این ممنوعیت با شناسایی اتصالات بسیار زیاد از سرور منفرد یا IP بسیار مشابه درگیر است. آدرس ها.

Purevpn netflix

بیشتر افراد گمان می کنند که Netflix حتی از داده های ثبت نام کاربر ، جزئیات پرداخت و سایر ابزارهای شخصی برای مطابقت با اینترنت خود با آنچه کاربر استفاده می کند’مکان واقعی باید باشد تا ممنوعیت VPN قوی تر شود ، اما تاکنون این فقط صحبت است و هیچ کس اثبات این امر را ندارد.

بنابراین بازگشت به سرورهایی که به عنوان نقاط شناسایی توسط Netflix برای اجرای ممنوعیت VPN استفاده می شوند ، این مرحله باعث شده است که تقریباً هر ارائه دهنده دیگر VPN در رفع انسداد Netflix US یا Netflix UK و موارد مشابه آن بی فایده باشد..

این تعداد بسیار کمی از ارائه دهندگان VPN باقی می گذارد که می توانید برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی Netflix ایالات متحده به آنها اعتماد کنید و در بین این نام ها ارائه دهنده هایی مانند PureVPN وجود دارند...

PureVPN کار بسیار تحسین برانگیزی در زمینه ارائه تجربه انسداد ستاره ای به مشترکان خود انجام داده است زیرا پیوسته اتصالات مسیریابی را از سرورهای جدیدتر حفظ می کند تا یک قدم جلوتر از ممنوعیت Netflix VPN بماند. در صورت جابجایی و انتقال سریع سرورها ، این ممنوعیت نمی تواند اتصالات VPN را شناسایی کند و PureVPN کاملاً این کار را انجام می دهد.

این امر باعث می شود PureVPN به عنوان یک VPN به عنوان یک مدعی برتر شناخته شود ، زیرا این امر به دلیل آن است’ارزانترین vpn در بین تمام VPN های برتر که در واقع می توانند Netflix را مسدود کنند. قیمت های آن تقریباً نصف یا حتی پایین تر از قیمت در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN است که عملکرد مشابهی را در انسداد قفل Netflix ارائه می دهند..

نحوه تهیه PureVPN برای تماشای Netflix ایالات متحده?

دستیابی به اشتراک PureVPN به منظور استفاده از آن برای رفع انسداد و تماشای Netflix US یک فرایند بسیار ساده است و می توانید در کمتر از یک دقیقه با آن کار را انجام دهید. اینجا’چگونه می رود:

چگونه PureVPN را برای تماشای Netflix ایالات متحده تهیه کنیم؟

 • به https://www.purevpn.com/netflix-vpn مراجعه کنید
 • روی Start Streaming Now کلیک کنید.
 • از منوی بالا به برگه قیمت گذاری بروید

purvpn برای netflix

 • یک برنامه قیمت گذاری را انتخاب کنید که مناسب شما باشد
 • روش پرداخت را انتخاب کنید. PureVPN گزینه های بسیاری را در اینجا ارائه می دهد بنابراین گزینه پرداخت دلخواه خود را برنده می شوید’مشکلی نیست.

روش های پرداخت PureVPN برای netflix

 • جزئیات خود را برای اجرای یک معامله به عنوان مثال پر کنید. اگر تصمیم به پرداخت از طریق کارت اعتباری را گرفتید ، این فرم را مشاهده خواهید کرد و باید اطلاعات خود را پر کنید
 • سفارش را تأیید کنید
 • اکنون اعتبار VPN خود ، یعنی نام کاربری و رمز عبور VPN خود را در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت خواهید کرد
 • مشتری VPN را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید. PureVPN طیف گسترده ای از برنامه های اختصاصی VPN را برای همه سیستم عامل های محبوب و بسیاری از دستگاه های طاقچه ارائه می دهد ، بنابراین پیدا کردن یک مورد برای سیستم عامل شما یک کار ساده است.
 • مشتری VPN را بر روی سیستم خود نصب کرده و با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید
 • به یک سرور کارگر ایالات متحده متصل شوید. همانطور که در بالا توضیح دادم وقتی من در مورد ممنوعیت VPN توضیح دادم ، PureVPN اغلب سرورهای خود را که برای رفع انسداد Netflix US اختصاص داده شده است ، تغییر می دهد ، بنابراین بسیار عالی خواهد بود اگر می توانید از پشتیبانی چت زنده برای سرور دقیق بخواهید که از Netflix US خارج شود.
 • Netflix.com را باز کنید و از بهترین نمایش ها ، عناوین و فیلم ها از کتابخانه ایالات متحده که بهترین کتابخانه Netflix در میان همه آنها است لذت ببرید!

PureVPN Netflix - آیا واقعاً توانایی انسداد Netflix ایالات متحده وجود دارد؟

PureVPN اختصاصی IP Netflix

شما باید’من اکنون ممنوعیت Netflix VPN را درک کرده اید. بنابراین ، بگذارید به شما بگویم که دو روش برای گذر از آن وجود دارد.

در مرحله اول ، می توانید از PureVPN استفاده کنید’سرویس معمول رفع انسداد Netflix یعنی از طریق سرورهای اشتراکی اختصاصی که بخشی از پارک اصلی سرور هستند.

ثانیا با دریافت یک IP VPN اختصاصی برای خودتان.

یک IP اختصاصی برای اهدافی مانند رفع انسداد Netflix و موارد دیگر مفید است’زیرا ، اگر در این سرویس مشترک شوید ، یک IP دریافت خواهید کرد که فقط توسط شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در نتیجه شانس Netflix را در شناسایی آن به عنوان IP فعال VPN کاهش می دهد..

آیا می توانید Netflix را با استفاده از PureVPN در چین جریان دهید

اختصاصی IP به سرعت در حال تبدیل شدن به یک اولویت بزرگ برای افرادی است که به دنبال رفع انسداد سایتهای با ممنوعیت VPN هستند زیرا در مشکلات کمتری با آنها مواجه می شوند..

بله آن’دریافت هزینه آن بسیار گران است زیرا به عنوان برنامه های معمولی به عنوان یک برنامه افزودنی در نظر گرفته می شود ، اما میزان قابلیت اطمینان شما با آن غیرقابل جبران است.

در اینجا برنامه های قیمت گذاری برای عضویت در IP اختصاصی به عنوان یک افزودنی توسط PureVPN برای رفع انسداد Netflix ارائه شده است:

purevpn اختصاصی IP netflix

PureVPN’IP های اختصاصی در کشورهای زیر وجود دارند و هرکدام باید جداگانه خریداری شوند:

 1. استرالیا
 2. کانادا
 3. آلمان
 4. هنگ کنگ
 5. مالت
 6. انگلستان
 7. سنگاپور
 8. ایالات متحده آمریکا

نحوه بررسی صحیح کار PureVPN Netflix?

نحوه بررسی صحیح کار PureVPN Netflix

در حالی که بسیاری از سایتهای VPN دیگر که شامل دستورالعملهای مشابهی هستند به شما خواهند گفت که برای بررسی اینکه آیا VPN برای Netflix US کار می کند یا خیر ، باید آزمایشات DNS و سایر تست های فنی را انجام دهید.’چنین چیزهایی را توصیه کنید ، زیرا وقت شما را هدر می دهند.

این زمانی است که من در PureVPN به سرور ایالات متحده متصل شدم. در تصویر زیر مشاهده می کنید که اتصال من اکنون به راحتی از نیویورک ایالات متحده در حال هدایت است.

حال ، برای بررسی اینکه PureVPN یا هر VPN دیگر به طور کامل در راستای انسداد ایالات متحده کار می کند ، شما فقط باید یک کار را انجام دهید ، یعنی جستجوی مطالبی را که در خارج از ایالات متحده موجود نیست ، جستجو کنید. اگر در حین جستجو به وجود بیاید و کاملاً خوب بازی کند ، PureVPN کاملاً کار می کند.

آدرس IP خالص خالص netflix

بگذارید لیستی از نمایش ها و فیلم ها را برای شما ارائه دهم که به شما در تعیین اینکه آیا در حال حاضر در Netflix در کتابخانه هستید یا نه ، به شما کمک می کنم:

 1. کوانتیو
 2. پرده های قله ای
 3. پیدا کردن Dory
 4. مارول’نماینده

در این تصویر زیر ، می بینید که وقتی Quantico را بدون اتصال به سرور آمریکایی از PureVPN جستجو کردیم ، نمایش این نمایش را انجام نمی داد’نتایج جستجو را روشن کنید.

Netflix را نشان می دهد

و در اینجا تصویری از نتایج جستجو برای همان پرس و جو است ، اما پس از روشن کردن PureVPN! Quantico اکنون نتایج جستجو را نشان می دهد.تست واقعی خالص netflix

چگونه می توان از طریق ISP خود از Netflix Throttling دور زد?

تا به حال حین استفاده از اینترنت که اتصال شما وجود ندارد ، حسی را تجربه کرده اید’آیا از یک سرعت مشخص بالا می روید؟ این آستانه جایی است که ISP ها نوار را با سرعت اینترنت در دسترس شما قرار می دهند.

پرتاب یکی از بزرگترین ضربه گیرها برای من و بسیاری دیگر از افراد خارج از کشور است ، به خصوص هنگام پخش جریان. این’زیرا اگر سرعت اتصال به اینترنت آهسته باشد ، تجربه اینترنت ، از جمله پخش جریان ، کمترین حساسیت را نشان می دهد.

دور زدن سرعت پرتاب شدن توسط ISP ها هنگام استفاده از Netflix از اهمیت بیشتری برخوردار می شود زیرا جریان نیاز به سرعت بالایی دارد تا کیفیت ویدیوی HD را در اختیار شما قرار دهد..

اما دان’هنوز نگران باشید زیرا PureVPN می تواند به راحتی این امکان را برای شما فراهم کند که از طریق رمزگذاری ، اتصال اینترنت خود را ایمن سازید. این باعث می شود که ISP شما نتواند ردیابی دهد که آیا از Netflix استفاده می کنید یا نه ، بنابراین می تواند’اتصال اینترنت خود را بریزید.

چرا از PureVPN Netflix استفاده می کنیم?

همانطور که من’پیش از این نیز در این بررسی به شما گفته بودیم که PureVPN یک سرویس عالی VPN است و وظیفه قابل تقدیر دارد که مشترکان خود را با قابلیت رفع انسداد ستاره ای انجام می دهد ، نه فقط برای Netflix US بلکه برای سایر سایتهای پخش جغرافیایی محدود..

مطمئناً این VPN سهم نسبتا خوبی از مشاجرات و اختلافات داشته و باعث شده است تا بسیاری از کاربران قبلی این شرکت از خدمات آن ناامید شوند. اما ، با توجه به اعتبار بسیار زیاد ، PureVPN به خصوص در طی یک سال گذشته بسیار صعب العبور بازگشت.

چرا از PureVPN Netflix استفاده می کنیم؟

PureVPN در به روزرسانی سرعت خود ، افزایش لیست مشتری های اختصاصی خود و موارد دیگر ، مجدداً فضای خود را به عنوان یکی از 5 سرویس برتر VPN در بازار کار کرده است..

من ، شخصاً و از طریق آزمایش سرویس ، توصیه می کنم از PureVPN برای نیازهای رفع انسداد Netflix استفاده کنید. اگر می خواهید دلایل دلیل این کار را بدانید ، ویژگی های زیر را که توسط PureVPN ارائه شده است بخوانید که آن را به یک انتخاب عالی برای Netflix VPN تبدیل می کند:

 1. چندین مشتری اختصاصی به شما امکان می دهد VPN را برای رفع انسداد Netflix در تقریباً همه دستگاه های محبوب و طاقچه به راحتی اجرا کنید. از برنامه ویندوز گرفته تا برنامه Firestick ، ​​در مورد قدرت سازگاری برای سهولت کاربر توسط PureVPN ، هیچ انتخابی وجود ندارد.
 2. PureVPN پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد به همان اندازه نمایش ها و فیلم های موردعلاقه خود بدون هیچ گونه ترس از اینکه از VPN استفاده کنید ، به همان اندازه نمایش ها و فیلم ها را تنظیم کنید.’پوشش
 3. این ویژگی پشتیبانی عالی چت زنده را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد انواع پشتیبانی عیب یابی را که ممکن است نیاز داشته باشید ، بدست آورید. برای مثال اگر می خواهید سرور کارگر ایالات متحده را برای اتصال به سیستم برای انسداد Netflix US بدانید ، می توانید از هر زمان دیگری پشتیبانی چت زنده را بخواهید
 4. آنجا’یک ضمانت برگشت پول 31 روزه در کلیه برنامه های قیمت گذاری آن ارائه می شود ، بنابراین در صورتی که اهدا نکنید’مانند خدمات و یا عملکرد آن ، می توانید پول خود را به راحتی پس بگیرید

PureVPN Netflix - آیا واقعاً توانایی انسداد Netflix ایالات متحده وجود دارد؟

PureVPN Netflix کار نمی کند:

گاهی اوقات ، ممکن است هنگام تلاش برای رفع انسداد Netflix US با استفاده از PureVPN ، دچار مشکل شوید. این مسائل و مشکلات کاملاً متداول است’به هر نوع وضعیت هشدار دهنده توجه کنید. حتی هنگام استفاده از VPN های دیگر ، با بسیاری از همین مشکلات روبرو خواهید شد.

در اینجا لیستی از چنین مشکلات رایج Netflix Not Working و نحوه حل آنها برای بازگشت به جریان آمده است:

سرعت اینترنت خود را بررسی کنید تا ببینید آیا کالاهای آن به اندازه کافی برای ادامه جریان Netflix وجود دارد یا خیر. اگر سرعت کمتری دارید ، Netflix’وب سایت باز خواهد شد و شما قادر خواهید بود از طریق نمایش ها و فایل های فیلم مرور کنید اما آنها بازی نمی کنند. هنگامی که سرعت کم شد ، از ارائه دهنده خدمات اینترنت بخواهید که بررسی کند آیا مشکلی در ارتباط وجود دارد یا خیر

با بررسی اعلان های داخل برنامه ، مشتری PureVPN VPN خود را به روز کنید

از پشتیبانی گفتگوی زنده بپرسید که آیا آنها سرور ایالات متحده رزرو شده برای رفع انسداد Netflix را تغییر داده اند یا خیر. اگر بله ، اطلاعات سرور جدید را بدست آورید و به آن وصل شوید

ضد ویروس یا هر نرم افزار امنیتی دیگری را که ممکن است در آن اجرا کنید غیرفعال کنید زیرا این امر می تواند در اتصال VPN شما تداخل ایجاد کند

سؤالات متداول

آیا می توانید Netflix را با استفاده از PureVPN در چین جریان دهید?

PureVPN می تواند Netflix را در کل جهان از حالت انسداد خارج کند و حتی در چین نیز چنین می کند. اما به یاد داشته باشید که قبل از ورود به این کشور ، باید PureVPN را از خارج از چین بارگیری کنید ، زیرا ارائه دهنده آن’سایت ممنوع در کشور ممنوع است

اگر VPN با Netflix کار کند اگر PureVPN این کار را نکند?

PureVPN با Netflix کار می کند اما اگر به دنبال گزینه های دیگری هستید ، برخی از ارائه دهندگان اصلی این خط عبارتند از: ExpressVPN Netflix ، NordVPN Netflix ، Surfshark و برخی دیگر. Zenmate تنها VPN رایگان است که Netflix را از طریق سرویس دهنده رومانی آنلاک می کند

چگونه می توانم PureVPN Proxy یا Unblocker را خاموش کنم?

اگر از پروکسی PureVPN از طریق افزونه Chrome استفاده می کنید ، به سادگی روی نماد آن در سمت راست بالای مرورگر خود کلیک کنید و دکمه اتصال را بزنید تا “خاموش” برای خاموش کردن پروکسی

نتیجه

بیایید به طور خلاصه بررسی PureVPN Netflix را نتیجه بگیریم. PureVPN یک سرویس VPN کاملاً گرد است و تقریباً برای نیازهای رفع انسداد Netflix مناسب است. ممنوعیت VPN در سایت Netflix روز به روز سختگیرانه تر و پیچیده تر می شود ، بنابراین اعتماد به ارائه دهنده مناسب ، مانند PureVPN ، اگر بخواهید از هرجای دنیا به کتابخانه Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، ضروری است..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me