لیست کار سرورهای ExpressVPN Netflix برای دسترسی به Netflix ایالات متحده و انگلیس

تماشاگران Binge تماشاگر Netflix به خوبی آگاه هستند. VoD محدودیت های جغرافیایی را محدود می کند و عناوین نمایش / فیلم های تلویزیونی را در دسترس کاربران خارج از ایالات متحده ، انگلستان یا ژاپن قرار می دهد.

همانطور که احتمالاً می دانید ، این سه مکان میزبان گسترده ترین کتابخانه های Netflix هستند که به آنها دسترسی پیدا نمی کنید مگر اینکه در یک VPN برای Netflix مانند ExpressVPN مشترک شوید..

با اتصال به یک مکان متفاوت ، می توانید مانند محلی عمل کرده و به پایگاه داده کامل Netflix US ، Netflix UK و Netflix JP-EN دسترسی پیدا کنید.

بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، این راهنمای جامع را مطالعه کنید تا بهترین سرورهای ExpressVPN Netflix موجود را پیدا کنید و بعدا از من متشکرم &# 55357؛&# 56841؛

اما اول…

آیا ExpressVPN اصلاً با Netflix کار می کند?

البته ، VPN با Netflix کار می کند ، اما نکات خاصی نیز وجود دارد که باید دنبال کنید. برای شروع ، هر بار که می خواهید به نسخه دیگری از Netflix دسترسی پیدا کنید ، پاک کردن کلیه داده های مرورگر ضروری است.

آنچه من معمولاً انجام می دهم؛ استفاده کنید “گوگل کروم” برای مرور منظم ، Facebooking ، Youtubing و کارهای مرتبط با کار خود و نگه داشتن یک مرورگر جداگانه ، یعنی Mozilla Firefox صرفاً برای Netflix.

ExpressVPN یک راه حل امن و بدون دریچه گاز برای پخش سرویس های ویدیویی در صورت تقاضا است. با ExpressVPN می توانید فیلم ها و نمایش های Ultra HD با کیفیت Netflix و از مکان های مختلف را در 3 اتصال همزمان دریافت کنید. Visis ExpressVPN30 Days Money Return Return

هر زمان که می خواهم یک برنامه تلویزیونی / فیلم خاص را از حالت انسداد خارج کنم ، حتماً تمام داده های مرورگر را از Mozilla Firefox پاک می کنم ، که شامل موارد زیر است:

 1. مرور & تاریخچه بارگیری
 2. داده های وب سایت آفلاین
 3. تنظیمات برگزیده سایت
 4. فرم & جستجو کردن
 5. ورود به سیستم فعال
 6. کلوچه ها
 7. حافظه نهان

آیا فقط پس از پاک کردن این داده ها ، می توانم به یک سرور ExpressVPN Netflix وصل شوم ، به حساب Netflix خود وارد شوید و سپس برنامه تلویزیونی / فیلمی را که می خواهم تماشا کنم ، از حالت قفل خارج کنم..

در زیر می توانید تصویری را مشاهده کنید ، جایی که من همین روال را اتخاذ کردم و به یک سرور US متصل شدم تا بتوانم به آن دسترسی پیدا کنم “انتقام جویان: جنگ بینهایت” (فقط در کتابخانه ایالات متحده Netflix موجود است).

سرورهای netVlix ExpressVPN از حالت انتقام جوی در حالت مسدود خارج می شوند

آیا ExpressVPN با یک حساب Netflix همراه است?

مطمئناً ، ExpressVPN همه جانبه ای در بازار VPN است ، اما این بدان معنی نیست که یک حساب Netflix به شما ارائه می دهد. ارائه دهنده فقط راه حلی را برای تکمیل حساب Netflix موجود خود برای رفع انسداد برنامه های تلویزیونی / فیلم ها از کتابخانه ایالات متحده ، انگلستان یا ژاپن ارائه می دهد..

شما فقط می توانید از حساب ExpressVPN خود برای دسترسی به سرورهای مختلف در سراسر جهان استفاده کنید. قابلیت های آن به طور کامل به Netflix محدود نمی شود. کاربران حتی می توانند از برنامه های خود برای رفع انسداد iPlayer BBC ، UK ، Amazon Prime ، Hulu و سایر VoD های محبوب تر برای پخش آنلاین استفاده کنند.

بهترین سرورهای ExpressVPN Netflix

بند ناف و مشاهده کننده های binge که از سرویس های VoD مانند Netflix استفاده می کنند ، اغلب به دنبال اطلاعات دقیق در مورد سرورهای کار برای Netflix USA در استرالیا یا نسخه های دیگری مانند ایالات متحده ، انگلستان یا JP هستند..

من زحمت را برای کاربران از بین بردم تا سرورهای مختلف را با انجام یک تجزیه و تحلیل جامع تست کنم. این کار باعث می شود روند انسداد Netflix برای شما بسیار ساده تر شود. در زیر شکل خلاصه ای از لیست سرورهای ExpressVPN Netflix وجود دارد که دسترسی به بیشترین نمایش ها و فیلم های Netflix را فراهم می کند..

مکان سرور کیفیت ارائه شده است
ایالات متحده آمریکا - لس آنجلس 5 فوق العاده HD
ایالات متحده - لس آنجلس 4 فوق العاده HD
ایالات متحده - نیوجرسی 3 HD
ایالات متحده - نیوجرسی 2 HD
ایالات متحده - نیویورک 2 فوق العاده HD
انگلستان - برکشایر 2 فوق العاده HD
انگلستان - ومبلی HD
انگلستان - لندن HD
انگلستان - برکشایر HD
ژاپن - توکیو 1 HD
ژاپن - توکیو 3 HD

Netflix US

نسخه Netflix US دارای 1761 نمایش و 4091 فیلم در كتابخانه خود (در کل 5،852 عنوان). برای رفع انسداد آن ، روی نماد همبرگر افقی کلیک کنید تا مکانهای بیشتری را نشان دهید.

از میان چهار منطقه ، را انتخاب کنید “آمریکا” و سپس لیست را گسترش دهید “ایالات متحده”. باید بتوانید همه سرورهای موجود از ExpressVPN را در ایالات متحده ببینید.

ExpressVPN لیست سرورهای ایالات متحده برای netflix

من یک لیست زیر ایجاد کرده ام “کار کردن” سرورهایی که Netflix را مسدود می کنند. هر زمان که می خواهید به کتابخانه ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، به سادگی به موارد زیر وصل شوید:

 1. ایالات متحده - Los Angeles 5 (فوق العاده HD)
 2. ایالات متحده - Los Angeles 4 (فوق العاده HD)
 3. ایالات متحده - نیوجرسی 3 (HD)
 4. ایالات متحده - New Jersey 2 (HD)
 5. ایالات متحده - New York 2 (فوق العاده HD)

در زیر می توانید ببینید که من به آن متصل شده ام “لس آنجلس - 5” و قادر به رفع انسداد “ثور: راگناروک” یکپارچه ، که فقط در کتابخانه Netflix ایالات متحده موجود است.

ExpressVPN مسدود کردن Thor Ragnarok

Netflix UK

نسخه Netflix UK دارای 1699 نمایش و 3906 فیلم در کتابخانه خود است (در کل 5،605 عنوان). برای رفع انسداد آن ، به ExpressVPN دسترسی پیدا کنید’لیست های کامل سرور از طریق برنامه.

از چهار منطقه, انتخاب کنید “اروپا” و سپس لیست را گسترش دهید “انگلستان”. باید بتوانید تمام سرورهای موجود از ExpressVPN در انگلستان را ببینید.

ExpressVPN Netflix لیست سرورهای UK

من یک لیست زیر ایجاد کرده ام “کار کردن” سرورهایی که Netflix UK را مسدود می کنند. هر زمان که می خواهید به کتابخانه انگلستان دسترسی داشته باشید ، به سادگی به موارد زیر وصل شوید:

 1. UK - Berkshire - 2 (فوق العاده HD)
 2. انگلستان - ومبلی (HD)
 3. انگلستان - لندن (HD)
 4. UK - Berkshire (HD)

در زیر می توانید تصویری را ببینید ، جایی که من به آن متصل شدم “انگلستان - برکشایر - 2” سرور تا بتوانم به آن دسترسی پیدا کنم “پلدارک” (فقط در کتابخانه Netflix UK موجود است).

ExpressVPN مسدود کردن UK Poldark

Netflix JP

بیشتر افرادی که به دنبال سرورهای ExpressVPN Asia برای Netflix هستند ، این کار را برای دسترسی به نسخه JP-EN انجام می دهند ، که 1308 نمایش و 4326 فیلم (در کل 5،634 عنوان) ، دومین عنوان برتر در کل کتابخانه های منطقه است.

برای دسترسی به كتابخانه ، روی كلیك كنید “آسیا و اقیانوسیه” منطقه را در فهرست مکان ExpressVPN قرار دهید و لیست را برای آن گسترش دهید “ژاپن”.

سرورهای ExpressVPN Netflix Japan

من یک لیست زیر ایجاد کرده ام “کار کردن” سرورهایی که Netflix JP را مسدود می کنند. هر زمان که می خواهید به کتابخانه JP دسترسی پیدا کنید ، به سادگی به موارد زیر وصل شوید:

 1. ژاپن - توکیو 1 (HD)
 2. ژاپن - توکیو 3 (HD)

در زیر می توانید ببینید که من به آن متصل شده ام “ژاپن - توکیو - 1” و قادر به رفع انسداد “جیرو رویاهای سوشی” بسیار هموار ، که فقط در کتابخانه Netflix JP موجود است.

ExpressVPN رفع انسداد JP Jiro Dreams of Sushi

سؤالات متداول

ExpressVPN با Netflix کار نمی کند?

اگر با دسترسی به Netflix از طریق ExpressVPN روبرو هستید ، ممکن است این یک خطای سرور باشد. به همین دلیل است که من این راهنما را ایجاد کردم. بنابراین کاربران به بهترین سرورهای ExpressVPN که با Netflix کار می کنند از هر کجا که در جهان زندگی می کنند دسترسی دارند!

آیا گزینه های جایگزینی برای ExpressVPN Netflix وجود دارد?

من تعداد بیشماری از خدمات VPN را برای رفع انسداد سرویس VoD آزمایش کرده ام ، اما فقط دو نام معتبرترین آنها هستند. یکی ExpressVPN و دیگری NordVPN برای Netflix. اگر از سابق راضی نیستید ، به دومی امتحان کنید!

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با این کار ، من به این راهنمای سرور بهترین ExpressVPN Netflix پایان می دهم. هدف از این کار کمک به کاربران جهت کسب دانش در مورد آن است “کار کردن” سرورهای دسترسی به Netflix ایالات متحده ، انگلیس و ژاپن.

صرفنظر از اینكه ، اگر با هرگونه مشكل و مشكلی روبرو هستید ، در از بین بردن نظر زیر دریغ نکنید. همچنین ، با به اشتراک گذاشتن این راهنما با سایر متعصبان جریان ، به یک برادر کمک کنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me