İPhone için NordVPN – iOS Cihazlarda NordVPN Kurulumu

ben’İçinde NordVPN bulunan en iyi VPN sağlayıcıları ile ilgili tüm ayrıntıları zaten ele aldım’s kapsamlı 2019 incelemesi. Bununla birlikte, hala iPhone / iPad uygulaması hakkında özel bilgi isteyen bazı kullanıcılar var.

NordVPN hakkında size eksiksiz bilgi vermek için’s iOS işlevselliği, I’bu derinlemesine iOS kılavuzunu oluşturduk. Burada, uygulama ve performansıyla ilgili bilgileri çeşitli iOS cihazlarda ve nordvpn netflix uyumluluğu gibi akış platformlarında bulacaksınız..

Bunlar ünlü 7, 8, X ve Plus modellerini içerir. Dolayısıyla, iPhone için NordVPN hakkında bilgi almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Aşağıdaki okumaya devam et!

BestVPNco’Uzmanlar iPhone için VPN App üzerinde en iyi analizi kapsar, ayrıntılı araştırma için 3 dakika kılavuzunu okuyun.

İPhone X / 8/8 Plus / 7 İnceleme için NordVPN

İPhone'un en yeni sürümlerinde NordVPN iOS'u test ettim. Şaşırtıcı bir şekilde, kullandığınız iOS modeline bakılmaksızın önemli bir değişiklik veya fark yoktu.

Uygulamayı başlatmak, diğer istemcilerle aynı harita arayüzüne erişmenizi sağlar. Yine de Android ile karşılaştırıldığında, iOS haritası kullanımı oldukça kolay ve sunucu seçimi için gezinme eğilimi gösteriyor.

Kullanıcılar ayrıca, uygulamanın kullanıcı dostu olmasını ekleyerek oldukça düzgün bir şekilde yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilir. Herhangi bir gecikme veya bağlantı sorunu yaşamadım, iOS kullanıcıları için nadir bir manzara.

Var “Hızlı Bağlantı” Anonimlik istiyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, geliştiriciler bir “Ülkeler” Android uygulamasında eksik olan seçenek.

Android sürümünde, konumlara erişmek için yukarı kaydırmanız gerekir. Yine de, mevcut bir “bölge” iOS sürümünde bulunan menü.

Bu, Los Angeles, Seattle, Boston, Philadelphia, Detroit ve diğer birçok şehirde doğrudan bir ABD sunucusu seçebileceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden, iPhone 7/8 / X / Plus kullanıcıları için kesinlikle lehine çalışır.

İPhone için NordVPN

Ancak, pozitif olan yerlerde, ben de bazı olumsuzluklarla karşılaştım. Özel sunucu listesinin Android ve Windows sürümlerinden daha kısa olduğunu görmek hayal kırıklığı yarattı.

İPhone 7/8 / X / Plus kullanıcılarının sahip olduğu tek seçenekler şunlardır: P2P / Dosya Paylaşımı ve VPN üzerinden Soğan. Bağlanmak için Adanmış IP veya DoubleVPN sunucusu göremedim.

Geliştiriciler ayrıca iOS kullanıcılarının, Gizlenmiş Sunucular (Çin'deki web sitelerinin / hizmetlerin engellemesini kaldırmak için), otomatik bağlantı, TCP / UDP protokol kontrolü veya CyberSec (kötü amaçlı IP filtrelemeye yardımcı olan) gibi bazı önemli özelliklere erişimini kısıtladılar..

Ancak, konuyu araştırdıktan sonra, bunun NordVPN ile ilgili bir sorun olmadığını öğrendim. İTunes ile ilgili bir sorun’ Güvenlik politikaları.

Mağaza teknik olarak çeşitli uygulamaların yapabileceklerine sınırlar koyar. Bu, Google Chrome'un dünyadaki VPN uygulamalarına karşı nasıl çöktüğüne oldukça benzer.

Örneğin, popüler tarayıcı, topluluk yönergelerini karşılamadığı için reklam / izleyici engelleyicilerle gelen VPN uygulamalarını kaldırıyor.

İOS Cihazlarda NordVPN Kurulumu (iPhone ve iPad)

İOS'ta NordVPN kurmak roket bilimi değildir. Süreç aslında oldukça basit, tıpkı başka bir iOS uygulamasını indirip / yüklemek gibi.

  1. Abone ol buraya tıklayarak NordVPN'den uygun herhangi bir plana.
  2. Git iTunes mağazanıza ve arama için “NordVPN” gezinme çubuğunda.
  3. Tıklayın ilk seçenekte ve sonra isabet “Yüklemek” buton.
  4. Bekle indirme ve yükleme işleminin tamamlanması için.
  5. Başlatmak uygulama ve “Kabul etmek” hak gerektiren pop-up'lar.
  6. Giriş NordVPN'e abone olurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre.
  7. Zevk almak VoD'lerin, NordVPN torrentinin engelini kaldırmak veya kimliğinizi gizlemek için VPN'yi kullanma.

NordVPN iOS Çin

Çin Hükümeti VPN hizmetlerine zarar verirken, aslında anakarada ÇALIŞAN birini bulmak bir görev olabilir. Ülkeyi ziyaret eden sakinler ve göçmenler sadece birkaç isme erişebilirler. Bu sağlayıcıların çoğu hükümet onaylı olma eğilimindedir.

Bu, gizliliğinizi korumadıkları ve tüm oturum / bağlantı bilgilerini kaydederek çevrimiçi gizlilik hakkınızı engelleyebileceği anlamına gelir. NordVPN, şu anda ikincisi ExpressVPN olan ve Çinli kullanıcılara destek sunan pazardaki tek sağlayıcı olarak var.

Özel bir Çince sayfası başlattılar. Http://nord-for-zh.com/ adresini ziyaret edin ve iOS'ta NordVPN'i indirmek için adımları izleyin. Bu, atlamanıza yardımcı olmalıdır “Büyük Güvenlik Duvarı”, ülkede en sevdiğiniz yabancı uygulamaları / hizmetleri kullanmaya devam etmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için Çin VPN rehberini okuyun.

NordVPN Gizli Sunucular iOS

Daha önce de belirtildiği gibi, iPhone 7/8 / X / Plus'taki NordVPN iOS uygulamasını incelerken, birçok özelliğin eksik olduğunu fark ettim. Bu, Gizli Sunucular menüsünü içeriyordu.

Ancak bu, onları kullanamayacağınız anlamına gelmez. Dizüstü bilgisayarınız varsa, bu özelliği Mac veya Windows uygulamanızda bulabilirsiniz. Ekstra güvenlik gerektiren siteler için etkinleştirmeniz yeterlidir.

İşiniz bittiğinde, aşağıda listelenen sunuculardan herhangi birine bağlanmayı deneyin. Bunlar, Çin'deki kullanıcılara veya ülkeyi ziyaret eden yabancılara daha iyi performans ve anonimlik sunuyor..

Amerika Birleşik Devletleri # 2440-2451, 3057-3058, 3167-3170, 3279-3280, 3282-3283, 3286;
Singapur # 132-133, 138-139, 141-150;
Fransa # 280-285, 295-302;
Japonya # 135, 150-164;
Hollanda # 253.

Şeyleri Sarmak

Bununla, iPhone için bu NordVPN kılavuzunun sonuna geldim. Umarım size iOS uygulaması ve iPhone 7/8 / X / Plus meslektaşlarında kullanımı ile ilgili gerekli bilgileri verir..

Ne olursa olsun, başka sorularınız varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Kişisel olarak bir cevapla cevap vereceğim.

Ayrıca, bu kılavuzdaki bilgileri NordVPN ve iOS cihazlarındaki uyumluluğu hakkında belirli bilgiler arayan diğer kullanıcılarla paylaşmaktan çekinmeyin. İyi günler!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me