ExpressVPN Yönlendirici – Kurulum / Yapılandırma Kılavuzu 2020

İster kimliğini gizli tutmak isteyen bir gazeteci olun, isterse güvenli ve rahat veri paylaşımı için yerel bir ağ gerektiren yeni bir işe başlayın, kişiselleştirilmiş bir ExpressVPN yönlendiriciye sahip olmak çok kullanışlı olabilir.

Daha güvenli, daha sağlam ve tutarlı bir internet deneyimi sunarken, ailenizi P2P / Torrenting ile meşgul olmaları veya kimlik bilgilerini hırsızlardan, kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korumak istiyorsa güvenli tutmak için çalışır.

Bu kılavuz, sağlayıcıda ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlar’s yönlendirici. Daha kapsamlı bir analiz için bu ExpressVPN İncelemesine göz atın!

VPN Yönlendirici nedir?

İnternet hakkında herhangi bir temel bilginiz varsa, yerel ISS'lerin evinize Wi-Fi yönlendiricileri yüklediklerini ve bunlar ile bilgisayar ağları arasında veri paketleri ileterek tüm faaliyetleri izleyerek World Wide Web'e erişmenizi sağlayabilirsiniz..

Bu standart Wi-Fi yönlendiricilerin çoğunda, VPN geçiş işlevini destekleyen yapılandırma özellikleri bulunur. Kullanıcı, bağlantınızı yönlendirici ve eklediğiniz En İyi VPN sunucusu üzerinden geçiren uzak cihazda yüklü yazılımı kullanarak manuel olarak oturum açar.

Tersine, yerleşik VPN yönlendiricileri, standart Wi-Fi'nin daha gelişmiş bir sürümüdür, bu da kullanıcıların donanım düzeyinde güçlü bağlantılar kullanmasını sağlar. Bu, yazılım önceden sezgisel bir uygulama ile önceden yüklendiği için bireysel yazılım kurulumlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Bağlantı noktalarını, protokolleri ve şifrelemeyi değiştirerek uygulamayı istediğiniz zaman yapılandırabilirsiniz. Yönlendirici, bilgisayarınız, tabletiniz, akıllı telefonunuz veya Akıllı TV'niz olsun, tek seferde tüm cihazlarda VPN hizmetine eş zamanlı erişim sağlar ve maksimum anonimlik sağlar!

Bir VPN Yönlendiricisine Yatırım Yapma Nedenleri

Çoğu insan, bir tane alana ve maliyet tasarrufu, kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve güvenliği deneyimleyene kadar Ucuz bir VPN yönlendiricisine yatırım yapmanın faydalarını fark etmez! Aşağıda, sizi bir VPN yönlendirici almaya ikna edebilecek birkaç önemli nedeni vurgulamaktayız (özellikle kendi küçük işletme kurulumlarını oluşturanlar için).

  • Veri paylaşımı için yerel bir ağ oluşturarak toplam BT maliyetlerinizi azaltır
  • Uzak bağlantıların güvenilirliğini artırır (güvenli veri aktarımını garanti eder)
  • Düzenli olarak seyahat eden çalışanlar için kesintisiz çalışma işbirliğini kolaylaştırır
  • Ortaklarınız, çalışanlarınız ve müşterileriniz için zaman kazandıran bir iş süreci oluşturur!

ExpressVPN Yönlendirici Kurulum Kılavuzu 2018

Korsan film izlemek veya P2P / Torrenting yoluyla dosya indirmek evinizde yaygın bir şeyse, dijital gizliliğiniz hakkında sürekli endişe duyabilirsiniz. Sonuçta, bir cihaz akışta veya korsan içerik indirirken yakalansa bile, ağır DMCA cezaları ödemek zorundasınız.

ExpressVPN Yönlendirici Kurulum Kılavuzu 2018

Bundan kaçınmak için, kullanıcılar özel bir IP adresine sahip bir VPN yönlendirici kurmayı tercih ederler. Bazı sağlayıcılar ExpressVPN gibi kendi özelleştirilmiş yönlendiricilerini sunar. Artık kendi yönlendiricinizi manuel olarak yapılandırmayı veya FlashRouters'daki Yönlendirici Uzmanlarından bir tane satın almayı seçebilirsiniz..

ExpressVPN Flash Yönlendirici

ExpressVPN Yönlendirici Bellenimi

Daha teknoloji meraklısı bir yol tercih edenler için, önce eski Firmware kurtulmak için mevcut yönlendirici Flash ve daha sonra yenisini yüklemeniz gerekir. Bu işlem, ExpressVPN hesabınızda oturum açmayı ve “ExpressVPN Kurulumu”, ve ardından ürün yazılımını indirmek için model yönlendiricinizi seçin.

ExpressVPN Yönlendirici Bellenimi

Yönlendiricinizi yeniden başlattıktan / yanıp söndükten sonra, daha önce indirdiğiniz ExpressVPN ürün yazılımını kurmanız gerekir. Kullandığınız modele göre işlem buna göre değişir. Bazı yönlendiriciler yeni ürün yazılımı yüklerken, diğerleri daha ayrıntılı bir işlem gerektirir. İşiniz bittiğinde, ExpressVPN'e erişeceksiniz’s yönlendirici menüsü.

ExpressVPN Yönlendirici Yapılandırması

ExpressVPN yönlendirici uygulama menüsünün görünüşü budur, sol taraftaki çubukta yapılandırma VPN Seçenekleri ile korunması gereken cihazları bile seçebilirsiniz. Son Bağlı Cihazlar'a gidin ve korumayı AÇIN veya KAPATIN.

ExpressVPN Yönlendirici - Kurulum / Yapılandırma Kılavuzu 2020

ExpressVPN Asus Yönlendirici

Müşterilere yönlendirici desteği sunmak söz konusu olduğunda, ExpressVPN kesinlikle ekstra bir yol kat ediyor. Sağlayıcı Asus RT-AC56 (U / R / S), Asus RT-AC68U ve Asus RT-AC87U için özel ExpressVPN uygulamaları veriyor. Diğer Asus yönlendiricilerin manuel yapılandırmaları için bu kılavuzu ExpressVPN'den kontrol edebilirsiniz..

ExpressVPN Yönlendirici SSS

ExpressVPN yönlendiricimi nasıl güncelleyebilirim?

Güncelleme işlemi roket bilimi gerektirmez. Kullanıcıların https://www.expressvpn.com/latest#router adresini ziyaret etmeleri ve istedikleri modeli seçmeleri yeterlidir. Tamamlandığında, “Ürün Yazılımını İndirin” düğmesine basın ve güncellemeyi tamamlamak için kurulum talimatlarını izleyin.

Yönlendiriciler VPN'yi Neler Destekler?

Hemen hemen tüm DD-WRT yönlendiricileri VPN yapılandırmasını ve kurulumunu destekler. Farklı yönlendirici modelleri hakkında daha spesifik bilgi için Flash Yönlendiricilere göz atabilirsiniz. Burada, teknik destek alırken ve sorun giderirken en iyi Wi-Fi VPN yönlendiricileriyle ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz.!

Şeyleri Sarmak

Bununla, kullanıcıların yönlendiricilerine manuel olarak veya doğrudan sağlayıcıdan bir VPN kurmalarına yardımcı olacak ExpressVPN Yönlendirici kılavuzunun sonuna geldik. Herhangi bir sorun / sorunla karşılaşırsanız,’t Aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Ayrıca, çevrimiçi olarak tam bir anonimlikten yararlanmak için kalıcı bir çözüm arayan, kılavuzu arkadaşlarınızla / aile üyelerinizle paylaşmaktan çekinmeyin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me