Android OS için ExpressVPN – Uygulama Kurulum Kılavuzu, Performans ve Daha Fazlası

Express VPN, bu alanda bir VPN hizmeti olarak çalışan inanılmaz güvenilirliği ve güvenilirliği nedeniyle internet güvenliğinin öncülerinden biridir..

O’Hemen hemen tüm cihazlarda çalışmaya uygun ancak olağanüstü düşünüyor. Android için Express VPN uygulamasını Google Play Store'da kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca iOS, Linux gibi diğer cihazlar için de özel uygulamalar sunuyor.

ExpressVPN İngiliz Virgin Adaları'nın yetkisi altındadır, bu nedenle’Tüm önemli VPN konumlarını incelediğimiz ayrıntılı çalışmamıza göre, bu ülkedeki internet yasalarının oldukça liberal olduğu için endişelenmenize gerek yok.

İyi haber şu ki ExpressVPN’s Android uygulaması Android TV'de de kullanılabilir.

ExpressVPN’Android uygulaması inanılmaz bir hizmettir ve sadece gizliliğinizi garanti etmekle kalmaz aynı zamanda coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza ve her türlü akış sitesini göreli olarak ziyaret etmenize izin vermediğinden Android için En İyi VPN'lerden biridir. İzin Vermek’s burada biraz daha ayrıntılı olarak bu uygulamayı keşfetmek:

Android Telefonlar, Tabletler ve TV için ExpressVPN

Android için ExpressVPN

Farklı cihazlarda çalışmasının yanı sıra, Express VPN Android platformunda da sorunsuz çalışır.

ExpressVPN’s Android uygulaması güvenilir bir çevrimiçi deneyimi garanti etmek için inanılmaz derecede istikrarlı ve güçlü.

Netflix ABD ve diğerleri gibi kısıtlanmış sitelerin engellemesini kaldırmak için kullanılabilir.

Uygulamadaki protokol desteği açısından mevcut seçenekler arasında, açık kaynak doğası gereği en güvenli protokol olan OpenVPN bulunmaktadır..

Sohbet desteğine uygulama içinden de erişilebilir. Android Tabletler ve TV için ExpressVPN

Tüm bunların dışında, ExpressVPN Android uygulaması daha önce de belirttiğimiz gibi Android TV'de de çalışabilir. Akıllı TV cihazına yükleme işlemi, bir Android telefonda yapmakla neredeyse aynıdır.

Android TV'lerde ExpressVPN medya flama hizmetini de kullanabilirsiniz; bu, uygulamanın kendisini almasından daha da kolaydır.

Tüm bunları ve diğer birçok kurulum kılavuzunu yapacak öğreticiler ExpressVPN.com'da kolayca bulunabilir.

Hizmetle ilgili tam incelememizi okuyarak kurulum kılavuzlarının çoğunu da inceleyebilirsiniz..

Android'de ExpressVPN Kurulumu - Adım Adım Kılavuz

Herhangi bir cihazda ExpressVPN kurulumu son derece basit bir işlemdir.

Android'de bunu yapmak, Google Play Store'dan başka bir uygulama indirmekle aynıdır.

Buraya’s 2 dakikadan az bir sürede bunu nasıl yapabilirsiniz:

  1. Google Play Store'a gidin ve “ExpressVPN”.
  2. Tıklamak “Yüklemek” ve uygulama otomatik olarak indirilip cihazınıza yüklenecek.
  3. Uygulama geldiğinde, ilerlemek için geçerli bir ExpressVPN aboneliğiniz olması gerekir.Android'de ExpressVPN Kurulumu
  4. Fiyatlandırma planlarından birine ve güvenli kullanıcı kimlik bilgilerine abone olun.
  5. Bu kullanıcı kimlik bilgilerini Android uygulamasına girin; uygulama artık ana arayüzünde olacak.
  6. İstediğiniz sunucuyu seçin.ExpressVPN OpenVPN kullanıyor mu
  7. Bağlan.Android OS için ExpressVPN Ne Kadar Hızlı?

ExpressVPN'i İndirmenin Diğer Yolları

Android uygulaması kolayca kullanılabilir olsa da, sağlayıcı aynı zamanda hizmeti Android cihazınıza yandan yüklemenize izin veren .apk dosyaları da sunar..

Bunun dışında, Android'inizde diğer cihazlarda nasıl yapabileceğinize benzer şekilde bir VPN hizmeti kurmak için her zaman OpenVPN kullanma seçeneğiniz vardır..

Bununla birlikte, Android uygulamasına bağlı kalmanızı öneririz, çünkü Android'de hizmeti kullanmanın diğer yöntemleri biraz karmaşık olabilir, bu da VPN endüstrisinde yeniyseniz uygun değildir..

En İyi Sunucular?

ExpressVPN, diğer sağlayıcıların aksine,’t Herhangi bir görev için özel veya özel sunucular sunma. Bu konudaki resmi duruşu, tüm 3000+ sunucularının eşit şekilde optimize edilmiş olmasıdır.

ExpressVPN'i İndirmenin Diğer Yolları

Sağlayıcı’t Netflix'in engelini kaldırma veya Torrenting gibi niş görevler için özel sunucular bile sunma.

Sohbet desteği, belirli bir bölgedeki tüm sunucuların bu amaçlar için kullanılabileceğini, bu da endüstrideki geleneksel uygulamadan büyük bir kaldırma anlamına geldiğini, yani bu tür benzersiz görevlere adanmış sadece birkaç sayıda özel sunucu sunmak için.

ExpressVPN’s sunucu altyapısı, ağındaki her sunucunun aynı nedenden dolayı sağladığı bağlantı açısından sunduğu kolaylık nedeniyle çok daha iyi.

ExpressVPN Android Uygulamasına Neden Güvenmeli?

Gizlilik odaklı kullanıcılar, özellikle akıllı telefonlar olmak üzere cihazlarına yazılım indirirken biraz tereddüt ediyorlar. o’çünkü akıllı telefonlar kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımları için cazip hedefler haline getiriyor..

Bu, kullanıcıların neden VPN uygulamalarına veya bu durumda ExpressVPN'e güvenmesi gerektiği sorusunu gündeme getirir.’s Android uygulaması?

Bu endişeyi gidermek için ExpressVPN'i kontrol ettik’s Virustotal.com'daki herhangi bir dosyayı fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşmalarını kontrol eden bir hizmet aracı olan Android uygulaması.

Testlerimizin sonuçları, hizmetin uygulamayı kontrol ettiği 69 çeşit virüs arasında böyle kötü amaçlı bir enfeksiyon olmadan netleşti. Bu, ExpressVPN'in’Android uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için son derece güvenilir ve güvenlidir.

Neden ExpressVPN Android App.png'ye Güveniyoruz

Bunun üzerine, sağlayıcı kazandı’t 100'den fazla sağlayıcı içeren bu ayrıntılı günlük çalışmasına göre, yaptığınız etkinliklerin günlüklerini diğer benzer VPN seçenekleriyle karşılaştırıldığında daha güvenli hale getirir..

ExpressVPN OpenVPN kullanıyor mu?

ExpressVPN, neredeyse tüm cihazlarında OpenVPN protokolünü destekler.

Android OS için ExpressVPN Ne Kadar Hızlı??

Diğer sağlayıcılara karşı yapılan incelemelere göre Express, orada en hızlı sağlayıcılardan biridir. İndirme / yükleme hızlarındaki en düşük düşüşlerden birine sahiptir ve neredeyse sıfır kesinti süresine sahiptir..

ExpressVPN'in maliyeti nedir??

En iyi teklifi ayda 8.32 $ (Yıllık Abonelik Planı).

ExpressVPN'e aynı anda kaç cihaz bağlanabilir?

Tek bir ExpressVPN aboneliği ile üç cihazı aynı anda bağlayabilirsiniz.

Sonuç

Android için ExpressVPN günümüzde mükemmel bir seçimdir, çünkü bu işletim sistemindeki cep telefonu kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır ve cihazlarını her zaman güvenli ve korunaklı tutmak için yıldız güvenliğinden kısa bir şeye ihtiyaçları yoktur.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me