Android için NordVPN: Android TV Kutusu için Kurulum Kılavuzu

Bireyler belirli gereksinimlerini karşılamak için bir VPN uygulaması aradığında, mümkün olduğunca tarafsız bilgi edinmeye çalışırlar. Uygun bir sağlayıcı arayan bir Android kullanıcısıysanız, meşhur gizlilik odaklı, Panama tabanlı sağlayıcı NordVPN ile karşılaşmış olabilirsiniz..

Endüstrideki en ünlü gizlilik hizmetlerinden biri olarak, hemen hemen her açıdan oldukça övgü almaktadır. Bu kılavuz, Android için NordVPN tekliflerine odaklanmaktadır. Daha kapsamlı bir görünüm için, bizi analiz etmek ve yazmak için tüm gün BestVPN.com’a götüren bu NordVPN incelemesini bile okuyabilirsiniz..

Contents

NordVPN Android İncelemesi

Uygulama tam anlamıyla müşterilerine maksimum kolaylık sunan tüm uçlarını kapsadığı için Android uygulamasını gözden geçirmek oldukça kolaydı. Güzel ve basit bir tasarıma ek olarak, uygulama en azını söylemek oldukça sezgiseldir ve bu VPN hizmeti, size maksimum güvenlik sunarken web sitelerinin ve VoD hizmetinin engellemesini kaldırmak için sorunsuz çalışır. Android için NordVPN kullanmanın diğer faydaları:

 1. Can Sıkıcı Reklamları Atla – Günümüzde interneti keşfetmekle ilgili en kötü şeylerden biri, ekranda ortaya çıkarak sizi sürekli rahatsız eden rahatsız edici / gösterişli reklamların aşırı yüklenmesi. NordVPNs, bu istenmeyen pop-up’ları, otomatik oynatılan reklamları ve diğer materyalleri otomatik olarak engelleyen ve sorunsuz bir tarama deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir CyberSec özelliği sunar. Reklamların ve izleyicilerin engellenmesi yükleme hızlarını bile artırır!
 2. Virüslerden / Kötü Amaçlı Yazılımlardan Koruma – CyberSec özelliği açıkken, izleyicilere, kötü amaçlı yazılımlara, virüslere, botnet kontrolüne ve cihazınızı hackleyip kişisel bilgilerinizi çalmayı amaçlayan diğer siber tehditlere karşı maksimum koruma aldığınızdan emin olabilirsiniz. Kullanıcılar, DDoS’den (dağıtılmış hizmet reddi) iyi bir güvenlik elde ederek botnet’in kontrol sunucusu ile ödün veren varlık arasındaki iletişimi kesiyor.
 3. Tehlikeli Sitelerden Güvenlik – İnternet yıllar içinde büyük ölçüde artmasına rağmen, kullanıcıları kimlik avı ve diğer siber tehditler yoluyla dolandırıcılıklara kandıracak bazı gölgeli / tehlikeli web sitelerine rastlamanız için hala iyi bir şans var. CyberSec özelliği, web sitesi adreslerini düzenli olarak popüler arka listelere karşı tarar;.
 4. Dijital Kimliğinizi Korur – NordVPN’in katı sıfır günlük politikası, DNS Sızıntı Koruması, Otomatik Kill Switch gibi özellikler ve DoubleVPN ve VPN üzerinden Soğan gibi protokoller sayesinde VPN, şu anda pazardaki en güvenli hizmetlerden biri olma eğilimindedir. VoD hizmetlerinin engellemesini kaldırırken veya resmi olmayan / üçüncü taraf uygulamalar / SaaS aracılığıyla korsan içerik akışı yaparken bile kimliğinizin her zaman anonim kaldığından emin olabilirsiniz..
  Samsung Galaxy S6 Üzerinde VPN Kurulumu

Android için NordVPN

NordVPN Android Yükleme

Android cihazınıza NordVPN indirmek roket bilimi gerektirmez. Kullanıcılar uygulamayı almak için genellikle iki seçeneğe sahiptir. Birincisi, https://nordvpn.com/download/ adresine gitmektir, aşağı kaydırın ve Android bağlantısını tıklayın. İkincisi Google Play Store’u ziyaret etmek, yazmak “NordVPN” arama çubuğunda ve “Yüklemek” buton. Her iki işlemin de tamamlanması 2-3 dakika sürüyor!

NordVPN Android Yükleme

Android için NordVPN Kurulumu

Android için NordVPN kurulumu söz konusu olduğunda, iki seçeneğiniz vardır: VPN hizmetini manuel olarak veya uygulama üzerinden kullanın. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, aynı güvenlik seviyesinden faydalanırsınız. Bununla birlikte, manüel rotayı seçerseniz ekstra güvenlik katmanları yapılandırma ve ekleme konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olursunuz. Aşağıda, karar verme sürecini sizin için kolaylaştırmak için her iki süreci de tartışacağız!

Resmi NordVPN Uygulamasını Kurma

 1. NordVPN şehrine git’resmi web sitesi ve uygun bir plan için abone olun.
 2. Android uygulamasını web sitesinden veya Google Play Store’dan indirin.
 3. Yüklendikten sonra, kaydolduğunuz planın kimlik bilgilerini girin.
 4. VPN özelliklerine erişmek için Oturum Aç Düğmesine basın.
 5. Ayarlara gidin ve etkinleştirin “CyberSec” korumayı artırmak için.

Android için NordVPN Kurulumu

NordVPN’yi OpenVPN Connect ile Manuel Olarak Kurma

 1. Tarayıcıyı açın ve NordVPN .ovpn yapılandırma dosyalarını buradan indirin.
 2. Google Play Store’a gidin ve OpenVPN Connect’i İndirin / Yükleyin.
 3. Yüklendikten sonra uygulamayı başlatın ve menü düğmesine dokunun.
 4. seçmek “İthalat” ve daha önce indirdiğiniz .ovpn yapılandırma dosyasını bulun.
 5. NordVPN hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girin. Hit connect!

NordVPN Android Çalışmıyor

NordVPN Android TV Kutusu

NordVPN’e kaydolmayla ilgili en iyi şeylerden biri, çeşitli cihazlarda / donanımlarda uyumluluk elde ettiğinizden her zaman emin olabilmenizdir. Kablo kesiciler, aşırı izleyiciler ve film / TV şovu meraklıları artık Android TV’ler için bir NordVPN uygulaması olduğunu bilerek rahatlayabilirler! Her ikisinde de indirilebilir: Google Play Store ve Amazon App Store.

  Ev Kullanıcıları için En İyi 3 NetGear Router VPN

NordVPN Android TV Kutusu

Android için En İyi NordVPN Fırsatları

Pazardaki en önemli VPN hizmetlerinden biri olarak, birçok kişi en ucuz vpn’i arar. Resmi web sitesinde ve diğer birçok forumda / toplulukta kapsamlı bir analiz yaptıktan sonra, şu anda Android için özel bir fırsat bulunmadığını öğrendik. Bununla birlikte, yine de yıllık% 41’lik büyük bir indirim sağlayan yıllık özel anlaşmalarını tercih edebilirsiniz, bu da aylık maliyetleri 11.95 $ ‘dan 6.99 $’ a düşürür (12 ayda bir 83.88 $ faturalandırılır).

nordvpn fiyatlandırma plan

Android için NordVPN Hataları / Sorunları

Android için NordVPN kullandığınızda, bazen yardım gerektiren bazı hatalarla / sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aşağıda ortak sorunları ve en iyi çözümlerini tartıştık.

NordVPN Android Çalışmıyor

Android için NordVPN’in neden düzgün çalışmayabileceğinin birçok nedeni vardır. İnternet bağlantısının kesilmesi veya farklı protokollerde sunucu kullanılamaması genellikle ana nedenlerdir. Sorunu gidermek için İnternet’inizin bağlı olduğundan emin olun. Başka bir şey işe yaramazsa uygulamayı yeniden yüklemeyi düşünün.

Android için NordVPN bağlanılamıyor

Android için NordVPN uygulamasının uygun kimlik doğrulaması almaması nedeniyle bağlantı sorunları ortaya çıkabilir. NordVPN’in tüm özelliklerine erişime izin verdiğinizden emin olun. İşler hala çalışmıyorsa, internet bağlantınızda sorun gidermeyi düşünün.

Şeyleri Sarmak

Android için NordVPN’in performansını ve özelliklerini değerlendirmek için yaklaşık 3 ila 4 saat geçirdikten sonra, çevrimiçi olarak büyük anonimlik ve gizlilik aldığınızı söylemek güvenlidir. Güvenliğinizi artıracak birçok özellik var ve uygulama Android TV’ler için de oldukça şaşırtıcı bir uyumluluk sunuyor. Ayrıca bir WebRTC ve DNS sızıntı testi yaptık, ancak güvenlik açısından herhangi bir boşluk bulamadık.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me