NordVPN Firestick – מדריך להגדרת 3 דקות לטכנולוגיית Fire Fire של אמזון

מבוסס על פנמה, NordVPN צברה מעקב מדהים למדי בתעשיית ה- VPN, בזכות פרטיותה יוצאת הדופן, התכונות המדהימות ומסד הנתונים הענק של השרתים ברחבי העולם. ה- VPN אפילו מציע תאימות יוצאת מן הכלל, ומספק אפליקציות כמעט לכל המכשירים / הפלטפורמות. התחום היחיד בו הוא חסר הוא להציע יישום NordVPN Firestick, ומכאן BestVPN.co השקיע זמן במציאת פיתרון להשיג את ה- VPN בטלוויזיה Fire שלך. למידע נוסף על הספק, קרא סקירת NordVPN מעמיקה זו.

האם NordVPN עובד על Firestick?

למרות היותו אחד משירותי ה- VPN המפורסמים ביותר בשוק, NordVPN טרם פרסמה אפליקציה רשמית לטלוויזיות Firestick / Fire. עם זאת, אל תרגיש מאוכזב באשר למקום בו יש בעיה, אתה תמיד יכול למצוא פיתרון, במיוחד עם גיקים טכניים כמונו..

BestVPN.co הצליח למצוא דרך להשיג את האפליקציה במכשירי ה- Firestick שלך, פחות מהטרחה והלחץ. אתה יכול לדלג קדימה לקטע ההתקנה כדי להבין את הדברים, או להמשיך לקרוא כדי ללמוד עוד אם אתה מקבל את ההחלטה הנכונה עם NordVPN או לא.!

סקירה של NordVPN Firestick

כעת, אנו כבר יודעים כי Firestick של אמזון הוא מכשיר מדהים, שקל מאוד להגדיר אותו לצורכי הבידור שלך. דקות לאחר ביטול האגרוף תוכלו לטבול את עצמך בסרט צופה עם פופקורן ומנז'ים מסביב. גרסאות חדשות יותר הופכות את הדברים לקלים עוד יותר, כשאתה נהנה מהאינטגרציה של Alexa Alexa, ומאפשר לטלוויזיה שלך לתקשר איתך.

NordVPN Firestick

הכל טוב ויפה עם המכשיר עצמו, אז למה אתה צריך VPN, והכי חשוב למה לך ללכת על NordVPN? כדי לענות על הקודם, VPN יכול להעניק לך את היכולת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולהגן על זהותך, אם תזרום תוכן פיראטי. עבור האחרונים, ובכן, תצטרכו לבדוק את הסיבות שלהלן (שהן די משכנעות כמובן):

 1. הגנה מפני מודעות מגרה / ספאם - אם אתה משתמש בדפדפן המובנה עבור Firestick, אתה כנראה יכול להתייחס למספר העצום של המודעות, שמייסרות את החוויה שלך בכל אתר אינטרנט. למזלך, NordVPN מציעה את התכונה CyberSec. זה חוסם באופן מיידי את כל הקופצים המרגיזים, הסרטונים להפעלה אוטומטית ותכני דואר זבל אחרים, מה שמגביר את מהירויות הטעינה של דפי האינטרנט.
 2. אבטחה מפני התקפות דיוג, Botnets ו- DDoS - המכשיר שלדעתך הוא הפגיע ביותר הוא תמיד בעל הסיכוי הגבוה ביותר להיפרץ. זכור שהגענו לעידן דיגיטלי, בו אפילו טלוויזיות רגישות לפריצות דרך אתרי אינטרנט מזויפים. NordVPN מעניק לך אבטחה / הגנה מרבית על ידי איתור מיידי של איומים וחסימת תקשורת בין הטלוויזיה לשרת הבקרה!
 3. חוסם אתרים מסוכנים באופן מיידי - התכונה CyberSec סורקת באופן קבוע כתובות אתרים כנגד רשימות חוזרות פופולריות, מה שמאפשר לך להיות מאובטח מכל אתר מזויף שמחפש להערים אותך ברכישת משהו או בחשיפת מידע אישי. לא רק זה מבטיח שתבקר באתרים רלוונטיים / בטוחים, אלא גם מגן עליך מפני וירוסים / תוכנות זדוניות וכו '.
 4. יכולות חסימה / זרימה חריגות במיוחד - אחד הדברים הטובים ביותר בשימוש ב- NordVPN במכשירי Firestick הוא שתקבל יכולת ללא תחרות לסטרימינג במהירויות מהירות תוך קבלת היכולת לבטל את חסימת אתרי ה- VoD המוגבלים גיאוגרפיים ברחבי העולם. בדקנו את השירות כדי לבטל את חסימת Netflix האמריקאית באמצעות שירות netflix של nordvpn, וזה עבד בצורה לא טובה!

סקירה של NordVPN Firestick

NordVPN Firestick - מדריך להגדרת 3 דקות לטכנולוגיית Fire Fire של אמזון

NordVPN APK עבור Firestick

ההאקינג עליו דיברנו קודם לכן לצורך קבלת NordVPN ב- Firestick כרוך בהורדת קובץ .apk. ישנן תוכנות של צד שלישי הזמינות ב- Firestick, המאפשרות טעינה / התקנה של יישומי אנדרואיד, ולכן מקלות עליך למנף אבטחה טובה ואנונימיות באופן מקוון. להלן קישור להורדה ישירה לקובץ .apk NordVPN אנדרואיד.

האם NordVPN עובד על Firestick

NordVPN Firestick - מדריך להגדרת 3 דקות לטכנולוגיית Fire Fire של אמזון

כיצד להתקין NordVPN באמזון FireStick

 1. השקה אמזון פייר סטיק ו לחץ ב “הגדרות” ממסך הבית.NordVPN עבור Firestick
 2. סע לכיוון ימין ו למצוא ה “התקן” אפשרות.NordVPN Firestick Reddit
 3. גלול עד ל “אפשרויות למפתחים”.מה מערכת ההפעלה היא מקל האש
 4. אפשר “אפליקציות ממקורות לא ידועים”.האם אתה יכול להשתמש ב- VPN ב- Amazon Fire Stick
 5. תופיע הודעה מוקפצת. בחר ה “להדליק” אפשרות.כיצד אוכל להוריד את NordVPN ב- Firestick
 6. אתר “מוריד” בחיפוש, פגע ב- “לקבל” כפתור ופתח את האפליקציה.כיצד להתקין NordVPN באמזון FireStick
 7. בחר “דפדפן” והקלד את כתובת האתר להורדה: https://nordvpn.com/download/android/.NordVPN אמזון FireStick
 8. בחר את “הורד את APK” ולחץ על “להתקין” כפתור.NordVPN עבור טלוויזיה Fire Fire של אמזון
 9. המתן לסיום ההתקנה. הפעל את האפליקציה ותיהנה משימוש ב- NordVPN ב- Firestick!שאלות נפוצות בנושא Firestick של NordVPN

אפליקציית Firestick מרחוק לשליטה ב- NordVPN

מכיוון שגרסת NordVPN שאתה מתקין ב- Firestick מבוססת על ממשק מערכת ההפעלה אנדרואיד, מכשירים מסוימים עשויים לגרום לבעיות בעת הניווט או ניסיון לשלוט באפליקציה. כדי לעקוף זאת, תוכלו להוריד ולהתקין את היישום Remote for Fire TV, הזמין בחנות אמזון. כחלופה אחרת, תוכלו גם לשקול לנסות את CetusPlay!

אפליקציית Firestick מרחוק לשליטה ב- NordVPN

NordVPN Firestick Reddit

בנסיבות, בהן עליכם ללמוד יותר על מוצר / שירות מסוים או זקוקים לסיוע לביצוע משימה ספציפית, אין אפשרות טובה יותר מאשר להתייעץ עם המומחים ב- Reddit. עם אנשים העובדים בענפים שונים, אתה תמיד יכול לצפות למצוא מידע על כל הנושאים, כולל NordVPN Fire TV. להלן תוכלו לראות Redditor המתמודד עם בעיות בבחירת שרת, שנראה כבעיית ניווט. כבר נתנו פיתרון למעלה לשימוש בשלט הרחוק של אמזון פייר.

[עזרה] VPN נורד ב- Firestick- כיצד לבחור שרת? מ firetvstick

NordVPN Firestick - מדריך להגדרת 3 דקות לטכנולוגיית Fire Fire של אמזון

שאלות נפוצות בנושא Firestick של NordVPN

בעת השימוש ב- NordVPN ב- Firestick אתה עלול להיתקל בבעיות / שגיאות שונות, שעשויות לדרוש פתרון בעיות. לאור זאת רשימנו מספר שאלות נפוצות, על סמך סקרנות המשתמשים.

מה מערכת ההפעלה היא מקל האש?

מכשירי ה- Firestick ו- Fire TV משתמשים בגרסה המותאמת אישית שלהם למערכת ההפעלה אנדרואיד. זה בשם של “מערכת ההפעלה” מציע ממשק כללי טוב, המקדם אינטואיטיביות וקלות שימוש, ללא קשר לאיזו טלוויזיה אתה משתמש בה.

האם אתה יכול להשתמש ב- VPN ב- Amazon Fire Stick?

כן, בהחלט תוכלו להשתמש ב- VPN במכשירי אמזון פייר סטיק לביטול חסימה של אתרים ואפילו להזרמת תוכן פיראטי במידת הצורך. הבעיה היחידה היא שעדיין לא רבים מספקים אפליקציית Firestick ייעודית, מלבד ExpressVPN ו- IPVanish.

כיצד אוכל להוריד את NordVPN ב- Firestick?

אם ברצונך להוריד את NordVPN ב- Fire TV, תצטרך לקבל את קובץ ה- .apk מהאתר הראשי או על ידי ביקור בחנות Google Play. מכשיר ה- Firestick משתמש במערכת ההפעלה Fire, המבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד, ומכאן שהיא מציעה תמיכה מסוימת ביישומי .apk של צד שלישי..

עטוף דברים

להבין כיצד להתקין את NordVPN ב- Firestick לקח לנו שעתיים טובות, לאחר ניתוח מעמיק ומקיף שכבר לא הושלם. אנו מקווים כי המדריך שלנו עוזר בפתרון הבעיה של הגדרת NordVPN במכשירי Firestick, כך שתוכלו ליהנות מהרמה הגבוהה ביותר של אנונימיות / פרטיות באופן מקוון. בלי קשר, אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אל תהסס להגיב להלן

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me