PureVPN Firestick – آیا این VPN واقعاً وظیفه دارد؟

Firestick به عنوان یکی از بهترین دستگاه های پخش کننده در حال افزایش است و به آنها امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را به صورت HD در دستگاه های تلویزیونی خود در سراسر جهان پخش کنند! اما آیا می دانید با افزودن بهترین VPN می توانید مقداری را که از Firestick خارج می شوید ، افزایش دهید.?


PureVPN به دلیل برنامه سازگار ، قیمت پایین و دسترسی گسترده به سرور ، یکی از بهترین کاندیداها برای این منظور است! می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ در اینجا بررسی اختصاصی ما در مورد PureVPN Firestick ارائه شده است که در برنامه اختصاصی خود برای سیستم عامل ، قیمت گذاری و موارد دیگر توسط BestVPN.co نقد می کند.!

چرا PureVPN برای جریان Firestick ضروری است?

این که آیا شما از یک دستگاه پخش ویژه اختصاصی مانند Firestick استفاده می کنید یا در سایت های جریان دلخواه خود مانند Netflix به عنوان مثال در یک دستگاه معمولی استفاده می کنید. تلفن های هوشمند خود ، VPN به سرعت در کل طرح چیزها تقریباً ضروری می شوند.

دلایل اصلی این امر در مرحله اول ، چندین حق چاپ در مورد محتوای میزبانی شده در سایتهای استریم و دوم ، محدودیتهای جغرافیایی است که این سایتهای بسیار جریان را از مرزهای متوسط ​​کاربر قرار می دهد و بدین ترتیب گزینه های جریان موجود شما را محدود می کند..

کاربران نمی دانند’معمولاً پیشینه محتوایی را که مشاهده می کنید مثلاً بررسی کنید. یک فیلم ، برای بررسی اینکه آیا در کشور آنها به طور قانونی در دسترس است یا خیر. این اتفاق بیشتر در سایتها و نرم افزارهایی رخ می دهد که میزبان مطالب رایگان مانند Popcorn Time ، Kodi و غیره هستند و حتی اگر این کار به طور ناآگاهانه انجام شود ، جاسوسی ها و حق چاپ کپی رایت همیشه در جستجوی چنین ناسازگاری هایی هستند تا بتوانند جریمه یا دادخواست قانونی را برای کسی مجازات کنند..

ترول ها و snoopers حق نسخه برداری سعی می کنند اگر شما IP خود را پایین بیاورید’اخیراً چنین محتواهایی را مشاهده کرده اید ، و اگر آنها را نگه دارید ، به زودی اعلامیه های قانونی در آستان شما خواهد بود. ناراحتی ناشی از آن را فقط تصور کنید که نکردید’درباره پوشش حق نسخه برداری از فیلمی که بعد از ظهر یکشنبه تنبل به طور انفعالی تماشا کرده اید ، آگاه باشید.

بسیاری از سایت های جریان اکنون به عنوان مثال محدود به جغرافیایی شده اند. Netflix ، Hulu ، Amazon Prime ، MatchTV و غیره’بعضی از مطالب خود را در کشور ارائه دهید ، مانند مورد Netflix ، یا اینکه آنها فقط در یک منطقه خاص موجود نیستند ، مانند سرویس هایی مانند Hulu ، MatchTV یا حتی Amazon Prime.

جریان Sevices موجود در سال 2018

و حتی اگر دستگاه پخش جریانی اختصاصی مانند Firestick خود اختصاص داده اید ، این مسائل می توانند تا حد زیادی ادامه پیدا کرده و کل تجربه شما را کم ارزش کنند. اما یک چیز وجود دارد که می تواند شما را از شر چنین مزاحمت های غیرضروری نجات دهد و این یک VPN است.

VPN ها فقط با محافظت از ناشناس بودن آنلاین شما نمی توانند از IP شما محافظت کنند ، بلکه می توانند به شما در دور زدن محدودیت های جغرافیایی در سرویس های جریان کمک کنند ، بنابراین گزینه های سرگرمی موجود خود را تا حد زیادی گسترش می دهید..

اما بسیاری از خدمات VPN به اندازه کافی قابل اعتماد نیستند که بتوانند هر دو کار را انجام دهند زیرا انجام آنها بسیار سخت تر شده است. سایتهای جریان اکنون محدودیت های جغرافیایی خود را با ممنوعیت های VPN که تقریباً همه VPN ها را در سایتشان بی فایده می کنند ، تکمیل می کنند. و ترول های کپی رایت هر روز سخت تر سعی می کنند راه های جدیدتری برای انفجار از طریق پوشش محافظ ارائه شده توسط VPNs پیدا کنند.

این باعث کاهش کاربر شده است’انتخاب در صنعت VPN فقط به چند ارائه دهنده انتخاب که هنوز عملکرد مورد نظر خود را در اختیار کاربران قرار می دهد و در بین آنها یک ارائه دهنده محبوب به نام PureVPN است. در این راهنما ، ما’شما به تفصیل در مورد چگونگی PureVPN به شما امکان می دهید ارزش بسیار بهتری را استخراج کرده و تجربه بیشتری در Firestick خود داشته باشید.

PureVPN Firestick

اکنون PureVPN را دریافت کنید

PureVPN .apk برای Firestick

یک پرونده .apk با برنامه واقعی Android تفاوت چندانی ندارد ، با این تفاوت که یک پرونده .apk در Google Play در دسترس نیست.

به دنبال همین روش sideloading کردن یک برنامه Android در Firestick ، ​​فقط کافی است بخشی از برنامه Android را با پرونده .apk جایگزین کنید.

بهترین و آسانترین راه برای نصب برنامه VPN در Firestick از طریق این روش از طریق برنامه Downloader است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این روش را در راهنمای Firestick VPN ما در اینجا بخوانید.

نحوه تهیه PureVPN برای آمازون Firestick ، ​​Fire TV و Fire Cube

خرید هر VPN این روزها کار ساده ای است و همین مسئله در مورد PureVPN نیز صادق است.

اگر علاقه مند به اشتراک اشتراک این ارائه دهنده قدرتمند و سازگار VPN برای Firestick خود هستید ، باید این مراحل را دنبال کنید:

 1. بازدید کنید PureVPN.com
 2. از نوار بالای منو به گزینه قیمت گذاری برویدقیمت گذاری را در بالا انتخاب کنید
 3. با کلیک بر روی برنامه قیمت گذاری که به بهترین وجه مناسب بودجه شما باشدبرنامه های قیمت گذاری PureVPN
 4. برنامه قیمت گذاری را از طریق هر یک از روش های پرداخت چندگانه ذکر شده پرداخت کنیدروش های پرداخت PureVPN
 5. اعتبار کاربر را بدست آورید

یک بار شما’اعتبار کاربران را بدست آورده اید ، روش نصب PureVPN برای Firestick کمی متفاوت از نحوه کار شما است اگر می توانستید VPN را برای یک دستگاه معمولی مانند تلفن هوشمند اندرویدی خود انجام دهید. خواندن را ادامه دهید تا در مورد روند نصب دقیق PureVPN در Firestick خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اکنون PureVPN را دریافت کنید

نحوه نصب PureVPN برای آمازون Firestick ، ​​Fire TV و Fire Cube:

برنامه های VPN سازگار برای Firestick یک خدادادی است زیرا آنها عملکرد و سازگاری بسیار ذاتی را در اختیار شما قرار می دهند. این امر به شما امکان می دهد تا با توجه به نیازهای جریان خود در دستگاه Firestick در حال حاضر ، نحوه تعامل با VPN خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.,

در اینجا روش گام به گام نحوه نصب PureVPN وجود دارد’برنامه Firestick در دستگاه شما فقط در دو دقیقه:

 • تلویزیون خود را باز کنید و دستگاه Firestick را به آن وصل کنید
 • راه اندازی کنید “FireTV” برنامه
 • اکنون صفحه اصلی برای FireTV شما ظاهر می شود. از اینجا ، شما باید انتخاب کنید “برنامه”, که با فشار دادن دکمه ای که در مرکز ریموت FireTV شما قرار دارد ، می توان به راحتی انجام داد
 • هنگامی که در فروشگاه برنامه هستید ، به Sub menu بروید > دسته بندی ها > نرم افزار
 • در بخش ابزار ، نوار جستجو را باز کرده و تایپ کنید “PureVPN”
 • برنامه رسمی Firestick توسط PureVPN در نتایج نتیجه جستجو شما نشان داده خواهد شد
 • حالا فقط کلیک کنید “گرفتن” گزینه و برنامه شروع به بارگیری و نصب در دستگاه شما خواهد کرد
 • در مورد نصب موفقیت آمیز برنامه ، اعلانی به شما نشان داده می شود و فقط کافی است روی آن کلیک کنید “باز کن” برای راه اندازی برنامه
 • اکنون می خواهید نام کاربری و رمز عبور خود را که پس از خرید PureVPN در ایمیل دریافت کرده اید وارد کنید’اشتراک
 • اکنون سرور خود را انتخاب کرده یا روی آن کلیک کنید “اتصال هوشمند” گزینه ای برای برنامه اجازه می دهد تا سرور را برای شما انتخاب کند و برنامه شروع به کار خواهد کرد!
 • با فشار دادن روی صفحه اصلی برگردید “دکمه خانه” روی از راه دور FireTV خود قرار داده و به هر برنامه جریانی که مایل به رفع انسداد است بروید!

Sideload PureVPN در آمازون Firestick:

خواه آنرا jailbreak یا Sideload بنامید ، روشهای دیگری وجود دارد که از طریق آنها می توانید از PureVPN در Firestick استفاده کنید. و در حالی که ما واقعاً نمی دانیم’لزوم انجام این کار را می بینید زیرا PureVPN از قبل برنامه اختصاصی برای این سیستم عامل ارائه می دهد ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه به هر حال این کار را انجام دهید.

Sideload PureVPN در آمازون Firestick

روش مورد علاقه ما برای کنار گذاشتن صفحه PureVPN در Firestick از طریق یک برنامه اندرویدی به نام Apps2Fire است و در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

 • برنامه رسمی Apps2Fire را به همراه برنامه Android PureVPN از فروشگاه Google Play بارگیری کنید
 • پس از اتمام این کار ، FireTV خود را راه اندازی کنید و به آن بروید “تنظیمات”> “سیستم” > “گزینه های توسعه دهنده”
 • اکنون گزینه ای با عنوان را مشاهده خواهید کرد “مجاز بودن برنامه ها از منابع ناشناس”. آن را روشن کنید.
 • به صفحه اصلی FireTV برگردید
 • انتخاب کنید “تنظیمات”> “در باره” > “شبکه”
 • آدرس IP فعلی خود را اینجا مشاهده خواهید کرد و برای استفاده بعدا باید آن را یادداشت کنید
 • FireTV خود را ببندید و Apps2Fire را در دستگاه Android خود باز کنید
 • انتخاب کنید “برپایی” و همان آدرس IP را در FireTV خود وارد کنید
 • اکنون به “برنامه های محلی” گزینه PureVPN را جستجو کرده و گزینه را انتخاب کنید “نصب”
 • FireTV شما اعلانی را به شما ارائه می دهد که می گوید برنامه با موفقیت در دستگاه FireTV شما نصب شده است
 • از اتصال بی نظیر VPN و دور زدن محدودیت های جغرافیایی از طریق PureVPN در Firestick خود لذت ببرید

اگر می خواهید روش های بیشتری برای جانبی کردن PureVPN در Firestick خود داشته باشید ، می توانید راهنمای جامع ما در VPN برای Firestick را بررسی کنید..

اکنون PureVPN را دریافت کنید

نحوه افزایش PureVPN’سرعت در Firestick با تغییر تنظیمات پروتکل?

به منظور بهبود سرعت PureVPN در Fire TV Stick چند ترفند جزئی لازم است.

برنامه PureVPN در Firestick بطور کلی بر روی پروتکل OpenVPN اجرا می شود اما افراد کمی می دانند که دو پروتکل زیر برای انتخاب در پروتکل OpenVPN وجود دارد یعنی UDP و TCP. و در حالی که من برنده شدم’وارد جزئیات فنی در مورد چه چیزی شوید’تفاوت واقعی بین این دو است ، اما شما هنوز تعجب خواهید کرد که می دانید تغییر در هر یک از آنها می تواند تأثیر چشمگیری بر سرعت شما در Firestick داشته باشد.

برای تغییر بین هر یک از آنها ، برنامه PureVPN خود را در Firestick راه اندازی کنید ، اگر در حال حاضر به یک سرور متصل است ، آن را جدا کنید. اکنون در گوشه سمت راست بالای صفحه ، یک نماد به شکل دنده مشاهده خواهید کرد که گزینه های تنظیم را نشان می دهد. بر روی آن کلیک کنید و سپس گزینه های مربوط به را انتخاب کنید “پروتکل را انتخاب کنید”.

در حال حاضر دو گزینه وجود دارد ، UDP و TCP. برای کاربران Firestick که سرعت تاخیری را تجربه می کنند ، سوئیچ به UDP به عنوان بسیار ایمن اما سبک وزن آن بسیار توصیه می شود و سرعت بسیار بهتری نسبت به TCP ارائه می دهد.

چگونه از حساب PureVPN خود در Firestick خارج شوید?

ما نمی خواهیم’توصیه می کنم به دلایل غیر منطقی مانند این کار را در دستگاه های دیگر از برنامه خارج کنید. دلیل این امر این است که وارد کردن اعتبارنامه های ورود به سیستم هر بار با یک ریموت در Firestick هر بار که مایل به استفاده از برنامه هستید ، بسیار دشوار است..

مهمتر از این ، دستگاه های Firestick بیشتر شخصی سازی می شوند ، بنابراین بسیاری از افراد مایل نیستند روی آن سوار شوند و روش های بسیار محدودی وجود دارد که از طریق آن شخص می تواند از برنامه PureVPN در Firestick سوءاستفاده کند در حالی که سمت چپ آن بدون مراقبت است..

برنامه پس از نصب ، معمولاً بصورت خودکار متصل می شود ، مگر اینکه به زور متوسل شوید و آن را خاموش کنید.

اما اگر هنوز دوست دارید مراحل خارج شدن از حساب PureVPN خود را در Firestick پیش ببرید ، فقط باید PureVPN را راه اندازی کنید ، بر روی آیکون چرخ دنده ای کلیک کنید و به تنظیمات بروید. هنگامی که زیرمنو تنظیمات ظاهر شد ، به پایین لیست بروید و در گزینه for قرار خواهید گرفت “خروج”. فقط کافیست بر روی آن از راه دور FireTV که از سیستم خارج می شوید ، کلیک کنید.

برای استفاده مجدد از برنامه در دقایقی دیگر ، از شما خواسته می شود یک بار دیگر اعتبارنامه ورود را وارد کنید.

PureVPN برای Firestick سازگار است?

یکی از مهمترین جنبه های سازگاری یک VPN با Firestick این است که یک برنامه اختصاصی را برای سیستم عامل فراهم می کند. در حال حاضر ، بسیاری از VPN ها چنین کاری را انجام نمی دهند زیرا Firestick یک بستر طاقچه است و بیشتر ارائه دهندگان آن را اهدا نمی کنند’منابع و عزم راسخ برای ایجاد یک برنامه اختصاصی برای ایجاد سازگاری بهتر VPN های آنها با سیستم عامل داشته باشید.

در حال حاضر کمتر از 5 ارائه دهنده ارائه می دهند که برنامه های اختصاصی را برای Firestick ارائه می دهند و از جمله آنها PureVPN است.

PureVPN بیشتر اوقات تمرکز خود را بر روی این پلتفرم در زمان های اخیر اختصاص داده است تا ابتکار عمل را زودتر از آن ، قبل از این که دیگران بدست آورند ، بدست آورد. برنامه آن در فروشگاه برنامه Firestick موجود است و نصب آن نیز بسیار آسان است.

این اپلیکیشن کاملاً بدون عارضه است و از آنجا که یک UX ساده و بصری را همراه با یک ویژگی اختصاصی برای سیستم عامل به نام “اتصال سرور هوشمند” به شما امکان می دهد تا به طور خودکار در حال حاضر به بهترین سرور پخش کننده وصل شوید.

نتیجه

PureVPN بیش از 2000 سرور را در 180 مکان فریبنده در سرتاسر جهان ارائه می دهد ، بنابراین دیگر نیازی نیست که به زودی نگران محدودیت های جغرافیایی در برنامه های جریان باشید. این یکی از بهترین شرط بندی ها برای تقویت تجربه کلی Firestick شما است ، بنابراین ما اکیداً توصیه می کنیم که آنرا انتخاب کنید و به خودتان اجازه دهید از طریق گزینه های سرگرمی پیشرفته در Firestick خود لذت بیشتری ببرید.!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me