ZenMate pārskats 2020

Jurisdikcija Berlīne
Cena USD 1,64 mēnesī par 3 gadu plānu
Serveri 2600 serveri 37 valstīs
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana 128 bitu AES-GCM
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://zenmate.com/
Saderība Windows, Android, Apple

ZenMate, kas dibināts 2014. gadā, ir Berlīnē bāzēts drošu VPN tunelēšanas pakalpojumu sniedzējs. Sākotnēji tas bija bezmaksas privātuma paplašinājums pārlūkam Chrome. Ātri pārsūtot trīs gadus, ZenMate tagad ir pārgājis uz freemium bandwagon, piedāvājot savietojamību ar populārām ierīcēm un operētājsistēmām, vienlaikus nodrošinot spraudņus Opera, Google Chrome un Mozilla Firefox pārlūkprogrammām. Lai iegūtu informāciju par pakalpojumu, izlasiet šo detalizēto ZenMate pārskatu vietnē Best VPN

Plusi

 1. Pieejams bezmaksas plāns
 2. Lēta cena
 3. 14 dienu naudas atdošanas garantija
 4. Atbalsta visus populāros protokolus
 5. Izmanto augsta līmeņa šifrēšanu

Mīnusi

 1. Ierobežoti serveri
 2. Atrodas NSA un cenzūrai draudzīgā vācu valodā

Iegūstiet Zenmate

Contents

ZenMate cenu pārskats

Mūsu ZenMate pārskats nosaka, ka VPN ir līdzīga cenu struktūra kā citiem pakalpojumu sniedzējiem. Kabatām draudzīgais VPN piedāvā vairākus līmeņus premium pakalpojumam; kopā ar papildu priekšrocībām apsveriet, cik ilgi jūs izmantojat pakalpojumu. Mēneša abonements jūs atmaksās par USD 7,65

Ja vēlaties izmantot sešu mēnešu plānu, jums kopā būs jāmaksā USD 38,25. Šī opcija dod 29% atlaidi, pazeminot mēneša cenu līdz USD 6,37. Gada plāns vēl vairāk samazina mēneša izmaksas līdz 4,25 USD. Tas nozīmē, ka par gada abonementu jūs maksājat tikai USD 51,00, izmantojot 53% atlaidi.

zenmate-cenas-pārskats

ZenMate bezmaksas apskats

Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, VPN pakalpojumu sniedzējs patiešām piedāvā savus pakalpojumus bezmaksas lietotājiem. Varat lejupielādēt savam pārlūkam paredzēto paplašinājumu un izmantot labu tiešsaistes privātumu un drošību. Tomēr šis plāns ir ierobežots atrašanās vietu, platformu un ātruma ziņā. Labāka uzticamība būs ar apmaksātajām versijām.

Reģistrēšanās process premium un bezmaksas kontiem

Mūsu pārskatā secināts, ka reģistrēšanās gan premium, gan bezmaksas kontos ir vienkārša un vienkārša. Veiciet tālāk norādītās darbības.

Premium konts

 1. Es saņēmu ‘Mājas lapā iegūstiet cilni ZenMate Tagad.
 2. Izvēlieties maksājuma plānus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.
 3. Ievadiet derīgu e-pasta adresi, lai pieteiktos savā ZenMate kontā.
  zenmate-email-signup
 4. Atlasiet atbilstošo maksājuma veidu un ievadiet savus akreditācijas datus.
  zenmate-premium-pierakstīšanās-maksāšanas metodes
 5. Pabeidzot norēķinu procesu, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu.
 6. Pārbaudiet, vai visa konta informācija ir pareiza.
 7. Piesakieties ar savu e-pastu un paroli.
 8. Izbaudiet ZenMate Premium lietošanu!

Iegūstiet Zenmate

Bezmaksas konts

 1. Apmeklējiet vietni https://zenmate.com/welcome/.
  zenmate-free-signup-account
 2. Klikšķiniet uz “Izmēģiniet ZenMate Limited”.
 3. Pagaidiet 10 sekundes un noklikšķiniet uz “Ierobežojiet”.
  zenmate-free-vpn-Features
 4. Ievadiet derīgu e-pasta adresi un paroli
 5. Apstipriniet, ka piekrītat pakalpojumu sniegšanas noteikumiem
 6. Noklikšķiniet uz ‘’Pierakstīties’’ pogu
 7. Izbaudiet ZenMate Free izmantošanu!

ZenMate pieteikšanās process

Vietne’Navigācija ir laba, un viss, kas nepieciešams lietotājiem, ir pieejams mājas lapā. Vienkārši noklikšķiniet uz ‘Pieslēgties’ cilne. Jūs tiksit novirzīts uz zemāk esošo lapu. Ievadiet sava ZenMate konta e-pastu un paroli un noklikšķiniet uz ‘Pieslēgties’ iespēja piekļūt konta informācijas panelim. Noklikšķiniet uz ‘Aizmirsi savu paroli?’ opciju, ja nevarat atcerēties savus akreditācijas datus.

zenmate-login

Zenmate konta izkārtojums

Mūsu pārskats atklāj, ka konta izkārtojums patiesībā ir diezgan iespaidīgs. Jums ir pieejams daudz noderīgu iespēju. Tikpat vienkārši varat viegli lejupielādēt visām platformām piemērotu VPN klientu ar pogas klikšķi un atteikšanos.

zenmate-konts

Ja jūs noklikšķiniet uz ‘E-pasts’ cilnē, jums ir iespēja mainīt savu e-pasta adresi. Šī ir neticami noderīga funkcija, it īpaši, ja esat pazaudējis piekļuvi savam e-pasta ID.

zenmate-change-email

Noklikšķinot uz ‘Parole’ cilni, jūs iegūsit iespēju mainīt paroli.

zenmate-change-password

Ja jūs noklikšķiniet uz ‘Maksājumu informācija’ cilni, jūs saņemsit informāciju par piemaksu plāna derīguma termiņu. Noklikšķiniet uz ‘pagarināt’ iespēja palielināt abonēšanas ilgumu.

zenmate-premium-plan

‘Darījumi’ cilne sniedz jums informāciju par cenām un ‘Ierīces’ cilne sniegs jums informāciju par visiem pievienotajiem viedtālruņiem, klēpjdatoriem un datoriem. Tas parāda VPN veidu, ierīci / pārlūku, reģistrēto datumu un pēdējos redzamos datus.

zenmate-ierīces

Pārskats par Zenmate pieņemtajām norēķinu metodēm

Mūsu ZenMate pārskats atklāj, ka pakalpojums atbalsta diezgan ierobežotas iespējas veikt maksājumus. Varat abonēt VPN, izmantojot Visa, MasterCard, American Express, Maestro PayPal, Sofort Banking un UnionPay. Nesen pakalpojumu sniedzējs savu atbalstīto maksājumu sarakstam ir pievienojis pat Qiwi Wallet, kas ir veids, kā pārskaitīt naudu un saņemt maksājumus / maksāt par 75 000 pakalpojumiem visā pasaulē.

Zenmate atmaksa / naudas atdošanas garantijas pārskats

Jā, ZenMate piedāvā naudas atdošanas garantiju, pamatojoties uz pareiziem kritērijiem, kas noteikti tās politikas lapā. Tas ir diezgan iespaidīgi, ņemot vērā, ka pakalpojums jau piedāvā BEZMAKSAS versiju. Tomēr, tiklīdz būs iekasēta abonēšanas maksa, abonementa atcelšanai būs 14 dienas no pirmā apmaksātā norēķinu cikla.

Bitcoin, Ukash unPaysafeCard ir atbrīvoti no atmaksu saņemšanas. Ja 14 dienu laikā nevarēsit atcelt, atmaksu nesaņemsit. Apstiprināta rēķina gadījumā jūsu konts atkal tiks iestatīts uz bezmaksas plānu. Saņemtā nauda būs no tās pašas maksājuma metodes, kuru izmantojāt sākotnēji.

ZenMate for Business

Mūsu ZenMate pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs pat piedāvā plānu uzņēmumiem. Šis piedāvājums biznesa īpašniekiem piešķir piekļuvi uzlabotajām drošības un privātuma funkcijām, lai izbaudītu pilnīgi anonīmu pieredzi. Izmantojot ērti lietojamu lietotāju pārvaldības informācijas paneli, biznesa plāni ļauj lietotājiem veikt dažādus svarīgus uzdevumus, kas ietver anonīmu tiešsaistes pētījumu veikšanu (ideāli piemēroti augsta līmeņa firmām un žurnālistiem, kuri pieprasa visaugstāko privātuma līmeni).

Labākā daļa no visiem: ZenMate nepiedāvā fiksētu cenu biznesa plānam. Balstoties uz jūsu organizatoriskajām prasībām un nepieciešamo kontu skaitu, ZenMate piedāvā savu cenu noteikšanu. Jums ir iespēja pieprasīt cenu, lai noskaidrotu biznesa plāna kopējās izmaksas. Katrs iegādātais konts ļaus jums ekskluzīvu piekļuvi pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, kas ietver lietotnes Android / iOS, Windows un Mac OS klientiem un pārlūka paplašinājumus.

Iegūstiet Zenmate

Datu un darbinieku drošība

Uzņēmuma ZenMate for Business galvenais priekšnoteikums ir uzņēmuma datu un darbinieku augstākā līmeņa aizsardzība pret jebkāda veida vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru, snoopingu vai hakeriem. Pieslēdzoties publiskajam Wi-Fi, VPN konti darbiniekiem piedāvās uzlabotu šifrēšanu. Tas nodrošina, ka visi biznesa / privātie dati viņu viedtālruņos paliek pilnīgi droši.

Neierobežots saturs attālinātiem darbiniekiem

Iegādājoties ZenMate for Business plānu, īpašnieki var ļaut saviem darbiniekiem piekļūt svarīgam tiešsaistes saturam, piemēram, sociālajiem medijiem, ziņām, vietnēm un darba resursiem, kas citādi nav pieejami ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Šis risinājums ir ideāli piemērots tādu riskantu nozaru darbiniekiem kā žurnālistika un augsta profila uzņēmumiem, kuri nevēlas risināt problēmas, piekļūstot svarīgai informācijai tiešsaistē.

Droši VoIP zvani

Viena no labākajām lietām, reģistrējoties ZenMate biznesa plānam, ir tā, ka lietotāji var pilnībā piekļūt saviem ekskluzīvajiem, intensīvas datplūsmas serveriem. Pēc tam jūs varat justies pārliecināts, ka saņemsit iespējami lielāku ātrumu visās vietās. Tas ļauj jūsu darbiniekiem un vadītājiem baudīt nepārtrauktus VoIP zvanus ar visaugstāko drošības līmeni, jo ZenMate no pārtveršanas šifrē visus neaizsargātos privātos zvanus..

Pārskats par ZenMate serveriem

Par pieņemamiem piemaksu plāniem mūsu pārskatā tika noskaidrots, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā 30 un vairāk serverus 30 valstīs. To skaitā ir ASV, Šveice, Ukraina, Lielbritānija, Krievija, Singapūra, Nīderlande, Polija, Rumānija, Latvija, Luksemburga, Moldova, Izraēla, Itālija, Japāna, Francija, Vācija, Honkonga, Bulgārija, Kanāda, Somija, Austrālija , Austrija, Beļģija un 6 valstis.

zenmate-server-review

Iegūstiet Zenmate

Pārskats par Zenmate privātumu un anonimitāti

Zenmate VPN piedāvā vienkāršu un atklātu vietni. Tur nav’t ir daudz tumšu stūru, kas redzami saistībā ar privātumu un drošību. Faktiski pakalpojums ļoti nopietni uztver jūsu privātumu.

Tas izmanto labākos un vismodernākos protokolus un šifrējumus, lai neļautu interneta pakalpojumu sniedzējiem, valdībām, hakeriem un snooperiem izspiegot jūsu darbības internetā, kredītinformāciju, lejupielāžu vēsturi vai jebko citu, kas nosūtīts tīklā..

Mēs arī atklājām, ka programmatūra neuzrauga jebkāda veida žurnālus neatkarīgi no tā, cik daudz joslas platuma datu un ātruma jūs izmantojat. Tas vienmēr ir drošībā un aizsargāts, ļaujot piekļūt bloķētām vietnēm!

Droši pārlūkojiet tīmekli, izmantojot jebkuru Wi-Fi savienojumu

Tā kā ZenMate atbalsta plašu savienošanai pieejamo protokolu klāstu, varat justies droši, ka droši pārlūkojat tīmekli, izmantojot jebkuru publisku / privātu Wi-Fi savienojumu. Visos protokolos tiek izmantota visaugstākās kvalitātes šifrēšana, lai saglabātu privāto plūsmu un pārlūkošanas trafiku. Tas nozīmē, ka valdības aģentūrām un trešo personu pakalpojumu sniedzējiem nebūs iespējams izsekot jūsu identitātei.

Atbloķējiet vietnes, izmantojot ZenMate VPN

Viena no labākajām lietām, izmantojot VPN, ir tā, ka jūs izveidojat savienojumu ar jebkuru serveri pēc jūsu izvēles, kas atrodas citā valstī. Tas pats attiecas uz ZenMate. Ja jums ir jāatbloķē tādas vietnes kā Netflix US un Disney +, varat izveidot savienojumu ar to pašu vietu. Tā kā VPN maskē jūsu IP adresi, jūs varat iegūt tūlītēju piekļuvi saturam. Jūs izturējat visus ģeogrāfiskos ierobežojumus un pilnībā pārlūkojat internetu.

ZenMate drošība & Pārskats par ievainojamības pārskatu

VPN sniedzējs piedāvā atlīdzību par visu savu produktu un pakalpojumu drošības ievainojamību atklāšanu. Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, tas ir diezgan interesants piedāvājums. Tas ne tikai ļauj noņemt izteikti radošas vai smagas kļūdas, bet arī rada lielu lietotāju interesi. Atlīdzības ir atkarīgas no kļūdu nopietnības.

Pakalpojums pat paziņo, ka tas jums piešķirs kļūdas atrašanu. Viņi ievietos jūsu vārdu Drošības pētnieku slavas zāles lapā. Ja viņi jūs satiktu drošības konferencē, viņi pat iedotu jums augstu piecnieku un slavētu jūsu lieliskumu. Tas piešķir ZenMate diezgan enerģisku un dzīvīgu pievilcību, ļaujot tai piesaistīt daudzus pastāvīgus klientus.

Kā jūs ziņojat par ievainojamību?

Mūsu pārskats atklāj, ka gadījumā, ja rodas kāda ievainojamība, jūs to varat ziņot par drošību [@] zenmate.com, kur drošības komanda analizēs visu informāciju, ko mēs absolūti mīlējām. Šis e-pasta ID ir paredzēts tikai bažām, kas saistītas ar kļūdām un ievainojamībām. Ja rodas kādas problēmas saistībā ar savienojumu, nesaderību vai kļūdām ar VPN, sazinieties ar atbalsta komandu.

Nepieņemamas ievainojamības

 • Drošs sīkfails un HttpOnly karodziņi
 • Sīkdatņu atkārtota izmantošana / sesijas nolaupīšana
 • Trūkst DMARC vai SPF ierakstu
 • Konta uzskaitīšana
 • Likmes ierobežošana
 • Noklikšķināšana

ZenMate Protocols Review

Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, VPN nodrošinātājs piedāvā stabilu atbalstu un šifrēšanu labākajiem protokoliem, kas ietver OpenVPN, SSTP, IPSec, L2TP un PPTP. Lietotājiem ir iespējas attiecībā uz šifrēšanas līmeņiem. Varat izvēlēties SHA-256 autentifikāciju vai 128 bitu AES-GCM šifrus. VPN pat izmanto RSA rokasspiedienus un TLS 1.2 (RFC 5245), garantējot ievērojamu drošību un privātumu.

Iegūstiet Zenmate

Zenmate Torrenting & P2P pārskats

Pārskatot ZenMate, mēs centāmies ap katru vietnes stūri, lai atrastu informāciju par P2P / Torrentin, taču tā joprojām bija veiksmīga. Tas ir licis mums domāt, ka oficiāli VPN sniedzējs neatļauj P2P. Tomēr tajā pašā laikā VPN serveri to nebloķē. Tas nozīmē, ka jūs faktiski varat straumēt. Mēs tomēr būtu pateicīgi, ka ZenMate par to runāja skaidri!

Vai ZenMate ir drošs?

Kā pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Berlīnē, Vācijā (loceklis 14 Eyes), mūsu ZenMate pārskatā ir norādīts, ka pakalpojumam ir jāievēro virkne kibernoziegumu likumu, kas var tieši ietekmēt lietotāju privātumu. Pat ja tas, iespējams, precīzi to nenosaka, pakalpojums reģistrēs jūsu IP adresi savos pakalpojumos, kā arī noteiktu sesijas informāciju.

ZenMate žurnālu apskats

Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, pakalpojumam ir ļoti skaidra un viegli saprotama privātuma politikas lapa, kurā teikts, ka tas pēc noklusējuma nesaglabā personiski identificējamu informāciju. Lai gan tas saglabā noteiktu informāciju ar lietotāja piekrišanu. Tas var ietvert, kad izvēlaties noteiktu serveri, sazinieties ar klientu atbalstu, abonējat biļetenus vai ievietojat forumos un kopienās.

Jūsu e-pasta adrese tiek saglabāta un izmantota mārketingā. Nav informācijas par sīkdatņu saglabāšanu, pieprasīto lapu, joslas platuma datiem, IP adresi utt. Neskatoties uz to, mēs joprojām nevaram būt droši, vai pakalpojums ievēro solījumu piedāvāt pilnīgu anonimitāti. Mēs uzskatām, ka VPN ir jāievēro Vācijas valdības uzskaitītās pamatnostādnes. Atbildot uz to, ZenMate pārstāvis sazinājās ar mums, lai notīrītu gaisu. Zemāk ir mūsu saņemtā atbilde.

“Vietnē ZenMate mēs nereģistrējam trafika datus un neuzglabājam neviena lietotāja lietošanas datus. Pat ja mūsu uzņēmums atrodas Vācijā, kas ir viena no valstīm, kas piedalās ’14 Acu valsts,’ mēs nekad un nekad nedalīsimies ar klientu lietošanas datiem. Tas nozīmē, pat ja kāds pārstāvis vērsās pie mums, lai pieprasītu piekļuvi šādiem datiem, mēs to nedarītu’t to nevarētu nodrošināt tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tas vispirms nav saglabāts. Ir arī svarīgi norādīt, ka ‘14 acu valsts’ noteikums neattiecas uz VPN uzņēmumiem, jo ​​tas ir nolīgums starp valstu izlūkošanas aģentūrām…”

Rezultātā lietotājiem ir jāizlemj, vai viņiem vajadzētu uzticēties pakalpojumam. Mūsu uzdevums ir nodrošināt lasītājiem / skatītājiem pilnīgu pārredzamību par mežizstrādes politiku.

Zenmate Smart Locations apskats

Pārskatot ZenMate, mēs atklājām, ka pakalpojums piedāvā vienreizēju ‘Viedās vietas’ iezīme. Tas lietotājiem palīdz pārlūkot internetu, nepieslēdzoties dažādām vietām, lai piekļūtu dažādiem reģioniem un vietnēm. Parasti tas ļauj ZenMate automātiski pārslēgties uz servera atrašanās vietām, pamatojoties uz lietotāja vajadzībām.

Vai jūs varat izmantot ZenMate VPN kopā ar Kodi?

Izmantojot ZenMate premium galddatoru vai mobilo lietotni, jūs varat viegli izmantot Kodi. Tas attiecas uz visām platformām, kurām Kodi VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā klientus. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar izvēlēto serveri un atveriet programmatūru Kodi, lai izbaudītu labu privātumu un anonimitāti, vienlaikus atbloķējot vietnes ar ģeogrāfiski ierobežotu piekļuvi.

ZenMate atbalsta pārskats

Mūsu ZenMate pārskatā tiek atklāts, ka VPN piedāvā tikai e-pasta atbalstu. Lai palīdzētu mazināt komandas spiedienu, pakalpojums piedāvā pat iestatīšanas un problēmu novēršanas rokasgrāmatas. Apmeklējot šīs lapas, jūs drīz sapratīsit, ka ZenMate, atbildot uz jautājumiem, veic izcilu darbu. Tas izmanto veidā, kas skaidri novērš lietotāju bažas ar pārliecinošu informāciju.

Zenmate-Support-review

Apmeklējot FAQ lapu, jūs varat iegūt visu nepieciešamo informāciju par traucējummeklēšanas padomiem, ierīces lietotnēm, pārlūka paplašinājumiem un konta rekvizītiem. Mēs vēlamies redzēt tiešraides tērzēšanas funkciju un foruma / kopienas lapu, kurā esošie un potenciālie klienti mijiedarbojas un iesaistās.

ZenMate lietotņu saderības pārskats

Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, VPN ir savietojams ar visām populārajām platformām. Mac un Windows lietotājiem ir pielāgoti VPN klienti. Jums ir pieejami pielāgoti pārlūka paplašinājumi (kurus izstrādājusi ZenMate komanda), kurus var izmantot visās populārajās interneta pārlūkprogrammās, ieskaitot Opera, Mozilla Firefox un Google Chrome. IOS un Android lietotājiem ir pieejamas mobilās lietotnes.

ZenMate lejupielādes

ZenMate VPN programmatūras lejupielāde ir diezgan vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt viņu mājas lapu, doties uz lejupielādes cilni un izvēlēties klientu, kuru vēlaties lejupielādēt. Pat patīkami varat lejupielādēt iOS un Android lietotnes no Google Play Store un Apple Play Store.

zenmate-lejupielādēt

Iegūstiet Zenmate

Windows klienta pārskats Zenmate

Mūsu ZenMate pārskatā tiek atklāts, ka Windows klients ir pārāk vienkāršs un mazāk efektīvs. Ir daudz uzlabojumu iespēju. Funkcionalitātes trūkums un pielāgošanas iespēju saraksts samazina programmatūras pievilcību. Mēs arī vēlamies redzēt racionālāku izskatu.

zenmate-windows-review

Zem pārsega ir labs funkciju saraksts. Varat izvēlēties lietotni Automātiska startēšana ar datoru vai aktivizēt Ever Secure (līdzvērtīgu iznīcināšanas slēdzi). Lai saņemtu papildu palīdzību, ir arī saites uz privātuma politikas un pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapām.

zenmate-windows-settings

Kā iestatīt ZenMate operētājsistēmā Android

Šeit’Kā konfigurēt VPN operētājsistēmā Android:

 1. Lejupielādējiet Android lietotni no Google Play veikala
 2. Pēc instalēšanas pabeigšanas atveriet lietojumprogrammu
 3. Piesakieties, izmantojot sava Premium konta e-pastu un paroli
 4. Ja jums nav ZenMate konta, noklikšķiniet uz “Saņemiet 7 dienu piemaksu par brīvu”
 5. Ievadiet derīgu e-pastu, paroli un noklikšķiniet uz “Pierakstīties” opcija
 6. Piesakieties savā kontā un izbaudiet ZenMate izmantošanu Android ierīcēs!

Kā iestatīt ZenMate operētājsistēmai Mac / iOS / iPad

ZenMate iestatīšanas process ir diezgan līdzīgs Android ceļvedim. Katrai platformai ir jālejuplādē attiecīgais programmatūras klients. Tas nozīmē, ja jūs izmantojat Mac, no šejienes lejupielādējiet piemērotu OS versiju. Instalējiet programmatūru. Ievadiet savu e-pastu un paroli, lai pieteiktos un sāktu izmantot VPN.

Ja izmantojat iOS / iPad ierīci, vienkārši apmeklējiet Apple Store (iTunes), lai lejupielādētu ZenMate lietojumprogrammu. Pagaidiet, kamēr programmatūras instalēšanas process ir pabeigts. Ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus. Pievienojieties jebkuram jūsu izvēlētam serverim un baudiet atbloķētu internetu ar netraucētu pārlūkošanu, straumēšanu un lejupielādes pieredzi.

Pārskats par ZenMate papildinājumiem / paplašinājumiem

Viena no labākajām lietām par ZenMate ir tā, ka tā klientiem piedāvā pārlūkprogrammu papildinājumus / paplašinājumus, lai viņi varētu brīvi izmantot VPN pakalpojumu. Pēc pārlūka papildinājuma pievienošanas pakalpojums novirzīs lietotājus uz lapu, kurā nepieciešama reģistrēšanās. Šeit jums būs jāievada e-pasta ID un parole.

Sniedzot atbilstošo informāciju un piekrītot pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un konfidencialitātes politikai, jūs varat izmantot VPN, kad vien vēlaties, visur, kur vēlaties. Papildinājums vienmēr būs gatavs lietošanai. Izveidojot savienojumu, pārlūkprogrammu augšējā labajā stūrī pamanīsit vairoga ikonu.

Šie pārlūka papildinājumi / paplašinājumi izmanto viedo atrašanās vietu. Tas nozīmē, ka viņi automātiski izveidos savienojumu ar serveri, pamatojoties uz lietotāju’atrašanās vieta. Tomēr jūs to vienmēr varat mainīt jebkurā laikā uz vienu no piecām bezmaksas plānā pieejamajām vietām.

ZenMate for Firefox

Ja runājat par ZenMate instalēšanu savā Mozilla Firefox pārlūkā, jums ir pieejamas divas iespējas. Kā vienkāršu soli jūs vienkārši varat pievienot paplašinājumu savam pārlūkam no Mozilla’s papildinājumu lapa. Varat arī tieši instalēt VPN papildinājumu galvenajā vietnē.

ZenMate for Opera

ZenMate aprīkošana jūsu Opera pārlūkā ir vienkāršs uzdevums. Lai veiksmīgi instalētu paplašinājumu, varat apmeklēt lapu Opera papildinājumi. Ja vēlaties paātrināt procesu, varat tieši pievienot VPN pārlūkam no vietnes. Vienkārši noklikšķiniet uz “Pievienojiet operētājsistēmai ZenMate” pogu.

ZenMate filiāļu programma

Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, VPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā papildu stimulus saviem klientiem un mārketinga partneru programmas veidā. Viss, kas jums jādara, ir reklamēt ZenMate, reklamējot viņu plašo reklāmu klāstu. Šajā programmā ir pieejams lietošanai gatavs saturs, kā arī optimizācijas atbalsts un izsekošana reāllaikā.

Komisija ar izmaksu modeļiem

Novirzot klientus uz ZenMate premium abonementiem un reklamējot savu plašo reklāmu klāstu, lietotāji var nopelnīt lielas komisijas maksas. Ja jūsu saistītā mārketinga centieni noved pie jauna ikmēneša paketes reģistrēšanās, jūs saņemat pilnu 100% komisiju ar 35% piemaksu par periodiskiem abonementiem. Sešu mēnešu un gada plāniem jūs piesaistāt 40% komisiju par jaunu reģistrēšanos un 30% par atkārtotu abonementu.

ZenMate DrayTek drošā Wi-Fi apskats

Mūsu ZenMate pārskats atklāj, ka pakalpojumu sniedzējs klientiem pat piedāvā Wi-Fi maršrutētāju, lai baudītu vislielākās ērtības, brīvi pārlūkojot internetu. DrayTek drošais Wi-Fi maršrutētājs tiek piegādāts ar ZenMate’s VPN, lai lietotājiem nodrošinātu privātu un drošu interneta pieredzi, vienkārši izveidojot savienojumu ar Wi-Fi tīklu. Šī opcija ir lieliski piemērota veikalu, kafejnīcu un restorānu īpašniekiem, kuri vēlas reklamēt bezmaksas interneta pārlūkošanas iespējas.

Cik ierīču vienlaikus var izmantot ZenMate?

Saskaņā ar mūsu ZenMate pārskatu, jūs varat izmantot vienu abonementu vismaz piecās dažādās personīgās ierīcēs vai platformās vienlaikus. Par samērā zemo cenu šī ir diezgan pārsteidzoša īpašība. Tas darbojas kā lielisks pārdošanas punkts. Pievienotās ierīces varat viegli pārvaldīt no sava ZenMate informācijas paneļa. Noklikšķiniet uz ‘ierīces’ sadaļā, lai redzētu reģistrētās ierīces, VPN veidu un pēdējos redzamos datus.

Galīgais spriedums

Mūsu ZenMate pārskatā ir noteikts, ka, lai arī ģermāņu mītne ir satraucoša, VPN nodrošinātājam joprojām izdodas nodrošināt diezgan iespaidīgas drošības funkcijas, lielisku savietojamību un pienācīgu klientu atbalstu. Arī pakalpojuma izmantošanas cenas ir diezgan zemas, it īpaši, ja izvēlaties gada plānu. Kopumā lietotāji, kas meklē labu uzticamību un drošību, noteikti atradīs ZenMate noteikti atbilstošu viņu stilam.

Labais

 1. Lietošanas ērtums
 2. DNS nav noplūdes
 3. Lieliska šifrēšana
 4. Pieci vienlaicīgi savienojumi
 5. Firefox, Chrome un Opera paplašinājumi

Sliktais

 1. Ierobežota serveru izvēle
 2. Neesat pārliecināts par detaļu reģistrēšanu

Похожие статьи

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • IPVanish pārskats 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 6,49 USD / mēnesī Serveri 1000+ Žurnālu nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me