VPNSecure pārskats 2019. gadā

Atrodoties neparastā VPN pakalpojuma vietā, VPNSecure.me to nedarīja’No pirmā acu uzmetiena tas nešķiet kā piemērots pakalpojums, taču šim pakalpojumam ir daudz aspektu, kas mani sagādāja liels pārsteigums.

Un šajā holistiskajā VPNSecure pārskatā es’Lai pārbaudītu viņu prasības, veiktspēju, funkcijas un citus pakalpojuma aspektus, pārbaudīsim to’s labākais VPN, kuru es iesaku, vai vienkārši vēl viens negodīgs tirgus, kas darbojas tirgū, lai ātri veiktu darbību.

Es’Šīs pārskatīšanas laikā piedāvāšu labākos iemeslus šī pakalpojuma izmantošanai, kā arī dažus izslēgšanas gadījumus, un tikai tad es jums pateiksšu, vai šis pakalpojums ir ieteicams no mana gala vai nē.

VPNSecure cenu pārskats

Noteikti par VPN cenu var dārgi maksāt, un es vispār tam neiebilstu, taču dienestam ir jāpamato savas cenu zīmes, ja tās ir augstākas par normu.

ExpressVPN’Plāni ir vieni no dārgākajiem nozarē, taču, ņemot vērā pakalpojumu sniedzēju, tie ir tā vērts’zvaigžņu ticamība un ticamība līdz datiem.

VPNSdrošība’S plāni ir arī ļoti dārgi un būtībā tādā pašā iekavā kā ExpressVPN’s.

Pašlaik viņi piedāvā trīs cenu noteikšanas plānu veidus atkarībā no abonēšanas ilguma, kuru plānojat izvēlēties:

 1. Mēneša plāns: USD 9,95 mēnesī, par kuru jāmaksā vienreiz
 2. 6 mēneša plāns: 8,32 USD / mēnesī (49,95 USD jāmaksā vienreiz)
 3. Gada plāns: 6,66 USD / mēnesī (79,95 USD jāmaksā vienreiz)

VPNSecure.me cenu pārskats

Mēneša plāns, pēc manis teiktā, iegūst lielu NĒ! un tas’jo tas ir pārāk dārgs, lai pat ņemtu vērā visas pakalpojuma piedāvātās iespējas un iespējas.

Pusgada plāns var būt pieņemams, bet tomēr tas ir’s neietilpst manā pieļaujamajā diapazonā.

Vislabākais plāns ir viņu gada darījums, jo tas piedāvā tikai pareizo cenu par to, ko viņu pakalpojums var maksāt maksimāli.

Ja kādreiz vēlaties abonēt pakalpojumu, izvēlieties tikai šo plānu.

Bet viena no labākajām viņu pakalpojumu īpašībām kopumā ļaus jums pašiem pārbaudīt, vai pakalpojums prasa labu naudu par abonementiem!

Jā, es runāju par VPNSecure’s 30 dienu nulles bezmaksas izmēģinājuma versija.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Tā izmēģinājumam ir tik viegli piekļūt, ka iesaku to izmēģināt jau tagad. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt savu e-pasta adresi, un jūs esat gatavs doties!

Pakalpojumu sniedzējs šeit noteikti ir jānokaicina par tik lieliskas bezmaksas izmēģinājuma piedāvāšanu, kad norma ir pretēja, t.i., būt mānīgam un lūgt samaksu un izmēģinājuma vārdā piešķirt kompensācijas derīguma termiņu. Nav vispār pieņemams!

Vairākiem vpn pārskatos uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem ir jāievēro VPNSecure’bezmaksas izmēģinājuma politika, jo tā apliecina uzticību, ko pakalpojumu sniedzējs vēlas ieguldīt un piedāvāt pakalpojumu 30 dienas bez maksas.

Bezmaksas izmēģinājums nav tikai izmēģinājums, tas arī’Paziņojums, kurš, pareizi izdarīts, parāda, ka pakalpojumu sniedzējs tik ļoti uzticas savam pakalpojumam, ka zina, ka, ja pircējs savu pakalpojumu izmantos tikai vienu reizi, tas noteikti būs gatavs maksāt par cenu plāniem.

Tagad nonācis pie veidiem, kā var norēķināties par pakalpojumu, t.i., maksāšanas metodēm, pakalpojumu sniedzējs piedāvā daudz iespēju:

vpnsecure.me apmaksas veidi

 • PayPal
 • Kredītkarte
 • Bitcoin
 • Lieliska nauda
 • Payza
 • Maksājumu siena

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā vienu kriptonauda, ​​kas ir pareizi, bet es esmu pārsteigts par AliPay neesamību, jo tas’Mūsdienās tā ir liela maksājuma metode, īpaši patērētājiem no Tālajiem Austrumiem’s mazliet zemāks.

Bet neatkarīgi no tā, iespējas ir pietiekamas, lai atvieglotu plašu lietotāju loku.

VPNSecure drošības pārskats

Pēc savas atzīšanas VPNSecure to nedara’t reģistrējiet šādus datu veidus:

 • IP adrese
 • Savienojuma laika zīmogs
 • Atvienojiet laika zīmogu
 • Izmantotais joslas platums
 • DNS pieprasījumi

Šie ir vissvarīgākie datu veidi, kas attiecas uz jūsu privātumu tiešsaistē, un VPNSecure tos nereģistrē, kas padara to par ļoti drošu pakalpojumu.

Tā privātuma politikas dokuments ir nedaudz neskaidrs un pat neskaidrs. Citiem VPN šie dokumenti ir labi izstrādāti un visaptveroši, bet nav VPNSecureMe. Bet tas’tas ir labi, jo viņi ir vienkārši pateikuši, kādus apaļkokus viņi neizmanto’t paturēt, pat ja viņi to nedarīja’t nepiemin detaļas.

Privātuma politikai vajadzētu būt vairāk kā MullvadVPN piedāvātajai, interesantai un padziļinātai.

Vēl viena problemātiska šī pakalpojuma daļa ir tā atrašanās vieta, t.i., Austrālija, kas nav tik labvēlīga valsts, kad runa ir par VPN pakalpojuma balstīšanu.

Lielākā daļa citu pakalpojumu par bāzi izvēlas tādas vietas kā Britu Virdžīnu salas vai Singapūra’tāpēc, ka šajās vietās ir ieviesta neticami draudzīga datu politika.

VPNSecure joprojām nav’nebija gadījuma, kurā bija iesaistīti zemes datu saglabāšanas likumi, un vēl nav zināms, ka varas iestādes pieprasītu datu izdošanu, tāpēc var uzskatīt, ka pagaidām tas ir droši, taču nav skaidrības par šīm lietām ne tik tālā vietā. nākotne nāk ar to, kur tā atrodas’s balstīta.

Tās mežizstrādes politika ir laba, un ja tā’Pēc tam, kad pakalpojumu sniedzējs saka, ka tas tiek ievērots, tad pat Austrālija uzvarēja’t ir liela problēma kā pakalpojumu sniedzējam’atrašanās vieta.

Bet, tāpat kā visam citam ar šo pakalpojumu, seko vienai sliktai lietai, kas ir tik neticami laba, ka aizēno iepriekšējās lietas efektu.

VPNSecure piedāvā jums retu funkciju. Šifra stiprumu varat izvēlēties pēc vēlēšanās. Šī vienīgā iezīme mani visvairāk pārsteidza’tāpēc, ka gandrīz visiem pakalpojumu sniedzējiem pēc noklusējuma ir iespējota šifrēšanas spēja, neko neatstājot lietotājam, taču VPNSecure ir atšķirīgs.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Un, lai gan šis noklusējuma iestatījums piedāvā šifrēšanas šifrēšanas iespējas, piemēram, DES-CBC un AES 128, es to negribētu’Iesakām izvēlēties kaut ko citu, izņemot AES-256 opciju. Iemesls tam ir tas, ka tas ir gandrīz blakus neiznīcināmam. Neviens hakeris tajā nevar iekļūt, un var būt pietiekami jaudīgs superdators, lai pret to varētu veikt brutāla spēka uzbrukumu.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Izvēlieties AES 128 (kas ir arī īpaši drošs) tikai tad, ja no VPN savienojuma jums ir nepieciešams nedaudz papildu ātruma, taču, izņemot šo, AES-256 vajadzētu būt noklusējuma šifram..

VPNSecure.Me piedāvā arī nogalināšanas slēdža funkciju, kurai no lietotnes varat ērti piekļūt un pēc vēlēšanās to izslēgt vai ieslēgt.’s iestatījumu izvēlne.

Šī funkcija ir būtiska, lai aizsargātu jūsu drošību tiešsaistē, jo tieši tas automātiski atvieno jūs no interneta, ja lietotnei rodas problēma vai savienojums pārtrūkst, tādējādi pasargājot jūsu reālo IP no noplūdes.

Atbalstītajos VPNSecure protokolos ietilpst OpenVPN un PPTP, un es uzvarēju’Neiesaku jums izmantot pēdējo, jo tas’s, kā zināms, ir diezgan nedrošs.

OpenVPN ir protokols, kas darbojas uz atvērtā koda, kas nozīmē, ka tas nav’t nevienā’monopols, tāpēc neviena vienība to nevar tieši kontrolēt, un līdz ar to tā nav arī atvērtā koda raksturs’t neļauties ievainojamībām un radīt drošības nepilnības.

VPNSecure.Me serveru tīkla pārskats

Lai VPN pakalpojums atbilstu mūsdienu lietotāju vajadzībām, piedāvātajam serveru tīklam jābūt labi izkliedētam, daudzveidīgam, drošam un jāspēj būt pietiekami jaudīgam atbloķēšanas darbību veikšanai..

VPNSdrošība’Serveru tīkls ir izplatīts vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē un veido aptuveni 80 serverus.

Tas ir diezgan mazāks nekā tas, ko piedāvā lielākie VPN, piem. PureVPN piedāvā jums aptuveni 2000 un vairāk serveru, savukārt NordVPN šobrīd piedāvā vairāk nekā 5000 serveru.

Tomēr pakalpojumu sniedzēja serveru tīklu var saukt par vidēja diapazona, t.i., pieņemamu.

Tomēr tai jāpievieno vairāk serveru tādos reģionos kā Āfrika, Latīņamerika, Centrālā un Tuvo Austrumu Āzija utt., Lai lietotājiem visā pasaulē iegūtu daudz plašāku sasniedzamību un ātrāku ātrumu..

Tagad nāk uz serveru tīklu’Es vispirms pārbaudīju viņu drošību, izmantojot divus atbilstošus testus, t.i., DNS noplūdes testu un WebRTC noplūdes testu, un rezultāti bija ļoti iepriecinoši.

VPNSecure izturēja DNS noplūdes testu ar lidojošām krāsām, kā arī WebRTC noplūdes testu, ļaujot man novērtēt tā servera tīklu’Drošība kā izturīga un spēcīga.

Lietotāji var justies droši, noteikti savienojoties ar šo pakalpojumu sniedzēju, zinot, ka viņu IP ir uzvarēts’t nevar noplūst tiešsaistē, izmantojot jebkuru nesēju.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Tagad mēs nonāksim pie atbloķēšanas pieredzes.

Labi, ka VPNSecure ir paveicis daudz darba šajā jomā, jo to nedara ASV serveri’Pašlaik strādā ar Netflix US atbloķēšanu. Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs šobrīd zaudē dažus nozīmīgus karstā kūka VPN īpašumus, jo mūsdienās ASV karstā tīkla Netflix atbloķēšanas funkcija ir ļoti pieprasīta..

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Jā, Kanādas un Daži Eiropas serveri strādāja ar Netflix, bet, lietojot Netflix kopā ar VPN, lietotājs’Galvenais motīvs ir izmantot VPN, lai piekļūtu daudz plašākai satura bibliotēkai, nekā tā šobrīd var. Netflix ASV ir līdz šim lielākā bibliotēka, ko straumēšanas pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt, un, ja VPN aprunāt to atbloķē,’Nav pietiekami labs, lai ieteiktu to kā straumējošu VPN.

Bet, neraugoties uz neapmierinošo sniegumu Netflix frontē, lietotāji var iegūt lielu atlīdzību par pakalpojumu sniedzēju, jo vairāk nekā 90% no tā serveriem ir draudzīgi P2P / Torrenting!

Tikai trīs serveri visā tīklā nav’t atbalsta darbību, un tās ir šādas:

 • UK1
 • UK2
 • ASV10

Un, ņemot vērā tā servera piedāvātā drošības noturību, es iesaku jums izvēlēties VPNSecure, lai papildinātu savas Torrenting aktivitātes.

Tagad pie viena no vissvarīgākajiem aspektiem, kas, iespējams, nosaka VPN’serveru tīkls’s iespējas šodien’s laikmets, t.i., ātrums.

Parasti VPN ir vai nu ārkārtīgi slikts, vai ārkārtīgi labs ar ātrumu, nav neviena pārskata, bet VPNSecure bija diezgan neparasts ātruma izpildē, izmantojot lielu vairumu serveru..

Šeit ir vislabākais ātrums, ko ieguvu no servera, kurš izvēlēts no nejauši izvēlēta 10 serveru saraksta no pakalpojumu sniedzēja’s tīkls.

Ping: 63

Lejupielādēt: 26,99 Mb / s

Augšupielādēt: 34,41 Mb / s

Savienojuma ātrums: 50 Mb / s

Serveris: Nīderlande

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Lejupielādes ātrums tika samazināts par gandrīz 46%, kas ir pārāk augsts, ņemot vērā, ka ātruma zaudēšanas norma labākajos VPN ir diapazonā no 20-30%. Viss, kas pārsniedz 40%, nozīmē, ka VPN var izmantot un tas piedāvās pārvaldāmu pieredzi, bet ne par ko rakstīt mājās.

Citos serveros ātrums bija gandrīz vienā logā, bet divi serveri reģistrēja ātrumu, kuru nevarēja’t vienkārši ticēt. Tie bija līdz 70-80% ātruma zudumam.

Es uzskatu, ka VPNSecure ir neticami jāuzlabo ātruma veiktspēja, ja tā to nedara’nevēlaties, lai šis vienīgais faktors aizēnotu visus pārējos labos tā servera tīkla punktus.

VPNSecure klienta lietotnes pārskats

Paredzams, ka šajās dienās VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā vismaz specializētiem klientiem vispopulārākās operētājsistēmas un ierīces. Tajos parasti ietilpst Windows, Mac, Android un iOS operētājsistēmas ierīču kvartets.

Dažreiz arī Linux tiek uzskatīts par nepieciešamu, taču, tā kā šī ir sarežģīta, uz programmēšanu balstīta operētājsistēma, kuru izmanto tikai tehnoloģiju speciālisti, nodrošinātājs ir piemērots arī bez klienta..

VPNSecure piedāvā klientiem arī tikai populāro kvartetu, t.i., Windows, Mac, iOS un Android, kā arī Linux, kas ir pietiekami labs šāda mēroga nodrošinātājam..

vpnsecure.me klientu lietotnes

Bet šajās dienās daži populārākie VPN ir arī sākuši piedāvāt nišas ierīču atbalstu, kā arī, piemēram, piedāvāt īpašu klientu Firestick. Tomēr man ir patvērums’vēl neredzēts, ka mazs vai vidējs pakalpojumu sniedzējs veic līdzīgu soli vai iepazīstina ar īpašu klientu nišas ierīcei. Būtu lieliski, ja tiktu piedāvāta kāda papildu funkcionalitāte, joprojām nonākot VPNSecure,

Sniedzējs’Lietotne, iespējams, ir vislabākā.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

UI un UX ir vienkārši izcili. Man ļoti patīk, cik vienkāršota un mērķtiecīga ir lietotne visos aspektos. Papildus tam vissvarīgākais spožums slēpjas faktā, ka tas piedāvā lielisku funkcionalitāti.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Jūs varat neticami viegli mainīt tēmas krāsu, darbības valodu, šifra stiprumu utt. Arī servera pārslēgšana noritēja vienmērīgi, un katru reizi, kad vēlaties izvēlēties citu serveri, jums ir jāatvienojas no otra. Ļoti patika arī daļa, kurā blakus serverim, ar kuru esat izveidojis savienojumu, jūs saņemat nelielu zibens zīmi.

Daudzos citos VPN nodrošinātājos’klienti, kad jūs izveidojat savienojumu ar serveri, servera opciju saraksts atkāpjas un jums tiek atstāts galvenais ekrāns, kurā teikts, ka šajā vietā izveidojat savienojumu ar serveri, bet VPNSecure’s Windows klients ļauj uzturēties serveru sarakstā, vienlaikus norādot arī uz kuru serveri esat izveidojis savienojumu.

Tas ir vienkārši lieliski, cik lielu atšķirību var gūt vienkāršs punkts.

Esiet pateicīgs pakalpojumu sniedzējam par tik lieliskajiem un saskaņotajiem centieniem klienta veidošanā tik nevainojami.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Kopā ar šo VPNSecure piedāvā atbalstu arī maršrutētājiem, bet tikai tad, ja tie atbalsta OpenVPN, DD-WRT vai tomātu vai OpenWRT PfSense. Tas ļauj jums izmantot VPN savienojumu visās ierīcēs, neinstalējot pakalpojumu sniedzēju’s klienti uz tiem.

VPNSecure atbalsta pārskats

Vēl viens VPNSecure izcilākais elements ir tā ātrais, uzticamais un ļoti zinošais atbalsts. Es nopietni cerēju, ka, sazinoties ar tā atbalsta dienestu, ir maz, jo mazie un vidējie pakalpojumu sniedzēji to nedara’Parasti nepiedāvā pietiekami labu atbalstu, bet zēns man bija nepareizs.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Viņu tiešraides tērzēšanas logs ir tik aktīvs, ka pat pēc tam, kad es pārstāju uzdot jautājumus par viņu pakalpojumiem, atbalsts to nedarīja’Nesaku paldies un neatstāju, kā arī tas pēkšņi neapturēja manu tērzēšanu, bet drīzāk atstāja brīnišķīgi izstrādātu ziņu par to, vai viņi man var palīdzēt ar dažiem citiem produktiem’ve ieguva.

VPNSecure pārskats 2019. gadā

Ikvienam, kurš meklē pietiekami labu nodarbību mūsdienu klientu atbalsta vislabākajā formā, šeit tas ir!

Līdz šim viena no labākajām VPN atbalsta sistēmām visā nozarē.

Tas, ko VPNSecure pazaudēja kā pakalpojumu, ņemot vērā nestabilo ātrumu un nevienu Netflix ASV atbloķēšanu, atgriezās tā klienta darbībā un tā atbalsta reakcijā..

Secinājums

Vai es iesaku VPNSecure vai nē?

Jā, jā, un man ir savi iemesli.

Pakalpojumu sniedzējam ir mainīgs ātrums, un tas, iespējams, neatbloķēs Netflix jums, taču tas ir drošs, uzticams un klientam draudzīgs, lai varētu izraisīt kļūmi..

Cenas ir nedaudz augstas, un tas ir arī jautājums, un es iesaku pakalpojumu sniedzējam samazināt cenas vai izveidot citu plānu, piemēram, 2 gadu darījumu ar labākām likmēm, lai pakalpojums šķistu tik vērtīgs, cik tas ir.

Kopumā VPNSecure ir pelnījis lielu jā, lai vismaz vienreiz mēģinātu, un noteikti arī jūs’Jūs redzēsit labākos pakalpojuma aspektus, kad to nepārtraukti izmantosit.

Ja jūs’esat izmantojis šo pakalpojumu vai vēlaties to izmantot, pastāstiet mums par savām domām vai atstājiet visus iespējamos jautājumus komentāru sadaļā.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me