VPNBook pārskats 2020

Jurisdikcija Šveice
Cena 7,95 USD / mēn
Serveri Tikai 6 serveri
Baļķi Veikalu savienojumu žurnāli
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.vpnbook.com/
Saderība Windows

Galvenā mītne atrodas Šveicē, VPNBook ir bezmaksas VPN pakalpojums, es noteikti neiesaku lietotājiem, kas apzinās privātumu. Pakalpojums nepiedāvā vietējās lietotnes platformām / ierīcēm, balstoties uz vecās skolas OpenVPN klienta GUI. Tam trūkst daudz servera atrašanās vietu, un tas pat uztur savienojuma žurnālus.

Bet pirms es sāku atklāt visaptverošo VPNBook pārskatu, jums jāzina, ka tas ir VPN ar ierobežotām iespējām. VPNBook ir daudzsološs, taču tam vēl jānoiet tāls ceļš un ievērojami jāuzlabo, pirms tas var pielāgoties mūsdienu lietotāju prasībām.

Tā ātrums ir šausmīgi lēns, un tas ļauj vienā kontā darbināt tikai vienu ierīci. Tā’Tas ir arī ļoti dārgi, ņemot vērā zemo vērtību, ko tas rada galdā. Daudz labāku darījumu varat iegūt Surfshark, lētā VPN, kas ir labākā alternatīva labākajiem pakalpojumiem visos kontos.

VPN nodrošinātāji

Atbloķē Netflix

Ātrumi

Šifrēšana

Protokoli

Vairāki pieteikumi

Cenu noteikšana

Atsauksmes

Vietne

Surfshark VPNBook
Virs vidējā
AES-256 šifrēšana visos protokolos, kurus tā atbalsta AES-256 šifrēšana tikai OpenVPN protokolā
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN & PPTP (ļoti nedrošs)
Neierobežoti savienojumi vienā abonementā Viena konta pieteikšanās
1,99 USD mēnesī (83% atlaide) ar visām funkcijām USD 7,95 mēnesī par īpašu IP
Pārskats par Surfshark VPNBook apskats
Iegūstiet Surfshark Apmeklējiet VPNBook
 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Daudzas lietotāju atsauksmes par VPNBook apgalvo, ka pakalpojums piedāvā labu aizsardzību. Lai gan tā var būt taisnība, tā kā es nekonstatēju noplūdes, VPN joprojām saglabā savienojuma žurnālus.

Jebkurš pakalpojumu sniedzējs, kurš nodarbojas ar mežizstrādi, noteikti nav drošs, it īpaši tie, kuri apgalvo, ka ir “Bezmaksas”. Ņemiet vērā, ka VPN pakalpojuma pārvaldībai ir izmaksas par serveriem, atjaunināšanu un uzturēšanu, kā arī atbalstu.

Izmaksu segšanai viņi izmanto uz reklāmām balstītu ieņēmumu modeli. Tāpēc jūs varat aizmirst par to, ka esat patiesi anonīms ar VPN.

Turklāt pakalpojumu sniedzējs par naudu nepārdod jūsu reģistrēšanas informāciju trešo personu pakalpojumiem?

Informācija par VPN grāmatu jurisdikciju

VPNBook apgalvo, ka tās galvenā mītne atrodas Šveicē. Pat ja es tam ticu (paskaidrots tālāk), atrašanās vieta tiek izmantota “Internetam draudzīgi” jurisdikcija.

2010. gadā Šveices Federālā Augstākā tiesa pat atzina IP adreses kā personisku informāciju, kuru nevar izsekot, neinformējot iesaistīto personu..

Tomēr pēc jauna likuma pieņemšanas 2017. gada septembrī Šveici tagad var uzskatīt par a “kooperatīvs” jurisdikcija, kas var radīt spiedienu uz VPN pakalpojumiem, atklājot informāciju.

Šis likums, saskaņā ar Swissinfo.ch, ļauj FIS ļauties mērķtiecīgai uzraudzībai, privātu īpašumu, tālruņu līniju un datoru, kas iepriekš tika aizliegti, krāpšanai.

Sīkāka informācija par to, ka VPNBook ir krāpnieks!

Neskaidrība, kas apņēma pakalpojumu sniedzēju, un daudzie apgalvojumi par to, ka tas ir medus katls, piespieda manu roku mazliet dziļāk iedziļināties VPNBook.

Pārbaudot viņu lapas avota kodu, es uzzināju viņu Google Ads ID, kas ir ca-pub-3860002410887566. Tas ļāva man izsekot viņu vēsturei.

VPNBook apskats

Citu vietņu meklēšana, izmantojot to pašu Google Ads ID, identificēts www.gotfreefax.com! Kontaktinformācijas forma šajā vietnē atklāja uzņēmumu ar nosaukumu “Vaneta tehnoloģija”

Tā ir Vanet Technology, kas atrodas Kanādā, domājams “Web dizains” vietne, kurā ir citi pakalpojumi, kurus pārvalda tie paši cilvēki / uzņēmums ar līdzīgu dizainu kā gotfreefax vietnei: http://www.gotresumebuilder.com/ un http://www.gotsitemonitor.com.

VPNBook ir krāpnieks

Šie atklājumi norāda, ka VPNBook, iespējams, neatrodas Šveicē, kā tas apgalvo, un tā kā mūsu atklājumi tikai atklāj pasta kanālu no Kanādas, es neko daudz nevaru apstiprināt par viņu patieso atrašanās vietu.

Es zinu, ka, tā kā tas ir bezmaksas pakalpojums, ir gaidāms, ka VPNBook izmantos tādas ēnas darbības, kā krāpniecības pakalpojums, kas paredzēts tikai lietotāja informācijas nozagšanai..

Daudzi uzskata, ka pakalpojumu sniedzēju izveidojušas ASV varas iestādes, lai notvertu pārkāpējus. Ir daudz gadījumu, kad VPNBook žurnāli tika parādīti izmēģinājumos.

VPNBook’s Ēnas reģistrēšanas politikas

Tāpat kā visi citi pakalpojumu sniedzēji, VPNBook paziņo, ka tas neuzglabā žurnālus. Tomēr tas ir tālu no patiesības, jo tajos tiek glabātas IP adreses un laika zīmogi.

Tā ir visa informācija, kas nepieciešama valsts aģentūrām un autortiesību troļļiem, lai izsekotu jūsu identitātei un ienirt jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbībās.

VPNBook ēnas reģistrēšanas politikas

Pēc rakšanas tālāk es atklāju, ka viņi šos savienojuma žurnālus glabā nedēļu. Viņiem, kas atrodas Šveicē vai citā vietā, nav nekādas atšķirības.

Ja VPNBook saņem tiesas pavēsti ar pavēli par rīkojumu, viņiem būs jānodod reģistrēšanas informācija, jo viņu vārds izmēģinājumos acīmredzami parādās.

VPNBook protokoli & Šifrēšanas pārskats

Kā minēts iepriekš, VPNBook atbalsta tikai PPTP un OpenVPN protokolus. Ja izmantojat PPTP, VPNBook integrē novecojušo AES-128 bitu šifrēšanu.

Tomēr lietotājiem, kuri izvēlas OpenVPN, ir iespēja konfigurēt šifrēšanu, kas pieejama no AES-128 un AES-256.

Viņu OpenVPN ieviešanā arī netiek izmantota RSA šifrēšana AES simetriskās atslēgas sistēmas drošai izplatīšanai..

Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju tirgū izmanto RSA 2048 bitu atslēgu, un tādi populārākie nosaukumi kā NordVPN un ExpressVPN ir sākuši izmantot 4096 bitu atslēgu..

VPNBook IPv6, WebRTC un DNS noplūdes pārbaude

Lai iegūtu labāku priekšstatu par anonimitāti, kuru saņemat, izmantojot VPNBook, es nolēmu veikt pārbaudi vietnē IPLeak.net. Vietne parasti novērtē jūsu savienojumu, lai atklātu jebkādu IPv6, WebRTC vai DNS noplūdi.

Man bija pārstāvis no Kanādas, kurš izveidoja savienojumu ar ASV serveri, un rezultāti bija diezgan veiksmīgi. Nav nevienas Kanādas IP adreses vai DNS zīmes.

VPNBook WebRTC un DNS noplūdes pārbaude

Tomēr es saskāros ar pārskatu, kurā kāds lietotājs bija IP / DNS / WebRTC noplūdes upuris, kā rezultātā lietotājs tika bloķēts no Facebook.

Tāpēc es joprojām nevaru droši apgalvot, ka VPNbook ir drošs lietošanai, īpaši, ja vēlaties identitāti slēpt tiešsaistē un visu laiku palikt anonīmam..

VPNBook IPv6, WebRTC un DNS noplūdes pārbaude

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju neatklāj pamatinformāciju par savu pakalpojumu, jo trūkst pārredzamības, kas nepieciešama lietotājiem, lai uzticētos viņu produktam.

Viņi izvairās no lietotāju informēšanas par viņu galveno mītni, īpašniekiem, investoriem, direktoru padomi, garantiju kanārijiem / pārskatāmības pārskatiem un revīzijas procesiem (ja tādi ir).

Tāpēc es tā vietā nolēmu uzdot pakalpojumu sniedzējiem INVASĪVUS jautājumus pa e-pastu (uzskaitīti zemāk), kurus varat redzēt šajā caurspīdīguma emuārā. Es joprojām gaidu atbildi no VPNBook.

 1. Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??
 2. Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??
 3. Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!
 4. Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?
 5. Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?
 6. Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??
 7. Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?
 8. Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

VPNBook ir pilnīgi bezmaksas pakalpojums. Kā tāds jums nav pieejamu plānu / abonementu. Lietotājiem nav pat jāpierakstās, lai izmantotu VPN.

Ja jūs noklikšķiniet uz “Bezmaksas VPN” cilni, jūs tiksit novirzīts uz zemāk esošo lapu. Šeit jums ir iespēja izvēlēties savienojumu ar VPN protokolu.

Parasti jums ir divas iespējas: bezmaksas PPTP VPN un bezmaksas OpenVPN. Zem katra protokola ir pieejams pieejamo serveru saraksts ar informāciju, norādot, vai varat ļauties P2P.

Šie serveri ir jāielādē OpenVPN GUI klientā. Lietotājvārds ir vpnbook un parole ir nv2bk56, kas mainās ik pēc pāris nedēļām.

VPNBook cenu pārskats

VPNBook īpaša IP cenu noteikšana

Lai gan VPNBook nepiemēro nekādas cenas par saviem PPTP un OpenVPN protokoliem, jums ir jāmaksā par tiem paredzētajiem IP. Ne tas, ka pakalpojumam ir milzīgs pieejamo statisko IP saraksts.

Tomēr standarta cena ir USD 7,95 mēnesī par katru statisko IP. Vietām, kurās lietotāji var iekļūt, ir Kanāda, ASV austrumi / rietumi un Nīderlande!

VPNBook īpaša IP cenu noteikšana

VPNBook norēķinu metodes

VPNBook lietošana ir tikpat vienkārša kā konkrēta servera ielāde OpenVPN GUI klientā. Tomēr, ja izvēlēsities viņu serverus, jums būs jāveic maksājums. VPNBook pieejamās iespējas ir Visa, MasterCard, Maestro, Discover un American Express!

VPNBook naudas atdošanas garantija

Es ļoti novērtēju to, ka VPNBook piedāvā īpašus IP, kā to nedara tirgū. Vēl viens plus punkts par viņu statiskajiem IP ir tas, ka jūs varat izmantot atmaksu, ja pakalpojums neatbilst atzīmei. Parasti jums ir 30 dienas, līdz jūs varat pieprasīt naudas atmaksu, kas ir diezgan saprātīgi!

Tā kā VPNBook ir bezmaksas pakalpojumu sniedzējs, tā serveru saraksts acīmredzami nav tik iespaidīgs. PPTP un OpenVPN protokoliem esat atlasījis tikai serverus, kas pieejami ASV, Kanādā, Vācijā un Francijā. Tomēr, lai uzlabotu tīkla ātrumu, VPNBook integrē Smart CDN rezerves.

Pārskats par VPNBook serveriem

Virtuālā servera pārbaude

Es veica serveru testus daudzās vietās, lai identificētu tukšā metāla serverus no virtuālajiem (viltus) serveriem. Process man aizņēma apmēram stundu, kurā es pārbaudīju visas VPNBook piedāvātās 8 vietas.

Es biju diezgan pārsteigts, uzzinot, ka, neskatoties uz to, ka tas ir bezmaksas pakalpojums, visi serveri, kas ir pieejami no pakalpojumu sniedzēja, atrodas tieši tajā vietā, kur tiek reklamēts.

Zemāk varat redzēt CA Technologies rezultātus’ Lietotņu sintētiskais monitors. Es piespraudu US2 serveri vairāk nekā 90 monitoringa stacijām visā pasaulē no ASM.CA.

VPNBook virtuālā servera pārbaude

Brauciena turp un atpakaļ laiks (RTT) visās vietās bija ārkārtīgi augsts, izņemot ASV. Zemākā rtt (1.792 ms), ko es redzēju, bija no Amerikas Savienotajām Valstīm - Ashburn, norādot, ka tur atrodas serveris.

VPN grāmatu apskats

Izsekošanas rīks no CA Technologies’ App Synthetic Monitor, tālāk pārbaudiet šos atradumus, parādot rtt 1.790 ms. Tas nozīmē, ka serveris patiešām atrodas ASV Ašburnā.

VPNBook virtuālo serveru pārbaude

VPNBook novērtēšana’nepieciešama ātruma testa veikšana. Es tos veicu, izmantojot OpenVPN ieviešanu, izmantojot TCP portu 443 un UDP 53. portā.

Šim procesam izmantoju divus rīkus: Speedtest by Ookla un Telstra. Viņu US1 un US2 serveru vidējais ātrums ir 20 Mbps lejupielāde un 18 Mbps augšupielāde ar 50 Mbps savienojumu..

Kanādieši: CA222 un CA198 bija daudz ātrāki, pieskaroties gandrīz 25 Mb / s lejupielādei un 20 Mb / s augšupielādes ātrumam, taču viņi cieta arī no biežas atvienošanas..

Citiem serveriem, piemēram, DE4 un FR1, bija slikti rezultāti, un to laikā, kad veica analīzi, FR8 serveris nedarbojās, tāpēc man tas nav precīzi attēlots..

Netflix ASV VPNBook

Es pieslēdzos US2 serverim no VPNBook UDP protokolā caur portu 25000, lai pārbaudītu un redzētu, vai es varu piekļūt pilnai ASV Netflix datu bāzei.

Man par pārsteigumu, VPN veiksmīgi izdevās atbloķēt VoD, kas ir diezgan ievērojams ar bezmaksas pakalpojumu. Pat ja es tomēr neuzticētos pakalpojumu sniedzējam ar savu informāciju!

Pārskats par VPNBook bezmaksas tīmekļa starpniekserveri

VPNBook lietotājiem piedāvā arī bezmaksas tīmekļa starpniekserveri. Tam var piekļūt tieši no vietnes vai noklikšķināt uz šīs saites šeit. Tas ir labs pakalpojuma papildinājums, īpaši, ja vēlaties apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Tas izmanto 256 bitu SSL šifrēšanu un nodrošina labu veiktspēju vietņu veiksmīgai atbloķēšanai, izmantojot starpniekus, kas atrodas ASV, Lielbritānijā, Francijā un Kanādā.

Pārskats par VPNBook bezmaksas tīmekļa starpniekserveri

Vēl viens iemesls, kāpēc es neiesaku netizens īpaši iesācēju VPN lietotājiem ieguldīt VPNBook, ir tas, ka tajā nav nevienas lietotnes, kas paredzētas dažādām platformām / ierīcēm.

Lai izmantotu viņu VPN serverus, savienojums būs jāiestata manuāli. PPTP un OpenVPN process ir ļoti atšķirīgs, tāpēc amatieru lietotājiem tas var radīt neskaidrības.

Pirmajam jums ir pieejama servera adrese, lietotājvārds un parole, lai izveidotu savienojumu tieši no Windows vai Mac datora.

Tomēr, ja vēlaties izveidot OpenVPN savienojumu, jums būs jāiegūst OpenVPN Gui lietotne operētājsistēmai Windows vai Tunnelblick lietotne operētājsistēmai Mac OS..

Kad tas būs izdarīts, jums būs tieši jālejupielādē .ovpn konfigurācijas faili no vietnes un jāielādē tie ar konfigurācijām, kuras jūs uzskatāt par piemērotām.

Kamēr uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šveicē, tā atbalsta nodaļa atrodas Cīrihē. Nav pieejami emuāri, kas palīdzētu jums par jautājumiem, kas saistīti ar VPN. Jums ir tikai PPTP un OpenVPN iestatīšanas rokasgrāmatas, kā arī saziņas lapa.

Ja jums nepieciešama steidzama palīdzība, vienīgās divas iespējas, kas jums ir, ir sazināties ar viņiem Twitter un Facebook. Varat arī nosūtīt pa e-pastu atbalsta komandu uz adresi [@] vpnbook.com!

VPNBook atbalsts

Galīgais spriedums

Ja jūs man jautājat, es neieteiktu šo pakalpojumu nevienai personai. Viņi varētu būt bez maksas, un tas varētu patikt daudziem.

Tomēr nav vērts pakļaut savu privātumu riskam, it īpaši, ja jums ir nepieciešams VPN, lai jūsu identitāte būtu paslēpta šajā invazīvajā pasaulē.

Es vienmēr iesaku lietotājiem izvēlēties labākos VPN pakalpojumus, jo tie piedāvā labāku drošību / šifrēšanu, ievērojamu servera pieejamību un pārsteidzošas funkcijas!

Похожие статьи

 • GOOSE VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Nīderlandē Cena 1,99 USD Serveri 71 žurnāls Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nav vietnes...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • AVG drošā VPN apskats 2020. gadā: vai AVG VPN ir labs?

  Jurisdikcija Čehijas Republika Cena no vienas valsts rēķina 79,99 USD vienreiz (1 gada plāns) Serveriem, kuru žurnāli ir 50+ Jā Šifrēšana AES-256-CBC atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas...

 • Jogas VPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Nav informācijas Cenu bezmaksas serveri 500+ serveri 30 reģionos Žurnāli Veikali Savienojumu žurnāli Šifrēšana AES-256-Bit Atbloķē Netflix Nē...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bits atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me