VPNBaron pārskats 2019. gads

Jurisdikcija Rumānija
Cena USD 5,54
Serveri 13
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana OpenVPN / L2TPIKEv2
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne vpnbaron.com
Saderība Windows

VPNBaron trūkst daudz svarīgu funkciju, un tas ir dārgs

VPNBaron ir salīdzinoši mazāks pakalpojums VPN nozarē. Šis VPN pakalpojums, kas atrodas Rumānijā, piedāvā vislabāko plānu par USD 5,54 mēnesī (gada darījums) ar tikai 7 dienu atmaksas periodu, kas arī bez pievienotajām virknēm.


Ir zināms, ka pakalpojums ir drošs, ātrs un uzticams. Diemžēl, tāpat kā vairumam citu pakalpojumu sniedzēju tirgū, VPNBaron nedarbojas, lai atbloķētu Netflix vai apietu “Lielisks ugunsmūris” Ķīnā.

Kā labāku alternatīvu es ieteiktu izvēlēties komplektēto PureVPN, kura 5 gadu plāns sākas ar zemu USD 1,65 mēnesī. Tai nav problēmu apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus VoD, piemēram, Netflix, vai piedāvāt drošību lietotājiem Ķīnā. 

Serveru skaits 13 serveri
Jurisdikcija Rumānija
Baļķi Nav žurnālu
Vētraina
Atbloķē Netflix
Cena USD 5,54 mēnesī (USD 66,49 vienreiz jāmaksā)
Protokoli OpenVPN / L2TPIKEv2
Apiet Ķīnas ugunsmūri
Datu šifrēšana AES-256
Alternatīva PureVPN

VPNBaron šifrēšanas un protokolu atbalsta pārskats

VPNBaron atbalsta OpenVPN protokolu, taču, ja vēlaties, varat arī izvēlēties L2TP un IKEV2 protokolus, tāpēc protokola iespējas ir nedaudz visaptverošas.

Mobilajām ierīcēm Ikev2 protokolam ir VPN-On-Demand funkcionalitāte, kas ļauj lietotājam saglabāt drošību neatkarīgi no tā, vai tas paliek tajā pašā savienojumā vai to pārslēdz.

Šifrēšanai tas ir standarta AES-256-CBC šifrs, ko izvietojis VPNBaron, un tas ir jēga kā visdrošākais šifrēšanas protokols, jo tas burtiski nav salaužams.

VPNBaron jurisdikcijas apskats:

VPNBaron atrodas Rumānijā, diezgan laba izvēle, ciktāl tas attiecas uz datu likumiem. Rumānija to nedara’t nav obligātu datu saglabāšanas likumu, kas varētu apdraudēt jūsu privātumu ar pakalpojumu sniedzēju.

Valsts neietilpst nevienā bīstamā spiegošanas aliansē, piemēram, arī 5 acīs, tāpēc VPNBaron ir jāsaņem pilnīga atzīme par tās jurisdikcijas pareizību.

VPNBaron mežizstrādes politikas pārskats

VPNBarons to nedara’t vispār reģistrēt lietotāju datus, padarot šo reputāciju zināmu ar labākajiem nozares pārstāvjiem.

Tas tikai apkopo informāciju par aktīviem savienojumiem, lai ierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu saskaņā ar tā politiku, bet mēs to nedarām’Tas nekādā veidā netiek uzskatīts par žurnālu kārtošanu.

Papildus tam, pārskatot tās privātuma politiku, mēs ar pārsteigumu priecājāmies to zināt VPNBaron ir saderīgs ar GDPR un tas tā nenotiek’t neuzglabājiet nevienu lietotāja žurnālu.

VPNBaron cenu pārskats

Piedāvā VPNBaron trīs cenu plāni Pašlaik tie ir diezgan savdabīgi nosaukti pēc dažiem populāriem dekoratīvajiem metāliem: (Cenas ir norādītas ASV dolāros. Cenas var mainīties atkarībā no valūtas kursa izmaiņām)

VPN barona apskats - cenu noteikšana

 • Bronzas plāns: USD 9,56 mēnesī, rēķins vienreiz
 • Sudraba plāns: 7,76 USD / mēnesī (46,57 USD jāmaksā vienreiz)
 • Zelta plāns: USD 5,54 mēnesī (USD 66,49 vienreiz jāmaksā)

Visi šie plāni piedāvā vienas un tās pašas funkcijas, izņemot to, vai varat iegūt vairākus pieteikumus. Bronzas plāns ļaus jums izmantot pakalpojumu divās ierīcēs vienlaikus, sudraba plāns ļaus jums izmantot VPN trīs ierīcēs vienlaikus, un zelta plāns ļaus jums veikt ne vairāk kā 5 vienlaicīgus pieteikumus.

Atgriežoties pie cenu noteikšanas, mēneša plāns, mūsuprāt, ir mazliet pārāk dārgs, jo piedāvātās funkcijas, piemēram, serveri tikai 14 valstīs, vienas ierīces pieteikšanās, neierobežots joslas platums, Netflix atbloķēšana, cita starpā, ir pārāk mazvērtīgas, lai attaisnotu šo cenu birka.

Bez īpašībām, tāpēc mēneša plāns tiks noraidīts kā nevēlams.

Sudraba plāns, kas lietotājam maksā 7,76 USD / mēnesī, ir arī diezgan dārgs, un to nemaz neuzskata.

Zelta plāns ir VPNBaron’Labākais plāns, jo tas piedāvā pakalpojumu tikai par USD 5,54 mēnesī, padarot to par visvērtīgāko darījumu no partijas. Bet, kad jūs varat saņemt daudz labāka pakalpojumu sniedzēja, piemēram, Surfshark, abonēšanu, kas piedāvā daudz vairāk serveru un funkciju tikai par 1,99 USD / mēnesī par savu divu gadu darījumu, VPNBaron’s šķiet ārkārtīgi dārga.

Saskaņā ar mūsu VPNBaron pārskatu, pakalpojumu sniedzējam ir ievērojami jāsamazina cena, ja tas vēlas reāli konkurēt ar nozares labākajiem pakalpojumu sniedzējiem..

VPNBaron norēķinu metožu un atmaksas politikas pārskats

VPNBarons’Maksājuma metodes piedāvājums ir īss, lai to īsi aprakstītu.

Cenu plānus varat veikt, izmantojot kredītkartes, Paypal vai pat kriptovalūtas.

VPNBaron ļauj tā lietotājiem maksāt 10 dažādās kriptos, ieskaitot Bitcoin, tādējādi nodrošinot, ka lietotājiem ir pieejama anonīma norēķinu iespēja..

VPNBaron norēķinu metožu un atmaksas politikas pārskats

Tomēr, ja jūs maksājat, izmantojot kriptovalūtas, varat’t droša atmaksa, kas ir tāda, kāda ir standarta nozares prakse attiecībā uz kriptogrāfijas maksājumiem.

VPNBaron atmaksas politikas pārskats

To saka VPNBarons Jūs varat pieprasīt atmaksu 7 dienu laikā bez uzdotajiem jautājumiem, bet kā recenzenti mēs to nedarām’nemierinieties ar lietām, ja vien mēs neiedziļināmies sīkumos’s tieši to, ko mēs izdarījām.

VPNBaron pārskats 2019. gads

Mēs devāmies lasīt viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, kuros bija skaidri minēts, ka atmaksa būs spēkā tikai tad, ja jūs’ve ir izmantojis mazāk nekā 10 GB datu vai ir veicis mazāk nekā 50 sesijas ar VPN.

VPNBaron pārskats 2019. gads

Ja domājat abonēt šo VPN, sākot lietot pakalpojumu, jums būs jāmaina šī robeža. Periods vispār nav lietotājam draudzīgs!

VPNBaron lietotņu saderības pārskats

VPNBaron piedāvā tikai Windows klienta lietotni’s viss.

Burtiski nav nevienas lietotnes operētājsistēmai Mac, Android vai iOS.

Tas padara VPNBaron par vienu no vissliktākajiem VPN saderības piedāvājumu ziņā’līdz šim pārskatīts.

Izmantojot tīru, gludu un vieglu interfeisu, Windows VPN klientu bija viegli izmantot, taču pat tad, ja šis klients ir labs, mēs nevaram atbrīvot faktu, ka pakalpojumu sniedzējs to nedara.’nepiedāvā tādu pašu pieredzi kā populārās platformas.

VPNBaron serveru tīkla apskats:

Saskaņā ar mūsu VPNBaron pārskatu, pakalpojumu sniedzējs piedāvā serverus tikai 13 pasaules valstīs.

Un lielākā daļa no tām galvenokārt atrodas Ziemeļamerikā un Eiropā.

VPN Baron Review - serveri tikai 13 vietās

Serveri bija aizsargāti no DNS un WebRTC noplūdēm, kas ir liels plus, taču ātrumi, kas turpināja masveidā svārstīties, pat ja mēs pārbaudījām uz viena servera dažādos laikos.

Galvenā problēma ar VPNBaron nav’t par nelielu serveru skaitu, bet ar veiktspējas problēmām, kas pastāvīgi kavē lietotāju pieredzi.

VPNBaron Netflix atbloķēšanas pārskats

Mūsdienās populārāko VPN pakalpojumu etalons ir tas, cik labi viņi atbloķē ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, īpaši straumēšanas vietnes.

Mūsdienās’Pasaulē, lietotāji pieprasa arvien lielāku piekļuvi globālajam saturam, un viņi viegli izvēlēsies pakalpojumus, kas viņiem pēc iespējas vieglāk var radīt ģeogrāfiskus ierobežojumus..

Un no šī brīža jums ir jāatskaita cits vārds to VPN sarakstā, kuri faktiski var būt uzticīgi savam vārdam, veicot šo uzdevumu, t.i., VPNBaron, šis pakalpojumu sniedzējs ir pietiekami ātrs, lai atbalstītu straumēšanu, un tas atbloķē lielākās straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix.

VPNBaron piedāvā īpašus straumēšanas serverus lietotājiem, kuri vēlas atbloķēt Netflix US, un, pārbaudot šos serverus, mēs uzzinājām, ka pakalpojums patiešām darbojas ārkārtīgi labi, lai izpildītu iepriekšminēto uzdevumu..

Ņemiet vērā, ka Netflix atbloķēšana nav mazsvarīgs notikums, jo vietnei ir spēkā VPN aizliegums, kas lielu daļu VPN padara šim nolūkam nelietojamu. Tāpēc mēs droši varam teikt, ka VPNBaron ir ļoti kvalitatīva komanda, resursi un, pats galvenais, centība nodrošināt lietotājiem vislabāko pieredzi.

Mēs pārbaudījām pakalpojumu Netflix US atbloķēšanai, un jūs varat redzēt, ka Ex-Machina, sci-fi filma, kas pieejama tikai ASV,’t parādās rezultātos bez VPN savienojuma.

VPNBaron pārskats 2019. gads

Bet, kad VPNBaron izveidoja savienojumu ar speciālo straumēšanas serveri, Netflix US tika atbloķēts un mēs beidzot varējām piekļūt Ex-Machina.

VPNBaron pārskats 2019. gads

Vienīgais, kas trūkst VPNBaron’s atbloķēšanas iespējas ir tādas, ka tā funkcionalitāte ir ierobežota ar galddatoru ierīcēm.

VPN Baron Review - mobilajā ierīcē Netflix netiek atbalstīts

Tā nav’Darbs ar mobilajām ierīcēm ir satraucošs, jo daudzi lietotāji izvēlas mobilo tālruni, lai apmierinātu lielāko daļu straumēšanas vajadzību. VPNBaron ir jāpievieno mobilā funkcionalitāte Netflix atbloķēšanai, cik drīz vien iespējams, lai nodrošinātu sava pakalpojuma konkurētspēju.

VPNBaron Torrenting pārskats

Vai VPNBaron atbalsta Torrenting?

Jā, jo tā teikts, bet vienīgā vieta, kur teikts, ir neliela rindiņa cenu plāna funkciju sarakstā.

Nekur citur tās vietnē nevarējām atrast nekādu informāciju par tās uzņemšanos Torrenting.

Bet VPNBaron ir pietiekami drošs, lai jūs varētu ļauties Torrenting, jo tas to nedara’t nav nekādu problemātisku noplūžu.

VPNBaron atbalsta pārskats

Vēl viena lieta, kas mūs aizkavēja ar VPNBaron, bija tiešraides tērzēšanas atbalsta funkcijas neesamība, jo līdz šim pakalpojumu sniedzējs piedāvā atbalstu tikai pa e-pastu..

Tas var padarīt procesu apgrūtinošu lielākajai daļai lietotāju, jo viņiem ir nepieciešami ātri problēmu risinājumi. E-pasta atbalsts to nedara’t nenorādiet noteiktu atbildes laiku, un tas ļauj nenoteiktībai ielīst.

E-pasta atbalsta funkcija piedāvā atbildes maksimāli stundas vai divu laikā, un uzmanība detaļām noteikti ir personalizēta vairāk nekā viena, izmantojot tiešraides tērzēšanas atbalsta funkciju, taču šajā ātrajā dienā un laikmetā lietotāji vēlas ērtākus, nevis visaptverošus risinājumus..

Tomēr, tā’Tas nav kaut kas tāds, kas varētu apturēt jūs no šī pakalpojuma abonēšanas’Menial salīdzinājumā ar citām jaudīgajām funkcijām un lietotāju drošību, ko lietotājam nodrošina VPNBaron.

Bet neatkarīgi no tā, mēs atklājām, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā daudz viegli saprotamu apmācības videoklipu, kā arī detalizētus ceļvežus, kas lietotājiem piedāvā daudz risinājumu visizplatītākajām un dažām ne tik bieži sastopamajām problēmām..

Tātad, ja rodas problēmas ar tiešraides tērzēšanas trūkumu un e-pasts šķiet pārāk ilgs process, lai turpinātu, varat pāriet uz viņu zināšanu bāzes lapu, lai iegūtu pilnveidotus risinājumus lielāko daļu jūsu jautājumu risināšanai..

Ir ieteicams VPNBaron?

Nē, mēs to nedarām’t neiesaka VPNBaron.

VPNBaron piedāvā dažas pārsteidzošas priekšrocības. Tā’Tas ir ātrs, viegls, efektīvs un ar lieliskām iespējām, kas nodrošina vērtīgu VPN pieredzi. Bet pirmais darītājs ir cena. VPNBaron ir diezgan dārgs, ņemot vērā piedāvāto pakalpojumu vērtību pret to.

Otrkārt, tā ātrumi ir spoži. Ātruma testu rezultātiem, ko ieguvām pat no tiem pašiem serveriem, bija liela atšķirība. Mēs sagaidām stabilitāti no VPN, un acīmredzot tās nav VPNBaron.

Treškārt, jūs vienkārši saņemat serverus tikai 13 valstīs. Salīdziniet NordVPN, kas piedāvā 5678 serverus par gandrīz pusi no cenas, un jūs sapratīsit, kāpēc mēs to nedarām’patīk VPNBaron, lai to ieteiktu.

Ceturtkārt, nav nevienas citas piedāvātās lietotnes, kas paredzētas operētājsistēmai Windows, kas ir ļoti slikti, piedāvājot draudzīgumu lietotājam..

Ja jums nepieciešama pieejama, bet daudz labāka VPNBaron alternatīva, jūs varat izvēlēties Surfshark - jaudīgu VPN pakalpojumu ar vairāk nekā 800 serveriem, Netflix atbloķēšanu, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, necaurlaidīgu drošību un vairāk par tikai USD 1,99 mēnesī..

Uzziniet vairāk par Surfshark šeit.

Похожие статьи

 • AirVPN apskats 2019. gadā

  Iespējams, ka AirVPN ir visvairāk cērmju cienīga līnija visā VPN nozarē. Tas definē pakalpojumu caur šiem vārdiem “Gaiss, lai elpotu īsto...

 • TigerVPN 2019. gada pārskats - jaudīgs VPN, kas prasa nelielu darbību!

  TigerVPN, kas dibināts 2011. gadā, ir Slovākijā reģistrēts drošu privātā tīkla pakalpojumu sniedzējs. Tas pieder ‘Tīģeris darbā’ - tehnoloģisks uzņēmums...

 • Shellfire VPN pārskats 2019. gads

  Jurisdikcija Vācija Cena 3,97 USD mēnesī (2 gadi 95,16 USD) Serveri 37 Žurnāli Bez šifrēšanas AES-256 atbloķē Netflix Nav Torrenting Nav darbu Ķīnā Nē...

 • VPNSecure pārskats 2019. gadā

  Atrodoties neparastā VPN pakalpojuma vietā, VPNSecure.me to nedarīja’No pirmā acu uzmetiena tas šķiet piemērots pakalpojums, taču šim pakalpojumam ir daudz aspektu...

 • Browsec VPN pārskats 2019. gads

  Jurisdikcija Krievijā Cena 1,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 36 serveri 32 atrašanās vietās Žurnāli Veikali Žurnāli Šifrēšanas starpniekservera pakalpojums (bez šifrēšanas) Atbloķē...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me