VPN neierobežots pārskats 2020. gadā

Jurisdikcija ASV
Cena 2,78
Serveri 400+
Baļķi
Šifrēšana OpenVPN, L2TP / IPSec un IKEv2
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne www.vpnunlimitedapp.com
Saderība Windows, Android, Apple, Desktop

VPN laika gaitā reti uzlabo veiktspējas līmeni un paliek iestrēdzis tajā pašā vietā, piedāvājot tos pašus vecos pakalpojumu līmeņus. Bet bija diezgan atsvaidzinoši redzēt, ka viens VPN patiešām pārtrauca šo monotoniju, faktiski laika gaitā ievērojami uzlabojoties..


Saglabājiet cieto VPN neierobežotu, lai netiktu sajaukts ar tāda paša nosaukuma Android VPN lietotni. Pēdējos gados tā ir kļuvusi spēcīgāka un tagad ir gatava izaicināt pat visizveidotāko VPN sarakstu ar tā augsto veiktspējas līmeni. frontēs. Protams, joprojām ir daži trūkumi, kas ir jāizslēdz, lai šis VPN pakalpojums būtu patiesi zvaigžņu pakalpojums, taču kopumā mēs noteikti iesakām mūsu lasītājiem un vispārējiem VPN lietotājiem vismaz vienu reizi izmēģināt šo iespēju, un viņi uzvarēja’t nav vīlušies par viņu pieredzi.

Vai vēlaties zināt, kāpēc? Pēc tam izlasiet šo ekskluzīvo VPN Unlimited pārskatu, kurā ir kritika par tā cenu plāniem, ātruma veiktspēju, servera infrastruktūru, ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un ugunsmūra apiešanas iespējām un daudz ko citu..

Neierobežots VPN pārskats

VPN neierobežoti cenu plāni

Tā kā VPN nozare balstās uz abonēšanas modeli, cenām un abonēšanas ilgumam, ko tās piešķir lietotājam, ir liela nozīme potenciālajam VPN klientam.

Lielākā daļa VPN lietotāju tagad kļūst arvien jutīgāki pret cenām, jo ​​arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju mēģina konkurēt savā starpā par to, cik zemu viņi var sasniegt, vienlaikus nodrošinot labākās iespējas, ko vien var..

VPN neierobežots’Cenu plāni ir īpatnēji un noteikti neatbilst pašreizējā pakalpojumu sniedzēju vairākuma piedāvātajiem plāniem, un tas ir kaut kas, kas vispārēju lietotāju var pārsteigt, kad viņš tos redz pirmo reizi..

Pašlaik VPN Unlimited piedāvā trīs cenu plānus:

 • Mēneša plāns: USD 9,99 mēnesī
 • Gada plāns: USD 5,00 mēnesī (59,99 USD apmaksāts vienreiz)
 • Mūža plāns: vienreiz jāmaksā USD 149,99

VPN neierobežots cenu plāns

Vispirms jāsāk ar mēneša plānu, kas nav nekas neparasts. Vispārējs, ļoti dārgs mēneša plāns, kas paredzēts, lai atturētu lietotājus no tā patiesas iegādes un novirzītu viņus uz plāniem, kas piedāvā ilgāku abonēšanas periodu.

Nākamais plāns ir viņu gada plāns, kas ienāk plkst 59,99 USD jāmaksā vienreiz, liekot lietotājam maksāt USD 5,00 mēnesī par visu abonēšanas periodu. Par pieņemamām cenām un to var apsvērt, taču tomēr ir arī daži citi VPN pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā zemākas cenas plānus, piedāvājot abonēšanu tieši tajā pašā laika posmā..

Mēs bijām pārsteigti, ka nepastāv vidēja līmeņa abonēšanas plāns, t.i., 3 mēnešu vai 6 mēnešu plāns, kam ir daudz vairāk potenciālo lietotāju, īpaši starp tiem, kuriem īstermiņa vajadzībām nepieciešami VPN..

Bet viņu labākais darījums, ko mēs reti redzam VPN nozarē, ir dzīves plāns, kas maksā tikai 149,99 USD. Jā! Jūs izlasījāt pareizo, maksājot 149,99 USD, un jums ir VPN segums visu mūžu. Neviens cits darījums, neatkarīgi no tā, cik lētas cenas tas ir, nav tuvu tam, lai atbilstu šim smieklīgajam augstsirdības līmenim, ko nodrošina VPN Unlimited. Ne vairāk kā VPN pakalpojumu sniedzēji mūža darījumos piedāvā 5 gadu abonēšanas periodus, bet VPN Unlimited faktiski šeit izmanto savu vārdu, nodrošinot jums iespēju iegādāties neierobežotu VPN abonementu. Viņi nopietni don’t nenāk labāk par šo!

Tagad pāriet uz pieejamo maksājuma veidu. Pašlaik VPN Unlimited piedāvā šādas maksāšanas iespējas:

 • Kredītkarte
 • PayPal
 • Amazon
 • Bitcoin
 • Citas metodes

VPN neierobežotas maksāšanas metodes

Šīs metodes ir pietiekami labas, jo tās sniedz lietotājam lielu elastību attiecībā uz to, kā viņš vēlas maksāt par cenu plānu. Bitcoin maksājuma metode ir lieliska, jo tā ļauj anonīmiem maksājumiem padarīt to drošu ikvienam, kurš vēlas šo papildu anonimitātes pakāpi tiešsaistē. Citas maksājuma metodēs pieminētās metodes satur vairāk nekā 100 iespējas, ieskaitot AliPay, tāpēc, ja jūs to nevēlaties’Vēlaties maksāt, izmantojot šīs parastās metodes, VPN Unlimited piedāvā daudzas citas iespējas, kuras varat izmantot.

VPN neierobežots bezmaksas izmēģinājums

Bezmaksas izmēģinājumi ir VPN apliecinājums’Tās spējas un tās papildina klientu’pārliecība par galīgā lēmuma pieņemšanu par abonēšanas plāna iegādi. Viņi lietotājam saka, ka pakalpojumu sniedzējs ir tik pārliecināts par tā darbību, ka viņi to nedara’nebaidieties, ka jūs to pārbaudīsit.

Bet, neskatoties uz visu to, vairums VPN nevēlas’t piedāvāt pilnvērtīgus bezmaksas izmēģinājumus bez saistībām. Vistuvākais jebkurš VPN, kas piedāvā reālu bezmaksas izmēģinājumu, ir NordVPN’s 3 dienu nulles bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums. Turklāt ne mazums no viņiem ir gatavi nobraukt papildu jūdzi.

Tomēr VPN Unlimited šobrīd piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu bez nulles, un papildus tam viņi piedāvā arī 7 dienu atmaksas periodu pat pēc tam, kad esat samaksājis. VPN Unlimited ir pietiekami labs VPN, kas var izturēt daudz lietotāju veiktspējas testu, tāpēc mēs novērtējam to, ka viņi ir gatavi nirt niršanai ar savu pakalpojumu.

Jūs noteikti varat izmēģināt un izmantot savā Android izmēģinājuma versijā labāko neierobežoto VPN, lai uzzinātu tikai daudz pūļu, ko šis pakalpojumu sniedzējs pieliek viedtālruņa lietotājam.’VPN ir pieredzējis ievērojami labāku veiktspējas standartu nekā tas, ko varat nodrošināt tāpat kā daudzi citi līdzīgi pakalpojumi.

Pārskats par VPN neierobežotu lietotņu saderību

Vairāku lietotņu klientu pieejamība un tas, kā viņi uzlabo lietotāju pieredzi, ir ļoti svarīgi faktori, lai lietotājā noteiktu VPN reputāciju’s uztvere. Neveiksmīga, slikta klienta lietotne var izraisīt tūkstošiem nepatiku, neatkarīgi no tā, cik labi jūsu funkcijas darbojas.

Bet VPN Unlimited nav nekas pret to, jo tas piedāvā skaistus, vieglus VPN klientus, kuriem ir daži iespaidīgi jauni pagriezieni, kas mūs patīkami pārsteidza.

Apskatiet tā klienta saskarni:

Pārskats par neierobežotu VPN saderību

Serveri ir sakārtoti sliežu ceļā tāpat kā jebkurš cits VPN klients, taču tie parāda, cik lielu slodzi tie šobrīd ir noslogoti, kas ir izcils jauninājums, salīdzinot ar standartu, ar kuru tiek parādīti ping tarifi zem katra servera. Darba slodzes procents patiesībā ir diezgan noderīgs servera atlasē, jo tas norāda, kurš serveris varētu nodrošināt jums optimālu veiktspēju.

Serveru saraksts pat precīzi norāda, kurš serveris ir norobežots, lai atbalstītu Torrenting darbības, kā tas izriet no ekrāna diagrammas, kas parādīta iepriekš, kas parāda “Luksemburga, Roost - Bissen” kā Torrent draudzīgu serveri.

Bez tam klientam ir nogalināšanas slēdzis, kas noteikti ir vajadzīgs, konta sadaļa, kas faktiski ir iestatījumu sadaļa un josla, kurā parādīts abonēšanas periods, kas atlicis pirms jūsu plāna beigām, un dažas citas funkcijas. Kopumā klienta UX un UI ir nevainojami, un mēs tiešām iesakām citiem VPN ievērot VPN Unlimited kā piemēru, uzlabojot savus klientus..

Pašlaik VPN Unlimited piedāvā īpašas klientu lietotnes šādām OS:

 1. iOS
 2. Android
 3. Mac OS
 4. Windows
 5. Linux (Ubuntu 18+ un Debian GNU / Linux 8.0, Ubuntu 14.04+)
 6. Pārlūka paplašinājums (Chrome, Firefox, Opera)

Neierobežotas VPN atbalstītās lietotnes

VPN neierobežota servera apskats

VPN neierobežots’Servera infrastruktūra ir ļoti iespaidīga, jo tā ir ne tikai labi izkliedēta 72 valstīs, bet arī pietiekami laba, lai atbalstītu daudzu ģeogrāfiski ierobežotu domēnu, jo īpaši straumēšanas vietņu, atbloķēšanu..

Šeit esam mēs, atbloķējot BBC iPlayer UK un skatoties “Kas, tavuprāt, tu esi”pieslēdzoties Hempšīras, Lielbritānijas serveris:

Neierobežota VPN servera pārbaude

Un šeit skatās “Meklējot Doriju” Netflix, kamēr ir izveidots savienojums ar Sanfrancisko, Kalifornijas serveris:

VPN neierobežota servera pārbaude 2

Šos serverus var viegli atrast viņu VPN klientā, jo tie ir īpaši minēti kā straumēšanas serveri, piemēram:

VPN neierobežots pārskats 2020. gadā

Bez tam VPN Unlimited kopumā piedāvā 400 serverus, kuru atrašanās vietas ir labi izkliedētas un aptver lielu daļu Ziemeļamerikas, Eiropas, Dienvidāzijas, Tālo Austrumu dienvidu (netālu no Ķīnas), Austrālijas un pat dažus atlasītus serverus Āfrikā un Dienvidamerikā. . Ja viņi varētu palielināt savu serveru skaitu tādās vietās kā Ziemeļāfrika un pievienot dažus tādās vietās kā Kanāda, tad viņi sniegtu daudz plašāku pārklājumu un ļautu vēl vairākiem VPN lietotājiem iegūt optimālu veiktspēju.

VPN neierobežotas drošības apskats

Tagad tuvojamies vissvarīgākajai daļai - VPN Unlimited’Drošības standarti ir diezgan labi Viņi piedāvā standarta militārā līmeņa AES 256 šifrēšanu lietotāju datu pakešu nodrošināšanai, OpenVPN protokola atbalstu vēl labākai datu tranzīta drošībai un gandrīz nulles reģistrēšanas politiku. Mēs sakām, ka gandrīz nulle, jo tie reģistrē lietotāju joslas platuma lietojumu un savienojuma laika zīmogus, kas to nedara’Pārāk daudz neiejaucas lietotāju privātumā, taču viņi reģistrē kaut kādus datus.

Kopumā drošība ir pietiekami laba, ja vēlaties tiešsaistē palikt anonīms un pilnvarot sevi ar neredzamības apmetni, kas vienmēr aizsargā jūs un jūsu slepenos datus..

Secinājums

Kopumā šim pakalpojumu sniedzējam izdevās mūs pārsteigt ar savām svaigākajām funkcijām un jaunu pieņēmumu par to, kā lietas varētu izskatīties daudz labāk VPN domēnā, taču joprojām ir daži caurumi, kas viņiem jāpieslēdz, lai mēs varētu tos atsaukties uz vienu no labākajiem Šobrīd nozarē darbojas 5 pakalpojumu sniedzēji. Viņi noteikti ir uz pareizā ceļa un, redzot, kā viņi gada laikā ir mainījuši savu pakalpojumu un uzlabojuši savus veiktspējas standartus, mēs ne’t šaubos par savām spējām pārvarēt šos šķēršļus, paceļoties VPN domēna pjedestāla augšgalā turpmākajos gados. Ja domājat iegādāties abonementu ar VPN Unlimited, mēs noteikti atbalstīsim jūsu lēmumu!

Похожие статьи

 • OVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Zviedrijas cena USD 7,00 / mēnesī Serveri 56 serveri 7 valstīs Žurnāli Bez šifrēšanas AES-256 atbloķē Netflix Nav Torrenting Nav darbu Ķīnā Nē...

 • NVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Bosnijā Cena 3,33 USD mēnesī Serveri 54 Serveru žurnāli Nav žurnālu šifrēšanas 256 bitu CBC / SHA512 Atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā...

 • Unlocator apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Dānijā Cena par USD 4,16 mēnesī par viena gada plāna serveriem 42 serveriem, kas reģistrē tikai veikalus, lietojuma žurnālu šifrēšana AES-256-Bit atbloķē Netflix bez torrenting...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bits atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me