VeePN apskats 2020. gadā

Jurisdikcija Panama
Cena 1,67 USD / mēn
Serveri 2500
Baļķi Nav žurnālu
Šifrēšana AES-256
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://veepn.com/
Saderība Windows, Android, Apple

VeePN pievienojas arvien pieaugošajam VPN sarakstam jau pārpildītajā nozarē. Tas piedāvā 10 vienlaicīgus savienojumus, 2500 serverus 50 vietās un 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu.

Cenu noteikšana sākas no USD 1,99 mēnesī. uz 2 gadu plānu. Katrai platformai / ierīcei ir pieejamas lietotnes, kas ir diezgan draudzīgas lietotājam un intuitīvas. Servera maiņa ir vienkārša, un iestatījumu konfigurēšanā jums nav problēmu.

Diemžēl VPN neizdodas atbloķēt tādus VoD kā Netflix, BBC iPlayer un Hulu. Tajā pašā laikā tas lietotājiem Ķīnā nepiedāvā nekādas funkcijas vai funkcijas. Tātad, es neieteiktu šo pakalpojumu.

Tajā pašā cenu diapazonā saprātīga alternatīva būtu meklēt draņķīgo PureVPN, kuru apstiprinājusi Forbes un atzinīgi novērtējusi trustpilot lietotāji, nopelnot 4,8 vērtējumu. Tam nav problēmu ar VoD atbloķēšanu vai apiešanu “Lielisks ugunsmūris”.

Jurisdikcija

Uzņēmums darbojas Panamas pakļautībā’jurisdikcija, kas padara to par ļoti drošu pakalpojumu sniedzēju. Valsts ir ļoti liberāla, runājot par datu saglabāšanas likumiem un tiešsaistes privātumu.

Atrodoties Panamā, tas nozīmē, ka neviens nenāks klauvē pie jūsu durvīm par jebkādām tiešsaistes darbībām, kuras jūs veicat, kā arī uzņēmums nekad nav sniedzis lietotāja informāciju nevienai aģentūrai vai valdības institūcijai..

Nav žurnāla politikas

Anonimitāte ir viena no galvenajām bažām saistībā ar VPN pakalpojumu izmantošanu. Oficiālā vietne paziņo, ka tajā netiek reģistrēta nekāda informācija par lietotāju. Kompānija’Žurnāla politika aizsargā jūsu ierīci’s metadatus, galveno IP, vēsturi un tiešsaistes aktivitātes. Pluss, ka tā nav 5/9/14 alianses sastāvdaļa.

Atbalstītās ierīces

Tas piedāvā lietotnes visām populārajām OS platformām, ieskaitot Windows, Mac, Linux, Android un iOS. To var izmantot arī ar pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Opera, izmantojot tā paplašinājumus, un jūs pat varat to iestatīt savā interneta maršrutētājā. Jums noteikti vajadzētu pārbaudīt to iOS VPN lietotne kā tas’Tas ir labākais no partijas, jo tas piedāvā neticami plūstošu veiktspēju jūsu iPhone.

Veepn lietotņu pārskata saskarne

Pakalpojums darbojas jau vairāk nekā 8 gadus, un tas ir diezgan lielisks sasniegums. Pēc lietojumprogrammas instalēšanas sāksies 7 dienu izmēģinājuma periods.

Pakalpojumu sniedzējam ir daudz funkciju, kas to padara’Lietošana ir vienkāršāka un veiklāka.

DNS noplūdes novēršana

Mēs veica DNS noplūdes testu, lai pārliecinātos, vai šis VPN ir pietiekami drošs tādām darbībām kā Torrenting vai tām, kurām nepieciešama vispārēja anonimitāte. Tas izrādījās drošs, jo mēs nereģistrējām nekādas noplūdes. Atzīmēt droši, noteikti!

veepn-dns noplūdes pārbaude

Uzņēmums ir arī iesaiņojis publiskā Wi-Fi iespēju, kas aizsargās jūs, kad atrodaties ārpus mājas, izmantojot neaizsargātu Wi-Fi lielveikalā vai kafejnīcā. Ja jūs domājat, ka šī funkcija nav daudz vērta, dodieties uz google un apskatiet nesenos uzbrukumus Man-in-the-Middle un jūs’Es sapratīšu, ko šī funkcija sniedz jūsu drošības kopijai.

Kopējais vīrusa tests

Kopumā mēs izmantojām vīrusu, lai pārbaudītu, vai programmatūrā ir kāda veida ievainojamība. VeePN notīrīja šo testu, un tajā nav iestrādāta sistēmas ievainojamība vai ļaunprātīga programmatūra.

Avārijas poga

Jābūt funkcijai, kas burtiski iznīcina jūsu interneta savienojumu, tiklīdz VPN pārtrauc servera savienojumu vai citādi neizdodas.

Šī funkcija ir ļoti svarīga, jo pietiek pat ar sekundes daļu, lai cilvēki jūs varētu izsekot.

Pārskata laikā slēdzis darbojās nevainojami, tāpēc mēs droši varam tam dot zaļu signālu, ka tas ir pietiekami drošs, lai aizsargātu lietotājus.

Ātruma pārbaude

Pārskata laikā mēs pārbaudījām interneta ātrumu ar un bez VPN pakalpojuma.

Bez VPN

Speedtest-bez vpn

Ar VPN

speedtest-veepn-with vpn

Lejupielādes ātrums samazinājās par gandrīz 80%, bet augšupielādes ātrums samazinājās par gandrīz vairāk nekā 90%. Šis bija lielākais kritums, ar kuru mēs saskārāmies, pārskatot šo pakalpojumu, ar roku. Ātrums palika šausmīgi zems pat tad, ja mēs izslēdzāmies starp vismaz 5 citiem serveriem no pakalpojumu sniedzēja.

Ātrums ir problēma, kuru neviens nevar apdraudēt, runājot par VPN, tāpēc līdz brīdim, kad VeeVPN var parūpēties par to, tas paliek blakus nelietojamam..

Netflix ASV atbloķēšana

VeePN neizdevās atbloķēt amerikāņu Netflix, kad mēs izmēģinājām savus spēkus, kas liecina par pakalpojuma spēju trūkumu. Pēc sīkfailu dzēšanas un dažādu pārlūku izmēģināšanas to mēģinājām vēlreiz, taču problēma joprojām pastāvēja.

Kopējais vīrusa tests

Mēs izmantojām Virus Total, lai pārbaudītu, vai programmatūrā ir kāda veida ievainojamība, piemēram, Trojas zirgi vai jebkāda veida vīrusi, un izrādījās skaidrs, ka 71 dažādu veidu testos netika atklāti dzinēji, ka tiešsaistes rīks to pārbaudīja.

veepn-virus-total test

Atbalstītie protokoli

Protokoli, būtībā sakot, ir droši tuneļi, caur kuriem iet caur VPN trafiku, tāpēc tie tehniski ir otrā aizsardzības līnija jebkura veida datiem, kas iet cauri VPN..

VeePN atbalsta:

 1. OpenVPN un
 2. IKEv2
 3. Smart VeePN TCP
 4. Smart VeePN UDP.

OpenVPN ir labākais risinājums starp pārējiem, jo ​​tas ir atvērtā koda protokols, kas padara to brīvu no nulles dienas ievainojamībām. Mēs iesakām neatkarīgi no izmantotā VPN pārliecināties, ka esat noregulēts OpenVPN protokolā, jo tas’s drošākais no partijas. Lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju tas ir ieslēgts pēc noklusējuma, un dažos jums tas jāpieslēdz manuāli.

OpenVPN paļaujas uz TCP un UDP protokoliem. TCP ir ticamāks, bet lēnāks, savukārt UDP ir ātrāks, bet mazāk uzticams nekā TCP. Vietnē VeeVPN’s lieta

Serveru atrašanās vietas

veepn-server-loctions

VeeVPN’Serveru tīkla novērtējums ir šāds:

 1. 2500 serveri
 2. 50 vietas
 3. Lielākie ASV štati
 4. Eiropas valstis

Serveru skaits ir pietiekami labs, taču, ņemot vērā to, ka ātrums ir ārkārtīgi mazs, piedāvāto serveru skaits’t ir daudz.

10 ierīces vienlaicīgi

veepn-ierīces

VeePN piedāvā arī iespēju to izmantot vienlaikus 10 dažādās ierīcēs, kas nozīmē, ka vienas paketes pietiek visai ģimenei vai pat pilnīgai ierīču ekosistēmai.

Maksājumi un cenas

veepn-cenu apskats

 1. 1 mēneša cenu plāns: 10,99 USD
 2. 1 gada cenu plāns: USD 5,83 mēnesī
 3. 5 gadu cenu plāns: USD 1,67 mēnesī

VeeVPN’Cenu plāni lietotājiem piedāvā dažādas iespējas. Ir pieejams mēneša, gada un piecu gadu abonēšanas plāns. Un, lai arī 5 gadu plāns varētu šķist vilinošs, ja ikmēneša izmaksas ir tikai 1,67 ASV dolāri, faktiskā cena, kas jums jāmaksā par šo plānu, ir aptuveni 100 ASV dolāru, liekot gada plānam šķist daudz labākam darījumam, tikai domuzīme zem 70 ASV dolāriem par pilnu gada abonements.

Rūpes par savu anonimitāti ir viena no VPN pamatfunkcijām, tāpēc arī pakalpojumu sniedzējam jums vajadzētu piedāvāt maksāt, izmantojot Bitcoins.

PayPal un kredītkartes var pieņemt citi mani pakalpojumu sniedzēji, taču VeePN arī pieņem kriptonauda maksājumus, izmantojot tādus monētu maksājumus kā Bitcoin, Litecoin un visas citas kriptovalūtas..

24/7 atbalsts

24 stundas diennaktī pieejamais tiešais atbalsts ir ļoti svarīgs, runājot par VPN pakalpojumu, jo šī specifiskā programmatūra ir sarežģīta un bieži var pieprasīt lietotājiem meklēt ātrus risinājumus problēmu novēršanai..

VeeVPN to piedāvā, kas ir liels plus no pakalpojumu sniedzēja puses, jo tas ļaus labāk atvieglot lietotājiem informāciju par visiem dažādajiem pakalpojuma aspektiem..

Galīgais spriedums

Pēc VeePN pārskatīšanas mēs varam teikt, ka, neskatoties uz to, ka pakalpojums kopumā ir pietiekami labs, tam patiešām ir jāstrādā pie ātruma problēmas, pretējā gadījumā viss labais darbs’t pakalpojums var nonākt atkritumos.

Ar pakalpojumu nav nevienas būtiskas problēmas, un tas šķiet diezgan pienācīgs serviss, pat pietiekami labs, lai ieteiktu, taču es to nedarīšu, jo ātrums ir ievērojami jāpalielina, pirms tiek pieņemts šāds lēmums..

Похожие статьи

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • PandaPow VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 7,00 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem ar 120+ VPN 16 valstīm, žurnāli, veikali, savienojumu žurnāli, šifrēšana AES-256 bitu atbloķēšana...

 • Privātā tuneļa pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 3 USD mēnesī (36 USD par gada plānu) Serveri 22 Serveri 12 valstīs Žurnāli Uztur slepenus žurnālus 14 dienu šifrēšanai...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • Slēpt manu IP VPN pārskatu 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 2,91 USD / mēnesī Serveri 120 žurnāli Nē šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Nav ieteicams Nē...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me