Unlocator apskats 2020. gadā

Jurisdikcija Dānija
Cena USD 4,16 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri Tikai 42 serveri
Baļķi Veikalu lietošanas žurnāli
Šifrēšana AES-256-bit
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://unlocator.com/
Saderība Windows, Android, Apple

Kas ir Unlocator?

Unlocator ir dibināts 2012. gadā un izveidots Linkwork ApS, un tas ir Dānijā izveidots viedā DNS un VPN nodrošinātājs. Unlocator, kas ieviests kā risinājums ģeogrāfiski ierobežotu vietņu atbloķēšanai, joprojām prasa lielu darbu, lai kļūtu par uzticamu tiešsaistes privātuma / drošības risinājumu..

Viņu viedajā DNS sistēmā bieži tiek bloķēti ISP vai tīkla īpašnieki, un VPN, kas darbojas vairāk kā rezerves kopija, neizdodas nodrošināt atbilstošu anonimitāti tiešsaistē. Nemaz nav labs risinājums pat vienkāršai ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanai vai identitātes paslēpšanai.

 • Drošība
 • Pārredzamība
 • Cenu noteikšana
 • Serveri
 • Performance
 • Saderība
 • Atbalsts

Jurisdikcija

Pietiekami slikti, ka Unlocator ir slikti, ka viņu galvenā mītne atrodas deviņu acu alianses jurisdikcijā. Dānija patiešām uzliek GDPR privātuma standartus, bet neapmaldieties par tiem.

Valsts tiek apzīmēta kā viena no brīvākajām jurisdikcijām, lai dezinformētu lietotājus, kad patiesībā viņi nodod masu novērošanai un izlūkošanas informācijas apmaiņai ar citiem alianses dalībniekiem..

Kā tādu atrašanās vietu nevar uzskatīt par a “Droši” jurisdikcija. Jā, Dānijai vēl nav ONI profila, taču tā joprojām ir iekļauta Ziemeļvalstu reģionālajā pārskatā.

VPN izmantošana joprojām ir likumīga, neskatoties uz to, ka Dānijai ir juridiskas pilnvaras ierobežot piekļuvi tiešsaistē. Tomēr es neuzticētos uzņēmumam Unlocator, lai viņa identitāte un informācija būtu privāta!

Unlocator Juridic

Mežizstrādes politika

Ja iedziļināsities mūsu pārskatā zemāk, jūs sapratīsit, ka Unlocator burtiski iesūcas, lai jūsu identitāte būtu paslēpta. Tie nenodrošina nekādu privātumu patērētājiem, jo ​​viņi izmanto viedo DNS sistēmu, kas jūsu tīkla savienojumam nepievieno šifrēšanu.

Unlocator hibrīds, kas ietver VPN piedāvājumu, nemazina šos jautājumus par privātumu, un vissliktākais ir tas, ka pakalpojumu sniedzējs pat atzīst, ka patur lietošanas žurnālus, kuri saskaņā ar tiem tiek noņemti 24 stundu laikā pēc sesijas beigām, bet kā mēs varam kādreiz zināt?

Unlocator reģistrēšanas politika

IP / DNS noplūdes

Ja jūs’atkal prātoju; Vai Unlocator ir drošs? Atbilde ir nē! VPN nav droša izvēle. Patiesībā es to pat nevarēju piespiest darboties manā Windows operētājsistēmā. Es saņēmu patiesu neapmierinātību!

Es to neilgu laiku izmantoju operētājsistēmās Android un iOS, taču nedomāju par to veikt testu, jo parasti tos veicu datorā. Man nācās ekrānā reģistrēt klienta veiktspēju operētājsistēmā Windows.

Kā redzat zemāk, pirms Unlocator.exe palaišanas mans interneta savienojums darbojās lieliski. Tūlīt pēc palaišanas internets atvienojas un pēc tam atkal tiek izveidots, aizverot lietotni.

Protams, pakalpojums darbojas viedtālruņos, bet kā ir ar klēpjdatoru un galddatoru lietotājiem? Pēc tam, kad šis klients darbosies, es ievietošu IP / DNS noplūdes testus!

Pārredzamība

Vienmēr ir labi zināt par VPN pakalpojuma galveno biroju, īpašniekiem, investoriem, direktoru padomi, garantijas kanārijiem / caurspīdīguma pārskatiem un revīzijas procesiem (ja tādi ir)..

Tādā veidā lietotāji var noteikt, vai Unlocator ir likumīgs vai nē? Par laimi viņi sniedz informāciju par savu uzņēmumu, kas ir Linkword ApS reģistrēta preču zīme.

Pats pakalpojumu sniedzējs atrodas Kopenhāgenas pilsētā. Es esmu nosūtījis e-pastu Unlocator, uzdodot viņiem INVASĪVUS jautājumus, līdzīgi kā citi pakalpojumu sniedzēji manā caurspīdīguma rokasgrāmatā.

Tomēr es joprojām gaidu atbildes uz saviem jautājumiem no Unlocator. Es domāju, ka ir pagājusi nedēļa kopš es sazinājos ar viņiem!

Abonēšanas cenu noteikšana

Unlocator parasti piedāvā netizens divas abonēšanas paketes: Smart DNS un Smart DNS + VPN, kuras tālāk tiek dalītas ar atlaižu piesaistīšanas ilgumu..

Viedās DNS pakete sākas ar USD 4,95 mēnesī. Ja izvēlaties 6 mēnešu darījumu, mēneša izmaksas samazināsies līdz USD 4.58, kas nozīmē, ka jūs maksājat USD 27.48!

Unlocator abonēšanas cenas

Ja izvēlaties gada darījumu, izmaksas samazinās līdz USD 4,16 mēnesī, sasniedzot USD 49,92 par piekļuvi 12 mēnešiem. Smart DNS + VPN cenu noteikšana sākas no 9,99 USD.

Tas ir diezgan dārgi, ņemot vērā, ka VPN ir augošā fāzē, un tas ir daudz jāuzlabo. Lai iegūtu labāku cenu, izvēlieties gada paketi, kuras cena ir USD 6,58 mēnesī, ti, jūs maksājat 78,95 USD par piekļuvi 12 mēnešiem!

Serveru pārskats

Neskatoties uz to, ka tirgū darbojas kopš 2012. gada, Unlocator nav ļoti iespaidīgu serveru saraksta. To skaits ir tikai 42 serveri, un vairumam no tiem ir slikta veiktspēja.

Unlocator serveru pārskats

Es pārbaudīju VPN un tā serverus, lai noskaidrotu, vai tie nav pilnīgi metāla vai virtuāli. Katra servera adrese, ko pievienoju CA App Synthetic Monitor, parādīja pakešu zudumu 100%.

Pārskats par unlocatoru

Tā nav mana pirmā reize, kad tiek pārbaudīti serveri, tāpēc es zinu, ka šī problēma saskan tikai ar Unlocator. Lai joprojām iegūtu labāku ideju, es viņu Lielbritānijas serverī veica izsekošanas maršrutu.

Rezultāti uzrāda zemu ms un RTT, kas norāda, ka serveris patiešām atrodas reklamētajā vietā, bet es joprojām nesaprotu, kāpēc es saņēmu kļūdas, piespraužot serveri no vairākām vietām.

Unlocator VPN apskats

Performance

Operētājsistēmās Android un iOS lietotnes darbojās nevainojami, taču ātrums, ko saņēmu, bija patiešām slikts. Es arī saskāros ar biežiem atvienojumiem, kavējot visu pieredzi.

Windows klients vispār nedarbojās, tāpēc man par to nav daudz ko teikt. Es mēģināju atbloķēt ASV Netflix, izmantojot Android viedo DNS un VPN, taču neskaitāmas reizes neizdevās.

Pat neskatoties uz konfigurāciju Unlocator’DNS iestatījumi, rezultāti nemainījās. Ciktāl Unlocator atbloķēja MLB.TV, tas darbojās, taču atkal sniegums bija ļoti slikts!

Unlocator lietotņu dizains un veiktspēja

Saderība

Savietojamības ziņā Unlocator piedāvā lietotnes visām slavenajām platformām / OS. Jums ir vietējā programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android.

Trūkst pārlūkprogrammu paplašinājumu mobilajām ierīcēm Mozilla Firefox, Google Chrome un Opera. Nav arī Apple TV lietotnes Unlocator, un pakalpojumu sniedzējs strādā pie Amazon Fire TV lietotnes izlaišanas & tabletes.

Citām personām, kuras ir prasmīgākas par tehnoloģijām, Unlocator piedāvā detalizētus iestatīšanas ceļvežus visām operētājsistēmām, multivides atskaņotājiem, spēļu konsolēm, viedajiem televizoriem, maršrutētājiem un viedtālruņiem (tomēr galvenokārt viņu viedajam DNS pakalpojumam)..

Unlocator saderība

Klientu atbalsts

Unlocator patiesībā diezgan labi darbojas, piedāvājot klientiem atbalstu. Tie piedāvā daudzas iespējas, piemēram, e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un zināšanu bāzes lapu.

Uz e-pastu es saņēmu atbildi 2 3 stundu laikā pēc pieprasījuma nosūtīšanas. Tiešraides tērzēšana nebija pieejama pēc plkst. 12:00, bet es ātri saņēmu atbildi, tiklīdz tā bija pieejama.

Zināšanu bāzē ir diezgan daudz informācijas par problēmām, kas saistītas ar klientu, kā arī iestatīšanas rokasgrāmatās.

Unlocator klientu apkalpošana

Jums pat ir 7 dažādas atbalsta sadaļas: darba sākšana, VPN Unlocator, viedais DNS, jūsu konts, API un padomi. & Triki!

Unlocator VPN

Galīgais spriedums

Vai es ieteiktu Unlocator?

Umm, ellē nē. Jurisdikcija deviņās acīs, savienojamības problēmas, lēns ātrums, serveru pieejamības trūkums, nav pārlūka paplašinājumu un saraksts turpinās.

Ir pārāk daudz negatīvu, lai uzskatītu Unlocator par drošu izvēli - straumēšanai vai anonimitātes saņemšanai tiešsaistē.

Vienīgās pozitīvās puses ir proaktīva atbalsta komanda un daudz izvēles iespēju cenu noteikšanai, bet tas tieši par to. Unlocator nav uzticams!

Похожие статьи

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • Surfshark apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Britu Virdžīnu salas Cena 1,99 USD / mēn. (USD 47,76 par 24 mēnešiem) Serveri 1040 un jaunāki 61+ valstīs Žurnāli Nav sertificētu žurnālu...

 • VPN neierobežots pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija ASV Cena 2,78 Serveri 400+ Žurnāli Nē Šifrēšana OpenVPN, L2TP / IPSec un IKEv2 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā...

 • VyprVPN apskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Šveice (nedroša) Cena 6,67 USD / mēnesī (80 USD par 1 gadu) Serveri 700 žurnāli Nav žurnālu šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting...

 • PureVPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Honkongā Cena 2,91 USD / mēn par 2 gadu plāna serveriem, kas pārsniedz 2000 un vairāk nekā 140 valstīs. Žurnāli Nav sertificētu žurnālu. AES-256-CBC atbloķē Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me