TunnelBear VPN pārskats 2020

Jurisdikcija Kanāda
Cena USD 4,99 mēnesī par 1 gada plānu
Serveri Vairāk nekā 1000 serveru 22 valstīs
Baļķi Uztur savienojumu žurnālus
Šifrēšana AES-256 bitu
Atbloķē Netflix
Vētraina
Darbojas Ķīnā
Ieteicams 
Vietne https://www.tunnelbear.com/
Saderība Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Tāpat kā datu drošība un tiešsaistes anonimitāte ātri kļūst aizvien lielākas bažas attiecībā uz lietotāju privātumu, kļūst arvien grūtāk atrast uzticamu VPN ar saprātīgām cenām..


Šajā citādi drūmajā scenārijā tikai daži labākie VPN var garantēt, ka tie sakrīt ar TunnelBear noteiktajām pakalpojumu un caurspīdīguma pazīmēm.

Vai TunnelBear ir drošs?

TunnelBear uztur savienojumu žurnālus, bet tā bezmaksas versija ir viena no labākajām bezmaksas VPN, ciktāl tas attiecas uz drošību un reģistrēšanas praksi..

Mūsu mežizstrādes politikas pētījumā tika noskaidrots, ka ir daudz VPN, īpaši bezmaksas, kas reģistrē lietotāja datus un pēc tam tos izmanto nožēlojamiem mērķiem. Tas padara “Tunnelbear” klātbūtni vēl ievērojamāku, jo tā joprojām neatlaidīgi piedāvā drošus pakalpojumus lietotājiem, kad šī kvalitāte strauji kļūst aizvien retāka..

Papildus tam, TunnelBear pārskatīšanas laikā mēs sastapāmies ar trešās puses - sabiedrības drošības revīziju, ko nesen veica dienests.

Drošības uzņēmuma Cure53 pārziņā esošajā revīzijā tika atklātas dažas kritiskas ievainojamības TunnelBear Chrome paplašinājumā un nodrošinātājā, kas ne tikai problēmu publiskoja, bet arī turpināja un laboja..

Tā bāze Kanādā padara to ļoti nedrošu

Viens no satraucošākajiem aspektiem attiecībā uz Tunnelbear ir tas, ka tas atrodas Kanādā, kas ir ļoti bēdīgi slavena vieta, kad tiek pieņemti likumi par datu saglabāšanu un ir daļa no starptautiskiem informācijas apmaiņas nolīgumiem..

Veicot plašu aptauju par informācijas apmaiņas aliansēm starptautiskā mērogā, mēs atklājām, ka Kanāda ir Piecu acu alianses sastāvdaļa, padarot to par ļoti nedrošu atrašanās vietu, kurā VPN atrodas.

Dalība šajā aliansē nozīmē, ka Kanāda no saviem alianses partneriem jebkurā laikā var pieprasīt dalīties ar informāciju no visiem tās jurisdikcijā esošajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas pats attiecas uz Tunnelbear, padarot to par ne īpaši piemērotu pakalpojumu lietotājiem, kuri meklē augstākās klases datu privātumu un tiešsaistes drošību, pamatojoties tikai uz šo metriku..

TunnelBear VPN pārskats 2020

   1. TunnelBear bezmaksas lejupielāde
   2. Kā lietot TunnelBear?
   3. TunelBear Chrome pārskats
   4. TunnelBear Firefox apskats
   5. TunnelBear cenu pārskats
   6. TunnelBear serveru pārskats
   7. TunelBear Torrenting pārskats
   8. TunelBear Netflix apskats
   9. TunnelBear iestatīšana
    • Operētājsistēmai Windows
    • Operētājsistēmai Android
    • Operētājsistēmai iOS
    • Mac
    • Linux - Kā instalēt TunnelBear operētājsistēmā Linux
   10. Pārskats TunnelBear Blocker
   11. TunnelBear apskats Reddit
   12. TunelBear nav savienojuma / kļūdas / problēmas

Piedāvājot nevainojamas funkcijas kopā ar visaugstāko apņemšanos uzkrāt tiešsaistes privātumu, šeit ir detalizēts TunnelBear pārskats. Mēs apskatīsim visas pakalpojuma šķautnes, sākot no tā atvēlēto lietotņu repertuāra, pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, reģistrēšanas politikas un vēl daudz vairāk.

Plusi

 • AES 256 pakāpes šifrēšana
 • Vairāku protokolu atbalsts
 • Neticami saderīgas lietotnes gandrīz visām populārajām OS
 • Pieejama bezmaksas versija
 • Maksas plānos neierobežots joslas platums
 • Augsta drošības caurspīdīguma pakāpe

Mīnusi

 • Saglabājiet savienojuma žurnālus (nav 100% droši)
 • Atrodas Kanādā (5-acu tautu alianses loceklis)
 • Nav’piedāvā īpašu Torrenting atbalstu
 • Nav noderīgs tādu straumēšanas vietņu atbloķēšanai kā Hulu un Netflix US
 • Serveri tikai 20 valstīs

Iegūstiet TunnelBear

Kā konfigurēt TunnelBear Ķīnas lietotājiem?

Kopš valdība ir ķērusies pie Ķīnas VPN pakalpojumu ierobežošanas, daudzi TunnelBear lietotāji ir ziņojuši par dažādām problēmām saistībā ar savienošanu valstī. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā ķīniešu serverus tiem, kas atrodas ārvalstīs. Tas palīdz piekļūt ķīniešu vietnēm / lietotnēm / pakalpojumiem. Tomēr, ja jūs dzīvojat Ķīnā, jūs saskarsities ar nepatikšanām, lejupielādējot lietotni TunnelBear savai ierīcei. Tāpēc emigrantiem ieteicams ielādēt lietotni pirms nolaišanās kontinentālajā Ķīnā.

Bezmaksas TunnelBear

Bezmaksas TunnelBear versija ir mūsu labākā VPN saraksta regulāra iezīme. Pārskatā TunnelBear VPN mēs esam to novērtējuši uz līdzena pjedestāla ar premium versiju, neskatoties uz joslas platuma ierobežojumiem.

Bezmaksas konts nodrošina 500 MB datu limitu mēnesī’s vienīgais trūkums. No otras puses, TunnelBear bezmaksas konts nodrošinās jums nenospiežamu drošību atšķirībā no citiem bezmaksas VPN, kas lielākoties ir rip-off un rada lielu risku lietotāju datiem visās ierīcēs..

Vienkārši reģistrējieties pakalpojumam, norādot savu e-pasta adresi un iestatot paroli. Tagad dodieties uz lejupielādes lapu vietnē un iegūstiet speciālo lietotni atkarībā no jūsu izmantotās OS. Bezmaksas versija ir vienkārša, ērti lietojama, bez riska, un tai vajadzētu pievienoties visām sistēmām pašreizējā vecumā.

Tunelbear bezmaksas lejupielāde

Dowbload Tunelbear

Kā lietot TunnelBear?

TunnelBear VPN OS klienti ir vieni no labākajiem lietotāju pieredzes ziņā. Vienalga’Lietotne operētājsistēmai Mac vai Android, lietotājiem praktiski nebūtu grūtību ar tām pārvietoties un piekļūt visām pieejamajām funkcijām..

Lai pieteiktos, jums tikai jāievada lietotāja akreditācijas dati, t.i., reģistrētais konta nosaukums un parole, kas jums tika nosūtīta, abonējot pakalpojumu..

Pēc pieteikšanās lejupielādējiet jebkuru lietotņu klientu atkarībā no OS, kuru plānojat aizsargāt. Sāciet instalēšanu, un lietotne būs gatava lietošanai. Atveriet lietotni un vienkārši novietojiet kursoru uz jebkuru no pieejamajiem tuneļiem pasaules kartē.

Kā izmantot tuneli

Šie tuneļi ir serveru vietas, ko TunnelBear nodrošina saviem lietotājiem. Noklikšķiniet uz vēlamā tuneļa un pagrieziet slēdzi lietotnes saskarnes augšējā kreisajā stūrī uz “Ieslēgts”. Lācis izraks tuneli un iznāks no izvēlētā tuneļa cauruma, lai norādītu, ka tagad esat izveidojis savienojumu ar VPN savienojumu.

TunelBear Chrome pārskats

Tā kā pārlūks Chrome joprojām ir vispopulārākā interneta piekļuves platforma gandrīz OS pasaulē, tagad daudzi pakalpojumi piedāvā paplašinājumus, lai izveidotu savienojumu pārī ar pārlūku, lai nodrošinātu labāku pakalpojumu. (Joprojām sajaukt: izlasiet mūsu detalizēto labāko vpn, lai iegūtu chrome ceļvedi)

TunnelBear’s Chrome paplašinājums ir viegls, ātrs un spīdīgs. Pārskatā TunnelBear mēs atradām, ka paplašinājums ir noderīgāks un optimizēts nekā citi OS klienti, izmantojot pakalpojumu.

Chrome paplašinājumu var lejupielādēt no Chrome interneta veikala.

Lai sāktu instalēšanu, jums jāreģistrējas vai nu bezmaksas pakalpojumam, vai arī ar apmaksātu versiju un drošiem lietotāja akreditācijas datiem. Reiz to’darīts, dodieties uz Chrome interneta veikalu un noklikšķiniet uz “Pievienojiet pārlūkam Chrome” augšējā labajā stūrī.

TunnelBear Firefox apskats

TunnelBear VPN piedāvā īpašu pārlūka atbalstu un pārlūka Chrome un Opera paplašinājumu, taču tas joprojām to nedara’t ir viens Firefox. Tas ir liels izslēgums, ņemot vērā ievērojamo atbalstu, ko tas sniedz gandrīz visām OS.

Firefox ir viena no visbiežāk izmantotajām pārlūkprogrammām pasaulē, un TunnelBear patiešām vajadzētu pēc iespējas ātrāk izstrādāt platformas paplašinājumu..

TunnelBear cenu pārskats

Cenu veidošanas jomā TunnelBear piedāvā trīs dažādas kategorijas. Pirmais ir viņu bezmaksas pakalpojums, kurā jūs varat nostiprināties 500 MB datu joslas platuma mēnesī kopā ar visiem drošības elementiem.

Atlikušās divas cenu kategorijas ir noteiktas augstākās kvalitātes pakalpojumiem, un abas no tām potenciālajiem abonentiem garantē neierobežotu datu joslas platumu..

TunnelBear cenu pārskats

“Milzu” pakete ir mazliet dārgāka plkst 9,99 USD uz mēnēsi’abonēšanas vērts, un tas atbilst nozares normām, kas piedāvā īsāka ilguma paketes ar augstākām cenu zīmēm.

Saskaņā ar mūsu TunnelBear pārskatu labākais cenu plāns ir 1 gada plāns, kas ir 4,99 USD / mēn. To var iegādāties par 59,88 USD jāmaksā vienreiz, un tas ļaus jums izmantot pakalpojumu pilnus 12 mēnešus.

Saņemiet viena gada plānu, ja vēlaties pasargāt sevi tiešsaistē, izmantojot TunnelBear’s VPN pakalpojums un jūs’Es būšu apmierināts ar saņemto pakalpojumu kvalitāti par tik zemu cenu zīmi.

Iegūstiet TunnelBear

TunnelBear serveru pārskats

Serveru skaits TunnelBear ir diezgan zems un aptver tikai 20 valstis. Tas ir gandrīz viena ceturtā daļa no valstu skaita, ko piedāvā labākie VPN. Jebkuram VPN pakalpojumam servera infrastruktūras stiprumam, veiktspējai un daudzveidībai jābūt augstākās klases, ja viņi vēlas sniegt labu pakalpojumu.

TunnelBear patiešām jāuzlabo spēle, ciktāl tas attiecas uz tā servera daudzveidību un veiktspēju. Nepieciešams vecums, lai izveidotu savienojumu ar populārākiem servera adresātiem, piemēram, ASV.

TunnelBear serveru pārskats

Pat tad, kad beidzot izveidojām savienojumu, likās, ka serverim ir patiešām vājās vietas, lai nodrošinātu labāku pārlūkošanu. Saskaņā ar mūsu TunnelBear pārskatu serveriem nav par ko rakstīt mājās, taču tie joprojām var sniegt pienācīgu pieredzi, ņemot vērā pakalpojumu’zemu cenu zīme.

Tātad, ja jums ir budžets un meklējat pietiekami labu VPN, lai daļēji nodrošinātu zemas intensitātes pārlūkošanas darbības, tad TunnelBear var būt viena no labākajām izvēlēm, ko varat veikt..

TunelBear Torrenting pārskats

Aizraujoši lietotāji ir viens no visvairāk veltītajiem VPN pircējiem pasaulē, garantējot vienmērīgu abonēšanas plūsmu. Tas ir tāpēc, ka ir svarīgi to slēpt’s IP turpina mocīties, neuztraucoties par autortiesību troļļiem.

Mūsu TunnelBear VPN pārskatā mēs nevarējām’neatradīsim neko tādu, kas skaidri pieminēja jebko, kas saistīts ar speciālu mocīšanas atbalstu, un, kad mēs sazinājāmies ar viņu klientu atbalsta dienestu, šī ir atbilde, kuru mēs viņiem nodrošinājām.

Pārskats TunnelBear Torrenting

Bija tiešām dīvaini, kā viņi savā atbildē izvairījās no vārda torrenting, tā vietā, lai ķertos pie neskaidra “Failu koplietošana” terminoloģija.

Kad mēs pārbaudījām minēto “atbalstītie serveri” atzīmēja viņu atbalsta komandas atbildē par straujo atbalstu, mēs atklājām, ka viņi darbojas labi, taču lejupielādes ātrums vienmēr ir bijis zems.

Tiem no jums, kuri meklē labāko Torrenting VPN, mēs uzvarējām’Neiesakiet TunnelBear tieši. Jūs to varat abonēt, bet tas uzvarēja’nepiedāvājat visizdevīgākos straumēšanas pakalpojumus atšķirībā no citiem labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem nozarē.

TunelBear Netflix apskats

Pašreizējā situācijā, kurā mēs dzīvojam, ir alternatīva cilvēku plūsma, kuri vienkārši pērk VPN, lai viņi varētu piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, izmantojot jaudīgos serverus, lai sabojātu savu IP un apietu filtrus..

Netflix ASV ir populārs šis saraksts’s ir vispopulārākā straumēšanas pakalpojuma versija, kurai piekļūt vēlas visi.

Tomēr mūsu TunnelBear pārskatā diezgan neapmierinoši atklājām, ka pakalpojums nedarbojas’t labi darbojas, atbloķējot Netflix ASV vai citus lielākos reģionus.

Nedēļas izmēģinājumu laikā mums izdevās atbloķēt Netflix US tikai vienu reizi pēc gandrīz mēģināšanas vairāk nekā 30 reizes.

Un pat tad, kad mēs tikām cauri, mēs skatījāmies faktisko šovu mazāk laika, nekā mēs faktiski pavadījām, lai bezcerīgi skatītos kaitinošo buferizācijas ikonu, kas aizrauj ekrānu.

Ja ģeogrāfiski ierobežotu straumēšanas vietņu atbloķēšana ir viena no jums, motivācija iegūt labāko Netflix VPN, tad’ej uz TunnelBear.

TunnelBear operētājsistēmai Windows

TunnelBear lietotāja saskarne un UX’katra lietotne ir fantastiska un, iespējams, viena no vienkāršākajām, ko esam izmantojuši mūsu neskaitāmo labāko VPN pārskatu par Windows laikā..

Cilvēki, kuri savā dzīvē ar neticamu vieglumu nav sazinājušies ar VPN, pat var palaist TunnelBear’s Windows klients.

TunnelBear operētājsistēmai Windows

Tās iestatīšanā nav nekādu sarežģījumu. Šeit’Kā jūs varat iegūt zip caur TunnelBear Windows lietotnes instalēšanas procesu:

 1. Iegādājieties kontu un drošus lietotāja akreditācijas datus. (Tiem no jums, kuri abonējat bezmaksas pakalpojumu, vienkārši izveidojiet kontu un drošus lietotāja akreditācijas datus)
 2. Apmeklējiet lejupielāžu lapu un lielākoties vietne atrod jūsu ierīces operētājsistēmu un automātiski sāk lejupielādi. Ja tas nenotiek’Lai notiktu, noklikšķiniet uz Windows lietotnes ikonas augšējā / kreisajā stūrī.
 3. Sāciet instalēšanas procesu
  Tunelbear Windows iestatīšana
 4. Kad iestatīšana ir pabeigta, atlasiet serveri, vienkārši noklikšķinot uz “Tuneļi” katrā pieejamā vietā, un lācis sāks rakt, lai jūs savienotu!
  kā instalēt tunelbear uz logiem
 5. Jūs esat gatavs izmantot TunnelBear, lai piekļūtu privātam tiešsaistes savienojumam

TunnelBear Android ierīcēm

Tāpat kā Windows lietotne, arī Android lietotne TunnelBear piedāvā lietotājiem cildenu pieredzi. Piedāvājot visas funkcijas optimizētā veidā operētājsistēmā Android OS, failu TunnelBear .apk var lejupielādēt un nevainojami darbināt viedtālrunī..

Instalēšanas process šeit ir neticami pilnveidots’Kā to izdarīt ar nelielu satraukumu:

 1. Izpētiet cenu plānus un apmetaties pie viena, kas jums šķiet vislabākais
 2. Veiciet maksājumu, pēc kura jums tiks parādīti lietotāja akreditācijas dati
 3. No Google Play veikala lejupielādējiet failu TunnelBear apk / Android
 4. Palaidiet instalēšanu un ievadiet sava konta vārdu un paroli
 5. Lietotne ir gatava tiešsaistē aizsargāt jūsu anonimitāti

Paiet tikai 5 minūtes, lai izlasītu šo satriecošo labāko vpn android ceļvedi.

TunnelBear iOS

Tāpat kā visas citas populārās platformas, arī TunnelBear nodrošina īpašu lietotni iOS ierīcēm. Mūsu TunnelBear VPN pārskatā mēs atklājām, ka iOS 8 un jaunākās versijās šifrēšanas standarts ir AES 128, savukārt augstākās versijās - standarta AES 256.

AES 128 šifrēšanas standarts ir drošs, taču tam ir trūkumi, tāpēc iesakām, ja jums ir iOS 8 vai jaunāka versija, izvēlēties tikai TunnelBear, lai nodrošinātu maksimālu tiešsaistes drošību..

Ļaujiet’S jūs vadāt, izmantojot tunelBear iOS lietotņu instalēšanas procesu:

 1. Reģistrējieties bezmaksas pakalpojumam vai izvēlieties cenu plānu un drošu verificētu lietotāju akreditācijas datus
 2. Dodieties uz IOS veikalu tagad un lejupielādējiet lietotni Native TunnelBear
 3. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli un pēc tam izveidojiet savienojumu ar izvēlēto serveri
 4. Pakalpojums tagad strādā, lai privāti aizsargātu jūsu tiešsaistes savienojumu

TunnelBear operētājsistēmai Mac

Daudzi cilvēki viegli iedziļinās mītā, ko Mac nedara’t nevar ietekmēt vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra tikpat daudz, cik to dara daudz populārākie kolēģi, t.i., Windows. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, jums, iespējams, ir jāpārdomā, kā Mac ātri kļūst par pievilcīgiem ļaunprātīgas programmatūras mākslinieku un hakeru mērķiem, lai izspiestu milzīgu daudzumu vērtīgu finanšu un personas datu.

TunnelBear’s Mac klients ir viens no labākajiem VPN operētājsistēmai Mac, un neatkarīgi no tā, vai izmantojat tā bezmaksas versiju vai maksas pakalpojumu, tas nemanāmi darbosies platformā.

Instalēšanas process, lai iestatītu lietotni TunnelBear operētājsistēmai Mac, notiek šādi:

 1. Reģistrējoties jums ir divas iespējas. Izvēlieties bezmaksas versiju vai izvēlieties premium plānu ar neierobežotu joslas platumu
 2. Atlasiet vienu un drošu lietotāja akreditācijas datus
 3. Lejupielādējiet Mac lietotni no TunnelBear’vietni un palaidiet instalāciju
 4. Ievadiet lietotāja akreditācijas datus, kad tiek prasīts, un atlasiet serveri, ar kuru sākt
 5. Tagad jūsu Mac darbojas optimālā drošībā, ko nodrošina TunnelBear VPN

TunnelBear Linux iestatīšana - kā instalēt TunnelBear operētājsistēmā Linux

Pingvīni un lāči nekad nedod labus draugus, lai gan TunnelBear ir centies visu iespējamo, lai panāktu viņu mierīgu līdzāspastāvēšanu pat tad, ja netiek sniegts pilnvērtīgs atbalsts..

Pašlaik TunnelBear to nedara’nepiedāvājiet nevienu īpašu lietotni, kuru jūs varētu izmantot Linux izplatīšanā. Viņi šobrīd piedāvā tikai procesu, lai ērti iestatītu VPN divos dažādos izplatījumos, izmantojot manuālās instalēšanas rokasgrāmatas.

Pārskats TunnelBear Blocker

Ekskluzīvākais līdzeklis TunnelBear ir tā cienīgs “Bloķētājs”. Tas nav tikai jūsu vidējais reklāmu bloķētājs, kas viegli filtrē traucējošos video un uznirstošās reklāmas, bet lietotājiem tas piedāvā daudz vairāk..

Pievienojot bloķētāju ar savu VPN, jūs būsit pasargāts no ļaunprātīgiem kodiem, zibatmiņas atskaņotājs tiks automātiski izslēgts, lai novērstu reklāmas, pirkstu nospiedumu skenēšanas kodi tiks bloķēti un pat uzvarēti ultraskaņas starpierīču izsekošanas pakalpojumi.’t nespēs tevi piemeklēt.

Noteikti lielisks papildinājums, taču pat šajā bloķētājā, tāpat kā pārējās lietotņu saskarnēs, bloķētājā būs vairākas quirky bear atsauces saturā un zīmola veidošanā.

TunnelBear apskats Reddit

TunnelBear lielākais raksturojums ir tā uzticamība visās frontēs. Tā nav’neliecina jūs ar viltus solījumiem un cēls pretenzijām, bet nepārtraukti iegūst uzticību, saglabājot lietas vienkāršas un koncentrējoties uz to, lai pareizi rīkotos.

Reddit lietotāji atspoguļoja līdzīgus viedokļus par pakalpojumu un tā standartiem. Pārbaudiet, kāpēc tuneļa lācis ir atzīmēts kā labākais reddit vpn

Viens lietotājs, kurš bija parasts TunnelBear un PrivateInternetAccess lietotājs, uzskatīja, ka bijušais ir daudz ātrāks nekā PIA. Turklāt vislabākajai veiktspējai lietotājs ieteica pieslēgties pakalpojuma Kanādas serveriem.

tunelbear pārskats reddit

Cits lietotājs salīdzināja arī PIA un TunnelBear un dalījās pieredzē par to, kā pēdējais bija vairāk saderīgs ar IOS ierīcēm nekā PIA. Lietotājs tālāk norādīja uz savienojamības vieglumu, ko TunnelBear nodrošināja koplietojamos savienojumos, piemēram, Hotel Wifis.tunelbear reddit
Lietotāji, domājot par labāku darbību nekā PIA, runā par to, kā TunnelBear ir izturējis sevi pret daudz lielākiem VPN pakalpojumiem.

TunelBear nav savienojuma / kļūdas / problēmas

Pārskatā “TunnelBear” mēs reti saskārāmies ar dīkstāvi. Dažreiz savienojums ar konkrētu serveri prasa vilšanos satraucoši ilgu laiku, bet, kad esat to paveicis, pakalpojums to nedara’t iet uz leju.

Ja joprojām saskaraties ar savienojuma problēmām, labākais veids, kā turpināt, ir reģistrēties viņu Twitter kontā. Šeit viņi paziņo par plānotu noteiktu serveru apkopi, tāpēc, turot vietnē TunnelBear izsekošanu, Twitter varat ļaut noteiktā laikā pāriet no viena skartā servera uz citu..

Tomēr, ja jūs TunnelBear klients to nedara’Lai strādātu, vislabāk to atinstalēt un vēlreiz iziet iestatīšanas procesu. Parasti tas atrisina lielākos jautājumus, piemēram, gandrīz visās populārajās programmatūrās.

Jūs vienmēr varat sazināties ar viņu atbalsta komandu, kas pazīstama kā “Atbalsta lāči”, lai saņemtu palīdzību saistībā ar kļūdām un problēmām, ar kurām varētu šķist. Viņiem ir arī detalizēta palīdzības sadaļa, kas arī varētu noderēt.

Secinājums

TunnelBear VPN ir lielisks pakalpojums drošības jomā, taču ir lietas, kuras to noteikti var uzlabot. Arvien vairāk lietotāju tagad meklē VPN, kas nodrošina īpašu atbalstu tādu straumēšanas vietņu atbloķēšanai kā Netflix US, Hulu, Amazon Prime utt. Un ļauj Torrenting, tāpēc tas padarītu TunnelBear vēl ievērojamāku, ja viņi sāktu pievienot šīs funkcijas jau tā pārsteidzošajam pakalpojumam..

Šos funkciju uzlabojumus var veikt, tikai pievienojot vairāk serveru un padarot infrastruktūru noturīgāku, lai lietotājiem nodrošinātu līdzsvarotāku pieredzi. Bet mums ir iemesls palikt optimistiskiem attiecībā uz šīm cerībām, jo ​​nesen TunnelBear iegādājās drošības gigants McAfee. Šis laipnais pirkums varētu izrādīties ļoti izdevīgs, lai uzlabotu mūsdienās ļoti vienkāršo pakalpojumu.

TunnelBear, neskatoties uz visiem tā trūkumiem, joprojām ir lielisks VPN neatkarīgi no tā, vai izmantojat bezmaksas versiju vai apmaksātos plānus. Noslēdzot mūsu TunnelBear VPN pārskatu par 2020. gadu, mēs iesakām šo pakalpojumu sniedzēju visiem mūsu aktīvajiem lasītājiem un VPN entuziastiem. Šis pakalpojums tikai uzlabosies, tāpēc tas būs’Labāk ir tagad pārvērst bandwagon un baudīt vienmērīgu, jaudīgu un fantastiski pārlūkošanas pieredzi internetā.

Похожие статьи

 • IPVanish pārskats 2020

  Jurisdikcija Amerikas Savienotajās Valstīs Cena 6,49 USD / mēnesī Serveri 1000+ Žurnālu nav Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams...

 • IVPN pārskats 2020. gadā

  Jurisdikcija Gibraltārā Cena 8,33 Serveri 3152 Žurnāli Nē Šifrēšana AES-256 atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

 • Betternet VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija Kanādā Cena 2,99 USD / mēn par 1 gada plāna serveriem 10 serveriem 10 valstīs Žurnāli Žurnāli Lietotāja datu šifrēšana AES-256 (samaksāts) | AES-CBC-128 bits...

 • Nosūtiet VPN apskatu 2020. gadā

  Jurisdikcija Kanādā Cena 49 USD par viena gada plāna serveriem, kuru serveri ir vairāk nekā 60, 60 valstīs Žurnāli Jā Šifrēšana AES-256 Bit atbloķē Netflix Nē Torrenting Jā...

 • SpyOff VPN pārskats 2020

  Jurisdikcija San Marino Cena 9,99 Serveri 300+ Žurnālu Nē Šifrēšana AES-256 Atbloķē Netflix Jā Torrenting Jā Darbojas Ķīnā Jā Ieteicams Jā Vietne...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me